Golden Retriever'lar İçin En İyi Köpek Kasaları: Boyutlar, Malzemeler ve Daha Fazlası

Golden Retriever'lar İçin En İyi Köpek Kasaları: Boyutlar, Malzemeler ve Daha Fazlası

Sandık eğitimi, ev eğitiminin önemli bir parçasıdır ve köpeğinizi rahat ve güvende hissettirmenin bir yoludur. Doğru köpek sandığını bulmak Golden Retriever'iniz için, mevcut tüm farklı boyut ve tipteki kasalara baktığınızda biraz zor olabilir. Köpeğinizin, dev bir sandık için çok küçük, ama büyük bir sandık için çok büyük olduğu 'arada kalan' boyut aralıklarından biri olması kafa karıştırıcı olmaya başlayabilir.

Yavru köpeğiniz için bir sandık satın almadan önce düşünmeniz gereken birden fazla acı noktası da vardır. Malzeme, maliyet, kalite ve bunları nasıl kullanmayı planladığınızı düşünmek isteyeceksiniz. Sık sık araba ile seyahat edecekseniz, bu kasalara bakmak isteyeceksiniz. özellikle arabalar için yapılmıştır .İleride, Golden Retrieverlar için en iyi köpek sandıklarına bir göz atacağız ve size sandık eğitimi ve doğru sandık türünü seçme hakkında biraz daha bilgi vereceğiz. Herhangi bir sorunuz varsa veya herhangi bir şeyi kaçırdığımızı düşünüyorsanız, yorumlar bölümüne bize bir satır bırakın.

Bir Bakışta: Golden Retriever'lar İçin Favori Kasalarımız

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Alıcı Rehberi

Mağazada veya alışveriş yaparken internette bulabileceğiniz beş farklı köpek sandığı türü vardır. Bunlar arasında plastik kasalar, tel kasalar, yumuşak kasalar, ağır hizmet kasaları ve estetik kasalar bulunur. Sandık boyutu ve yavru köpeğinizi nasıl eğitmeyi planladığınız gibi göz önünde bulundurmanız gereken birçok faktör vardır.

Şimdi farklı kasa türlerine bir göz atalım ve bunun yavrularınızla birlikte gitmek isteyeceğiniz yön olduğuna karar verirseniz ne bekleyebileceğinize bakalım. Muhtemelen dikkate alacağınız başka öğeler de olabilir, ancak satın alma işleminizi yaparken en önemli olduklarını düşündüklerimiz bunlar.

Tel Kasalar

Tel kasalar genellikle Golden Retriever dahil daha büyük ırklar için en iyi seçenektir. Çok fazla havanın içeri girmesine izin veriyorlar, bu da daha sıcak bir iklimde yaşıyorsanız veya çok fazla dökülmeyle uğraşmak zorunda kalıyorsanız mükemmeldir. Dökülmeden bahsetmişken, çoğu tel kasayı temizlemek diğer versiyonlara kıyasla daha kolaydır. Pek çok tel kasanın çıkarılabilir taban tepsileri vardır, bu da bir Golden Retriever'in tüy dökmeyen tüylerinden kurtulmanıza yardımcı olur.İsterseniz, gündüz vakti gece saatini simüle etmek için her zaman kasanın üstüne bir battaniye atabilirsiniz. Bu sandıklarda bazen bir bölme de olacaktır, böylece sandığınız köpeğinizle birlikte büyüyebilir. Çoğu katlanıp arabanızda minimum yer kapladığından, bir tel kasa da kolayca taşınabilir.

Tel kasalar söz konusu olduğunda çok fazla negatif yoktur. Bazı köpekler kasadan plastik kasalardan daha kolay çıkacak, ancak uygun kasa eğitimi onları içeride daha rahat hale getirecek. Köpeğiniz sandığı konusunda biraz ürkekse, bir tel kasanın gürültüsü onları üzebilir. Sandığın altına biraz karton koyarak bu sorunu hafifletebilirsiniz.

Plastik Kasalar

Plastik kasalar, özellikle köpeğinizle sık sık seyahat ediyorsanız, Golden Retriever'lar için başka bir seçenektir. Bu sandıkları yanınızda uçağa götürebilirsiniz ve köpeğinizin küçük ininde rahat kalacağından emin olabilirsiniz. Metal bir sandıkla karşılaştırıldığında bir köpeğin plastik bir kasadan çıkması da daha zordur (buna karşı en iyi savunma yine de uygun sandık eğitimi olsa da).Plastik kasa, tel kasadan biraz daha rahattır, bu nedenle bu tür yerlerde uyumayı seven köpekler için iyidir. Yine de biraz ısınabilirler ve köpeğinizin sandık dışında neler olduğunu görmesini engelleyebilirler.

