American Journey vs. Taste of the Wild: Hangi Köpek Maması Daha İyi?

American Journey vs. Taste of the Wild: Hangi Köpek Maması Daha İyi?

Hangi köpek maması markasının daha iyi olduğunu merak ediyor musunuz? Amerikan Yolculuğu ve Vahşi Tadı? Bu iki marka iyi biliniyor ve harika ürünler sunuyor. Ama tıpkı biz insanlar gibi, tüm köpekler aynı değildir. Ve bir marka, siz ve köpeğiniz için biraz daha iyi bir seçenek olabilir.

Köpeğiniz için bir mama markası seçerken dikkate alınması gereken çok sayıda değişken vardır. Yaş, besin ihtiyaçları, içerik duyarlılıkları ve tatlar hepsi bir rol oynayacak köpeğinizin ne yediğini. Hem American Journey hem de Taste of the Wild, yavru köpeğinizin yaşı ne olursa olsun, dikkate değer birkaç seçeneğe sahiptir.İşte bu kılavuzda, yardımcı olmak için bu yüksek puan alan iki markayı birbiriyle karşılaştıracağız. hangisinin daha iyi seçim olduğuna karar ver senin için. Marka geçmişine, kullandıkları bileşenlerin kalitesine, sundukları formüllere ve çok daha fazlasına bakıyoruz. Hepsi karar vermenize yardımcı olmak için. Öyleyse, onları birbirleriyle karşılaştıralım ve bu iki harika köpek maması markasına daha yakından bakalım.

Vahşi Köpek Formülü Yüksek Çayırının Tadı
Bizim Puanımız

Yavru Köpekler İçin En İyisi

Vahşi Yavru Köpek TadıChewy.com'da görüntüle
American Journey Tahılsız Yetişkin Maması
Bizim Puanımız

Yetişkinler İçin En İyisiAmerikan Yolculuğu Tahılsız

Chewy.com'da görüntüle
American Journey Senior Köpek Maması Formülü
Bizim Puanımız

Yaşlılar İçin En İyisiAmerikan Yolculuğu Kıdemli

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Marka Geçmişleri

Resimde Köpek Maması

İyi yemek, iyi bir markayla başlar. Köpeğinize neler girdiğinden emin olmadan önce, nereden geldiği konusunda kendinizi iyi hissetmelisiniz. Bu nedenle, şirketin kendisine bakmak her zaman önemlidir. Aşağıda hem American Journey hem de Taste of the Wild'a daha ayrıntılı olarak bakıyoruz.

Amerikan Yolculuğu

American Journey yeni bir evcil hayvan maması markasıdır. Henüz kendi web sitelerine sahip olmadıkları için bilgiler biraz sınırlıdır. Bu hayal kırıklığı yaratsa da, bunun sizi onlardan uzaklaştırmasına izin vermeyin! American Journey, Chewy’nin ev markasıdır ve kayıtlar, 2017 yılından beri evcil hayvan maması sağladıklarını göstermektedir.

Dışarıdaki tüm evcil hayvan sahipleri Chewy çevrimiçi pazarını duymuş ve bu nedenle yiyecekleri hızla popüler hale geliyor. Yüksek kaliteli yiyecekler sunarlar ancak bütçe fiyatları. Evcil hayvan maması arenasına rekabet getiriyorlar ve müşterileri arasında büyük bir hit olduğunu kanıtlıyorlar. Yani onlar önerilerimizin üst sıralarında okuyucularımız için.

Vahşi Tadı

Taste of the Wild, köklü bir köpek maması markasıdır Diamond Pet Foods'a aittir ve tarafından üretilmektedir. Diamond Pet Foods 1970 yılında kuruldu ve markayı 2007 yılında oluşturdu. Bundan önce Diamond Pet Food yapışkan bir geçmişe sahipti ve Taste of the Wild, tüketicilerinin güvenini bir kez daha sağlıklı ve daha premium bir şekilde kazanma şansıydı. hat.Onların ahlakı sağlamaktır uygun fiyatlarla birinci sınıf evcil hayvan maması. Taste of the Wild, American Journey'e kıyasla yalnızca biraz daha pahalıdır. Ayrıca onlara para için iyi bir değer kazandırır diğer benzer markalara kıyasla dışarıda.

Geri çağırmalar

American Journey vs Taste of the Wild Recall

Burada her markanın geri çağırma geçmişine bir göz atacağız. Bu, bir markanın sevgili hayvanlarımızın güvenliğini ne kadar ciddiye aldığının mükemmel bir göstergesidir. Bunu yapmak için araştırdık ABD Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) ve Amerikan Veteriner Hekimler Birliği (AVMA) web siteleri. Öyleyse bir göz atalım.

