Labrador Retriever'lar İçin En İyi Köpek Oyuncakları: En Çok Taleplerimiz

Labrador Retriever'lar İçin En İyi Köpek Oyuncakları: En Çok Taleplerimiz

Laboratuvarlar köpek oyuncaklarıyla oynamayı sever, ancak çok farklı seçenekler mevcut seçim yapmak zor olabilir. Bu cins enerji dolu ve getirmeyi, taşımayı, çiğnemeyi ve kazmayı seviyorlar ama hepsi farklı bir şekilde oynuyor. Huskies ile benzer enerji seviyelerine sahiptirler ve benzer oyuncaklara ihtiyacım var .

Doğru oyuncağa karar vermek için laboratuvarınıza bir göz atmak çok önemlidir çünkü hiçbir laboratuvar tam olarak birbirine benzemez. Bazıları oyuncaklarını bir bebek gibi nazikçe davranarak yanlarında taşıyacak ve diğerleri iki dakika içinde yumuşak bir peluş oyuncağı parçalayacak. Bu özellikle doğrudur Yavru olduklarında .Bütün bunlar göz önünde bulundurulduğunda, Labs için garantili birkaç oyuncak önereceğiz yavrularını meşgul et saatlerce.

Bir Bakışta: Favori Laboratuvar Oyuncaklarımız

KONG Büyük Köpek Oyuncağı
Bizim Puanımız

En İyi Genel Oyuncak

KONG Klasik Köpek OyuncakChewy.com'da görüntüle
Outward Hound Büyük Sincap Oyuncak
Bizim Puanımız

En İyi Etkileşimli Oyuncak

Outward Hound Etkileşimli Oyuncak

Chewy.com'da görüntüle
Chuckit Topu Oyuncak
Bizim Puanımız

En Bütçe OyuncakChuckit! Büyük Lastik Top

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Alıcı Rehberi

KONG ile Labrador Eğitimi

Etrafta alışveriş yaparken emin olmak istersiniz paranın karşılığını al sizin ve yavrularınızın zevk alması için yeterince uzun süre dayanacak bir oyuncak seçerek. Laboratuvarınız için bir oyuncak seçmek, köpeğinizin sağlığını riske atmadan saatlerce oynayabileceği bir şey elde etmenizi sağlamanızı gerektirir.

Laboratuarlar kötü şöhretli çiğnemecilerdir ve yavru olduklarında keskin dişlere sahip olmak . Yetişkinlikte bile, son derece dayanıklı olmanın yanı sıra onları eğlendirecek oyuncaklara sahip olduklarından emin olmak isteyeceksiniz. Köpek oyuncağı alırken dikkat etmeniz gereken bazı özellikler.

Dayanıklılık

Oyuncağın bir süre dayanacağından ve ağır çiğneme seanslarından sonra bozulmayacağından emin olmak istemeniz bir sır değil. Bu sadece uzun ömür için değil, aynı zamanda Laboratuvarınızın güvenliği yanı sıra. Bazı oyuncaklar yutulursa tehlikeli olabilir veya boğulma tehlikesi oluşturabilir, bu nedenle oyuncağın dayanmasını istersiniz.

Boyut

Oyuncağın boyutu kritiktir çünkü çok küçükse boğulma tehlikesi olabilir ve çok büyükse Laboratuvarınızın çenesini incitmek her şeyi ağızlarına sıkıştırmaya çalıştıklarında. Yukarıda önerdiğimiz oyuncakların çoğu, çeşitli boyutlarda gelir, bu nedenle sizin için uygun olanı bulmakta sorun yaşamazsınız.yavru köpek isimleri köpek

Malzemeler

Labs'ın getirmeyi sevdiği gerçeğine değindik. Bir şeyleri aşağı çekmeyi ve geri getirmeyi severler ve gitmekten korkmazlar onu fırlatabildiğin kadar . Dışarıda köpekler için ideal malzemelerden yapılmış bazı oyuncaklar var. Malzemeler uzun süre dayanır, aşınmaya ve yıpranmaya dayanıklıdır ve Labs sağlığınız için bir tehlike oluşturmazlar. Kötüye kullanıma karşı koyabilecek materyaller söz konusu olduğunda birkaç farklı seçeneğiniz var.

