Chihuahuas İçin En İyi Köpek Maması: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Chihuahuas İçin En İyi Köpek Maması: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Chihuahua, etraftaki en küçük köpek türlerinden biridir, ancak büyük bir kişiliğe sahip olmak ! Ve tüm bu kişiliğin beslenmeye ve enerjiye ihtiyacı var, bu yüzden çok fazla yiyeceğe ihtiyacı olmasa da, en iyi köpek diva için tacı takmaya devam edebilmesi için onu sağlıklı ve mutlu tutacak kaliteli yiyeceğe ihtiyacı var! Chihuahua çok küçük olduğu için, en ufak bir toksin veya yanlış içerik onun minik vücudu üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir, bu nedenle denenmiş ve test edilmiş saygın bir markadan yüksek kaliteli bir kuru mama satın almak önemlidir.

Köpek beslenme pazarı, en azından söylemek için biraz kafa karıştırıcıdır ve tüm süslü etiketler, terimler ve belirsiz sesli vitamin ve antioksidanların uzun listeleri ile, bilenler için biraz ezici olabilir. Bu kılavuz, birlikte bir listemizi derledi. favori doğal kuru köpek maması mevcut ve bu ister yavru ister yetişkin Chihuahua için olsun, bir geyik kafası veya bir elma kafası veya hassas bir karnı olan kıdemli Chihuahua veya Chihuahua için hepsini kapattık!Amerikan Yem Kontrol Yetkilileri Derneği (AAFCO), beslenme uzmanları grubu Amerika'daki evcil hayvan yemi endüstrisini yöneten. Tüm evcil hayvan maması üreticilerinin uyması gereken beslenme yönergeleri belirlediler ve tüm önerilerimiz standartlarına uygun yiyecekler üretiyor, böylece Chihuahua'nızın emin ellerde olduğunu biliyorsunuz.

Bir Bakışta: Chihuahualar İçin Favori Yiyeceklerimiz

Yavru köpekler: Hill's Science Diet Küçük Irklı Yavru Köpek
Yetişkinler: Rachel Ray Nutrish Yetişkin Formülü
Büyükler: NUTRO Senior Formülü

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Chihuahua Yavruları İçin Besinler

Yavru köpekler, tıpkı yeni doğan bebekler gibi, büyümek için çok şey vardır ve bu, çok fazla besin ve kalori gerektirir. Bu nedenle, bir belirli köpek formülü yetişkin gıdalarının sahip olmadığı tüm besin maddelerine ve büyüyen iyiliğe sahip olduğu için. Chihuahua köpek maması, yetişkin yiyeceklerinden daha fazla kalori ile% 28 ila% 30 protein ve% 17 ve% 20 yağ hedeflemelidir.

Chihuahua yavruları olmalı yaklaşık 50 kalori yiyecekle beslendi Günlük tarttıkları her pound için. Çoğu kuru mama ambalajı, yavru köpekliklerinin aşamalarında onlara verilecek yiyecek miktarını önerecektir. Çoğu diğer köpeğin aksine, Chihuahua'lar yetişkin mamasına 15 ay yerine yaklaşık 8 ayda konulmalıdır çünkü yapacakları daha az büyüme vardır ve bu nedenle daha kısa sürede büyürler.Kibble dolu vitaminler, mineraller ve antioksidanlar da faydalı olacaktır. Yavru Chihuahua'nız için, çünkü bu onları mümkün olduğunca zinde ve sağlıklı tutacak ve köpek yavrusu yolculuğuna çıkmaya hazır olmalarını sağlayacaktır!

Yetişkin Chihuahuas İçin Besinler

Ortalama büyüklükte bir yetişkin Chihuahua, 35 ila 40 kalori tüketin Günlük tarttıkları her pound için, bu bir yavru köpeğin kalori ihtiyacından biraz daha azdır. Tıpkı köpek maması ambalajında ​​olduğu gibi, çoğu marka, markalar arasında biraz farklı olabileceğinden, fincan başına kaç kalori olduğu konusunda davalı olabileceğinden, tam olarak ne kadar mama gerektiğini detaylandıracaktır.

