Dachshunds İçin En İyi Köpek Oyuncakları: Oylar, İncelemeler ve En Çok Tercihler

Dachshunds İçin En İyi Köpek Oyuncakları: Oylar, İncelemeler ve En Çok Tercihler

Dachshund, uzun ve kısa sosis köpeği hepimiz biliyoruz ve seviyoruz . Bir zamanların popüler bir av köpeği olan bu cins, bol enerjiye ve çene gücüne sahiptir. eğer zaten Dachshund'a sahip olmak Mutlu, sağlıklı ve beladan uzak kalmak için bol miktarda zihinsel ve fiziksel uyarıma ihtiyacı olduğunu artık biliyorsunuz. Bir Dachshund'u hayatınıza almak üzereyseniz, size oyuncakların bir sosisli köpeğin vazgeçilmezi olduğunu söylemek için buradayız!

İşte bu kılavuzda, bilmeniz gereken her şeyi size anlatacağız. doxie köpek oyuncakları dünyası hakkında . Hangi malzemeleri arayacağımızı ve dayanıklı oyuncakların kötü yapılmışlardan nasıl ayırt edileceğini ele alacağız. Dachshund yavrularınız için en iyi kararı vermeniz için gereken tüm gerçekleri öğreneceksiniz.Ayrıca, Doxie'niz için favorilerimiz olarak seçtiğimiz her oyuncak hakkında, arkasındaki mantık da dahil olmak üzere bilgi edineceksiniz. neden tavsiye edeceğimiz bir oyuncak . Sevgili Doxie'nizi en sevdiği oyuncağını bulmaya hazır mısınız? Hadi atlayalım!

Bir Bakışta: Dachshunds İçin En İyi Oyuncaklar

KONG Squeezz Oyuncak Derecelendirmemiz

En iyi değeri

KONG Squeezz Köpek OyuncakChewy.com'da görüntüle Benebone Çiğneme Oyuncağı Derecelendirmemiz

Popüler Seçim

Benebone Çiğneme Oyuncağı

Chewy.com'da görüntüle Frisco Maymun Peluş Oyuncak Derecelendirmemiz

Bütçe SeçimiFrisco Maymun Peluş Oyuncak

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com'a götürecektir. Bir satın alma yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden bir komisyon kazanırız.

İçindekilerAlıcı Rehberi

Peluş Oyuncaklı Uzun Tüylü Dachshund

Doxie yavrunuz için oyuncak satın alırken göz önünde bulundurulması gereken birçok faktör vardır.

amerikan alsas

Bu, Dachshund'unuz için en iyi oyuncağı nasıl seçeceğiniz konusunda ihtiyacınız olan tüm bilgileri size sağlayacağımız kısımdır. Mükemmel oyuncağı bulmak için köpek sahiplerinin ilk düşündüğünden çok daha fazla düşünce var. Ancak endişelenmeyin, ne düşüneceğinizi öğrendikten sonra, nispeten basittir. Bu yüzden bu bölümü okumak önemlidir. oyuncağınızdan en iyi şekilde yararlanın satın alma.

Oyun Türü

Dachshund'ların hem içi hem dışı güzeldir ve hepsi de gerçekten eşsizdir. Ve benzersizlikleri, oynamayı nasıl sevdiklerine kadar uzanır. Bazı Doxies koşmayı ve getirmeyi sever, diğerleri ise kalplerinin içeriğine kadar çiğnemeyi sever. Ancak, yavrunuz oynamayı seviyor, emin olun oyun tercihine uygun bir oyuncak al . İlgisini çeken bir şey olmadan, en pahalı topuklu ayakkabılarınız veya spor ayakkabılarınız gibi bir şeyi kemirmesi muhtemeldir!

Sonuç olarak, sizin için harika bir fikir çeşitli köpek oyuncaklarına yatırım yapın farklı oyun türleri için. Bu sayede onun nasıl ve neyle oynamayı sevdiğini keşfederek eğlenebilirsiniz. Çoğu Dachshund, lezzetli ikramlar için bir emicidir. Bu nedenle, gıda odaklı doğalarından yararlanmanıza izin veren bir şey eklediğinizden emin olun.dayanıklılık

Uymanız gereken en iyi oyuncak mantralarından biri şudur: iyi oyuncaklar ucuz değildir ve ucuz oyuncaklar iyi değildir . Yüksek bir fiyat etiketi anında dayanıklı bir oyuncağı garantilemese de, yüksek kaliteli oyuncakların dayanıklı olma olasılığı daha yüksektir. Ayrıca oyuncakların iyi yapıldığından, yani dikilmiş ve yapıştırılmamış olduğundan veya dikişsiz olduğundan emin olmanız gerekir. Ve yapıldıkları malzeme, dayanıklılığını belirlemek için uzun bir yol kat ediyor.

