Dev Irklar İçin En Büyük Köpek Oyuncakları: Derecelendirmeler ve Yorumlar

Dev Irklar İçin En Büyük Köpek Oyuncakları: Derecelendirmeler ve Yorumlar

Dev köpeklerimiz bize bir sürü salyalı köpek öpücüğü, unutulmaz anılar ve en iyi koltuk kıvrımları sunuyor! Karşılığında, onlara karşılayabileceğimiz her şeyin en iyisini vermeliyiz! Onları sevdiğimizi onlara göstermenin daha iyi bir yolu en büyük köpek oyuncakları oynamak için ?! Oyuncaklar sadece Noel için değil. Yıl boyunca sürüyorlar, bu yüzden onun seveceği bazı iyi ürünlere yatırım yapmak en iyisidir!

Elbette, tıpkı biz insanlar gibi, farklı köpekler de farklı şeyleri sever. Huskies çiğneyebilecekleri oyuncakları sever . Alman Çobanlar oyuncakları sever ile getirme oynayabilirler. Dev yavru, ailenize yeni eklenen biriyse, hobilerinin ne olduğunu keşfetmek önemlidir. O bir toplayıcı, bir halatçı ya da bir çiğneyen, bir şeyimiz var her dev köpek için !İyi dev köpek oyuncakları bulmak zordur. Dev ırkınız için mükemmel köpek oyuncağını bulmak için işaretlenmesi gereken bir dizi farklı kriter vardır. İşte bu yazıda, sevgili dev dört ayaklı dostlarımız için en büyük oyuncakları bulmak için piyasayı araştırdık. Sahip olup olmadığın yüksek enerjili Shiloh Shepherd , için dev Rus Ayı Köpeği veya nazik bir İngiliz Mastifi, bizde oyuncak karışımı buldum tüm dev ırklar ve her türden kişilik ve hobi için.

Bir Bakışta: En Büyük Köpek Oyuncak Favorileri

Kong Extreme Dev Oyuncak
Bizim Puanımız

En İyi Genel

Kong Extreme Köpek OyuncakChewy.com'da görüntüle
Dev Köpekler İçin Neşeli Top
Bizim Puanımız

Genel olarak en büyük

Jolly Pets Tug-n-Toss

Chewy.com'da görüntüle
Chuck it XXL Ultra
Bizim Puanımız

Bütçe SeçimiChuckit! Ultra Top XXL

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Dev Köpek Oyuncağı Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dev Köpek Kovalayan Oyuncak

Dev köpeğiniz için mükemmel oyuncağı ararken göz önünde bulundurmanız gereken birçok şey var. Aşağıdaki kılavuzda, dikkate alınması gereken en önemli faktörlere bakıyoruz. Ne arayacağınızı bilmeden bir oyuncak satın almadan önce her faktörü gözden geçirin.

pitador

Boyut: Bu, köpekler söz konusu olduğunda dikkate alınması gereken büyük bir faktördür. Bu, özellikle ekstra büyük köpeklerimiz için geçerlidir. Sonuçta, satın almanın bir anlamı yok Shih Tzu boy oyuncak çünkü muhtemelen onu tamamen yutacak ve potansiyel olarak sağlığını tehlikeye atacaktır. Dev veya çok büyük ırklara uygun daha büyük oyuncakları arayın ve bir yudumda kaybolmayacağından emin olmak için önceden boyutlandırmayı kontrol edin. Dev köpeğiniz için oyuncaklar söz konusu olduğunda, unutmayın, ne kadar büyükse o kadar iyidir!

Amacı: Dikkate alınması gereken en önemli şeylerden biri, en iyi arkadaşınız için ne tür bir oyuncak istediğinizdir. Mobilyalarınızı diş çıkarıyor veya çiğniyor olabilir, bu nedenle çiğneme gerektiren ancak güçlü bir oyuncak burada harika bir seçim olacaktır. Bazı köpekler interaktif oyunları sever. Bu onun için bir römorkör savaş oyuncağı veya getirilecek bir oyuncak daha iyi bir seçenek olacağı anlamına gelir. Deviniz zekiyse, beynini meşgul edecek bir bulmaca düşünün.

