Jack Russell Terrier Karışımları: 20 Farklı Enerjik Melez

Jack Russell Terrier Karışımları: 20 Farklı Enerjik Melez

Jack Russell Terrier, gerçekten eşsiz terrier karışımları yaratmak için diğer birçok köpekle melezleştirilmiş canlı ve enerjik bir cinstir. Bu makale 20 farklı Jack Russell melezlemesini inceleyerek görünümleri, kişilikleri, egzersiz ihtiyaçları ve genellikle her bir ebeveyn ırkından miras aldıkları şeyler hakkında genel bir bakış sunmaktadır. İster cesaret dolu, cep boyutunda bir terrier karışımı, ister maceralara ayak uydurabilecek daha büyük bir melez arıyor olun, bu enerjik seçenekler arasında yaşam tarzınıza mükemmel bir şekilde uygun bir Jack Russell melezi bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Jack Russell terrier karışımları, eğlenceli ve alıngan tüylü bir arkadaş arayan aktif aileler için mükemmel arkadaşlardır. Herhangi bir terrier karışımı köpeği enerjik Jack Russell ile çaprazlamak nispeten yüksek ruhlu bir köpekle sonuçlansa da, kapsanan melezlerin çoğu, Cavalier King Charles Spaniel veya Bichon Frise gibi cinslerin hoş doğasıyla harmanlandığında daha kolay yavrular yaratır. Hangi canlı Jack Russell karışımını seçerseniz seçin, coşkulu melezinizi mutlu ve sağlıklı tutmak için bol miktarda fiziksel ve zihinsel uyarı sağladığınızdan emin olun.Jack Russell bir süper enerjik ve neşeli bir cins diğer hayvanları, özellikle de yerel fareleri ve kedileri kovalamayı seven! Küçük olmasına rağmen alıngan ve hafife alınmamalı zeka, hız ihtiyacı ve sürekli oyun süresi açısından. Bu, onu mükemmel Jack Russell Terrier karışımını bulma çabası içinde diğer özellikler açısından melezleme için birincil hedef haline getiriyor. Aktif bir aileyseniz bu harikadır, eğer hareketsizseniz veya evde neredeyse hiç vakit geçirmiyorsanız o kadar da iyi olmayabilir.

Jack Russell, 1800'lü yıllarda İngiltere'de tilki avında ustasına katılmak üzere yaratıldı. ciddi derecede yüksek bir av sürüşü ve güneş batıncaya kadar daha küçük hayvanları kovalayacak. Tüm Jack Russell karışımları, diğer cins karışımlarının çoğundan daha yüksek bir av dürtüsünü miras alacaktır ve bu nedenle, birini çok evcil hayvanlı bir haneye kabul etme konusunda dikkatli olmalısınız.

Karışık cins köpekler, iki cins arasında karar veremeyenler ya da belirli bir cinsi seven ancak daha dengeli bir köpek istiyorum . Jack Russell karışımı her zaman enerjik ve alıngan olsa da, onu daha sakin bir cinsle karıştırarak yaşam tarzınıza daha uygun bir Jack Russell bulabilirsiniz.Jack Russell Terrier Karışımları

Bir Jack Russell tipik olarak 13 ila 14 inç boyunda ölçün , pençeden omuza ve 13 ila 17 pound arasında ağırlık . Ufak tefek, tıknaz ve kaslı bir adamdır ve düz ya da kırık kürklü, beyaz ve ten rengi, bazen karışıma biraz siyah ya da benekli kısa bir ceketi vardır. Jack Russell'ın karıştırılması, hem kasıtlı melezlemenin bir sonucu olarak hem de iki türün kazara karışması sonucu gerçekleşebilir. Kasıtlı olarak, karma cins yavrularda genetik kusurların görülme sıklığı daha düşüktür. gen havuzunun genişletilmesi Jack Russell Terrier karışımını benimsemenin bir yan faydasıdır.

Karışık yavrular genellikle her iki ebeveynin de eşit bir karışımıdır, bazen bir ebeveyne diğerine göre daha fazla eğilirler. Ancak görünüşü ve özellikleri ne olursa olsun, ebeveynlerinin ikisini de sevdiğinizden emin olmalısınız, bu yüzden Jack Russell karışımına karar vermeden önce ikisini de araştırdığınızdan emin olun.Bir Jack Russell karışımından bekleyeceğiniz şey bir şekilde cesur, zeki ve güçlü bir köpek . Piyasadaki en popüler ve sevimli Jack Russell karışımlarından bazılarını bulduk, bu yüzden bir sonraki köpek ruh eşinizin bir Jack Russell karışımı olup olmadığını öğrenmek için okumaya devam edin!


