Beagle Karışımları: 20 Farklı Sevimli Melez

Beagle Karışımları: 20 Farklı Sevimli Melez

Beagle dost canlısı, enerjik doğası ve kompakt boyutları nedeniyle popüler bir köpek türüdür. Bu özette 20 farklı Beagle melez ırkının ana hatları çizilecek, görünüşleri, mizaçları ve onları benzersiz kılan şeyler vurgulanacaktır. Ele alınması gereken önemli noktalar arasında aile hayvanları olarak uygunluk, egzersiz ihtiyaçları, bakım gereksinimleri ve sağlık hususları yer almaktadır. Makale, her Beagle karışımını okuyucu için kısa ve ilgi çekici bir şekilde açıklamaya odaklanmalıdır. Her melezin görüntüleri, görünüm çeşitliliğini sergilemek için kullanılabilir. Amaç, mevcut en popüler Beagle karışımlarından bazılarına genel bir bakış sağlamaktır.

Beagle popüler bir aile köpeğidir 2019 yılında 6. sırada yer alanbuAmerika'nın en popüler köpek ırkı. Son birkaç yıldır yavaş yavaş kendi işini yapmaya başladı. popülerlik merdiveninde yukarı doğru ve bunun çok iyi bir nedeni var! O arkadaş canlısı ve neşeli olarak tanımlanıyor , bu yüzden herkesin gününe bir miktar keyif katıyor ve küçük ve orta boy bir köpek olduğundan, özellikle küçük çocukları olan kişiler için harika bir aile hayvanı oluyor, özellikle de onlara karşı çok nazik.Aynı zamanda harika bir yürüyüş ve macera ortağıdır, zira kendisi de bunlardan birinin sahibidir. gezegendeki en güçlü burunlar . Bu meraklı köpek her şeyi keşfetmeyi seviyor ve çevrilmemiş hiçbir taş bırakmıyor, ancak haftanın her günü efendisinin siparişi yerine bir koku seçecek bağımsız bir küçük adam olduğu için onu tasmalı tuttuğunuzdan emin olun.

Aslında var Beagle'ın iki farklı boyutu Biri 13 inç ve altında, diğeri ise pençeden omuza 13 ila 15 inç ölçüyor. Hound Grubunun en küçük üyelerinden biridir ve bu nedenle geleneksel Hound renklerini kullanır: siyah, ten rengi ve beyaz. Koyu kahverengi düğme gözleri ve kafasına göre biraz fazla büyük görünen büyük sarkık kulakları var ama bu onun sevimli çekiciliğini daha da artırıyor. Kuyruğu neredeyse her zaman diktir ve küçük vücudu oldukça kaslıdır. Güçlü ama kompakt, ciddi bir avcı ve sevimli bir köpek olarak, bu adamın neden giderek daha popüler hale geldiğini kesinlikle görebiliriz.

Beagle Karışımları

Karışık köpekler harika yaratımlardır; sadece iki dünyanın en iyisi değil, aynı zamanda onları biraz daha sağlıklı kılar gen havuzunu genişlettiği için. Neyse ki Beagle zaten ortalama ömrü 10 ila 15 yıl olan nispeten sağlıklı bir köpektir.

İle tasarımcı köpeklerin sayısı artıyor ve her türden köpeği yaratan Beagle, uzun zamandır favori bir köpektir. karıştırmak için üremek . Tasarımcı köpeklerin tek olası dezavantajı, yavru köpeğin her bir ebeveynden hangi genleri miras alacağını her zaman garanti edememenizdir, ancak her iki ebeveyni de sevdiğiniz sürece bu gerçekten bir sorun değildir.