Bir oyuncağın dayanıklılığı da şu şekilde belirlenir: köpeğin nasıl oynuyor . Köpeğiniz nazikse, bir oyuncak onu milyonlarca parçaya ayırmaya kararlı bir köpekten çok daha uzun süre dayanır. Sosisiniz güçlü bir çiğneme yapıyorsa, özellikle aşırı çiğneyenler için yapılmış bir oyuncağa yatırım yaptığınızdan emin olun.

Emniyet

Köpeğiniz için bir şey satın alırken sadece köpek oyuncakları değil, güvenlik her zaman aklınızda olmalıdır. Ne yazık ki, bazı köpek markaları, hiç düşünmeden yarın yokmuş gibi köpek oyuncaklarını pompalayacak. ne kadar güvenliler yavrularımız için. Bir oyuncağın satılık olması güvenli olduğu anlamına gelmez.

Oyuncağa bakın, açıklamaları okuyun ve resimlere bakın. Güvenli ve iyi yapılmış görünüyor mu? Malzemeler toksik değil mi? Marka tanınmış mı yoksa güvenilir mi? Peki ya yorumlar? bu mu yüksek puan ve dışarıdaki diğer köpek anneleri ve babaları tarafından seviliyor musun? Kendinize bu soruları sorun ve içgüdülerinize güvenin. Ve oyun süresinden sonra köpeğinizin tüm oyuncaklarını düzenli olarak inceleyin.Boyut

Dachshund alçak ve uzun bir köpektir ve nefis baskın karakterine rağmen ağzı nispeten küçüktür. Bu, daha küçük köpek oyuncaklarına ihtiyacı olacağı anlamına gelir. Ancak tüm markalar oyuncaklarını buna göre boyutlandırmaz, bu nedenle ürün talimatlarını okuduğunuzdan emin olmanız gerekir. köpeğinizi doğru ölçün .

Oyuncak çok büyükse, Dachshund'unuz onunla oynamak istemeyebilir, hatta oynamak istemeyebilir. Ve eğer çok küçükse, onu yutabilir. Ve Dachshund'ların ne kadar açgözlü olduğunu bilerek, muhtemelen deneyecek ! Tahmin edebileceğiniz gibi, bir oyuncağı bütün olarak yutmak hayatı tehdit edici olabilir , bu yüzden boyut gerçekten önemli. Dachshund'unuz bedenler arasındaysa, her zaman daha küçük olandan ziyade daha büyük bedeni seçin.

Malzemeler

Daha önce de belirttiğimiz gibi, dayanıklılık oyuncağın yapıldığı malzeme ile belirlenir. Ancak malzeme söz konusu olduğunda dikkat edilmesi gereken tek şey dayanıklılık değildir. Malzemeler de belirler bir köpek oyuncağı ne kadar güvenli . Ne yazık ki, düşük kaliteli köpek markalarının, sadece kullanımı daha ucuz olduğu için köpekler için toksik olan malzemeleri kullandıkları bilinmektedir.Silgi

Kauçuk, köpek oyuncakları yapmak için kullanılan en popüler malzemelerden biridir. Düzensiz sıçraması nedeniyle oynaması eğlenceli olmak da dahil olmak üzere birçok avantajı vardır. Aynı zamanda uzun ömürlüdür. Ve ayrıca tatmin edici diş çıkaran yavrular için çiğnemek ya da endişeli köpekler. Kauçuk aynı zamanda temizlenmesi çok kolay. Daima toksik olmadığını belirten bir lastik seçin.

