Sibirya Kurdu İçin En İyi Köpek Mamaları: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Sibirya Kurdu İçin En İyi Köpek Mamaları: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Sibirya kurdu, gezegendeki en enerjik köpekler ve bu nedenle hem kaliteli hem de enerji açısından ortalama bir köpekten daha fazla yiyeceğe ihtiyacı var. Bu nedenle beslenmesini doğru bir şekilde yapmak önemlidir!

LoveYourDog'da Sibirya Kurdu'nun beslenme ihtiyaçlarını araştırdık derinlemesine ve bilmeniz gereken her şeyi bu kılavuzda özetledik. Öyleyse, bu muhteşem adamlardan birine zaten sahipseniz ve onun diyetinde bir değişikliğe ihtiyacı olsa da, ya da bir tanesini hayatınıza kabul etmek üzeresiniz, önerilerimizden birini seçerseniz, Sibirya Kurdu'nuzun gideceğini bilirsiniz. yüksek kaliteli köpek maması alın .Sibirya Kurdu'nun yaşam evrelerinin her birinde ihtiyaç duyacağı besin ve kalorilerin yanı sıra yavru, yetişkin ve yaşlılar için en sevdiğimiz 5 önerimiz hakkında sizinle konuşacağız. Ve eğer kendini aşırı kilolu bulursa ve kilo kontrolü diyetine ihtiyacı olursa, o zaman bunun için de önerilerimiz var!

Önerilerimiz sadece yüksek kaliteli doğal kuru köpek maması Çünkü biz ve birçok köpek beslenme uzmanı bunun, köpeğiniz için en iyi yiyecek olduğunu düşünüyoruz. Buna ek olarak, Amerikan Yem Kontrol Yetkilileri Derneği (AAFCO), köpek maması için belirli beklentiler yayınladı. Besin içeriği ve tüm saygın evcil hayvan maması üreticileri bu beslenme kurallarına uymalıdır. Bu kılavuzda bulacağınız tavsiyelerin tamamı bu tavsiyelere uymaktadır, bu nedenle Sibirya kurduunuzun mümkün olan en iyi beslenmeyi alacağından emin olabilirsiniz.

Bir Bakışta: Huskiler İçin Favori Yiyeceklerimiz

Yavru köpekler: Nutra Essentials Yavru Formülü
Yetişkinler: Orijen Yetişkin Formülü
Büyükler: NUTRO Senior FormülüNot: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Sibirya Husky Köpek Besin Maddeleri

Sibirya Husky yavruları, tipik ağırlıklarına ulaşmak için çok fazla büyüyorlar. 35 ila 60 pound ve bu nedenle, onlara ekstra büyüme gücü sağlamak için yağ içeriği ve kalorileri biraz daha yüksek olacak yüksek kaliteli mama yemlerine ihtiyaçları var. Bu nedenle, Sibirya Husky yavru köpek mamasını beslemek önemlidir, çünkü bu, bir yavru köpeğin ihtiyaç duyduğu tüm spesifik besinleri ve yağ içeriğini içerir. İdeal olarak, en az% 24 oranında yağ içeriği sağlayan mama ile beslemelisiniz.Yaşlı köpeklerin, bir yavru köpeğe kıyasla farklı beslenme ihtiyaçları olduğundan, 'tüm yaşam evresindeki' yiyeceklerden kaçının ve muhtemelen yavru köpeğinizi beslerseniz, hayatının en önemli gelişim aşaması için ihtiyaç duyduğu besinleri alamayacaktır. Sibirya Husky köpek yavrusu ciddi şekilde enerjik ve eğlenceli olacağından, onu hedeflenen mama ile beslemesi tavsiye edilir. orta ila büyük ırklar yüksek enerji seviyelerine sahip olanlar. Mastiffler gibi Dev Irkların bir farklı yiyecek seçimi .

Yemek boyutu ve kilosuyla ilgili paket talimatlarını izlediğinizden emin olun ve gün boyunca enerji ve şeker seviyelerini sabit tutmak için önerilen maması günde 3 öğün boyunca beslenmelidir.

Yetişkin Husky Besin İhtiyaçları

Sibirya kurdu yaşına geldiğinde 10-12 ay yetişkin mamasına geçmelidir (aşağıdaki geçiş çizelgesine bakınız) ve artık üç öğün yerine günde iki öğün beslenmelidir. Huskies herkesin bildiği gibi seçici yiyiciler , bu yüzden bir kuru mama hamuru seçerken bunu aklınızda bulundurun.Sibirya Kurtları, etraftaki en enerjik köpeklerden biridir, bu nedenle diyetleri, yalnızca yüksek enerji seviyelerini beslemekle kalmayıp aynı zamanda yağsız kas kütlelerini koruyan kaliteli protein açısından zengin olmalıdır. O beslenmeli yüksek kaliteli mama büyük ırklar için özel olarak tasarlanmıştır, çünkü bu aynı zamanda büyük bir cins için gerekli olan optimum içerik dengesine sahip olmasını sağlayacaktır.