Amerikan Yolculuğu

2017'den beri sadece ortalıkta olsalar da, American Journey'in temiz bir sağlık faturası var. hiçbir geri çağırma kaydı yok. Bu bir bütçe markası için harikadır ve aynı zamanda, köpeklerimizin sağlığını çok ciddiye aldıklarına inanmamıza neden olur.

Bunları diğer birkaç büyük üreticiyle de karşılaştırdık: Purina Pro ile karşılaştırmalar, Nutro'ya karşı, ve yine Blue Buffalo'ya karşı.Vahşi Tadı

Taste of the Wild, American Journey ile karşılaştırıldığında, kemerine fazladan 10 yıllık çalışma süresine sahiptir. Ancak kayıtlar, sadece 1 ürün geri çağırma kaydı. Bu geri çağırma Mayıs 2012'de gerçekleşti, ancak bunun Taste of the Wild ile sınırlı olmadığını ve diğer markaların etkilendiğini unutmamak gerekir.

İncelemeden sonra, Diamond Pet Foods'un sahip olduğu belirli tesislerde yapılan bazı evcil hayvan mamaları Salmonella ile kontamine oldu. Ne yazık ki, Amerika'daki binlerce evcil hayvan hastalandı, ama şükür ki o zamandan beri hiçbir şey olmadı. Ne zaman bunu diğer üst düzey markalarla karşılaştırmak, Taste of the Wild ayrıca iyi bir güvenlik siciline sahiptir.

Gıda Maddeleri

Amerikan Yolculuğu ve TOTW için Köpek Maması Malzemeleri

Şimdi en hayati bölümlerden birine gelince, her marka formüllerine hangi malzemeleri koyuyor? Bazı markalar, ilave renk veya koruyucu içermeyen yalnızca yüksek kaliteli malzemeler kullanmayı vaat ediyor. Oysa bazıları bu sözü vermiyor. Kendi ruhunuz ve köpeğinizi beslemek istediğiniz şey, hangi markayı seçeceğinizi belirleyebilir. Öyleyse, her markanın vaatlerini ve içerik listelerini inceleyelim.Amerikan Yolculuğu

Et proteini söz konusu olduğunda, American Journey her zaman kemiksiz et kullanmayı vaat eder listelenen ilk bileşenleri olarak. Ayrıca daha düşük kaliteli bir içerik olan et yan ürünlerini de asla kullanmazlar. Bu genellikle yalnızca premium markaların sunduğu bir garantidir, bu nedenle bir bütçe markasının bu sözü vermesi mükemmeldir. Tercih ettikleri proteinler tavuk ve somon olup, çeşitli et seçenekleri de vardır.

American Journey, bir bütçe markası için görünüşte yüksek protein içeriği sunsa da, içerik listesi bezelye bileşenlerini böldüklerini gösteriyor. Bu, bütçe markaları arasında, protein içeriğini olduğundan daha etli görünmelerini sağlamak için artırmak yaygındır. Bu, tüketicilerin gerçek et protein içeriğini belirlemesini zorlaştırır. Bezelyeleri 4 alt maddeye ayırırlar.

American Journey, öncelikle tahıl içermeyen seçenekler sunuyor, ancak aynı zamanda bazı tüketicilerinin tahıl içeren seçenekler istediğini de biliyorlar. Tahıl içermeyen seçenekler söz konusu olduğunda, tatlı patates ve mercimek gibi malzemeler kullanın. Bunlar sağlıklıdır ve harika bir lif ve sağlıklı karbonhidrat kaynağıdır.

Tahıl içeren formüllerine gelince, kahverengi pirinç ve yulaf ezmesi gibi yumuşak tahıllar sindirime yardımcı olduğu bilinen Diğer bütçe markalarının aksine, asla mısır, buğday veya soya kullanmayacaklarına söz veriyorlar. Bunların hassas bağırsakları olan köpekler için sindirilmesi zor olduğu bilinmektedir. Bütçe markaları, ucuz tahıllara ve dolgu maddelerine bağlı kalma eğilimindedir, bu yüzden yine, bu umut verici.Vahşi Tadı

Vahşi Tadı daha geniş bir et çeşidi kullanır Amerikan Yolculuğu ile karşılaştırıldığında. Bunlar arasında sığır eti, bizon, yaban domuzu, balık, kümes hayvanı, kuzu eti ve geyik eti bulunur. Onlar da biraz bütçeli bir marka için yüksek protein içeriği sunarlar. Ayrıca şunları sağlarlar: et yan ürünleri asla kullanılmaz.

