Köpekler İçin En İyi Deshedding Aracı: Furminator, Dakpets vs. Shedmonster

Köpekler İçin En İyi Deshedding Aracı: Furminator, Dakpets vs. Shedmonster

Tüy dökmek çoğu köpek için tamamen normal bir olaydır. Doğal dökülme süreci, eski ve ölü tüylerin taze, yeni saçlarla değiştirilmesine izin verir. Sibirya huskies, Alman çobanlar ve her tür collie de dahil olmak üzere bazı cinsler, a çift ​​kat. Çift kaplamalı köpeklerde, düz 'koruyucu tüylerden' oluşan bir üst katın altında kalın bir kabarık kürk tabakası bulunur.

İlkbahar ve sonbaharda, astar yenisine yol açmak için 'üflenir', bu süreçte evinizi köpek kılıyla döşer! Çift tüylü bir köpeğiniz varsa, özellikle de sevgili köpek arkadaşınız paltosunu 'havaya uçururken', elektrikli süpürge kullanmaya çok aşina olacaksınız! Ayrıca, birçok ırk yıl boyunca tüy döker, bu nedenle eviniz her zaman yüzen tüylerin takla otlarıyla doludur!Ancak tüylü korkuya bir çözüm var! Köpeğinizi tımar etmek için bir nem alma aleti kullanmak, halılarınızda, giysilerinizde ve döşemelerinizde bulduğu saç miktarını önemli ölçüde azaltmanıza yardımcı olabilir. Aşağıda, daha ayrıntılı bir genel bakışa ve alıcı kılavuzuna geçmeden önce en sevdiğimiz araçları 'bir bakışta' göreceksiniz.

Bir Bakışta: Favori Deshedding Araçlarımız

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Saç Fırçaları ve Deshedding Araçları

Bakım araçlarını karşılaştırmak her zaman eğlencelidir, özellikle DIY bakım seti . Aynı görev için tasarlanmış benzer ürünlere ihtiyacınız olduğunda çitin her iki tarafına da düşen insanlar var. Burada ne demek istediğimizi görebilirsiniz, üst çivi değirmenleri makası çivi için.

Yerel evcil hayvan malzemeleri mağazanızda sergilenen bir dizi bakım aracı, birçok köpek sahibi için kafa karıştırıcı olabilir. Örneğin, normal bir köpek kılı fırçası ile tüy alma fırçası veya aracı arasındaki fark nedir?

Köpek Kılı Fırçaları

Normal bir köpek kılı fırçası, son işlem aracı olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bir tüy alma fırçasıyla evcil hayvanınızın bakımını bitirdikten sonra, köpeğin tüylerinin üzerinde hala birkaç gevşek tüy kaldığını görebilirsiniz.İşte o zaman bir köpek kılı fırçası kullanmanız gerekir. Tımar sürecini tamamlamak için, köpek kılı fırçasını köpeğinizin vücudundan geçirin ve burada o sinir bozucu gevşek tüyleri toplayıp evcil hayvanınızın tüylerini pürüzsüz ve parlak bırakın.

Ayrıca köpek kılı fırçaları, evcil hayvanınızın tüylerinin ve cildinin iyi durumda kalmasına yardımcı olabilir. Saç fırçası doğal yağları köpeğin tüylerine yayarak saçın sağlıklı ve parlak kalmasına yardımcı olur.

Kıl Fırçalar

Kıl fırçalar, herhangi bir sahibinin köpek bakım setinin olmazsa olmazıdır. Kıllı bir köpek kılı fırçasını her tür tüy üzerinde kullanabilirsiniz ve köpeğinizi tüy alma aletiyle tımar ettikten sonra tüylerin tüylerini ceket yüzeyinden çıkarmak için mükemmeldir.Pimli Fırçalar

Pimli fırçalarda kıllar yerine ince, kauçuk uçlu pimler bulunur. Bu fırçalar, orta ve uzun tüylü tüyleri temizlemek için idealdir. İğneli fırçalar genellikle kıllı bir fırçayla çift taraflıdır, bu da bunu çok amaçlı bir bakım aracı yapar.