Yetişkin Chihuahua formülü, köpek mamasından önemli ölçüde farklı olmayan, proteinin% 25 ila% 30'unu hedeflemelidir. Bununla birlikte, şu anda bu aşamada tamamen büyüdüğünden ve bu kadar fazlasına ihtiyaç duymadığından yağ ve kalori içeriğinde önemli bir fark vardır, bu nedenle burada% 13 ila% 15 oranında daha düşük yağ içeriği aramanız gerekir. Bu nedenle, onu yağlı köpek mamasından ve yetişkin formülünden ayırmak önemlidir, aksi takdirde başlayacaktır. çok çabuk kilo almak .labrador yavru fiyatları

Tabii ki, bu onun aktivite seviyelerine bağlı olacak ve eğer biraz tembel bir kucak köpeği ise, o zaman çılgınca enerjik bir Chihuahua'ya kıyasla daha az kaloriye ihtiyaç duyacaktır. Eğer bir Chihuahua Karışımı gibi Chihuahua Jack Russell Terrier Karışımı veya Shitzu Chihuahua karışımı Yavru köpeğiniz Chihuahua soyundan sonra alırsa, bu yiyecek seçeneklerinin çoğu yetişkin aralığında geçerli olacaktır.

Yaşlı Chihuahualar İçin Besinler

Pek çok köpek sahibi, iyi beslenmenin gücünü hafife alır ve kalitesiz mama yeminin sevgili evcil hayvanlarına çok fazla zarar verebileceğinin farkında değildirler, bu yüzden sizinkine en iyisini vermeniz gerçekten önemlidir. Bu, özellikle yaşlı köpekler için geçerlidir çünkü köpeklerin yaşlandıkça farklı beslenme gereksinimleri vardır.

Chihuahua'nız yaşlandıkça, ağırlıklarını izlediğinizden emin olmak isteyeceksiniz. Daha yaşlı chihuahualar aşırı yemek yemesiyle bilinir ve daha hareketsiz hale geliyor. Eklemleri ve kalçaları daha büyük ırklar kadar yaralanmaya yatkın olmasa da, yaşlı Chihuahua'nızı sağlıklı tutmak için, yaşlıyı beslediğiniz yiyeceklerin glukozamin ve ek antioksidanlar içerdiğinden emin olmak yine de iyidir.

Mümkünse, bazı evcil hayvan dostu meyve ve sebzeleri eski chihuahua'nız için yemek rotasyonuna çevirdiğinizden emin olun. Bunu eklemek, yavru köpeğinizin diyetinin taze kalmasına yardımcı olacaktır. ek vitamin ve mineraller Yavru köpeğinize sadece yemek yiyerek onlara ulaşamayabilecek ek lif verirken. Yavru köpeğiniz yaşlandıkça, veterinerinizin daha yüksek lif içerikli yiyecekler önerin yanı sıra.
Chihuahua Yavruları İçin En İyi Yiyecek

Chihuahua Yavruları İçin En İyi Yiyecek

5 kuru bulduk köpek maması önerileri Hepsi doğal malzemelerden yapılmış, biz (ve diğer birçok beslenme uzmanı ve Chihuahua sahibi!) En iyi genel besin içeriğini sunduğunu düşünüyoruz. Önerilerimizin tamamı AAFCO'nun yönergelerine uygundur ve saygın markaların ürünleridir, böylece aşağıdakileri seçtiğinizi bilirsiniz: Chihuahua yavrularınız için en iyi yiyecek .

Royal CaninBilim DiyetiMavi BuffaloPurina ProEukanuba
Protein % 28 % 29,8 % 30 % 31 % 32
Yağlar % 18 % 19 % 18 yirmi% yirmi bir%
Lif % 4 % 1.7 % 5 % 3 % 4
Nem % 10 % 10 % 10 % 12 % 10
Kcal / Kupa 350 374 434 521 465

Royal Canin Chihuahua Köpek Maması

Royal Canin Chihuahua Yavru Cinsine Özgü ...
 • Royal Canin Chihuahua Puppy kuru köpek maması, ...
 • Özel kişiye özel mama, Chihuahua yavrularının kolayca seçmelerine yardımcı olur ...
 • Yavru köpeğin gelişmekte olan bağışıklık sisteminin korunmasına yardımcı olur ve ...
 • Sindirilebilirliği yüksek proteinlerle dışkı kokusunun azaltılmasına yardımcı olur ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Royal Canin, ortalama bir köpeğe kıyasla daha az ısırma gücüne sahip oldukları için, diğer birçok mama yeminden biraz daha yumuşak olan bu mama parçasını tasarladı. Chihuahua'nın biraz olduğu bilindiği için doğal lezzetlerle doludur. Yemeğine gelince telaşlı . İçeriğinde E Vitamini bulunur, bu da tüylerinin sağlıklı olacağı anlamına gelir ve aynı zamanda gelişen bağışıklık sistemini destekler. Güçlü kas gelişimine yardımcı olan ve lezzetli kalmasını sağlayan zengin tavuk proteini ile doludur!