Naylon

Naylon başka bir harika malzemedir ve bu sefer iki form alır. İlk form sert naylondur ve bu en popüler olanıdır. Sert naylon, birçok köpeğin sevdiği çubuklara ve doğal kemiklere kıyasla güvenli ve uzun ömürlüdür. Ayrıca çıkıntılı ve şekillendirilebilir kavrama kolaylığı ve diş eti memnuniyeti için . Hepsinden iyisi, pastırma ve fıstık ezmesi gibi gerçek malzemelerle tatlandırılabilir.

İp

İp, köpek oyuncakları için kullanılan bir başka yaygın malzemedir. Uzun ömürlüdür ve çok yönlüdür. Fırlatma oyunlarında, etkileşimli halat çekmede ve denetimli solo çiğnemede kullanım için harikadır. İp uzunluğu eller ve köpek çeneleri arasındaki mesafeyi sağlar. İp lifleri de diş ipi ajanı olarak hareket etmek Daha iyi diş hijyeni için. Sadece ip oyuncakları kullanın denetimli oyun süresi boyunca .

Polyester ve Peluş

Polyester ve peluş oyuncaklar, oyun tarzlarında nazik olan veya sadece kucaklaşmayı seven Dachshund'lar için harikadır. Bu malzemeler çok yumuşak ve ağır çiğnemeler için uygun değildir . Bu tür malzeme daha ucuzdur, ancak aynı zamanda daha hızlı parçalanır. Yavru köpeğiniz yalnızca denetimli oyun sırasında peluş oyuncaklara erişebilmelidir.Dachshunds için En İyi Köpek Oyuncakları

Çiğneme Oyuncaklı Dachshund Köpek Yavrusu

Aşağıda her yaştan Dachshunds için favori köpek oyuncaklarımız bulunmaktadır.

Sırada, bizim gözden geçiriyoruz Dachshunds için favori köpek oyuncakları . Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçenek olsa da, aşağıdaki oyuncaklar Doxie'nizi saatlerce eğlendirecek. Çoğu Dachshund sahibi, yavrularını eğlendirmek için çeşitli farklı oyuncakları tercih edecektir.

veterinerin bahis alerjisi ve yulaf ezmesi arasındaki fark

Bunlar sahip olunabilecek en pahalı köpekler değil, köpek maması ile , köpek koşum takımları , ve diğer Doxie ekipmanlarının oldukça makul fiyatlı olması. Bu nedenle, hangi türün en sevdiğini görmek için yavrunuzu test etmek isteyeceğinizden, yavrularınıza çeşitli farklı oyuncaklar sağlamak önemlidir. Favorilerimize bir göz atalım, belirli bir sırayla.


Nylabone DuraChew Çiğneme Oyuncak

Nylabone Durachew X Kemik
 • Güçlü çiğnemeler için yapılmıştır.
 • Yumrular ve sırtlar köpekleri eğlendirir.
 • Ergonomik dizayn.
 • Dikkat çekmek için aromalı sığır eti.
 • Dişlerin temizlenmesine yardımcı olur.
 • Dayanıklı naylondan yapılmıştır.
 • 25 pound'a kadar olan köpekler için uygundur.
Chewy.com'da görüntüle

Bu oyuncak sağlıklı çiğneme alışkanlıkları yaratacak ve neyi çiğneyebilecekleri ve çiğneyemeyecekleri konusunda bilgilendirilmesi gereken yavru köpekler için harika bir seçenek haline getirecektir. Aklını (ve çenesini!) meşgul edecek bir şeye ihtiyaç duyan endişeli köpeklerin yanı sıra. Bir köpek için çiğnemek sadece doğal bir içgüdü değil, aynı zamanda eğlencelidir ve onları saatlerce meşgul eder. Yani bu oyuncak hem işlevsel hem de eğlenceli.

Bu oyuncak naylondan yapılmıştır ve sert çiğnemeler için tasarlanmıştır. Varyasyon ve diş hijyeni için çeşitli çıkıntılı dokulara sahip dört uç vardır. Baştan sona sığır eti ile tatlandırılmıştır, bu da lezzetin oyuncak olduğu sürece devam edeceği anlamına gelir. Lezzet aynı zamanda kilo yönetimine yardımcı olabileceği ve hiç kilo almadan damak zevkini tatmin edebileceği anlamına gelir.

Severiz bu oyuncağın Dachshund'larınızın çiğneme ihtiyaçlarını karşılayacağını. Dört uçlu olarak tasarlanmıştır, yani kısa bacaklı sosisiniz çiğnerken kolayca kavramasını sağlar.


