Beagle Pitbull Mix: Beaglebull Irk Bilgisi ve Gerçekler

Beagle Pitbull Mix: Beaglebull Irk Bilgisi ve Gerçekler

Beaglebull olarak da bilinen Beagle Pitbull melez yavrusu, aksine oldukça nadir görülen bir karışık ırktır. diğer pitbull karışımları , ama o oldukça sevimli bir yavru olduğunu kanıtlayan ilgi çekici bir köpektir. Bu cinsi, özellikle çapraz cins tasarımcı köpekler yaratan bir yetiştiriciden bulabilirken, yerel bir barınakta veya kurtarmada da bir tane bulmanız muhtemeldir.

O neşeli, orta büyüklükte bir köpek, sizi ayak parmaklarınızda tutmaya yetecek kadar enerjiye sahip, ama aynı zamanda öğleden sonraları tembel bir uyuklamayı da seven, bu yüzden çoğu aileye uyacak dengeli bir köpektir. O genellikle sağlıklı bir köpektir, ancak kendi cihazlarına bırakılırsa oldukça hızlı bir domuz yavrusu olduğu bilindiği için atıştırmalık alımına dikkat ettiğinizden emin olun.Sence bu cins sizin için bir yavru mu? Bunu yapmadan önce dikkate almanız gereken bazı hususlar vardır (tıpkı herhangi bir köpekte olduğu gibi). Öyleyse, bu adama daha yakından bakalım ve Beaglebull'un ailenize iyi bir katkı sağlayıp sağlamayacağını inceleyelim.

Ebeveyn Irkları

Tasarımcı köpek terimi nispeten yenidir, ancak iki safkan köpeği karıştırma süreci değildir ve kulağa hoş gelse de, gerçekten de değildir. Bu süreç, melezleme teriminden biraz farklıdır. iki safkan ırkın amaçlı olarak karıştırılması Her iki ebeveynin özelliklerine ve görünümüne sahip bir köpek yaratmak için.Bu sadece ikisi arasında karar veremeyen aileler için harika olmakla kalmaz, aynı zamanda gen havuzlarını da artırır, böylece hafifçe daha sağlıklı ve daha sert sağlık sorunları ve hastalıklarla mücadele söz konusu olduğunda. Bu adamları çevreleyen çok fazla tartışma var, ancak bunun sizi Beagle Pitbull karışımından uzaklaştırmasına izin vermeyin, çünkü konu köpek rekabeti olduğunda her zaman nefretler olacaktır.

Bu adamdan ne beklenmesi gerektiğini anlamak için, ebeveynleri, geçmişi ve mizaçları hakkında kısa bir anlayış kazanmak önemlidir.

Beagle

Beagle cinsinin kökenleri nispeten bilinmemektedir ve bu, yerleşik bir safkan köpek için oldukça nadirdir. Yaygın olarak Beagle'ın İngiltere kökenli ve atalarının M.Ö.55 yılına kadar uzandığını. Beagle, 16'da İngiliz Gentry ve Avcılar arasında popüler oldu.inci Century ve birincil kullanımları yabani tavşanları ve diğer küçük memelileri avlamaktı. Usta burnu onu en popüler av köpekleri , ama ne yazık ki, tilki köpeği çok daha hızlı olduğu için ortaya çıktığında en iyi ikinci oldu. Ama bir ata parası yetmeyenler için, ona yürüyerek yetişebildikleri için Beagle tercih edildi.Beagle köpek kanatlarını açtı ve o Amerika'ya 19'ların sonlarına doğru geldiinci Yüzyıl . Tıpkı İngiliz beyefendilere yaptığı gibi, yere iner inmez Amerikan avcı topluluğu ile anlaştı. 2019'da American Kennel Club (AKC) Beagle'ı 6.inci Amerika'daki en popüler köpek ırkıdır ve Miley Cyrus ve Megan Markle gibi ünlülerin tercih ettiği köpektir. Beagle'lar tasarımcı köpekler olarak son derece popülerdir ve diğer bazı beagle melez ırkları arasında Doxie Beagle karışımı ve Lab Beagle Mix .

