Beagle Karışımları: 20 Farklı Sevimli Melez

Beagle Karışımları: 20 Farklı Sevimli Melez

Beagle popüler bir aile köpeğidir 2019 yılında 6. sırada yer alaninci Amerika'daki en popüler köpek ırkıdır. Son birkaç yılda, yavaş yavaş kendi popülerlik merdiveninde yükselmek ve bunun için çok iyi bir neden var! O arkadaş canlısı ve neşeli olarak tanımlandı , bu yüzden herkesin gününe bir miktar keyif katıyor ve küçük ila orta büyüklükte bir köpek olduğu için, özellikle onlara çok nazik davrandığı için küçük çocukları olanlar için harika bir aile hayvanı yapıyor.

Aynı zamanda harika bir yürüyüş ve macera partneri de yapıyor çünkü şunlardan birinin sahibi gezegendeki en güçlü burunlar . Bu meraklı köpek, her şeyi keşfetmeyi sever ve hiçbir taşını çevirmeden bırakmaz, ancak haftanın her günü efendisinin siparişine göre bir koku seçecek bağımsız bir küçük adam olduğu için onu tasmalı tuttuğunuzdan emin olun.Aslında var Beagle'ın iki farklı boyutu , biri 13 inç ve altı, diğeri pençeden omuza 13 ila 15 inç ölçüyor. Hound Group'un en küçük üyelerinden biridir ve bu nedenle geleneksel Hound renklerini kullanır: siyah, ten rengi ve beyaz. Başı için biraz fazla büyük görünen büyük sarkık kulakları olan koyu kahverengi düğme gözleri var, ancak bu sadece sevimli çekiciliğine katkıda bulunuyor. Kuyruğu neredeyse her zaman diktir ve küçük vücudu oldukça kaslıdır. Güçlü ama derli toplu, ciddi bir avcı olan sevimli köpek, bu adamın neden giderek daha popüler hale geldiğini kesinlikle görebiliriz.

Beagle Karışımları

Karışık köpekler harika yaratımlardır, sadece iki dünyanın en iyisi değil, aynı zamanda onları biraz daha sağlıklı yapar gen havuzunu genişlettikçe. Neyse ki, Beagle, ömrü ortalama 10 ila 15 yıl arasında olan nispeten sağlıklı bir köpektir.İle tasarımcı köpeklerde artış ve her türden köpek türü yaratan Beagle, uzun zamandır en sevilen köpek karıştırmak için üremek . Tasarımcı köpeklerin tek potansiyel dezavantajı, yavru köpeğin her ebeveynden hangi genleri miras alacağını her zaman garanti edememenizdir, ancak her iki ebeveynini de sevdiğiniz sürece, bu gerçekten bir sorun değildir.Beagle cinsi köpeklerin en sevimli 20'sini keşfettik. birkaç olası cins eşleşme bu şaşırtıcı derecede iyi çalışıyor! Beagle'ı seviyorsanız, ancak potansiyel olarak bir şey istiyorsanız biraz daha alternatif bu ana akım popüler cinse, o zaman bu listede mükemmel yavruyu bulmak zorundasınız. Bu liste hiçbir şekilde kapsayıcı olmasa da, bu karışımlar etraftaki en popüler Beagle versiyonları olduklarını kanıtlıyor.


Nar

NarIrklar: Beagle ve Pomeranian

Pomeagle, nihai arkadaş köpekler ve Pomeranian ebeveynin çok daha küçük olmasıyla, bu adam şüphesiz kucağınıza sığacak kadar küçük olacaktır. Bununla birlikte, aynı zamanda çok meraklı ve meraklı bir küçük adamdır ve eğer ona izin verirseniz sonsuza kadar oradan ayrılacak, bu yüzden ona göz kulak olduğunuzdan emin olun. Bu nedenle, ustalarının onu eğitme girişimlerine karşı çok az sabrı olacaktır, bu yüzden çok iyi eğitilmiş bir köpek olması pek olası değildir, ancak bazı sahipler bu bağımsız özelliği sever.

