Dachshunds İçin En İyi Köpek Mamaları: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Dachshunds İçin En İyi Köpek Mamaları: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Dachshund da sevgiyle sosis köpeği olarak bilinir , genellikle oyuncak köpek olarak düşünülür, ancak aslında tazı grubunun parçası . Cesur ve meraklı yapısı onu oldukça enerjik bir yavru yapar, bu yüzden standart küçük köpeğinizden çok daha fazla enerjiye ihtiyacı vardır. Hala daha küçük ısırıklara ihtiyaç duyan küçük bir ağzı var, bu nedenle birçok işletme sahibi, Dakhund'ları için en iyi yiyeceği bulmakta zorlanıyor. mükemmel dengeli . Pek çok Dachshunds da hassas bir mideye sahip olduğu için bilinir ve birçok mal sahibi, köpekleri için mükemmel olanı bulmadan önce birkaç tane mama yemeleri denemek zorunda olduklarını söylüyor.

İşte bu yazıda, yaşam evrelerinin her biri ve her birinde hangi besin maddelerine ihtiyaç duyduğu hakkında sizinle konuşacağız. Bu bilgiyi kullanarak, bir köpek yavrusu, yetişkin ve yaşlı olarak onun için en iyi seçenekler için piyasayı araştırdık. Dachshund'un yemeğini seviyor , bu yüzden onu sağlıklı bir kiloya geri döndürmek için o porkier Dachshunds için bazı kilo yönetimi tanelerine bakıyoruz.Pek çok mama, bir sonraki en iyi şey olduğunu iddia ediyor ve ne aradığınızı bilmiyorsanız, sevgili evcil hayvanınız için en iyi besini bulmak oldukça korkutucu bir görev olabilir. Pek çok köpek ebeveyn gibi yalnız değilsin hiçbir fikrim yok köpeklerinin beslenme ihtiyaçları nelerdir. Ama doğru yere geldiniz, bu yüzden arkanıza yaslanın, rahatlayın ve küçük sosisinizin beslenme ihtiyaçları hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenmeye hazırlanın.

Bir Bakışta: Dachshunds için Favori Yiyeceklerimiz

Yavru köpekler: Purina Pro Küçük Irklı Köpek Yavrusu
Yetişkinler: Royal Canin Yetişkin Dachshund Yemi
Büyükler: Mavi Buffalo Küçük Irk Can Koruması
Ağırlık yönetimi: Science Diet Weight Management

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Dachshund Yavrularının Besin İhtiyaçları

Göre MSD Veteriner Kılavuzu ve AAFCO, küçük cins yavruların içerecek bir mama yemine ihtiyacı vardır. minimum% 22 protein içeriği ve minimum% 8 yağ içeriği , çünkü bu seviyeler sağlıklı bir yetişkin olmak için yeterli enerjiye sahip olmasını sağlayacaktır. Onu küçük ırklar için özel olarak tasarlanmış köpek mamasından başka hiçbir şey yemeyin, aksi takdirde büyük olasılıkla temel cins besinlerini kaçıracaktır.

Yavru bir Dachshund yavrusunun her gün yaklaşık 1000 kalori yemesi muhtemeldir, ancak bu, boyutuna ve enerji seviyelerine bağlı olacaktır, bu nedenle paket talimatlarını izlediğinizden emin olun. Bir yetişkine dönüşürken bunun sürekli değişeceğini unutmayın, bu nedenle talimatları düzenli olarak kontrol ettiğinizden emin olun. Dachshund yavru köpeğinizi besleyin 3 farklı öğünde günlük yemek yardımı ve serbest beslenmesine izin vermeyin, aksi takdirde gün boyu yemek yiyecektir.Dokosaheksaenoik Asit (DHA) sağlıklı beyin ve göz gelişimini desteklediği için aranması gereken önemli bir bileşendir. Doğal olarak anne sütünde bulunur ve yumurta ürünleri ile balık yağlarında bulunur. Karışımı vitaminler, mineraller ve antioksidanlar meyve ve sebzelerde bulunabilen, gelişen bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olacağından, bileşenlerde de listelenmelidir. Omega yağ asitleri Balık yağlarında ve keten tohumunda bulunabilen bu ürünler aynı zamanda kürkünün ve derisinin beslenmesini sağlar.

Yetişkin Dachshund Besin İhtiyaçları

Yetişkin bir Dachshund, yaklaşık yaşlarında tamamen olgunlaşacaktır. 12 ay ve zamanı geldiğinde, onu yavru köpek mamasından uygun bir yetişkin mamasına yavaşça geçirmeye hazır olun. Yine, sadece daha küçük ırklar için tasarlanmış yetişkin mama taneleri burada yapacak.

