Doberman Pinscher Karışımları: 20 Farklı Doberman Melezi

Doberman Pinscher Karışımları: 20 Farklı Doberman Melezi

Doberman Pinscher, 19 yılında Almanya'da vergi tahsildarı olan Louis Dobermann tarafından yetiştirildi.inci Yüzyıl. Bay Dobermann, işinin tehlikeleri nedeniyle kendisini koruyacak heybetli bir köpek tasarladı ve bu nedenle Doberman’ın ilk ve ana özelliği, ailesini çok koruyabilmektir.

O, dünya çapında askeri ve koruma hizmetlerinde kullanılan en popüler çalışan köpeklerden biridir ve cinsi bilenler için onu aynı zamanda şefkatli ve şefkatli tarafı için de tanır. Koruyucu ancak nazik özellikleri onu harika bir aile hayvanı yapıyor ve American Kennel Club'a göre Doberman Pinscher 17 inci Amerika'daki en popüler köpek ırkı .Cinsin Amerika Birleşik Devletleri'ndeki popülaritesi nedeniyle, birçok yetiştirici bu asil safkan yavruyu tasarımcı köpek ailesine getirdi. Aşağıda, evinize hoş geldiniz diye şanslı olacağınız 20 farklı Doberman karışımını inceleyeceğiz!

Doberman Pinscher Karışımları

Doberman, kendine özgü görünümüyle, kendisini tasarımcı köpek kasırgasına da kaptırdı. Bazıları, tasarımcı köpek karışımlarının cins için bir iğrenç olduğunu iddia edebilir, ancak köpek severlerin çoğu, daha geniş gen havuzları nedeniyle yavrularının sağlığını artırmakla kalmayıp aynı zamanda Doberman'ı sevenlere şansı da verdiğini söylüyor. diğer köpeklerden sevdikleri diğer bazı özellikleri de ekleyebilirler.Herhangi bir karma yavruda olduğu gibi, her iki ebeveynden de hangi özellikleri miras alacağı konusunda garanti verilemez, ancak her iki ebeveynini de beğendiğiniz sürece, köpek yavrusu sonucundan kesinlikle hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Genel olarak, Doberman karışımlarının çoğu siyah ve ten rengi rengini koruma eğilimindedir, bronzluk gözlerinin, göğsünün ve bacaklarının üzerinde izler. Burada, göz atmanız için en sevimli, eğlenceli sevgi dolu ve daha sıradışı Doberman karma yavrularından 20'sini seçtik.


Harshman

Harshman

Irklar: Doberman Pinscher & Rottweiler

Bu, etrafındaki en yaygın Doberman karışımlarından biridir. Her iki ebeveyni de benzer renklere, siyah ve ten rengine ve aynı bronz lekelere sahiptir, bu yüzden bu görünüme ve renklere sahip olacağından neredeyse emin olabilirsiniz. Doberman'dan daha yuvarlak bir yüze sahip olacak, ancak Rottweiler'dan daha ince bir yüze ve daha uzun bir ağza sahip olacak. Bu adam 60 ila 135 pound arasında herhangi bir ağırlığa sahip olacak, bu yüzden büyük bir çocuk bekleyebilirsiniz.Ailesini güvende tutmak için çitin üzerinde devriye gezecek koruyucu bir köpek olmasını bekleyebilirsiniz, bu nedenle Saleh'in çok erken sosyalleşmesi ve itaatkar olmak için eğitilmesi gerekir, aksi takdirde asi olur. Bununla birlikte, eğitimine yatırım yapacak vakti olanlar için koruyucu olacak, ancak ancak efendisi izin verdiğinde, bu harika bir köpek özelliği olan itaatkar bir yavruya sahip olacaklardır.

Doberman'ın şefkat ihtiyacını miras alırsa, o zaman muhtemelen ayrılık kaygısıyla acı çekecektir, bu yüzden bazen Velcro köpeği olarak adlandırılır, ancak her halükarda her zaman ayağınızın dibinde veya koltuğunuzdayken kucağınızda ilk kişi olacaktır. sarılma zamanı. Bu iki ırk hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, o zaman bizim Doberman ve Rottweiler cins karşılaştırması makale.