Beagle melezlerinin en tatlı 20 tanesini keşfettik. birkaç olası cins eşleşmesi şaşırtıcı derecede iyi çalışıyor! Beagle'ı seviyorsanız ama potansiyel olarak bir şey istiyorsanız biraz daha alternatif Bu ana akım popüler cinse göre, o zaman bu listede mükemmel yavruyu bulmanız kaçınılmazdır. Bu liste hiçbir şekilde kapsayıcı olmasa da, bu karışımlar piyasadaki en popüler Beagle versiyonları olduğunu kanıtlıyor.
Nar

Nar

Irklar: Beagle ve Pomeranian

Pomeagle bunlardan biridir nihai arkadaş köpekler ve Pomeranian ebeveynin çok daha küçük olması nedeniyle bu adam şüphesiz kucağınıza sığacak kadar küçük olacaktır. Bununla birlikte, eğer izin verirseniz sonsuza kadar ortalıkta dolaşacak olan çok meraklı ve meraklı bir küçük adamdır, bu yüzden ona göz kulak olduğunuzdan emin olun. Bu nedenle, efendisinin onu eğitme girişimlerine karşı çok az sabrı olacaktır, dolayısıyla çok iyi eğitimli bir köpek olması pek mümkün değildir, ancak bazı sahipleri bu bağımsız özelliği beğenmektedir.Pomeagle'ın olması muhtemeldir yüksekliği 7 ila 13 inç arasında herhangi bir yerde ölçün ve 10 ila 20 pound arasında bir ağırlığa sahip olacak. Çok uyumlu bir adamdır ve apartman ya da büyük ev yaşamına uygun olacaktır, sadece kaçmaması için bahçenizi güvence altına aldığınızdan emin olun. Pomeranian'dan biraz daha büyük olması, onun daha küçük çocukların bulunduğu evlere de uygun olduğu anlamına geliyor, bu yüzden bu her yerde iyi bir haber!


Boksör

Boksör

Irklar: Beagle ve Pug

Bu listedeki bir başka küçük yaramaz yavru da o küçük çocuklar için harika bir arkadaştır , diğer evcil hayvanların yanı sıra, daha küçük çocuklar tarafından idare edilebilecek kadar sağlam, eğlenceyi seven bir karakterdir. Harika bir sarılma ortağıdır, sadece burnunu çekme sesini sevdiğinizden emin olun, çünkü Puggle muhtemelen Pug ebeveyninin düz yüzünü ve yüksek sesli nefes alma özelliğini miras alacaktır. Brakisefalik sendrom kesinlikle kontrol etmeniz gereken bir şey, ancak Beagle genleri sayesinde nefes alma zorlukları o kadar şiddetli olmayacak.

Bu adam yapacak yüksekliği 10 ila 15 inç arasında ölçün 15 ila 30 kilo arasında olacak ve daha küçük yapısı onu apartman yaşamına da uygun hale getiriyor, bu yüzden az yaşam alanı olanlar için harika bir seçenek. Pürüzsüz ve parlak kürkü genellikle Pug'ın siyah maskesiyle birlikte siyah, kahverengi veya açık kahverenginin düz renklerini alır.
Boggle

Boggle

Irklar: Beagle ve Boxer

Boggle bir komik ve komik karakter sizi ve ailenizi saatlerce eğlendirecek. İle sınırsız enerji ve beceriksiz bacaklar Bu adam siz onu bir iki kahkahayla onurlandırana kadar dinlenmeyecek. Muhtemelen kendisinden çok daha az enerjik olacaktır. Boksör ebeveyni Bu yüzden Boxer'ı seven ancak daha az enerjik bir köpeği veya aynı derecede biraz daha fazla enerjiye sahip bir Beagle'ı tercih edenler için mükemmel bir seçimdir.

Atletik vücuduyla 15 ila 20 inç boyunda duruyor , pençesinden omzuna kadar ve 40 ila 60 pound arasında bir Beagle'dan daha ağırdır. Bu adam çocuklu ailelere uygundur ancak süper küçük çocuklara uygun değildir çünkü onun şamatacı enerjisi genç aileler için çok fazla olabilir. Ancak bununla birlikte, Beagle'ın daha sakin tavrını miras alırsa uygun olabilir, yani bu gerçekten kişisel bir seçimdir. Her iki ebeveynin de renklerini taşıyan kısa ve gösterişli bir ceketi olacak.


