Agresif Güç Çiğneyenler İçin En İyi Yıkılmaz Köpek Oyuncakları: (2020 İncelemeleri)

Agresif Güç Çiğneyenler İçin En İyi Yıkılmaz Köpek Oyuncakları: (2020 İncelemeleri)

Bazı köpekler, en dayanıklı ve yok edilemez oyuncakları dakikalar içinde parçalayabilir. Hepimiz bu durumdaydık, yavrularımıza bakıp onlara soruyoruz - neden bunu yapmaya devam etmek zorundasın! Yavru köpeğinizin sevdiği bir şeyi bulmak zor olabilir, ancak aslında istismara karşı koyabilir, bu da yırtmaya devam ettikleri daha fazla oyuncak satın almak için size ek paraya mal olur.

Köpeğinizi Sevin'deki editörlerimizden bazıları tam olarak durumdaydı, çünkü bazılarının Mastiff'ler gibi son derece güçlü çenelere sahip dev ırkları var! Aklınızın ucundaysanız, seçenekleriniz var - birçoğu. Dışarıdaki pek çok köpek oyuncağı, en agresif güçlü çiğneme makinelerine bile dayanabilir ve sizlerle paylaşabileceğimiz 13 köpek oyuncağımız var.En yıkılmaz oyuncaklar listemizin yanı sıra, yavrularınız için doğru satın almayı yapmanıza yardımcı olacak kılavuzumuzu okumaya devam edin.

En Sevdiğimiz Yıkılmaz Oyuncaklarımız:

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Alıcı Rehberi

Köpek Çiğneme Zor Köpek Oyuncak

Yıkılmaz bir köpek oyuncağı için alışveriş yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç şey var. Yavru köpeğinizin standart bir oyuncağı parçalara ayırıp birkaç dakika içinde oturma odanıza dağılmış halde bırakacağı bir sır değil. Köpek oyuncakları, yavrularınızın dikkatini kişisel eşyalarınızdan uzaklaştırmanın harika bir yoludur.

Analiz Edilecek Özellikler

Bu videoyu izleyin Yavrularınızın eşyalarınızı çiğnemesini nasıl durdurabileceğinize dair ipuçları için. İşte yapmanız gereken en önemli şeylerden bazıları aklında tut Güvenilir bir köpek oyuncağı için alışveriş yaparken:

Dayanıklılık - Ağır çiğneyenler için, oyuncağın agresif çiğneme ve oynamaya dayanabilecek dayanıklı ve sağlam bir malzemeden olduğundan emin olmanız gerekir. Kauçuk, çift örgülü ip veya naylon kullanan oyuncaklar idealdir ve genellikle haftalarca süren zorlu oyunlara dayanacak şekilde tasarlanmıştır.Oyuncak Tipi - Çok fazla seçenek vardır ve hepsi agresif çiğneme için değildir. Bazı köpek oyuncakları oyuncak ırkları içindir, diğerleri ise belirli bir amaca yöneliktir. Örneğin, köpeğinize kemik çiğneme oyuncağı alırsanız, uzun süre dayanabilir, ancak bu tam olarak yavrularınızla oynamak için kullanabileceğiniz bir oyuncak değildir.

Aynı zamanda, uzun süre dayanacak ve aylarca eğlenceli bir oyuncak yapacak dayanıklı bir lastik top tercih edebilirsiniz, ancak bu köpeğiniz için harika bir çiğneme oyuncağı değil. Her oyuncağın bir amacı ve yeri vardır, bu nedenle yavrunuzun oyuncakla ne yaptığını aklınızda tuttuğunuzdan emin olun.

Boyut - Oyuncağın boyutu önemlidir çünkü çok küçük olan oyuncaklar kısa sürede boğulma tehlikesi haline gelir, bu nedenle bunu her zaman aklınızda bulundurmak istersiniz. Oyuncaklar, boyut olarak önemli ölçüde değişir ve çoğu zaman üretici, oyuncakla en iyi şekilde çalışan ideal cinsi veya köpek boyutunu tanımlayacaktır.Köpeğinize ilk kez yeni bir oyuncak verdiğinizde, her şeyin yolunda gittiğinden emin olmak için ona bir süre göz kulak olmak da iyi bir fikirdir. Oyuncak dayanıklı değilse ve daha büyük bir oyuncağın küçük parçalarını parçalamaya başlarsa boğulma tehlikesi de olabilir.

Malzeme Güvenliği - Dikkat etmeniz gereken son şey, oyuncağın köpeğiniz için sağlık tehlikesi oluşturacak hiçbir malzeme içermemesinin FDA tarafından onaylanmış olmasıdır. Belirli elementler içeren oyuncaklar, toksik maddeler veya hatta belirli kimyasallar ve boyalar içeriyorsa alerjiye veya ters cilt reaksiyonlarına neden olabilir.


Tercih Edilen Malzemeler

Yukarıda bundan biraz bahsettik ama şimdi dayanıklı köpek oyuncakları için sahip olduğunuz farklı malzeme seçenekleri hakkında daha ayrıntılı bilgi verelim. Agresif bir çiğnemeniz varsa onlar için hiçbir şeyi seçemezsiniz; uzun süre dayanacak ve keyif verecek bir malzemeye ihtiyaçları var.

İşte agresif çiğneme köpek oyuncakları için en iyi malzemelerden bazıları:Dayanıklı Halat - Hangi köpek büyük bir ip çiğneme oyuncağını sevmez? Bu oyuncaklar, siz ve yavrularınız arasında çok fazla çekişme eğlencesi yaratır ve eğer güçlü bir malzemeden yapılmışlarsa, biraz istismara dayanabilirler.