İngiliz

İngiliz

Irklar: Doberman Pinscher ve İngiliz BulldogBu adam genellikle bir Rottweiler ile karıştırılır, çünkü normalde Doberman'ın renklerine sahiptir, ancak en çok köpek yağı için yanlış olan İngiliz Bulldog'un rulolarıyla! Süper sevimli olmasına rağmen, İngiliz Bulldog ebeveyninin Brachycephalic yüzünü miras alabilir ve bu genellikle çeşitli sağlık sorunlarına yol açabilir, bu nedenle bu İngiliz'i evinize kabul etmeyi düşünüyorsanız, bu, incelemeniz gereken bir şeydir. 50 ila 90 pound arasında herhangi bir ağırlığa sahip olacak.

Bu adamın iyi bir bekçi köpeği yapması pek olası değildir, çünkü İngiliz Bulldog'unun muhtemelen kişiliğine hakim olacak 'sakinleşmiş' genlerinden dolayı, bu yüzden rahat bir Doberman karışımı bekleyin. Harika bir köpek sıcak su şişesi yapacak olan ailesine karşı çok sevecen.


Doberdane

Doberdane

Irklar: Doberman Pinscher & Great Dane

Hem Doberman Pinscher hem de Danua, bu listedeki diğer karışımların çoğuna kıyasla oldukça benzer görünüyor, bu nedenle, her iki ebeveyn boyunun ortasında, yaklaşık 28 ila 30 inç boyunda oturacak bir köpek bekleyebilirsiniz. ve ağırlık olarak 60 ila 170 pound (belki daha da fazla) arasında. Büyük Danimarkalı ebeveyni kadar uzun olmasa da, Doberdane için hala bolca yere ihtiyacınız olacak. Paltosu şık ve parlak olacak ve her iki ebeveynin de renklerini miras alabilir.cavpoo

Bu adam harika bir bekçi köpeği olma eğilimindedir ve etrafta sevmediği bir şey veya herhangi biri varsa sizi uyaracaktır. Nöbetçi olmadığı zaman, palyaço şapkasını takmaya meyillidir ve oldukça salak bir köpek olduğu bilinmektedir, bu yüzden bu adamla bol eğlence bekleyebilirsiniz.


Dobie

Doberman Border Collie

Irklar: Doberman Pinscher & Border Collie

Kulakları bir o kadar büyük olsa da Harry Potter'dan Dobby the House Elf ile karıştırılmamalıdır! Yine, buradaki diğer karışımların çoğu gibi, muhtemelen aynı siyah ve ten rengi renkleri ve Doberman'ın işaretlerini miras alacak, ancak daha uzun bir ceket ve kulaklarının ve boynunun etrafında tüylü tüyler olacak. 40 ile 90 kilo arasında olacak ve ortalama 10 ile 15 yıl arasında yaşayacak.

Dobie, beyin kutusu ebeveyni Border Collie sayesinde çok zeki bir adamdır, bu yüzden onu hemen evde eğittireceksiniz! Muhtemelen yabancılara mesafeli olacak ve hatta Collie'nin yaptığı gibi onları gütmeye bile çalışabilir, ama ailesine karşı çok sevecen, bu yüzden bu adamdan çok fazla kucaklaşmayı bekleyin.
Doodleman

Kanişçi

Irklar: Doberman Pinscher ve Kaniş

Bu adam şüphesiz beklenmedik bir çift, ama çok iyi çalışan biri! Doodleman, ailesini Doberman'dan çok daha az koruyucudur, çünkü hemen hemen herkesi dost canlısı Kaniş ebeveyni gibi açık kollarıyla karşılar, bu da bekçi köpeği istemeyenler için harika. O da süper zekidir, bu yüzden ona hiç vakit kaybetmeden numaralar yaptıracaksın.