Yetişkin Dachshund, sizin ve tercihlerine bağlı olarak her gün 2 ila 3 öğün beslenmelidir, ancak yine de hızlı bir şekilde aşırı kilolu olacağından ücretsiz beslenmekten kaçının . Bir yetişkinin günde yaklaşık 600 kaloriye ihtiyacı olacaktır, oysa aktif bir yetişkinin günde yaklaşık 900 kaloriye ihtiyacı olacaktır, ancak onu paket talimatlarına ve yaşam tarzına göre beslediğinizden emin olun.En az % 18 protein içeriği ve minimum% 5 yağ içeriği MSD Veteriner Kılavuzuna göre yetişkin Dachshund için gereklidir ve genel olarak omega yağ asitleri, vitaminler ve mineral dengesi onu sağlıklı ve mutlu tutacaktır.

Birçok Dakhund'un bildiği gibi hassas mide ile acı çekmek Veterinerinize danıştıktan sonra, özellikle hassas mideleri olanlar veya olanlar için tasarlanmış bir kuru mama yemeyi düşünmeniz akıllıca olacaktır. daha yüksek lif içeriğine sahip taneler.

Kıdemli Dachshund Besin İhtiyaçları

Yaklaşık 8 yaşındayken, bu farklı pooches ile farklılık gösterse de, bakmalısınız. Yavaşça onu uygun bir yaşlı mama yemine geçirin yine, bu özellikle küçük ırklar için tasarlanmıştır.

Kıdemli bir Dachshund daha az enerji ve kaloriye ihtiyaç duyar, ve tipik bir yaşlıların günde yaklaşık 470 kaloriye ihtiyaç duyacağını bekleyebilirsiniz. Sindirim sistemi ve metabolizması yavaşlamaya başladığından yaşlı mama taneleri daha az kalori ve yağa sahip olacak ve yağları eskisi kadar verimli bir şekilde sindiremeyecek. Dachshunds, Intervertebral Disk Hastalığından (IVDD) muzdariptir, bu yüzden enerji alımının izlenmesi gerekir, çünkü ekstra ağırlık bu şansını artıracaktır. Bu yüzden yaşlılar için daha az kalori lütfen!Bu mama taneciklerinde ayrıca çok daha yüksek glukozamin ve kondroitin içeriği Yaşlanan kemiklerini ve eklemlerini esnek tuttukları için ya et ve balık yemeklerinden ya da ekstra takviyelerden. Bir çok çeşitli vitamin ve mineraller ayrıca bağışıklık sistemini de güçlendirmesi gerekiyor.


Dachshund Puppies için En İyi Yiyecek

Uzun Saçlı Dachshund Yavrusu

Dakhund'unuz bir köpek yavrusu olduğunda, küçük Doxie'nizin ihtiyaç duyduğu beslenmeyi aldığından emin olmanız önemlidir. Yavruluk, köpeğinizin besin ihtiyaçlarının karşılandığından emin olmak için gerçekten sıfırlanmanın en önemli zamanıdır. tam gelişmiş yetişkinliğe ulaşmak .

Yavru köpeğiniz, genellikle 12 ila 15 aylık olana kadar iyi besleyici yoğun bir köpek mamasıyla birlikte kalabilir. Yavru köpek mamaları, yavru köpeğinizin büyüyen ihtiyaçlarını karşılamak için genellikle daha yüksek bir kalori sayısına sahiptir. Belirli bir sıra olmadan, favorilerimize bakalım.

Royal CaninWellness KöpekPurina ProMavi BuffaloNutro Sağlıklı
Protein % 28 % 38 % 30 % 29 % 28
Yağlar % 14 % 18 yirmi% % 17 % 18
Lif % 3,9 % 4,5 % 3 % 5 % 4
Nem % 10 % 10 % 12 % 10 % 10
Kcal / Kupa 369 510 461 415 409

Royal Canin Dachshund Yavrusu

Royal Canin Dachshund Puppy Breed Specific ...
 • Royal Canin Dachshund Puppy kuru köpek maması aşağıdakileri karşılamak için tasarlanmıştır ...
 • Dachshund yavrularının toplamasına yardımcı olmak için özel özel yapım mama ...
 • Yavru köpeğin gelişmekte olan bağışıklık sisteminin korunmasına yardımcı olur ve ...
 • Uygun kalsiyum seviyeleri ile kemik ve eklem sağlığını korur ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Bu tarif, Dachshund yavru köpeğinin ihtiyaçlarını inceleyen bilim adamları ve köpek beslenme uzmanları tarafından yapılmıştır ve protein içeriği, AAFCO tarafından belirlenen temel standartlardan çok daha yüksektir, bu nedenle büyüyen kaslarının ihtiyaç duydukları her şeye sahip olduğundan emin olabilirsiniz.

