American Bully İçin En İyi Köpek Maması: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

American Bully İçin En İyi Köpek Maması: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

American Bully'niz için en iyi köpek mamasını mı arıyorsunuz? The American Bully bir Pitbull tip köpek ama o değil Pitbull . Amerikan Pitbull Terrier (APBT) cinsinin doğal bir uzantısıdır. Bundan dolayı kendi görünümünü geliştirdi ve yüzyıllar boyunca mizaç. Sonunda tarafından tanındı Birleşik Kennel Kulübü (UKC) 2013 yılında kendi başına bir cins olarak, ancak American Kennel Club gibi diğer cins kayıtları bu cinsi tanımıyor.

köpek parktan ayrılmayacak

Cinsi, tümü kaslı ve ağır set köpekler olan APBT, American Bulldog, English Bulldog ve Olde English Bulldogge'dan büyük ölçüde etkilenmiştir. Gibi bazı kayıtlar Amerikan Kabadayı Kulübesi Kulübü tanımak Amerikan Bully'nin farklı boyutları standart, cep, XL ve klasik dahil. UKC yalnızca tek boyutun, standart olduğunun farkındadır ve burada bu kılavuzda standart boyutlu American Bully'nin beslenme gereksinimlerine bakacağız.Ölçme Pençeden omuza 16 ila 20 inç , ancak belirli bir ağırlığı olmayan Amerikan Bully, orta büyüklükte bir köpek olarak görülüyor, ancak ciddi kasları olan biri! İşte bu kılavuzda sizi köpek yavrusu, yetişkin ve yaşlı dahil olmak üzere yaşam evrelerinin her birinin ayrıntılarını inceleyeceğiz ve ayrıca aşırı kilolu American Bully için bir bölüm de ekledik - öyleyse daha yakından bakalım!

Bir Bakışta: Amerikan Bully için En İyi Yiyecekler

Vahşi Yavru Köpek Tadı
Bizim Puanımız

Yavru Köpekler İçin En İyisi

Vahşi Yavru Köpek TadıChewy.com'da görüntüle
American Journey Tahılsız Yetişkin Maması
Bizim Puanımız

Yetişkinler İçin En İyisi

Amerikan Yolculuğu Yetişkin

Chewy.com'da görüntüle
American Journey Senior Food
Bizim Puanımız

Yaşlılar İçin En İyisiAmerican Journey Senior

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

American Bully Puppy Besin İhtiyaçları

American Bully'nin yapması gereken çok şey var ve MSD Veteriner Kılavuzu yavruların en az% 22'lik bir protein içeriğine ihtiyaç duyduğunu, ancak büyük kas kütlesi nedeniyle% 26 civarında daha fazla olması gerektiğini önermektedir. Gerçek etler ve et yemekleri yüksek kaliteli protein sağlar ve hepsi tanımlanabilir olmalıdır.

Bu içerikler aynı zamanda glukozamin ile doludur ve Yakında çok fazla ağırlık taşıyacak olan eklemlerini desteklemek ve göz ve beyin fonksiyonunun yanı sıra genel gelişimini destekleyecek omega yağ asitleri. Pek çok Pitbull türü köpeğin cilt hassasiyetlerine sahip olduğu bilinmektedir. omega yağlı maddeler Balık, balık yağları, hayvansal yağ ve keten tohumu dahil olmak üzere E vitamini, biotin ve folik asit gibi cildini besler.

Dokosaheksaenoik asit (DHA), eikosapentaenoik asit (EPA) ve araşidonik asit (ARA) gibi anne sütünde bulunan maddeler, köpek yavrusu döneminde çok önemlidir ve omega yağ asitleri ve yumurta ürünlerinde bulunabilir. Vitaminler, mineraller ve antioksidanlar Meyvelerde, sebzelerde bulunan ve eklenen takviyeler de gelişen bağışıklık sistemini destekleyecektir.

