Köpekler İçin En İyi Kar Botları: Kışın Pençeleri Korumak

Köpekler İçin En İyi Kar Botları: Kışın Pençeleri Korumak

Çoğu köpek karı kesinlikle sever ve bunun için delirirler! İngiliz Bull Terrier'im bile (günde 23 saat uyuyan!) Bütün gününü kar-zoom yaparak geçirebilir. Ve onlar abilir bütün gün geçirmek karda çizilmez onlar anlamına gelmez meli . Evcil köpek köpeklerimiz Kurt günlerinden bu yana birkaç bin yılda değişti ve ayakları da değişti, bu da elementlere karşı çok daha duyarlı oldukları ve vahşi doğada biraz daha fazla desteğe ihtiyaç duydukları anlamına geliyor.

Öyleyse, ister karlı bir durumda yaşayın ister gitmeyi sevin dağlarda yürüyüş yapmak Hafta sonları, sevgili köpeğinizin size katılmasını istiyorsanız, bir çift (veya Fido'nun durumunda iki çift) yatırım yapmanız gerekir. yüksek kaliteli kar botları .İşte bu kılavuzda, bir çift kar botunu neyin iyi yaptığını, hangi bileşenlere dikkat etmeniz gerektiğini açıklayacağız ve tüm zaman alıcı araştırmaları sizin yapmanız gerekmesin diye yaptık. favori köpek kar botları şu anda mevcut ve tam olarak neden onları bu kadar sevdiğimizi açıklıyor. Öyleyse, ilk önce ayrıntılara dalalım!

Bir Bakışta: Favori Köpek Kar Botlarımız:

En İyi Genel Seçim: QUMY Su Geçirmez Köpek Çizmeleri
İleri Teknoloji: Ruffwear Aşırı Hava Botları
Bütçe Seçimi: Winsoon Kar Botları

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.buffy köpek maması

Köpekler Neden Kışın Kar Botlarına İhtiyaç Duyar?

Köpeğinizin kar botlarına ihtiyaç duymasının ana nedenlerini açıklayalım. Birincisi, son birkaç bin yıldır evcilleştirilmiş olmak, pedleri eskisi kadar dayanıklı ve korumalı değil . Ayak parmakları arasında kar ve buz birikecek ve bu rahatsızlık ve hipotermiye neden olacaktır. Bu nedenle, Huskileriniz olsa bile, dondurucu karda biraz daha fazla desteğe ihtiyaçları vardır.

İkincisi, genellikle kar ve buzun olduğu yerlerde, genellikle köpekler için zehirli olan yol tuzu ve kimyasal bozucular . Yine, bu kimyasallar pençelerinde toplanacak ve onları tahriş edecek ve karşılığında köpeğiniz doğal olarak pençelerini çiğneyecek ve zararlı maddeleri yutacaktır. Yani kar botları onları bu ölümcül derecede sert kimyasallardan koruyacaktır.Üçüncüsü, kar botlarına yatırım yapmak, yavrularınızla daha uzun karlı maceraların tadını çıkarabileceğiniz ve kendini yaralama ve onu geri taşıma riskini azaltacağınız anlamına gelir. Ve inanın bana, elinizde bir kızak yoksa, büyük bir köpeği dağdan aşağı taşımak hiç de eğlenceli değil! Bu yüzden, pençelerini ve sırtınızı kurtarmak için biraz kar patiklerine yatırım yapın.

Alıcı Rehberi

Kış Kar Botlarında Köpek

Doğaya ve zihinsel sağlığa geri dönmenin giderek daha popüler bir eğlence haline gelmesiyle, birçok şirket bu eğilimi benimsedi ve bir sürü köpek aksesuarı yaptı, böylece köpeğin maceralarında sana katılabilir kar botları bunlardan biri. Bu harika olsa da ve dışarıda harika köpek kar botları olsa da, aynı zamanda bir yürüyüşe çıkmayacak pek çok modası geçmiş kar botu olduğu anlamına da geliyor. Burada, alıcı kılavuzumuzda, iyi olanları kötü olanlardan ayıran unsurlar hakkında bilmeniz gereken her şeyi sıraladık.