Amerikan Pitbull Teriyeri

Amerikan Pitbull Terrier Amerika'da yapıldı, ancak teknik olarak kökenleri de İngiltere'de yatıyor. Mükemmel dövüş köpeği yaratmak için teriyer Bulldog'larla çaprazlandı. Yavrularına daha sonra bir tür Bull Terrier adı verildi ve 'çukur' kelimesi, yüzlerce farenin bulunduğu çukurlara konulduğu için atıldı ve belirli bir süre içinde en çok fareyi öldüren köpek kazanan taçlandırıldı. 19'da Amerika'ya götürüldüler.inci Yüzyıl ve işte buradaydı en büyük ve en güçlü dövüş köpekleri Amerikan Pitbull Teriyeri adı verilen daha büyük tür doğdu.

Ona kötü şöhretini haksız yere kazandıran, dövüş tarihidir, ancak Amerika'da savaşmak da yasaklandığında, arkadaşlık özellikleri kısa sürede fark edildi ve Amerikan Pitbull'larının en dost canlısı yetiştirildi. Yüzüğün içindeyken diğer köpeklere karşı saldırgan olmak için eğitildiler, ancak efendileri yüzüğe girer girmez ona saldırmamasını bilecekti ve bugün hüküm süren bu insanlar için bu yakınlıktır. Birkaç cins var Pitbull sınıfına girmek , ancak gerçekten yalnızca bir APBT vardır.O şimdi birçok kişi tarafından yanlış anlaşılan ve nefret edilen bir köpektir, ancak gerçek kişiliğini bilenler tarafından seviliyor ve çok sevilen bir aile hayvanıdır. Ayrıca Pitbull'ların bilerek veya tamamen tesadüfen diğer ırklarla karıştırılması oldukça yaygındır. Bazı popüler pitbull karışımları şunları içerir: labrabull karışımı , ya da Rottweiler Pitbull karışımı .

Beaglebull

Beaglebull melez köpeği, olay yerindeki nispeten yeni bir adam ve onun Amerika kökenli son yirmi yılda. Bunun dışında onun hakkında nispeten az şey biliniyor. Ebeveynleri birçok yönden çılgınca farklıdır, ancak zıtların cezbettiği doğrudur ve bu, hayattaki en iyi şeylerin yapıldığı zamandır ve bu Beaglebull için çok doğrudur.

test of the wild köpek maması

Bekleyebilirsin neşeli ve eğlenceli köpek , enerjik ve tüm aile oyunlarına dahil olmayı seven. Beagle, arkadaş canlısı, neşeli ve meraklı olarak tanımlanır ve Amerikan Pitbull Teriyeri kendinden emin, akıllı ve iyi huylu olarak tanımlanır, bu nedenle Beaglebull bu özelliklerin sevimli bir karışımı olacak. Sadece herhangi bir melez yavruda hatırladığınızdan emin olun, hangi özellikleri miras alacağı garanti edilmez Bu nedenle, bu makale tipik Beaglebull'u açıklarken, yavrular arasında aynı yavruda bile küçük bir özellik farklılığı olabilir.

Öyleyse, Pitbull Beagle Mix ile ilgileniyorsanız, özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bu adamlardan birine bağlanmadan önce neleri göz önünde bulundurmanız gerektiğini öğrenmek için okumaya devam edin.Mizaç

Beaglebull bir karnında ateş olan sosyal adam . Pitbull'dan gelen gürültülü enerjisi ve Beagle'dan gelen neşeli yaramazlığı, onu eğlence dolu cesur küçük bir adam yapar. O da Çok sevecen insan ailesiyle birlikte ve kucağınıza atlamaktan ve gün batımına kadar sarılmaktan çekinmeyecektir.

Pek çok insan Amerikan Pitbull Teriyerinin yabancılardan uzak ve bu nedenle harika bir bekçi köpeği olduğunu düşünürken, bu gerçeklerden daha fazla olamazdı. O tatlı bir adam ve Beagle ailesinin dostluğu ve yabancılara karşı ilgisizliği nedeniyle Beaglebull'un da aynı derecede arkadaş canlısı olması şaşırtıcı değil. Bu yüzden, o korkunç bir bekçi köpeği yapar Bu, bir köpekte aradığınız bir özellik ise, o zaman tamamen başka bir melez düşünmelisiniz.

Bununla birlikte, Beaglebull, Beagle ebeveyninin özelliğini miras alırsa her şeye havlamak , siteye bir yabancının girdiğinin farkına varmanızı sağlayabilir, ancak sonra onlarla oynamaya devam edecektir. Kabuğu da can sıkıntısının bir işareti olabilir, bu yüzden çok gürültü yaptığını fark ederseniz, onu biraz daha fazla egzersiz yapmanız gerekebilir. Ancak, siren veya müzik aleti izlenimlerini gösteren çevrimiçi binlerce videonun tümü, uluyan komşularınızın umursamadığı sürece eğlenceli bir özellik de yapar!