Silgi

Eski bir lastik toptan daha iyisi olamaz. Bu oyuncaklar getirmek için harikadır, esnektirler, bu nedenle kolayca parçalanmazlar ve Laboratuvarlar onları seviyor . Saygın bir markadan bir lastik top bulmak için alışveriş yaparken emin olun ve üzerinde çatlak veya gevşek dikiş olmadığından emin olmak için bir göz atın.

İp

Laboratuvarınız topu kovalamıyorsa, bunun yerine iyi bir halat çekme oyununu sevebilir. Dayanıklı ve sağlam bir halat oyuncağına sahip olmak da harika bir seçenektir. savaşmayı seven yavrular seninle. İp de güvenlidir çünkü kopmaya başladığında, köpeğiniz için fazla tehlikeli olmayacak şekilde gerçekleşir. Yine de çok sayıda ip teli aldığınızı fark edebilirsiniz.

Favorilerimiz

KONG ile oynayan Labrador

Laboratuvarınız için bir köpek oyuncağı seçmek genellikle fırtına gibi çünkü bundan hoşlanıp hoşlanmayacaklarını veya siz tuvalete gittikten sonra oturma odanıza dağılıp dağılmayacağını asla bilemezsiniz. Her yavruya hitap etmesine yardımcı olmak için beş farklı köpek oyuncağı kategorisini ele alacağız.Aşağıdaki kategoriler bakacağımız farklı oyuncaklardır. En popüler olan en iyisi yıkılmaz oyuncaklar , çiğneme oyuncakları, peluş oyuncaklar ve römorkörler. Daha fazla gecikmeden, bütçesi kısıtlı herkes için mükemmel olan beş favorimize bakalım.


KONG Klasik Köpek Oyuncak

KONG Orijinal Köpek Oyuncak
 • İkramlarla doldurmak için harika.
 • Son derece dayanıklı.
 • Yerleşik marka geçmişi.
 • Köpekleri saatlerce eğlendirebilir.
 • Toksik olmayan malzemelerden yapılmıştır.
 • Çiğneme, diş çıkarma, kaygı ve daha fazlasını çözmeye yardımcı olur.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
Chewy.com'da görüntüle

İlk seçimimiz, piyasadaki en popüler köpek oyuncaklarından biridir. Classic KONG, oyuncağın içine biraz yiyecek veya yiyecek koymanıza izin verir. Laboratuarınız içeriden ödül almaya çalışırken onunla oynayacaktır. Klasik KONG'ler çeşitli farklı boyutlarda gelir. Bu, Labrador'unuza yaşam evresinden bağımsız olarak doğru büyüklükte oyuncağı aldığınızdan emin olabileceğiniz anlamına gelir.

Kong oyuncağı aynı zamanda bir getirme oyuncağı görevi görür. Düzensiz şekil ve zıplama, Laboratuvarınızı onu takip etmeye teşvik edecektir. Oyuncağın dışındaki malzeme, köpeğinizin dişlerini temizlemek ve diş etlerini yatıştırmak için harika bir iş çıkarır.Severiz bu popüler bir seçimdir ve neredeyse her köpek sahibinin bir Kong'u olduğu görülmektedir. Kesinlikle tavsiye edilir ve yiyeceği oyuncağın ortasına koyarak Labrador'unuzu daha uzun süre meşgul edebilirsiniz. Son derece dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Ayrıca etkileşimli oyun için bir getirme oyuncağı olarak ikiye katlanırlar. Kong dayanıklıdır ve güçlü çiğnemelere karşı dayanırken, ayrılık kaygısını da yatıştırır.


