Huskies İçin En İyi Köpek Oyuncakları: 2020 İncelemeleri ve En Çok Talepler

Huskies İçin En İyi Köpek Oyuncakları: 2020 İncelemeleri ve En Çok Talepler

Huskies muhtemelen oradaki en güzel köpek cinsidir ve sahipleri bunu beş kez kabul ederler. İnanılmaz tüylerinin arasına yerleştirilmiş muhteşem gözleri, onları en çok arzu edilen köpek ırklarından biri yapar.

Uygun enerji çıkışları olmadan bu yavrular biraz endişelenecek. Bu nedenle, Sibirya Kurdu'nuzu saatlerce meşgul etmek için cephaneliğinizde mümkün olan en iyi oyuncakları bulundurmanız önemlidir. Getirmek ve çiğnemek için oyuncaklar da dahil olmak üzere birçok farklı seçenek vardır ve her ikisi de dikkate alınmalıdır.Bir Husky sahibiyseniz, dışa dönük kişiliklerinin ve oyunculuklarının mükemmel karışımının dengelenmesi gerektiğini anlarsınız. Oraya ulaşmanıza yardımcı olmak için, aşağıda Husky'nizi saatlerce eğlendireceğinden emin olduğumuz en sevdiğimiz köpek oyuncaklarından birkaçını derinlemesine okuyacaksınız.

Bir Bakışta: En Sevilen Husky Oyuncaklarımız

KONG Topu Büyük
Bizim Puanımız

En İyi Genel

KONG Extreme BallChewy.com'da görüntüle
ABD geyik boynuzu
Bizim Puanımız

Çiğnemek İçin En İyisiUSA Bones & Chews

Chewy.com'da görüntüle
Chuckit Ultra
Bizim Puanımız

Getirme İçin En İyisitek bir üzüm köpeği öldürebilir mi

Chuckit! Tekme Getirme Topu

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Alıcı Rehberi

Husky Çiğneme Kong

Makale boyunca belirttiğimiz gibi, Husky oyuncakları söz konusu olduğunda gözlerinizi açık tutmak isteyeceğiniz bazı şeyler var. Bu cins, özellikle kendileriyle baş başa bırakılırsa ve sıkılırsa oyuncakları hızlıca yok etme alışkanlığına sahiptir. Hem dayanıklı hem de dayanıklı bir oyuncak bulduğunuzdan emin olmak istersiniz. oynamak için güvenli .

Yavru köpeğinizin bir sonraki oyuncağı için çıldırmasına izin vermeden önce düşünmeniz gereken birkaç husus var, ancak bazıları diğerlerinden daha önemlidir. Husky'niz için bir köpek oyuncağı satın alırken bakmanız gereken en önemli şeylerden bazıları.

Oyuncak Amaç

Bir Husky için oyuncak satın aldığınızda, aklınızda bir hedef olmasını istersiniz. Oyuncak senin ve onun oynayabileceği bir şey mi? Gittiğinizde yavrularınızı meşgul etmek mi gerekiyor? Yoksa beynini ve bilişsel becerilerini geliştirmesine yardımcı olması mı amaçlanıyor?

Bir oyuncağa karar verirken her zaman arkasındaki amacı düşünün çünkü her oyuncağın bir niyeti vardır. Husky'nize yanlış türde bir oyuncağı yanlış zamanda verirseniz, sıkılabilir ve hatta bundan zarar görebilirler ve kendilerine zarar verebilirler.Getir - Çiğneyin

Söylediğimiz gibi, her oyuncağın bir amacı vardır, ancak bazı oyuncaklar her zaman yardımcı olan çok amaçlı olabilir. Top gibi standart bir getirme oyuncağını kemik veya boynuz gibi çiğneme oyuncağıyla karşılaştırırsak, bazılarının her ikisi olarak da kullanılabileceğini görebiliriz.

Toplar, genellikle sizinle yavrularınız arasında oynamak için tasarlanmış etkileşimli oyuncaklardır. Bunlar o kadar dayanıklı değildir ve Husky'nizin orada oturup bütün gün onları çiğnemesine dayanmaz. Öte yandan Bones, harika bir çiğneme oyuncağı olacak ve aynı zamanda birlikte oynayabilmeniz için bir atma oyuncağı görevi de görebilir.

Oyuncak Malzemesi

Oyuncağın yapıldığı malzemenin türü, yavrunuz oynarken ne kadar dayanıklı olduğunu belirleyecektir. Oyuncak, pek çok gıcırtılı oyuncak gibi pelüş bir malzemeyse, muhtemelen daha zevk alma şansı bile bulamadan oyuncağı yok edeceklerdir.