Halat aynı zamanda güvenlidir çünkü zamanla kırılmaya başlayacak ve oyuncağın birkaç ipini kaybedebilirsiniz, ancak birkaç ipi yutarsa ​​köpeğinize zarar vermez. İp oyuncaklar, çok kirli görünmeye başlarlarsa, hızlı bir temizlik için çamaşır makinesine de atılabilir.

Silgi - Agresif çiğneme için üretilen köpek oyuncaklarının çoğu, dayanıklı bir kauçuk kullanılarak yapılır. Bunlar idealdir çünkü neredeyse yok edilemezler ve her köpek bir lastik topu sever.

Tercih ettiğiniz oyuncak olarak kauçuğu seçerken, keskin kenarları olmayan ve oyuncağın her parçasının kauçukta kırık kısımlar veya açıklıklar olmadan iyi bir şekilde monte edilmiş gibi göründüğünden emin olun. Kauçuk oyuncaklar, diş çıkarma yavruları için de iyi çalışır.Çelik yelek - Son yıllarda köpek oyuncak üreticileri bu malzemeyi oyuncaklarında kullanmaya başladılar. Kevlar, kurşun geçirmez yelek yapımında kullanılan ana bileşendir, bu nedenle güçlü çiğneme makinelerine karşı iyi dayandığını bilirsiniz. Bu malzeme çelikten beş kat daha güçlüdür ancak sıkı bir bütçeye sahip aileler için kesinlikle daha pahalıdır.


Bunlardan Kaçının

Köpek Çiğneme Yumuşak Oyuncak

Her harika malzemeyle birlikte, çiğneme makineniz için o kadar güçlü ve dayanıklı olmayan bir malzeme gelir. Size biraz zaman ve para kazandırmak için, her ne pahasına olursa olsun kaçınmak isteyeceğiniz bazı oyuncak malzemeleri / türleri şunlardır:

Peluş oyuncaklar - Açık görünüyor, ancak yine de pelüş oyuncakların güçlü çiğneyenler için bir sorun olduğunu belirtmekte fayda var. Bunları anında parçalayacaklar ve hiçbir şey kalmayana kadar yiyecekler.Köpekler pamuk ve polyester tükettiğinde, sindirim sorunlarına ve rahatsızlığa yol açar, bu nedenle bu tür oyuncakları satın almaktan kaçınmak istersiniz. Sevimli görünebilirler, ancak yavrularınız için biçilmiş kaftan değiller.

Gıcırtılı oyuncaklar - Bunları çiğneme makinenize verir vermez gıcırdamanın kaynağını bulmak ve ortadan kaldırmak için bir göreve başlayacaklar. Bu, içindeki parçayı yutmadan önce genellikle yaklaşık beş dakika sürer ve bu iyi bir deneyim değildir. Güçlü yavrularla izlenecek sağlam bir strateji; oyuncak sevimliyse, muhtemelen iyi bir seçim değildir.


Dayanıklı Tug Oyuncakları ve Köpek Topları: Hangisi Daha İyi?

Köpeğinizle ilgili en iyi anılarınızdan bazıları, bir halat çekme oyunu oynamak veya parkta bir top atmak ve onu elde etmek için ne kadar uzağa koşacaklarını görmektir. Biri ya da diğeri arasında seçim yapmak zorunda olsaydın, hangi seçimi yapardın?

Bir tarafta, römorkör oyuncakları dayanıklıdır ve çoğu güçlü çiğneme makinesi iyi bir mücadeleyi sever. Çukur boğalar, teriyerler ve rottweiler gibi birçok ırk çekmeyi sever, bu nedenle siz ve yavrularınız arasında harika bir rekabet aktivitesi sağlar.Öte yandan, birçok lastik top yok edilemez ve onları ormanda bir yerde kaybedene kadar dayanır. Toplar fırlatmak ve kovalamak için harikadır, ancak çekiştirmek için işe yaramazlar ve yavrularınız tek başına bir topla oynamaktan pek zevk almaz.

Buradaki karar, römorkör oyuncakları rekabet ve tek başına oyun için daha iyidir, ancak toplar dayanıklılık ve açık havada oyun için daha iyidir.


En İyi Markalar

Her köpek oyuncak markasının iyi ve kötü oyuncakları vardır, ancak bazı markalar güçlü çiğneme makinelerine yönelik köpek oyuncakları yapma konusunda uzmanlaşmıştır. Dikkat etmeniz gereken en iyi markalardan bazıları şunlardır:

Kong - Kong, ihtiyacı olan köpekler için dayanıklı köpek oyuncakları yaratır. Ayrıca, ikramlar ve toplar gibi çok çeşitli başka şeyleri de var. Piyasadaki en popüler oyuncaklardan biri olan, içi oyuk olan ve onları meşgul etmek için bir ikramla doldurulabilen Kong topu adlı oyuncaklardan üretiyorlar.

Nylabone - Bu marka, köpek diş hijyenine yardımcı olan diş çiğneme ürünleri yaratmada uzmanlaşmıştır. Oyuncakları çeşitli şekil ve boyutlarda gelir ve zamanla iyi dayanırlar.


Önerilerimiz

Bir köpek oyuncağı seçerken birçok faktör vardır, ancak ne yazık ki çoğu evcil hayvan sahibi genellikle onları görmezden gelir. Dolar mağazasına gitmek ve raftaki en ucuz oyuncağı satın almak sadece zamanınızı boşa harcamakla kalmaz, aynı zamanda köpeğinize de zarar verebilir.

