American Journey Köpek Maması İncelemesi: Hatırlamalar, Fiyatlar ve Daha Fazlası

American Journey Köpek Maması İncelemesi: Hatırlamalar, Fiyatlar ve Daha Fazlası

American Journey, daha yeni bir köpek maması markasıdır ve Chewy’nin kendi mamasıdır. Kirkland markasına benzer Costco için. Piyasada bu kadar kısa bir süre için, bu American Journey köpek maması incelemesinde bile çok yüksek puanlar kazandılar. Pek çok farklı tarifleri vardır ve köpek mamaları genellikle 'tüm yaşam evrelerine' uygun olarak sunulur. yaşlı köpekler için kuru köpek maması , yavru köpekler için kibbles ve kilo vermesi gereken köpekler için formüller . Ayrıca, biraz daha pahalı olan sınırlı bir içerik formülü de dahil olmak üzere diyete özgü farklı formüllere sahiptirler.

American Journey, onu kullanan çoğu köpek sahibi tarafından iyi düşünülür ve bazı daha pahalı markalara rakip olur. Tariflerinden bazıları tahıl içermez ve diğer tarifler değildir, bu nedenle aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli tariflere sahip olacaksınız. Ayrıca birkaç tane var ıslak köpek mamalarının farklı tatları Bu, yavrularınız için kuru mamaya bir topper olarak eklemek harika olabilir. Islak yiyecekleri de iyi düşünülmüştür, çoğu yavru, tüketirken mide-bağırsak sorunları yaşamaz. Aynı zamanda diğer ıslak yiyeceklerden daha hesaplı.American Journey'in en önemli yiyecekleri yetişkinler içindir ve bunlar 'tüm yaşam evreleri' olarak etiketlenir. Köpek formülleri var, ancak hiçbiri ağızlarına sığması için daha küçük boyutlu bir mama yemine ihtiyaç duyan oyuncak cinsi yavrular için özel olarak değil. Bir oyuncak türünüz varsa, daha küçük bir boyutta düşünmek isteyeceksiniz. küçük cins köpekler için yaratılmış kuru mama . Yetişkin oyuncak ırkları iyi olmalı boyutlarına bağlı olarak , ancak her şeyde olduğu gibi, köpeğinizle test etmenizi öneririz. Aşağıda American Journey, kullandıkları malzemeler, tatları ve her kategorideki favorilerimiz hakkında daha fazla bilgi bulacaksınız. Hadi kazalım!

Bir Bakışta Yemek İncelemesi: Amerikan Yolculuğu Formülleri

American Journey Tahılsız Yavru Köpek Maması
Bizim Puanımız

Amerikan Yolculuğu

Tahılsız Yavru KöpekChewy.com'da görüntüle
American Journey Tahılsız Yetişkin Maması
Bizim Puanımız

Amerikan YolculuğuTahılsız Yetişkin

Chewy.com'da görüntüle
American Journey Tahıl Dahil Yemek
Bizim Puanımız

Amerikan YolculuğuTahıl İçeren Yetişkin

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Marka Geçmişi ve Geri Çağırmalar

American Journey Food yiyen köpek

Markanın başladığı tarih için gerçek bir tarih bulamamış olsak da, yeni olduğundan oldukça eminiz. USPTO.gov web sitesinde hızlı bir ticari marka araması, ticari marka 2017 yılının Nisan ayında açıldı ve Chewy.com web sitesine baktığınızda, 2017 yılının yemekle ilgili ilk incelemelerin gelmeye başladığı zaman olduğunu görebilirsiniz. Bu bize yaklaşık 3 yıldır buralarda olduğunu söylüyor ve bu da onu daha yeni bir gıda markası yapıyor. bazı eski markalara kıyasla .

American Journey'in yemeğinin Kansas'ta üretildi ve Limited Ingredient Grain-Free formülü California'da üretilmektedir. Bunların hem ABD'deki hem de dünya çapındaki saygın tedarikçilerden kaynaklandığını da biliyoruz. Senaryoya bağlı olarak, ürünlerindeki bazı etlerin farklı bir ülkeden gelmesi muhtemeldir.