Bu mama maması en düşük kalorili içeriğe sahiptir, bu nedenle eğer aktif olmayan bir yavru ise, bu onun için daha iyi bir seçenek olabilir. Kuru pancar posası ve esmer pirinç ona bol miktarda lif ve enerji sağlar ve hassas bir vitamin karışımı ile bağışıklık sistemi olması gerektiği gibi gelişir.

Severiz Bu tarifin dachshund yavrusu düşünülerek tasarlandığını ve mama parçalarının eşsiz kas ve ısırıklarına göre şekillendirildiğini.
Wellness Core Küçük Irk Yavru

Wellness Core Natural Grain Free Dry Puppy…
 • KÖPEĞİNİZİN EN İYİ YAŞAMINI YAKITLAMAK İÇİN GELİŞMİŞ DOĞAL BESLENME: Premium ...
 • KÜÇÜK BREED YAVRU FORMÜLÜ: Daha küçük mama boyutu ve protein ...
 • BÜTÜN VÜCUT SAĞLIĞI: Omega yağ asitleri, antioksidanlar, ...
 • DOĞRU YEMEKLERİ BULUN: Wellness,…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu premium tarif, ilk üç malzeme olan kemiksiz hindi, tavuk unu ve hindi unu ile, çok geride olmayan somon küspesi ile yapılır, bu yüzden bu mama yüksek kaliteli ve yağsız proteinle doludur. Aynı zamanda bol miktarda olduğu anlamına gelir. bu gıdadaki glukozamin uzun omurgası ve eklemleri için. Birçok yorumcu, bu yiyeceğe geçtikten sonra yavrularının genel sağlık durumunun arttığını söyledi.

boxer pitbull kırması

Brokoli, lahana ve yaban mersini, hücresel sağlığı için yeterli antioksidan yemesini sağlar. Bu listedeki tek tahılsız seçenektir, bu da onu hassas bir mide veya tahıl intoleransı olan Dachshund'lar için tek seçenek yapar.

Severiz Bu tarifin büyüyen kasları için en yüksek protein içeriğine ve kalori sayısına sahip olduğunu.
Purina Pro Yavru Küçük Irk

Purina Pro Plan Yüksek Proteinli Küçük Irk Kuru ...
 • Bir (1) 6 lb. Torba - Purina Pro Plan Yüksek Proteinli Küçük Irk Kuru…
 • 1 numaralı gerçek tavuk dahil olmak üzere yüksek kaliteli protein ile yapılmıştır ...
 • Isırık büyüklüğünde mama, küçük köpeğiniz için çiğnemeyi kolaylaştırmaya yardımcı olur
 • Omega bakımından zengin balık yağından elde edilen DHA, beyni ve görüşü beslemeye yardımcı olur ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, bunun üzerinde ikinci en yüksek protein içeriğine sahip olup, gerçek Tavuk malzemeleri sayesinde yeterli büyüme gücüne ve kas bakımına sahip olmasını sağlar. Balık yağlarından da beyin ve göz gelişimi için optimum DHA seviyeleri vardır ve birçok yorumcu, bu mamayı yedikten sonra ceketinin ne kadar parlak ve sağlıklı göründüğünü yorumladı.

Küçük cinslerin ağızları için küçük mama parçaları çiğnemenin çok daha kolay olmasını sağlar ve kalsiyumdan zengin içerikler kemiklerinin, dişlerinin ve diş etlerinin daha güçlü ve sağlıklı olmasını sağlar.

Severiz bunun en yüksek nem içeriğine sahip olduğunu, bu da mama tanesini daha zor bulan veya sadece özellikle seçici yiyiciler .


Mavi Bufalo Küçük Köpek

Blue Buffalo Can Koruma Formülü Küçük ...
 • ÖNCE GERÇEK ET: Blue Buffalo yiyeceklerinde her zaman gerçek et bulunur ...
 • KÜÇÜK YAVRU YAVRULAR İÇİN: MAVİ Can Koruma Formülü Küçük Irk…
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL BİR KÖPEK MAMASI: Sağlığı ve iyiliği için formüle edilmiştir ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarifte, yavru köpeklerin sağlıklı yetişkinler haline gelmek için ihtiyaç duydukları hayati besinlerle dolu olan, daha küçük mama parçaları ve Blue Buffalo'nun özel LifeSource Bits karışımı vardır. Sadece bağışıklık sistemini güçlendirmekle kalmazlar, aynı zamanda DHA ve optimum kalsiyum seviyeleri ile doludurlar.

Yaban mersini ve kızılcık, sağlıklı bir oksidatif durum için ona antioksidanlar sağlar ve tatlı patates ve bütün bezelye, sindirim sisteminin temel liflerle desteklenmesini sağlar. Blue Buffalo bizim t Labradors için en iyi markalar ve diğer birkaç büyük cins köpek.