Benebone Bacon Aromalı Köpek Oyuncak

Benebone Dev Oyuncak
 • Ergonomik dizayn.
 • Köpeklerin tutması ve tutması kolaydır.
 • Pastırma aromalı.
 • Dayanıklı naylondan yapılmıştır.
 • Diş sağlığına iyi gelir.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
 • Hayvan refahı organizasyonlarını destekler.
Chewy.com'da görüntüle

Benebone'un Wishbone şekilli çiğneme oyuncağı, çiğnemeyi seven Doxies için harika. Ergonomik tasarım, diğer ırklardan daha kısa bacaklarda bile bir Dachshund'un onu tutmasını kolaylaştırır. Pastırma aromalı olup, yavrularınızın saatlerce ilgilenmesine yardımcı olur.

Çiğnenebilir bir naylon malzemeden yapılmıştır ve köpekler için güvenlidir. Yavrularınız çok agresif bir çiğneme yapıyorsa parçalar düşebileceğinden, bu oyuncakla denetimli oyun süresi öneriyoruz. Benebone'un Wishbonebone köpek oyuncağı, kemiğin dayanıklılığı ve dokusu sayesinde diş sağlığını destekler. Ayrıca, ürün kalitesi için bir kazanç olan Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.

Severiz Bu oyuncağın Amerika Birleşik Devletleri'nde üretildiğini. Benebone ayrıca her satışın bir kısmını hayvan refahı destek kuruluşlarına bağışlar, bu nedenle satın alımınızın bir kısmı değerli bir amaca bağışlanacaktır.


KONG Lastikleri Köpek Oyuncak

KONG Lastikleri Köpek Oyuncak
 • Bütçe dostu.
 • Dayanıklı kauçuktan yapılmıştır.
 • Kauçuk tamamen doğaldır.
 • İkramlarla doldurulabilir.
 • Düzensiz sıçrama deseni.
 • Çiğnemek ve getirmek için harika.
 • Saygın KONG markası.
Chewy.com'da görüntüle

Daha agresif Doxie çiğnemeleri için KONG lastik köpek oyuncağı, yavrularınızı saatlerce meşgul edecek. Bu oyuncak sadece bir lastik şeklini almakla kalmaz, aynı zamanda içi boş bir iç halka ile onu taklit eder. Bu alana, köpeğinizi saatlerce meşgul edecek fıstık ezmesi veya diğer ikramları yerleştirebilirsiniz. Lastiğin yan duvarları, etkileşimli bir çiğneme deneyimi için sıkıştırma üzerine geri tepmek üzere tasarlanmıştır.

Tüm KONG köpek oyuncakları arasında en sert doğal kauçuktan bazılarıyla yapılmıştır, bu nedenle en agresif Dachshund çiğneme makinesine bile dayanacaktır. Kauçuk tamamen doğal malzemelerden yapılmıştır, yani köpekler için güvenlidir. Lastiğin ayrıca kauçuğa bir miktar sıçraması vardır, bu da bir oyun oynamak için kullanacağınız bir oyuncak gibi davranabileceği anlamına gelir.

Severiz Bu oyuncağın, banka hesabınızı boşaltmadan gerçekten tüm esnafların bir krikosu olduğunu. KONG markası, onlarca yıldır oyuncak kalitesiyle eş anlamlıdır ve bu lastik oyuncak, sağlam ürün yelpazesinin bir istisnası değildir.


Kong Squeezz Dambıl Köpek Oyuncak

KONG Squeezz Dambıl
 • Bütçe dostu.
 • Dayanıklı kauçuk yapı.
 • Birkaç farklı renkte gelir.
 • Düzensiz sıçrama kalıpları Fido'yu meşgul ediyor.
 • Gizli gıcırtılar Dachshunds keyfine varacak.
 • Squeakers delindiğinde hala çalışır.
 • Saygın KONG markası.
Chewy.com'da görüntüle

Kong, sert çiğneme oyuncakları yapmakla tanınan bir markadır ve bu da farklı değildir. Diğer Kong oyuncaklarına kıyasla bu seçeneği seçtik çünkü dambıl şekli Dachshund'un daha uzun, daha dar ağzında tutması çok daha kolay. Bu oyuncağın gömme bir gıcırtısı var, bu da bir şeyleri gıcırtı yapmayı seven Dachshund'lar için harika.