En az% 22 protein içeren yüksek kaliteli kuru mama minimum seviye bir kibble için hedeflediğiniz. Kalori alımı, büyüklüğüne ve aktivite seviyelerine bağlı olacaktır. Sibirya Husky'nin daha az kaloriye ihtiyaç duyduğu ve farklı beslenme gereksinimlerine sahip olduğu bilinmektedir. diğer yüksek enerjili köpeklerle karşılaştırıldığında , ortalama bir Sibirya kurdu günde 860 ila 1290 kaloriye ihtiyaç duyar. Bu, ciddi şekilde aktif olmasına rağmen.

Elbette 'herkese uyan tek beden' kuralı yoktur, ancak kısa süre sonra Husky'nizin ihtiyacı olan doğru miktarda enerjiyi alıp almadığını anlayabileceksiniz, çünkü ortalama bir Husky'den daha hızlı yorulacak veya yalvaracak yemek için, böylece istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Bir husky karışımına sahipseniz Goberian veya a Huskydoodle safkan bir husky sahibi olsaydınız, büyük olasılıkla aynı yemeği kullanabileceksiniz.

Kıdemli Husky Besin İhtiyaçları

Yaklaşık 7 yaşından itibaren Sibirya Husky'niz kıdemli olarak kabul edilecektir, ancak elbette tüm Sibirya kurdu farklıdır bu nedenle, bundan biraz önce veya bir yıl kadar sonra, üst düzey yiyeceklerle beslenmesi gerekir ve bu tamamen aktivite düzeylerine ve genel sağlığına bağlıdır. Çok emin değilseniz veya onu ne zaman kıdemli yemeğe geçireceğiniz konusunda herhangi bir sorunuz varsa, o zaman size özel ve özel tavsiyelerde bulunmak için daha iyi bir konumda olacak Veterinerinizle konuşun.Köpekler yaşlandıkça, tıpkı insanlar gibi daha az aktif olmak ve bu yüzden onu daha az kalori içeren yiyeceklerle beslemek önemlidir, aksi takdirde hızla kilo alır ve yavaşlayan metabolizması fazladan ve gereksiz yakıtı işleyemez. Buna ek olarak, yaşlı köpeklere sindirimi daha zor buldukları için daha az yağ içeren yiyecekler de verilmelidir.

yıkılmaz köpek yatakları

Tüm yaşlı köpeklerin Omega-3 yağ asitleri, Glukozamin ve Kondroitin içeren yiyeceklere ihtiyacı vardır, çünkü hepsi yaşlanan kemiklerini ve eklemlerini desteklemeye yardımcı olur, ayrıca daha zayıf bağışıklık sistemini güçlendirmek için süper yiyecekler ve antioksidanlar.


Husky Yavruları İçin En İyi Yiyecek

Husky Yavruları İçin En İyi Yiyecek

Sadece doğal içeriklerden yapılan yüksek kaliteli mama tanelerini seçmedik, aynı zamanda bunları AAFCO tarafından yönlendirilen genel besin içeriği nedeniyle de seçtik. Aynı zamanda dünya çapında köpek severler tarafından en yüksek puan alan ürünler arasındadır, bu nedenle saygın markalardan denenmiş ve test edilmiş ürünler olduklarını bilirsiniz.

Sibirya Husky yavrularının, yetişkinlerden veya yaşlılardan farklı beslenme gereksinimleri vardır. Özellikle yavru köpekler için hazırlanmış, besleyici yoğun bir yiyeceğe sahip olduğunuzdan emin olmak isteyeceksiniz. Bu yiyecekler tipik olarak kalorilerde daha yüksektir ve 1 yaşından küçük yavrularınızda büyümeyi teşvik etmek için diğer besinler ile yüklenir.Elmas NaturalsMavi BuffaloNUTRO YavruBilim DiyetiEukanuba Yavrusu
Protein % 27 % 27 % 28 % 24 % 26
Yağlar % on beş % 16 % on beş % on bir % 14
Lif % 3 % 5 % 3 % 3 % 3.7
Nem % 10 % 10 % 10 % 10 % 10
Kcal / Kupa 342 366 393 394 357

Diamond Naturals Yavru Formülü

Diamond Naturals Yavru Köpekler İçin Kuru Maması, Büyük ...
 • Beyin ve göz gelişimi için Das içerir
 • Antioksidan Formülasyon
 • Deri ve kürk için dengeli omega yağ asitleri
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif antioksidanlarla doludur. balkabağı, yaban mersini, portakal, kuru yosun, hindistan cevizi, ıspanak, havuç, papaya Hepsi ona ihtiyacı olan tüm besinleri sağlayacak. Ayrıca, Huskies derisini ve kabuğunu besleyecek balık yağı, keten tohumu, Taurin ve Biotin'i listeler. Aynı zamanda, özellikle hassas midesi olanlar için sindirim sistemine yardımcı olacak canlı ve doğal olarak oluşan bir mikroorganizma kaynağı içerir.