Lastik Fırçalar

Kısa tüylü köpekler için lastik fırçalar çok uygundur. Lastik fırçalar ve eldivenler elinize uyacak şekilde tasarlanmıştır. Köpeğinize uyarıcı bir masaj yapıp kan dolaşımını iyileştirirken, gevşek tüyleri ve kiri temizlemek için fırçayı köpeğin derisine sürersiniz.

İnce Fırçalar

Daha ince bir fırçanın uçları hafifçe kancalı bir ince metal kıl tabakası vardır. Bu tür bir fırça, uzun, yoğun tüyleri olan köpeklerde en iyi sonucu verir. Kıllar cilde nüfuz ederek gevşek ve ölü tüyleri çeker

İnce fırçaların farklı boyutları vardır. Pek çok profesyonel kuaför köpeğin ayakları, bacakları, kuyruğu ve yüzü için küçük, ince bir fırça ve vücudun tüyü için daha büyük bir fırça kullanır. İnce fırçalar, uzun saçtaki karışıklıkları gidermede özellikle işe yarar.Deshedding Araçları

Çoğu nem alma fırçası ve bıçağı aynı şeyi yapar: hepsi, halı ve mobilyalarınıza düşmeden önce köpeğinizin tüylerindeki gevşek ve ölü tüyleri çıkarır. Tüy alma fırçası veya bıçağı, köpeğin tüylerinin derinliklerine nüfuz ederek, halı ve mobilyalarınızın üzerine düşme şansı bulamadan tüm gevşek tüyleri dışarı çeker.

Bir hava alma aracı, esasen bir tutamaç üzerinde ayarlanmış bir kesme bıçağı veya metal tırmıktır. Tüy alma aletleri, orta veya pelüş katlara sahip köpekleri tımar etmek için mükemmeldir. Bu tımar aracı, ağır tüy döken çift tüylü bir köpeğiniz varsa, mutlak bir zorunluluktur.

Soyma bıçağının dişleri son derece dardır, ince, kabarık astarı çıkarır ve koruyucu kıllara dokunulmaz. Köpeğinizin çok uzun bir üst katı varsa, bıçak tüylere zarar verebileceğinden, bu tür bir tüy alma fırçası en iyi seçenek olmayacaktır.


Alıcı Rehberi

Bir deshedding fırçası seçerken, dikkat etmeniz gereken bir dizi önemli özellik vardır. Her zaman evcil hayvan dükkanına gidip güzel görünümlü bir fırça bulmak kadar kolay değildir. Hayatı sizin için kolaylaştıracak birkaç faktöre baktığınızdan emin olmak istersiniz, özellikle de çok tüylü bir arkadaşınız varsa!Zor kazandığınız parayı evinizi ve köpeğinizi biraz daha temiz tutacak bir şeye harcamadan önce göz önünde bulundurmanız gereken temel özelliklerden bazılarına bakalım.

Kalite

Kılavuzumuzda sunduğumuz tüm deshedding fırçaları ve araçları çok kalitelidir. Daha ucuz alternatifler bulabilseniz de, bunlar her zaman kötü yapılır ve zamanın testine dayanmaz. Evinizde ağır bir dökücü varsa, yoğun kullanıma dayanacak bir nem alma aleti istersiniz.

Bu nedenle, ucuz bir deshedding fırçası satın alarak birkaç dolar tasarruf etmeye çalışmayın. Eski atasözü, 'Ucuz al, iki kez al', aletlerin sökülmesi söz konusu olduğunda kesinlikle doğrudur.Otomatik Temizleme İşlevi

Bazı kanatlı tüy alma aletlerinin otomatik temizleme işlevi vardır. Bu genellikle aracın üst kısmında bulunan bir düğmedir. Düğmeye bastığınızda alet, bıçağı tıkanmış tüylerden otomatik olarak temizler.

Aletin performansı için gerekli olmasa da, otomatik temizleme işlevi sizi, deshedding aletini elle temizleme zahmetinden, zamandan ve karmaşasından kurtarabilir.

Ergonomik Kollar

Ağır şekilde tüy döken bir köpek, çok fazla bakım zamanı ister. Ergonomik olarak tasarlanmış bir tutamağa sahip bir deshedding aracı arayın. Bu, köpeğinizi tımar etmek için saatler harcadığınızda size çok fazla bilek ve ön kol rahatsızlığından kurtarabilir.

