Sibirya Huskies İçin En İyi Köpek Kasaları: Köpek Kulübesi Türleri, Boyutları ve Daha Fazlası

Sibirya Huskies İçin En İyi Köpek Kasaları: Köpek Kulübesi Türleri, Boyutları ve Daha Fazlası

Köpek arkadaşınız için bir köpek sandığı satın almak önemli bir kilometre taşı olabilir. Sen her zaman olmalı bir satın alma işlemi yapmadan önce yavrularınızın mizacını dikkate alın ve üreyin. Bu, özellikle kaliteye bağlı olarak fiyatı büyük ölçüde değişebilen köpek kasaları için geçerlidir.

Bu makale Huskies'e özel olsa da, bir tam ve eksiksiz rehber diğer köpek türlerini kapsayan burada görebilirsin . Yavru köpeğiniz için mükemmel kapalı alanı seçerken muhtemelen dikkate alacağınız bir dizi başka faktör vardır.Bu yazıda, tüylü arkadaşınız için piyasadaki en iyi huskies köpek kasalarına bakıyoruz. Ayrıca her birinin faydalarını ve dezavantajlarını da karşılaştırıyoruz ve neden iyi bir seçim olabilirler senin yavru için. Aşağıda favorilerimizi ve her bir kasaya daha ayrıntılı olarak ayrıntılı bir bakış bulacaksınız. Hadi kazalım!

Bir Bakışta: En Sevilen Husky Kasalarımız

Frisco Katla ve Yavru Köpek Taşıma Sandığı
Bizim Puanımız

En İyi Genel

Frisco Katlama ve Taşıma KasasıChewy.com'da görüntüle
Merry Maun Mobilya Köpek Sandığı
Bizim Puanımız

Mobilya Tarzı

Neşeli Ürünler Masa Sandığı

Chewy.com'da görüntüle
Frisco Yumuşak Taraflı Köpek Kasası
Bizim Puanımız

Yumuşak TaraflıFrisco Yumuşak Taraflı Kasa

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Alıcı Rehberi

Sandıktaki Husky Yavruları

Sibirya kurdu olarak kabul edilir orta boy köpek , ancak bu, cinsin farklı üyeleri arasında biraz değişebilir. Bu, orta ve büyük kafes boyutları arasındaki sınırda olma eğiliminde olduklarından, onlar için kafes seçmeyi biraz zorlaştırabilir. Çoğu dış yapraklar Büyük bir kasadan daha büyük olmayacak XXL gibi dev bir cins için gerekli olacaktı.

Husky'nizin uzunluğunu ve ağırlığını hangi kasaya ihtiyaç duyduklarına dair iyi bir karar olarak kullanabilirsiniz, ancak sonuçta bu, evcil hayvanınızın kafeste nasıl hissettiğine bağlı olacaktır. Çoğu dış yapraklar, yaklaşık 42 inç genişliğindeki bir sandıkta başarılı olur.

Aktivite Seviyeleri

Huskiler de inanılmaz derecede aktif. Onlar köpek kızağı çekmek için yetiştirilmiş zorlu, karlı koşullarda ve dolayısıyla çok fazla enerjiye sahipler! Birçok evcil hayvan sahibi, bir Husky'nin enerji seviyesiyle uğraşmaya hazır değildir ve sonunda yalnızca estetiğe dayalı bir köpek yavrusu satın alır. Olmak egzersiz gereksinimleri için hazırlıksız Sıkılmış, egzersiz yapmamış bir Husky genellikle yıkıcı olduğundan, bir Husky genellikle onlar için bir sandık satın alma kararına katkıda bulunur.

Bu nedenle, bu kılavuzu okuyan herkesin Husky'leri için neden bir kafes istediklerini dikkatlice düşünmelerini öneririz. Çoğu Huski, kendilerine uygun şekilde alıştırılırsa kafeslerde başarılı olabilir, ancak uzun süre kapalı kalmaktan hoşlanmazlar. Koşmak ve egzersiz yapmak için alana ihtiyaçları var!köpekler neden kakası yer

Yavruunu Crating

Egzersize ihtiyaç duyan ve enerjisi için hiçbir çıkışı olmayan bir Husky'yi hapsetmek, sonunda köpek için sağlık sorunlarına neden olabilir. yıkıcı eğilimler . Bu köpekler kendilerini aşırı derecede ısırıp yalayarak çıplak, tahriş olmuş cilde neden olabilir veya sert veya pürüzlü kafes zeminlerinden kafes yaraları geliştirebilirler. Ek olarak, sert kafes çubuklarını çiğnemeye çalışırlarsa dişlerine zarar verebilirler.