Formüllerinin çoğu tahıl içermez ve bunları aşağıdaki gibi bileşenlerle değiştirirler: tatlı patates, baklagiller ve bezelye. Tahıl dahil sınırlı bir teklifleri var, ancak burada chia tohumu, kinoa, darı ve sorgum gibi eski tahılları kullanıyorlar. Benzer şekilde, onlar da daha ucuz mısır, buğday ve soya kullanmayın, ki pooches sağlığınızı kârın üstüne koyduklarını bilmek güzel.

Taste of the Wild her zaman olduğu bilinen malzemeleri kullanır. kolayca sindirilebilir. Hindiba kökü gibi maddeler, düzenli sindirim için prebiyotik lif sunar. Lactobacillus acidophilus ve bacillus subtilis gibi probiyotik bileşenler listelenmiştir. Bunlar yardımcı olur dost bakterileri teşvik etmek köpeğinin midesinde. Ayrıca, her pound kuru mamada canlı mikroorganizmaları garanti ederler.

American Journey gibi, bezelye bileşenlerini de ayırırlar, ancak genellikle 4'e kıyasla yalnızca 2 kullanırlar. Bu, onları, bileşen bölme taktiği konusunda daha az suçlu hale getirir. Bu aynı zamanda muhtemelen Amerikan Yolculuğundan daha etli olduğu anlamına gelir, ancak kesin olarak söylemek zor.

Formül Aralığı

Kasede Yabani Köpek Mamasının Tadı

Köpeklerin farklı beslenme ihtiyaçları vardır. Bu nedenle, markaların daha geniş köpek pazarına hitap etmek için bir dizi formül sunması gerekir. Köpek maması formülleri geniş çapta değişecekve genellikle köpek yaşına göre ayırt edilir. Her yaş aralığı için farklı formüller vardır, bu nedenle her markanın köpek maması tekliflerine hızlıca göz atalım.

Amerikan Yolculuğu

American Journey markasının teklifleri toplam 3 ürün grubu. Ürün serileri arasında standart mama taneleri, sınırlı bir içerik hattı ve daha yüksek protein içeriğine sahip Landmark serisi bulunmaktadır. Konu tahıl dahil mi, tahılsız mı olduğunda, American Journey'in standart kuru maması hem tahılsız hem de tahıl içermeyen seçenekler sunar. Ancak, diğer iki hat yalnızca grensizdir.

Vahşi Tadı

Taste of the Wild'ın iki farklı ürün grubu vardır. Standart mama formülü ve ardından Prey serisi. Av, onların sınırlı içerik maddesi serisi. İkisini de sunuyorlar tahıl içermeyen ve tahıl içeren tarifler, ancak sınırlı içerik yelpazesi yalnızca tahıl içermeyen bir versiyonda sunulmaktadır. Tahıl içermeyen formülleri, özellikle hassas mideleri olan birçok köpek sahibi arasında en popüler olanıdır.

Köpek Formülleri

Vahşi Yavru Köpek Formülünün Tadı

Yabani Yavru Köpek Maması HP
 • Yavru köpekler için en iyi seçim.
 • Tahıl içermeyen tarif.
 • Bizon ve geyik eti ile yapılmıştır.
 • Mısır, buğday veya dolgu maddesi yok.
 • Yapay tat yok.
 • Kupa başına 370 kalori.
 • % 32 Protein,% 18 Yağ,% 4 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Puppyhood olduğu düşünülüyor en kritik beslenme dönemi bir köpeğin hayatında çünkü doğru beslenme sağlıklı bir vücut için temel oluşturur. Bu nedenle, onlara doğru pençe ile başladığınızdan emin olmanız önemlidir. Hem American Journey hem de Taste of the Wild farklı formüllere sahiptir, bunlardan bazıları Büyük Irk yavruları için daha iyidir ve bazıları Küçük Irk yavruları için daha iyidir.

Amerikan Yolculuğu

Toplamda, American Journey teklifleri 6 köpek formülü. Kalsiyum ve fosfor içeriğini sınırlayan büyük yavrular için özel olarak tasarlanmış 2 formül vardır. Ne yazık ki, küçük cins yavru köpekler için hiçbir seçenek yok. Genel olarak, standart mama ürünlerinde tahıl içermeyen ve tahıl içeren seçenekler ile çeşitli et aromaları bulunmaktadır.