Yumuşak Kasalar

Yumuşak kasalar, Golden Retriever'lar için en iyi seçenek değildir çünkü bunlar genellikle küçüktür ve imha edilmesi kolaydır. Bir Golden Retriever, eğer kaçmak isterse, yumuşak bir sandıktan kolayca dışarı çıkabilir, bu da böyle bir sandığın amacını bozar.

Alman çoban pitbull karışımı

Çoğu zaman, daha küçük köpek ırkları için yalnızca yumuşak kasalar kullanmalısınız. Köpeğinizin bir kaza geçirmesi durumunda, diğer sandık türlerine göre temizlenmesi de çok daha zordur. Yumuşak kasalar rahattır ve kolayca taşınabilir, ancak bu bir Golden Retriever için bir tane satın almak için yeterli bir neden değildir. Köpeğiniz için diğer sandık türlerinden birini kullanmanızı öneririz.

Sağlam Kasalar

Ağır hizmet kasaları plastik kasalara benzer. Sağlamdır, kaçması neredeyse imkansızdır ve temizlenmesi nispeten kolaydır. Bu kasaları yanınızda bir uçakta da getirebilirsiniz - özellikle köpeğinizin serbest kalmasından endişe ediyorsanız.Bu sandık türü en pahalıdır, bu nedenle Golden Retriever'lar için köpek sandıkları arayan herkesin bütçesine uymaz. Kasalarını evde tutmayı planlayanlar muhtemelen tel veya plastik bir kasa tercih edeceklerdir.

Estetik Kasalar

Estetik kasalar harika görünür - hatta bazı durumlarda sehpa olarak ikiye katlanabilirler. Yine de, Golden Retriever'lar için köpek sandıkları için pazardaysanız muhtemelen en iyi seçeneğiniz değildir.

Yıkıcı eğilimleri olan köpekler muhtemelen estetik bir sandıkla şehre gidecek. Bu kasaların temizlenmesi zordur ve genellikle bir Golden Retriever'ı rahatça barındıracak kadar büyük değildir.

Eğitim İpuçları

Köpeğinizi uygun şekilde sandıkla eğitmek, onu yaratıcılıkla rahat ettirmenin önemli bir parçasıdır. İdeal olarak, siz uyurken ve gönüllü olarak ayrılırken köpeğinizin sandığa girmesini istersiniz. Köpekler den hayvanlardır ne de olsa, bu da vahşi doğadayken sığınacak bir yer aradıkları anlamına geliyor. Bir sandık, onları doğru şekilde eğittiğiniz sürece bu ihtiyaçlara hizmet edecektir.Sandığı Ceza Olarak Kullanmayın

Sandığı ceza olarak kullanmak, sandığı köpeğiniz için olumsuzlukla ilişkilendirmenin en iyi yollarından biridir. Söylediğimiz gibi, köpeğiniz sandığı ini olarak görmeli. Buna bir mola olarak bakmamalılar. Sandık eğitimi sırasında pozitifliği kullanın senin köpeğin. Sandıklarını kötü bir şey yapmakla ilişkilendirmelerine neden olmayın.

Aynı şekilde, köpeğinizin siz çıkarken sandığı ilişkilendirmesine izin vermemelisiniz. Köpeğinizi sandıkla tanıştırmanız ve biraz ayrıldıktan sonra sandıklara koymadan önce onu rahat ettirmeniz gerekir.

Çok Uzun Sandıklama Yapmayın

Başka bir ipucu, köpeğinizi kasada bıraktığınız zamanı içerir. Asla bir köpek yavrusu için sandık yapmamalısın birkaç dakikadan fazla bir şey zamanında. Herhangi bir sızlanma ya da havlamayı rahat olmadıklarının bir işareti olarak alın ve onları insan etkileşimlerine geri getirin.Köpeğinizi kasada tuttuğunuz süre kadar çalışmanız gerekir. Onları hemen 30 dakika oraya atmayın. Küçük başlayın, sandığı köpeğinize tanıtın ve yemeklerini içeride servis etmeye başlayın.

Bir süre sonra, köpeğiniz sandıkta daha rahat olacak ve siz dışarıdayken bir gece orada kalacaktır. Yine de bir sandığın bir gecede başarılı olmasını beklemeyin. Sandık eğitimi zaman alabilir.