Tipik olarak, çoğu Doodle karma yavru köpek gibi, Kaniş buklelerini ve kürkünü miras alacak, ancak Doberman'ın koyu renk ve ten rengi işaretlerini miras alma eğiliminde olacaktır. Bu adam aynı zamanda Doberman'ı seven, ancak hafif köpek alerjisi olan aileler için de harika. Tüm Doodle karışımları hipoalerjenik olmamakla birlikte, herhangi bir hipoalerjenik geni olmayan köpeklere göre kesinlikle daha kolay tolere edilirler.Yani, hafif alerjiniz varsa, Doodleman'ı Doberman'dan çok daha iyi tolere edebilirsiniz. Her zaman bir Standart Kanişten yetiştirileceği için ağırlığı 40 ila 90 pound arasında olacaktır. İçin bu makaleye gidin diğer Doodle karışımlar .


Doberman Çoban

Doberman Çoban

Irklar: Doberman Pinscher ve Alman Çoban Köpeği

Doberman Çoban, bu listedeki en popüler Doberman Pinscher karışımlarından biridir, çünkü her ikisi de ebeveynleri koruyucu hizmetlerde benzer çalışma geçmişine sahiptir. Doberman Çoban ailesini ve mülkünü koruyacak ve ailesine karşı çok şefkatli olacak. Alman Çoban ailesinin peşinden giderse, kendisini bir efendiye bağlama eğiliminde olabilir, oysa Doberman ailesinin peşinden giderse, sevgisini insan sürüsü arasında eşit olarak paylaşacaktır.

Doberman Çoban, orta uzunlukta kürkü olan büyük, kaslı bir köpek olacak ve muhtemelen yıl boyunca ılımlı bir tüy dökücü olacak. 90 ila 110 pound arasında herhangi bir ağırlığa sahip olacak ve pençeden omzuna 22 ila 26 pound arasında ölçecek. Bir göz atın bizim Doberman Pinscher ve Alman Çoban cinsi karşılaştırması anne ve babası hakkında biraz daha bilgi edinmek için bir makale.
Beagleman

Beagleman

Irklar: Doberman Pinscher & Beagle

Beagleman harika bir bekçi köpeği olacak, çünkü sadece Doberman'ın koruyucu çizgisini miras almakla kalmayacak, aynı zamanda muhtemelen Beagle ulumasını da miras alacak, böylece çitin dibine iner inmez siz ve aileniz hemen haberdar olacaksınız. ! Bununla birlikte, eğer Beagle gibi biriyse, o zaman muhtemelen herkesi içeri davet edecektir, bu yüzden eğer istiyorsanız, Beagleman sizin erkeğinizdir, ancak peşinde olduğunuz bir bekçi köpeği ise, muhtemelen Entertainman veya Doberman Shepherd.

Beagleman'ın ağırlığı 40 ila 80 pound arasında bir bölgede olacak. Beagle'ın atıştırmalıklara olan sevgisini miras alırsa, o zaman yemek kontrol edilmezse oldukça domuz eti olma şansı vardır, bu yüzden mama parçasını kilit altında tuttuğunuzdan emin olun. Genellikle daha büyük bir Beagle şeklini alacaktır, ancak Doberman’ın rengiyle.


Doberhound

Greyhound Doberman

Irklar: Doberman Pinscher & Greyhound

Bu adamlar hem uzun bacaklı hem de atletik olarak benzer bir şekle sahipler, ancak Tazı iki ırktan daha zayıf veya daha az kaslı. Tipik olarak, Doberhound, küçük bel ve düzgün kalçalarıyla, ancak Doberman'ın yapısıyla Tazı şeklini alacaktır. Bu adam çok hızlı olacak, ama arkasında Greyhound'dan biraz daha fazla güç var, bu yüzden tasmasını bırakmayın çünkü bir koku alırsa siz fark etmeden gitmiş olacak.