Dayanıklılık: Ekstra büyük köpeklerin çoğu, nazik devler olsalar bile çok fazla ısırma gücüne sahiptir. Uzun süre dayanacak oyuncakları aramanız gerekiyor. En azından bir oturuştan daha uzun süre dayanacak oyuncaklara bakın. Kauçuk gibi güçlü malzemelerden yapılmış oyuncakları arayın. Güçlü bir çiğnemeniz varsa, bu yıkılmaz köpek oyuncaklarına bak .Kaçınılması Gereken Oyuncaklar

Yumuşak Oyuncaklı Danua

Bazı oyuncaklar, ne kadar eğlenceli veya iyi yapılmış olsalar da, başka bir şey değildir. Yavru köpeğiniz geceyi Veteriner hekimlerde geçirdiyse gıcırtılı bir mekanizmayı yuttu dayanıklı bir oyuncağın değerini biliyorsunuz. Yavru köpeğinizin iç dolgusunu teneffüs ettiği için nefes almakta zorlanmasını istemezsiniz. Bu, daha kaliteli ve biraz daha pahalı oyuncaklara yatırım yapmanın önemli olduğunu zor yoldan öğrendiğiniz anlamına gelir. Dev köpekler için bu çok daha önemli çünkü daha güçlüler. Dev ırkların bir oyuncağı kırma ve yapmamaları gereken parçaları yemeleri daha olasıdır.

Peluş oyuncaklar: Her ne pahasına olursa olsun peluş oyuncaklardan kaçınılmalıdır. En küçük köpekler bile dakikalar içinde bunları yok edebilir. Bu, dev köpekler için en iyi seçenek olmadığı anlamına gelir. Yine de pelüş oyuncakları sevmeyen birkaç köpek var. Genelde peluş oyuncaklardan kaçınmanızı tavsiye etsek de, eğer yavrularınız bunları halledebilirse, sahip olarak bu sizin görüşünüzdür.

Gıcırtılı Yumuşak Oyuncaklar: Bu, genellikle kaçınılması gereken başka bir oyuncak türüdür. Squeaker genellikle köpekleri çılgına çevirir, bu yüzden gıcırtı kaynağını bulana kadar durmazlar. Yumuşak gıcırtılı oyuncaklar genellikle zayıf bir şekilde inşa edildiğinden, iç gıcırdayan genellikle yerinden çıkar ve her türlü soruna neden olabilecek boğulma tehlikesidir. Yani yine, sadece dev köpeğiniz için tehlikeli olmakla kalmazlar, aynı zamanda normalde para israfıdırlar.

Dev Köpekler İçin Favori Oyuncaklarımız

Köpek Oyuncaklı Dev Schnauzer

Nazik deviniz için en sevdiğimiz büyük köpek oyuncaklarımızı aşağıda bulacaksınız. Ağır iş çiğnemeleri, yapboz oyuncakları, savaş çekmeleri, toplar ve daha fazlasından çeşitli oyuncaklar seçtik. Bu, her büyük yavru için burada bir şey olduğu anlamına gelir. Yani, belirli bir sıraya göre, işte dev köpek ırkları için en sevdiğimiz oyuncaklar.
KONG Extreme Köpek Oyuncak

Kong Extreme XXL Oyuncak
 • Son derece dayanıklı
 • Bir bulmaca oyuncağı olarak ikiye katlanabilir
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir
 • Kendi kendine oynamayı sağlayan düzensiz sekme
 • Veteriner hekimler ve evcil hayvan sahipleri tarafından onaylanmıştır
 • Extreme, dev köpekler için XXL'dir
 • Dişleri ve diş etlerini yatıştırır
Chewy.com'da görüntüle

KONG oyuncağı olmadan hiçbir liste tamamlanmış sayılmaz. Bu KONG oyuncağı içi boş, böylece onu ikramlarla doldurabilirsiniz. Bu harika çünkü dışarıda, ekstra güçlü ısırıkları olan dev köpeklerimize karşı koymak için hala yeterince sert. Bir nedenden ötürü aşırı deniyor! Güçlü ısırıkları olan dev cins köpeklere dayanabilir. Daha da zorlu bir meydan okuma için dondurucuya 4 ila 6 saat bile koyabilirsiniz! Kong Extreme köpek oyuncağı X-Large ve XX-Large boyutlarında gelir. Bu, ağzı ne kadar büyük olursa olsun, dev köpeğiniz için mükemmel bir boyut olduğu anlamına gelir. Bulaşık makinesinde yıkanabilir, yani temizlemesi zahmetsizdir. ABD'de de üretildi. Aynı zamanda dünyanın dört bir yanındaki Veterinerler ve köpek eğitmenleri tarafından da tavsiye edilmektedir.

Severiz Atmak için harika kılan benzersiz bir şekle sahip olması. Düzensiz sekme kalıpları, dev yavru köpeğinizin kovalamasını harika kılar.