Ceagle

Ceagle

Irklar: Beagle ve ChihuahuaCeagle bu bu listedeki en küçük Beagle karışımı Yani eğer aradığınız Beagle'ın el çantası versiyonuysa, o zaman daha fazla kendinizi yormayın, yine de el çantası yerine tote çanta daha iyi olur! Cheagle'ın 8 ila 13 inç boyunda olması ve yaklaşık 10 ila 20 pound ağırlığında olması muhtemeldir. Daha küçük bir yavru olmasına rağmen, buradaki diğer Beagle karışımlarının çoğundan daha fazla olmasa da en az onlar kadar alıngandır.

olduğu gibi çoğu Chihuahua karışımı , Cheagle sahibine çok bağlanacak, bu yüzden yapışkan bir köpek beklemelisiniz. Bazıları bu özelliği sevimli bulsa da bazıları daha bağımsız bir köpeği tercih eder, bu yüzden burada dikkate almanız gereken bir şey var. Bununla birlikte, eğer Cheagle'ı evinize kabul ederseniz, o zaman sizin ve tüm ailenizin kaderinde çok fazla sevgi ve köpek bağlılığı vardır.


Frengle

Frengle

Irklar: Beagle ve Fransız Bulldogİşte biz başka bir küçük köpeğim var , ama süper çekici ve şakacı biri. Oyunculuğu onu ailenin evcil hayvanı rolü için büyük bir rakip haline getiriyor ve çocuklardan yaşlılara kadar herkes onu sevecek. Aynı zamanda inatçı ve bağımsız olması muhtemeldir, bu nedenle küçük boyuna rağmen her ustayı kesinlikle tetikte tutacaktır ve eğitilmesi oldukça zor olabilir.

Frengle muhtemelen devralacak Fransız Bulldog'un düz yüzü tıpkı yukarıdaki Puggle gibi, ancak semptomların o kadar şiddetli olma ihtimali yine daha düşük, bu da harika bir haber. Kare bir yüze sahip olacak, ancak Beagle'ın arsız sırıtışıyla, yoldan geçenlerin ona uzaktan hayran olmasını sağlayacak. Muhtemelen 20 ila 30 pound ağırlığında olacak ve boyu 11 ila 15 inç arasında olacaktır.


Beagle Çoban

Beagle Çoban

Irklar: Beagle ve Alman Çoban Köpeği

Beagle ve Alman Çoban Köpeği belirli bir dizi beceriye sahip olmak bunlar birbirinden çok farklıdır, ancak bunları bir araya getirirseniz, özellikle tehlike konusunda güçlü bir koku alma duyusuna sahip, koruyucu ve dikkatli bir köpek elde edersiniz. Sadece bir mil öteden davetsiz misafirin kokusunu almakla kalmıyor, aynı zamanda kötülerin iyi yanlarını hızla çözebiliyor, böylece çok hızlı bir şekilde arkadaş edinebiliyor! Bu yoğun köpeğe erken eğitim ve sosyalleşme sağladığınızdan emin olun. her iki ebeveynin de en iyi özellikleri .Beagle Shepherd'ın ağırlığı 20 ila 70 pound arasında olacak ve pençesinden omzuna kadar yüksekliği 24 inç olacak, bu yüzden kolayca büyük bir çocuk olduğu ortaya çıkabilir, bu yüzden yeterli alana sahip olduğunuzdan emin olun. o. Koyu kahverengi renkte daha tüylü bir ceketi olacak. Bizim göz atın Beagle Çoban cinsi profili Bu harika karışım hakkında daha fazla ayrıntı almak için.

pomeranya yavruları

Beaskie

Beaskie

Irklar: Beagle ve Sibirya Husky

Beaskie bir çarpıcı derecede muhteşem görünümlü yavru , kim biraz daha büyük ve daha vahşi görünümlü Beagle'dan daha kompakt ama Sibirya Kurdu'ndan çok daha kompakt. 25 ila 50 pound ağırlığında olacak ve 20 inç yüksekliğe ulaşacak. Orta uzunlukta saç biçimindeki her iki ebeveynin de kahverengilerini ve beyazlarını miras alabilir, ancak Husky'nin koyu yüz maskesini ve parlak mavi gözlerini miras alması muhtemeldir.