Bununla birlikte, Doberman, her iki ebeveyninin de sahip olduğu bir özellik olduğu için iki kat şefkatli olacak, bu nedenle sabah, öğle ve akşam çok sayıda tembel kucaklaşmayı bekleyin. Bu nedenle, uzun boylu olmasına rağmen çocuklarla harikadır ve onlara eşlik etmeyi sever, bu nedenle peşinde olduğunuz büyük bir aile köpeğiyse, Doberhound'dan başkasına bakmayın. Kısa ve pürüzsüz saçları, işlerin tımar tarafında az bakım gerektireceği anlamına gelir. 60 ila 90 kilo arasında olacak ve 10 ila 13 yaş arasında yaşayacak.


Doberaliyen

Doberaliyen

Irklar: Doberman Pinscher ve Avustralya Çoban Köpeği

Doberlian, insanları memnun eden bir kişidir ve bu özelliği zekasıyla birleştirmek, onu eğitmenin, onunla tutarlı olduğunuz sürece bir şekilde çocuk oyuncağı olacağı anlamına gelir. Kibar ve nazik, komik ve komik bir çizgiyle, Doberalian'ı en iyi tanımlıyor. Ayrıca bu karma adamın sizi ayak parmaklarınızda tutacak enerjik bir karışım olmasını bekleyebilirsiniz, bu yüzden onu eğlendirebilecek aktif bir aileyle olması gerekir.

Tipik olarak, Doberman şekline sahip olacak, ancak karışıma atılan kendine özgü merle renkleriyle biraz daha küçük olacak. Doberalian, başlarını döndürecek çarpıcı derecede güzel bir köpektir, bu nedenle çok fazla ilgi bekleyin. Avustralyalı ebeveyni gibi, çekiciliğine katkıda bulunan farklı renkli gözleri bile olabilir. 50 ila 90 kilo arasında olacak.


Kurt adam

Doberman Kurt Köpeği

Irklar: Doberman Pinscher & Irish Wolfhound

Wolfman heybetli ama güzel bir karışık köpektir. İrlandalı Wolfhound'un tüm köpek ırklarının en uzun olduğu düşünüldüğünde bu adam büyük bir çocuk olacak (evet, Danua'dan daha uzun!), Bu yüzden bolca odası olan büyük bir eve yerleştirilmesi gerekiyor. İnce saçlı bir köpek yavrusu olacak, ancak Doberman'ın daha koyu renklerine ve sıklıkla bronzluk işaretlerine sahip olacak. Kilosu 70 ila 110 kilo arasında olacak ve kime ait sağlık koşullarına bağlı olarak 6 ila 12 yıl yaşayacak.

İrlandalı Kurt Köpeği güçlü bir avcıdır, bu nedenle Wolfman'ın hem yüksek bir av sürüşüne hem de Doberman'ın koruyucu çizgisine sahip olmasını bekleyin, bu nedenle Wolfman'a çok erken eğitim ve sosyalleşme verilmesi önemlidir. fazla korumacı olmaz ve efendisi tarafından çağrıldığında geri gelir. Bununla birlikte, temel yaşam derslerini öğrendikten sonra, harika bir aile hayvanı olacak sadık ve şefkatli bir adamdır. İrlandalı Kurt Köpeği, bu listedeki en nadir ebeveynlerden biridir, bu nedenle bu melez ırkın da nadir olmasını bekleyin, ancak onu bir kez bulduğunuzda, arama sürecinde zamanınız ve sabrınız buna değer olacak.


Doberlab

Labman

Irklar: Doberman Pinscher & Labrador Retriever

Labrador Retriever, Amerika'nın bir numaralı köpeğidir, bu nedenle bu adama rastlamak önceki yavrudan çok daha kolay olacak. Bununla birlikte, her iki ebeveyni de koruma eğilimleri söz konusu olduğunda oldukça farklıdır. Labrador'un bu kadar popüler olmasının ana nedenlerinden biri, tanıştığı herkesle dost canlısı doğasıdır, bu yüzden bu kadar kötü bir bekçi köpeği yapar ve yine de Doberman, etraftaki en iyi bekçi köpeklerinden biridir. Yani nihayetinde, kimin peşinden gideceği garanti edilmez, ancak miras alacağı özellikler erken sosyalleşme ile şekillenebilir. O zaman bu doğru yapılırsa, ailesini biraz koruyabilirken, efendisi yabancının iyi olduğunu işaret ettiğinde süper arkadaş canlısı olacaktır.