Severiz Bu tarifin, hassas mideleri veya gevşek dışkıları olan Dachshund yavruları için harika olan en yüksek lif içeriğine sahip olduğunu.


Nutro Küçük Irk Yavru

NUTRO BÜTÜN ESSENTIALS Küçük Irk Yavru ...
 • Bir (1) 5 lb içerir. bir torba NUTRO TOPTAN ESAS MALZEMELER Doğal ...
 • Küçük Irkınızın Eşsiz İhtiyaçları İçin Özel Beslenme
 • Bu Nutro Köpek Maması Omega-3 Yağ Asitleri İle Formüle Edilmiştir ...
 • Güçlü Kemikler ve Eklemler Oluşturmak İçin Kalsiyumdan Yapılmıştır
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Tavuk ve Tavuk yemeği ilk iki malzemedir ve onu kısa bir süre sonra Kuzu yemeği izler, bu nedenle sadece besleyici değil, aynı zamanda yavrularınız için de süper lezzetlidir. DHA ve kalsiyum da beyninin ve kemiklerinin olması gerektiği gibi gelişmesini sağlamak için listelenmiştir.

Elma ve yaban mersini gibi bileşenlerden elde edilen hassas bir vitamin karışımının yanı sıra büyüyen bağışıklık sistemini desteklemek için ek takviyeler içerir. Balık yağları ve E vitamini de sağlıklı bir kürk ve cilde katkıda bulunur.

Severiz Bu tarifin ilk içeriğinin çiftlikte yetiştirilen tavuk olduğunu, bu nedenle sadece protein ihtiyacı karşılanmakla kalmaz, aynı zamanda yemeğinin de etik kaynaklı olduğundan emin olabilirsiniz.


Yetişkin Dachshund için En İyi Yiyecek

Yetişkin Dachshund

Dachsunds, 12 ila 15 aylıkken yetişkinliğe ulaşmaya başlar. Tıpkı Rottweiler gibi veya diğer büyük cins köpekler için, bu yaş civarında Dachshund'unuzu yetişkin bir köpek mamasına dönüştürmeye başlamak isteyeceksiniz. İsteyeceksin yavaşça geçiş yap çünkü Dakhund'ların mide çok hassas olduğu biliniyor.

Yedikleri yiyecek konusunda gerçekten seçici olmasalar da, gazlanabilir ve yiyecek geçişleri sırasında hayatınızı biraz tatsız hale getirebilirler. Yeni yetişkin köpek mamanızı 3-4 hafta içinde geçiş yaparak yavaş yavaş entegre etmeyi planlayın. Belirli bir sıra olmadan, Doxie yetişkininiz için favorilerimize bakalım.

Royal CaninWellness ÇekirdeğiPurina ProMavi BuffaloMerrick Yetişkin
Protein % 26 % 36 % 26 % 26 % 27
Yağlar % 12 % on beş % 16 % on beş % 16
Lif % 4,4 % 5 % 4 % 4 % 3,5
Nem % 10 % 10 % 12 % 10 % on bir
Kcal / Kupa 293 412 429 397 404

Royal Canin Yetişkin Dachshund

Royal Canin Dachshund Yetişkin Cinsine Özgü ...
 • Royal Canin Dachshund Yetişkin kuru köpek maması aşağıdakileri karşılamak için tasarlanmıştır ...
 • Dakhund'ların toplamasına ve çiğnemesine yardımcı olmak için özel özel yapım mama ...
 • Kemik ve eklem sağlığını kalsiyum ve fosfor ile korur ...
 • Hassas protein içeriğiyle bir Dakhund'un kas tonusunu destekler ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Daha düşük protein ve yağ içeriğiyle, bu yetişkin maması artık yetişkin Dachshund'un ihtiyaç duyduğu şeye odaklanıyor. Tavuk ana protein kaynağı olarak kullanıldığında, optimum seviyelerde kalsiyum ve glukozamin eklemlerini ve kemiklerini desteklemeye yardımcı olur, bu da benzersiz uzun iskelet yapısı için özellikle önemlidir.

L-karnitin, metabolizmasını desteklemeye yardımcı olur ve vücudu için çok fazla kilo almamasını sağlar ve pancar posası ve kahverengi pirinç, ona enerji vermesi için lif ve sağlıklı karbonhidratlar sağlar. Royal Canin, en sevdiğimiz gıda üreticilerinden biridir ve chihuahualar için en iyi yiyecekler ve diğer belirli türler.

Severiz bu mama mamasının Dachshund yetişkinleri düşünülerek yapıldığını ve tüm benzersiz cins ihtiyaçlarının bu tarifle ve ayrıca namlu şekline uygun benzersiz tasarlanmış mama parçaları ile karşılandığını.