Severiz Bu, tüm beslenme ihtiyaçları için Chihuahua yavrusu düşünülerek özel olarak tasarlandı.
Hill's Science Diet Puppy Formülü

Hill's Science Diet Kuru Köpek Maması, Yavru Köpek ...
 • Bu kuru köpek maması, yavru köpeklerin gelişimsel ihtiyaçlarını destekler ...
 • Küçük cins yavru köpekler için bu kuru yem, balık yağından DHA sağlar ...
 • Büyüyen küçük köpeğinize yüksek kaliteli protein sağlar ...
 • Güçlü kemikleri desteklemek için dengeli bir mineral seti kullanır ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu kuru mama, özellikle daha küçük ağızlı küçük köpekler için tasarlanmıştır, bu nedenle Chihuahua'nız bu bisküvileri çiğnerken sorun yaşamayacaktır. Sağlıklı beyin gelişimini ve göz sağlığını destekleyen balık yağından Docosahexaenoic asit (DHA) ve optimum kemik büyümesi için diğer dengeli mineralleri içerir. İçeriğinde listelenen keten tohumu büyük bir kaynaktır. Alfa-linolenik asit (ALA) , bir omega 3 yağ asidi ve sağlıklı bir kalbi destekleyen Taurin.

Severiz Bu köpek mamasının Amerika'daki bir numaralı köpek maması seçildiğini, dolayısıyla yavru Chihuahua'nızın büyümesi için ihtiyaç duyduğu tüm besinleri alacağını biliyorsunuz.
Blue Buffalo Puppy Küçük Irk Formülü

Blue Buffalo Freedom Tahılsız Doğal Yavru ...
 • GERÇEK TAVUK İLE BAŞLAR: İlk olarak gerçek tavuklu bir tarif ...
 • TAHILSIZ YAVRU YAVRU YEMEKLERİ: BLUE Freedom tahılsız köpek maması…
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL KÖPEK MAMASI: MAVİ kuru köpek maması sağlık için formüle edilmiştir ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Blue Buffalo, aynı zamanda% 100 tahıl içermeyen% 100 doğal bir tarif oluşturdu. tahıl alerjileri . Aynı zamanda evrimsel bir diyeti izler; bu, listedeki ilk bileşen tavuk olan protein açısından zengin yiyeceklerle dolu olduğu anlamına gelir ve bu, yavru köpeğinizin olması gereken boyuta ulaşmasına yardımcı olacaktır. Blue Buffalo, birçok köpek sahibi arasında popülerdir. Merrick gibi daha pahalı markalarla iyi karşılaştırma .

DHA, annesinin sütünün yanı sıra büyümesi için hayati önem taşıyan diğer önemli besin maddelerinin tamamında bulunan bu tarife dahil edilmiştir. Ayrıca bu yavrular için sindirim sağlığına yardımcı olan probiyotikler ve glukozamin ile doludur. hassas mide ile .

Severiz bu tarif% 100 tahıl ve glütensizdir.
Purina Pro Toy Breed Köpek Maması

Purina Pro Plan Oyuncak Cinsi Kuru Köpek Maması, ...
 • Bir (1) 5 lb. Çanta - Purina Pro Plan Yüksek Kalorili, Yüksek Protein…
 • Oldukça aktif oyuncakların ihtiyaçlarını karşılamak için yüksek proteinli formüle edilmiştir ...
 • İlk bileşen olarak gerçek tavuk içeren yüksek proteinli formül
 • Sindirim için garantili canlı probiyotiklerle güçlendirilmiştir ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Purina bu tarifi oyuncak cins yavrulara odakladı ve mama parçaları, minik ağzı için mükemmel boyutta ve bu da onun için yemeyi daha da keyifli hale getiriyor. Tavuk, listedeki protein gereksinimleri için harika olan ilk bileşendir ve kemiklerinin ve dişlerinin güçlü olmasını sağlamak için optimum kalsiyum ve fosfor seviyelerini içerir. Bu içerir Balık yağından DHA beyin ve görme gelişimine ve sağlığa yardımcı olur.