Jolly Pets Jolly Ball Köpek Oyuncak

Çok Büyük Jolly Ball
 • Bu oyuncak çok büyük
 • Tutamak fırlatmayı kolaylaştırır
 • Sap, halat çekme işlemini kolaylaştırır
 • Top herhangi bir nedenle sönmüyor
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir
 • Şekil nedeniyle düzensiz bir şekilde sekecek
 • Bir at oyuncağı olarak ortaya çıktı
Chewy.com'da görüntüle

Devasa evcil hayvan sahipleri olan ve Jolly topunu keşfetmemiş olanlar tamamen kaçırıyor! Bu toplar aslında at oyuncakları olarak başladı! Zamanla yavaş yavaş fiili dev cins köpek oyuncağı olarak daha iyi biliniyorlar. Mastiff gibi dev ırkların sahipleri arasında gerçekten popülerler. Topların daha büyük olanı 10 inçtir ve son derece dayanıklıdır. Koldan fırlattığınızda, topun nasıl yere çarpacağını, yuvarlanacağını veya yere düşeceğini bilmenin hiçbir yolu yoktur. Çoğu dev ırk için farklı bir heyecan düzeyi katar ve aynı zamanda onların boyutlarıdır, bu nedenle diğer oyuncaklardan daha da fazla neşe uyandırır.Severiz Markanın sahip olduğu büyüklük ve itibar nedeniyle Jolly top. Bu oyuncaklar ABD'de üretilmiştir ve yavrularınızla karada ve hatta havuzda oynanabilir.


KONG Squeezz Topu Oyuncak

Kong Squeezz Topu
 • Dev ırklar için XL boyutu
 • Gizli bir ses çıkarıcısı vardır
 • Getirmek için harika
 • Çoklu renk çeşitliliği
 • Düzensiz sıçramaya izin verir
 • Dayanıklı oyuncak
 • Açık havada oynamak için ideal
Chewy.com'da görüntüle

Dev ırklar için gıcırtılı oyuncaklar önermeyi sevmiyoruz, ancak Squeezz kaçırılamayacak kadar iyi. Ekstra Büyük bir boyutta sunulur ve KONG markasından beklediğiniz dayanıklılığa sahiptir. Bu nedenle, KONG Squeezz büyük veya dev yavrular için mükemmel bir seçimdir. Bu dayanıklı top eğlencelidir ve düzensiz sıçrama oranı, dev türünüzün bahçenin her yerinde peşinde koşmasını sağlayacaktır. Gıcırtılar kesinlikle köpeğinizi biraz çıldırtacaktır. Dayanıklı olmasına rağmen (her ihtimale karşı) bu oyuncakla denetimli oyun süresini tavsiye ediyoruz. Daha büyük ırklar için Kong ile rekabet etmek zordur, çünkü oyuncakları çok dayanıklıdır.

Severiz KONG markası, dayanıklılığı ve bu oyuncağın maliyeti. Dev köpekler için bütçeye uygun çok fazla oyuncak seçeneği yok ama bu onlardan biri.


KONG XL Boyutlu Wubba

Kong Wubba
 • Güçlendirilmiş kumaş dayanıklı olmasını sağlar
 • Atması eğlenceli
 • Halat çekme için kullanılır
 • Çoklu renk seçimi
 • Dahili Squeaker
 • İçindeki tenis topu zıplatıyor
 • Birden fazla köpek evi için harika
Chewy.com'da görüntüle

Wubba, tavsiye etmekten başka seçeneğimiz olmayan başka bir gıcırtılı oyuncak. Son derece dayanıklı olduğu için, bu gıcırtılı oyuncak büyük çene gücüne dayanabilir. Dev cins yavrularınızı yıllarca meşgul edecek. Kuyruk ucu, uzun mesafeler için fırlatmayı bir parça kek yapar. Dayanıklı balistik naylondan yapılmıştır, böylece Dane veya Mastiff'iniz parçalanabilir. İkincil yumruğun içinde tenis topları var. Bu, bu oyuncağın yere çarptığında etrafta zıplayacağı ve dev cins yavrularını çılgına çevireceği anlamına gelir. Dev ırkların her seferinde saatlerce en iyi gıcırtıyı oturup boşta çiğnemeleri alışılmadık bir durum değildir.Severiz KONG marka köpek oyuncakları ve Wubba hemen hemen her yavru için sahip olunması gereken bir üründür. Yavru köpeğinizi saatlerce meşgul edecek ve bankayı bozmayacaktır.