Sürahi

Sürahi Karışımı

Irklar: Jack Russell Terrier ve Pug

Sürahinin boyu 10 ila 14 inç arasında olacak ve ağırlığı 13 ila 18 pound arasında olacak. Jack Russell'dan biraz daha bodur, burada kastan çok yuvarlanmayı düşünün, bu çocuk hayranlık uyandıracak kadar tatlı ve harika bir sıcak su şişesi olacak. Paltosu kalın olacak ve her iki ebeveynin de beyaz, ten rengi, açık kahverengi ve siyah renklerini alacak.Sürahi popüler bir melez ırktır, ancak birinin Pug'ın Brakisefalik nefes alma zorluklarını miras alması muhtemeldir. Bu nedenle ve oldukça enerjik yapısından dolayı, egzersiz sırasında ciddi gözleme ihtiyacı vardır. O, sizi tetikte tutacak meraklı ve yaramaz bir karışımdır, ancak keşifle geçen uzun bir günün ardından mutlu bir şekilde ailesiyle kucaklaşacaktır.

husky rotweiller

Yorkie Jack

Yorkie Jack

Irklar: Jack Russell Terrier ve Yorkshire Terrier

Yorkie Jack Yorkie'yi geçiyor ve JRT. Genellikle Yorkie'ye daha çok benzeyeceklerdir, bu nedenle bir Yorkie'nin peşindeyseniz ancak daha enerjik ve daha enerjik bir kişiliğe sahipseniz, o zaman bu tür sizin için. Hala meraklı bir köpek olacak ve küçük bir yavru için şaşırtıcı miktarda egzersize ihtiyaç duyan biri olacak, ancak biraz daha rahat ve öğleden sonra ailesiyle birlikte uykuya dalmaktan daha mutlu olacak. Ailesine karşı da son derece sadık, sevgi dolu ve şefkatlidir.

Saçları çok daha uzun ve biraz daha ince olacak, siyah ve ten rengi ve belki de biraz beyaz olacak. Düşük bir tüy dökücü olmasına rağmen, ceketinin sık sık kesilmesi ve fırçalanması gerekecektir. 8 ila 13 inç ölçülerinde ve 10 ila 14 pound ağırlığında, kompakt bir köpektir.
Jack Chi

Jack Chi Karışımı

Irklar: Jack Russell Terrier ve Chihuahua

Çoğu zaman Chihuahua'lı ebeveynine benzeyecek, ancak Jack Russell gibi daha tıknaz bir yapıya sahip olacak. Bacakları kısa, patileri dışa dönük, kuyruğu kıvrık ve gözleri şişkin olacaktır. Genellikle çekiciliğini artıran büyük üçgen Jack Russell kulaklarına sahiptir. 10 ila 15 inç boyunda olacak ve 8 ila 15 kilo arasında ağırlığa sahip olacak.

Chihuahua karışımları kişilik dolu , böylece eğlenceli kişiliği parlak kalitesi olan başka bir kompakt köpek bekleyebilirsiniz! Ağzına kadar çekicilik ve yaşama aşkıyla dolu olan bu adam, öğleden sonraları güzel bir şekerlemeyi de sevecektir. Bu adamın aşırı korumacılıktan kaçınmak için onu doğru yöne yönlendirebilecek sağlam bir lidere ihtiyacı var. Jack Chi harika bir yavru Ailesiyle vakit geçirmeyi seven ve harika bir aile hayvanı olacak.


Sınır Krikosu

Sınır Krikosu

Irklar: Jack Russell Terrier ve Border CollieBorder Jack süper zeki bir köpektir. Border Collie'yi karıştırır ve Jack Russell Terrier. Bu karışım, her gün en az 60 dakika olmak üzere çok fazla fiziksel egzersiz gerektirecektir, bu nedenle aktif bir ailenin yanına yerleştirilmelidir. Collie'nin ebeveyni dünyanın en zeki köpek ırkı olduğu için onun aynı zamanda beyin oyunları, eğitim ve etkileşimli oyun gibi birçok zihinsel uyarıma da ihtiyacı var. Bu, Teriyer kişiliğiyle birleştiğinde, ihtiyacı olanı alamazsa yıkıcı olacağından emin olabilirsiniz.