Bazı yapboz oyuncakları gibi bir peluş oyuncak seçmeniz gerekiyorsa,% 100 para iade garantisine sahip olanı tercih edin. Yok edilemez olduğunu iddia eden oyuncakların çoğu, yavrularınızın onu çiğnemesi durumunda ömür boyu garanti sunacaktır; değiştirecekler veya paranızı size geri verecekler.Kaçınılması Gereken Oyuncaklar ve Malzemeler

Bazı oyuncaklar güçlü çeneleri olan büyük köpekler için yapılmaz. Bu cins, yumuşak bir pelüş oyuncağı kısa sürede yok edebilir ve sağlıkları için bir tehlike oluşturabilir ve evde bir karışıklık bırakabilir. Buraya Tıkla Husky'nize verebileceğiniz en tehlikeli köpek oyuncaklarından bazıları hakkında daha fazla bilgi için.

Peluş oyuncaklar: Köpekler pamuk gibi malzemeleri tükettiğinde sindirim sorunlarına ve rahatsızlığa neden olur, bu nedenle bu tür oyuncaklardan kaçınmak veya onları gözetim altında yavrularınıza vermek istersiniz.

Gıcırtılı Oyuncaklar: Huskies her şeyin bir oyun olduğunu düşünür ve sonuç olarak gıcırdamanın kaynağını ararken oyuncağı çiğneyebilirler. Bulduklarında çiğneyebilirler ya da yiyebilirler ve bu bir dizi soruna neden olabilir.En Sevilen Husky Oyuncaklarımız

Husky Kovalama Oyuncakları

Bir Husky için doğru köpek oyuncağını seçmenin anahtarı, kişiliklerini ve bunun oyun zamanına nasıl dönüştüğünü anlamaktır. Huskies zeki, eğlenceli ve sosyaldir ve bu üç özellik, diğer bazı köpeklere kıyasla nasıl oynadıkları konusunda önemli bir fark yaratır.

Husky'ler etkileşimli oyunu severler ve genellikle uzun süre yalnız kalmaktan hoşlanmazlar, bu yüzden Husky'niz için bir oyuncak seçerken bu özellikleri aklınızda bulundurmak istersiniz. Birlikte oynayabileceğiniz interaktif oyuncakların tadını çıkaracaklar.

Bu cins, zeka açısından sınıfının en iyisidir, bu yüzden onları zihinsel olarak zorlayan bir oyuncak seçtiğinizden emin olmak istersiniz.

Bahsetmeye değer son şey, Huskies bir şeyleri parçalamaya bayılır, bu yüzden bir grup yumuşak peluş malzemeden yapılmış bir yapboz oyuncak almak sevimli görünse de, Huskies için en akıllıca seçim değildir çünkü çabucak yok edebilirler .
KONG Lastik Top Extreme

KONG Extreme Ball
 • KONG kauçuktan yapılmıştır.
 • Getirmek veya çiğnemek için mükemmeldir.
 • Yumuşak kauçuk diş etlerini rahatlatır.
 • İkramlarla doldurabilir.
 • Veterinerler tarafından önerilir.
 • Birden fazla boyutta gelir.
 • Kötü niyetli çiğnemeciler için mükemmeldir.
Chewy.com'da görüntüle

Köpek ve köpek sahibi arasındaki en önemli oyuncak bir toptur, ancak bu Kong topu dayanıklıdır ve yavrularınızın diş etlerini yatıştırmaya ve dişlerine yardımcı olan bir malzemeden yapılmıştır. Top, almak için kullanılabilir ve her boyuttaki Husky'lerin ihtiyaçlarını karşılamak için üç farklı boyutta gelir.

Kong topuyla ilgili en iyi şey, ortasından delinmiş bir delikle gelmesidir, böylece top bir solo oyun oyuncağı olarak ikiye katlanabilir, çünkü yavrularınız siz bir şeyler yaparken ödülü almaya çalışırken zaman harcayabilir. Topun içine açılan bir delik vardır, bu nedenle köpeğinizin dilinde bir emiş oluşturmaz.

Severiz Kong Rubber Ball ekstrem çünkü bununla yüzleşelim - bu bir Kong! Dayanıklıdır ve iddialı çiğnemelere karşı son derece esnektir. Kaplama dişleri ve diş etlerini temizlemeye yardımcı olur ve ortadaki delik (tüm Kongs gibi), Husky'nizin en sevdiği ikramla doldurmayı kolaylaştırır.


Outward Hound Bir Sincap Gizle

Outward Hound Sincap Köpek Oyuncak
 • Dayanıklı peluş oyuncak.
 • Zihin uyarımı için etkileşimli.
 • Sincapları içerir.
 • Yedek sincaplar mevcuttur.
 • Birden çok boyut.
 • Yavru köpekler ve yetişkinler için harika.
 • Sincaplar, yavrularını uyarmak için gıcırdıyor.
Chewy.com'da görüntüle

Bu oyuncak nihai Husky oyuncağı çünkü zihinlerini test ediyor. Oyun sırasında oldukça yıkıcı olabileceğinden, Huskies için bir zorunluluk olan oldukça dayanıklıdır. Yavrularınız onlar için kazmaya giderken sincapları farklı yerlerde saklarken onlara meydan okuyacaktır.