Doberlab, Doberman'dan çok daha kalın olacak, ancak Labrador'dan biraz daha zayıf olacak, ancak genel olarak, görünüşte orantılı olacak. Doberlab'ın Doberman ebeveyninin renklerini ve işaretlerini miras alması tipiktir, ancak daha kalın Labrador kaplamasıyla, Doberlab'ın yıl boyunca dökülme ayları boyunca ağır bir dökücü olacak ılımlı bir dökücü olmasını bekleyebilirsiniz. 60 ila 90 kilo arasında olacak.


Bullderman

Bullerman

Irklar: Doberman Pinscher & English Bull Terrier

Bullderman, bu listedeki alışılmadık karışımlardan biridir, ancak muhtemelen hepsinin en sevecen ve muhtaç olanı olacaktır. Bu 'Velcro köpek' herkesin çayı olmayabilir, ancak aradığınız bir köpek kucaklayıcısıysa, bu muhtemelen iş için en iyi Doberman karışımlarından biridir!

İngiliz Bull Terrier, kısır bir köpek olarak düşünülür, ancak bu gerçeklerden daha fazla olamaz. Zaten bildiğimiz gibi, Doberman ailesine karşı süper şefkatlidir, ancak İngiliz Bull Terrier şaşırtıcı bir şekilde hepsinin en sevecen ve muhtaç köpeklerinden biridir. Kısa ve çömelecek, Doberman Pinscher'den çok daha fazla, ancak Doberman'dan daha uzun ve zayıf olacak ve 50 ila 90 pound arasında ağırlığında olacak.


Doberbull

Pitbull Doberman

Irklar: Doberman Pinscher & American Pitbull Terrier

Doberbull, bu listede en çok beklenen karma yavrulardan biridir, çünkü onlar bir meta olarak görülürler ve Doberman Pinscher ve Pitbull’ları birleştirirler. algılanan koruma özellikleri , birçok insan onları nihai bekçi köpeği olarak görüyor, Ancak, bu Pitbull hakkında yaygın bir yanılgıdır, çünkü o aslında insanları seven tatlı bir ruhtur ve bu nedenle koruma yetenekleri her zaman o kadar iyi değildir.

Doberbull hakkında garanti edilen şey, hem ebeveyninin insanlara olan sevgisi, onun gözbebeği olacağınız anlamına gelir hem de her zaman sadık bir şekilde yanınızda olacaktır. Bu nedenle Doberbull, ayrılık kaygısından muzdarip olduğu için günün büyük bir bölümünde onunla birlikte olabilecek ailelere daha uygundur. Kime ait olduğuna bağlı olarak, 40 ila 90 pound ağırlığında olacak. Doberman'dan daha kısa ve daha kaslı olacak, ancak Doberman'ın rengini de devralması muhtemel.


Dobergi

Dobergi

Irklar: Doberman Pinscher & Corgi

Doberman Pinscher ve Corgi karışımı, bu beklenmedik kombinasyonlardan biridir, biraz fıstık ezmesi ve jöle gibi, ama gerçekten çok iyi çalışan biri! Ailesiyle olan tatlı doğası, efendisi tarafından övülmekten başka hiçbir şeyi sevmeyen, sevgi dolu bir karakterin garanti edildiği anlamına gelir, bu yüzden onu eğitmek çok kolay olacaktır, sadece ilgilenmesini sağlamak için eğitim derslerini kısa ve tatlı hale getirdiğinizden emin olun. . O enerjik bir adam olacak ve Corgi ebeveyninin çoban köpeği olduğu göz önüne alındığında, onu ayak bileklerinizin etrafında dolaşırken bulabilirsiniz.