Aşağıdaki oyuncakların her biri, yavrularınız için uzun ömürlü ve güvenli olan dayanıklı malzemeler içerir. Bu oyuncakları açıkça tek başına veya etkileşimli olarak tanımlıyoruz, böylece köpeğinizin oyuncakla nasıl oynaması gerektiğine dair bir fikir edinirsiniz. İşte önerilerimiz.


Chuckit! Ultra Top

ChuckIt! Ultra Top, Orta (2,5 İnç) 2 Paket
 • ULTRA BOUNCE BALL: Köpekler için olan bu top oyuncak, yüksek oynamayı baştan çıkarıyor ...
 • SAĞLAM VE DAYANIKLI: Köpekler için kauçuk top, dokulu bir yüzeye ve ...
 • PET OYUNCAKLAR: Köpekleriniz ve kedilerinizle bağ kurmaya ve eğlenmeye hazır olun! ...
 • CHUCKIT! FETCH OYUNCAKLAR: Chuckit! ... zenginleştiren oyuncaklar yaratır ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu çağrı, suda yüksek bir sıçrama ve yüzdürme sağlayan doğal bir kauçuk yapıya sahiptir. Topun iki yüksek görünürlüğü olan turuncu ve mavi rengi vardır, bu da ormana girerse kaybetmeyi zorlaştırır.

Bu topla ilgili harika bir şey, küçükten XXL'e değişen beş farklı boyutta gelmesidir, bu nedenle her boyuttaki güçlü çiğneme makinelerinin ihtiyaçlarını gerçekten karşılar. Bu topu bu kadar güçlü kılan şey, sert bir oyun için sağlam dış duvarlara sahip sağlam bir kauçuk çekirdeğe sahip olmasıdır. Top, yavru köpeğinizin dikkatini çekecek ve parlak renkler sayesinde onu kovalayıp uzaktan görebilecekler.

nutro vs vahşi tadı

Bu topun birden fazla boyut seçeneğine sahip olmasını, parlak turuncu bir renge sahip olmasını ve ayrıca suda oynamaya elverişli olmasını seviyoruz. Yapıldığı kauçuk dayanıklıdır ve daha güçlü çiğneme türlerinde bile uzun süre dayanır.


Kong Lastik Top Extreme

KONG - Extreme Ball - Dayanıklı Kauçuk Köpek Oyuncağı…
 • POWER CHEWING DOGS: Doğal KONG Extreme siyah kauçuk formülü ...
 • FETCH OYUNCAK: Aşırı zıplama, bu topu ...
 • PONCTURE DAYANIKLI: Köpeğinizin sağlığı ve güvenliği birincildir ...
 • ORTA / BÜYÜK KÖPEKLER: 15-65 lbs boyutundaki orta veya büyük köpekler için üretilmiştir ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Üretici Kong'un bu topu, dayanıklı yapısı ve saygın menşe şirketi nedeniyle güçlü çiğneme makineleri için sağlam bir seçimdir. Top, küçükten büyüğe değişen birkaç farklı boyutta gelir ve bu, türünüz için doğru boyutta topu bulmanızı kolaylaştırır.

Kong topu, maksimum zıplama için dayanıklı bir kauçuk içerir, bu da yavrularınızın havada zıplamasını ve kapmasını eğlenceli hale getirir. Ayrıca ortasından delinmiş bir deliğe sahiptir, bu nedenle bu, içerideki yiyecekleri doldurmanıza ve uzaktayken veya kendinize zamana ihtiyaç duyduğunuzda yavrularınızın kendi başına oynamasına izin verir. Toplar, kovalama ve bireysel oyun için iyi çalışır.

Kong'u bir şirket olarak seviyoruz ve ürünlerinin neredeyse tamamı kötüye kullanıma karşı koyacak. Ayrıca oyuncağın içine bir şey koymanıza ve köpeğinize saatlerce oynaması için bir şeyler vermenize olanak tanır. Bu top aynı zamanda oldukça kolay bir şekilde zıplar ve yavrularınıza peşinden koşacak bir şey verir.


Batı Paw Zogoflex Zisc

West Paw Zogoflex Zisc Köpek Frizbi, Yüksek ...
 • AERODİNAMİK KÖPEK FRISBEE: Kıdemlinizle aktif maceraların tadını çıkarın ...
 • KÖPEKLER İÇİN DAYANIKLI OYUN OYUNCAKLARI: Getirme veya ...
 • HAFİF KÖPEK OYUNCAKLARI: Bu hafif köpek Frizbi sadece ...
 • EVCİL HAYVAN GIDASI OLARAK ÇİFTLER, SU KASESİ: Macera dolu bir oyun randevusundan sonra…
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu, yavrularınız ve ailesi arasında açık havada grup oyunları için mükemmel olan dayanıklı bir frizbi. Frizbi, yüksek uçuş eğlencesine izin verir ve köpeğinizin boyutuna ve cinsine bağlı olarak iki farklı boyutta gelir.

Bu ürün% 100 hasar garantisiyle birlikte gelir; bu, köpeğinizin bunu çiğnemesi ve kullanılamaz hale getirmesi durumunda şirketin tam para iade garantisine sahip olduğu anlamına gelir. Ayrıca, BPA içermeyen kasa sertifikasına sahiptir ve FDA uyumludur.