Bu tür oyuncaklar, akıl oyunlarından hoşlanan ve sahipleri ile sosyal olarak oynamaktan zevk alan yavrular için idealdir. Bu oyuncak can sıkıntısını azaltacak çünkü çoğu Husky saklanmayı başardığınız her sincabı bulana kadar aramaya devam edecek.

Severiz Bu oyuncağın harika bir akıl oyunu olduğunu ve yavrularınıza meydan okumaya yardımcı olduğunu. Stimülasyon, Husky'nizin siz hazır olduğunuzda meşgul kalmasına yardımcı olacaktır. Bu önemlidir, çünkü Huski'ler kendilerini eğlendirecek şeyler bulamazlarsa yıkıcı oldukları bilinirler. Minimum temizlik gerekir ve son derece dayanıklıdır.


USA Bones & Chews Elk Boynuzları

USA Bones & Chews Boynuzları
 • Abd'de üretilmiştir.
 • % 100 doğal.
 • Yapay renkler veya tatlar yok.
 • Kemik iliği köpekler için iyidir.
 • Kimyasal, ağartıcı veya boya yok.
 • Düşük kokulu çiğneme oyuncağı.
 • Çiğnemek için harika.
Chewy.com'da görüntüle

Tüm süslü oyuncaklardan kaçmak ve mantıklı bir şey peşinde koşuyorsanız, Husky'nize çiğneme oyuncağı alabilirsiniz. Huskies çiğnemeyi sever ve bu, evde olmadığınızda onları eğlendirmenin harika bir yoludur, böylece yıkıcı olmazlar.

Bu boynuzlar benzersiz bir seçenektir ve doğal tada sahip çeşitli farklı boyutlarda gelirler. Buradaki kemik iliği, yavrularınıza kalsiyum, fosfor ve çinko sağlar ve bu da onları sağlıklı bir tedavi haline getirir.

Bu çiğneme oyuncağı seçeneğiyle ilgili sevdiğimiz bir şey, tamamen doğal olduğu için herhangi bir yapay aroma veya boya içermemesidir. Gün içinde yalnız kaldıklarında sıkılan çiğnemeli Huskiler için harika bir seçimdir.

Severiz Bu oyuncak seçeneğinin tamamen doğal olduğunu ve% 100 para iade garantisi ile desteklendiğini söyledi. Agresif çiğneme makineleri için son derece iyi çalışır, bu da önemlidir çünkü Husky tam olarak budur. Yavru köpeğinizin daha yıkıcı alışkanlıklara girmemesi için meşgul olmasına yardımcı olacaktır.


Nylabone Durachew Aromalı Köpek Oyuncak

Nylabone Klasik
 • Pastırma aromalı, diğerleri mevcut.
 • Dişleri temizler.
 • Doku, tutmayı kolaylaştırır.
 • Ağız sağlığını destekler.
 • Çiğnemek için harika.
 • Dayanıklı ve uzun ömürlü.
 • Yalnızca gözetim altında kullanın.
Chewy.com'da görüntüle

Bu sığır aromalı kemik çiğneme, oynamak yerine çiğnemeyi tercih eden yavrular için başka bir harika seçenektir. Oyuncak, köpeklerin tutunmasını ve ısırmasını kolaylaştıran sert kavrama özelliğine sahiptir. Üzerinde birkaç farklı doku vardır, bu yüzden eğlenirken dişlerini temizlemeye yardımcı olur.

goldendoodles döken mi

Bu tür çiğneme oyuncakları, ayrılık kaygısıyla uğraşan veya evde yalnız kaldıklarında yıkıcı davranışlara sahip köpekler için harikadır. Bu oyuncak, öncelikle 50 pound'dan daha büyük köpekler için tasarlanmıştır.

Severiz Nylabones. Dura Chew üzerindeki şekil iyi bir seçimdir çünkü yavrularınız onu pençeleriyle kolayca kavrayabilir. Aynı zamanda farklı dokularla dişlerini temiz tutar, bu nedenle çoğu kişi için geçerli olmayan oyuncakta hijyen vardır. Aynı zamanda bütçe dostu olması da bir artı! Yavru köpeğinizin taşınmamasını ve dişlerini incitmemesini sağlamak için çiğneme sırasında daima köpeğinizi izleyin.