Zihnini uyarmak ve onu daha uzun süre oynamaya ikna etmek için içine uzun bir ziyafet koyun. Dokulu çevre, diş hijyeni için harikadır ve diş etlerinde harika hissettirecektir. En güçlü çiğnemelere dayanabilen toksik olmayan kauçuktan yapılmıştır. Kauçuk dambıl şekli de onu fırlatmak için harika bir oyuncak yapar. Yüksek ve düzensiz bir şekilde sıçrayacak, yani hiçbir oyun aynı değil.

Severiz Bu oyuncağın, yalnızca yemek söz konusu olduğunda ilgilenen Dachshund'lar için harika bir seçenek olduğunu. En sevdiği ikramları halterin ortasına kaydırın ve ikramları serbest bırakmak için oynamasını izleyin.

köpeğim neden kokuyor

Jolly Pets Romp-n-Roll Köpek Oyuncak

Jolly Pets Romp-n-Roll
 • Patlamaya dayanıklı malzemeden üretilmiştir.
 • Son derece dayanıklı yapı.
 • Halat çekme ve getirme için harika.
 • Delinse bile şeklini korur.
 • Toksik olmayan malzemelerden yapılmıştır.
 • Suyla oynamak için yüzer.
 • Getirmek ve halat çekmek için harika.
Chewy.com'da görüntüle

Jolly Balls daha çok şu şekilde bilinir: daha büyük köpekler için köpek oyuncağı , ama onları daha küçük yavrular için de yapıyorlar! İp oyuncağına takılan bu top, zıplamak ve yuvarlanmak için harikadır, bu nedenle adı. Hem içeride hem de dışarıda savurma oyuncak olarak harika. Halat size ekstra fırlatma gücü verir, yani normal bir topa kıyasla daha ileri gider. Yaptığı egzersizden en iyi şekilde yararlanmak. Aynı zamanda harika bir halat çekme oyuncağı yapar, sadece bir ucundan tutun ve canı çıkana kadar çekmesine izin verin.

Bu oyuncak, birden fazla evcil hayvanın bulunduğu haneler için harika bir seçenektir çünkü köpekler kendilerini eğlendirebilir. Ve top ağızları ağızlardan veya onunla oynuyorsanız ellerinden uzak tutar. Bu oyuncak, top delinmeye karşı dayanıklı olduğu için ağır çiğneyenler için harikadır (delinmeye karşı dayanıklı olmadığına dikkat edin!). Top aynı zamanda su üzerinde yüzer, bu da bunu dışarıdaki suyu seven köpekler için harika bir seçenek haline getirir. İp aynı zamanda diş ipi olarak da işlev görür. Bunu Dachshund'lar ve artan periodontal hastalık riski için harika bir seçenek haline getiriyor.

Severiz Bu çok yönlü oyuncağın birçok köpek ve onların farklı oyun türü tercihleri ​​tarafından tercih edilmesi. Bir savurma topu, etkileşimli bir savaş halatı halatı olabilir ve sert çiğnemelere dayanabilir.


Frisco Gıcırdayan Maymun Oyuncak

Frisco Maymun Peluş Köpek Oyuncak
 • Bütçe dostu.
 • Halat çekme ve getirme için harika.
 • Yumuşak peluş kumaş.
 • İnşaatta minimum doldurma.
 • Dayanıklılık için dahili ip.
 • Dahili squeaker.
 • Denetimsiz oyun için önerilmez.
Chewy.com'da görüntüle

Bu oyuncak, burunlarında ve pençelerinde yumuşak, pelüş malzeme hissini seven Dachshund'lar için bağımsız bir peluş oyuncak olarak harika bir seçenektir. Ancak bu oyuncağı farklı kılan iyi dikilmiş olması ve ipin oyuncağı güçlendirmesidir. Bu, Dachshunds gibi sert küçük kurabiyeler için daha iyi bir seçenek haline getirir. Halat aynı zamanda nazik savaş oyunları için kullanılabileceği anlamına gelir. O da gıcırdıyor, bu da yavrularınızı çıldırtacak.