Severiz Bu tarifte, kas gelişimi için ilk bileşen olarak yüksek kaliteli tavuğu listelediği.


Eukanuba Küçük Irk Formülü

Eukanuba Puppy Küçük Irklı Kuru Köpek Maması, 15 ...
 • Eukanuba Puppy Small Breed kuru köpek maması eksiksiz ve dengelidir ...
 • Aktif yavrularda kas büyümesini ve kemik sağlığını destekler ...
 • Klinik olarak kanıtlanmış seviyelerle sağlıklı beyin gelişimini destekler ...
 • Yağ ve karbonhidrat seviyelerinden konsantre enerji sağlar…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif protein açısından zengindir, büyüme ihtiyaçları için ilk bileşen tavuktur ve Eukanuba'nın hesapladığı doğal vitamin ve minerallerin yanı sıra ekstra takviyelerle doludur. Chihuahua yavrusu ihtiyaçları . Beyin gelişimi sayesinde daha akıllı ve daha eğitilebilir yavrulara yol açtığı klinik olarak kanıtlanmış optimal DHA seviyelerine sahiptir.

Severiz önerilerimizde en yüksek protein ve yağ yüzdesine sahip olduğunu ve bu da köpeklerin tam olarak ihtiyaç duyduğu şeydir.


Yetişkin Chihuahuas İçin En İyi Yiyecek

Yetişkin Chihuahuas İçin Köpek Maması

Aşağıdaki önerilerin tümü, tıpkı köpek yavrusu önerilerimiz gibi, aşağıdakilerden yapılan kuru mamalara dayanmaktadır: Doğal içerik AAFCO yönergelerine kıyasla en iyi genel besin içeriğine sahip olduğumuzu düşünüyoruz. Köpeğiniz yaşlanmaya başladığında, yetişkin chihuahua'nızı daha genç köpekler için özel olarak tasarlanmamış normal bir mama ile tanıştırmaya başladığınızdan emin olmak isteyeceksiniz. Sindirim sorunlarından kaçınmak için yavaşça yapın. Belirli bir sırayla, aşağıda bizim yetişkin Chihuahualar için favori yemek seçtikleri .

Royal CaninRachel RayMavi BuffaloMerrick YetişkinWellness Çekirdeği
Protein % 26 % 26 % 26 % 38 % 36
Yağlar % 14 % 16 % on beş % on beş % on beş
Lif % 3.6 % 4 % 5 % 3,5 % 5
Nem % 10 % 10 % 10 % on bir % 10
Kcal / Kupa 323 368 380 403 396

Royal Canin Chihuahua Formülü

Royal Canin Chihuahua Yetişkin Cins Özel ...
 • Royal Canin Chihuahua Yetişkin kuru köpek maması, ...
 • Özel özel yapım mama, Chihuahua'ların kolayca almasına yardımcı olur ve ...
 • Sindirilebilirliği yüksek proteinlerle dışkı kokusunun azaltılmasına yardımcı olur ve ...
 • Omega-3 EPA ve DHA ve biotin ile tüy sağlığını destekler
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu ırka özgü yiyecek, tıpkı köpek maması gibi, çoğu mama yeminden biraz daha yumuşaktır; bu, Chihuahua'nın çenesi diğer köpek köpekleri kadar güçlü olmadığı için yemesinin daha kolay olduğu anlamına gelir. Bu mama taneleri, sindirim sağlığının kontrol altında tutulduğu anlamına gelen sindirilebilir liflere sahiptir, bu da dışkı ve şişkinlik kokusunu minimumda tutar. Biotin içerir, DHA ve omega-3 yağ asitleri sağlıklı bir cildi ve sağlıklı bir tüyü desteklemek için.

Severiz Bu yiyeceğin, özellikle 8 ay ile 8 yaş arasında olanlar için, yetişkin Chihuahua için özel olarak tasarlandığını.