Geceleri Köpeğinizi Crating

Sandık köpeğinizi birkaç gün eğittikten sonra, yatağa gittiğinizde sandığı kullanmaya başlamak isteyeceksiniz. Bu işleme sandığı yatağınızın yakınına koyarak başlayın, böylece sızlanmaya başladıklarını duyabilirsiniz. Birkaç gece sonra sandığı yatağınızdan uzaklaştırın. Emin olun uygun bir kat yatağına sahip olmak Böylece yavrularınız geceleri daha uzun süre sandıklarında rahat edebilir.

Sandık istediğiniz yere gelene kadar bunu yapmaya devam edin. Sandığı çok hızlı hareket ettirmek köpeğinizin stresine neden olur ve önceki sandık eğitim ilerlemenizi tehlikeye atabilir.Golden Retriever'lar için Favori Kasalarımız

Bu bölümde, Golden Retriever'lar için köpek sandıkları için en iyi beş seçimimizi inceleyeceğiz. Umarım bu liste ve aşağıdaki bilgiler sizi doğru yöne yönlendirecektir. Golden Retriever'lar boyut olarak benzer çoğu dış yapraklar için ve Alman çobanlar, yani her biri için sandıklar Bu tür köpeklerden bazıları, Retriever'ınız için yaklaşık olarak aynı faydaya sahip olacaktır.

Aşağıdaki bu liste tamamen kapsamlı olmasa da, Altınınız için bir sandık satın alırken sizi iyi bir başlangıç ​​noktasına koymalıdır. Hangisinin en iyi olduğuna karar vermeden önce her bir kasanın maliyetine, kalitesine ve dayanıklılık derecelerine bakmak isteyeceksiniz. Şimdi, favorilerimize daha ayrıntılı bir şekilde bakalım.


MidWest Evleri iCrate

Life Stages LS-1636DD Çift Kapılı Katlanır…
 • Bu çift kapılı katlanır kasa, 36L x 24W x 27H inç ve…
 • Montaj ve katlama için alet gerektirmeden saniyeler içinde kurulur…
 • İki ağır hizmet sürgülü kilit mandalı (kapı başına) köpeği güvenli bir şekilde kilitler
 • Dayanıklı tasarım, evcil hayvanınız için güvenli bir yer oluşturur ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

MidWest Evcil Hayvan Evleri iCrate Köpek Sandığı, köpeğinizin içinde rahat ve güvende hissetmesi koşuluyla mükemmel bir köpek sandığıdır. Bu, taşımayı mümkün kılmak için kolayca katlanabilen basit ve uygun fiyatlı bir sandıktır. Sandık ayrıca, köpeğiniz bir yavru köpek olduğunda ve tamamen büyüdüğünde kullanmanıza izin veren bir bölme ile birlikte gelir.

küçük köpek isimleri erkek

Bahsettiğimiz gibi, MidWest Homes for Pets iCrate Dog Crate'in dayanıklılığı biraz endişe verici. Sandıkları sevmeyen Golden Retriever'lar kırılmayı kolay bulacaktır, bu da bazıları için sorun olabilir. Bununla birlikte, uygun bir sandık eğitimi ile, Golden Retriever'iniz, MidWest Homes for Pets iCrate Dog Crate'in iyi bir seçenek olması için sandıklarından yeterince memnun olmalıdır.

Severiz Bu sandığın bütçe dostu olması, onu ilk kez köpek sahipleri için en iyi seçeneklerden biri haline getiriyor. Çıkarılabilir tepsi ile temizlenmesi kolaydır, hoş bir şekilde katlanır ve taşınması kolaydır. Bölücü, kasayı köpeğiniz büyüdükçe gelişimi boyunca kullanmanıza izin verir.


Gelinzon Ağır Hizmet

2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Gelinzon Ağır Hizmet Köpek Kafesi Sandığı, ağır hizmet köpek kasaları için en iyi seçimimizdir. Dayanıklıdır, güçlüdür ve bir köpek olarak kırılması neredeyse imkansız olan bir kilidi vardır. Kasanın çıkarılabilir tepsi ile temizlenmesi de kolaydır. Aynı zamanda tekerlekli olduğundan, taşımak zorunda kalmadan başka odalara da götürebilirsiniz. Bu özellik, çok ağır oldukları için ağır hizmet kasaları için çok önemlidir.