Yavru köpek, tartışmasız en önemli beslenme aşamasıdır. sağlıklı bir vücut için temelleri atar , bu yüzden onu beslemeye karar verdiğiniz her ne olursa olsun, yavru köpekler için özel olarak tasarlandığından emin olun çünkü olması gerektiği gibi geliştirmesi gereken her şeyi ona sağlayacaktır. American Bully'niz için köpek yavrusu döneminde en iyi köpek mamasını bulmak, diğer yaşam evrelerinden daha önemlidir.Yetişkin Amerikan Kabadayı Besin İhtiyaçları

12 ile 18 ay arasında American Bully'nizi yavaşça yetişkin bir mama . Yetişkinlik döneminde, MSD Kılavuzu, köpeklerin kendisine minimum% 18 protein içeriği sağlayacak bir mama yemesi gerektiğini, ancak daha büyük kas kütlesine sahip köpekler için% 23'e daha fazla eğilmesi gerektiğini önermektedir.

Bir Amerikan Zorba'nın ihtiyaç duyacağı kalori miktarı kilosuna ve enerjik bir yaşam tarzı mı yoksa hareketsiz bir yaşam tarzı mı sürdürdüğüne bağlı olacaktır, ancak tipik olarak 900 ila 1.300 kaloriye ihtiyaç var . Ancak onun kilosunu ve yaşını kullanarak paket talimatlarını takip ettiğinizden emin olun ve eğer aşırı kilolu olmaya başlarsa onu beslediğiniz miktarı azaltın.

Yukarıda belirtildiği gibi Omega yağ asitleri, Amerikan Bully ve potansiyel cilt sorunları için hala önemlidir ve vitaminler ve mineraller, genel sağlığını desteklemek için hala önemlidir. Dengeli bir diyet burada anahtardır ve tüm yüksek kaliteli mama taneleri ona sağlıklı kalması için ihtiyaç duyduğu şeyi sağlayacaktır.

Kıdemli Amerikan Kabadayı Besin İhtiyaçları

Amerikan Bully'niz buralarda son sınıf olarak kabul edilecek. 8 yaş , bu yüzden zamanı geldiğinde onu yavaş yavaş yaşlı bir mama yemine geçirmelisin. Vücudu yaşlandıkça ve zayıfladıkça beslenme ihtiyaçları da değişir ve bu nedenle, ihtiyaç duyduğu şeye odaklanacakları için onu yaşlı bir mama ile beslemek önemlidir.İhtiyacı olacak çok daha az enerji genç haliyle karşılaştırıldığında, aksi takdirde aşırı kilolu olma riskini alırsınız, bu da zaten zayıflamış ve çok fazla Zorba ağırlığı taşıyan eklemlerine daha fazla baskı uygular. Et yemekleri gibi malzemeler yüksek glukozamin ve kondroitin seviyeleri, ve eklenen takviyeler, ortak destek için çok önemlidir.

Sindirim sistemi ve metabolizması yavaşlamaya başlayacak ve bu nedenle yağları verimli bir şekilde sindiremeyecek, bu nedenle daha düşük bir yağ içeriği gerekiyor. Bununla birlikte, yukarıda açıklanan bileşenlerden omega yağ asitleri onu sağlıklı tutacak ve cildini ve tüylerini besleyecektir. Vitaminler, mineraller ve antioksidanlar yaşlanmakta olan bağışıklık sistemini güçlendireceği ve hastalıklar ve hastalıklarla savaşmasına yardımcı olacağı için ileri yıllarında önemlidir.

American Bully Puppies için En İyi Köpek Maması

Amerikan zorba köpek yavrusu yemek için bekliyor

American Bully yavruları, gençken daha yüksek kalori sayısına ve daha yüksek protein / yağ sayılarına ihtiyaç duyar. Agresif büyüme ölçekleri ve yüksek kas yoğunluğu nedeniyle buna ihtiyaçları vardır. Büyük cins yavrulardır ve bu nedenle, büyük cins köpek formülüne ihtiyacım var . Yetişkinlikten önce çok fazla yağsız kası beslemek için doğru kuru mama mamasına ihtiyaçları var. büyüme yörüngesini desteklemek . Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç marka vardır ve her biri American Bully'nin beslenme ihtiyaçlarını karşılayacaktır.
Vahşi Pasifik Akıntısı Yavru Köpeğinin Tadı

Vahşi Yavru Köpek Formülünün Tadı
 • Gerçek somon ilk malzemedir.
 • Tahıl içermeyen tarif.
 • Kas büyümesi için yüksek protein içeriği.
 • Bağışıklık sistemi sağlığı için antioksidanlar.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Kupa başına 360 kalori.
 • % 27 Protein,% 15 Yağ,% 5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarif, Somon ve diğer balıkların tadı için çıldıran yavru köpekler için yapılmıştır, bu nedenle Amerikan Bully'niz biraz telaşlıysa, bu onun için bir seçenek olabilir. DHA ve EPA'nın yanı sıra kemik ve eklem desteği sayesinde beyin ve göz gelişimi için harika olan omega yağ asitleriyle doludur. Yavru köpek aşaması için, bir Amerikan Bully için en iyi köpek mamalarından biridir.