Chuckit! Ultra Kauçuk Top

Chuckit Orijinal Top Oyuncak
 • Yüksek zıplayan top.
 • Labs gibi gelen ırklar için mükemmel.
 • Ekstra kalın kauçuk çekirdek.
 • Suda yüzer, yüzücüler için harikadır.
 • Turuncu renk, görünürlüğü artırır.
 • Bütçe dostu.
 • Chuckit ile kullanabilirsiniz! marka Başlatıcı.
Chewy.com'da görüntüle

Bir topla getirmek için hiç kötü bir zaman var mı? Laboratuvarlar getirmeyi sever! Bir topu atabildiğiniz kadar kovalamaktan korkmazlar. Bu top parlak renklidir, bu nedenle sizin ve köpeğinizin kaybolması durumunda onu bulmanızı kolaylaştırır. Aynı zamanda birkaç farklı boyutta gelir ve bu, daha büyük Laboratuvarlar için harikadır.

Bu toplar suda yüzer ve ikiniz için birlikte harika etkileşimli oyuncaklar yaparlar, ancak tek başına oynamak için kullanışlı değildirler. Bir top, evde olmadığınızda Laboratuarınızı eğlendirmez ve onlarla oynamak için orada olmadığınız için onları daha da üzebilir.

Severiz Bu dayanıklı topun en güçlü çiğneme yavruları tarafından bile kırılmasının zor olduğunu. Renklendirme sayesinde bulması kolaydır ve top fırlatıcı aksesuarıyla uyumludur. Bu oyuncak, etkileşimli oyun ve gerçekten yok edilemez bir oyuncak istiyorsanız harikadır, Chuckit Ball harika bir oyuncak seçeneğidir.
Nylabone Dokulu DuraChew

Nylabone Klasik
 • Mutlu yavruları çiğnemeyi tatmin eder.
 • Dayanıklı naylondan yapılmıştır.
 • Birden fazla tatta gelir.
 • Yavru köpeğinizin dişlerini temizlemeye yardımcı olur.
 • Veteriner tarafından önerilen oyuncak.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Bütçe dostu.
Chewy.com'da görüntüle

Bu uzun ömürlü çiğneme kemiği, oyuncaklarını çiğnemeyi ve daha kısa süre eğlenmeyi seven Laboratuarlar için mükemmel bir seçenektir. Bu kemik uzun süre dayanır ve pastırma, sığır eti, tavuk ve fıstık ezmesi gibi birkaç farklı tatta gelir.

Kemiğin uçlarında, yavruların dişlerini çiğnerken temizlemelerine yardımcı olan kıllar ve halkalar vardır. Bu, ekstra büyük boyutlu bir kemiktir, bu yüzden elli pounddan daha ağır olan büyük köpekler içindir. Ayrıca bundan daha hafif olan Laboratuarlar için daha küçük olanlar da sunarlar.

başıboş köpek demek

Bu oyuncak, çiğneme dürtüsü olan köpekler için mükemmeldir. Tüylü arkadaşınızın kişisel eşyalarınızı çiğnemek gibi kötü bir alışkanlığı varsa, özellikle yararlıdır. Onlara bu oyuncağı çiğneyerek eşyalarınızı çiğnemeyi öğretmek, bu tür davranışları önlemenin harika bir yoludur.

Severiz Nylabone uzun ömürlü bir çiğneme kemiğidir. Farklı tatlarda gelir ve ayrıca Laboratuarınızın dişlerini temizlemeye yardımcı olan kıllara sahiptir. Kemikler köpeğinizi meşgul etmeye, ayrılık kaygısını gidermeye ve kötü alışkanlıklardan kurtulmaya yardımcı olabilir. Bu oyuncağın üzerindeki kıllar kalkmıştır, bu nedenle, köpek yavrusu döneminde köpeğiniz çiğnerken az miktarda kan görmek nadir değildir (endişelenecek bir neden yoktur).


Outward Hound Sincap İnteraktif Oyuncak

Outward Hound Sincap Köpek Oyuncak
 • Akıllı yavrular için interaktif oyuncak.
 • Orta ve daha büyük boyutlu Laboratuvarlar için birden çok boyut.
 • Yavruların sevdiği eğlenceli saklambaç oyunu.
 • Sincaplar ciyaklıyor.
 • Dayanıklı yumuşak oyuncaklar.
 • Yedek sincaplar sunar.
 • Laboratuvarınızı eğitmek için harika.
Chewy.com'da görüntüle

Laboratuvarınız oyuncaklar konusunda yeterince nazikse ve her şeyi parçalamıyorsa, bunun gibi eğlenceli bir peluş bulmaca oyuncağına gidebilirsiniz. Bu oyuncak, ağaç boyunca saklanan yumuşak gıcırtılı sincaplar kullanır ve köpeğinizin onları bulması gerekir. Ayrıca sincapları ağaçtan ayırabilir ve köpeğiniz onları bulduğunda eğlenceli bir getirme oyunu için fırlatabilirsiniz.