Severiz Bu tarifteki ilk içeriğin, en popüler tavuk lezzetlerinin hayranı olmayan telaşlı yavru köpekler için harika olan Kuzu olduğunu.
Mavi Buffalo Wilderness Köpek

Blue Buffalo Wilderness Yüksek Protein, Doğal ...
 • GERÇEK TAVUK İLE DOLU: Yavru köpeğinizi tatmin etmek için hazırlanmış bir tarif ...
 • SAĞLIKLI BİLEŞENLER: BLUE Wilderness tahılsız köpek maması, ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL KÖPEK MAMASI: MAVİ kuru köpek maması, en iyi doğal ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Blue Buffalo, kemiği çıkarılmış tavuk ve tavuk ununu, bilişsel ve fiziksel büyümesine yardımcı olmak için büyük bir zengin protein kaynağı olan ilk 2 bileşeni olarak listeliyor. İçerikler ayrıca, sağlıklı beyin gelişimini ve göz sağlığını destekleyen Docosahexaenoic asit'i (DHA) listeliyor; bu, Sibirya kurdu ve yatkın göz rahatsızlıkları için harika olan ve aynı zamanda dolu olan Balık Unu Omega-3 yağlı asitler . Mide hassasiyeti olan yavru köpeklere uygun% 100 tahılsızdır. Ayrıca, yavru köpeğinizin gelişmekte olan bağışıklık sistemini ve oksidatif dengesini destekleyen ekstra antioksidanlar, vitaminler ve minerallerle dolu Blue Buffalo'nun 'Lifesource Bit' lerini içerir.

Severiz Bu tarifin büyüyen Sibirya Husky yavru köpeğiniz için en yüksek miktarda protein, yağ ve kalori içeriği sunduğunu unutmayın.


Nutro Puppy Formülü

NUTRO BÜTÜN ESSENTIALS Yavru Büyük Irk…
 • Bir (1) 30 lb. NUTRO BÜTÜN ESSENTIALS Natural ...
 • Çiftlikte Yetiştirilmiş Tavuk, Harika Lezzetler Sağlayan 1 Numaralı Malzemedir…
 • Büyük Irk Yavru Köpekler İçin Nutro Maması, Kalsiyum İle Yapılır ...
 • A İçin E Vitamini Gibi Temel Antioksidanlarla Hazırlanmıştır ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Bu tarif, enerjik Sibirya kurdu için kas gelişimini destekleyen ilk bileşen zengin tavuk proteini ile sağlıklı doğal malzemelerden yapılmıştır. Aynı zamanda doğal ve sağlıklı karbonhidratları da listeler. kahverengi pirinç ve tatlı patates , ona büyümesi için ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlamak. Yavru köpeğinizin sağlıklı büyümesi için özel olarak ek besinler ve mineraller dışında hiçbir koruyucu, renk veya katkı maddesi içermez.

boksörler için en iyi köpek maması

Severiz İlk iki bileşenin, güçlü ve sağlıklı kemikler için doğal bir Glukozamin ve Kondroitin kaynağı olan tavuk ve tavuk unu olduğu.


Hill's Science Diet Yavru Köpek Maması

Hill's Science Diet Kuru Köpek Maması, Yavru Köpek ...
 • En uygun seviyede özel olarak yapılmış büyük cins köpek maması ...
 • Güçlü kemik ve dişleri desteklemek için dengeli bir mineral seti kullanır ...
 • Sağlıklı beyin ve gözü desteklemek için balık yağından DHA kullanır ...
 • Yüksek kaliteli protein, büyük yavrularınızın zayıf yapmasına ve korumasına yardımcı olur ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, yavru köpeğinize sağlıklı göz ve beyin gelişimi için ihtiyaç duyduğu malzemeleri sağlayan ve sağlıklı bir tüyü besleyen balık yağından elde edilen DHA içerir. Aynı zamanda özellikle Sibirya kurdu gibi büyük cins yavrulara yöneliktir, bu nedenle sağlıklı kemik gelişimi ve güçlü dişler için optimum kalsiyum seviyelerine sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda büyümesine ve zayıf kalmasına yardımcı olan gerekli yağ ve kalori içeriğine sahiptir. kas kütlesi.