Diğer önemli köpek besinlerini kaybetmeden, büyüme çizelgelerine göre çok fazla kilo alıyor gibi görünen Zorbalar için en iyi olabilecek en düşük kalori sayısına sahiptir. Yüksek lif içeriğine sahiptir ve lactobacillus acidophilus gibi probiyotik bileşenlerle sindirim sistemine iyi bakılır.

Severiz Bu tarif, somon ve okyanus balıklarını tek protein kaynağı olarak listeliyor, böylece derisini besleyecek ve omega yağ asitleri ile kaplayacak. Sıralaması da iyi Orijen gibi diğer tanınmış markalara karşı .


American Journey Puppy Tarifi

Tahılsız Köpek Maması Amerikan Yolculuğu
 • Tahıl içermeyen köpek formülü.
 • Mısır, buğday veya soya yok.
 • Besleyici meyve ve sebzeleri içerir.
 • Omega yağ asitleri için somon ve keten tohumu yağı.
 • Kas büyümesini desteklemek için yüksek protein.
 • Kupa başına 380 kalori.
 • % 30 Protein,% 12 Yağ,% 5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Büyük kas kütlesi ve enerji ihtiyaçları için harika yağsız protein kaynakları olan kemiksiz tavuk, tavuk unu ve hindi yemeği bu listedeki ilk üç içeriktir. Bezelye, nohut ve tatlı patatesler tahıl ihtiyacını değiştirir ve enerji, lif ve diğer besinleri sağlar.Fructooligosaccharide, bağırsak dostu bakterilerin büyümesini teşvik eden bir bileşendir ve yüksek lif içeriği ve kurutulmuş pancar posası ile sindirim sistemi her ısırıkta desteklenecektir. Havuç, yaban mersini ve kurutulmuş yosun bağışıklığını destekler ve kemiklerini güçlü tutar.

Severiz o bu Amerikan Yolculuğu tarifi bütçe dostudur ve benzer fiyatlandırma bandındaki diğer ürünlerle karşılaştırıldığında yüksek kalitededir.


Merrick Classic Grains Puppy Tarifi

Zorbalar İçin Merrick Köpek Maması
 • Sağlıklı tam tahıl içerir.
 • İlk malzeme, kemiksiz et ve balıktır.
 • Yüksek kaliteli protein, kas büyümesini destekler.
 • Sağlıklı sebzeler içerir.
 • Glutensizdir, dolgu maddesi veya koruyucu madde içermez.
 • Kupa başına 406 kalori.
 • % 28 Protein,% 16 Yağ,% 3,5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

İçindekiler listesinde tahılları listelemesine rağmen, bu tarif en düşük lif içeriğine sahiptir. Bu, çok fazla lifle mücadele eden bazı yavru köpekler için önemli olabilir. Hala optimal sindirimi destekler. Kurutulmuş yumurta ürünleri ve Somon küspesi omega yağ asitleri sağlar. Havuç, elma ve ilave vitamin ve mineraller bağışıklığını destekler.

Kemiksiz Tavuk ve Tavuk yemeği bu listedeki ilk iki malzemedir. Bu kibble, en büyük miktarda glukozamin Amerikan Bully ve onun ağır yüklü eklemleri için önemli.

Severiz bu tarifin tahıl içermesi. Bu, sindirim sistemi yumuşak tahıllarla çok daha iyi çalışan Amerikan Bullies için önemlidir.