Frisco, minimum dolgu sayesinde bu peluş oyuncağı diğer peluş oyuncaklardan daha güvenli hale getirdi. Bu, sonunda bozulduğunda boğulma tehlikesinin daha az olacağı anlamına gelir. Dış malzeme polyester ve naylon karışımıdır, bu da onu çok daha dayanıklı hale getirir. Günün oyun süresi bittikten sonra bile, sosisli çocuğunuz bu oyuncağı gece boyunca kucaklayabilir.

Severiz Bu oyuncağın sevimli peluş oyuncakları seven ama her zaman biraz fazla heyecanlanan ve yumuşak oyuncakları paramparça eden kişiler için harika olduğunu. Bu oyuncak iple güçlendirilmiştir, bu yüzden çoğundan çok daha uzun süre dayanır!


Sıkça Sorulan Sorular

 • Dachshund'um için ne tür oyuncaklar en iyisidir?

  Tüm Dachshund'lar benzersizdir, bu nedenle nihayetinde bu soruyu yalnızca siz yanıtlayabilirsiniz. Dachshund'unuzun sevdiği şeylerle çalışmanız gerekir. Çünkü bir oyuncak ne kadar eğlenceli ve heyecanlı görünürse görünsün, eğer yavrunuza hitap etmiyorsa, hiç eğlenceli değildir. Yeni yavru köpeğinizin neyi sevdiğinden emin değilseniz, ne istediğini bulmak için birkaç farklı oyuncak türüne yatırım yapın. Birçok Dachshund, gıcırtılı oyuncaklar veya ikramlar için çıldırır, bu yüzden burası başlamak için harika bir yer.

 • Dachshund'un çiğneme alışkanlıklarına hangi oyuncaklar dayanabilir?

  Hiçbir köpek oyuncağı yok edilemez olacak şekilde tasarlanmasa da, daha agresif çiğneme olan Doxies'e dayanabilecek birkaç tane var. Köpeğiniz sert bir çiğneme yapıyorsa, her zaman gücüne dayanabilecek sert bir oyuncak arayın. Ve her zaman peluş oyuncaklardan kaçının. KONG gibi oyuncaklara ve daha agresif çiğnemeye dayanabilecek diğer dayanıklı kauçuk oyuncaklara bağlı kalın.

 • Dachshund'um için bir oyuncak yeterli mi?

  Hayır. Köpek oyuncakları mutluluk ve sağlık için bir gerekliliktir. Oyuncaklar olmadan bir köpek hüsrana uğrar ve sıkılır ve bu, yıkıcı ve sorunlu davranışların başladığı zamandır. Dachshund'unuz yalnızca bir oyun türünde olsa bile, şekilleri ve tatları karıştırarak onun için heyecan verici şeyler yapabilirsiniz. Doxie'nizin hangisini tercih ettiğini görmek için çeşitli oyuncaklar denemelisiniz.

 • Dachshund'um için bazı malzemeler tehlikeli mi?

  Evet maalesef, bazı malzemeler tehlikelidir köpekler için. Ve ne yazık ki, bazı kalitesiz evcil hayvan markaları bu malzemeleri ucuz olduğu için kullanacak. Fido'ya verdiğiniz şeyin güvenli olduğundan emin olmak size kalmış. %100 doğal kauçuk, naylon ve pamuk veya ip gibi malzemelere (gözetim altındayken) yapıştırın.

Son düşünceler

Dachshund, cesur ve meraklı bir yavrudur. Tereyağı erimeyecek gibi görünebilir ama bize güvenin, canı sıkılırsa, oldukça şeytani olacak . Onu beladan uzak, mutlu ve sağlıklı tutmak için oyun türü tercihini hedefleyen çeşitli köpek oyuncaklarına yatırım yapın. Oyuncaklar bir köpeğin hayatında bir zorunluluktur ve hiçbir Dachshund olmamalıdır.

Yukarıdaki önerilerimizin her biri Dachshund'a ve onun birçok ihtiyacına uygundur. Hepsi güvenli, paranızın karşılığını veriyor ve hepsinden önemlisi, en iyi eğlence ve teşvik için yüksek puan aldı . Umarız yavrularınız için oyuncak bulma görevini çok daha kolay hale getirmişizdir. Ama hepsinden önemlisi, ukala köpeğinizin yeni oyuncak seçimine aşık olmasını umuyoruz. Oyunlar başlasın!

Yorumlar