Severiz Amerika'daki veteriner hekimler bu tarifi köpekler için bir numaralı mama olarak oyladılar, bu yüzden iyi olduğunu söylerlerse, o zaman öyle olması gerektiğini bilirsiniz. Sık sık Royal Canin ile karşılaştırıldığında cins özellikleri ve diğer birçok marka nedeniyle.


Eukanuba Puppy Formülü

Eukanuba Puppy Large Breed Kuru Köpek Maması, 33 ...
 • Eukanuba puppy büyük cins kuru köpek maması eksiksiz ve dengelidir ...
 • Aktif yavrularda kas büyümesini ve kemik sağlığını destekler ...
 • Klinik olarak kanıtlanmış seviyelerle sağlıklı beyin gelişimini destekler ...
 • Yağ ve karbonhidrat seviyelerinden konsantre enerji sağlar…
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Yardımcı olmak için optimal kalsiyum ve fosfor seviyelerine sahiptir. kemik büyümesini desteklemek Sibirya kurdu için gerçekten önemli olan Kalça Displazisine eğilimli büyük cins yavruların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak. Bileşenler, beyin gelişimine yardımcı olduğu klinik olarak kanıtlanmış DHA'nın yanı sıra bağışıklık sistemini ve göz sağlığını geliştirmeye yardımcı olan E Vitamini içerir.

Severiz Bu tarifin, son derece enerjik bir yavru köpeği beslemek için yağ ve karbonhidrat seviyelerini optimize eden büyük cins yavru köpekler için özel olarak tasarlandığını, tam da Sibirya kurdu olduğunu.


Yetişkin Huskies İçin En İyi Yiyecekler

Yetişkin Huskies İçin En İyi Yiyecek

Yetişkin Sibirya Kurtları için AAFCO uyumlu önerilerimiz, piyasada bulunan en iyi genel besin içeriğini sunan doğal kuru gıda bileşenlerine dayanmaktadır. Husky'niz için piyasada çok çeşitli farklı yiyecek türleri vardır, ancak bazı ayrıntıları karşılaştıralım.

Yetişkin Huskies, diğer aktif ırklarla daha fazla ortak noktaya sahiptir, ancak birçoğundan daha az kaloriye ihtiyaç duyarlar. Husky'leriniz yaşlandıkça, köpeğinizin kilosuna dikkat ettiğinizden emin olmanız gerekir. Huski'ler enerjik olsalar bile, dikkatli olmazsanız yaşlandıkça kilo alabilirler. Huskiler otlayan köpek olarak bilinmez ve Labrador Retriever'e benzer şekilde, izlenmezlerse bir oturuşta büyük miktarda yiyecek yerler. Aşağıda beş favorimize biraz daha ayrıntılı bir şekilde bakalım.

Purina Pro SportVahşi TadıMavi BuffaloWellness ÇekirdeğiOrijen Yetişkin
Protein % 30 % 32 % 30 3.% 4 % 39
Yağlar yirmi% % 18 % on beş % 16 % 42
Lif % 3 % 4 % 6 % 4 % 6
Nem % 12 % 10 % 10 % 10 % 10
Kcal / Kupa 475 370 393 421 449

Purina Pro Spor Formülü

Purina Pro Plan Yüksek Proteinli Kuru Köpek Maması, ...
 • Bir (1) 33 lb. Torba - Purina Pro Plan Yüksek Proteinli Kuru Köpek Maması, ...
 • 1 numaralı malzeme olarak gerçek somon balığı içerir
 • Metabolik ihtiyaçların karşılanmasına yardımcı olmak için% 30 protein ve% 20 yağ içerir ve ...
 • EPA ve glukozamin, eklem sağlığını ve hareketliliğini desteklemeye yardımcı olur
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu Spor Performansına dayalı tarif, aşağıdakiler ile tasarlanmıştır: akılda sportif büyük ırklar , Sibirya'nın Huskies metabolik ihtiyaçlarını beslemeye yardımcı olur ve aynı zamanda zayıf kas kütlesini korumasını sağlar. Yoğun egzersizden hemen sonra kaslarının onarılmasını sağlayan optimal bir amino asit oranı vardır. İlk bileşen olarak somon içerir, bu da sağlıklı gözlerin yanı sıra sağlıklı bir kürkün korunmasına yardımcı olan bol miktarda omega 3 yağ asidi olduğu anlamına gelir.

Severiz Bu tarifin özellikle büyük enerjik köpekler için tasarlandığını ve bu nedenle gün boyunca onu enerjik tutmak için en yüksek kaloriyi sunduğunu.