Wellness Core Small Breed Yetişkin

Wellness CORE Doğal Tahılsız Kuru Köpek…
 • Küçük cins kuru köpek maması: Optimum protein seviyeleri ve kalori ...
 • Ömür boyu esenliğin tadını çıkarın: Yüksek kaliteli proteinler ve ...
 • Tüm vücut sağlığı: Omega yağ asitleri, antioksidanlar, ...
 • Doğru yemeği bulun: Wellness, aşağıdakiler için çok çeşitli yiyecekler sunar:
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Listedeki en yüksek protein seviyesine sahip olan bu tarif, kemiksiz hindi, hindi yemeği ve yağsız, kas bakımı ve onarımı için gerekli Tavuk unu ile yapılır. Somon yağı sadece kürkünü ve hareketliliğini desteklemekle kalmaz, aynı zamanda taurin ile birlikte kalbini sağlıklı tutar.

Ispanak ve lahana gibi süper besinler mükemmel bir demir kaynağıdır ve elma ve yaban mersini sağlıklı bir oksidatif denge için ona antioksidanlar sağlar. Gözden geçirenler bu tarifin yüksek kalitede olduğunu ve köpeklerin de onu sevdiğini yorumladılar.

Severiz Bu tarifin tahıl içermediği için tahıl tahammülü olmayanlar için en iyi seçenektir.


Purina Pro Plan Hassas Mide

Purina Pro Plan Hassas Mide Küçük Irk…
 • Somon 1 Numaralı Malzemedir
 • Kolay Sindirilebilir Yulaf Yemeği İçerir
 • Mısır, Buğday veya Soya Yok
 • Yüksek Aktif Küçük Köpeklerin İhtiyaçlarını Karşılamak İçin Protein Bakımından Zengin
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu mama, ana protein kaynağı olarak Somon ile, Somon yemeği ve balık unu ile yapılır, bu da onu en popüler protein kaynağı Tavuk'un hayranı olmayan Dachshund'lar için mükemmel bir seçenek haline getirir. Aynı zamanda, vücuduna sağlıklı bir tüy ve hareketlilik için ihtiyaç duyduğu tüm omega yağ asitlerini sağladığı anlamına gelir.

Kanola küspesi ve prebiyotik liflerin karışımı sindirime yardımcı olur ve hassas bir mideyi yatıştırır. Birçok yorumcu, cilt alerjileri veya hassas mideler için yıllarca yeni ilaçlar denedikten sonra, bu mama yemine basit bir geçişin yavrularının sağlık sorunlarını çözdüğünü söyledi.

Severiz Bu, hassas cilde veya mideye sahip Dachshund'lar için harika bir seçenektir.


Mavi Buffalo Küçük Irk Yetişkin

Blue Buffalo Can Koruma Formülü Küçük ...
 • ÖNCE GERÇEK ET: Blue Buffalo yiyeceklerinde her zaman gerçek et bulunur ...
 • KÜÇÜK DOĞAL KÖPEK MAMASI: Sağlıklı yaşam için özel olarak formüle edilmiştir ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL BİR KÖPEK MAMASI: MAVİ köpek mamaları en iyi ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

rottweiler vs Alman kurdu

Can Koruma hattının bir parçası olan bu mama, Blue Buffalo yavru köpek maması izlerini takip ediyor. Optimum kalsiyum ve glukozamin gibi yetişkin besinlerinin hassas bir karışımı ile bu mama, yetişkin Dachshunds kemiklerinize ve eklemlerinize bakacaktır.

Gerçek Tavuk ve balık unu, kabarık kişiliği için bol miktarda protein ve enerji ve güzel bir tüy elde etmek için omega yağ asitleri sağlar. Kızılcıklar sadece antioksidan sağlamakla kalmaz, aynı zamanda daha küçük köpeklerde yaygın bir sorun olabilecek idrar yolu sağlığı için de destek sağlar.

Severiz LifeSource Bitlerinin, besin potansiyellerini korumalarını sağlamak için soğuk şekillendirildiğini ve birçok yorumcu, poşetlerinin kaselerindeki farklı dokuları sevdiği yorumunu yaptı.


Merrick Küçük Irk Tarifi

Merrick Classic Sağlıklı Tahıllar Kuru Köpek Maması…
 • Bir (1) 4,0 pound torba - Merrick klasik sağlıklı tahıllar kuru köpek…
 • Gerçek kemiksiz tavuk her zaman ilk bileşendir
 • Kinoa dahil tahıl içeren küçük cins kuru köpek maması ...
 • Önde gelen seviyelerde glukozamin içeren tam tahıllı köpek maması ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Merrick bu tarifi kinoa ve arpa gibi sağlıklı tahıllarla yarattı, ancak protein hala ana odak noktasıdır ve içerik listesinde birinci ve ikinci sırayı alan kemikli Tavuk ve Tavuk yemeği. Somon küspesi ve keten tohumu onun hareket kabiliyetine bakar ve sağlıklı ve parlak bir tüy sağlar.