Bu adam bir olacak biraz gürültülü bir yavru , bu yüzden çok fazla Husky sohbeti ve Beagle uluması bekleyin, bu nedenle gürültü kontrollü bir yaşam alanında yaşıyorsanız başka bir Beagle karışımına geçmek isteyebilirsiniz! Eğer bu eğlenceli ve ilginç olacağını düşündüğünüz bir şeyse, o zaman size saatlerce eğlence ve kahkaha sunacaktır.


Reagle

Reagle

Irklar: Beagle ve Rottweiler

Bu adam bir pek olası olmayan kombinasyon , ama o kadar iyi çalışan başka bir şey ki! Biraz Beagle Çoban köpeğine benzeyen bu adam ailesine karşı oldukça koruyucu olabilir, bu nedenle aşırı korumacı olmadığından emin olmak için erken sosyalleşme eğitimine ihtiyacı var. Ancak eğitimi yarıp onu iyi huylu bir yavruya dönüştürebilirseniz, o zaman sevdiklerine karşı da aynı derecede şefkatli ve şefkatli olur. Yani, büyük bir yumuşaklık bekleyin!

Reagle eğilimi Beagle'a çok benziyor ama daha kare bir kafaya ve Rottweiler'ın siyah ve kahverengi renklerine ve işaretlerine sahip. O, bu listedeki en büyük adam, bu yüzden ona bir kez daha yer açmalısın! Rottweiler 80 ila 135 pound ağırlığında ve Beagle'ın ağırlığı 30 pound ve altındadır, dolayısıyla bu terazinin ortasındaki herhangi bir yeri ölçecektir. Bu Rottie karışımı muhtemelen yüksekliği de 18 ila 23 inç arasında olacaktır.


Speagle

Speagle

Irklar: Beagle ve Cocker Spaniel

Bocker olarak da bilinen Speagle, iri kara gözleri ve köpek yavrusu gibi sarkık kulaklarıyla herkesin kalbini kazanan sevimli küçük bir adamdır. Tipik olarak Cocker Spaniel'in daha uzun kürkünü ve yamaları ve beneklerini miras alacaktır, ancak Beagle'ın renkleri sayesinde kahverengi renkleri de kullanma eğilimindedir! Onun 12 ila 15 inç yüksekliğe ulaşmasını ve 30 pound veya daha az ağırlığa sahip olmasını bekleyin.

Bu çok akıllı köpek harika bir av köpeği olabilir, ancak Cocker Spaniel'lerin insan kucağına olan yeni aşkı sayesinde muhtemelen daha iyi bir arkadaş köpek olacaktır. Ancak bu ona tasmasız güvenmeniz gerektiği anlamına gelmez! Her iki ebeveyni de neşeli olarak tanımlanıyor, bu nedenle Speagle'ın muhtemelen iki kat daha neşeli olması muhtemel. Gölgelerde bir şeyin gizlendiğini hissettiğinde sizi uyaracak sadık bir köpek bekleyin.


Doxle

Doxle Karışımı

Irklar: Beagle ve Dachshund

Doxle başka bir kısa yavru , ama daha sosisli ebeveynlerinin vücudu sayesinde uzun bir süre. Doxle'ın ağırlığı 16 ila 30 pound arasında olacak ve yüksekliği 15 inç'e kadar çıkacak. Dachshund ebeveyninin kürküne bağlı olarak (kısa saçlı, uzun saçlı veya ikisinin arasında bir yerde olabilir), Doxle'ın saç modeli gerçekten herkesin tahminidir, ancak bu adamın kendine özgü daha kısa bacaklara ve büyük kürekli pençelere sahip olacağı garantidir!

Her iki ebeveyni de avcı olduğundan, bu daha büyük sosisin her şeyin ve her şeyin peşinden koşmak , bu yüzden onu her zaman tasmalı tutun! Burnunu takip etmediği zamanlarda kucağınıza ve koltuk altlarınıza sarılmaya çalışacak ve bu 'Velcro köpek' muhtemelen buradaki en yapışkan köpeklerden biri olacaktır. Bu nedenle ayrılık kaygısı yaşadığı biliniyor ve bu nedenle zamanının çoğunu yanında geçirebilecek bir ailenin yanında olması daha iyi.