Takım Boyutu

Tüy alma fırçasının farklı markalarına ve stillerine bakarken, köpeğiniz için doğru boyutta bir alet seçtiğinizden emin olun. Popüler markalar, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç farklı boyutta fırçaya sahip olma eğilimindedir, bu nedenle gereksinimleriniz için tam doğru boyutta kestirme aletini bulabilmelisiniz.Deshedding Brushes Nasıl Yardımcı Olur?

Hiçbir tüy alma fırçası köpeğinizin tüylerinin% 100'ünü çıkaramasa da, birçok tüy alma aleti gevşek ve ölü tüylerin% 95'ine varan oranda kurtulabilir. Bu, özellikle dökülme dönemlerinin yoğun olduğu dönemlerde evinizin temizliğinde büyük bir fark yaratabilir!

Tüy alma fırçası kullanmanın evcil hayvanınız için bu kadar faydalı olmasının başka nedenleri de vardır.

 1. Ölü ve gevşek tüylerin alınması, köpeğinizin sıcak yaz aylarında daha serin kalmasına yardımcı olabilir.
 2. Bu, kalın, ağır kürklü ırklar için son derece önemlidir.
 3. Bu, ortam sıcaklığı yüksek olduğunda kolayca aşırı ısınmaya neden olabilir.
 4. Sıcak çarpması evcil hayvanınız için potansiyel olarak ölümcül bir durumdur.
 5. Yaz aylarında ceketini inceltmek oldukça faydalıdır.
 6. Tüy giderme aletiyle düzenli bakım, köpeğinizin tüylerinin keçeleşmesini önler.
 7. Bu aynı zamanda ağrılı cilt problemlerinin önlenmesine de yardımcı olacaktır.
 8. Zamandan tasarruf ederler ve sadece haftada birkaç kez tamamlanmasına ihtiyaç duyarlar.
 9. Hiçbir şey ölü, gevşek astar tutamları ile kaplı bir köpekten daha kötü olamaz.
 10. Tüy alma fırçası ile düzenli bakım, evcil hayvanınızın bakımlı görünmesini sağlar.
 11. Rutininizi iyi bir dökülme önleyici şampuan en iyi sonuçlar için.

Büyük Bir Köpeğin Bakımı

Büyük bir köpeğiniz varsa, her zaman büyük boyutlu bir tüy alma fırçası veya tımar aleti seçin. Seçtiğiniz fırça çok küçükse, köpeğinizi tımar etmeniz gerekenden çok daha uzun sürecektir. Birçok uzun tüylü köpek ırkının çift katları vardır. Çift kaplamalı köpeklerin, biri ilkbaharda ve diğeri sonbaharda, gün ışığı saatleri değiştiğinde ve sıcaklık dalgalandığında olmak üzere iki ana yıllık tüy dökme dönemi vardır.

Mevsime göre yeni tüyün gelebilmesi için köpeğin astarı dökülür. Bu yıllık dökülme olaylarına palto üfleme denir. Her dökülme dönemi genellikle altı ila sekiz hafta sürer. Bu zamanlarda köpeğinizi her gün fırçalamanız gerekecektir. Yılın diğer tüm zamanlarında, evcil hayvanınızı haftada en az bir kez tımar etmeniz gerekecektir.

Çift Kaplamalı Köpekler

Asla klips çift ​​kaplamalı bir köpek ! Tüy dökülmesini önlemek için tüm bu kabarık astarı kesmek daha kolay görünse de, özellikle tüy dökülme mevsimlerinde köpeğinizi köpek saç kesme makineleri evcil hayvanınızı riske atabilir.

Çift kat, köpeğinizi dış etkenlerden korumak içindir. Yaz aylarında, kürk altı, serin havanın köpeğin cildinde dolaşmasına izin vererek, hayvanın serin kalmasına yardımcı olur ve güneşin tehlikeli UV ışınlarını engeller. Köpeğinizi kışın kırpmak onu soğuğa duyarlı hale getirir.