Konfor: Çoğumuzun bildiği gibi, dondurucu soğuk ayaklarla yürümek pek eğlenceli değildir ve bu nedenle rahat ve sıcak botlar aramak önemlidir, aksi takdirde onları giymek istemez. Öncelikle, iyi bir kar botu, kalın kauçuk taban bu onu soğuk ve buzlu koşullardan koruyacaktır. İkincisi, kalın ve dayanıklı malzemeden yapılacaktır. vücut ısısını yalıtın ve onu sıcak tutun. Ve bu biraz daha lüks için, yün astarlı kar botları sıcaklığı ve konforu artırabilir.Su geçirmez: Kar sadece donmuş sudur, bu yüzden kar botları kesinlikle su geçirmez olması gerekiyor . Kendiniz için su geçirmez olmayan kar botları satın alamazsınız ve dört ayaklı arkadaşınız da farklı değil. Çizmeleri ıslak, ıslak ve doğal olmayan bir şekilde ağırsa, onları giymek istemeyecektir. Su geçirmez olması aynı zamanda vücut ısısını koruyabilmesini sağlar ve böylelikle daha uzun yürüyüşlerin tadını çıkarabilir.

Güçlü Malzeme: Kramponun, ilk birkaç yürüyüşte parçalara ayrılmayacak güçlü bir malzemeden yapılması gerekiyor. Gibi malzemeler deri ve neopren güçlü ve dayanıklıdır ve keskin buzlu yüzeylere karşı koruma sağlar. Materyal de olmalıdır yapıştırılmış yerine birbirine dikilmiş ve bu basit detay, çok daha dayanıklı olmalarını sağlayacaktır.

Kaymaz Taban: Daha önce bahsedildiği gibi, kalın kauçuk taban kaliteli bir kar botunun bir işaretidir ve bu taban da kaymaz olmalıdır. Kar botları olacak ekstra kavrama ve desenli doku Köpeğinizin buz üzerinde kaymamasını sağlamak için standart yürüyüş botlarına kıyasla. Sonuçta, onu buz patenine götürmek istersen, ona paten yaptırırsın! Bu aynı zamanda bot giyerken çok daha rahat hissetmesini sağlayacaktır.

Güvenli: Kar botlarının da güvende olması gerekiyor, aksi takdirde ayak bileklerinden aşağı kayacak ve sonsuza kadar onları çıkarmaya çalışacak. doğru takma ve Velcro kayışlar onları yerinde tutmaya yardımcı olacaktır, bu nedenle pençelerini bireysel talimatlara göre ölçtüğünüzden emin olun. Ek olarak, eğer doğru boyutta değillerse döneceklerdir ve bu nedenle yastığı kauçuk taban tarafından korunmayacaktır ve bu nedenle oldukça anlamsız bir egzersizdir. Yani, boyut burada her şeydir!Köpekler İçin Favori Kar Botları

Kar Botu Giyen Köpek

Artık kaliteli bir kar botunun ne olduğunu biliyorsunuz, iyi bir kar botu ile çöpü birbirinden ayırt edebilirsiniz. Ama neyse ki siz ve okuyucularımızın geri kalanı için, size gerek kalmasın diye sonsuz miktarda kar botunu karşılaştırarak zaman alan tüm araştırmaları yaptık.

Bilgimizi kullanarak piyasayı araştırdık ve en iyi 6 kar botunu bulduk ve çünkü onlar da hepsi yüksek puan alan çevrimiçi Emin olabilirsiniz ki, onların iyi olduğunu söylememiz biz değiliz, dışarıdaki diğer binlerce kar sever onları denedi, denedi ve sevdi.


Fırfırlı Polar Trex

RUFFWEAR, Polar Trex Su Geçirmez Kış Köpeği…
 • KIŞ ÇİZMELERİ: Pençelerini ve bacaklarını hava şartlarından korur ve ...
 • ICETREK DIŞ TABAN: Kışa özel çıkıntılı Vibram İçetrek dış taban…
 • SU GEÇİRMEZ ÜST: 3 katmanlı lamine yumuşak dış yüzeyden yapılmıştır ...
 • STRETCH GAITER: Fermuarlı kapamalı kazak streç körüğü…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu kaliteli botlar özellikle şunlar için tasarlanmıştır: kayak, snowboard ve aşırı soğuk hava Karlı havalar için ideal olduklarını söyleyebilirsiniz. Dış tabanlar, donmuş yüzeylerde mükemmel çekiş sağlayan kışa özgü bir çıkıntı deseni ile yapılan lastik tutamaklarla tasarlanmıştır, böylece poşetler kaymadan serbestçe hareket edebilir. Üst bot, 3 kat yumuşak ve nefes alabilen malzemeden yapılmıştır ve dayanıklı su itici kaplamasıyla hava ve rüzgara dayanıklıdır.Yeterince kar geçirmez değilse, bu botta koruyucu bir streç körüğü bulunur, bu da botu başka bir su geçirmez malzeme tabakasıyla kaplar ve fermuarları kapatır. Bu, karı dışarıda tutmak için tasarlanmıştır ve ayrıca kramponun ayak bileklerinde güvenli bir şekilde durmasını sağlamak için bir kanca ve çentikli kapatma vardır. 7 farklı boyda, büyük ve küçük köpekler için doğru beden olması kaçınılmazdır. Bu botlar bir çift veya tam 4'lü set olarak satın alınabilir ve güvenliği için de yansıtıcı yamalara sahiptir.