Bununla birlikte, kafesi hayal kırıklığı yerine rahat bir yere çevirmeye dikkat ederseniz, Husky'niz şüphesiz bir in ile ilişkilendirmek bir hapishane yerine. Husky'nizin kafesine her zaman erişmesine izin verin, böylece uyku ve dinlendirici bir yer olarak ona alışabilsin. Bir sandığı asla bir köpeğe, özellikle de bir Husky'ye ceza olarak kullanmayın!

Husky Dikkat İhtiyaçları

Huskies de yalnız kalmanın hayranı değildir. Bu, yıkıcı eğilimlerine ve kafeslerle ilgili rahatsızlığına katkıda bulunabilir. Husky'niz yalnızca kasalıysa sen uzaktayken , kafesi yalnız ve korkmuş hissetmekle çabucak ilişkilendirecektir. Bir köpeğinizin olması bu konuda yardımcı olabilir, ancak en iyi seçenek olarak Husky'nizi olabildiğince kısa bir süre yalnız bırakmanızı öneririz.

Kararlı bir husky Houdini'ye 'H' koyar . Guardian Gear Empire Cage gibi sağlam, güçlendirilmiş bir sandık satın almanın yanı sıra, sandığı iyi şeylerle ilişkilendirmekten başka bunu önlemenin pek bir yolu yoktur. Husky'niz kaçmak istemiyorsa, kaçmaz!Köpek Koşusu

Bu nedenle, Husky'niz için sandık eğitimi çok önemlidir. kapatılmalı . Bununla birlikte, dışarıya da biraz düşünmelisiniz. köpek kulübeleri ve koşular Husky'niz için. Bunlar Husky'nize ekstra egzersiz özgürlüğü sağlayabilir, ancak köpeğinizi kendi kendinize egzersiz yapmamanız için de bir bahane değildir. Ayrıca, bunlardan da kaçmayı sevdiklerini unutmayın!

Sonuçta, bir Husky sandık kurma ihtiyacı ile gelen sorunların çoğu, uygunsuz olan . Bir sahibinin kötü alışkanlıkları olan bir köpeği kurtardığı durumlar gibi bu sorunlardan bazılarından kaçınılamaz. Bir alışkanlığı bırakmak her zaman onu kırmaktan daha kolaydır, ancak bizler hiçbir köpeğin kurtarılamayacağına inananlarız!

Favorilerimize Bir Bakış

Husky Sandığı Seçme

Bir sandık satın almaya devam etmeden önce, önce Huskiler ve sandıklar hakkında bilgi almak için yukarıdaki alıcı kılavuzunu tekrar okumanızı öneririz! Bir köpek sandığının siz ve arkadaşınız için doğru seçim olduğuna karar verdiyseniz, okumaya devam edin!Aşağıdaki liste, bugün piyasada bulunan en Husky dostu kasaların çeşitlerini içermektedir ve bunlardan herhangi biri, yavrularınız için harika bir seçim olacaktır!


Çift Kapılı Frisco Köpek Sandığı

Frisco Katlama ve Köpek Taşıma Sandığı
 • İki büyük kapı ile donatılmıştır.
 • Çift kilitli kapılar.
 • Bütçe dostu.
 • Bölücü panel, Husky'nizin büyümesini sağlar.
 • Montajı için alet gerekmez.
 • Hızlı taşıma için katlanabilir.
 • Hızlı temizlik için plastik tava.
Chewy.com'da görüntüle

Bu Frisco köpek sandığı, standart sandığınızdır. Diğer seçeneklerimiz arasında harika bir orta yol sağlayan en çok yönlü seçenektir, ancak yine de güvenli ve sağlamdır. Çoğu Huski, 36 inç ve 42 inç modellerin arasında yer alır. Biz çok 42 inçlik modeli tavsiye edin odan varsa. Bu kasadaki metal tel, onu burada incelediğimiz en güvenilir ikinci seçenek haline getiriyor - hafif kaygılı veya sıkılmış, ancak yıkıcı Huskies veya şiddetli ayrılık kaygısı olanlar için yeterince güçlü değil.