Hasar görmesi durumunda değiştireceklerini garanti etseler de, disk geleneksel frizbi gibi sert değil, yumuşak plastik malzeme kullanılarak yapılmıştır. Diğer bazı öneriler kadar iyi tutmuyor.

Westpaw harika yavru oyuncaklar yapar ve frizbi de farklı değildir. Açık havada oynamak için harikadır, iki farklı boyutta gelir ve parlak renkler onu bulmayı kolaylaştırır. Ayrıca% 100 para iade garantisiyle de desteklenir.


Goughnuts Tug Köpek Oyuncak

Goughnuts - TuG Etkileşimli Büyük Köpek Oyuncağı -…
 • GoughNuts Tug Toy, basit ama ...
 • Goughnuts Tug Toy interaktif, sağlam, dayanıklı bir üründür
 • GoughNuts TuG daha büyük köpekler içindir. Tug 11 inç ...
 • En güvenli olanı sağlamak istediğimiz için hedeflerimiz aynı kalıyor ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bir römorkör savaş oyuncağı arıyorsanız, bu şiddetli güç çiğneme makineleri için mükemmel bir seçenektir. Oyuncak, tahrip edilemez bir kauçuk kullanılarak yapılmıştır ve bir bölümü tutmanıza ve yavrunuzun diğer bölüme tutturulmasına izin veren iki halkaya sahiptir.

Bu oyuncak, köpeğiniz onu yok ederse, onun yerini alacak veya paranızı size geri vereceğine dair eksiksiz bir garantiyle birlikte gelir. Bunun tasarımını seviyoruz, ancak sürekli çiğnemenin zamanla parçalanmasına ve kırılmasına neden olabileceğini anlıyoruz.

Bu, bir çekişme savaşına hazır olduğunuzda alabileceğiniz bir yerde saklamak isteyebileceğiniz bir şey. Yavru köpeğinizin bütün gün çiğneyebileceği evin etrafında yatmasını bırakmak istemezsiniz.

Bunun, savaşın çekişmesinin getireceği suistimale karşı koymak için yapıldığını ve kauçuğun dişlere zarar vermeyecek kadar verdiğini söyleyebileceğimiz birkaç oyuncaktan biri olduğunu seviyoruz. Ancak bu oyuncak sürekli çiğneme için tavsiye edilmez, bu nedenle kullanım sırasında izlediğinizden emin olun.


XL Köpek Halatı

AGRESİF CHEWERS İÇİN XL KÖPEK HALAT OYUNCAK -…
 • FAYDALARI KARSIZ KÖPEK KURTARMA - Pacific Pups Ürünleri Köpek Oyuncakları…
 • FREE POOP BAG ROLL - Komik sözler içeren ücretsiz poop torba rulosu ...
 • XL KÖPEKLER İÇİN EKSTRA BÜYÜK KÖPEK HALAT OYUNCAK - SÜPER SAĞLAM AMA DEĞİL…
 • BÜYÜK KÖPEKLER VE AGRESİF CHEWERS İÇİN TASARLANDI - Yine de ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

İsim bu konuda her şeyi söylüyor; Bu köpek çiğneme ipi, herhangi bir oyuncağın uzun süre dayanmasını sağlamakta zorlanan büyük, agresif çiğneyenler için tasarlanmıştır. Bu, bir para iade garantisi ile birlikte gelir, eğer köpeğiniz onu yok ederse, ipi değiştirecek veya paranızı size geri verecektir.

İplerle ilgili sevdiğimiz bir şey, sadece dayanıklı olmaları değil, aynı zamanda yavrularınızla oynamak söz konusu olduğunda birçok amaca hizmet ediyorlar. Doğru ipi bulursanız, halat çekme, çiğneme ve hatta fırlatma için kullanılabilir.

Bunları yapan şirketin Pacific Pups Rescue olarak adlandırılmasını ve tüm gelirlerinin büyük bir kısmını yüksek öldürme barınaklarından ve ihmal edilen evlerden kurtardıkları köpeklere bağışlamalarını da seviyoruz. Ürünü satın almak, köpeğinize harika bir ip oyuncağı sağlarken geri verme şansıdır.

Pacific Pups'ın köpekleri kurtarmak için para bağışlamasını seviyoruz, bunun yanı sıra bu ip bir güç çiğneme için ideal (denetlendikleri sürece). Parçalanabilecek iplere dikkat etmek isteyeceksiniz, ancak genel olarak bu XL boyutlu ip, bazı kötüye kullanımlara dayanabilir. Aynı zamanda Pacific Pup’ın para iade garantisiyle de destekleniyor.


TUFFY Ultimate Yüzük

TUFFY Ultimate Yüzük, Dayanıklı Köpek Oyuncağı ...
 • Piyasadaki 'Dünyanın En Tuffest Soft Dog Toy' ™, 4 adede kadar…
 • Suda yüzer ve makinede yıkanabilir (havada kuru)
 • Etkileşimli oyun için tasarlanmıştır ve çiğneme için DEĞİLDİR
 • TuffScale ™ üzerinde 9 puan
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Buna 'Dünyanın En Zor Yumuşak Köpek Oyuncağı' diyorlar, bu yüzden bunu kontrol etmek zorunda kaldık. Agresif çiğnemelere yumuşak pelüş oyuncaklar vermemenizi öneririz, ancak bu bir şekilde bir istisnadır.

Oyuncak suda yüzer ve tek başına çiğnemek için değil, sizinle yavru arasında etkileşimli oyun için tasarlanmıştır. Oynamak istediğinizde bu oyuncağı dışarı çıkarmak ve etrafta olmadığınızda saklamak isteyeceksiniz.