Rachel Ray Küçük Köpek Formülü

Rachael Ray Nutrish Premium Doğal Kuru Köpek…
 • (1) 14 Pound Torba Kuru Köpek Maması içerir
 • ABD'de çiftlikte yetiştirilen tavuk, 1 numaralı malzemedir
 • Kümes hayvanı yan ürün unu, dolgu maddesi, buğday veya buğday glüteni yok…
 • İlave vitamin ve mineral içeren doğal köpek maması
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu aynı zamanda mükemmel boyutta daha küçük mama daha küçük köpekler için ve tüylerinin sağlıklı ve parlak görünmesini sağlayan omega 3 ve 6 yağ asitleri ile doludur. Yüksek enerjili küçük köpekleri destekler ve malzemelerdeki havuç ve kızılcıkları listeler ve ona sağlıklı bir oksidatif durumu ve sağlıklı bir sindirim sistemini sürdürmek için ihtiyaç duyduğu iyi şeyleri sağlayan bu antioksidan bileşenlerdir.

Severiz İlk bileşenin ABD çiftliğinde yetiştirilen tavuk olduğu, bu nedenle yalnızca protein açısından zengin değil, aynı zamanda etik kaynaklı protein olduğu.

köpeğe peynir verilir mi

Mavi Buffalo Yetişkin Küçük Irk

Blue Buffalo Freedom Tahılsız Tarif ...
 • GERÇEK TAVUK İLE BAŞLAR: Gerçek tavukla başlayan bir tarif ...
 • TAHILSIZ KÜÇÜK BREED KÖPEK MAMASI: BLUE Freedom tahılsız köpek maması…
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL KÖPEK MAMASI: MAVİ kuru gıda, sağlık ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Blue Buffalo bu tarifi% 100 doğal malzemelerle oluşturmuştur. % 100 tahıl ve glütensiz hassas mideleri olan Chihuahua'lar veya özel alerjileri olanlar için. Aynı zamanda gerçek tavuğu zengin protein kaynağı olarak listeler ve bu ilk bileşendir. Aynı zamanda sağlıklı ve parlak bir tüyü destekleyen omega 3 ve 6 yağ asitlerinin yanı sıra sağlıklı bir kalp için Taurin ve L-karnitin içerir.

Severiz Chihuahua'nızın sağlıklı oksidatif dengesine yardımcı olan antioksidanlar ve süper yiyeceklerle dolu Blue Buffalo'nun özel 'Lifesource Bits' i de içerir.


Merrick Küçük Irk Tarifi

Merrick Lil 'Plates Tahılsız Küçük Irk…
 • Bir (1) 20.0 lb Torba - Merrick Lil 'Plates Tahılsız Küçük Irk…
 • Gerçek kemiksiz Teksas bifteği her zaman bunun ilk malzemesidir ...
 • Probiyotikler ve prebiyotiklerle hazırlanmış küçük köpekler için kuru yem ...
 • Önde gelen seviyelerde yapılan küçük köpekler için kuru köpek maması ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, sayesinde küçük ırklar için mükemmeldir. daha küçük bezelye tanesi . Bir numaralı bileşen, her zaman yüksek protein içeriği için etin yanı sıra, birkaç besleyici antioksidanı saymak gerekirse, bezelye, tatlı patates, elma ve yaban mersini gibi taze çiftlik meyve ve sebzeleridir. Kibble ayrıca önceden tartılmış paketler veya burada adlandırıldıkları gibi plakalar halinde gelir, böylece hareket halindeyken günler için daha kolaydır.

Severiz Merrick'in Chihuahualar için kümes hayvanı içermeyen tarifleri sunduğunu kümes hayvanlarına alerjiler .


Wellness Core Küçük Irk Yemi

Wellness CORE Doğal Tahılsız Kuru Köpek…
 • Küçük cins kuru köpek maması: Optimum protein seviyeleri ve kalori ...
 • Ömür boyu esenliğin tadını çıkarın: Yüksek kaliteli proteinler ve ...
 • Tüm vücut sağlığı: Omega yağ asitleri, antioksidanlar, ...
 • Doğru yemeği bulun: Wellness, aşağıdakiler için çok çeşitli yiyecekler sunar:
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

bir köpeği ısırmaktan kırmak

Wellness Core, buğday, mısır, soya, et yan ürünleri, suni renkler, tatlar veya koruyucular içermeyen yalnızca en iyi doğal bileşenleri içermekten gurur duyar, bu nedenle hassas bir midesi veya yukarıda belirtilen bileşen alerjileri olan Chihuahualar için mükemmeldir. Ayrıca eklenmiş glukozamin hidroklorür ve kondroitin sülfat ile sağlıklı kemik ve eklemleri destekler. Ayrıca listeler keten tohumu ve somon yağı Sağlıklı cildi ve tüyleri destekler.