Araştırmamıza dayanarak, biz yiyeceklerinden herhangi biri için herhangi bir geri çağırma verisi bulamıyor . Bu, marka kurulduğundan bu yana tek bir geri çağırma yaşamadıkları anlamına geliyor ki bu, böylesine yeni bir köpek maması markası için etkileyici. Bu, bütçenizi zorlamayan biri için özellikle etkileyici!

Gıda Maddeleri

Köpek Maması Malzemeleri

Unutulmaması gereken en büyük şey, çiğneme herhangi bir yan ürün et unu kullanmaz (bazı ucuz markalar tarafından kullanılır) ve buğday, mısır veya soya kullanılmaz. Tariflerinden bazıları tahıl içermez ve FDA tarafından soruşturma altında son yıllarda, ancak bu çalışmadaki veriler hala sonuçsuz. Çok sayıda olumlu eleştiriye ve geri çağırma verilerinin eksikliğine dayanarak, çoğu yavru, American Journey köpek mamasını herhangi bir sorun yaşamadan yemekte iyidir.Et üzerinde koklama testini geçtikten sonra, şimdi yiyeceklerin başka neler içerdiğine geçiyoruz. Köpek maması tarifleri ayrıca yaban mersini ve diğer sebzelerde doğal olarak bulunan antioksidanların yanı sıra vitaminler ve minerallerle takviye edilmiştir. Ayrıca bir sağlıklı Omega-3 yağ asitleri dozu ve tane içeriğinde yavaş yanan karbonhidratlar. Tariflerinin çoğundaki tahıllar kahverengi pirinçten elde edilir veya tatlı patateslerden Formüllerinin çoğunda birincil bileşen olan. Ayrıca menüde yaban mersini ve kızılcık gibi diğer meyveleri de bulabilirsiniz.

American Journey Köpek Maması Yorumları

Aşağıda, en iyi yiyecekleri gıda türüne ve ürettikleri birkaç yiyeceğe göre ayırıyoruz. özellikle yavrularınızın yaşam evresi için . Yiyeceklerinin çoğu, herkese uyan tek bir yaklaşımla 'tüm yaşam aşamaları' dır, yani yavrularınızı yaşlarından ziyade ağırlıklarına ve boyutlarına göre yöneteceksiniz. En küçük yaştan başlayarak ve en popülerden en küçüğe doğru sıralanan her formüle bir göz atalım.

Köpek Formülleri

American Journey Tahılsız Köpek Formülü

Tahılsız Köpek Maması Amerikan Yolculuğu
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Gerçek meyve ve sebzeleri içerir.
 • Yüksek protein karışımı.
 • Somon ve keten tohumu yağı.
 • Lif bakımından zengindir.
 • DHA içerir.
 • En popüler köpek formülü.
Chewy.com'da görüntüle

American Journey'in birkaç farklı tatta gelen üç popüler köpek yavrusu formülü vardır. Yavru köpekler için tahıl içermeyen iki yiyecek sunarlar. tahıl içeren . Tahıl içeren yiyecekler, tahıl içermeyen yiyeceklerden daha ucuzdur, çünkü üretimi daha zordur. Her üç formül de eşit derecede harika sonuçlar alır, bu sadece köpeğinizin midesinin ne kadar hassas olduğuna bağlıdır. Köpek formülleri şu amaçlarla kullanılabilir: büyük cins yavruları besle küçük ırkların yanı sıra.Bir yavru köpek mamasını düşünürken, cins türünü, beklenen büyüklüğünü ve yiyeceklerinin kalitesini hesaba katmak isteyeceksiniz. Yavruluk, bir köpeğin gelişimi için son derece önemli bir zamandır, bu nedenle, köpek yavrusu döneminde bir köpek maması için daha ucuza gitmek önermediğimiz bir şey .

American Journey'in yiyecekleri, Omega 3’leri ve Omega 6 yağ asitlerini içeren mükemmel bir besin ve antioksidan profiline sahiptir. Yukarıdaki 3 tarifin tümü meyveleri içerir ve sebzeler ek besin ve mineral sağlamaya yardımcı olmak için. Her formüldeki en iyi içerik kemiksiz balık veya et bu nedenle hiçbirinde yan ürün kullanılmamıştır. Tahıl içermeyen yiyecekler glütensizdir, oysa kahverengi pirinç ve tavuk formülü değildir. Çoğu yavru, glüten içeren bir diyette başarılı olur, ancak hassas mideleri olan yavrular onsuz daha iyi yapar.