Vahşi Yetişkin Tadı

Yabani Yüksek Proteinli Gerçek Etin Tadı ...
 • KAVRULMUŞ BİZON & VENİSON GERÇEK ile Vahşi High Prairie'nin tadı ...
 • Eklenmiş vitamin ve mineral içeren yüksek proteinli içerikler meyveler ...
 • Dünyanın her yerinden GÜVENİLİR, SÜRDÜRÜLEBİLİR kaynaklardan içerikler; ...
 • Türe özgü besinler açısından zengin ve YÜKSEK SÖNDÜRÜLEBİLİR ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, her pound mama başına garantili 80 milyon aktif probiyotik kültürüyle son derece sindirilebilir ve hassas mideleri olanlar için tahılsızdır. Bu tarif, kas kütlesi ve kalbi için harika olan optimal bir amino asit karışımını sunar. Omega 3 ve 6 yağ asitleri cildi ve ceketi için. Genel refahı ve sağlığı için ihtiyaç duyduğu tüm vitamin ve mineralleri sağlayan süper yiyeceklerle doludur.

Severiz Sibirya kurdu'nun protein ihtiyacının bu tarifle karşılanacağını çünkü Buffalo, Tavuk unu ve Kuzu unu listelenen ilk üç içeriktir.


Blue Wilderness Yetişkin Büyük Irk

Blue Buffalo Wilderness Yüksek Protein, Doğal ...
 • GERÇEK TAVUK İLE PAKETLENMİŞ: Köpeğinizin tatmin etmesi için hazırlanmış bir tarif ...
 • SAĞLIKLI BİLEŞENLER: BLUE Wilderness tahılsız köpek maması, ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL KÖPEK MAMASI: MAVİ kuru köpek maması, en iyi doğal ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif sadece büyük cins bir köpeğin kendine özgü ihtiyaçlarını desteklemekle kalmaz. Glukozamin ve Kondroitin Sibirya Kurdu'nun eklem sağlığı için bileşenlerin yanı sıra enerji ihtiyaçları ve kas kütlesi için zengin proteinin yanı sıra göz sağlığı ve cildi için omega 3 ve 6 yağ asitleri de içerir. Bu tarif hiçbir zaman koruyucular veya katkı maddeleri gibi kötü maddeler içermez, sadece tahıl içermeyen doğal maddeler içerir, bu nedenle hassas mideleri olan köpekler için de iyidir.

Severiz bu tarifin, sağlıklı bir bağışıklık sistemini ve sağlıklı bir oksidatif dengeyi destekleyen antioksidanlar, vitaminler ve minerallerin hassas bir karışımı olan özel 'Lifesource bitlerini' içerdiğini söyledi.


Wellness Core Large Breed

Wellness CORE Doğal Tahılsız Kuru Köpek…
 • BÜYÜK Irk Köpeğinizin En İyisini YAKITLAMAK İÇİN GELİŞMİŞ DOĞAL BESLEME
 • SAVORY GIDA KÖPEKLERİN SEVGİSİ: Wellness CORE tahılda mevcuttur ve ...
 • LEANER VÜCUT KİTLE VE KAS TONU: Wellness CORE köpek maması yapılır…
 • Garantili omega seviyeleri ile SAĞLIKLI CİLT VE KAPLAMAYI DESTEKLER ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif sadece doğal maddeler içerir ve herhangi bir buğday, mısır, soya, yapay renk, tat veya koruyucu içermez. Aynı zamanda sadece tavuk ve hindi gibi zengin proteinleri içerir, bu da büyük köpek ırklarının kemik ve eklem sağlığı için ihtiyaç duyduğu Glukozamin ve Kondroitin seviyelerine sahip olduğu anlamına gelir. Aynı zamanda sağlıklı bir bağırsak ve sindirim sistemi için ihtiyaç duyduğu probiyotiklere sahiptir.

Severiz hassas midesi olan Sibirya kurdu için bu tarif% 100 tahılsızdır.


Orijen Yetişkin Formülü

ORIJEN Kuru Köpek Maması, Altı Balık, Biyolojik ...
 • ORIJEN Six Fish köpek maması, zengin ve çeşitli ...
 • ORIJEN% 85 kaliteli hayvansal içeriklerle köpekleri besler ...
 • Et, organlar vb. Dahil taze ve çiğ hayvansal malzemeler kullanmak
 • Taze Yöresel Malzemelerimiz tanıdığımız ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif ile yapılır bütün ve taze balık eşsiz protein seviyelerinin yanı sıra Sibirya Kurdu'na tüm vitamin ve mineral ihtiyaçları için süper yiyecekler ve antioksidanlar sağlayan% 15 sebze ve meyve içeren çeşitli bir içerik listesi sunar. Bu tarif aynı zamanda tüm av oranlarına da dayanmaktadır; bu, kıkırdaklar, kemikler ve organlar gibi vahşi bir diyetle alacağı her şeyi alacağı anlamına gelir, bu sadece vücudunun yapması gereken her şeyi aldığı anlamına gelmez, aynı zamanda aynı zamanda sevdiği lezzetli malzemelerle ilgilenmesini de sağlıyor.