Boyu 12 ila 20 inç arasında olacak ve ağırlığı 20 ila 40 pound arasında olacak. Paltosu daha uzun ve biraz daha ince olacak ve ebeveynlerinin beyaz, ten rengi ve siyah renklerini alacak.


Husky Jack

Husky Jack

Irklar: Jack Russell Terrier ve Sibirya HuskyHusky Jack beklenmedik bir eşleşmedir, ancak ilgi odağı olmayı seven, eğlenceyi seven ve dışa dönük bir yavru yaratır. Bu cins sevimli husky'yi karıştırır Jack Russell terrier ile onlara bol miktarda kişilik kazandırıyor. Eğer bir köpek palyaço peşindeyseniz Husky Jack tam size göre bir cins. Bu adam ayakları üzerinde hızlıdır ve görünen her hayvanı kovalamayı sevecektir, bu yüzden tasmalı tutulması en iyisi olabilir. Her gün en az 60 dakika yoğun egzersize ihtiyacı olacak.

Boyu 14 ila 20 inç arasında olacak ve ağırlığı 20 ila 40 pound arasında olacak. Tipik olarak Husky'ye çok benzeyecek, ancak Jack Russell'ın daha kısa ve çömelmiş gövdesiyle. Genellikle Husky maskesini, desenlerini ve daha kabarık ceketini miras alacak.


Jackabee

Arı Jack

Irklar: Jack Russell Terrier ve Beagle

Jackabee'nin ağırlığı genellikle 15 ila 30 pound arasındadır ve boyu 15 inç'e kadar çıkabilir. 2 Beagle boyutu vardır, cep Beagle'ı ve standart Beagle, bu nedenle boyut sizin için önemliyse Beagle ebeveynini gördüğünüzden emin olun. Renkleri beyaz, ten rengi ve siyah olacak ve muhtemelen Beagle'ın büyük sarkık kulaklarını da miras alacak. Jackabee çok meraklı bir melezdir , ailesiyle vakit geçirmeyi seven.Bu mutlu-şanslı köpek, ailesiyle birlikte maceralara atılmaktan mutlu olacak ve avcı burnu ve haşarat sevgisi (ya da nefreti!) ile bu adam, Jackabee diyebileceğinizden daha çabuk kaybolacak, bu yüzden muhtemelen daha iyi bakılacaktır. tasmalı da. O, ailesine bayılan tatlı bir pastadır ve bu adam bir veya üç atıştırmalıktan hoşlanacaktır!


Fransız Jack

Fransız Jack

Irklar: Jack Russell Terrier ve Fransız Bulldog

Fransız Jack başka bir cesur küçük Fransız Bulldog karışımı ve tüm gün ailesiyle oynamaktan başka hiçbir şeyi sevmeyen Jack Russell Terrier. Aynı şekilde, eğer etrafta kimse yoksa, o da yorgan gününü tercih ediyor ve ne zaman ayı horlamalarıyla uyuduğunu kesinlikle anlayacaksınız! Aptal doğasına rağmen oldukça zeki ve inatçıdır, bu yüzden eğitilmesi biraz zor olabilir.

Boyu 11 ila 14 inç arasında olacak ve ağırlığı 18 ila 28 pound arasında olacak. Jack Russell'la aynı boyda ama Fransız ebeveyninden çok daha kalın ve sevimli vücudunun etrafında birkaç tur atacak. Kuyruğu muhtemelen kıvırcık olacak, yüzü daha düz olacak ama kulakları olduğundan daha büyük olacak!


Büyük ikramiye

Jack Russell Terrier Pitbull

Irklar: Jack Russell Terrier ve Amerikan Pitbull Teriyeri

Jackpit bir Çukur karışımı Bu gerçek bir Teriyer, yani sınırsız enerjiye sahip, oyuncu, azimli ve meraklı bir köpek arıyorsanız, o zaman bu adam tam size göre. Yaptığı her şeyde inatla ısrarcı olsa da (çoğunlukla komşunuzun kedisini terörize ediyor!), aynı zamanda sahibine de çok sadıktır ve bu nedenle eğitilmesi tam bir hayaldir.