Kararımız şudur: Bu sandık çoğu köpek için yeterli olacaktır, ancak çoğu Huski için geçerli olmayabilir. Huskiler çok zeki, vahşi ve sıkılmaya veya yıkıcı olmaya eğilimli olduklarından bazıları bu kasayı yok edebilir veya başka bir şekilde bu kasadan kaçabilir.

Biz onu seviyoruz sandık ucuz ancak güvenlidir, çok yönlülüğe sahiptir, bütçe dostudur ve ayrıca kolay saklama ve sökme için katlanabilir. Aynı zamanda daraltılabilir ve taşınabilir, bu da onu seyahat eden dış yapraklar için harikadır.
Neşeli Ürünler Maun Ahşap Sandık

Merry Maun Mobilya Sandığı
 • Maun ahşap panel konstrüksiyon.
 • Bitiş masası olarak ikiye katlanır.
 • Taşıma için kolay yapı bozumu.
 • Kolay temizlenen plastik tepsi içerir.
 • Hem şık hem de işlevsel.
 • Son derece dayanıklı.
 • Husky büyümesi için çıkarılabilir bölücü.
Chewy.com'da görüntüle

Bu inkar edilemez - köpek kasaları göze batan bir şey olabilir. Bu, birçok evcil hayvan sahibinin kabul ettiği bir şeydir, ancak bakmak için zaman ayırırsanız standart metal kasadan daha çekici seçenekler mevcuttur. Bu köpek sandığı ahşaptan yapılmıştır ve iki farklı kaplama seçeneği de mevcuttur.

Ancak bu sandık estetik açıdan hoş olsa da, kafeste gergin olan köpekler için uygun değildir. Tahta çubuklar köpeklerin çiğnemeleri için kolaydır, bu da kaçmayı çocuk oyuncağı haline getirir. Bununla birlikte, Husky'nizi yalnızca kısa süreler için sandıklamayı planlıyorsanız veya bunu köpeğiniz için bir 'yuva' olarak kullanmayı planlıyorsanız (diğer bir deyişle, Husky'nizi kafesin içine kilitlemeyi planlamıyorsanız), bu inkar edilemez derecede çekici seçeneği.

Biz onu seviyoruz ahşaptan yapıldığı için şık ve çekici kılıyor. Ayrıca içi daha karanlıktır ve burayı sanal bir sığınak yapar. Bir mobilya parçası olarak hizmet vermesi onu son derece çok yönlü kılıyor. Bu sandığı karşılayabiliyorsanız, bizim favorilerimizden biri. Ahşaptan yapıldığı için güzel bir sehpa veya diğer oturma odası mobilyaları olabilir.


Frisco Ultimate Ağır Hizmet Kasası

Frisco Ağır Hizmet Tipi Köpek Sandığı Büyük
 • 22 ayar çelikten yapılmıştır.
 • Çelik 1/2 inç çapındadır.
 • Endişeli köpekler için mükemmeldir.
 • Çekiç tonlu kaplama yüksek kalitedir.
 • Son derece dayanıklı.
 • Ayak frenleri yuvarlanmayı önler.
 • Kolay temizlik için rendelenmiş zemin.
Chewy.com'da görüntüle

Sandıklanmanın hayranı olmayan bir Husky'niz varsa, isteyeceğiniz sandık budur. Frisco Ultimate Ağır Hizmet Kasası, köpeklerin çiğnemeleri veya delip geçmeleri imkansız olan ağır metal çubuklardan yapılmıştır. Korkmuş bir Husky'yi uzun süre kafeste tutmanızı tavsiye etmiyoruz, ancak köpeğinizi kesinlikle sandık haline getirmeniz gerekiyorsa (veya yeniden eğitim için yapıyorsanız), bu sandık en iyi seçeneğiniz olacaktır.