Boyut ve Görünüm

Hem erkek hem de dişi Beaglebull'un ortalama boyu 18 ila 20 inç pençeden omuza ve aralarında tartacaklar 30 ve 40 pound ve bu nedenle orta büyüklükte bir köpek olarak kabul edilirler. Bunun dışında ebeveynleri görünüş olarak birbirinden oldukça farklı olduğu için yavru köpek ürünlerinin görünüşü de değişmekte ve bazen aynı yavru içinde bile değişiklik göstermektedir.Genellikle bir kalın ve kaslı yapı Amerikan Pitbull ebeveynine benzer, ancak Pitbull'dan çok daha dostane bir görünüme sahip. Yavru bir köpek olarak birkaç kırışıklığı ve deri kıvrımı olabilir, ancak bunlar vücudu büyüdükçe fazla mesaiyi dolduracaktır. Muhtemelen o da sarkık ve köpek yavrusu gibi Beagle kulakları koyu renkli olması gereken büyük yuvarlak gözlerle, ancak bazen açık mavi.

Ceket ve Renkler

Paltosu olacak kısa uzunluk ve dokunuşa pürüzsüz olacak parlak bir parlaklık ile. Ceketi çift katlıdır ve aylar ısındıkça dökülür.

Beagle renklendirmesi standart olduğundan, ceket rengi elbette Pitbull ebeveyninin rengine bağlı olacaktır, ancak muhtemelen bir kahverengi gölge Beagle gibi vücuduna yayılmış beyaz alanları olan bir tür.Egzersiz ve Yaşam Koşulları

Pitbull Beagle Mix, ortalama olarak ihtiyaç duyacak orta ila yüksek enerjili bir köpektir. Her gün 60 dakika egzersiz . Her iki ebeveyni de zeki olduğu için, hafta boyunca çeşitli aktiviteleri takdir edeceklerdir; ormanda bir yürüyüş köpeklerin burnunu tatmin edecek ve köpek gibi bir çeviklik kursu Pitbull’un enerjisini ve canlılığını tatmin edecektir. Egzersiz seansları arasında, bir etkileşimli oyun aklını meşgul etmek için ailesiyle ya da iki kişi.

Pitbull Beagle Mix, uyarlanabilir köpek orta büyüklükteki bir evde, arka bahçeli bir evde veya bir apartman dairesinde iyi iş çıkaran kişi. Elbette, bir apartman dairesinde yaşıyorsanız, hem tuvalet molaları hem de temiz hava için dışarıda biraz daha fazla girişime ihtiyacı olacaktır.

Beaglebull, her iki ebeveyni gibi canlı bir köpektir. Beagle'ların yüksek av sürüşü ve kilometrelerce öteden bir koku alacak olan inanılmaz burnu nedeniyle, tasma bırakılmamalı , çünkü onu bir daha asla geri alamayabilirsin.

O dost canlısı bir köpektir çocuklu ailelere uygun , o kadar küçük veya daha büyük olsun. Pitbull ailesi, çocuklara olan ilgisi sayesinde, takma adı 'dadı köpeği' sayesinde, Beaglebull'un aynı şefkatli niteliklere sahip olduğu biliniyor.Pitbull, diğer köpeklere karşı korku saldırganlığı sergileyebilirken, bu, bir köpek yavrusu olarak yeterince sosyalleşmemiş köpeklerle sınırlı olma eğilimindedir ve onun sosyalleşmesini sağladığınız sürece Beaglebull, diğer hayvanlarla iyi aile evinde. Sadece güvenli bir ön görüşme ayarladığınızdan emin olun ve eğer bu iyi giderse, o zaman şüphesiz çok evcil hayvan evinize uyacaktır.

Eğitim

Beagle ailesi atıştırmalıklara bayılırken, muhtemelen Beaglebull’un motivasyonu yemek olacak Bu nedenle, bunu kendi yararınıza kullandığınızdan ve iyi davranış için ödül olarak kullandığınızdan emin olun. Olumlu pekiştirme eğitimi, onu eğitmenin en iyi yoludur, sadece ikramlarla aşırıya kaçmamaya dikkat edin ve ona verin. bol miktarda sözlü övgü Bu, Pitbull ebeveynlerini efendisini memnun etme hevesini tatmin edecek.