Ayrıca, çift kat bir daha asla düzgün bir şekilde büyümeyebilir, bu da evcil hayvanınızın görünümünü bozabilir ve potansiyel olarak sıcaklık korumasında sorunlara neden olabilir. İşte çift kaplamalı yavruların listesi. Aşağıdaki listede birçok çift kaplamalı yavru olsa da, her şeyi kapsamamaktadır. Aslında, çok sayıda melez yavru vardır. Avustralyalı Doodle Mix , ya da Golden Chow Retriever .

Çift Kaplı Irklar
Akita Golden Retriever Aziz Bernard
Alaska Kurdu Büyük Pireneler İskoç Teriyeri
Amerikan Coonhound Havanca Shetland çoban köpeği
Avustralya çoban Labrador köpeği Shiba Inu
Beagle Minyatür Schnauzer Shih Tzu
Bernese dağ köpeği Newfoundland Sibirya kurdu
Border Collie Eski İngiliz Çoban Köpeği Smooth Collie
Chesapeake Bay Retriever Pembroke Corgi Galce Corgi
Chow Chow Pomeranya Tel Tüylü Tilki Teriyeri
Alman Kurdu Kaba Collie Yorkshire Teriyeri

En İyi 5 Deshedding Aracı

Kılavuzumuzun bu bölümünde, bugün piyasada bulunan en iyi beş haşlama aletini daha yakından inceleyeceğiz. Bu seçeneklerin neredeyse tamamı, en uzak arkadaşlardan bazıları tarafından bile savaşta test edilmiştir.

Aşağıdaki seçimlerden herhangi birinde yanlış gitmek zordur, ancak araştırmanızı her zaman yapmalısınız, özellikle de bu kadar ileri gittiyseniz. Aşağıdaki köpeğiniz için en iyi tüy alma aletini seçtiğinizde, kullanışlı bağlantıya tıklamanız, siparişinizi vermeniz ve evinizdeki saç dökülmüş köpek kılı dağlarına veda etmeniz yeterli!


FURminator

Furminator Astar Soyma Aleti ...
 • Uzun tüylü büyük köpekler için: özellikle ...
 • Gevşek tüyleri giderir: son kattan geçerek gevşeyen tüyleri alır ...
 • FURejektör düğmesi: saçı serbest bırakmak için düğmeye basmanız yeterli…
 • Ergonomik tutma yeri: Rahat ve kolay bakım için.
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

FURminator orijinaldir ve bazıları en iyi, deshedding aracı diyecektir. Yutturmaca, Furminator'ın yavru köpeğinizden% 95'e kadar gevşek köpek kürkünü çıkarabileceğini ve hatta tüy dökülmesini azaltabileceğini söylüyor. FURminator, çoğu köpekte tüy dökülmesini önemli ölçüde azaltabilir. Aletin yalnızca bir veya iki kullanımından sonra dökülmede bir azalma fark etmelisiniz.

FURminator'ın çıkardığı tüy miktarı olağanüstüdür ve diğer birçok benzer soyma aletinden çok daha fazladır. Bu tüy alma aletini ilk kez kullandığınızda, döşemelerinizde, mobilyalarınızda, giysilerinizde ve köpeğinizin yatağında biriken tüy miktarında gerçek bir fark göreceksiniz.

FURminator'ın ergonomik olarak tasarlanmış, tutması kolay ve devasa bir tımar seansından sonra bile elinizi veya kolunuzu ağrıtmayan bir tutacağı vardır. Alet, her tür ve boyuttaki yavrulara uyacak çeşitli boyutlarda mevcuttur. Otomatik temizleme işlevi, basit bir düğme tıklamasıyla çalışır ve FURminator'ü hızlı, verimli ve zahmetsiz bir şekilde boşaltır.

kar botlu köpek

Üretici, FURminator'ı düzenli olarak kullanmanızı tavsiye eder. En yüksek dökülme dönemlerinde, saç dökülmesini önlemek için aleti birkaç günde bir kullanın. Diğer zamanlarda, FURminator'ı ayda iki ila dört kez kullanın.