Pomeagle muhtemelen yüksekliği 7 ila 13 inç arasında herhangi bir yerde ölçün ve 10 ila 20 pound ağırlığında olacaktır. O çok uyumlu bir adam ve apartman dairesi veya büyük ev yaşamına uygun, sadece bahçenizi koruduğunuzdan emin olun ki kaçamasın. Pomeranian'dan biraz daha büyük olması, onun daha küçük çocukları olan evlere de uygun olduğu anlamına gelir, bu yüzden her yerde iyi haber!
Puggle

Puggle

Irklar: Beagle & Pug

Bu listedeki bir başka küçük yaramaz köpek, o da küçük çocuklar için harika bir arkadaştır küçük çocuklar tarafından idare edilebilecek kadar sağlam, eğlenceyi seven bir karakter olduğu için diğer evcil hayvanların yanı sıra. Harika bir kucaklaşan partner olur, sadece burnunun sesini beğendiğinizden emin olun, çünkü Puggle muhtemelen Pug ebeveyninin düz yüzünü ve yüksek sesle nefes almasını miras alacak. Brakisefalik sendrom kesinlikle kontrol etmeniz gereken bir şey, ancak Beagle genleri sayesinde nefes alma zorlukları o kadar şiddetli olmayacak.

Bu adam yapacak yüksekliği 10 ila 15 inç arasında ölçün ve 15 ila 30 pound arasında ölçecek ve daha küçük olması onu apartman hayatına da uygun hale getiriyor, bu yüzden az yaşam alanı olanlar için harika bir seçenek. Pürüzsüz ve parlak ceketi, Pug'ın siyah maskesiyle tipik olarak siyah, kahverengi veya açık kahverengi düz renklerini alacaktır.


Boggle

Boggle

Irklar: Beagle & BoxerBoggle bir komik ve komik karakter sizi ve ailenizi saatlerce eğlendirecek. İle sınırsız enerji ve beceriksiz bir dizi bacak Siz onu bir iki kahkahayla süsleyene kadar bu adam dinlenmeyecek. Muhtemelen onunkinden çok daha az enerjik olacak Ana boksör , bu yüzden Boxer'ı seven ama daha az enerjik bir pooch veya biraz daha fazla enerjiye sahip bir Beagle'ı tercih edenler için harika bir seçim yapıyor.

Atletik vücuduyla 15 ila 20 inç boyunda duruyor , pençeden omuza ve 40 ila 60 pound arasında bir Beagle'dan daha ağırdır. Bu adam çocuklu ailelere uygun, ancak süper küçük çocuklar için uygun değil, çünkü onun gürültülü enerjisi genç aileler için çok fazla olabilir. Ancak bununla birlikte, Beagle'ın daha sakin tavrını miras alırsa uygun olabilir, bu yüzden bu gerçekten kişisel bir seçimdir. Her iki ebeveynin de renklerini taşıyan kısa ve şık bir ceketi olacak.


Cheagle

Cheagle

Irklar: Beagle ve Chihuahua

Cheagle ... Bu listedeki en küçük Beagle karışımı Yani, peşinde olduğunuz Beagle'ın el çantası versiyonuysa, daha fazla aramanıza gerek yok, ancak bir çanta yerine bir taşıma çantası daha iyi olurdu! Cheagle'ın 8 ila 13 inç boyunda ve yaklaşık 10 ila 20 pound ağırlığında olması muhtemeldir. Daha küçük bir yavru olmasına rağmen, buradaki diğer Beagle cinsi köpeklerin çoğundan daha fazla olmasa da, aynı derecede alıngan.Olduğu gibi çoğu Chihuahua karışımı Cheagle, sahibine çok bağlanacak, bu yüzden yapışkan bir köpek beklemelisiniz. Bazıları bu özelliği sevimli bulurken, bazıları daha bağımsız bir köpeği tercih eder, bu yüzden burada düşünmeniz gereken bir şey bu. Bununla birlikte, Cheagle'ı evinize kabul ederseniz, o zaman siz ve tüm aileniz çok fazla sevgi ve köpek bağlılığı için kaderinizdir.