Emin olun bu adamı erken sosyalleştir üç nedenden dolayı. Birincisi, çünkü tüm köpeklerin kendine güvenen ve dengeli bir köpek haline gelmeleri için sosyalleşmeye ihtiyaçları vardır. İkinci olarak, Beagle özelliklerinden dolayı, kedileri ve diğer küçük hayvanları kovalamaya yatkın olabilir, bu yüzden onu bu tür hayvanlarla ne kadar çok sosyalleştirirseniz, onları av, ama arkadaş olarak görme olasılığı o kadar azalır. Üçüncüsü, bu Pitbull ebeveynlerinin potansiyel korku saldırganlık özelliklerinden dolayı, onu her şekil ve büyüklükteki köpeklerle tanıştırmak önemlidir, çünkü bu ona korkmamayı öğretecektir. Sadece yaptığınızdan emin olun tüm deneyimler arkadaşça ve hoş olarak mümkün olduğunca ve daha fazlası için geri dönmek isteyecektir. Ayrıca, tüm nefret edenlere Pitbull tipi köpeğinizin köpek parkında ne kadar iyi davrandığını göstermek harika olurdu!

Sağlık

Pitbull Beagle Mix, ömrü arasında olan genel olarak sağlıklı bir köpektir. 11 ila 15 yaş , ebeveynleriyle aynı. Elbette, daha geniş bir gen havuzundan yararlanan ve biraz daha sağlıklı olan karma bir cins olmasına rağmen, yine de bazı sağlık sorunlarına yatkındır.

Nispeten yeni bir melez köpek olarak ve bunda nadir bulunan biri olarak, üreme standartları yoktur ve resmi olarak önerilen testleri yoktur, bu nedenle ebeveynlerinin sağlık koşullarına bakıp bizi ne yapacağını doğru yöne yönlendirmek için yatkın olmak.

O hazır Dirsek ve Kalça Displazisi , etkilenen eklemlerin anormal oluşumudur ve sonunda yürürken ağrıya neden olabilir ve artriti sakatlayabilir. Beagle, büyük sarkık kulaklarıyla acı çekmeye meyillidir. kulak enfeksiyonları böylece Beaglebull da onlardan acı çekecek. Beagle eğilimli Musladin-Şirin Sendromu Beagle'lara özgü genetik bir mutasyon olan ve esasen gergin cilt ile karakterizedir. Beaglebull'un bir Göz doktoru değerlendirmesi , Progresif Retinal Atrofi gibi durumları kontrol etmek için.

Pitbull'lar çok az sağlık sorunları olan çok sağlıklı köpeklerdir, ancak temel endişelerinden biri cilt alerjileri ve nüfuslarının yüksek bir yüzdesi bundan muzdariptir, bu yüzden Beaglebull'un bunu yapması muhtemeldir. Genel olarak tahriş ve rahatsızlığa neden olur ve bunların tümü Veteriner Hekimin organize ettiği ilaçlarla tedavi edilebilir.

Beslenme

Pitbull Beagle Mix yüksek enerjisiyle ortalama tüketecek Günde 2 bardak yemek, aktivite seviyelerine ve büyüklüğüne bağlıdır ve yüksek enerjili orta büyüklükteki köpekleri hedefleyen yüksek kaliteli mama ile beslenmelidir.

Daha önce de belirtildiği gibi, muhtemelen bir veya on atıştırmaya düşkün olacaktır, bu yüzden yavru köpek gözlerinin sizi daha fazlasına ihtiyacı olduğunu düşünmeye ikna etmesine izin vermeyin, çünkü öyle değil! Obezite bir sorundur Beagle ile, ve muhtemelen Beaglebull farklı olmayacak. Gerekli kalori alımına uygun yaşına uygun yiyecekler verdiğinizden emin olun.

Bakım

Beaglebull'un gerektiren kısa bir ceketi var minimum fırçalama ve bakım . Haftada bir fırça, ölü tüyleri temizler ve tüylerinin parlak ve sağlıklı görünmesini sağlar. Aşırı derecede kirlenmediği sürece iki ayda bir banyo yapılmalıdır ve cilt alerjilerine yatkınlığı ile yıkanmalıdır. hassas ciltler için özel olarak tasarlanmış köpek ürünleri.