Monster K9 Chew Oyuncak

Canavar K9 Köpek Oyuncak
 • Bütçe dostu
 • Bir frizbi görevi görür
 • Endüstriyel mukavemetli kauçuktan yapılmıştır
 • Delinmeye dayanıklı
 • % 100 toksik olmayan malzemeler
 • Dayanıklı ve kötüye kullanıma karşı dayanıklı
 • Oyun sırasında şoku emer
Chewy.com'da görüntüle

Bu dev çiğneme oyuncağı, endüstriyel dayanıklı kauçuktan yapılmıştır. Delinmeye oldukça dayanıklıdır. 6,5 inç çapında ve 1,25 inç kalınlığındadır. Kauçuk güvenli ve toksik değildir. Sadece harika bir çiğneme oyuncağı olmakla kalmaz, aynı zamanda frizbi olarak da kullanılabilir. Etrafta koşmayı seven köpekler için harikadır, ancak ağır olduğu için sadece açık havada frizbi fırlatmak için uygundur. Bu, sürekli koşma ve getirme ile çok fazla buhar yakması gereken enerjik devler için harika bir seçenektir.

Severiz Monster K9, bu üründen memnun kalmazsanız veya dev köpeklerinizin çiğneme gücüne karşı koymuyorsa% 100 para iade ömür boyu garantisi sunar, böylece kaybedecek hiçbir şeyiniz kalmaz!


Benebone Wishbone Chew Oyuncak

Benebone Dev Oyuncak
 • Fıstık ezmesi aroması
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir
 • Tutuş için ergonomik tasarım
 • Doğal çiğneme dürtüsünü karşılar
 • Dişleri ve diş etlerini yatıştırır
 • Çiğnemek için harika
 • Hayvan refahını destekler
Chewy.com'da görüntüle

Bu çiğneme oyuncağı, çiğnemeyi seven köpekler için harika! Bir salıncak kemiği şeklinde tasarlanmıştır, bu da köpeğinizin onu gerçekten iyi bir şekilde kavrayabileceği anlamına gelir, böylece onu saatlerce çiğnemeye devam edecek şekilde tasarlanmıştır. Ağırlığı 4 gramdır ve dayanıklı naylondan yapılmıştır, bu nedenle standart bir çiğneme oyuncağından daha uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir, ancak sonsuza kadar dayanacak şekilde tasarlanmamıştır. Köpeğinizin seveceği gerçek malzemelerden yapılmış olmasına rağmen, biz insanlara kokmaz, bu da burunları köpek maması ürünlerine duyarlı olanlar için harikadır.

Severiz Bu ürünün gerçek domuz pastırması, gerçek tavuk gibi gerçek gıda maddeleriyle yapıldığını veya gerçek fıstık , bu yüzden koku, dev köpeğiniz için karşı konulmaz olacak.


Chuckit! XXL Lastik Top

Chuckit! XXL Top Çok Büyük
 • Yüksek sektirme topu
 • Suda kullanılabilir
 • Chuckit ile çalışır! marka başlatıcı
 • Normal toplardan daha dayanıklı
 • XXL boyutu mevcut
 • Daha fazla görünürlük için parlak renkler
 • Kalın deri penetrasyonu engeller
Chewy.com'da görüntüle

Bu lastik topun dokulu bir yüzeyi ve kalın bir çekirdeği vardır, bu da onu güçlü bir ısırık olan dev köpekler için harika kılar. Ayrıca Chuckit'leriyle de uyumludur! top fırlatıcısı, bu nedenle köpeğiniz getirmeyi ve uzun mesafelerde koşmayı seviyorsa, ancak aynı zamanda güçlü bir çiğnemeciyse, bu top harika bir seçimdir. Aynı zamanda gıcırtılı sesler ve yüksek sıçramalar çıkarır, aynı zamanda parlak renkli olur, böylece enerjik köpeklerin uzun süre ilgisini çeker. Bu top 3.5 inç çapındadır, ancak aynı zamanda XX büyük köpekler için 4 inç boyutunda da gelir. Bu oyuncak çok büyük olduğu için, XXL Chuckit'teki gıcırtıya gelince endişelenecek daha az şey var! Ultra Ball.

Severiz Bu topun süper yüzer olduğunu, bu da dev köpeğiniz ıslanmayı seviyorsa suya atmak için harika bir oyuncak yapar ve asla gözden kaybolmayacağından emin olabilirsiniz.