Frengle

Frengle

Irklar: Beagle ve Fransız Bulldog

İşte biz başka bir küçük köpeğe sahip olmak ama süper çekici ve eğlenceli biri. Oynaklığı onu aile hayvanı rolü için büyük bir rakip yapan şeydir ve çocuklardan yaşlılara kadar herkes onu sevecektir. Aynı zamanda inatçı ve bağımsız olması da muhtemeldir, bu nedenle küçük yapısına rağmen kesinlikle herhangi bir ustayı ayak parmaklarında tutacaktır ve eğitilmesi oldukça zor olabilir.Frengle büyük olasılıkla Fransız Bulldog'un düz yüzü , tıpkı yukarıdaki Puggle gibi, ancak yine semptomların daha az şiddetli olması harika bir haber. Kare bir yüze sahip olacak, ancak Beagle'ın arsız sırıtışıyla, yoldan geçenlerin tümüne uzaktan hayranlık duyacak. Muhtemelen 20 ila 30 pound ağırlığında olacak ve yüksekliği 11 ila 15 inç olacak.


Beagle Çoban

Beagle Çoban

Irklar: Beagle ve Alman Çoban Köpeği

Beagle ve Alman Çoban belirli becerilere sahip olmak Bunlar birbirinden çok farklıdır, ancak onları bir araya getirirseniz, özellikle tehlike için güçlü bir koku alma duyusuna sahip koruyucu ve tetikte bir köpek elde edersiniz. Sadece bir mil öteden bir davetsiz misafirin kokusunu almakla kalmaz, aynı zamanda kötülerin güzelliğini çabucak çözebilir, böylece çok çabuk arkadaşlık kurabilir! Bu yoğun köpeğe erken eğitim ve sosyalleşme sağladığınızdan emin olun. her iki ebeveynden en iyi özellikler .

Beagle Çoban 20 ila 70 pound arasında herhangi bir ağırlığa sahip olacak ve pençesinden omzuna kadar 24 inç yüksekliğe kadar ölçecek, böylece kolayca büyük bir çocuk haline gelebilir, bu yüzden yeterince yeriniz olduğundan emin olun. onu. Koyu kahverengi renkli, daha tüylü bir paltosu olacak. Göz atın Beagle Çoban cinsi profili bu harika karışım hakkında daha fazla ayrıntı almak için.
Beaskie

Beaskie

Irklar: Beagle ve Sibirya Husky

Beaskie bir çarpıcı derecede muhteşem görünümlü yavru , kim biraz daha büyük ve daha vahşi görünümlü Beagle'dan, ancak Sibirya Husky'den çok daha kompakt. 25 ila 50 pound ağırlığında olacak ve 20 inç yüksekliğe ulaşacak. Her iki ebeveynin de kahverengini ve beyazını orta uzunlukta saç şeklinde miras alabilir, ancak Husky'nin koyu yüz maskesini ve parlak mavi gözlerini miras alması muhtemeldir.

Bu adam bir biraz gürültülü bir köpek yavrusu , bu yüzden çok fazla Husky sohbeti ve Beagle uğultusu bekleyin, bu nedenle gürültü kontrollü bir yaşam alanında yaşıyorsanız, başka bir Beagle karışımına geçmek isteyebilirsiniz! Bu eğlenceli ve tuhaf olacağını düşündüğünüz bir şeyse, size saatlerce eğlence ve kahkaha sağlayacaktır.