Bu mama maması, eleştirmenlerin çoğunun yorumladığı şey olan kaliteli malzemelerle dolu ve telaşlı yavruları da tadı seviyor gibiydi! Bu mama taneleri en düşük lif içeriğine sahiptir, ancak havuç ve chia tohumlarıyla hala sindirim sistemine bakmaya yetecek kadar alır.

Severiz Bu tarifin, kemikleri, eklemleri ve uzun omurgası için çok önemli olan önde gelen glukozamin ve kondroitin seviyelerine sahip olduğunu.


Yaşlı Dachshund için En İyi Yiyecek

Gri Saçlı Kıdemli Dachshund

Dachshund'unuz yaşlanmaya başladığında, yiyecek alımını izlemek isteyeceksiniz. Doxies, yemleri serbest bıraktıklarında nispeten agresif bir şekilde kilo aldıkları biliniyor, bu nedenle onları yaklaşık 7 yaşında veya daha büyük bir Senior yemeğe götürmek çok iyi bir fikir.

Eğer iyi bir iş çıkardıysan Yavru köpeğinizin ağırlığını kontrol altında tutmak, Aşağıdaki seçeneklerden herhangi biri, altın yıllarına girerken Doxie'nizle iyi çalışacaktır. Belirli bir sırayla, yaşlı Dachshund'lar için en sevdiğimiz yiyeceklere bakalım.

Royal CaninNutro UltraSağlık TamamlandıMavi BuffaloMerrick Senior
Protein % 26 % 27 % 25 2.% 3 % 32
Yağlar % 12 % 13 % 12 % 13 % 12
Lif % 3,9 % 4 % 4 % 6 % 3,5
Nem % 10 % 10 % 10 % 10 % on bir
Kcal / Kupa 340 311 435 371 348

Royal Canin Senior Dachshund

Royal Canin Dachshund Yetişkin 8+ Cinsine Özgü…
 • Royal Canin Dachshund kuru köpek maması aşağıdakileri karşılamak için tasarlanmıştır ...
 • Oldukça lezzetli ve yeniden hidratlanabilir mama, ılıkla karıştırılabilir ...
 • Bir karışımla altın yıllara sağlıklı yaşlanmayı destekler ...
 • Uygun kalsiyum seviyeleri ile kemik ve eklem sağlığını korur ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, 8 yaşın üzerindeki kıdemli Dachshund için yapılmıştır. Esmer pirinç ve kuru pancar posası, enerjisi için bol miktarda karbonhidrat bulundurmasını sağlar ve kasesindeki lif, yavaşlayan sindirim sistemine de dikkat eder. Metabolizmasını düzenlemeye yardımcı olan L-karnitin de mevcuttur.

İçindekiler listesinde, altın yıllarında hücresel sağlığının ve benzersiz uzun omurgası ve eklemleri için glukozamin olmasını sağlayan optimum bir vitamin ve mineral karışımı bulunabilir.

Severiz bu tarifin tamamen kıdemli Dachshund ve yaşlanma ihtiyaçlarına odaklandığını ve dünyanın önde gelen Veteriner hekimleri ve köpek beslenme uzmanları tarafından yapıldığını.


Nutro Ultra Kıdemli Küçük Irk

ÜRETİCİ TARAFINDAN DURDURULAN: NUTRO ULTRA…
 • ÜRETİCİ TARAFINDAN DURDURULMUŞTUR, Önerilen Değiştirme Öğesi: NUTRO…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Tavuk ve Tavuk unu ilk iki malzemedir ve Kuzu unu ve Somon unu çok geride değildir ve bunların hepsi ona yavaş hareketliliği için çok ihtiyaç duyulan protein ve glukozamin sağlar. Bu tarif aynı zamanda en düşük kalori sayısına sahiptir; bu, artık uzun yürüyüşler yerine kucağınızın rahatlığını tercih ediyorsa önemlidir.

Hindistan cevizi, yaban mersini, lahana ve balkabağı gibi süper besinler vücudunun ihtiyaç duyduğu besinleri almasını sağlarken, chia tohumları ve keten tohumu sindirim sistemi ve kabuğunun iyi beslenmesini sağlar.

Severiz Bu tarifin, yaşlı yavrunuza daha sonraki yıllarda bağışıklık sisteminin güçlendirilmesini sağlamak için bol miktarda antioksidan, vitamin ve mineral sağladığı için 'süper yiyecek tabağı' olarak bilindiğini. Onun genellikle Blue Buffalo ile karşılaştırıldığında üst marka olarak.