Blue Buffalo Wilderness Köpek Formülü

Blue Buffalo Puppy Rocky Mountain Formülü
 • Beyin desteği için DHA.
 • Daha küçük ağızlar için köpek yavrusu büyüklüğünde mama.
 • Tüm yan ürün yemeklerinden arındırılmıştır.
 • Bağışıklık sağlığı için vitamin ve mineraller.
 • Gerçek et ve sebzelerle yapılmıştır.
 • Kupa başına 427 kalori.
 • % 32 Protein,% 16 Yağ,% 5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu, listelenen et çeşitliliği sayesinde yüksek proteinli bir tariftir. Malzemeler arasında sığır eti, kuzu eti, geyik eti ve balık unu bulunur. Kas kütlesi için amino asitler ve DHA ile dolu. Ayrıca American Bullies'in sevdiği etli tatlarla doludur. Optimize edilmiş köpek besinleri ile besin açısından yoğun olan özel LifeSource Uçları ile yapılır. Bu popüler bir köpek yavrusu formülüdür, American Journey'e benzer .

Bezelye, patates ve tatlı patates, enerji ve lif ihtiyacı için tahıl ihtiyacının yerini alıyor. Gelişen bağışıklık sistemi için meyve ve vitamin takviyeleri de listelenmiştir. Keten tohumu, kanola yağı, biotin, balık yağları ve E vitamini, tüylerini ve cildini besler.

Severiz Bu tarifte Tavuk veya kümes hayvanı içeriği bulunmuyor, bu da onu bu yaygın bileşenlere alerjisi olan Amerikan Bullies için harika bir seçenek yapıyor.


Wellness Core Köpek Maması

Wellness Core Tahılsız Yavru Köpek Maması Altın
 • Kas büyümesi için yüksek proteinli tarif.
 • Tahıl içermeyen tarif.
 • Beyin sağlığı ve desteği için DHA.
 • Bağırsak sağlığı için probiyotiklerle kaplanmıştır.
 • Yapay tat veya koruyucu yok.
 • Kupa başına 417 kalori.
 • % 36 Protein,% 18 Yağ,% 5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Protein açısından zengin olan bu tarifte, ilk üç bileşen olarak kemiksiz Tavuk, Tavuk unu ve Türkiye yemeği listelenmektedir. Sağlıklı kas gelişimi ve gücü ve yavru köpek yetiştirme gücü için protein doludur. Bu, enerji kaynağı olarak patates ve bezelye kullanan, tahıl içermeyen başka bir tariftir.

Muz, ıspanak, brokoli, elma ve elma, çeşitli antioksidan ve vitaminler sağlar. Her bir mama parçası, her ısırıkta sindirim sistemine yardımcı olmak için probiyotik bir çözelti ile kaplanmıştır. Keten tohumu ve balık yağları cildinin ve tüyünün beslenmesini sağlar.

Severiz bu tarifin en yüksek protein içeriğine sahip olduğu. Bu, onu çok aktif olan Amerikan Zorbaları için harika bir seçim yapar.


Yetişkin Amerikan Bullies için En İyi Köpek Maması

Yetişkin Amerikan Kabadayı

Amerian Bullies yetişkinliğe ulaştıkça, onları yetişkin formüllü köpek mamasına dönüştürmek isteyeceksiniz. Bu genellikle 12 ila 15 aylıkken olur. Bu süre zarfında, yavru köpeğinizi beslediğiniz kalori sayımını geri çekmek isteyeceksiniz. Bu aşırı kilo almalarını önleyin Amerikan Zorbalarının yapma eğilimi olduğu gibi. Aşağıda, American Bully'nizin yetişkinliğe geçerken kullanabileceği en sevdiğimiz yiyecekleri bulacaksınız.


Instinct Raw Boost Köpek Maması

Instinct Raw Boost Köpek Maması
 • Yüksek proteinli dondurularak kurutulmuş kuru mama.
 • Kafessiz tavuk ilk malzemedir.
 • Bağırsak sağlığı için probiyotik desteği.
 • Cilt ve tüy sağlığı için Omega yağ asitleri.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Kupa başına 508 kalori.
 • % 37 Protein,% 20,5 Yağ,% 4 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Tavuk, Tavuk unu, Ringa unu, dondurularak kurutulmuş Tavuk, menhaden balık unu ve dondurularak kurutulmuş Tavuk ciğeri ve kalbi dahil olmak üzere, büyük kasları için gerekli amino asitler ve besinlerle dolu ve aynı zamanda büyük olan protein içerikleri listelenmiştir. lezzet. Kemikleri ve eklemleri için omega yağ asitleri ve glukozamin bakımından da zengindirler.