Bu yumuşak bumerang oyuncağın gücü, yedi malzeme katmanından ve yedi sıra dikişten gelir.

Bu oyuncakla ilgili gerçekten ilginç bulduğumuz bir şey, şirketin, yavrularınız kumaş katmanlarını çiğnediğinde kendilerini açığa çıkarmaya başlayacak olan dikişlere gıcırdayanlar dikmesidir. Bu, gıcırtıyı duyduğunuzda oyuncağı alıp götürme zamanının geldiğini bildiğiniz anlamına gelir. Daha önce hiç görmediğimiz ilginç bir güvenlik önlemi.

Tuffy'nin 4 katmana kadar kumaştan yapılmış olmasına ek olarak% 100 para iade garantisi sunmasını seviyoruz. Bu, daha güçlü çiğneyenlerin bazıları için bile istismara karşı çıkmasına yardımcı olur. Bu oyuncak tek başına oynamak için tavsiye edilmez, ancak yine de bazı büyük çiğnemelere dayanacaktır.


Chew King Topları Getir

Chew King Get Ball Flyer Köpek Oyuncağı, Köpek Hediyesi ...
 • 4'ü 1 arada top getir broşürü ile oyun süresinden daha fazlasını elde edin
 • Öngörülemeyen zıplama, köpeğinizin her atışta tahmin yürütmesini sağlar
 • Doğal kauçuk yapı hafif çiğnemeye ve aktif ...
 • 2 doğal kauçuk top ve karanlıkta parlayan 1 TPR top içerir
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu noktada, köpek oyuncakları konusundaki duruşumuzu biliyorsunuz ve lastik topların agresif çiğnemeniz için en dayanıklı ve uzun ömürlü oyuncak olduğuna inanıyoruz. Bu toplar hiçbir kimyasal koku içermez ve kauçuk, haftalarca oynandıktan sonra bile şeklini korur. Top, köpeğinizin dilini deliğe sıkışması ihtimaline karşı bir havalandırma deliği içerir; emmeyecektir.

Bunlar iki farklı boyutta gelir, böylece türünüz için doğru boyutu aldığınızdan emin olabilirsiniz. Topların güçlü çiğneme makineleri için ideal oyuncak olduğunu düşünmemizin nedeni, labrador gibi aktif ırklar için harika olan interaktif oyun için çok dayanıklı ve eğlenceli olmalarıdır. Bunlar diğer bazı harika oyuncaklar laboratuvar gibi aktif ırklar için.

Bunlarla, deliğin içine ikramlar da koyabilir ve yavrularınızın kendi başlarına gitmesine izin verebilirsiniz. Bu toplar, bir solo ve interaktif çiğneme oyuncağının mükemmel birleşimidir.

Bu topların dayanıklı ve uzun ömürlü olmasını seviyoruz, ayrıca renkler onları tanımayı kolaylaştırıyor. Ayrıca, yavru köpeğinizle oyun süresine başka bir eğlence katmanı eklemek için top getirme broşürünü kullanma seçeneği sunar.


Nylabone Dura Çiğnemek

Nylabone Classic Power Chew Aromalı Dayanıklı ...
 • Dura Chew kemiğimiz sert, dayanıklı naylondan yapılmıştır ...
 • Dokulu çiğneme oyuncağı çiğneme çekiciliğini artırır
 • Çiğneme oyuncağı dişleri temizlemeye ve plak ve tartarı kontrol etmeye yardımcı olur
 • 35 pound ağırlığa kadar köpekler için tasarlanmış orta çiğneme oyuncağı
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Nylabone'un bu X şeklindeki çiğneme oyuncağı, kendi başlarına ve sizinle oynayabilecekleri bir şey arayan agresif çiğneyenler için mükemmel bir seçenektir. Oyuncağın her iki ucunda dört farklı doku bulunan oyuncak, eğlenirken dişlerini temizlemeye yardımcı oluyor.

Oyuncak, 50 pound'a kadar köpeklerle en iyi şekilde çalışır ve köpeklerin sevdiği bir sığır eti aromasına sahiptir. Kendi türünüzün ihtiyaçlarını karşılayabilmeniz için iki farklı boyutta gelir. Husky gibi aktif bir cinsiniz varsa, bu oyuncak harika bir seçenek ve bunlar da .

Bu tür oyuncaklar, yıkıcı çiğnemeyle ilgili sorunları olan köpekler için idealdir. Yavru köpeğinizin mobilyaları veya eşyalarınızı çiğnemeyi sevdiğini fark ederseniz, bunun gibi bir oyuncaktan yararlanabilirler.

alman çoban yemi karışımı

Nylabone bir klasiktir ve çoğu evcil hayvan sahibinin bir noktada kullandığı bir şeydir. Farklı dokular, yavru köpeğinizi eğlendirecek ve bunlar hem tek başına hem de interaktif oyun için idealdir. Nylabones zor olsa da, küçük parçaların kırılmamasını ve boğulma tehlikesi oluşturmamasını sağlamak için yavrularınıza bir göz atmanızı öneririz.