Jackpit genellikle Jack Russell'ın beyaz ve ten rengi renklerini alır, ancak Pitbull ebeveyninin herhangi bir rengiyle birlikte olur, bu yüzden oldukça karışım olabilir. Kısa ve kaygan bir paltoyla bakımı kolay olacak ve görünüşü de çok kaslı olacak, boyu 12 ila 18 inç arasında ve ağırlığı 20 ila 45 pound arasında olacak. Tüm Pitbull tipi karışımlarda olduğu gibi, yerel yasalarınızı ve kiracılık kurallarınızı kontrol ettiğinizden emin olun.


Jackie Bichon

Bichon Jack

Irklar: Jack Russell Terrier ve Bichon Frise

Jackie Bichon'un boyu 10 ila 13 inç arasındadır ve Jack Russell ebeveynine benzer şekilde 13 ila 17 pound arasındadır, aradaki fark ceketidir! Çok daha hacimli ve kabarık olduğundan, biraz sırım gibi görünecek ve düzenli bakıma ihtiyaç duyacaktır.

pitbull terrier karışımı

Bu adam, enerji ve merak ile tatlı ve nazik sakinliğin hoş bir karışımıdır; bu adam harika bir küçük köpek arkadaşıdır. Günde yaklaşık 45 dakika egzersiz yapması gerekecek, çok yorucu bir şeye gerek yok, ancak çok uzun süre yalnız kalmaktan hoşlanmadığı için zamanınızın çoğunu onunla geçirmeniz gerekecek. Çocuklarla arası harikadır ve bol miktarda kucaklaşmayı ve ilgiyi sever.


Jack Tzu

Jack Tzu

Irklar: Jack Russell Terrier ve Shih Tzu

Jack Tzu bir başka popüler haçtır Shih Tzu'yu geçiyor ve Jack Russell Terrier. Bu yavru 9 ila 12 inç arasında biraz daha kısadır ve 9 ila 16 pound arasındadır. Paltosu çok uzun olacak ve görünüşünü şık tutmak için düzenli olarak kesilmesi ve bakım yapılması gerekecek.

Av güdüsü yüksektir ve daha küçük boyuna rağmen ayakları üzerinde çok hızlıdır. Bu adam harika bir bekçi köpeği olacak ve etrafta istenmeyen bir şey veya birisi olduğunda size haber veren ilk kişi olacak. Yani, eğer peşinde olduğunuz şey bir cep bekçi köpeğiyse, o zaman Jack Tzu harika bir seçenek olacaktır. Devriye gezmeyi bitirdiğinde patilerini kanepeye koymayı ve göbek masajını yapmayı çok seviyor.


Jackapoo

Jackapoo

Irklar: Jack Russell Terrier ve Kaniş

Jackapoo'nun ebeveyni tipik olarak minyatür Kaniş'tir ve bu nedenle 11 ila 16 pound arasında ağırlığa ve 11 ila 14 inç yüksekliğe sahip olacaktır. Ancak emin olmak için her zaman Kaniş ebeveyniyle tanışmayı istemelisiniz, aksi takdirde büyük bir sürprizle karşılaşabilirsiniz! Saçlarının kıvırcık, yumuşak, beyaz ve ten rengi olması çok muhtemeldir ve bu oyuncak ayıya benzeyen kesinlikle kafaları çevirecek!

O bir enerjik küçük kaniş karışımı Küçük bir yavru için çok fazla egzersize ihtiyaç duyan bir kişi için bu egzersiz her gün 60 dakikalık yoğun ve çeşitli egzersizlerden oluşmalıdır. Eğitilebilir, sadık ve davranışlarıyla gurur duyan küçük bir adamdır.


Korsan

Korsan

Irklar: Jack Russell Terrier ve Corgi

Cojack tipik olarak Jack Russell'ın yüzüne, Corgi ebeveyninin gövdesine, dışa doğru dönen pençelere ve kalın bir popoya sahiptir. Yüzü hâlâ gülümsüyor ama yüzü daha çok Teriyer'e benziyor, bu da ona mutlu bir görünüm kazandırıyor. birçok Corgi melezi sahip olacak . 10 ila 12 inç boyunda olacak ve 15 ila 25 kilo arasında ağırlığa sahip olacak.

O, sürüyü gütmek veya kurbanını yakalamak için yoluna çıkan her şeyi kovalayarak etrafta koşmayı seven enerjik bir karışımdır. Evde çocuklarınız varsa, onları kıstırma tekniğiyle gütmeye çalışmadığından emin olun, bunun dışında harika ve sevecen bir aile hayvanı olur.