Severiz Bu premium tarifin, enerjik ve kaslı Sibirya kurdu için harika olan minimum% 38 protein sunduğunu ve tarifin kemiği için harika olan Omega 3 ve 6 yağ asitleri ile dolu% 85 balık içeriği içerdiğini ve göz sağlığı.


Yaşlı Huskies İçin En İyi Yiyecek

Köpek Maması ile Kıdemli Husky

Yaşlı Sibirya Kurtları yakından izlenmeli ve mümkünse ayrı beslenmelidir. Dış yapraklar yaşlandıkça ve metabolizmaları yavaşlamaya başladığında, bu köpeklerin fazla kilolu olmaya başladığı bilinmektedir. Bu, vücutları bir zamanlar gençliklerinde olduğu gibi işlev görmeyen yaşlı dış yapraklar için daha da büyük bir sorundur.

Aşağıda listelenen çeşitli yiyecekler doğrudan Huskies'i hedef alır ve yavrularınız aşırı kilo almadan ihtiyaç duydukları besinleri sağlamaya yardımcı olur. Yine de, bir sabah ve bir gece olmak üzere yavrunuzu bölünmüş mama ile beslemeniz önerilir. Aşağıda favorilerimize biraz daha ayrıntılı bir göz atalım.

Canidae SeniorNUTRO Senior FormülüPurina Pro BüyüklerBoş KıdemliMerrick Senior
Protein % 28 2.% 3 % 29 % 30 % 32
Yağlar % 10 % 12 % 14 % 12 % 12
Lif % 5 % 4 % 5 % 5 % 3,5
Nem % 10 % 10 % 12 % 10 % on bir
Kcal / Kupa 409 317 451 396 372

Canidae Pure Senior Formül

CANIDAE Pure Senior Recipe, Limited…
 • 10 İÇERİK veya DAHA AZ: 7-10 arasında hazırlanmış sınırlı malzemeler…
 • HASSAS BÖKTÜLÜ KÖPEKLER İÇİN TAHIL İÇERMEZ: Hiçbir şey yok ...
 • EVCİL HAYVAN YEMİNİ BASİT YAPIYORUZ: Canidae PURE Limited İçerikli Diyet köpek…
 • HER BİTKEDE SAĞLIK ARTISI: Probiyotikler, her bir mama, ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Saf Canidae, en iyi doğal maddeler yaşlı bir köpeğin ihtiyaçlarına göre uyarlanmıştır. Yavaşlayan sindirimine yardımcı olan her lokmaya eklenen probiyotiklerle ve cildini ve saçını desteklemek için omega 3 ve 6 yağ asitleri ile doludur. 9 ana bileşenin yanı sıra, içerik listesi, bağışıklık sistemini ve hastalıklara karşı toleransını artıran birçok ekstra vitamin ve mineral ile doldurulur.

Severiz Bu tarifin sadece 9 malzemeden yapıldığını, bu nedenle bu özel olarak seçilmiş bileşenlerin, ihtiyaç duymadığı hiçbir şeyi dahil etmeden, kıdemli Sibirya kurdu diyetiniz için gerekli olduğunu bilirsiniz.


NUTRO Senior Formülü

NUTRO BÜTÜN ESSENTIALS Senior Large Breed ...
 • Bir (1) 30 lb. NUTRO BÜTÜN ESSENTIALS Natural ...
 • Çiftlikte Yetiştirilmiş Tavuk, Harika Lezzetler Sağlayan 1 Numaralı Malzemedir…
 • Büyük Irk Yaşlı Köpekler İçin Nutro Maması Doğal ...
 • Bilişsel Sağlığın Korunmasına Yardımcı Olmak Üzere Üretilmiştir ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif eklenmiş Glukozamin ve Kondroitin Zayıflayan bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olmak için yaşlanan kemiklerini ve eklemlerinin yanı sıra kurutulmuş havuç, yaban mersini ve elma gibi diğer önemli antioksidanları destekler. İlk bileşen olarak listelenen gerçek tavuktan yapılır, ancak daha az kaloriye sahiptir, bu da onu yavaşlayan ve yakmak için daha az enerjiye sahip olan Sibirya Kurduları için harika bir seçenek haline getirir. Bu bizim çoğu köpek türü için en sevilen kıdemli yiyecekler .

Severiz bu tarif özellikle büyük ırklar için tasarlandı , böylece Sibirya kurduunuzun ihtiyaç duyduğu her şeyi bu tariften alacağından emin olabilirsiniz.