Tahıllı Yetişkin Formülü

American Journey Tahılsız Yetişkin FormülüTahılsız Yetişkin Yemekleri Amerikan Yolculuğu
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Meyve ve sebzelerle yapılır.
 • Yüksek proteinli formül.
 • Somon ve keten tohumu içerir.
 • DHA içerir.
 • Omega 3'leri içerir.
 • En popüler Yetişkin Formülü.
Chewy.com'da görüntüle

Yetişkin formülleri, tahıl olsun veya olmasın 'tüm yaşam aşamaları' içindir. Bu yiyecekler yetişkin köpekler içindir ve yavrularınızı beslemek için güvenli olmalıdır. yaklaşık 1 yaşında , onları yaşlılıklarının sonuna kadar taşıyarak. Bazı köpekler, belirli bir yiyeceğe geçtikten sonra, süresiz olarak “tüm yaşam aşamasında” kalabilirler. Yavru köpekler 'tüm aşamalarda' bir yiyecekle hayatta kalabilirken, yavrularınızın özellikle yavru köpekler için hazırlanmış yiyeceklerle başlamasını ve 12 ayda 'tüm yaşam aşaması' formülüne geçmesini öneririz.

American Journey'in tahıl içeren formüllerinin dört farklı popüler çeşidi vardır. Bu yemek, tahıl içermeyen yemek tariflerinden daha ucuzdur ve eğer sizin için uygunsa bunlara bakmanızı öneririz. köpeğin mide problemi yok veya bir bütçeye sahipler. Tamamen sağlıklı bir köpeğe tahıl içermeyen mama beslemede sorun yoktur, ancak bazı insanlar bunu karşılayamaz ve bazıları FDA’nın tahıl içermeyen gıdalar hakkındaki araştırmasına itiraz eder ve bu tartışmadan kaçınmayı tercih eder.

Bu tahıl içeren formül, bir yan ürün değil, birincil et olan bütün bileşenleri içerir. Bu yemekte kullanılan dolgu maddesi yoktur. Bu yiyeceklerin bir mükemmel amino asit profili , köpeğinize kompleks karbonhidratlar sağlayın ve meyveler ve sebzeler sayesinde güzel bir antioksidan profiline sahip olun. Bu köpek mamasındaki lif artışı, köpeğinizin de düzenli kalmasını sağlamaya yardımcı olacaktır.

Yetişkin Tahılsız

Amerikan Yolculuğu Tahıl İçeren FormülTahıl Dahil Yetişkin Yemekleri Amerikan Yolculuğu
 • Bütçe dostu yiyecek.
 • Omega 3 yağ asitlerini içerir.
 • Gerçek sebzelerden yapılmıştır.
 • Keten tohumu içerir.
 • Et ilk malzemedir.
 • Kahverengi pirinçten yapılmıştır.
 • Tahıllar yavaş yanan karbonhidratlardır.
Chewy.com'da görüntüle

Tahılsız 'All Life Stages' köpek maması, American Journey'in amiral gemisidir. Çok sayıda tahıl içermeyen tatlar sunarlar. en kirli köpekler bile . Bunların her biri köpeğinle iyi yapacak , yavrularınızın boyutu, cinsi veya boyutu ne olursa olsun. Yiyecek alımını köpeğinizin aktivite seviyelerine göre kontrol edersiniz.

Mide hassasiyeti olan tüm yavrular için veya bütçeniz karşılayabiliyorsa, tahıl içermeyen formüller öneririz. Ve her zaman emin ol ki tahılsız gıdaya geç , veterinerinizden onay aldınız. Veterineriniz, köpeğinizin bu diyete uygun olmadığını düşünüyorsa, size başka alternatifler sunabilir. Bununla birlikte, çoğu köpek, tahıl içermeyen yiyeceklerde gayet iyi davranmalıdır.

Bu, American Journey serisindeki en popüler köpek maması olduğundan, sadece aynı seviyede yüksek kaliteli besinleri görmemiz şaşırtıcı olmamalıdır. Sadece biz değil antioksidan desteği alın , yüksek kaliteli protein ve Omega 3/6 yağ asitleri, ancak aynı zamanda köpeğinizde beyin ve görme gelişimini desteklemeye yardımcı olan bir DHA desteğimiz de var. American Journey’in tahıl içermeyen yetişkin formülü favorilerimizden biridir. İyi dayanıyor diğer markalara kıyasla. Bu, hatta bazılarını içerir Taste of the Wild gibi premium markalar .