Husky'nizin çıkamayacağı yüksek kaliteli, güçlü kafesler aslında bazı durumlarda kafes kaygısını gidermeye yardımcı olabilir. Sonunda, akıllı bir köpek sakinleşebilir veya kaçmaya çalışmaktan vazgeçebilir. Bununla birlikte, bir Husky'nin zekası, muhafazalardan kaçmalarına da yardımcı olabilir. Bu sandıkta, köpeğinizin keşfedebileceği birkaç kullanılabilir tasarım kusuru vardır.

Bu sandık, etrafındaki en zor sandıklardan biridir. Daha güçlü bir kasaya ihtiyacınız varsa harika bir seçenektir. Hareket etmesi zor olacaktır, ancak sağlamdır ve husky'niz içeride dolaşırken yerinde kalacaktır. Boyut ve ağırlık konusunda rahatsanız harika bir seçimdir.

Biz onu seviyoruz Bu, satın alabileceğiniz en çok yönlü kasalardan biridir ve aşırı ağırlığı azaltan kilitlenebilir tekerleklere sahiptir.


Petmate Traveling Sky Kennel

Petmate Sky Kennel Büyük
 • Çift kullanım, ev ve seyahat.
 • Dayanıklı plastikten yapılmıştır.
 • Geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilmiştir.
 • Dayanıklı tel kapı.
 • Havalandırılmış hava akışı.
 • Havayolu seyahat gereksinimlerinin çoğunu karşılar.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
Chewy.com'da görüntüle

Çoğu insan, havaalanında sık sık gördüğünüz standart plastik köpek kasalarına aşinadır. Bunlar mevcut en sağlam seçenek değildir, ancak standart aşınma ve yıpranmaya dayanabilirler. Ne yazık ki plastik yapısına rağmen bu sandık, incelediğimiz en ucuz sandık seçeneği değil. Fiyat açısından paketin ortası.

Köpeğinizle sık sık uçan biriyseniz, standart bir sandık yerine havayolu onaylı bir köpek sandığı satın almak avantajlı olabilir. Husky'niz onu imha etmeyeceği sürece, bu kasa bir ev kasası ile uçak veya araba seyahat sandığı gibi ikili bir amaca hizmet edebilir. Onaylı kasalar söz konusu olduğunda birçok farklı hava taşıyıcısının farklı gereksinimleri olduğunu unutmayın.

Biz onu seviyoruz bu sandık hafiftir ve seyahat için idealdir ve ayrıca köpekler üzerinde sakinleştirici bir etkiye sahip olabilecek daha koyu bir iç hissi vardır. Seyahat için harika olan bu orta boy sandık, sadece ulaşım için bir şeye ihtiyaç duyan bütçeye sahip olanlar için mükemmeldir. Yavru köpeğinizi sandıkla eğitmeyi planlıyorsanız, bu sandığı günlük kullanım için önermeyiz.


Frisco İç ve Dış Mekan Yumuşak Taraflı Kasa

Huskies için Frisco Yumuşak Taraflı Köpek Sandığı
 • Araba ile seyahat eden Huskies için mükemmeldir.
 • Üç fermuarlı kapı.
 • Klipler, daha fazla güvenlik için kapıları kilitleyebilir.
 • Dayanıklı çelik çerçeveden yapılmıştır.
 • Suya dayanıklı malzeme.
 • Kolay kurulum ve yıkım.
 • 85 pound'a kadar Huskileri barındırır.
Chewy.com'da görüntüle

Huskiler son derece aktif köpeklerdir. Bu, onları yürüyüş yapmaktan, seyahat etmekten ve kamp yapmaktan hoşlanan maceracı insanlar için ideal bir arkadaş yapar. Bu gibi durumlarda, elinizin altında taşınabilir bir evcil hayvan taşıyıcı bulundurmak çok önemlidir. Frisco Soft Pet Crate, kasalı uzun süreler için ideal değildir, ancak seyahat kullanımı için onu yenemezsiniz.