Mamut Pamuk Halat

Mamut Cottonblend 3 Düğümlü Köpek Halatı
 • Halatlar, halat çekme için harikadır
 • Dişlerin temiz kalmasına yardımcı olur
 • Doğal pamuktan yapılmıştır
 • Yetişkinler aracılığıyla yavru köpekler tarafından kullanılabilir
 • Çok köpeğin bulunduğu evler için ideal
 • Renkler onu öne çıkarır
 • Üç düğüm tasarımı
Chewy.com'da görüntüle

Bu halat çekme, 5 deniz mili ile başlayan 72 inç uzunluğundaki devasa bir halat parçasıdır, bu nedenle büyük ve çok büyük köpekler için mükemmel bir şekilde yapılmıştır ve efendisinin de tutabileceği bol miktarda yer vardır. Diğer köpeklerin de katılabileceği kadar uzun bir süredir, bir parça kapmak için 2 veya 3 köpeğe yer var, bu nedenle çok köpekli evler için de harika. İhtiyaçlarınız için çok uzunsa, kısaltmak için birkaç düğüm oluşturun, böylece istediğiniz herhangi bir uzunluğa ayarlanabilir. Çok renkli pamuk karışımı liflerden yapılmıştır, bu yüzden onun da dikkatini çekmesi kaçınılmazdır.

Severiz Bu savaş oyuncağı, oynarken köpeğinizin diş ipini de kullanacak, böylece sadece enerjiyi yakmakla kalmayacak, aynı zamanda dişlerini de temizleyecektir.


Sıkça Sorulan Sorular

S: Diğer ülkelerden ziyade ABD'de üretilen köpek oyuncaklarına bağlı kalmalı mıyım?
C: Köpek mamalarının aksine, köpek oyuncakları herhangi bir düzenlemeye tabi değildir. Bu yüzden evet, ABD'de üretilen köpek oyuncaklarına yapıştırmanızı öneririz. Ayrıca Birleşik Krallık veya Almanya'da üretilen oyuncaklara da bağlı kalabilirsiniz. Ürünleri ve kalite kontrol kontrolleri de diğer ülkelere göre çok daha yüksektir. Bu, yurtdışında üretilen köpek oyuncaklarının güvensiz olduğu anlamına gelmez. Bu sadece, yukarıda belirtilen ülkelerde yapılırsa daha yüksek kalite kontrollere ve genellikle daha güvenli ürünlere sahip olacağınız anlamına gelir.

S: Dev köpeğime ne tür hayvan kemikleri verebilirim?
C: Hayvan kemikleri, aynı zamanda besinlerle dolu olan yavrularınız için harika oyuncaklar olabilir. Ayrıca diş sağlığı için harika bir araç görevi görürler. Köpek tavuk kemiğini, hindi kemiğini veya domuz kemiğini asla beslemeyin, çünkü bunlar genellikle daha yumuşak ve kıymıktır, bu potansiyel olarak ölümcüldür ve bu aynı zamanda pişmiş kemikler için de geçerlidir. Bu nedenle, doğal olarak daha zor oldukları ve yemeleri daha güvenli oldukları için ona çiğ sığır veya kuzu kemiği vermek her zaman daha güvenlidir. Dev ırklarda, daha büyük kemikler tercih edilir, böylece yavrularınız onları yiyemez.

S: Dev yavru köpekler için en iyi köpek oyuncakları hangileridir?
C: Bu listedeki oyuncakların çoğu yavru köpekler için uygun olsa da, bazı oyuncaklar diş çıkarırken yavrular için daha iyi sonuç verir. Çoğu köpek sahibi genellikle tek bir oyuncak satın almaz, birden fazla oyuncak satın alır, bu nedenle genellikle oyun için birkaç oyuncak ve bir kaç oyuncak almak en iyi fikirdir. Yavru köpeğiniz diş çıkarıyorsa çiğnemek için oyuncaklar .

Son düşünceler

Devasa arkadaşınız kibar, çılgın veya güçlü olsun, her ekstra büyük köpek için bir oyuncak vardır. Elbette, bazı durumlarda büyüklük her zaman önemli değildir, ancak konu oyuncakları olduğunda, kesinlikle yapar , yani ne kadar büyükse o kadar iyi! Sadece onun yutmaması için yeterince büyük olmaları değil, aynı zamanda güçlü ve dayanıklı olmaları da gerekiyor, bunların hepsi bizim önerilerimiz.

Dev köpeğinizin bu oyuncakları yok etmeyecek , garanti edebiliriz ki en dayanıklı! Bu oyuncaklar, piyasadaki paranın karşılığını en iyi şekilde verir. Sadece bu değil, aynı zamanda diğer köpek sahipleri tarafından en iyi oyuncaklardan bazıları olarak seçildi. Bu, önerilerimizin hepsinin denendiği ve test edildiği ve hem sahibi hem de köpek tarafından fazlasıyla onaylandığı anlamına gelir. Yukarıdaki önerilerimize sadık kalarak hayal kırıklığına uğramayacaksınız!

Yorumlar