Bu sandık için ağırlık bir endişe kaynağı olacaktır. Çok ağır - özellikle içinde bir Golden Retriever varken. Sandığı yanınızda getirmek bir angarya olacak. Ağır hizmet kasaları daha pahalıdır Geleneksel kasalardan daha fazla, bu yüzden bu, Golden Retriever'lar için listemizdeki en pahalı köpek kasaları olacak.

Severiz Bu sandığın bu listedeki diğerlerinden daha sert bir dış cepheye sahip olduğu. Altında temizlik için çıkarılabilir bir tepsi vardır ve tekerlekleri olduğu için antrenman yaparken evinizin içinde dolaşmak kolaydır. Ayrıca buradan çıkmak neredeyse imkansızdır. M-cüzdanda biraz daha sert, ancak karşılayabiliyorsanız - satın alabileceğiniz en iyilerden biridir.


EliteField 3 Kapılı Klasör

EliteField 3 Kapılı Katlanır Yumuşak Köpek Kasası, ...
 • Boyut: 42 'uzun x 28' geniş x 32 'yüksek; Şundan 2 'geniş ve 4' daha yüksek ...
 • Sandık çerçevesi güçlü çelik borudan yapılmıştır; sandık kapağı ...
 • Rahatlık için üç örgü kapı (üstte, önde ve yanda) ...
 • Ücretsiz taşıma çantası ve polar yatak dahildir; bir tutamak ve el ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

EliteField 3 Kapılı Katlanır Yumuşak Köpek Kasası, özellikle tel veya plastik kasaları sevmiyorsa, köpeğiniz için rahat bir sandık yapabilir. Sandığın ön tarafındaki ağ nefes alabilir ve köpeğinizin çevresinde neler olup bittiğini görmesini sağlar. EliteField 3 Kapılı Katlanır Yumuşak Köpek Kasası da katlanarak küçük bir boyuta ulaşır, böylece ihtiyacınız olduğunda taşıması kolaydır.

Yumuşak kasaların dezavantajlarından biri, onları temiz tutmanın zor olmasıdır. Bu kasanın çıkarılabilir bir kapağı var, bu da bu sorunu biraz azaltıyor. Tabii ki, yumuşak kasaların diğer büyük dezavantajı, özellikle büyük cinsler için, yok edilmelerinin kolay olmasıdır. Golden Retriever'iniz sandıkta olmaktan hoşlanmıyorsa, özgürlüğe giden yolu kolayca çiğneyebilir.

Severiz Bu sandığın yumuşak ve rahat olması, köpeğinizin buna alışmasını kolaylaştırır. Yavru köpeğinizi oyun günlerinde yanınıza aldığınızda mükemmel hale getiren daha küçük bir boyuta çöker. Çıkarılabilir kapak, temizlemeyi kolaylaştırır ve aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli renk seçenekleri vardır.


AmazonBasics Katlanır Kennel

2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

AmazonBasics, bazı mükemmel ürünler üretir ve onların Katlanır Metal Köpek Sandığı bunlardan biridir. Sandık, isteğe bağlı bir ayırıcıyla birlikte gelir, böylece yetişkin bir Golden Retriever için satın alırsanız biraz tasarruf edebilirsiniz.

Sandık üzerindeki kilitler dayanıklı ve güvenli olsa da, AmazonBasics Katlanır Metal Köpek Kasasının dengesi biraz soru soruyor. Sandıklarına sığan köpekler, kasayı çökertebilir ve açık kapıdan çıkabilirler.

Severiz AmazonBasics katlanır kulübesinin çeşitli faydaları olduğunu. Piyasadaki en ucuz seçeneklerden biridir ve birden çok boyutta sunulduğundan satın almayı kolaylaştırır. İsteğe bağlı ayırıcı, Golden Retriever'inizi köpeklikten yetişkinliğe kadar eğitmeye yardımcı olmak için harikadır. Ayrıca katlanarak depolamayı çocuk oyuncağı haline getirir.