Sığır avcısı

Sığır avcısı

Irklar: Jack Russell Terrier ve Avustralya Sığır Köpeği

Cattlejack, fasulye dolu havalı bir köpektir ve hiçbir şey bu adamı çiftlikte yapacak bir işe sahip olmaktan daha mutlu edemez. Çalışmazsa, bu adamın her gün 60 ila 90 dakika arasında yoğun egzersiz yapması gerekecek. Çok zeki ve çok sadıktır; bu da onu itaatkar, eğitilebilir ve öğrenmesi hızlı kılar. Her iki ebeveyni de meraklıdır, dolayısıyla Sığır Korucusu iki kat daha meraklı olabilir!

Gerçeğinden büyük kulakları ve arsız gülümsemesiyle bu adam muhteşem! Boyu 14 ila 20 inç arasında olacak ve ağırlığı 25 ila 40 pound arasında olacak. Paltosu kısa olacak ve beyaz, ten rengi, kahverengi ve mavi renkte olacak ve Avustralyalı ebeveyninin ara sıra işaretlerini taşıyacak.


Cavajack

Cavajack Karışımı

Irklar: Jack Russell Terrier ve Cavalier King Charles Spaniel

Cavajack, hem enerjik hem de zarif olan, çoğu zaman birçok aileye uygun, dengeli bir köpektir. Çok yoğun olmasına gerek kalmadan 30 ila 45 dakika arası egzersize ihtiyacı var ve günün geri kalanında evin içinde mutlu bir şekilde uyuyacak. Yürüyüşlerinde biraz yaramazdır ama yanınızdan ayrılmayı pek de merak etmez çünkü efendisinin güvenliğinden hoşlanır. Çok sevecendir ve gün boyunca ilgi ve arkadaşlık ister.

Boyu 12 ila 14 inç arasındadır ve ağırlığı 13 ila 18 pound arasındadır. Cavalier'in daha uzun saçları ve kulaklarıyla ama Jack Russell'ın daha tıknaz gövdesiyle ten rengi ve beyaz olacağı neredeyse kesin.


Jackpie

Jackpie

Irklar: Jack Russell Terrier ve Kelpie

Jackpie bu listedeki en enerjiklerden biridir ve baştan sona çalışan bir köpektir. Kendisine iş sunabilecek, çiftlikte çalışan bir ailenin yanına yerleştirilmeyi çok ister ve eğer değilse, vücudunu ve zihnini mutlu ve sağlıklı tutmak için her gün en az 90 dakika egzersiz yapması gerekiyor. Çok tetikte, zeki ve muhtemelen çok yüksek bir av dürtüsüne sahip.

Boyu 14 ila 20 inç arasındadır ve ağırlığı 20 ila 40 pound arasındadır. Görünümü oldukça kaslı ve atletik olacak, muhtemelen beyaz, ten rengi ve siyah renkli kalın bir kürkü olacak. Kuyruğu uzun olacak ve yüzü biraz kurnaz görünecek.


Jackshund

Jackshund

Irklar: Jack Russell Terrier ve Dachshund

Jackshund, cesur ve meraklı bir köpek olarak işini çok ciddiye alıyor! Ayrıca kimsenin efendisine fazla yaklaşmasından hoşlanmayan oldukça bekçi köpeği olması muhtemeldir ve bu nedenle biraz aşırı korumacı olabilir. Onun alıngan ve diva eğilimlerini caydıracak sağlam bir lidere ihtiyacı var ama eğer bu yönetilirse, etrafta bulunması keyifli ve karakterli bir köpek olacaktır.

Boyu yalnızca 9 ila 13 inç arasında olacak, belki daha küçükse Dachshund ebeveyni minyatür boyuttadır ve ağırlığı 15 ila 25 pound arasındadır. Vücudu yüksekliğinden daha uzun olacak ve büyük kürek pençeleri muhtemelen dışarı doğru bakacak. Renkleri tipik olarak normal beyaz ve ten rengi paltoyla karşılaştırıldığında daha koyu olacaktır.


Jackweiler

Jackweiler

Irklar: Jack Russell Terrier ve Rottweiler

Jackweiler, bu listedeki en alışılmadık karışımlardan biridir ve Rottie ebeveyni kadar büyük olmasa da harika bir bekçi köpeği yapar. 14 ila 22 inç boyunda olacak ve 30 ila 80 pound arasında bir ağırlığa sahip olacak. olduğu gibi çoğu Rottweiler karışımı Bu karışım ailesine son derece sadık olacaktır.