Nylabone Salıncak

Nylabone Wishbone Power Chew Köpek Oyuncak Orijinal…
 • DAYANIKLI NAYLONDAN YAPILMIŞ - Uzun ömürlü köpek çiğneme oyuncak zorlukları ...
 • KÖPEK DİŞ SAĞLIĞINI TEŞVİK EDER - Çıkıntılar ve çıkıntılar ...
 • AMERİKA'DA ÜRETİLMİŞTİR - Köpek çiğneme oyuncağı gururla Birleşik Devletler'de yapılır ...
 • ORTA KÖPEKLER İÇİN - Boy Orta büyüklükte çiğneme oyuncağı, yukarı köpekler için tasarlanmıştır ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu, agresif çiğneme makinelerinin çenelerine meydan okuyan Nylabone'un bir başka uzun ömürlü çiğneme oyuncağıdır. Bu, yavrularınızın dişlerini eğlenirken temizlemenize yardımcı olan yükseltilmiş kıllara sahip sağlam bir naylon kemik şekline sahiptir.

Nylabone ile ilgili harika bir şey, sahip oldukları benzersiz tekliflerin sayısıdır, bu nedenle, bu belirli kemik şekli ve boyutu köpeğiniz için işe yaramasa bile, her köpek boyutu için hangisinin en iyi çalıştığını size gösteren çizelgelerle birlikte bir ton farklı şekil ve boyuta sahiptir.

Nylabone salıncak, köpeğinize geleneksel bir Nylabone'dan farklı bir düzene sahip başka bir seçenek sunar. Buradaki birincil fayda, köpeğinizin onu daha kolay tutabilmesidir. Ayrıca köpeğinizin dişlerini temizlemeye de yardımcı olur. 50 pound üzerindeki köpekler için tavsiye edilmez ve oyun saatlerini denetlemenizi öneririz.


Gnawtlers Elk Boynuzları

Evcil Hayvan Ebeveynleri Gnawtlers - Premium Geyik Boynuzları…
 • ABD GEYİK ANTLERLERİ ORTA KÖPEKLER İÇİN 20-40 lbs Köpekler için boyuttadır, örneğin ...
 • TÜM DOĞAL, SAĞLIKLI VE TEMİZ BAKIM - Birinci sınıf geyik boynuzu köpeğimiz ...
 • BİR NEDEN İÇİN GNAWTLERS ÇAĞIRILDI - Öncelikle geyik boynuzlarımız…
 • MÜKEMMEL BİR KÖPEK HEDİYE - Yavrularınızın doğum günü, evlat edinme ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Burada, güçlü çiğneme yapan orta köpekler için ideal olan ABD geyik boynuzu olan benzersiz bir seçeneğimiz var. Geyik boynuzları kalsiyum, fosfor ve çinko içerir, bu da onları köpekleriniz için mükemmel kemik iliği muamelelerinin yanı sıra onlar için eğlenceli çiğneme oyuncakları yapar.

Bu seçeneği diğerlerinden ayıran şey, bunun üretimden herhangi bir boya veya kimyasal içermeyen doğal bir seçenek olmasıdır. Bu, elde edebileceğiniz gerçek bir kemiğe en yakın şeydir ve aynı zamanda yavrularınızın diş hijyenine de yardımcı olur.

Şirket% 100 para iade garantisi sunuyor, ancak gerçekten tüketilebileceği için ne kadar dayanması gerektiğinin arkasında kesin bir metodoloji yok. Bunun dişleri temizlemeye de yardımcı olabilecek tamamen doğal ve sağlıklı bir seçenek olmasını seviyoruz. Hiçbir parçacığın kırılmamasını ve yavrularınızın sağlığını olumsuz yönde etkilememesini sağlamak için çiğneme zamanını izlemenizi her zaman olduğu gibi teşvik ediyoruz.


Nylabone Büyük Çiğneme

2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Diğer iki Nylabone, yavrunuz için hile yapmadıysa, neden bu büyük olanı denemiyorsunuz? Bu uzun ömürlü çiğneme oyuncağı birkaç farklı tada sahiptir ve en güçlü çiğneme makinelerini bile tutmak için sert bir naylon kullanır.

Kemik, diş hijyenine yardımcı olan diğerleri gibi kılları kaldırdı ve bu oyuncaklar ABD'de üretildi. Bu üründe gördüğümüz tek sorun, köpeğiniz çok fazla çiğnerse kenarların oldukça keskinleşmesidir.

Nylabone Big Chew'i seviyoruz çünkü biraz! Güçlü çenelere sahip daha büyük boyutlu yavruları tutar, bu da onu agresif çiğneyenler için ideal kılar. Tek başına ve etkileşimli oyun için de harika. Her zaman olduğu gibi, yavru bebeğinizin nylabone tüketmemesini sağlamak için çiğneme zamanını izlemenizi veya kemik zamanla şekline göre tehlikeli bir açı almaya başlarsa ağzını kesmenizi öneririz.


Hartz Chew n ’Clean Bacon Aromalı Chew Oyuncak

Hartz Chew 'n Clean Dental Duo Pastırma Aromalı…
 • Bir çiğneme oyuncağı ve hepsi bir arada! Köpeğinizin doğal dürtüsünü tatmin edin…
 • Orta düzey için özel Dental Duo'muzun orta versiyonunu içerir ...
 • Uzun ömürlü çiğneme, dayanıklı bir naylon kabuğu ve lezzetli bir ...
 • Hafif ve orta dereceli çiğneme makineleri için. Agresif veya ... için tavsiye edilmez
2020-09-01 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tür çiğneme oyuncakları, kendilerine ait olmayan şeyleri ısırma ve çiğneme gibi kötü alışkanlıklara sahip köpekler için her zaman mükemmel bir seçimdir. Yavru köpeğiniz mobilyalarınızı veya ayakkabılarınızı çiğnemeyi seviyorsa, bunun gibi pastırma aromalı bir çiğneme oyuncağından yararlanabilir.