Neden onu seviyoruz: FURminator, uzun yıllar dayanacak yüksek kaliteli, iyi yapılmış bir bakım aracıdır. Çoğu köpek ırkındaki gevşek tüyleri ve astarı temizler ve koruyucu cekete zarar vermez. Çoğu köpekte tüy dökülmesini azalttığı kanıtlanmıştır ve kullanımı çok basittir. Çoğu boyutta da mevcuttur. Paslanmaz çelik dişler ve tırmık tasarımı, üstün dayanıklılık ve etkinlik sağlar.


DakPets FURblaster

DakPets Evcil Hayvan Bakım Fırçası Etkili ...
 • KÖPEK FIRÇASI SAÇ FIRÇASI: Deshedderimiz evcil hayvan bakımı ile geliştirilmiştir ...
 • % 100 RİSKSİZ: Koşulsuz PARA GERİ GARANTİMİZ - Sadece biz…
 • YÜKSEK KALİTELİ PET SAÇ ÇÖZÜCÜ: Aşağıdaki özelliklere sahip malzemelerden yapılmıştır ...
 • PET DÖKÜM FIRÇASI: Küçükten büyüğe hayvanları dökmek için en iyisi ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

FURminator gibi, DakPets FURblaster deshedding aracı da dökülmeyi% 95'e kadar azaltmayı vaat ediyor. Aslında, DakPets ürününün orijinal FURminator'ın bir kopyası olduğunu düşündüğünüz için affedilebilirsiniz. Üreticiye göre, FURblaster'ları sadece 15 dakikalık bir bakım seansında dökülmeyi% 95'e kadar azaltacak.

Ayrıca, DakPets, kestirme aletinin bağımsız bir evcil hayvan bakım aracı olarak da kullanılabileceğini iddia ediyor. FURblaster ayrıca köpeğinizin tüylerindeki düğümleri, paspasları ve düğümleri giderirken FURminator bunu yapamaz. Maalesef, FURblaster, FURminator'ın sahip olduğu otomatik temizleme işlevine sahip değildir, bu nedenle bıçaktan dökülen kürkü elle temizlemeniz gerekir.

Ne yazık ki, DakPets FURblaster yalnızca dört inçlik bıçağa sahip tek bir boyutta geliyor. Büyük bir köpeğiniz varsa, bu ihtiyaçlarınız için çok küçük olacaktır.

DakPets, % 100 Kırılmaz Garanti Alıcılara, satın alma işleminden sonra herhangi bir zamanda sökme fırçası kırılırsa, satın alma işlemlerinde tam bir geri ödeme yapacaklarını garanti eden deshedding aracı. Yüksek kaliteli paslanmaz çelik bıçak, bıçağın zarar görmemesi için alet kullanılmadığında takmanız gereken koruyucu bir kapağa sahiptir.


Oster ShedMonster

Oster ShedMonster Dökülme Aleti, Orta veya…
 • Köpek bakım aracı tüy dökülmesini% 90'a kadar azaltır
 • Dolaşmaları kırmaya ve gevşek kürkü çıkarmaya yardımcı olur
 • Pürüzsüz kenarlar cildi tahrişten korur
 • Orta ila uzun tüylü türlerle kullanım için tasarlanmıştır
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Oster’in ShedMonster deshedding aracı, FURminator ve FURblaster’dan biraz farklı bir tasarıma sahiptir, çünkü yuvarlak kenarlı bir bıçağa sahiptir ve bunu hassas cilde sahip köpekler için mükemmel bir seçim haline getirir.

Kısa, orta ve uzun tüylü köpekler için ShedMonster'ın üç versiyonu vardır. Ayrıca kediler için özel olarak tasarlanmış bir ShedMonster aracı da vardır. ShedMonster, dökülmeyi FURminator ve FURblaster'dan biraz daha az,% 90'a kadar azalttığını iddia ediyor.

ShedMonster deshedding tırmığı, tırmığın takılmadan veya köpeğin cildinde tahrişe neden olmadan yumuşak bir şekilde kaymasını sağlamak için yuvarlak kenarlara sahiptir. Kabuk alma aleti, hem kısa hem de uzun katlarda, düğümleri ve düğümleri nazikçe çözerek kullanıma uygundur.