Severiz Bu kar botlarının mevcut en kaliteli, dayanıklı ve karlı araziye özgü botlar olduğunu, bu nedenle zorlu bir kar arayan iseniz, bunlar sizin ve yavrularınız için mükemmel bir seçimdir.


Kabuk Brite Neopren Çizme

Kabuk Brite Tüm Hava Neopren Pençe Koruyucu…
 • Köpek Test Edildi ve Köpek Onaylandı! Yüksek Kaliteli Nefes Alabilir Neopren Köpek…
 • Kabuklu Brite Patikler Tüm Hava Koşulları İçin Harika, İç Mekan ...
 • Yavru Köpeğinizin Pençelerini Temiz, Kuru ve Güvenli Tutacak ...
 • Patikler, 360 Derece için 2 Elastik Yansıtıcı Kayışla birlikte gelir ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Bu botlar ile yapılır güçlü neopren malzeme Suya ve delinmeye karşı dayanıklı olmasının yanı sıra vücut ısısını içeride ve soğuğu dışarıda tutmak için tasarlanmış tüplü dalış malzemeleri yapmak için kullanılır. Pedleri için koruma sağlayan ve donma zemine karşı ekstra bir katman ekleyen kauçuk bir tabana sahiptirler. Tabanda çekiş sağlayan bir sırt ve her bir botun arkasında çekmeyi ve çıkarmayı kolaylaştıran geniş bir yarık vardır.

alaskan malamute fiyat

Sabitlenebilirlik ve daha fazlasını sunan 2 Velcro kayış vardır. özelleştirilebilir uyum Ekstra görünürlük için yansıtıcı malzemeden yapıldığı gibi. Mevcut 5 boyut vardır, ancak boyutlar arasında pooch'unuzu bulursanız malzeme genişlemeye de izin verir.

Severiz Bu botların aynı zamanda tüm hava koşulları için tasarlandığını ve tasarımlarında basit olduğunu, bu nedenle ara sıra karlı yolculuklarda çok amaçlı bir bot arıyorsanız, bunlar harika olurdu.


Hdwk & Hped Suya Dayanıklı Köpek Kar Botları

Hdwk & Hped Suya Dayanıklı Köpek Kar Botları Dayanıklı ...
 • 【4-PACK】 lütfen ölçü tablosuna göre dikkatlice ölçün…
 • 【COSY】 yumuşak, elastik ve nefes alabilen likralı vampir, nazik ...
 • 【RUGGED】 kaymaz sakız-kauçuk taban, kalın, dayanıklı ve hayır ...
 • 【PRATİK】 etkili bir şekilde denge, çekiş ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Bu botlar, bu listedeki diğerlerine kıyasla nispeten bilinmiyor, ancak dikkat edilmesi gerekenler. Yumuşak ve nefes alabilen likradan yapılmıştır. su geçirmez ve dayanıklı ve taban, buzlu zeminlerde kaymayı önleyen alacalı bir tutuşa sahip kalın kauçuktan yapılmıştır.

Ayak bileğini saran ekstra uzun Velcro kayış ile sabitlenmiştir, böylece kişiselleştirilebilir bir oturuşa sahip olacağından emin olabilirsiniz. Bu botlar parlak kırmızı renkte mevcuttur ve 2 veya 4 paket halinde gel . Gözden geçirenler bu botları Eşekleri ve Alpaka'ları için bile satın aldılar, bu yüzden hem ağır ayaklı köpekler hem de büyük köpekler için uygun olacağından emin olabilirsiniz.