Wellness Complete Senior Small Breed

Wellness Tam Sağlık Doğal Kuru Küçük ...
 • BİR SAĞLIK SÜRESİNİN KEYFİNİ ÇIKARIN: Yüksek kaliteli proteinler ve ...
 • OPTİMAL ENERJİ VE SAĞLIKLI BAĞIŞIKLIK SİSTEMLERİ: Antioksidan açısından zengin ...
 • BÜTÜN VÜCUT SAĞLIĞI: Omega yağ asitleri, antioksidanlar, ...
 • DOĞRU YEMEKLERİ BULUN: Wellness,…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, fincan başına en yüksek kalori sayısına sahiptir, bu nedenle elinizde hala enerjik bir kıdemli Dachshund varsa, bu ona gün boyunca devam etmesi için bol miktarda enerji sağlayacaktır. Bununla birlikte, buna rağmen, birçok yorumcu, diğer bileşenler sayesinde kıdemli ağırlıklarını nasıl iyi yönettiği konusunda yorum yaptı.

Türkiye ve Beyaz Balık ona yağsız protein kaynakları sunuyor ve kas bakımının diyetinde hala önemli bir öncelik olmasını sağlıyor. Hassas bir vitamin karışımı, özellikle A ve E vitamini ile genel sağlığı ve mutluluğu korunur. Bu tarifte hiçbir koruyucu veya kötü dolgu bulunamaz ve birçok yorumcu, bunun düşük sodyumlu bir tarif olarak önerildiği yorumunu yaptı.

Severiz Bu tarifin genel sağlığına odaklandığını, dolayısıyla bu tarifle yaşlı sağlığının her yönüne iyi bakıldığından emin olabilirsiniz.


Blue Buffalo Small Breed Senior

Blue Buffalo Can Koruma Formülü Küçük ...
 • ÖNCE GERÇEK ET: Blue Buffalo yiyeceklerinde her zaman gerçek et bulunur ...
 • KÜÇÜK YETİŞTİRİLMİŞ BÜYÜK KÖPEKLER İÇİN: MAVİ Yaşam Koruma Formülü Küçük ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL BİR KÖPEK MAMASI: Sağlığı ve iyiliği için formüle edilmiştir ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, her aşamada önerdiğimiz Blue Buffalo Life Protection setini tamamlar, bu nedenle, eğer ona bu mamayı hayatı boyunca verdiyseniz, bu bariz bir seçim olur. Üst düzey bir kıdemli Teriyer için gıda markası yanı sıra diğer küçük ırklar. LifeSource Bitleri ve küçük kuru mama ısırıkları karışımı, ilgisinin ekstra tat ve doku ile karşılanmasının yanı sıra yaşam aşaması besinlerle dolu olmasını sağlar.

Bu tarifte, dişlerini güçlü tutmanın yanı sıra yavaşlayan hareketliliğine yardımcı olan hassas bir glukozamin ve kondroitin karışımı vardır ve bağışıklık sistemi meyve ve sebzelerle desteklenir. Blue Buffalo genellikle Merrick ile karşılaştırıldığında hakkında daha fazla bilgi edinebileceğiniz başka bir en iyi gıda markası.

Severiz Bu tarifin, sindirim sistemlerinde biraz daha fazla yardıma ihtiyacı olan yaşlı Dachshund'lar veya gevşek dışkı olanlar için en yüksek lif içeriğine sahip olduğu.

en aptal köpek ırkları

Merrick Senior Lil Plates

Merrick Lil 'Plates Tahılsız Küçük Irk…
 • Bir (1) 12,0 lb Torba - Merrick Lil 'Plates Tahılsız Küçük Irk…
 • Gerçek kemiği alınmış tavuk her zaman bu tahıldaki ilk içeriktir ...
 • Probiyotiklerle hazırlanmış küçük cins yaşlı köpekler için kuru mama ve ...
 • Önde gelen seviyelerde yapılan küçük köpekler için kuru köpek maması ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, daha küçük yaşlılar düşünülerek hazırlanmıştır ve bununla birlikte daha yüksek nem içeriğine sahiptir, bu da daha küçük yavruların mama parçalarını kolaylıkla çiğnemesini sağlar. Tahıl içermez, bu da onu tahammülsüzlükleri olan yavrular için mükemmel bir seçim haline getirir ve yavaşlayan sindirim sistemine yardımcı olmak için bol miktarda probiyotik ve prebiyotik içerir.

Kemiksiz Tavuk, Tavuk unu ve Somon küspesi sayesinde en yüksek protein içeriğine sahiptir. Tavuk yağı ve Somon yağı ile birleştirilen bu bileşenler, eklemlerini yağlamaya yardımcı olur ve kürkünü içten dışa doğru besler. Birçok yorumcu, seçici yavrularının bu tarifi diğerlerine göre ne kadar sevdiğini yorumladı.