Beagle Noktası

Beagle İşaretçi Karışımı

Irklar: Beagle ve Pointer

Bu aşağıdakilerden biri olabilir listedeki en inatçı avcılar ve bu yüzden geniş yeşil alanlara erişimi olan gerçekten aktif bir ailenin yanına yerleştirilmesi gerekiyor, çünkü bu adam bir taşra beyefendisi ve beton şehirlere uygun değil! İşaretçi ebeveyni süper zekidir ve sahibini memnun etmeye heveslidir, bu nedenle Beagle Point'i çok erken eğitmeyi başarırsanız, o da olabilir. son derece itaatkar ve efendisini burnunun dibinden takip edin, ancak yine de Beagle ebeveyni gibi inatçı olabilir! Burnu yere değmediğinde Beagle Point ailesine karşı şaşırtıcı derecede şefkatlidir ve bu kaslı ve atletik çocuk efendilerine sarılmayı sever.

Bu adamın ölçüm yapması muhtemel 15 ila 22 inç yükseklik ve ağırlığı 40 ila 60 pound olacak. Onun zayıf ve formda görünmesini ve çok kısa ve pürüzsüz saçlara sahip olmasını bekleyin. Muhtemelen Beagle'ın renklerini ama Pointer'ın yamalarını ve noktalarını taşıyor.


Borkie

Borkie Karışımı

Irklar: Beagle ve Yorkshire Teriyeri

Borkie, o büyük çantanıza sığdırabileceğiniz sevimli, küçük bir büyücü. Muhtemelen 7 ila 12 kilo ağırlığında olacaktır (oyuncak bir Yorkie olmadığını varsayarsak) ve pençesinden omzuna kadar yüksekliği 8 ila 12 inç olacaktır. Tipik olarak Yorkshire Terrier'in daha uzun ve daha ince tüylerini ve Beagle'ın siyah, kahverengi ve beyaz renklerini miras alacaktır.

Borkie, bu listedeki başka bir Velcro köpeğidir ve bu yüzden sevgi ve arkadaşlık içinde duş alabileceği bir aileye ihtiyacı vardır. Muhtemelen tuhaf bir ertelemeyi de tercih edecek enerjik bir küçük çocuğunuz olacak, ancak onun yanında olduğunuz sürece gündemde ne olduğuna gerçekten aldırış etmeyecek! Sahibine karşı biraz huysuz ve korumacı olabilir ancak bu özelliği erken sosyalleşme ile kontrol altına alınabilir.


Beagador

Beagador Karışımı

Irklar: Beagle ve Labrador Retriever

Labrador Retriever'in Amerika'daki en popüler köpek olduğu ve Beagador'un da kendini kanıtladığı göz önüne alındığında, bu adamın listede yer alması kaçınılmazdı. en popülerlerinden biri Beagle da karışıyor. Bu adam süper enerjiktir ve Labradorların çalışma geçmişi sayesinde suya karşı bir ilgisi olması muhtemeldir, bu nedenle yerel göle düzenli olarak dalmayı bekleyin.

Labrador Retriever'larda POMC geninin (midesinin tok olduğunu söyleyen gen) eksik olması ve Beagle'ların atıştırmalıkları sevmesi nedeniyle, Beagador'a karşı gerçekten dikkatli olmanız gerekir, çünkü gözetimsiz bırakılırsa şüphesiz sizi evin dışında da yer. . Sağlıklı büyüklükte bir Beagador, pençeden omuza kadar 24 inç'e kadar herhangi bir yeri ölçecek ve 30 ila 80 pound arasında ağırlığa sahip olacaktır.


Atama

Beago Karışımı

Irklar: Beagle ve Golden Retriever

Atama iki kat nazik ve tatlı ruh Her iki ebeveyninin de insanı seven genleri sayesinde, eğer aradığınız sevgi dolu bir köpek arkadaşıysa, o zaman bu adamdan başkasına bakmayın. Küçük çocuklu genç bir aileye, hatta çok sayıda evcil hayvanın bulunduğu bir aileye çok uygun olacaktır, bu nedenle Beago ile sınır yoktur. Oyun sırasında enerjiktir ama öğleden sonra uykularını da ciddiye alır!