Bu oyuncak zihinsel bir egzersiz olarak faydalıdır ve sorunları çözmelerine yardımcı olur. Bu, enerjilerini olası yıkıcı davranışlardan alır ve onu üretken bir şeye yönlendirir. Oyuncak, Labrador'unuzun ihtiyaçlarını karşılayacak mükemmel boyutu bulabilmeniz için çeşitli farklı boyutlarda gelir.

tazı koşum takımı

Severiz meraklı köpekler için bu bulmaca oyuncağı. Köpeğinizin beynini eğitmek için harikadırlar ve bu oyuncak hem tek başına hem de interaktif oyunlar için iyidir. Sincaplar dışındaki farklı karakterleri karıştırıp eşleştirebilirsiniz, bu da bunu herhangi bir Lab için harika bir seçim haline getirir.


GoughNuts Etkileşimli Tug Oyuncak

Goughnuts Köpek Tug Oyuncak
 • Tug-o-war'ı seven köpekler için üretildi.
 • Tasarım optimum tutuş sağlar.
 • Doğal kauçuk yapı.
 • Son derece dayanıklı.
 • Atmak ve almak için harika.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Ekstrem ve aktif oyun için harika.
Chewy.com'da görüntüle

Bu yıkılmaz römorkör, sizinle güreşmeyi ve dövüşmeyi seven yavrular için harika bir seçenektir. Oyuncak, köpeklerin ağızları ve insan eli için güvenli olacak şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda Labs gibi daha büyük köpekler içindir.

Oyuncağın tasarımı basittir, bir figür 8. Köpeğiniz diğer tarafa kilitlenirken bir tarafa tutuyorsunuz. Oyuncağın kendisi de resimde göründüğünden çok daha büyük. Bu, köpeğinizle aranızda bolca yer olduğu anlamına gelir, böylece boğulmadan tutunabilirsiniz. İki köpeğiniz varsa da işe yarar.

Severiz Bu römorkör oyuncağının sert ve dayanıklı olduğunu, böylece çiğnemeyi seven köpeklerin bazı ciddi suistimallerine dayanabileceğini. Etkileşimlidir ve yavru köpeğinizle biraz zaman geçirmenizi sağlar. Bu oyuncak aynı zamanda birlikte oynamayı seven, zıt uçlarda çekiştiren iki yavru için de harikadır.


Sıkça Sorulan Sorular

Her evcil hayvan sahibinin köpeği hakkında soruları vardır ve size mümkün olan en iyi cevapları vermek istiyoruz. Laboratuvarınızı ve nasıl oynadıklarını anlamak, onları mutlu etmek için en iyi oyuncak türlerini öğrenmenin harika bir yoludur.

S: Laboratuvarlar için en iyi oyuncaklar ne tür oyuncaklardır?
C: Her yavru farklıdır. Laboratuarlar için mükemmel bir oyuncak yoktur, ancak yapmayı sevdikleri birkaç şey vardır. Laboratuvarlar getirmeyi sever ve çekmeyi severler. Alışkanlıklarına göre doğru oyuncağa karar vermek için bu iki noktayı kullanın. Toplar her zaman getirme için sağlam bir seçimdir ve yukarıda birkaç oyuncak getirmeyi önerdik.

S: Köpeğim için bazı malzemeler tehlikeli midir?
ALICI: Bazı köpek oyuncakları Yutulduğunda yavrularınıza zararlı olan yüksek düzeyde kimyasallar içerir. Bazı köpek oyuncakları, bu kimyasallara oyuncağın dışından bile maruz kalır. Bu, köpeğinizin cildine sürtündüğünde alerjiye neden olabileceği anlamına gelir. Oyuncaklarının BPA içermediğinden ve tercihen Çin'de üretilmiştir.