Purina Pro Parlak Zihin

Purina Pro Plan Büyük Irk Kıdemli Kuru Köpek ...
 • Bir (1) 30 lb. Çanta - Purina Pro Plan Large Breed Senior Dry Dog…
 • Geliştirilmiş botanik yağların uyanıklığı teşvik ettiği ve ...
 • İlk bileşen olarak tavuk dahil yüksek kaliteli protein
 • EPA, bir omega-3 yağ asidi ve glukozamin eklemi desteklemeye yardımcı olur ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bright Mind adlı bu tarif, geliştirdiği kanıtlanmış botanik yağlarla doludur. uyanıklık ve zihinsel keskinlik 30 gün içinde fark edilir. Hala enerjik olan Sibirya Kurtları için yağsız kas kütlesini korumak için zengin proteinle dolu ve tavuk, listelenen ilk bileşen. Ayrıca eklem sağlığını ve hareketliliğini desteklemek için antioksidanlar ve omega-3 yağ asitleri ile doludur.

Severiz Bu tarifin, hala enerjik olan yaşlı Sibirya Kurduları için hala yüksek yağ ve kalori içeriği sunduğunu ve onlara ihtiyaç duydukları yaşa özel besinleri sağladığını söylüyor.


Null Senior Formula

Nulo Tahılsız Kıdemli Köpek Maması ...
 • TAHILSIZ tarif mısır içermez; buğday; soya; Beyaz patates;…
 • YÜKSEK ET / DÜŞÜK CARB tescilli formül% 80 hayvan bazlı protein ...
 • Nulo Sr Kuru Köpek Maması, köpeğinizin ...
 • Glucosamine ve Chondroitin içeren köpekler için ORTAK DESTEK. Bunlar…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu mama maması, benzeyen üstün malzemelerle yapılmıştır. köpek atasının diyeti . Aynı zamanda ekstra besinler ve diğer önde gelen suşlardan 100 kat daha güçlü olduğuna inanılan benzersiz bir BC30 probiyotik karışımı ile doludur, bu sadece bağırsak ve yaşlanma metabolizması düzenlemesi için değil, aynı zamanda genel dayanıklılığı için de harika. Daha düşük glisemik içeriklere ve daha az karbonhidratlara sahiptir, hiçbir tadı veya besin maddesi kaybetmez. Kemikleri, eklemleri ve cildi için harika olan balık ve doğal yağlarla doludur.

Severiz Bu tarifin, hassas midesi olan yaşlı Sibirya kurduları için tahıl içermediği.


Merrick Senior Formula

Merrick Tahılsız Kıdemli Köpek Maması
 • # 1 İÇERİK: KÖKLÜ ET, BALIK VEYA KANATLI: Bu Merrick Tahıl ...
 • SAĞLIKLI CİLT VE KAPLAMA, KALÇA VE EKLEMLER: Bu tahılsız yaşlı ...
 • EN İYİ DOĞAL BESLENME İÇİN GERÇEK BÜTÜN GIDALAR: Merrick Tahıl ...
 • Merrick olarak, evcil hayvanınızın sadece ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, hala ihtiyacı olan yaşlı köpeklere yöneliktir. zengin protein sağlıklı eklemleri ve kemikleri için Glucosamine ve Chondroitin ekleyerek kas kütlelerini korumak için. Sağlıklı bir cilt ve tüy sağlamaya yardımcı olan balık bileşenlerinden elde edilen omega 3 ve 6 yağlı yağlar bakımından zengindir. Bu tarif,% 45 oranında vitamin, antioksidan ve lif içeren% 55 protein ve sağlıklı yağlardan oluşan birinci sınıf bir denge içerir, böylece her bileşenin bir amacı olduğunu bilirsiniz.

Severiz bu tarifin hala enerjik olan ve buna ihtiyaç duyan Sibirya kurduları için harika olduğunu kas kütlelerini korumak , ancak yüksek protein ve düşük kalori oranı sayesinde ekstra kaloriye ihtiyaç duyacak kadar enerjik değil.


Kilolu Huskies İçin Yiyecek

Aşırı kilolu Sibirya kurdu

Sibirya kurdu fazla kiloluysa, sağlıklı ve zayıf bir vücudu sürdürmek için ihtiyaç duyduğu proteini almaya devam ederken, daha az yağ içeriğine ve daha düşük kalori sayısına sahip bir diyetle beslemek önemlidir; aktif Sibirya Husky.

Köpeğiniz daha yaşlıysa, yavru kedinize yaşlandıkça her tür eklem veya kas ağrısını hafifletmeye yardımcı olacak takviyeler verdiğinizden emin olmak isteyeceksiniz. Köpekler kendilerini ne zaman iyi hissetmediklerini söyleyemezken, fazla kilo yavrularınızın diğer kısımlarında zorlanmaya neden olabilir, bu nedenle ağırlığı kontrol altında tutmak önemlidir. Husky'nizin birkaç kilo daha atması gerekiyorsa, aşağıda birkaç harika seçenek bulunmaktadır.