Beago'nun yüksekliği yaklaşık 18 ila 22 inç olacak ve ağırlığı 35 ila 55 pound arasında olacak. Tipik olarak Golden Retriever'lardan biraz daha kısa bir kürk miras alacaktır, ancak bu Beagle kadar kısa olmayacaktır. Retriever'dan daha derin bir altın renginin, katı formda veya Beagle renklerinin parıltılarıyla birlikte olmasını bekleyebilirsiniz. güzel görünümlü karışım . Ayrıca muhtemelen daha büyük Beagle kulaklarını da miras alacak.


Bagle Tazısı

Bagle Tazısı

Irklar: Beagle ve Basset Hound

Ayrıca Bagel olarak bilinir , bu adam bir avcılık dehası! Bu iki av ırkı çoğu zaman birbiriyle karıştırılır , bu yüzden popüler bir karışım haline gelmeleri mantıklıydı. Anne ve babasının birleşik burun gücü, onu yürüyüşlerinin çoğunda ormanın derinliklerini ve ağaçların yukarılarını karıştırırken bulabilir; arkanda biraz güce ihtiyacım var . Dışarıda yürüyüş yapmasa da Bagle'ın etrafta bolca uzanmaktan keyif alması muhtemeldir, bu yüzden rahat bir köpek bekleyin.

Genel olarak Bagle Hound kendisinin daha uzun ve daha kısa bir versiyonuna benziyor Beagle genleri sayesinde ama Basset Hound'un daha uzun sarkık kulaklarıyla. Her iki ebeveyni de gelenek Hound renklerini kullanıyor, bu yüzden bunların herhangi bir varyasyonunu bekleyebilirsiniz.


Poogle

Poogle

Irklar: Beagle ve Kaniş

Bir noktada, çoğu köpek Kaniş ile karıştırılmıştır, çünkü sadece eşsiz muhteşem buklelere sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda köpek alerjisi olanlar için genellikle çok daha az sorun anlamına gelen tek kürke de sahiptir. Sadece Beagle'ın hipoalerjenik olmadığını ve dolayısıyla Poogle olacak. Poogle enerjik bir adam olacak ve her iki ebeveyni de avcılık kökenli olduğundan, günde en az bir saat egzersize ihtiyacı olması muhtemeldir.

düşük enerjili köpek ırkları

Poogle'ın boyutu tamamen şunlara bağlı olacaktır: Kaniş ebeveyni hangi büyüklükte? çünkü onlar da üç farklı boyutta geliyor; Standart, Minyatür ve Oyuncak. Ortalama olarak tipik Poogle yüksekliği 10 ila 15 inç arasında ölçün ve 20 ila 30 pound arasında bir ağırlığa sahip olacaksa, yetiştiriciye Kaniş ebeveyninin boyutunu sormayı unutmayın. Siyah, kahverengi ve beyaz dalgalar muhtemelen Poogle için seçilen kürk olacaktır.


Avustralya Beagle'ı

Avustralya Çoban Beagle Karışımı

Irklar: Beagle ve Avustralya Çoban Köpeği

Avustralya Beagle'ı bir harika bir arkadaş köpek Sırf çok zeki olduğu ve efendisinden övgü almaktan başka hiçbir şeyi sevmediği için komutları çok çabuk kavrayacak. O, ailenin tüm üyeleriyle ve diğer ev hayvanlarıyla iyi geçinebilecek, mutlu-şanslı bir yavru, bu yüzden gerçekten çok yönlü bir köpek!

Muhtemelen pençeden omuza kadar 13 ila 23 inç arasında bir ölçüm yapacak ve ağırlığı 20 ila 65 pound arasında olacak, ancak muhtemelen bunun ortasında bir yerde olacak. Orta çift uzunlukta bir ceketi olacak tüm yıl boyunca dökülmek . Avustralyalı ebeveyninden limon veya mavi kene, beyaz veya açık kahverengi gibi renklerin yanı sıra geleneksel Tazı renklerinden herhangi birini miras alabilir. Aynı zamanda uyumsuz renkli gözleri de miras alabilirdi. birçok Aussie karışımı gibi bu da onu daha da çarpıcı kılıyor.


beagle boğa

Irklar: Beagle ve Amerikan Pitbull Teriyeri

Beaglebull bir kendine güvenen güçlü köpek Muhtemelen Beagle'ın güçlü av dürtüsünü ve burnunu miras alacak, ancak Amerikan Pitbull Teriyerinin nazik ve tatlı doğasına sahip olacak. Bu nedenle, çılgın bir saat boyunca sincapları kovalamayı ve ardından daha birçok saat boyunca kanepeye sarılmayı bekleyebilirsiniz! Pitbull'un diğer köpeklere karşı korku saldırganlığı eğilimini miras alması durumunda bu adamla erken sosyalleşme önerilir, ancak çoğu zaman iyi yetiştirilirse bu nadiren bir sorun olur.