Beaglebull's kulaklar haftada bir kontrol edilmeli ve temizlenmelidir temiz tutulduğundan ve ağda birikmediğinden ve enfeksiyonların uzak tutulduğundan emin olmak için. Tırnak kesme ve diş fırçalama gibi diğer tüm bakım gereksinimleri diğer köpeklerle aynıdır.

Aile Hayvanları Olarak

 • Pitbull Beagle Mix, sevimli ve insan odaklı bir türdür.
 • Genelde tüm zamanını sizinle geçirmeyi çok sevecektir.
 • Her gün yaklaşık 60 dakika egzersiz yapması gereken yüksek enerjili bir köpektir.
 • Bunu garanti edebilecek aktif bir ailenin yanına yerleştirilmelidir.
 • Beaglebull, kendi başına çok fazla zaman geçirmekten hoşlanmaz.
 • Onu bütün gün yalnız bırakmayacak bir aileyle olması gerekiyor.
 • O uyarlanabilir bir köpektir ve bir evde ya da bir apartman dairesinde başarılı olur.
 • Günlük egzersiz gereksinimlerinin karşılandığından emin olmanız gerekecek.
 • Ortalama bir köpekten daha fazla havlayan bir köpeğe hazırlıklı olun.
 • Onun uğultulu seanslarına video kameralarınızı çıkarmaya hazırlanın!
 • Her yaştan çocuğu olan ailelere uygundur, sadece onları denetlediğinizden emin olun.
 • Yeterli sosyalleşme eğitimi aldığı sürece, çok evcil hayvanlı haneler olmalıdır.
 • O, gün boyu savaş oyunları oynamayı sevecek eğlenceli bir yavru.

Yetiştiriciler ve Yavru Köpek Maliyetleri

Beaglebull, nispeten nadir bir melez köpektir ve bu nedenle saygın yetiştiriciler olacaktır. az ve çok uzak . Bir yetiştirici bulmak için aramanızın ilk adımı çevrimiçi olarak başlamalıdır ve size uygun olduğunu düşündüğünüz birkaçını seçmeniz ve ardından saygın ve etik olduklarından emin olmak için dedektif şapkanızı takmanız önerilir. Bunu yapmanın en iyi yolu, yorumları oku onlar hakkında ve özel sosyal medya gruplarına katılmak ve üyelerden tavsiye istemek. Son olarak, onlarla ve yavrularıyla yüz yüze tanıştığınızdan ve içgüdülerinize güvendiğinizden emin olun.

Bir Beaglebull yavru köpeğinin ortalama fiyatı sizi geri getirecek yaklaşık 500 $ saygın bir yetiştiriciden. Etik olmayan ve saygın olmayan yetiştiricilere karşı dikkatli olun, çünkü yavruların sağlığı ile ilgilenmeyecekler ve hayata en iyi başlangıcı yapmış olmayacaklar.

Kurtarma ve Sığınaklar

Benzer şekilde olacak kurtarma barınaklarında birkaç Beaglebull karışımı ve eğer varsa, herhangi bir spesifikasyon olmaksızın Pitbulls veya Pitbull karışımları olarak etiketlenmeleri muhtemeldir. Ancak, bu sevimli köpeklerden birini kurtarmaya hazırsanız, arayışınıza ve sabrınıza zaman ayırmaya hazır olun. Uzun bir süreç olsa da, tabii ki bir köpeği kurtarmak için birçok fayda , sadece onun yerleşik kişiliğini görmekle kalmıyor, aynı zamanda tam anlamıyla bir hayat kurtarıyorsun!

Son düşünceler

Beaglebull, çocuklara yakınlığı olan eğlenceyi seven bir adamdır, bu yüzden ideal bir aile hayvanı olacaktır! Genç yaştan itibaren iyi bir şekilde sosyalleştiği sürece, Pitbull'dan miras alabileceği herhangi bir korku saldırganlığı davranışını sergilemeyecek, bu yüzden sadece iyi huylu bir yavru olmayacak, aynı zamanda çok yönlü bir evcil hayvan evi.

Günde yaklaşık 60 dakika egzersize ihtiyacı var ve saatlerce yalnız bırakılmayı sevmiyor, bu nedenle siz ve aileniz aktif olduğunuz ve günün çoğunu onunla geçirebilecek biri olduğu sürece ya da en azından Öğle yemeği molanız sırasında onunla bir saat geçirin, o zaman o mutlu bir şekilde hayatınıza uyum sağlar.

Yorumlar