Ham parçalar, kasesine doku katan kuru mama karışımına eklenir ve sindirim sistemine yardımcı olmak için probiyotik çözelti ile güçlendirilir. Eklenen vitamin ve mineral takviyeleri bağışıklık sistemini de güçlendirecektir.

Severiz Bu tarifin, bu listedeki en yüksek protein içeriğine sahip olduğunu, bu da ekstra enerjik veya performans gösteren American Bullies için harika.


American Journey Yetişkin Köpek Maması

Tahılsız Yetişkin Yemekleri Amerikan Yolculuğu
 • Tahıl içermeyen köpek maması formülü.
 • Meyve ve sebzelerden yapılmıştır.
 • Kemiksiz somondan yapılmıştır.
 • Yağsız kaslar için yüksek proteinli formül.
 • Bağışıklık sağlığı için antioksidanlar.
 • Kupa başına 390 kalori.
 • % 32 Protein,% 14 Yağ,% 5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarif, sağlıklı, tahıl içermeyen malzemeler sayesinde tatmin edici. Kemiksiz Somon ve balık unu, bu listedeki ilk bileşenlerdir ve köpeğinize cildi, ceketi ve bilişsel işlevi için omega yağ asitleriyle dolu yağsız protein sağlar. Bu önemlidir, çünkü genellikle Nutro gibi daha pahalı formüller .

Havuç, yaban mersini ve kızılcık bağışıklık sistemine antioksidanlar sağlar ve kurutulmuş yosun kemiklerini ve dişlerini güçlü tutar. Yetişkinler için bu, bir Amerikan Kabadayı için en iyi köpek mamalarından biridir.

Severiz Bu tarifin kemiksiz Somon ve balık unu ile yapıldığını, bu nedenle hassas cildini ve tüylerini desteklemek için omega yağ asitleri ve balık yağları ile dolu olduğunu söyledi.


Merrick Sağlıklı Tahıllar Köpek Maması

Merrick Yetişkin Formülü Köpek Maması
 • Tahıl içeren formül.
 • Kahverengi pirinç, arpa ve kinoadan yapılmıştır.
 • Lif, sindirime yardımcı olur.
 • Glutensizdir ve koruyucu içermez.
 • Mısır, buğday veya soya yok.
 • Kupa başına 393 kalori.
 • % 26 Protein,% 16 Yağ,% 3,5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu, tahıl içeren başka bir seçenektir ve kahverengi pirinç, yulaf ezmesi, chia tohumu ve kinoa gibi sindirimi kolay bileşenler, kabuğuna enerji, lif ve omega yağ asitleri sağlar. Lactobacillus acidophilus gibi probiyotik bileşenler gastrointestinal sistemini destekler, ancak yine de böyle bir diyette daha iyi performans gösteren köpekler için en düşük lif içeriğini sunar.

Kemiksiz Tavuk, Tavuk unu ve hindi yemeği, kas kütlesini korumak için protein içeriği sağlar ve süper lezzetlidir.

Severiz Bu tarifin önde gelen glukozamin ve kondroitin seviyelerine sahip olduğunu, bu da Amerikan Bullies'in ağır yüklü kemiklerini ve eklemlerini desteklemek için önemlidir.


Blue Buffalo Wilderness Köpek Maması

Rocky Mountain Tarifi Yetişkin Formülü Yemi
 • Hassas mideler için tahıl içermez.
 • Bağışıklık desteği için antioksidanlar.
 • Gerçek sebzelerden yapılmıştır.
 • L-karnitin yağ yakmayı ve yağsız kasları güçlendirir.
 • Tüm yan ürünler içermez.
 • Kupa başına 393 kalori.
 • % 30 Protein,% 15 Yağ,% 6 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Kemiksiz Dana Eti, balık unu, kemiksiz kuzu eti ve geyik eti bu tarifte etli protein kaynaklarıdır. Bu, tıknaz kas yapısı için bol miktarda enerji ve güç sağlar. Yetişkin yaşamı için gerekli olan besinlerle dolu Yaşam Kaynağı Bitleri dahildir. Yaban mersini ve kızılcık gibi antioksidanlar, bağışıklık sistemini güçlü tutar.