Severiz Bu botların, bu listenin son sıralarında yer alan kışlık botların yanı sıra en uygun fiyatlı kar botları olduğunu ve paranızın tam karşılığını fazlasıyla verdiğini söylüyor.


QUMY Kaymaz Taban Çizme

QUMY Büyük Irk Köpekler için Köpek Çizmeleri Ayakkabıları ...
 • Çeşitli boyutlar: Boyut 2: 18-27 lbs için 2,5'x1,7 '(L * W); boyut 3:…
 • Yüksek Kalite: Sağlam taban ve yüksek kaliteli kumaşlar ...
 • Rahat: Pençelere yumuşak ve nefes alabilir, köpeği etkili bir şekilde korur ...
 • Kullanışlı: Köpek botları patileri kuru, sıcak ve temiz tutar. Daha fazla yok…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu botlar, karı ve ürpertici rüzgarı botundan uzak tutan, aynı zamanda rüzgara da dayanıklı, yüksek kaliteli su geçirmez malzemeden yapılmıştır. Ayrıca rahat olması için yeterince yumuşaktır, hem nefes alabilir pençelerinin rahatsız edici bir şekilde tıkalı olmasını önlemek için. Geceleri görünürlüğü ve güvenliği için ışığı yansıtıcı malzeme ile sabit tutan iki Velcro kayışa sahiptir.

Botun alt kısmı vücut ısısını yalıtmaya yardımcı olan gerçek deriden yapılmıştır ve botun tabanı, tutuşunu artıran baskılı çapraz tasarıma sahip kalın kauçuktan yapılmıştır. buzlu koşullar . Kolayca takılıp çıkarılmalarını sağlayan geniş bir dikişleri vardır. Ayrıca yanlarında dikişli bir pençe baskısı vardır, böylece onları asla kendi kar botlarınızla karıştırmazsınız ve 5 boy ve 2 farklı renkte gelirler.

Severiz Bu botların uzatılabilir bir bağlantıya sahip olması, böylece karlı maceralarınızdan önce ve sonra çıkıp çıkmaları daha kolay, bu süper kıpır kıpır yavrular için önemlidir.


Kurgo Step N’Strobe Kar Botları

Kurgo Step N ’Strobe Köpek Ayakkabıları | Su…
 • Her mevsim köpek botları: sert köpek patikleri pençeleri ...
 • Rahat Pençe koruyucuları: Hafif köpek ayakkabıları rahattır ...
 • Led ışıklar ve yansıtıcı: suya dayanıklı köpek botları LED özelliğine sahiptir ...
 • Boyut ve uyum: 4 köpek ayakkabısı dahildir; ölçmek için SIZE, dog…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu kar botları sağlam, dayanıklı ve deriden yapılmıştır, bu da pençelerinin kar, buz ve tuzdan korunduğu anlamına gelir. Tabanlar, desenli kalın kauçuktan yapılmıştır. kaymaz tasarım böylece canının istediği gibi koşabilir. Ayrıca nefes alabilen, ancak sıkı bir örgü ağ ile kaplanmıştır, bu da pedlerinin çok terlememesini veya kaşınmamasını sağlar. Botlar, güvenlik ve rahatlık için hem Velcro kayış hem de ayak bileği kordonu ile sabitlenmiştir.

Bu botların pençesinin yanında yeşil ve kırmızı LED ışıklar bile var, bu da onu gece vakti görebileceğiniz anlamına geliyor ya da bir kar fırtınasına yakalanmanız durumunda. Ayrıca 360 derece görünürlük sunan ışık yansıtıcı yamalar ve süslemeler ile kaplanmıştır. 6 farklı boyutta ve şık bir siyah ve turuncu tasarıma sahiptirler.

Severiz Bu kaliteli botlar o kadar iyi ki, üretici ömür boyu garanti veriyor, bu yüzden orada ciddi maceracılar için dayanıklı ve dayanıklı olduklarından emin olabilirsiniz!