Dobergi, Doberman Pinscher'in renklerini miras alacak ancak Corgi'ye çok benzer şekilde daha küçük, daha yuvarlak ve daha kalın olacak. Kulakları büyük, ancak çoğu zaman Doberman'ınki gibi çok daha uzun ve daha ince olacaktır. Bu adam sevimli ve cesur, ancak insan çantasına bakmak söz konusu olduğunda iş demek istiyor. 30 ila 80 pound arasında herhangi bir yerde ölçecek, ancak Doberman'ın zirvelerine pek ulaşamayacak.


Golderman

Golderman

Irklar: Doberman Pinscher & Golden Retriever

Biraz Doberlab'a benzeyen Golderman, herkesin sevdiği arkadaş canlısı bir kişiliğe sahiptir ve hepsini tekrar sever, bu yüzden Doberman'ın yabancılara olan yakınlığını miras alırken, bundan hemen kurtulup herkesin favori oyun arkadaşı olacaktır . Bu mutlu-şanslı yavru, herkese neşelendirecek harika bir aile köpeği yapar.

Tıpkı Doberlab gibi, Golderman da Golden Retriever ebeveyninin orta uzunlukta ve çok kalın olan paltosunu miras alacak, bu da tüm yıl boyunca tüy dökücü sezon boyunca 'paltosunu aşırı derecede uçuracak' ılımlı bir tüy dökücü olacağı anlamına geliyor. Muhtemelen Doberman renklerini miras alacak, ancak renkleri muhtemelen altın bir parıltıyla daha az yoğun olacak. 55 ile 90 kilo arasında ölçü alacak ve ortalama 10 ile 12 yıl arasında yaşayacak.


Doberidgeback

Ridegeback Doberman

Irklar: Doberman Pinscher ve Rhodesian Ridgeback

Tıpkı ebeveyni Rhodesian Ridgeback gibi, Doberidgeback herkese uygun olmayabilir. Daha da güçlü bir efendiye ihtiyaç duyacak, itaat eğitimine yatırım yapma yeteneği ve sabrının yanı sıra sınırlar koyma yeteneğine sahip ve tüm ailesi kurallara bağlı kalacak güçlü bir karakter olacak. Bu olmadan Doberidgeback asi ve sorunlu hale gelecektir. Bununla birlikte, bu sizin ve ailenizin sunabileceği bir şeye benziyorsa, o zaman çok faydalı bir aile köpek arkadaşı olacaktır. Koruyucu olacak ve yabancılara mesafeli olacak, ancak bu, sürü lideri yerinde olduğunda idare edilebilir.

Bu ebeveynler görünüş ve yapı olarak benzer, bu yüzden Doberidgeback'in bu heybetli ve etkileyici görünümü korumasını bekleyin. 60 ila 100 pound arasında ağırlığa sahip olacak, bu yüzden bu büyük adamın büyük bir eve yerleştirilmesi gerekiyor ve ömrü 10 ila 12 yıl arasında değişecek.


Doberguese

Doberguese

Irklar: Doberman Pinscher ve Portekiz Su Köpeği

Bu alışılmadık karışık köpek başka bir nadir karışımdır, ancak Portekiz Su Köpeği, son Amerikan Başkanı Barack Obama'nın cins seçimi olması sayesinde popülaritesini artırıyor, bu nedenle Doberguese'ın da popülaritesinin artması doğru. Doberguese, yerel gölde veya denizde oynamayı seven ve insan paketini suda örtmeyi seven, genel olarak arkadaş canlısı bir adamdır. Muhtemelen çoğuyla arkadaşça davranacak ve ailesinde biraz korumacı olsa da, muhtemelen iyi vakit geçirmekle daha çok ilgilenecektir.

Tıpkı Doodleman gibi, Doberguese, hafif köpek alerjisi olanlara daha uygun olduğu veya ebeveyninin hipoalerjenik etiketi sayesinde en azından daha tolere edilebilir olduğu düşünülen başka bir kıvırcık yavru. Ayrıca Doberman Pinscher'in renklerini ve işaretlerini de devralacak, bu yüzden muhtemelen Doodleman'a çok benzeyecek! Ebeveynlerine bağlı olarak 35 ila 100 pound arasında herhangi bir ağırlığa sahip olacak ve 11 ila 13 yaşları arasında yaşayacak.