Ailenin ve mülkün kendinden emin bir koruyucusudur ve yabancılara karşı pek misafirperver olmayacaktır. Ancak aile dostlarıyla tanıştırıldıktan sonra onları sallanan bir kuyrukla eve davet edecektir. Çok sadık ve zekidir, zaman zaman biraz inatçıdır ve aynı zamanda yüksek bir av dürtüsüne sahip olması da muhtemeldir. Ona nasıl kibar bir köpek olunacağını gösterecek sağlam bir lidere ihtiyacı olacak ve bol miktarda dış mekan alanına ihtiyacı olacak.


Jackaraniyen

Jackaraniyen

Irklar: Jack Russell Terrier ve Pomeranian

Jackaranian popüler bir Jack Russell Terrier karışımıdır. Pomeranya'yı birleştiriyor JRT ile. Bu yavru, yalnızca 7 ila 13 inç boyunda ve yalnızca 7 ila 13 pound ağırlığında, bu listedeki en küçüklerden biridir. Ailesi onu düzenli olarak çalıştırdığı sürece bir apartman dairesinde mutlu bir şekilde yaşayacaktı. Paltosu kabarık ve tipik olarak beyaz ve ten rengi olacak, diğer Pomeranya renklerinin de karışıma katılma ihtimali var.

Başka bir parlak ve cesur Jack Russell karışımı, ilgi odağı olmayı seven ve aile palyaçosu rolünü gerçekten çok ciddiye alan canlı yayın yapan bir kişidir. Jackaranian'ın yanındayken asla sıkıcı bir an olmaz ve her gün yaklaşık 45 dakika heyecan verici egzersize ihtiyacı olacaktır.


Patterjack

Patterjack

Irklar: Jack Russell Terrier ve Patterdale Terrier

shiba köpek cinsi

Patterjack, bu listede daha nadir görülen bir Jack Russell Terrier karışımıdır, ancak ebeveynleri birbirine o kadar benzer ki, bu küçük adamın son derece yüksek bir av dürtüsüne sahip olacağını, sınırsız enerjiye sahip olacağını ve sizi tutacağını neredeyse garanti edebilirsiniz. gün boyu ayak parmaklarınızın üzerinde. En az 60 dakikalık yoğun ve çeşitli egzersizlere ihtiyacı olacak ve eğer bu çocuğu yıpratabilirseniz, o zaman kanepede sevgi dolu bir kucaklaşmayı kazanabilirsiniz.

Boyu 11 ila 15 inç arasında olacak ve ağırlığı 12 ila 15 pound arasında olacak. Kısa kuyruklu, kaslı ama orantılı görünümlü bir köpektir ve muhtemelen küçük bir bıyığa benzeyen Patterdale'in daha uzun namlu kıllarına sahip olacaktır.


Westie Jack

Westie Jack

Irklar: Jack Russell Terrier ve Batı Highland Teriyeri

Westie Jack, en sıkıcı günlere güneş ışığı getirecek neşeli bir köpektir. Eğlenceli ve enerjiktir, ancak aşırı derecede değil; çoğu aile ortamında mutlu olabilecek, dengeli ve kibar bir köpektir. Günde yaklaşık 30 dakika egzersiz yapması gerekecek, yürüyüşlerinde biraz meraklı olacak. Küçük çocuklu bir aileye yakışır ve evde çok serindir.

Boyu 11 ila 14 inç arasında olacak ve ağırlığı 14 ila 18 pound arasında olacak. Paltosu hafif ve kabarık olacak, çoğu zaman çoğunlukla beyaz Westie ebeveyninden gelen, ceketinin üzerine ten rengi, siyah veya kahverengi renkler sıçramış. Ceketinin pürüzsüz ve dolaşmayan kalması için haftada bir veya iki kez fırçalanması gerekecektir.


Son düşünceler

İşte karşınızda, en sevdiğimiz ve bazen de merak ettiğimiz 20 tanesi, Jack Russell karışımları etrafında. İster aynı derecede enerjik bir dokunuşa sahip bir Jack Russell Terrier karışımı, ister çok fazla egzersiz gerektirmeyen daha sakin bir karışım arıyorsanız, bu enerjik melezlerde aradığınızı mutlaka bulacaksınız. Mükemmel yavruyu ararken her zaman alışveriş yapmadan önce sahiplenmenizi öneririz.

Yorumlar

terrier karışımı, jack russell karışımı, terrier karışımı köpek