Winsoon Kaymaz Kışlık Botlar

WINSOON Dog Australia Boots Pet Antiskid…
 • (Boyut 1) - İç Taban Ölçüsü: Uzunluk 1 (inç), Genişlik 4/5 (inç)
 • (Boyut 2) - İç Taban Ölçüsü: Uzunluk 1-1 / 5 (inç), Genişlik 1 (inç)
 • (Boyut 3) - İç Taban Ölçüsü: Uzunluk 1,2 / 5 (inç), Genişlik 1-1 / 4 (inç)
 • (Boyut 4) - İç Taban Ölçüsü: Uzunluk 1-3 / 5 (inç), Genişlik 1-1 / 3 (inç)
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bunlar Avustralya moda botları Biz kızların giymeyi sevdiği kışlık botlara benziyor, bu nedenle kışlık botlarınızı en iyi tomurcuklarınızla eşleştirmek istiyorsanız, o zaman bunlar modaya uygun bir seçim olacaktır. Herhangi bir kıyafete uyacak şekilde 4 farklı renkte ve 5 farklı boyutta gelirler, ancak bunlar yalnızca yavru köpekler ve küçük köpekler için uygundur.

Yumuşak esnek deriden yapılmıştır suya dayanıklı olan ve pençelerini daha sıkı ve sıcak tutan Sherpa malzemeyle kaplı. Bagajı yerine sabitleyen bir Velcro kayışa sahiptir ve taban, kaymamasını sağlamak için desenli bir kavrama dokusuna sahip kauçuktan yapılmıştır.

köpek kız ismi

Severiz Bu botların, karda kasaba hakkındaki eşyalarını çalmayı seven moda bilincine sahip küçük köpekler için mükemmel olduğunu.


Sıkça Sorulan Sorular

Burada, Köpeğinizi Sevin'de, kışın köpeğinizi uygun şekilde donatmak için birçok farklı soru alıyoruz. Bu nedenle, kış aylarında yavrularınızın ayaklarını dışarıda sıcak tutmakla ilgili düzenli olarak tartıştığımız birkaç yaygın soruyu derledik. Burada herhangi bir şeyi kaçırdığımızı düşünüyorsanız, aşağıdaki yorumlar bölümüne bize bir satır yazmaktan çekinmeyin!

S: Köpeğim karda ne kadar zaman geçirebilir?

C: Bu birçok faktöre bağlıdır. Birincisi, köpeğinizin cinsine ve büyüklüğüne bağlıdır, örneğin, bir oyuncak Chihuahua, vücut ısısını daha iyi düzenleyebilen ve arktik koşullar için inşa edilmiş bir Husky kadar soğuk havayı tolere edemez. İkincisi, eğer çok genç ya da çok yaşlıysa, vücut ısısını sağlıklı bir yetişkin kadar düzenleyemeyeceği için soğukta çok daha az zaman geçirmelidir. Bazı köpekler soğuk havayı sever, bazıları ise dışarı çıkmaktan nefret eder. Genel olarak, köpeğiniz karı seviyorsa ve sağlıklıysa, o zaman belirlenmiş bir zaman sınırı yoktur, sadece onu izlediğinizden ve yeterince aldığını veya çok üşüdüğünü düşündüğünüzde onu getirdiğinizden emin olun.

S: Köpeğimi kar botu giymesi için nasıl eğitebilirim?

C: Köpeğinizin daha önce ilk kez bot giymesi ise, muhtemelen ona alışması zaman alacaktır. Ayrıca, komik olsa da, zaman alacak bir süreç olan bacaklarını yukarı kaldırması da muhtemeldir. Bunları evde birkaç kez deneyin ve acele etmemeye dikkat edin. Elinde bir ikramla size doğru yürümesi için onu teşvik edin ve onu da sözlü olarak övün. Onları çiğnemeye çalışırsa, dikkatini bir oyuncakla veya ikramla dağıtın. Onu asınca, bahçeye çıkmasına izin verin ve sonra dünya sizin istiridyenizdir!

Son düşünceler

Karlı maceralar hem biz insanlar hem de köpeklerimiz için harikadır ve eğer kar botlarına ihtiyaç duyacağı bir yerde yaşayacak kadar şanslıysanız, onu yanınızda götürdüğünüz için sizi sonsuza dek sevecektir.

Yüksek kaliteli dayanıklı botlar, normal bir yürüyüş botundan veya standartların altında bir kar botundan biraz daha pahalı olsa da, şüphesiz size çok daha uzun süre dayanacak ve bu da genellikle uzun vadede paranızın karşılığını daha iyi alacağı anlamına gelir.

Peki ne bekliyorsunuz? Macera bekliyor! Yukarıdaki önerilerimizden bir set alın ve ne siz ne de köpeğiniz onlarda hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

Yorumlar