Bu tahıl içermeyen ancak yüksek lifli bir besindir. Prebiyotik lifler ve probiyotik bileşenler, her bir mama parçasında sindirim desteğini garanti eder. Tahılsız bir tarif arıyorsanız, bu formül bir Amerikan Bully için en iyi köpek mamalarından biridir. Blue Buffalo birinci sınıf bir markadır ve genellikle Science Diet gibi diğer markalarla karşılaştırıldığında kalite söz konusu olduğunda.

Severiz Bu tarif tamamen Tavuk ve kümes hayvanları içermez, bu nedenle bu içeriklere alerjisi olan Amerikan Bullies için harikadır.


Wellness Core Yetişkin Köpek Maması

Wellness Core Tahıl İçermeyen Yetişkin Köpek Maması
 • Kas gelişimi için yüksek proteinli tarif.
 • Hassas mideler için tahıl içermez.
 • Eklem sağlığı için glukozamin ve kondroitin.
 • Deri ve kürk için Omega yağ asitleri.
 • Mısır, buğday veya soya yok.
 • Kupa başına 421 kalori.
 • % 34 Protein,% 16 Yağ,% 4 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarif, bu listedeki ikinci en yüksek protein içeriğine sahiptir. Bu, kas ihtiyaçları için harikadır ve ayrıca güçlü kemikler ve eklemler için ona glukozamin ve kondroitin sağlarlar.

Ayrıca eklenen vitamin ve mineral takviyeleri ve lahana, brokoli ve ıspanak gibi sağlıklı sebzeler sayesinde besinler açısından da zengindir. Keten tohumu, Somon yağı ve E vitamini cildine ve tüylerine özen gösterir ve her bir mama parçası sağlıklı bir bağırsak florasını destekleyen probiyotik bir solüsyonla kaplanır.

Severiz Bu tarifin protein açısından zengin olduğu ve yağsız kemikli hindi yemeği, hindi yemeği ve tavuk unu listelendiği.


Kıdemli Amerikan Bullies için En İyi Köpek Maması

Kıdemli Amerikan Kabadayı

Amerikan Kabadayınız olarak 7 yıllık işareti geçiyor , protein içeriğini korurken daha az kaloriye, daha yüksek lif içeriğine ihtiyaç duymaya başlayacaklar. Kıdemli köpekler farklı besin ihtiyaçları var yanı sıra. Antioksidanlar ve vitaminler içeren bir yiyeceğe sahip olduğunuzdan emin olmak isteyeceksiniz. bağışıklık sistemini güçlendirmek . Aşağıda listelenen favorilerimizle kıdemli American Bully'niz için seçebileceğiniz birkaç harika marka var.


Nulo Senior Köpek Maması

Nulo Freestyle Köpek Maması
 • Tahıl içermeyen tarif.
 • Kümes hayvanı içeriği yok.
 • Eklem sağlığı için Glucosamine ve Chondroitin.
 • Metabolizmayı desteklemek için L-karnitin.
 • Kemik sağlığı için kalsiyum.
 • Kupa başına 396 kalori.
 • % 30 Protein,% 12 Yağ,% 5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarif, yağsız proteinler ve et yemekleri ile yapılır. Deri ve tüy sağlığı için omega yağ asitleri sağlarlar. Bu formül aynı zamanda zayıflayan eklemlerini desteklemeye yardımcı olan glukozamin içerir. Bu, düşük glisemikli prebiyotik lifli bileşenler kullanan, tahıl içermeyen bir besindir. Malzemeler, yeterli enerji almasını sağlamak için tatlı patates ve nohut içerir.

Prebiyotik liflere ek olarak probiyotik içerik ve suşlara sahiptir. Bu, yavaşlayan metabolizmasını desteklemek için L-karnitini listelemenin yanı sıra sindirimi kolay bir tarif haline getirir.

Severiz bu tarifin protein kaynaklarının Somon, Alabalık ve Türkiye olduğunu. Derisini, kaplamasını ve eklemlerini beslemek için hepsi omega yağ asitleriyle doludur. Yaşlılık dönemi için bu, bir Amerikan Bully için en iyi köpek mamalarından biridir.