Kafes, kanvas ve perdeyle kaplanmış metal borudan yapılmıştır, bu da onu dayanıklı ve inanılmaz derecede hafif kılar - burada sunduğumuz en hafif seçenek. Kullanılmadığında katlanabilir, böylece bir arabada veya karavanda kolayca istiflenebilir. Yine de bu sandığın içinde köpek varken taşınması amaçlanmadığını unutmayın. Bunu yapmak kafese zarar verebilir veya Husky'nize zarar verebilir - bunun yerine, onu amaçlanan yerine koyun ve sonra köpeği içeri alın.

Biz onu seviyoruz bu, bu makalede incelediğimiz her sandık içinde en hafif olanıdır. Ayrıca, yapıda kullanılan kumaş kumaş göz önüne alındığında ekonomiktir ve üretimi kolaydır. Aynı zamanda yerel seyahatler için harikadır ve içinde Petmate Sky Kennel gibi benzer bir karanlığı taşır.

Yerel seyahat sırasında yumuşak bir yavru için yumuşak kenarlı bir sandığa ihtiyacınız varsa, bu harika bir seçenektir. Havayolu seyahati için kullanacağınız bir şey değildir, ancak yumuşak tarafı onu şehirde dolaşmak için ideal kılar.


Sıkça Sorulan Sorular

S: Husky'im için hangi boyuttaki sandık doğru?
C: Sibirya kurdu orta büyüklükte köpekler olarak kabul edilir, ancak boyut yelpazesinin en sonundadırlar. Bazı büyük dış yapraklar büyük (42 inç veya daha büyük) bir kasaya ihtiyaç duyabilir. Daha küçük Huskies, orta (36 inç veya daha küçük) bir kasada uygun olabilir. Güvenli tarafta olmak için büyük bir sandık alırdım. Emin değilseniz ikisini de deneyin ve Husky'nizin en çok hangi kasayı sevdiğini görün.

S: Köpeğim sandık çok büyük olabilir mi?
A: Evet! Köpeğinizin sandığı çok büyükse, daha az 'mağara benzeri' hissedecek ve Husky'niz için güvenli olacaktır. Ek olarak, eğer aşırı büyükse, dış yapraklarınız kafeste kendini kurtarmaya çalışabilir. Köpekler doğal olarak uyudukları yerde rahatlamaktan hoşlanmazlar, bu nedenle uygun büyüklükte bir kafes bunu önleyecektir.

Pyrador

S: Köpeğim sandığım ne kadar büyük olmalı?
Y: Husky'nizin ayağa kalkıp geri dönmesi için yeterli alan olmalıdır. Kafesin tavanına ve duvarlarına çarpmalarını istemezsiniz. Çoğu Huski için yaklaşık 40 inç kafesler uygun olmalıdır.

S: Husky'im sandık eğitilebilir mi?
C: Herhangi bir köpek sandıkta eğitilebilir, ancak farklı köpekler farklı zorluklar sergileyecektir. Sandığı Husky'niz için bir rahatlık ve mutluluk kaynağı yapın ve iyi yanıt vermeleri gerekir. Ödüller ve kafes için güvenli evcil hayvan oyuncakları kullanın ( işte dış yapraklar için harika olanlardan bazıları ) yeni bir Husky'nin kafese alışmasına yardımcı olmak ve onları öğrenirken uzun süre yalnız bırakmamak için.

Son düşünceler

Frisco Katlanır Metal Köpek Sandığı, en uygun fiyatlı ve çok yönlü seçenektir. Genel olarak, çoğu köpek sahibi için en iyi seçenek en popüler olanı olacaktır ve burada da durum budur. Bu seçenek yeterli olacaktır köpek sahiplerinin çoğu için.

Ancak, eğer varsa özellikle inatçı veya akıllı Husky, GuardianGear Empire Dog Crate'e yükseltmeniz gerekebilir. Pahalı olsa da, bu kasa husky'nizin evinize veya kendine zarar vermesini önleyecektir.

Diğer kasa seçenekleri niş seçimler bu, belirli evcil hayvan sahipleri için uygun olacaktır. Bunlar kalıcı bir kasaya ek olarak aksesuar olarak da kullanılabilir. Ne seçerseniz seçin, Husky'niz şüphesiz incelediğimiz birçok benzersiz kasadan birinde kendini güvende ve sağlam hissedecek!

Yorumlar