Reagle

Reagle

Irklar: Beagle ve Rottweiler

Bu adam bir biraz olası olmayan kombinasyon , ama çok iyi çalışan başka bir şey! Biraz Beagle Çoban gibi, bu adam ailesine karşı oldukça koruyucu olabilir, bu nedenle aşırı korumacı olmamasını sağlamak için erken sosyalleşme eğitimine ihtiyacı var. Ancak eğitimi kırabilir ve onu iyi huylu bir yavruya dönüştürebilirseniz, o zaman sevdiklerine daha fazla değilse de eşit derecede şefkatli ve şefkatlidir. Öyleyse, büyük bir yumuşaklık bekleyin!

Reagle eğilimi Beagle gibi görünmek , ancak daha kare bir kafa ve Rottweiler'ın siyah ve kahverengi renkleri ve işaretleri ile. Bu listedeki en büyük adam o, bu yüzden yine ona yer açmalısın! Rottweiler 80 ila 135 pound ağırlığında ve Beagle 30 pound ve altıdır, bu yüzden bu pulların ortasında herhangi bir yerde ölçüm yapacaktır. Bu Rottie karışımı muhtemelen 18 ila 23 inç yüksekliğinde olacaktır.


Speagle

Speagle

Irklar: Beagle & Cocker Spaniel

Bocker olarak da bilinen Speagle, iri kara gözleri ve sarkık köpek yavrusu gibi kulaklarıyla herkesi kazanan sevimli küçük bir adamdır. Tipik olarak, Cocker Spaniel'in daha uzun kürkünü ve yamalar ve lekelerle birlikte miras kalacaktır, ancak Beagle'ın renkleri sayesinde kahverengi renkleri spor yapma eğilimindedir! 12 ila 15 inç yüksekliğe ulaşmasını ve 30 pound veya altında ağırlığını bekleyin.

Bu çok zeki köpek Harika bir av köpeği olabilir, ancak Cocker Spaniels sayesinde insan kucağına daha yeni bir aşk yaşatacağı için muhtemelen daha iyi bir arkadaş köpek olacak. Ancak bu ona tasmasız güvenmeniz gerektiği anlamına gelmez! Her iki ebeveyni de neşeli olarak tanımlanıyor, bu yüzden Speagle muhtemelen iki katına çıkacak. Gölgelerde bir şeylerin gizlendiğini hissederse sizi uyaracak sadık bir köpek bekleyin.


Doxle

Doxle Mix

Irklar: Beagle & Dachshund

Doxle, başka bir kısa yavru ama sosisli anne babasının vücudu sayesinde uzun bir süre. Doxle, ağırlığı 16 ila 30 pound arasında herhangi bir ağırlığa sahip olacak ve 15 inç yüksekliğe kadar ölçecek. Dachshund ebeveyninin kısa saçlı, uzun saçlı veya ikisinin arasında herhangi bir yerde olabilen ceketine bağlı olarak, Doxle’ın saç modeli gerçekten kimsenin tahmin edemeyeceği bir şeydir, ancak bu adamın belirgin daha kısa bacakları ve büyük kürek pençelerine sahip olacağı garanti edilir!

Her iki ebeveyni de avcı olduğundan, bu büyük sosisin her şeyin peşinden koşmak , bu yüzden onu her zaman tasmalı tutun! Burnunu takip etmediğinde, kucağınıza ve koltuk altlarınıza sarılmaya çalışacak ve muhtemelen bu 'Velcro köpek' buradaki en yapışkan köpek olacak. Bu nedenle, ayrılık kaygısı yaşadığı biliniyor ve bu nedenle zamanının çoğunu onunla gönderebilecek bir aileye daha iyi yerleştiriliyor.