Yeni Dünya Klasörü

Yeni Dünya 42 'Katlanır Metal Köpek Sandığı, ...
 • Tek kapılı katlanır metal köpek sandığı, Yeni Dünya köpek sandığı ölçüleri ...
 • Katlanır metal köpek kasası, sızdırmaz plastik bir tava ve ...
 • İki ağır hizmet sürgülü kilit mandalı (kapı başına) köpeği güvenli bir şekilde kilitler ...
 • Katlanır metal köpek sandığı, aletler olmadan kolayca monte edilir ve düz katlanır ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Yeni Dünya Katlanır Metal Köpek Kasası, rahat, uygun fiyatlı ve temizlenmesi kolay dayanıklı bir tel sandıktır. Bu sandığın en iyi özelliği kilit olabilir. Kurtulmak zor, bu yüzden kaçış sanatçısı Golden Retriever'ın bir çıkış yolu bulması konusunda endişelenmenize gerek yok.

en iyi köpek sandık yatağı

Diğer pek çok benzer sandık gibi, Yeni Dünya Katlanır Metal Köpek Kasası, temizlik için çıkarılabilir bir tepsi ile birlikte gelir. Depolamayı ve taşımayı biraz daha kolaylaştırmak için de katlanır. Diğer tel kasaların aksine, bu sandıkta bir bölücü yoktur. Bir golden retriever yavrusu için çok büyük olacak, bu yüzden bunu sadece yetişkinler için almanızı öneririz.

Severiz Yeni Dünya Katlanır sandık bir seçenek olarak, çünkü çeşitli büyüklükteki köpekler için mevcut. Köpeklerin kaçması dayanıklı ve zordur. Bu sandık, bazı büyük ırklar için 48 inç'e kadar mevcuttur. Maalesef bölen yok. Bir bölücü her zaman ayrı olarak satın alabilirsiniz, ancak bu size biriyle birlikte gelen benzer bir sandıktan daha fazla paraya mal olabilir.


Sıkça Sorulan Sorular

S: Golden Retriever için en iyi kasa türleri nelerdir?

C: Tel kasalar genellikle Golden Retriever'lar için en iyi seçenektir. Köpeğiniz için büyük, temizlenmesi kolay, nefes alabilir ve rahattırlar. Plastik kasalar da işe yarayabilir, ancak tel kasalar onların sandıktan dışarı çıkmalarını ve ailelerinin hala yanlarında olduğunu bilmelerini sağlar.

S: Golden Retriever'im için hangi beden satın almalıyım?

C: Golden Retriever'lar ekstra büyük köpek kasalarına ihtiyaç duyar, bu da tel kasaların genellikle en iyi seçim olmasının bir başka nedenidir. Bölücülere sahip kasalar, yavru köpeğinizi eğitmenize ve büyüdükçe sandığı açmanıza olanak tanır. Ekstra büyük kasalar tipik olarak 42 ila 48 inç uzunluğundadır.

S: Sandık eğitimi ne kadar sürer?

C: Bir köpek yavrusu için sandık eğitimi, çoğu durumda yetişkin bir köpeği eğitmekten çok daha kolaydır. Bir köpek yavrusu için sandık eğitimi sadece birkaç gün sürmelidir, ancak yetişkin bir köpeğin sandık eğitimi haftalar alabilir - özellikle de sandıkla ilişkili daha önce olumsuz duygular varsa.

S: Köpeğinizi neden eğitmelisiniz?

C: Sandık eğitimi, köpeğinizin inindeyken kendini güvende ve rahat hissetmesini sağlar. Aynı zamanda sizin için olumlu olan evin etrafındaki yıkıcı davranışları da önleyecektir.

S: Köpek kasaları güvenli midir?

C: Evet, köpek kasaları güvenlidir. Köpek sandığı yeterince büyük olduğu ve en iyi sandık eğitimi uygulamalarını kullandığınız sürece, köpeğiniz sandığından memnun olacaktır.

The Best of the Bunch

Golden Retriever'lar için bir numaralı köpek kasası seçeneğimiz MidWest Homes for Pets iCrate Dog Crate'dir. Uygun fiyatlı, temizlemesi kolay, katlanabilir ve bir ayırıcıyla birlikte gelir. Sandık, bir Golden Retriever köpek kasasında ihtiyacınız olan hemen hemen her şeye sahiptir, ancak biraz dayanıklılıktan yoksundur.

Bunun bir sorun olacağını düşünüyorsanız, Yeni Dünya Katlanır Metal Köpek Kasasını denemenizi öneririz. Bu sandıkta bölücü yoktur ancak benzer bir fiyata yetişkin bir Golden Retriever'in ihtiyaçlarını karşılayacaktır.

Ağır hizmet seçeneği isteyen ve harcamayı dert etmeyenler Gelinzon Ağır Hizmet Köpek Kafesi Sandığı ile mutlu olacaklar, ancak bu bazı köpekler için aşırı olabilir. Golden Retriever'ınız için MidWest Evcil Hayvanlar için Evler iCrate Köpek Sandığı satın almak ister misiniz? Fiyatları buradan kontrol edin!

Yorumlar