Birkaç farklı boyut ve birkaç farklı stil ve tatları var. Kemikler, kırılmayı önleyen çok dokulu bir yüzeye sahip dayanıklı bir naylon ve poliüretan tasarıma sahiptir.

Bu dayanıklı olsa da, iki dokulu bir alana sahip olduğu için önceki ürünlerden bazıları kadar güçlü değildir. Bunun gibi oyuncaklar genellikle iki bölüm arasındaki kaynakta kırılır. Bu oyuncak, tek başına ve interaktif oyun için harika, dokular ise diş hijyenine yardımcı olabilir. Aynı zamanda daha ucuz bir seçenektir ve yavrularınız buna iyi tepki verirse stok yapmanıza olanak tanır.


Batı Pençesi Zogoflex

West Paw Zogoflex Tux Dağıtıcı Köpek ...
 • AGRESİF CHEWERS İÇİN DAYANIKLI KÖPEK CHEW OYUNCAKLAR: Dostunuzu koruyun ...
 • KÖPEKLER İÇİN ETKİLEŞİMLİ CHEW OYUNCAKLAR: Köpeğiniz veya oyuncu bir yavru köpeğiniz varsa ...
 • UYARICI KÖPEK CHEW OYUNCAKLARI: Bununla zihinsel olarak oyunu uzatın ...
 • KAVRAMASI KOLAY KÖPEK CHEW TOY: Dayanıklı, tedavi dağıtıcı tasarım ...
2020-09-01 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu oyuncaklar ABD'de üretilir ve agresif çiğnemelere karşı dayanıklı, toksik olmayan yumuşak kauçuk malzeme içerir. Oyuncak, size ve seçici yavru köpeğinize hitap edecek dört farklı renkte üç farklı boyutta gelir.

Bu çiğneme oyuncağı hakkında hemen öne çıkan bir şey, malzemenin onu ekstra eğlenceli hale getirmesidir çünkü suda yüzebilir ve etkileşimli ve tek başına oyun için eğlenceli hale getiren esnek bir dokuya sahiptir. Bu, FDA uyumludur ve yanlışlıkla bir parçasını tüketmeleri halinde köpeğinize zarar verebilecek tehlikeli kimyasallar veya malzemeler içermez.

Bununla birlikte, bu kemik daha çok sizinle yavrularınız arasındaki etkileşimli oyun için tasarlanmıştır çünkü köpeğiniz orada oturur ve bütün gün çiğnerse yıpranacaktır. Oynamaya hazır olana kadar gizli kalsa iyi olur. Biz onu seviyoruz bu oyuncak yavru köpekler için harika diş çıkarma süreci boyunca büyüyen.

Bu oyuncak interaktif oyunlar için idealdir ve diş çıkarma yavruları için güvenlidir. Küçük, orta, büyük ve devasa köpekler için harika bir seçenek haline getiren birden fazla boyutta gelir. Bu oyuncak sadece tek başına oynamak için tasarlanmamış olsa da, onu biraz fıstık ezmesi ile doldurmak köpeğinize onu meşgul edecek lezzetli bir şeyler verecektir!


Sıkça Sorulan Sorular

Herkesin sorusu var mı, cevapları sağlamak için buradayız. Makaledeki bu noktaya kadar, agresif çiğneme köpek oyuncakları hakkında bilmeniz gereken her şeyi sağlam bir şekilde anlamış olmalısınız. Hâlâ kafanızda birkaç sorunuz varsa, aldığımız en sık sorulan sorulardan bazılarını burada bulabilirsiniz.

S: Yıkılmaz bir köpek oyuncağı nedir?

C: Gerçekçi olarak, yok edilemez köpek oyuncağı diye bir şey yoktur, ancak genellikle bir şirket çiğnemenizin oyuncaklarını mahvetmeyeceğini iddia eder, bu nedenle% 100 garanti sunarlar. Bir oyuncağı yok edilemez olarak sınıflandırmanın tek yolu, herhangi bir şey için değiştirme veya para iade garantisi sunmalarıdır.

S: Yıkılmaz köpek oyuncakları için en iyi malzemeler nelerdir?

C: Bir oyuncağın diğerine kıyasla en iyisi olduğunu söylemek her yavru ve cins için gerçekten özneldir, ancak kauçuk en iyi malzemelerin en tepesindedir. Kauçuk harikadır çünkü dayanıklıdır ve neme ve kire karşı dayanıklıdır. Yukarıda bahsettiklerimiz gibi en iyi lastik topların birçoğu, siz dışarıda oynarken bulmanızı kolaylaştıran parlak renklere sahiptir.

S: Köpek oyuncaklarımın daha uzun süre dayanmasını nasıl sağlayabilirim?

C: Güzel soru! Her zaman inanıyoruz bir oyuncağı amacına uygun kullanmak. Üretici, sürekli çiğnemeye yönelik olmadığı için belli bir oyuncağı ortalıkta bırakmamanız gerektiğini söylüyorsa, muhtemelen bu talimatı izlemelisiniz. Bir oyuncağı son yapmanın en iyi yolu, onu tüm gün boyunca yavrularınızın ulaşamayacağı bir yerde saklamaktır. Oyun zamanı geldiğinde oyuncağı dışarı çıkarın ve olmadığı zaman yerine koyun.

S: Yıkılmaz köpek oyuncakları daha pahalı fiyat etiketine değer mi?