Dobersheep

Dobersheep

Irklar: Doberman Pinscher & Old English Sheepdog

Bu büyük ve tüylü köpek, ebeveynlerinin genlerinin güzel bir birleşimidir, genellikle Eski İngiliz Çoban Köpeği ve Doberman'ın renkleri ve işaretleriyle birlikte, o da Doberguese veya Doodleman'a benzeyecektir. 60 ila 100 pound ağırlığında olacak ve 28 inç yüksekliğe kadar ölçecek.

Her iki ebeveyni de zekidir, bu yüzden ustasından çok fazla sözlü övgü alarak eğitimi hızlı bir şekilde almasını bekleyin. Ailesine karşı çok nazik ve şefkatli olması muhtemeldir, bu nedenle harika bir aile köpeği olur. Ailesinin hafif bir koruyuculuğunu miras alabilir, ancak genç bir yavru olarak etkili bir sosyalleşme ile yönetilemeyecek hiçbir şey yoktur.

shedmonster vs furminator

Dobsky

Dobsky

Irklar: Doberman Pinscher ve Sibirya Husky

Sibirya kurdu, her şekil ve büyüklükteki tasarımcı köpekler arasında popüler bir cinstir ve Husky Doberman karışımı güzel bir karma yavru. Genellikle Husky'nin çarpıcı mavi gözleri ve Doberman Pinscher'in rengiyle, hem evin içinde hem de dışında bolca odaya ihtiyacı olan büyük boyutlu bir köpek olacaktır. Husky'nin etraftaki en enerjik köpek ırklarından biri olduğu göz önüne alındığında, Dobsky'nin egzersiz ihtiyaçlarını karşılayabilecek aktif bir aileye yerleştirilmesi gerekiyor. Dobermanların efendisinin yanında olması gerektiği için, Dobsky harika bir koşu ortağı olur.

40 ila 90 pound ağırlığında olacak ve pençeden omzuna kadar 28 inç yüksekliğe kadar ölçecek. Husky’nin kabarık dış görünüşünü miras alması muhtemeldir ve bu nedenle tüm yıl boyunca orta ila ağır bir baraka olacaktır.


Bloodman

Doberman Bloodhound

Irklar: Doberman Pinscher & Bloodhound

Bloodman, Bloodhound ailesinin burnunu miras alacak, bu yüzden onu asla geri alamayacağınız için tasmasını asla bırakmamalı. Burnu yere bağlı olmadığında, bu listedeki en rahat adamlardan biridir. Uysallığı ve kibarlığı, daha büyük çocukları olan ailelere uygun olduğu anlamına gelir, ancak ağır yapısı nedeniyle daha küçük çocuklu ailelere uygun değildir. Koruyucu olacak, ancak birkaç dakika devriye gezdikten sonra bahçede güneşlenmeye geri dönmesi muhtemeldir.

Bloodman 70 ila 100 pound ağırlığında olacak, fazla veya gevşek bir cilde sahip olma eğiliminde olacak ve yaklaşık 25 ila 27 inç boyunu ölçecek. Ebeveyninin benzer siyah ve kahverengi renk ve işaretlere sahip olmasıyla, ikisinin karışımı olacak.


Son düşünceler

Doberman kendi başına harika bir köpektir, ancak birçok tasarımcı Doberman seçeneği ile artık seçim yapmakta zorlanıyorsunuz. Tüm karışımların, yalnızca ona yer açmakla kalmayıp, aşırı korumacı olmamasını sağlamak için onu eğitip sosyalleştirebilen ve ayrıca onu birkaç kişi için kucaklayacak zamanı olan bir aileyle birlikte yerleştirilmesi gerekecek. akşam saatleri. Genel olarak, Doberman Pinscher ve tüm karışık yavruları, hepsi kendi benzersiz kıvrımlarına sahip güzel köpeklerdir.

Yorumlar