Severiz Bu üst düzey tarifin, yaşlanan kemikler ve eklemler için çok önemli olan önde gelen glukozamin ve kondroitin seviyelerine sahip olduğu. Merrick, Blue Buffalo ile karşılaştırıldığında, diğer bir üst düzey gıda markasıdır.


Kilolu Dachshund için Yiyecek

Yağ Dachshund

Dachshund'larımız kendi cihazlarına bırakılırsa, uzun oldukları kadar hızlı bir şekilde genişlerlerdi, bu nedenle yiyecek alımlarını izlemek önemlidir. Dachshunds, uzun omurgaları ile IVDD'den muzdarip olmaya ve aşırı kilolu olmaya daha yatkındır. bundan muzdarip olma şanslarını önemli ölçüde artırır ve ağırlıkla ilgili çok sayıda başka ciddi sağlık sorunları. Bu nedenle, kilolarının ciddiye alınması gerekir ve bu fazla kiloların üzerinde süründüğünü fark ederseniz, onu bir kilo kontrol kibble'ına geçirdiğinizden emin olun. İşte tıknaz Dachshund için favori seçimlerimiz.


Eukanuba Kilo Kontrolü

Eukanuba Fit Vücut Ağırlığı Kontrolü Küçük Irk…
 • L-karnitin,% 40 daha az yağ * ve uyarlanmış bir karbonhidrat karışımı…
 • Hayvansal protein,% 50'nin üzerinde daha fazla * Glukozamin ve…
 • Sağlıklı beyin fonksiyonunu desteklemek için Dha ve Antioksidan.
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

12 aydan uzun küçük ırklar için özel olarak tasarlanmış, daha fazla enerji yakan metabolizmalarını uyarmaya yardımcı olan daha yağsız protein ve L-karnitin ile yapılmıştır. Bu mama mamasının standart yetişkin versiyonuna kıyasla% 40 daha az olan% 29 protein içeriği ve% 10 yağ içeriği ile Dachshund'unuzun kilosunu bu mama ile çok daha kolay yönetebileceğinden emin olabilirsiniz.

Severiz Eukanuba kilo kontrol yemeği. Daha düşük kalorili temiz formül, yavru köpeğinizin sağlıklı bir kiloda kalmasını sağlayacaktır.


Bilim Diyeti Mükemmel Kilo

Hill's Science Diet Kuru Köpek Maması, Yetişkin,…
 • Kilo yönetimi için klinik olarak kanıtlanmış küçük cins köpek maması
 • Köpeklerin% 70'inden fazlası 10 hafta içinde kilo verdi
 • Küçük köpeğinize uzun süreli kilo desteği verin
 • Bu yetişkin evcil hayvan maması, minik köpeğinizin yağsız kaslarını korumasına yardımcı olur
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, mükemmel kilosunu bulmak isteyen küçük ve mini yetişkinler için tasarlanmıştır ve köpeklerin% 70'inden fazlası bu maması yedikten sonra 10 hafta içinde kilo vermiştir. % 28,6 protein içeriği ve% 11,2 yağ içeriği ile, fincan başına 291 kalori vardır, bu da günlük aktivitelerine devam etmesine izin vermek için yeterlidir, ancak kilo vermek için yeterince düşüktür. Bu mama, dünyanın dört bir yanındaki Veterinerler tarafından yapılır ve tavsiye edilir ve bilime dayalı bir tariftir, böylece teneke üzerinde tam olarak yazdığı şeyi yaptığından emin olabilirsiniz.

Severiz küçük ırklar için Science Diet kilo kontrolü maması. Ayrıca diğer küçük ırklar listemizde de var. Shih-Tzu gibi .


Son düşünceler

Dachshund, eşit derecede farklı beslenme ihtiyaçları olan farklı görünümlü bir köpektir. Enerjik kişiliğine yetecek kadar protein sağlarken, daha küçük ırklar için tasarlanmış yaşam aşamasına uygun yiyeceklerle beslenmelidir. Asla çok fazla kilo almasına izin verilmemelidir, ancak bu gerçekleşirse, onu kilo kontrolü kibbles haline getirdiğinizden emin olun, aksi takdirde IVDD'den muzdarip olma şansı önemli ölçüde artar.

Neyse ki, yukarıda listelenen önerilerimizle, oradaki her Dachshund ve her Doxie sahibi için bir şeyler var. Bu nedenle, favori seçimlerimize sadık kalırsanız, küçük sosisinizin beslenme ihtiyaçlarının her şekilde karşılandığından emin olabilirsiniz.

Yorumlar