Yetişkin Tahıl İçermeyen Sınırlı Malzemeler

American Journey Limited Bileşen Formülü

Tahılsız Sınırlı İçerik American Journey Köpek Maması
 • Tahılsız Formül.
 • Kısa içerik listesi.
 • Tek bir hayvansal protein formu.
 • Omega 3'ler tüyleri ve cildi besler.
 • Lif için keten tohumu içerir.
 • Tatlı patates ve bezelye ile yapılır.
 • Hassas mideler için harika.
Chewy.com'da görüntüle

İnsanlar yapay tatlardan ve içerik maddelerinden uzaklaşmaya başladıkça, sınırlı içerik formülleri giderek daha popüler hale geliyor. Bunun arkasındaki fikir şudur: bir yiyeceğin sahip olduğu daha az içerik , o kadar saftır. Bu fikir insanlara da çok nüfuz ediyor, etiket ne kadar küçükse, sizin için o kadar iyi. Dolayısıyla aynı mantığın köpeğiniz için de geçerli olacağı mantıklı.

Sınırlı içeriğe sahip köpek mamasıyla ilgili tek sorun, üretmenin daha pahalı olmasıdır. Bu nedenle, maliyet daha sonra size, tüketiciye aktarılır. American Journey'in bazı harika sınırlı içerik formülleri var. Sınırlı içerikli gıdalar arasındaki fiyat farkı aslında çok yakın diğer markalara göre.

Yavrularınız için sınırlı içerikli yiyeceklere dalmanız, fiyatta yalnızca yaklaşık% 10'luk bir farktır. Malzemelerin bazıları diğer yiyeceklerine benzediğinden, yavrularınız her zamanki gibi acı çekmek yerine sınırlı bir içerik formülüne nispeten iyi geçebilir. 2-3 haftalık mide etkileri değişen yiyecekler.

Kıdemli Formüller

American Journey Senior Formula

Tahılsız Kıdemli Köpek Maması Amerikan Yolculuğu
 • Tahılsız Formül.
 • Beyin işlevi için MCT'leri içerir.
 • Glukozamini artırın.
 • Kondroitini artırın.
 • Gerçek sebzelerle yapılmıştır.
 • Et ilk malzemedir.
 • Soya, mısır veya buğday yok.
Chewy.com'da görüntüle

American Journey'in üç üst düzey formülü var. Onların seçimi, iki tane tahıl içermeyen üst düzey tarif ve bir tane tahıl formülü içerir. tahılsız somon ve tatlı patates Tahıl içeren tavuk ve kahverengi pirinç bu üçü arasında en ucuzu olacak. Hepsi, onları kullanan köpek sahipleri tarafından yüksek oranda derecelendirilmiştir ve yaşlı köpeğiniz için harika bir seçenek olacaktır. American Journey öyle değil diğer markalar olarak bilinir Ancak Kıdemli tarifler söz konusu olduğunda.

Üst düzey bir formüle geçmek, sadece yavrularınız yaşlandıkça kemiklerini ve eklemlerini destekleyen besin maddelerine ihtiyaç duyacakları gerçeğinden dolayı daha zor olabilir. Genellikle bir glukozamin düzeylerini artıran köpek maması ile güçlendirmenin yanı sıra ek vitamin ve mineraller . Bu yiyeceklerin üçü de bunu yapar ve her birini köpeğinizin sağlığını korumaya yardımcı olmak için mükemmel bir seçim haline getirir. Dışarıda daha birçok üst düzey formül köpek maması varken, daha zorlu bir kategoride rekabet etmek için sağlam bir iş çıkarırlar. Nutro gibi daha büyük markalarla .