Beaglebull'un yüksekliği pençeden omuza kadar 18 ila 20 inç arasında olacak ve ağırlığı 30 ila 40 pound arasında olacak, bu nedenle Beagle'ın biraz daha kaslı ve daha ağır bir versiyonunu bekleyebilirsiniz. Kısa ve pürüzsüz bir kürkü olacak ve Pitbull ebeveyninin rengine bağlı olarak kahverengi ve beyaz renklerin bir karışımını miras alacak.


Beaglier

Beaglier Karışımı

Irklar: Beagle ve Cavalier King Charles Spaniel

Beagle'ı seven ama tercih edenler için yüksek av sürüşü olmayan daha az merak uyandıran versiyon o zaman Beaglier sizin için uygun olabilir. King Charles Spaniel genleri, onun gün boyu mutlu bir kucak köpeği olacağı anlamına geliyor, bu yüzden ondan birkaç öğleden sonra şekerlemesi bekleyebilirsiniz. Bununla birlikte, hâlâ günde birkaç yürüyüş yapmaktan hoşlandığı söyleniyor, bu nedenle enerji ve sakinlik arasında iyi bir dengeye sahip olacaksınız.

Boyu yaklaşık 12 ila 15 inç arasında olacak ve ağırlığı 15 ila 25 pound arasında olacak. Muhtemelen Kral Charles Spaniel'in daha dalgalı ve daha uzun kürkünü miras alacak, ancak Beagle'ın kahverengi ve beyaz tonları ve desenleriyle. Genel olarak Beaglier, kendine güvenen ve zarif, yumuşak ve nazik bir köpektir.


Jackabee

Jackabee

Irklar: Beagle ve Jack Russel Terrier

Ve son fakat kesinlikle en az değil, Jackabee . Bu cesur küçük adam, köpeklerin JCB'sidir ve Beagle ebeveyninin burnuyla, bir koku alırsa onu durduramazsınız, bu nedenle onu asla tasmasından ayırmamalısınız. Bahçenizde kemirgen sorununuz varsa haşere kontrol hizmetlerini sunan ilk kişi Jackabee olacaktır! Kısa enerji ve merak patlamaları Onu eğlenceli bir arkadaş haline getirin, ama aynı zamanda hoş bir huzur dengesiyle.

Pençeden omuza kadar 11 ila 14 inç arasında ölçülecek ve 10 ila 20 pound arasında bir ağırlığa sahip olacak. Orantılı kas yapısına sahip olacak ve her iki ebeveynin kahverengi ve beyaz renklerine bürünecek kısa ve pürüzsüz bir kürke sahip olacak. Eğer Jack Russell Terrier ebeveynine daha çok benziyorsa, son derece zeki, son derece enerjik bir yavru bekleyebilirsiniz.


Son düşünceler

Beagle, herkesin sevdiği sevecen ve neşeli bir aile hayvanıdır, bu nedenle kişiliğini diğer çok sevilen köpeklerle birleştirdiğinizde, Beagle karma yavruları her zaman köpek mükemmelliğine bağlıydı! Beagle, harika bir enerji ve sakinlik dengesine sahip tipik bir aile hayvanıdır, bu nedenle diğer köpek kişiliğini yumuşatmalı veya geliştirmelidir ve her zaman iyi bir şekilde! Hangi Beagle karışımını seçerseniz seçin, atıştırmalık tüketimine dikkat ettiğinizden ve onu her zaman tasmalı tuttuğunuzdan emin olun; ikiniz de sonsuza kadar mutlu yaşayacaksınız.

Yorumlar