Ayrıca tırmığın tasarımı, köpeğinizin bakımını yaparken kan dolaşımını artıran bir masaj alacağı anlamına gelir. Tırmığın yuvarlatılmış kenarları, takılmadan köpeğinizin tüylerinin derinliklerine sorunsuzca nüfuz etmenizi kolaylaştırır. Aletin ergonomik, kaymaz bir tutacağı vardır ve bilek ve ön kollarda ağrı çekmeden uzun bakım seansları yapmanıza olanak tanır.

Maalesef ShedMonster'ın otomatik temizleme özelliği yoktur. Ancak tırmığın tasarımı, dökülen saçın bıçaklara kolayca takılmayacağı anlamına gelir, bu nedenle aletin elle temizlenmesi kolay ve hızlıdır.

ShedMonster kısa, orta ve uzun katlar için üç farklı versiyonda gelir. Bununla birlikte, aletin genişliği onu çok büyük köpeklerde kullanmak için biraz küçük yapar. Paslanmaz çelik tırmık, zamanla bükülmeyen, aşınmayan veya performans kaybetmeyen en kaliteli malzemelerden yapılmıştır.


Magic Pro

Köpekler ve Kediler için Tüy Dökme Fırçası - Köpek ...
 • Kıllı Bir Durumdan Kendinizi Çıkarın. Köpeği azaltma garantisi ...
 • KÜRKLÜ KADINLARINIZ DİYECEK, VAY BAKMAK EĞLENCELİ. Şımarık evcil hayvan ...
 • FIRÇADA KÜRKLÜK. Tüm köpek fırçalarını bitirmek için köpek fırçalayın. O…
 • EVCİL HAYATINIZDA FARK YARATIN. Şiddetle tavsiye eden ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Magic Pro deshedding aracı dökülmeyi% 95'e kadar azaltabilir. FURminator tarzı bıçak tüy alma aleti, evcil hayvanınızın cildine zarar vermeden gevşek ve ölü tüylerden sorunsuzca kurtulmak için akıllıca tasarlanmıştır.

Bu, piyasadaki en ucuz FURminator alternatifi olmasa da, makul bir fiyata iyi bir iş çıkarır. Magic Pro deshedding aracı, dökülmeyi dakikalar içinde% 95'e kadar azaltır.

Bıçağın tasarımı, köpeğin bakımını yaparken köpeğin cildinin ağrılı bir şekilde çizilmemesini veya çekilmemesini sağlayarak bu aleti cilt hassasiyeti olan köpekler için mükemmel hale getirir. Magic Pro, en kalın astarın içinden takılmadan kayacak şekilde tasarlanmıştır.

Ergonomik olarak tasarlanmış sap, dökülme pooch'unuzu fırçalamak kaç saat sürerse sürsün, kullanıcıya rahat bir tımar deneyimi sağlar. Magic Pro'nun otomatik temizleme özelliği yoktur. Ancak, temizliği kolaylaştırmak için ağızlık atma bıçakları çıkarılabilir.

Alet, orta ve büyük olmak üzere iki boyutta gelir. Orta boy, küçük ırkları tımar ederken çok büyük ve idare edilmesi zor olabilir. Magic Pro, dayanıklı, sağlam malzemelerden yapılmıştır ve bir köpeğin ömür boyu bakımını yapabilmeniz için tasarlanmıştır.


Chirpy Evcil Hayvanlar

Chirpy Pets Köpek ve Kedi Dökülme Fırçası, ...
 • Amazon'da 3600'den fazla olumlu yorum - Zirvede olmaktan gurur duyuyoruz ...
 • DÖKÜLEN SAÇLARI KALDIRIN - Tüy dökülen tüylerin% 90'ını ...
 • ÜSTÜN KALİTE - Dökülme fırçası 4 inçten yapılmıştır ...
 • ÖNEMLİ: En iyi uygulamalar için aşağıdaki ürün açıklamasını okuyun…
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Chirpy Pets deshedding aracı, küçük köpekleri olan sahipleri için faydalı bir tımar ekipmanıdır. Alet yalnızca tek bir boyutta gelir ve çok büyük köpeklerde kullanım için çok küçük olabilir.