Ameican Journey Senior Köpek Maması

American Journey Senior Formula Grain Dahil
 • Tahıl içeren formül.
 • Gerçek tavuk ilk malzemedir.
 • Bağışıklık sağlığı için antioksidan karışım.
 • Eklem sağlığı için glukozamin ve kondroitin.
 • Deri ve kürk için Omega yağ asitleri.
 • Kupa başına 307 kalori.
 • % 25 Protein,% 11 Yağ,% 7 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarifte kahverengi pirinç ve arpa gibi yumuşak tahıllar kullanılır. Bu enerji ve lif sağlar. Bu köpek maması aynı zamanda daha uzun süre tok hissetmesine yardımcı olacak en yüksek lif içeriklerinden birine sahiptir. Kemiksiz Tavuk ilk malzemedir ve Tavuk ve Hindi yemekleri, eklemleri için omega yağ asitleri ve glukozamin sağlar.

siyah beyaz kurt köpeği

Kalp sağlığını destekleyen taurin listelenmiştir. Yaban mersini ve kızılcıkların yanı sıra vitamin ve mineral takviyeleri, güçlü bir bağışıklık sisteminin korunmasına katkıda bulunur.

Severiz bu tarifin tahıl içermesi. Bazı Amerikan Bullies, midelerinin durumuna bağlı olarak tahıllarla çok daha iyi sonuç verir.


Merrick Kıdemli Köpek Maması Formülü

Merrick Dog Senior Köpek Maması
 • Kemiksiz tavuk birinci bileşendir.
 • Gerçek meyve ve sebzelerden yapılmıştır.
 • Glutensiz tarif.
 • Metabolizma hızlandırmak için L-karnitin.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Kupa başına 372 kalori.
 • % 32 Protein,% 12 Yağ,% 3,5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tahıl içermeyen tarif, yüksek protein içeriğine ve kemiği alınmış Tavuk'a sahiptir. Ayrıca ilk üç bileşen olarak tavuk unu ve Somon unu içerir. Bu sadece kasları ve eklemleri için harika değil, aynı zamanda tat tomurcuklarını da tatmin edecek. Vitamin takviyeleri ve elmalar, sağlıklı bir oksidatif duruma ulaşmaya yardımcı olur.

Omega yağ asitleri balık yağlarında ve Tavuk yağında bulunabilir. Tatlı patates, havuç ve bezelye gibi prebiyotik lifler de sindirim sistemini destekler.

Severiz bu tarifin pazar lideri glukozamin ve kondroitin seviyelerine sahip olduğu. Bu, yaşlanan kemiklerini ve eklemlerini desteklemeye yardımcı olacaktır.


Blue Buffalo Senior Köpek Maması

Wellness Rocky Mountain Tarifi Kıdemli Formül
 • Gerçek etten yapılmıştır.
 • Bağışıklık sağlığı için vitamin ve mineraller.
 • Kalp sağlığı için taurin.
 • Yapay içerik, soya veya buğday yok.
 • Beyin sağlığı için DHA.
 • Kupa başına 383 kalori.
 • % 28 Protein,% 12 Yağ,% 7 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarif hala Tavuk ve kümes hayvanları içermez, bu da bu malzemeleri sevmeyenler için harikadır. Keten tohumu ve balık yağları kuruyan cildini ve tüylerini besler. Kurutulmuş yumurta ürünleri beynine bilişsel destek sağlayacaktır.

Kemiksiz Sığır Eti ve balık unu, kaslarına bakım gücü ve eklemleri glukozamin ile sağlar. LifeSource Bitleri, vücuduna optimize edilmiş kıdemli besinler sağlar. Yaban mersini, kızılcık ve besin takviyeleri de çeşitli vitaminler sağlar.

Severiz bu tarifin en yüksek lif içeriklerinden birine sahip olduğu. Yüksek lifli diyetle sindirim yolları çok daha iyi olan Amerikan Bullies için harikadır.