S: Köpek oyuncaklarını yıkayabilir miyim?
A: Kesinlikle, her zaman köpek oyuncaklarınızı yıkamanızı öneririz. Benzersiz bir köpek temizleme malzemesi kullanarak onları sterilize etmek için bir yönteme sahip olmalısınız. Bir pelüş veya ip oyuncağı yıkamaya çalışıyorsanız, genellikle bunları doğrudan çamaşır yıkama makinesine atabilirsiniz. Bazı kauçuk köpek oyuncakları bulaşık makinesinde bile yıkanabilir.

S: Ne yapmalıyım köpeğim bir oyuncak yuttu ?
A: Oh hayır! Bu, büyük ölçüde oyuncağın türüne ve duruma bağlıdır. Yavru köpeğiniz gözle görülür şekilde nefes almada veya yutkunmada zorluk belirtileri gösteriyorsa, onları derhal veterinere götürmeniz gerekir. Oyuncak yumuşaksa ve sabit görünüyorsa, onu izlemenizi ve taburesindeki oyuncak parçalarını izlemenizi öneririz. Durumla ilgili tavsiye almak için Veterinerinizi aramaktan zarar gelmez.

Son düşünceler

Bu noktaya kadar geldiniz ve artık Labs için en iyi köpek oyuncaklarını tam olarak anladınız. Bu cins enerji dolu ve gün boyu oynamayı seviyorlar. Etrafta yokken onlara bir satış noktası sağlamanız gerekecek.

Pek çok farklı oyuncak türü vardır, bu nedenle makale boyunca tartıştığımız ana noktaları özetleyelim. Emin değilseniz hangisi Laboratuvarınızın beğeneceği oyuncak türü , en popüler oyuncakla gidin. Başkaları bundan hoşlanıyor gibi görünüyorsa, muhtemelen yavrularınız için işe yarayacaktır.

Sonunda, Labs söz konusu olduğunda, Kong Classic Dog Toy ile yanlış gidemezsiniz. Birçok amaca bir arada hizmet eder. Oyuncak getirme, etkileşimli ve tek başına oyun oynamak için harika. Yavru köpeğinizin içerideki tedaviye ulaşmaya çalışırken onu çiğneyebileceği gerçeğinden başka gerçek bir dezavantajı yoktur.

Biraz daha heyecan verici ve ilginç bir şey mi arıyorsunuz? Outward Hound Hide ve Seek Squirrel Puzzle Toy'a göz atmanızı öneririz. Bu eşsiz oyuncak, yeterince nazik oldukları sürece size ve yavrularınıza saatlerce eğlence sağlayabilir.

Yorumlar

John Breslin
Merhaba, annem 79 yaşında KOAH hastası ve Labrador, Bonney'i yürüyüşe ya da egzersiz yapmaya vb. götüremiyor. Bonney'i gördüğümde kilo aldığını fark ettim bunun onun için iyi olmadığını biliyorum. Oyuncaklarla ilgili olarak, içeride biraz daha egzersiz yapmasına yardımcı olabilecek herhangi bir şey var mı? Teşekkür ederim!
Kelly Wilson (Yazar)
Merhaba John! Ev sahibinin fiziksel kısıtlamaları olduğunda kapalı alanda egzersiz yapmak zor olabilir. Getirmek her zaman iyidir, sadece standart bir topla, Annenizin Labradoru geri dönme ve topu kucağına geri 'düşürme' konusunda iyi olduğu sürece. Yavrusu zaten buna alışkın değilse, bu olumlu pekiştirme yoluyla eğitilebilir. Anneniz bu yeteneğe sahipse başka bir fikir köpek koşu bandı olabilir. Bu seçenek açıkça daha maliyetlidir. Ayrıca, öğünler gün boyunca aralıklı olduğu sürece çok fazla ek egzersiz yapmadan bile kilo vermenize yardımcı olabilecek bir kilo yönetimi köpek mamasına bakmanızı öneririm. Bu yardımcı olur umarım!