Severiz % 100 tahıl içermediğini ve en yaygın Chihuahua alerjisi olan köpeklere uygun olduğunu.


Yaşlı Chihuahualar İçin En İyi Yiyecek

Senior Chihuahua Köpek Mamaları

Chihuahua'nız Kıdemli Bir Pooch mu? Daha önce de belirtildiği gibi, yaşlı Chihuahualar yaşlandıkça farklı besin gereksinimlerine sahip olmaya başlayacak. Metabolizmaları yavaşlar ve kalorili yiyeceklere sahip olmak çok daha az gereksinim olacaktır. Yavru köpeğiniz çok aktif olmayı bırakabilir, bu da sağlıklı bir kiloyu korumak için daha düşük kalorili bir formüle geçme zamanının gelebileceği anlamına gelir. Kıdemli memurunuz hassas bir mide geliştirmeye başlarsa, veterinerinizin önerebileceği, sindirime yardımcı olacak bir yiyeceğe geçtiğinizden emin olmak isteyeceksiniz. Belirli bir sırayla, aşağıda bizim eski chihuahualar için favori seçimler .

NUTRO UltraSağlık TamamlandıBilim Diyeti
Protein % 27 % 28 % 24
Yağlar % 13 % 10 % 9
Lif % 4 % 6 % 13
Nem % 10 % on bir % 10
Kcal / Kupa 311 335 291

NUTRO Small Breed Senior Formülü

ÜRETİCİ TARAFINDAN DURDURULAN: NUTRO ULTRA…
 • ÜRETİCİ TARAFINDAN DURDURULMUŞTUR, Önerilen Değiştirme Öğesi: NUTRO…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, kıdemli Chihuahua için küçük kibble ile oluşturulmuştur. biraz ısırma gücü . Kemiklerini ve eklemlerini olabildiğince güçlü tutmak için besinler ve yağlarla dolu tavuk, kuzu ve somon gibi üç zengin protein içeriği içerir. Aynı zamanda ona etrafındaki en iyi antioksidanları sağlayan lahana, yaban mersini ve hindistancevizi gibi 15 süper gıda dengesi içerir, bu yüzden süper gıda tabağı olarak adlandırılır. Nutra'nın en sevdiğimiz yemek listemizin çoğunda bir yeri var. buraya ve başka buraya .

Severiz NUTRO markasına çok saygı duyulduğunu ve arandığını. Bu, kullanılan bileşenlerinin bazı rakipleriyle karşılaştırıldığında en üst seviyede olmasını sağlamak için yukarıda ve öteye giden doğal bir besindir.


Wellness Core Küçük Irk Sağlıklı Kilo

Wellness Tam Sağlık Doğal Kuru Küçük ...
 • Ömür boyu esenliğin tadını çıkarın: Yüksek kaliteli proteinler ve ...
 • Optimal enerji ve sağlıklı bağışıklık sistemleri: Antioksidan bakımından zengin ...
 • Tüm vücut sağlığı: Omega yağ asitleri, antioksidanlar, ...
 • Doğru yemeği bulun: Wellness, aşağıdakiler için çok çeşitli yiyecekler sunar:
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Chihuahua'nız biraz domuz eti tarafındaysa veya Veterineriniz birkaç kilo vermesini önerdiyse, Wellness Core kilo vermesini sağlayacak veya en azından korumasını sağlayacak daha düşük kalorili harika bir tarif oluşturmuştur. olması gerektiği kadar aktif değilse kilo. Paket yönergelerini yakından takip ettiğinizden ve isteksizliğine rağmen Chihuahua'nızı mümkün olduğunca aktif tuttuğunuzdan emin olun. Bu tarif sadece ona izin vermeyecek sağlıklı kiloya dönüş ama aynı zamanda diz eklemlerindeki baskıyı da azaltacaktır.

Severiz Wellness Core, daha az aktif veya aşırı yemeye eğilimli yavrular için daha düşük kalorili yiyecekler oluşturma girişimini üstlendi. Köpeklerde obezite daha yaygın hale geliyor ve Yaşlı Chihuahua'nızın kilosunu kontrol altında tutmanıza yardımcı olmak iyi bir şey.