Wellness Core Senior Köpek Maması

Wellness Core Senior Köpek Maması
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Kas gelişimi için hayvansal protein.
 • Yaşlı köpekler için beslenme desteği.
 • Et yan ürünleri yok.
 • Yapay içerik yok.
 • Kupa başına 359 kalori.
 • % 32 Protein,% 12 Yağ,% 6.25 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarif, protein açısından zengin Öz setini tamamlar. Son yıllarında bile enerjik olan kaslı Zorbalar için harikadır. Kemiksiz hindi ve tavuk küspesi yağsız ve eklemleri için glikozaminle dolu. Ayrıca cilt ve tüy sağlığı için omega yağ asitleri içerir. Somon yağı ve keten tohumu içeriği de buna katkıda bulunur.

Ispanak, brokoli, havuç, elma ve yaban mersini ve lahana, vitamin ve besin sağlar. Bu, yavrularınızın vücuduna formda ve sağlıklı kalması için ihtiyaç duyduğu vitaminlerle yardımcı olacaktır. Mama parçaları, genel sağlık ve sindirim sağlığı için ilave takviyeler ve probiyotiklerle güçlendirilmiştir.

Severiz bu tarifin protein açısından zengin olduğu. Bu, Amerikan Bullies'in son yıllarında büyük kas kütlesini desteklemeye devam etmesine yardımcı oluyor.


Aşırı Kilolu Amerikan Bullies için Yiyecek

Kilolu Amerikan Kabadayı

Bully'nizin hızla kilo aldığını fark ederseniz, kalorileri azaltmanın zamanı gelmiştir. Onu bir kilo kontrol maması haline getirmek isteyeceksiniz. Bu formüller daha az yağ içerir ve enerji. Ayrıca daha uzun süre daha tok hissetmesine yardımcı olmak için yüksek lif içeriğine sahiptirler. Bu, yavrularınızın kilo vermesine yardımcı olacak ve kilo ile ilgili daha fazla sağlık sorunlarının gelişmesini önleyecektir.


Wellness Çekirdek Kilo Yönetimi

Wellness Kilo Verme Köpek Maması Formülü
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Hassas mideleri olan köpekler için üretilmiştir.
 • Kilo yönetimi için azaltılmış yağlı formül.
 • Kalp sağlığı için taurin.
 • Dolgu maddesi veya yan ürün yok.
 • Kupa başına 360 kalori.
 • % 33 Protein,% 10 Yağ,% 12 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tahıl içermeyen tarif, hala protein açısından zengindir ve bu Amerikan Bully için önemlidir. Orijinal formüle kıyasla% 25 oranında yağ azalması olan kas kütlesi nedeniyle gereklidir. Protein içeriği% 33, yağ içeriği% 10 ve kalori sayısı fincan başına 360'dır. % 12'de lif içeriği son derece yüksektir, bu da onun daha uzun süre daha dolgun hissedeceği anlamına gelir.

Severiz Kilo kaybı için Wellness Core. Bütçe dostudur ve çoğu evcil hayvan sahibi tarafından yavrularınız için iyi bir kilo kaybı maması olarak kabul edilir.


Amerikan Yolculuğu Sağlıklı Kilo

American Journey Senior Formula Grain Dahil
 • Azaltılmış kalorili köpek maması.
 • Tavuk ilk malzemedir.
 • Metabolizma için L-karnitin içerir.
 • Eklem sağlığı için glukozamin ve kondroitin.
 • Sağlıklı lif kaynakları.
 • Kupa başına 304 kalori.
 • % 25 Protein,% 9 Yağ,% 9 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tahıl içeren tarif, sindirim sistemi üzerinde nazik olan esmer pirinç ve arpa kullanır. Tavuk ve Tavuk unu sayesinde protein içeriği% 25'tir. Yağ içeriği% 9, lif içeriği% 9 ve fincan başına kalori sayısı 304'tür. Aşırı kilolu yavrular için bu, bir American Bully için en iyi köpek mamalarından biridir.

Severiz American Journey'in tariflerinin çoğu. American Journey Köpek Maması İncelememizde neden hayran olduğumuz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.


Son düşünceler

American Bully, büyük bir cinstir. çok fazla etli proteine ​​ihtiyaç duyar büyük kas kütlelerini desteklemek için. American Bullies'in ayrıca cildi için omega yağ asitlerine ihtiyacı vardır, bunların tümü yukarıdaki önerilerimizde bulunabilir. Başka yiyecekler var düşünebilirsin senin yavru için. Ancak, favorilerimize sadık kalarak American Bully'niz için en iyi köpek mamasını bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yorumlar