Chirpy Pet deshedding fırçası, sadece beş dakikalık fırçalamada gevşek tüylerin yaklaşık% 90'ını temizler. Amazon'daki eleştirmenler, üreticinin, köpeğinizin tüylerinin tüylerinin% 90'ını fırçalamak için sadece beş dakika sürdüğü iddiasını desteklediler.

Chirpy Pet deshedding fırçası, kısa ve uzun tüylü köpeklerde kullanıma uygundur. Ne yazık ki, Chirpy Pet deshedding fırçası yalnızca küçük köpekler ve kediler için gerçekten uygun olan tek bir boyutta gelir.

Çıkarma aletinin sapı, rahat ve kolay kullanım için ergonomik olarak tasarlanmıştır. Fırçalayacak birden fazla köpeğiniz varsa bu büyük bir ikramiye. Alet, otomatik temizleme özelliğine sahip olmasa da, rahat saklama ve kolay temizlik için bıçağın hızlı bir şekilde çıkarılmasına izin veren hızlı bırakma düğmesi ile donatılmıştır.

Chirpy Pet deshedding aletini oluşturmak için kullanılan yüksek kaliteli paslanmaz çeliğin size yıllarca dayanması garanti edilir.


Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıda, bakım araçlarıyla ilgili sık sorulan soruların bir listesi bulunmaktadır. Birçoğu türe özgüdür, ancak bir fırçaya karar vermediyseniz ve hangi yöne gideceğinizden emin değilseniz, cevaplamaya değer sorulardır. Şimdi, sitemizde en çok karşılaştığımız bazı sorgulara göz atalım.

S: Ağır ağaç kesme makineleri için en iyi araç hangisidir?
C: İlk 5'imizden herhangi biri harika seçim olsa da, FURminator hemen hemen her köpek için en iyi seçeneklerimizden biridir.

S: Golden Retriever'lar için en iyi araç nedir?
C: Yukarıdakilerden herhangi biri, ancak Shed Monster, daha uzun tüylü köpekler için harikadır.

S: Chihuahua'lar için en iyi araç hangisidir?
C: Daha kısa tüyler ve chihuahua gibi daha küçük köpekler için veya herhangi bir chihuahua melezi , DakPets deshedder'a bir göz atın. Fırça, daha kısa katlara hitap eder.

S: Kısa tüylü köpekler için en iyi seçim hangisidir?
C: Yukarıdaki yanıta bakın. Kısa tüylü yavrular için DakPets deshedder'ı tercih ediyoruz.

S: Bir labrador için en iyi soyma aracı nedir?
C: Labradorlar orta uzunlukta paltolardır, ancak nispeten sık tüy dökerler. FURminator, Labradorlar veya aynı boy / kürk kategorisindeki diğer köpekler için harika bir seçimdir.

Son düşünceler

Uzun tüylü veya çift tüylü bir köpeğiniz varsa, tüysüz kalmasını sağlamak için evinizi her gün süpürmeye alışkın olacaksınız.

Bu kılavuzda incelediğimiz deshedding araçlarından birine yatırım yaparak kendinizi çok fazla zor işten kurtarabilirsiniz. Yüksek kaliteli bir tüy alma aracı, köpeğinizin gevşek tüylerinin% 95'ine kadarını çıkarabilir ve bu da onu ağır tüy dökücü seanslar sırasında paha biçilmez bir bakım aksesuarı haline getirir.

Özellikle FURminator soyma aletini tavsiye ediyoruz. FURminator, tüm ırklardan köpekleri barındırmak için beş boyutta gelir. Ayrıca, her kullanışınızda tüyleri aletten manuel olarak çıkarmak zorunda kalmamanız için kullanışlı bir kendi kendini temizleme özelliği de vardır.

FURminator piyasadaki en ucuz haşere sökme bıçağı olmasa da, yüksek kaliteli yapısı, dayanıklılığı ve kullanım kolaylığı onu kendi kategorisindeki en popüler ürün haline getirmektedir, bu yüzden en iyi seçimimizdir.

Neden deshedding fırçanızı şimdi sipariş etmiyorsunuz? Ve sonsuza dek günlük süpürmeye veda edin!

Yorumlar