C: Eski slogan şuna benzer, 'ödediğin kadarını alırsın'. Bu slogan köpek oyuncakları için de geçerlidir. Dolar mağazasından ucuz bir köpek oyuncağı satın alırsanız, sadece zaman ve para israf etmiyorsunuz, aynı zamanda onu çiğneyip zarar verebilecek bazı parçaları tüketebilecekleri için de riske atmış oluyorsunuz. Kısıtlı bir bütçeniz varsa, yukarıdaki bankayı bozmayacak bir grup oyuncağı inceledik.

S: Köpek oyuncakları yıkanabilir mi?

Y: Kesinlikle, köpeğinizin oyuncaklarını yıkamanızı veya en azından tüm kiri uzaklaştırmak için düzenli olarak sterilize etmenizi öneririz. Bir ipi veya pelüş oyuncağı yıkamaya çalışıyorsanız, genellikle bunları çamaşır makinesine atabilir ve havada kurumaya bırakabilirsiniz. Bir lastik topu yıkarken, elektronik bir bileşeni olmadığı sürece bulaşık makinesine koymanızı öneririz.

S: Yavru köpekler için en iyi köpek oyuncakları hangileridir?

C: Yukarıda incelediğimiz oyuncaklardan herhangi biri, boyutu ve amacı aklınızda tuttuğunuz sürece bir köpek yavrusu için işe yarayacaktır. Yavru köpeğiniz bazı kemiklerin büyüklüğünü kaldıramayabilir, ancak bu oyuncakların çoğu yavru köpekler için harikadır. İçinde bir ödül olan bir çiğneme oyuncağı sunmak, yeni yavrunuzu eğitirken harika bir ödüldür.

S: Ev yapımı köpek oyuncakları yapabilir miyim?

C: Bir bütçeyle köpek oyuncaklarını düşündüğünüzde, ilk düşünceniz kendi tişörtlerinizi veya çoraplarınızı yapmak olabilir, ancak bu yavrularınız için oldukça tehlikeli olabilir. Olası dezavantajlar, kendiniz bir oyuncak yaparak tasarruf edebileceğiniz birkaç dolardan çok daha ağır basar. Kendi köpek oyuncağınızı yapmanızı önermiyoruz.

S: Köpek oyuncakları zehirli olabilir mi?

ALICI: Bazı köpek oyuncakları zehirlidir ve oyuncağın yeterince büyük bir bölümünü tüketmeleri halinde acil servis ziyaretiyle sonuçlanabilecek yüksek seviyelerde tehlikeli kimyasallar içerir. Bununla birlikte, çoğu oyuncak size BPA içermediklerini söyleyecektir, ancak nerede üretildiklerine dikkat etmek istersiniz. Çok zaman, Çin'de ucuz oyuncaklar yapılır Bu genellikle yavrularımızı uzak tutmak istediğimiz bu tür kimyasalları içerdikleri anlamına gelir.


Son düşünceler

Şimdiye kadar, elektrikli çiğneme makineleri için köpek oyuncakları hakkında bildiğinizi sandığınızdan çok daha fazlasını biliyor olmalısınız. Bu makalede birçok bilgiyi ele aldık, bu yüzden hızlı bir özet alalım.

Agresif çiğneme köpek oyuncakları için alışveriş yaparken, aşağıdakilere dikkat ettiğinizden emin olmak istersiniz:

Oyuncağın malzemesi Her zaman oyuncağın güçlü ve dayanıklı bir malzeme kullanılarak yapıldığından emin olmak istersiniz, kauçuk ve naylon uzun ömürlülük için en iyi seçeneklerdir.

Oyuncak türü - Doğru ya da yanlış tür yoktur, ancak yavrularınızı ve nasıl oynamalarını istediğinizi aklınızda bulundurun. Bazı oyuncaklar tek başına oynamak için daha iyidir ve diğerleri interaktif için daha iyidir, satın almadan önce bunu düşünün.

labrador yavru fiyatları

Oyuncağın güvenliği - Köpek oyuncağının yapımında kullanılan malzemeler güvenli midir? BPA içermezler mi? Oyuncak, bir parçanın çıkıp boğulma tehlikesine dönüşme olasılığını sınırlayacak şekilde mi tasarlandı? Tüm bunlar, bir satın alma işlemine başlamadan önce kendinize sormak istediğiniz sorulardır.

Oyuncağın boyutu - Güvenliğe benzer şekilde, türünüz için doğru boyutta bir oyuncak aldığınızdan emin olmak istersiniz. Oyuncak çok küçükse, hızlı bir şekilde boğulma tehlikesi haline gelebilir ve çok büyükse, çeneleri için külfetli olabilir ve eğlenceden çok ağrı ve rahatsızlığa neden olabilir.

Tüm bu faktörleri birleştirerek Chuckit olduğuna karar verdik! Top, çoğu güçlü çiğneme makinesi için en iyi seçimdir. Bu top güçlü, dayanıklı ve ekonomiktir çünkü iki pakette gelir. Siz ve yavrularınız için saatlerce eğlence sunabilecek harika bir çok yönlü oyuncak arıyorsanız, kesinlikle gitmenin yolu budur.

Chuckit'in tek dezavantajı, öncelikle grup oyununa yönelik olması; İçine yiyecek koyacak hiçbir yer olmadığından, köpeğiniz büyük olasılıkla onunla tek başına oynamak istemeyecektir. Uzakta olduğunuzda yavrularınızı meşgul edecek bir şey arıyorsanız, Gnawtlers Elk Antler'ı öneririz.

Bu noktada, bir karar vermek için ihtiyacınız olan her şeye sahip olmalısınız ve şimdi oynama zamanı!

Yorumlar