Beagle Noktası

Beagle İşaretçi Karışımı

Irklar: Beagle & Pointer

Bu şunlardan biri olabilir listedeki en inatçı avcılar ve bu yüzden geniş yeşil alanlara erişimi olan gerçekten aktif bir ailenin yanına yerleştirilmesi gerekiyor, çünkü bu adam bir taşra beyefendisi ve somut şehirlere uygun değil! İşaretçi ebeveyn süper zeki ve efendisini memnun etmeye heveslidir, bu nedenle Beagle Noktasını çok erken eğitmeyi başarırsanız, belki son derece itaatkar ve efendisini burnunun üzerinden takip et, ama sonra yine Beagle ailesi gibi inatçı olabilir! Burnu yere değmediğinde, Beagle Noktası ailesine şaşırtıcı derecede şefkatlidir ve bu kaslı ve atletik çocuk efendilerini kucaklamayı sever.

Bu adam muhtemelen ölçecek 15 ila 22 inç yüksekliğinde ve 40 ila 60 kilo ağırlığında olacak. Onun zayıf ve formda görünmesini ve çok kısa ve pürüzsüz saçlara sahip olmasını bekleyin. Beagle'ın renklerini, ancak İşaretçinin yamalarını ve lekelerini spor yapması muhtemeldir.


Borkie

Borkie Mix

Irklar: Beagle ve Yorkshire Terrier

Borkie, büyük çantanıza sığdırabileceğiniz sevimli, küçük bir büyücü. Muhtemelen 7 ila 12 pound ağırlığında (oyuncak Yorkie olmadığı varsayılarak) ve pençeden omzuna kadar 8 ila 12 inç yüksekliğini ölçecek. Tipik olarak, Beagle'ın siyah, kahverengi ve beyaz renkleriyle Yorkshire Terrier'ın daha uzun ve daha ince saçlarını miras alacak.

Borkie, bu listedeki başka bir Velcro köpeğidir ve bu nedenle, sevgi ve arkadaşlık içinde duş alabileceği bir aileye ihtiyacı vardır. Muhtemelen, tuhaf ertelemeyi de tercih edecek enerjik bir küçük adama sahip olacaksınız, ancak onun yanında olduğunuz sürece, gündemde ne olduğuna gerçekten aldırmayacaktır! Ustasının biraz havlaması ve koruyucusu olabilir, ancak bu özellik erken sosyalleşme ile yönetilebilir.


Beagador

Beagador Mix

Irklar: Beagle & Labrador Retriever

Bu adamın, Labrador Retriever'in Amerika'daki en popüler köpek olduğunu ve Beagador'un bunu kanıtladığı için listeye girmesi kaçınılmazdı. en popülerlerinden biri Beagle da karıştırıyor. Bu adam süper enerjik ve Labradorların çalışma geçmişi sayesinde suya karşı bir ilgisi olması muhtemel, bu yüzden yerel gölde düzenli bir dalış bekleyin.

Labrador Retriever'ların POMC genini (midesinin dolu olduğunu söyleyen gen) eksik olması ve Beagle'ların atıştırmalıkları sevmesi ile Beagador'a gerçekten dikkat etmelisiniz, çünkü gözetimsiz bırakılırsa sizi hiç şüphesiz evden ve evden yiyecek. . Sağlıklı büyüklükte bir Beagador, pençeden omuza 24 inç'e kadar herhangi bir yerde ölçecek ve 30 ila 80 pound ağırlığında olacaktır.


Beago

Beago Mix

Irklar: Beagle & Golden Retriever

Beago iki katı nazik ve tatlı ruh ebeveyninin her iki insanı seven genleri sayesinde, yani aradığınız sevgi dolu bir köpek arkadaşı ise, o zaman bu adamdan başka bir yere bakmayın. Küçük çocukları olan genç bir aileye, hatta çok evcil hayvanlı bir aileye çok uygun olacak, bu yüzden Beago ile gökyüzü sınırı aşıyor. Oyun sırasında enerjik ama öğleden sonra uykularını da ciddiye alıyor!

Beago, yaklaşık 18 ila 22 inç yüksekliğinde olacak ve 35 ila 55 pound ağırlığında olacak. Tipik olarak, Golden Retriever'lardan biraz daha kısa bir palto miras alacak, ancak Beagle kadar kısa olmayacak. Retriever'dan daha derin bir altın rengi bekleyin, ister düz formda ister Beagle renklerinin parlamasıyla güzel görünümlü karışım . Ayrıca muhtemelen daha büyük Beagle kulaklarını da miras alacak.