Kilo kaybı

American Journey Sağlıklı Kilo Formülü

Kilo Verme Köpek Maması American Journey
 • Kilo kaybı için azaltılmış kalori.
 • Yağ yakmak için L-karnitin içerir.
 • Glukozamin desteği.
 • Kondroitin desteği.
 • Buğday, mısır veya soya yok.
 • Yan ürün kullanılmaz.
 • Besin açısından yoğun karbonhidratlar.
Chewy.com'da görüntüle

American Journey'in sağlıklı kilolu köpek maması sadece makul fiyat açısından değil, aynı zamanda yaygın olarak kullanılmaktadır ve biraz kilo vermesi gereken yavrular için harika bir formüldür. Bu formül tahıl dahil Bu yüzden midesi aşırı hassas olan bir köpeğiniz varsa bunu göz önünde bulundurmanız gerekir. Yavru köpeğinizin birkaç kilo atmaya çalışırken tahıl içermeyen bir diyete bağlı kalması gerekiyorsa, başka kilo kaybı köpek maması seçenekleri de var.

Bu yiyecek türe göre ayrılmamış Science Diet'in yaptığını gördüğümüz gibi Bu nedenle, köpeğinizin yiyecek alımını boyutlarına ve boyutlarına göre izlemeniz ve düzenlemeniz gerekir. tablodaki önerilen yiyecekler . Köpeğinizin yiyecek alımını, düzenli olarak aşırı besleniyorsa ve kilo alıyorsa, muhtemelen yakından izlemeniz gerekir.

Islak Yiyecekler

American Journey Islak Köpek Maması

Islak Köpek Maması American Journey Tahılsız
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Et ilk malzemedir.
 • Abd'de üretilmiştir.
 • Yan ürün kullanılmaz.
 • Buğday, mısır veya soya içermez.
 • Çeşitli paketlerde gelir.
 • BPA içermeyen kutular.
Chewy.com'da görüntüle

Sadece kuru tanelere bakacağımızı düşünmedin, değil mi? American Journey köpek maması incelememize, yüksek kaliteli ıslak mamalarından birkaçını da dahil ederek devam etmeyi planlıyoruz. Bunlar, normal kuru mama üzerinde harika bir topper yapar. Köpeğinizin yemesini asla savunmuyoruz tek besin kaynağı olarak ıslak yiyecek bir çok sebepten ötürü. Spesifik olarak, diş sağlığı için yalnızca bir yumuşak yiyeceğe sahip olmak çok zayıftır. Kuru mama, köpeğinizin dişlerini temiz tutmaya yardımcı olur, bu nedenle, eğer çiğ beslenmiyorsanız, dişlerini temiz tutmak için kemiklere ve diğer ham maddelere erişebildikleri yerlerde, yavru köpeğinizin diyetlerinde bunu bulundurması neredeyse çok önemlidir.

Yine de ıslak yiyecekler harika bir yardımcı olabilir ve American Journey'in formülleri, diğer ıslak köpek mamalarıyla karşılaştırıldığında çok iyi sonuç verir. Kuru mama taneleri gibi, ıslak mama formülü hiç geri çağırma olmadı görebildiğimiz. Yavru köpeğinizin kuru maması üzerine yarım kutu ıslak köpek maması karıştırmak, yavrularınız için yemek zamanını çok daha ilginç hale getirecek harika bir fikirdir.

American Journey kümes hayvanları ve dana eti çeşitleri en yüksek puan alan pakettir ve kuru mama gibi ilk bileşen her zaman ettir. Bu yemekler de ABD'de hazırlanır ve yalnızca BPA içermeyen kutularda paketlenir. Bir mükemmel amino asit profili yavrularınızı beslediğiniz herhangi bir kuru mama desteklemeye yardımcı olmak için. Ayrıca köpeğinizin gıda hassasiyetlerinden korunmasını sağlamak için mısır, buğday veya soya içermez.

Son düşünceler

Bu American Journey köpek maması incelemesinde bulduğunuz gibi, markete gitmeden internetten sipariş vermek isteyenler için bütçeye uygun bir seçenektir. lug home 24 kiloluk çantalar köpek maması. Aynı zamanda, mide sorunları olmadan çoğu köpeğin keyif alacağı bir markadır. Tüm yiyecek seçenekleri kaliteli, bazıları diğerlerinden biraz daha fazla öne çıkıyor. Piyasada köpeğinizi beslemek için birçok başka seçenek olsa da, maliyet, kalite, kolaylık ve besin profili nedeniyle Amerikan Yolculuğunu şiddetle tavsiye ediyoruz.

Yorumlar