Science Diet Sağlıklı Kilo

Hill's Science Diet Kuru Köpek Maması, Yetişkin,…
 • Science Diet Large'a kıyasla% 18 daha düşük kalorili yetişkin bir kuru mama…
 • İdeal vücut ağırlığını desteklemek için L-karnitin içeren hafif bir köpek maması, ...
 • Büyük köpeğinizin yüksek kaliteli yemekler arasında tatmin olmasını sağlar ...
 • Büyük köpeğinizin cildini besler ve parlak bir tüyü destekler ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

beagle husky karışımı

Bu tarif özellikle büyük ırklar için tasarlanmıştır. % 20 daha az kalori yetişkinler için standart tariflerine kıyasla. Zengin protein ve daha fazlasını içerir doğal lif içeriği bu onu daha uzun süre tok tutacak ve böylece her zaman bir sonraki atıştırmanın peşinde olmayacaktır. Yağ içeriğine katkı yapmadan eklemlerini ve kalbini sağlıklı tutmak için önemli omega 3 ve 6 yağ asitleri ile doludur.


İçgüdü Sağlıklı Kilo

Instinct Raw Boost Sağlıklı Kilo Tahılsız…
 • DONDURULMUŞ HAM KAFESLİ TAHILSIZ SAĞLIKLI AĞIRLIKLI KÖPEK MAMASI…
 • SAĞLIKLI AĞIRLIKLI KÖPEK MAMASI ARTI DONDURULMUŞ HAM PARÇALAR: Yağlı ...
 • HAM İÇERİKLERİN GÜCÜ: Köpek mamamız saf, ...
 • ÇİĞ İLE GÜÇLENDİRİLEN EN İYİ KÖPEK MAMASI: Kuru ve ıslak köpek maması üretiyoruz…
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Instinct Raw, kilo yönetimi formülü L-karnitin gibi yağ yakıcı maddeler sağlıklı bir metabolizmanın korunmasına yardımcı olurken, kendisini tok hissetmesini sağlayan belirli lifler içerir. Buna ek olarak, tarif% 100 tahılsızdır, bu da hassas midesi olan köpekler için harikadır. Aynı zamanda dondurularak kurutulmuş ham parçalara sahiptir, bu da besinlerin kurutma işlemi sırasında kaybolmayacağı anlamına gelir. ekstra lezzet sağlamak ilgilenmesini sağlamak için, muhtemelen diyet yaptığını fark etmeyecek!


Husky'nizi Asla Bunları Beslemeyin

Sibirya Kurtunuzun aşağıdakileri yemesine asla izin vermemelisiniz herhangi bir biçim veya miktar :

 • Alkol - bunu söylemeye gerek yok ama bu yavrularınızın beyni ve karaciğeri üzerinde bir etkiye sahip olabilir.
 • Üzüm ve Kuru Üzüm - her ikisi de köpeklerde böbrek hasarına neden olabilir.
 • Çikolata - büyük miktarlarda toksik olan teobromin içerir.
 • Şeker ve Sakız - tavsiye edilmeyen yapay tatlandırıcılar içerir.
 • Soğan ve Sarımsak - bu, köpeğinizde demir eksikliğine neden olabilir.
 • Domates - bunlar kan basıncını artırabilir ve yavru kalp çarpıntısına neden olabilir.
 • Avokado - köpekler için toksik olan maddeler içerir.
 • Kafeinli İçecekler - söylemeden gitmeli ama köpeğinizin de ihtiyacı yok.

Son düşünceler

Sibirya kurdu enerjik bir köpek ihtiyacı olan bir sürü oyuncak ve doğru miktarda besin maddesi. Etkileyici dayanıklılığı sayesinde bu cins en yüksek miktarda kaloriye ihtiyaç duymasa da, onu güçlü malzemeler ve besinlerle besleyecek yüksek kaliteli mama mamasına ihtiyacı var. Yaşına uygun yiyeceklere bağlı kalmak önemlidir, çünkü her biri onun gelişmesine ve yaşı ne olursa olsun olabileceği en sağlıklısı olmasına izin verecek farklı besin içeriğine sahiptir.

Beslenme, husky'nizi mükemmel durumda tutmanın en kolay yollarından biridir ve aynı zamanda Veterinere yapılan ziyaretlerin sayısını azaltır, bu nedenle biraz daha fazla harcamak yalnızca potansiyel olarak gelecekteki Veteriner faturalarında tasarruf sağlamaz, aynı zamanda Sibirya'nızı da yapar. Husky süper sağlıklı ve mutlu. Öyleyse önerilerimize sadık kalın ve ne siz ne de sevgili köpeğiniz hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

Yorumlar