Bagle Hound

Bagle Hound

Irklar: Beagle & Basset Hound

Ayrıca Bagel olarak bilinir , bu adam bir av dehası! Bu iki av türü sık sık birbiriyle karıştırılır , dolayısıyla popüler bir karışım olacakları mantıklıydı. Ebeveynlerinin birleşik burun gücü, yürüyüşlerinin çoğunda onu ormanın derinliklerine ve ağaçların arasına girerken bulacaktır. arkanda biraz güce ihtiyacım var . Yürümeden dışarı çıkmazken, Bagle'ın etrafta çok fazla uzanmanın tadını çıkarması muhtemeldir, bu yüzden rahat bir pooch bekleyin.

Genel olarak Bagle Hound, kendisinin daha uzun ve daha kısa bir versiyonu gibi görünüyor Beagle genleri sayesinde ama Basset Hound'un daha uzun sarkık kulaklarıyla. Her iki ebeveyni de geleneksel Tazı renklerini kullanıyor, bu yüzden bunları herhangi bir varyasyonda bekleyebilirsiniz.


Poogle

Poogle

Irklar: Beagle & Poodle

Bir noktada, çoğu köpek Kaniş ile karıştırıldı, çünkü sadece benzersiz muhteşem buklelerine sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda köpek alerjisi olanlar için genellikle daha az sorun anlamına gelen tek bir ceketi var. Beagle'ın hipoalerjenik olmadığını unutmayın, bu nedenle Poogle olacak. Poogle, enerjik bir adam olacak ve ebeveynlerinin her ikisi de avcılık geçmişinden geldiği için, muhtemelen günde en az bir saat egzersize ihtiyaç duyacaktır.

Poogle’ın boyutu tamamen şunlara bağlı olacaktır: Kaniş ebeveyni hangi boyda çünkü üç farklı boyutta gelirler; Standart, Minyatür ve Oyuncak. Ortalama olarak, tipik Poogle, yüksekliği 10 ila 15 inç arasında ölçün ve 20 ila 30 pound ağırlığında olacaksa, yetiştiriciye Kaniş ebeveyninin boyutunun ne olduğunu sorduğunuzdan emin olun. Siyah, kahverengi ve beyaz dalgalar muhtemelen Poogle için seçilen ceket olacaktır.


Avustralya Beagle

Avustralya Çoban Beagle Mix

Irklar: Beagle ve Avustralya Çoban Köpeği

Avustralyalı Beagle bir harika arkadaş köpek o çok zeki olduğu ve efendisinden övgü almaktan başka hiçbir şeyi sevmediği için çok çabuk emir alacak olan. O, ailenin tüm üyeleriyle ve diğer ev hayvanlarıyla iyi geçinecek, mutlu ve şanslı bir yavru, bu yüzden gerçekten çok yönlü bir köpektir!

Muhtemelen pençeden omzuna 13 ila 23 inç arasında bir ölçü alacak ve ağırlığı 20 ila 65 pound arasında olacak, ancak muhtemelen bunun ortasında bir yerde olacak. Orta boy iki kat uzun bir ceketi olacak tüm yıl boyunca dökmek . Limon veya mavi kene, beyazlar veya açık kahverengi gibi Avustralyalı ebeveyninden gelen renklerin yanı sıra geleneksel Hound renkleri de miras alabilirdi. Uyumsuz renkli gözleri de miras alabilirdi. birçok Aussie karışımı gibi bu onu daha da çarpıcı kılıyor.