Chuckit! Tekme Getirme Büyük Topu

Chuckit Kick Getirme
 • Su oynamak için harika.
 • Şekil zıplamasını sağlar.
 • Köpeklerin alması kolay.
 • Turuncu renk onu öne çıkarır.
 • Dayanıklı kauçuktan yapılmıştır.
 • Top, tekme atmak için daha büyüktür.
 • Şekil topun düzensiz sekmesine neden oluyor.
Chewy.com'da görüntüle

Bu sıradan bir getirme topu değildir; daha çok bir kickball. Onu tekmelemeniz ve köpeğinizin onu kovalaması amaçlanmıştır. Top, topun toplanmasını kolaylaştıran oyuklara sahiptir. Kong topuyla karşılaştırıldığında, bu da canlı mavi ve turuncu renkte geliyor. Bu, kaybolup kaybolmadığını bulmayı kolaylaştırır.

Bu top etkileşimli oyun için idealdir, ancak konu tek başına oynamaya geldiğinde herhangi bir kullanım görmüyoruz. Yavru köpeğinizin etrafta oturmasına ve çok uzun süre çiğnemesine izin verirseniz, dayanmayacaktır. Top yüzer ve birkaç farklı boyutta ve renkte gelir, bazıları karanlıkta bile parlar.

Severiz bu Chuckit! Atmak için yapılmış bir oyuncaktır ve Husky'nizin muhtemelen sahip olduğu enerji seviyesi göz önüne alındığında önemlidir. Canlı renkler bulmayı kolaylaştırır ve oluklar, yavru köpeğinizin taşımasını kolaylaştırır. Etkileşimli oyunlar için harikadır ve farklı yavru türleri için farklı şekil ve boyutlarda gelir.


Sıkça Sorulan Sorular

Husky'nizin ne tür bir oyuncağa sahip olması gerektiği konusunda hala sorularınız varsa, cevaplarımız var! İşte insanların Husky oyuncakları hakkında sahip olduğu en sık sorulan sorulardan bazıları.

S: Husky'im için en iyi oyuncak nedir?
C: Burada doğru ya da yanlış cevap yok çünkü her köpek farklı ve farklı alışkanlıklara sahip. Pek çok farklı oyuncak deneyebilir ve neyin işe yaradığını görebilirsiniz. Husky'niz tek başına başarılı olmazsa ve yıkıcı alışkanlıkları varsa, yumuşak oyuncaklardan uzak durun ve ona kolayca ayrılmayacak bir şey verin.

S: En iyi oyuncak hangisidir? Ben uzaktayken Husky'mi meşgul et ?
A: Harika soru! En iyi oyuncaklar sıkılmış Huskies beyinlerini eğlendiren ve onlara ulaşmaları için bir hedef veren kişilerdir. Bunun özel bir bulmaca oyuncağı olması gerekmez, ancak bir topun içindeki bir kaşık dolusu fıstık ezmesi kadar basit bir şey olabilir. Fıstık ezmesini çıkarmanız saatlerinizi alabilir ve her dakikasına bayılacaklar.

S: Husky yavruları için en iyi oyuncaklar hangileridir?
C: Huskies, oyuncak kendileri için çok küçük veya büyük olmadığı sürece yukarıdaki herhangi bir oyuncağa sahip olabilir. Çiğneme oyuncaklarını seçerken yavrunuzun yaşını aklınızda bulundurun. Parçalar kemiklerden ayrılıp boğazına yapışabilir. Husky yavruları için oyuncak seçerken bir veterinere danışmak ve bozulan makalemize göz atmak en iyisidir diş çıkarma yavruları için favorilerimiz .

Son düşünceler

Husky'niz için bir oyuncağı nasıl seçeceğinizi artık anladığınıza göre şimdi özetleyelim. Hatırlanması gereken en önemli şeyler aşağıdaki maddelerdir. Husky'niz akıllıdır ve zekasını test eden bir oyuncak talep eder. Husky'niz tek başına iyi iş çıkarmazsa, onu meşgul eden ama aynı zamanda güvenli olan bir oyuncak verin. Huskiler çiğnemektir, bu nedenle peluş oyuncaklara dikkat edin. Hem interaktif hem de solo oyun için iyi olan oyuncaklar.

Uzun araştırmalardan sonra Kong Extreme Ball'un solo oyun için en iyi oyuncak olduğuna karar verdik. Oyuncak esnektir ve köpeğinizin çiğnemesi için tehlikeli değildir. Her zaman denetimli oyun zamanını öneriyoruz ve evde olmadığınızda bunu yavrularınıza vermenizi önermiyoruz.

Etkileşimli oyun için Chuckit! Kick Ball çünkü parlak renkli ve yavrularınızla dışarıda saatlerce eğlenmek için harikadır. Onu kovalamaya bayılacaklar ve dayanıklılığını ve uzun ömürlülüğünü seveceksiniz. Ayrıca bütçe dostudur ve Husky'niz için harika bir seçenektir.

Yorumlar