Hill's Science Diyet Hassas Mide

Hill's Science Diet Kuru Köpek Maması, Yetişkin,…
 • Bu kuru köpek maması, küçük köpeğinizi beslemek için prebiyotik lif kullanır ...
 • E vitamini, omega 6 yağ asitleri ve diğer besinler daha küçük ...
 • Küçük köpekler düşünülerek formüle edilmiş köpek maması ...
 • Hassas için hassas denge ve yüksek sindirilebilir bileşenler ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Küçük ırklar için Hill's Science diyeti hassas mide ile optimal sindirim sağlığı için mükemmel bir reçetedir. Gevşek dışkıların veya dayanılmaz şişkinliğin normal seviyelere dönmesine yardımcı olacak probiyotik liflerle doludur. Tahılsız olmasa da, cildini ve tüylerini besleyen omega-6 yağ asitleri ve vitaminlerle doludur, bu nedenle hassas cilde sahip olanlar için de harikadır. Veterinerler Amerika genelinde 200'den fazla Veteriner hekim ve uzman beslenme uzmanları tarafından geliştirilen bilimsel formülü sayesinde özel ihtiyaçları olan köpekler için en iyi mama olarak seçilmiştir.

Severiz Çoğu Bilim Diyeti ürünü. Yüksek kaliteli ürünlerdir ve Chihuahua'nız yaşlandıkça hassas bir mide geliştirirse bu harika bir seçimdir. Yavrular yaşlandıkça hassas midelerin gelişmesi alışılmadık bir durum değildir ve bu, yavrularınız için yemek zamanı sırasında bunu kolaylaştıracaktır.


Chihuahua'nızı Asla Bunlarla Besleme

Asla izin vermemelisin sevgili Chihuahua'nız aşağıdaki yiyecek ve içecek ürünlerini yemek. O kadar küçük olduğu için, bu güvensiz içerikler, neredeyse diğer tüm köpek ırklarına kıyasla onun üzerinde çok daha büyük bir etkiye sahip olacak ve bu nedenle, en küçük miktarlarda bile hepsi zehirli veya zehirlidir:

 • Alkol - Alcohol, Chihuahua gibi küçük ırklar için ölümcül olabilir.
 • Üzüm ve Kuru Üzüm - bunlar son derece tehlikelidir ve böbrek yetmezliğine neden olabilir.
 • Çikolata - bu, özellikle küçük ırklar için çok toksik olan teobromin içerir.
 • Şeker ve Sakız - şeker, chihuahualar için tehlikeli olan insülin artışına neden olabilir.
 • Soğan ve Sarımsak - bunları yemek anemiye neden olabilir.
 • Domates - domatesler küçük köpeklerde sorunlara hızla neden olabilir.
 • Avokado - kimyasal persin küçük köpekler için zehirlidir.
 • Kahve ve Soda gibi Kafeinli İçecekler - Kafein, küçük köpekler için hızla ölümcül olabilir.

Her zaman olduğu gibi, suyun beslenme kadar önemli Bu nedenle, Chihuahua'nızın her zaman tatlı suya erişimi olduğundan emin olun.

Son düşünceler

Çünkü Chihuahua'nız her gün sadece küçük miktarlarda yemek yiyecektir ve bu nedenle onun beslenmesi Ekstra büyük ırklar gibi bir bombaya mal oldu , muhtemelen daha yüksek kaliteli kuru mama için harcamak için biraz daha fazla alan vardır ve bu ekstra harcama, her durumda gelecekteki Veteriner faturalarında tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Bu nedenle, bu kılavuzda verilen tüm nedenlere ek olarak, en iyi beslenmeye kesinlikle biraz daha fazla harcamaya değer!

Küçücük bedeniyle yukarıda listelenen tüm tehlikeli gıdalardan uzak tutulması gerektiğini ve cıvık ve bağımsız bir küçük adam olmasına rağmen ona göz kulak olmanız gerektiğini unutmayın. Yukarıdaki önerilerimizi uygularsanız, özel ihtiyaçları ne olursa olsun beslenmesinde yanlış gitmeyeceksiniz ve Chihuahua'nız sonsuza dek teşekkür edecek!

Yorumlar