Beaglebull

Irklar: Beagle & American Pitbull Terrier

Beaglebull bir kendine güvenen güçlü köpek , Beagle'ın güçlü av sürüşünü ve burnunu muhtemelen miras alacak, ancak Amerikan Pitbull Terrier'ın yumuşak ve tatlı doğasıyla. Bu nedenle, sincap kovalamak için çılgın bir saat ve ardından saatlerce daha fazla koltukta dolaşmayı bekleyebilirsiniz! Pitbull'un diğer köpeklere yönelik korku saldırganlık eğilimini miras alması durumunda, bu adamla erken sosyalleşme önerilir, ancak daha sık olmamakla birlikte, iyi yetiştirilirse bu nadiren bir sorundur.

Beaglebull, pençeden omzuna kadar 18 ila 20 inç yükseklikte olacak ve ağırlığı 30 ila 40 pound arasında olacak, bu nedenle Beagle'ın biraz daha kaslı ve daha ağır bir versiyonunu bekleyebilirsiniz. Kısa ve pürüzsüz bir ceketi olacak ve Pitbull ebeveyninin rengine bağlı olarak kahverengi ve beyaz renklerin bir karışımını miras alacak.


Beaglier

Beaglier Mix

Irklar: Beagle & Cavalier King Charles Spaniel

Beagle'ı seven ama bir yüksek av sürüşü olmayan daha az meraklı versiyon , o zaman Beaglier sizin için olanı olabilir. Kral Charles Spaniel genleri, mutlu bir şekilde gün boyu bir kucak köpeği olacağı anlamına gelir, bu yüzden ondan birkaç öğleden sonra uyuklaması bekleyin. Bununla birlikte, o hala günde birkaç yürüyüşten hoşlanıyor, böylece ince bir enerji ve sakinlik dengesine sahip olacaksınız.

Yaklaşık 12 ila 15 inç yüksekliğinde olacak ve 15 ila 25 pound ağırlığında olacak. Kral Charles Spaniel'in daha uzun ve daha uzun ceketini miras alması muhtemeldir, ancak Beagle'ın kahverengi ve beyaz tonları ve desenleriyle. Genel olarak, Beaglier kendine güvenen ve zarif olan yumuşak ve nazik bir köpektir.


Jackabee

Jackabee

Irklar: Beagle ve Jack Russel Terrier

Ve son olarak, ama kesinlikle en az değil, Jackabee . Bu cesur küçük adam, köpeklerin JCB'sidir ve Beagle ebeveyninin burnu ile bir koku alırsa onu durduramaz, bu nedenle onu asla tasmasın bırakmamalısın. Bahçenizde bir kemirgen sorununuz varsa, Jackabee, haşere kontrol hizmetlerini sunan ilk kişi olacaktır! Kısa enerji ve merak patlamaları onu eğlenceli bir arkadaş yapın, ancak aynı zamanda hoş bir huzur dengesi ile.

Pençeden omzuna 11 ila 14 inç arasında bir ölçü alacak ve 10 ila 20 pound ağırlığında olacak. Her iki ebeveynin de kahverengini ve beyazını alacak kısa ve pürüzsüz bir kürkle orantılı kas yapısına sahip olacak. Jack Russell Terrier ailesinin peşinden daha fazlasını alırsa, son derece zeki olan son derece enerjik bir yavru bekleyin.


Son düşünceler

Beagle, herkesin sevdiği sevecen ve neşeli bir aile evcil hayvanıdır, bu yüzden kişiliğini diğer çok sevilen köpeklerle birleştirdiğinizde, Beagle karışık yavruları her zaman köpeklerin büyüklüğüne bağlıydı! Beagle, harika bir enerji ve sakinlik dengesine sahip tipik bir aile evcil hayvanıdır, bu nedenle diğer köpek kişiliklerini yumuşatmalı veya geliştirmeli ve her zaman iyi bir şekilde! Hangi Beagle karışımını seçerseniz seçin, atıştırmalık alımına dikkat edin ve onu her zaman tasmalı tutun; ikiniz de sonsuza dek mutlu yaşayacaksınız.

Yorumlar