Vahşi Tadı

Toplam var 2 yavru köpeğe özel formül, her biri farklı bir et kaynağına sahip. Pacific Stream yavru formülü, çoğu markanın köpek yavrusu aşamasında sunmadığı tavuk ve yumurta içeriklerinden arındırılmıştır.

Hem tahıl içermezler hem de tüm yavru köpekler için uygun olduklarını belirtirler. Taste of the Wild, tüm yavru köpekler için olduğunu belirtmesine rağmen, mama parçalarının küçük cins yavrular ve onların sıkı ağızları için yeterince küçük olması pek olası değildir.

kazanan

Taste of the Wild, köpek maması söz konusu olduğunda yaygın olarak tavada pişirilen bir favori. Ne yazık ki, küçük bir yavru köpeğiniz varsa, bu markaların hiçbiri onlara hitap etmiyor. Ama genel olarak Taste of the Wild'ı taçlandırıyoruz köpek formülleri söz konusu olduğunda geçmişi ve kullanıcı memnuniyeti nedeniyle burada kazanan. Kısıtlı bir bütçeniz varsa, American Journey'in daha iyi bir seçim olacağını belirtmek gerekir.

Yetişkin Formülleri

Amerikan Yolculuğu Tahılsız Yetişkin

Tahılsız Yetişkin Yemekleri Amerikan Yolculuğu
 • Bütçe dostu.
 • Tahıl içermeyen tarif.
 • Cilt ve tüy sağlığı için Omegas.
 • Sindirim için lif bakımından zengin sebzeler.
 • Mısır, buğday ve soya içermez.
 • Kupa başına 390 kalori.
 • % 32 Protein,% 14 Yağ,% 5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Yetişkinlik döneminde, maması dengeli bir diyet sağlayın. Köpeğinizin kendi bireysel ihtiyaçlarının da karşılanmasını sağlamanız da önemlidir. Bu nedenle, markaların bir dizi kuru mama sunması önemlidir. Yavru köpeğiniz muhtemelen hayatlarının büyük bir kısmında bu yemeği yiyor olacak, bu nedenle beslenme açısından iyi işleyen ve aynı zamanda bankayı bozmayacak bir marka seçmek önemlidir.

Amerikan Yolculuğu

American Journey, toplam 22 yetişkin mama. Bu taneciklerden 8 tanesi tahıl içermeyen tariflerdir ve 7 tanesi ana tahıl içeriği olarak kahverengi pirinç kullanan tahıl içeren tariflerdir. Ayrıca 2 yüksek proteinli teklif vardır. Daha az malzemeye ihtiyaç duyanlar için 5 sınırlı malzeme tarifinin yanı sıra.

American Journey, onlar için özel olarak tasarlanmış 4 formülle büyük köpeklere hitap etmektedir. Maalesef küçük cins yetişkinler için herhangi bir seçenek bulunmamaktadır. Ayrıca birkaç kilo vermesi gerekenler için 3 diyet yönetimi maması sağlarlar.

Vahşi Tadı

Taste of the Wild toplamda 16 yetişkin mama her iki çizgisinde de, hepsi farklı lezzet seçenekleriyle. Bu formüllerden 4 tanesi eski tahıllardan yapılmıştır ve 12 tanesi tahılsızdır. Bunlardan 3 tanesi, daha basit diyetlere ihtiyaç duyanlar için sadece 4 bileşenle oluşturulan Prey serisinden.

Genel olarak, yetişkin mama tanelerinin hiçbiri küçük ırklar veya büyük ırklar için tasarlanmamıştır. Bu, standart boyutta kuru mama yiyemeyen oyuncak ırkları için daha çok sorundur. Hiç yok sağlıklı kilo yönetimi yemek seçenekleri burada da.

kazanan

Her iki marka da köpek maması endüstrisinde çok iyi düşünülüyor, ancak Amerikan Yolculuğu burada hafif bir avantaj elde ediyor Yetişkinler için sundukları farklı lezzet ve diyet tercihleri ​​nedeniyle. Yavru köpeğiniz seçici bir yiyiciyse, yavru köpeğinizin American Journey'in yiyecek tekliflerinde seveceği bir lezzet kesinlikle vardır. Tahılsız somon tarifi, tavsiye ettiğimiz hayranların favorisidir.

Kıdemli Formüller

Amerikan Yolculuğu Tahılsız Kıdemli

Tahılsız Kıdemli Köpek Maması Amerikan Yolculuğu
 • Tahıl içermeyen tarif.
 • Bağışıklık sağlığı için antioksidan karışım.
 • Eklem sağlığı için glukozamin desteği.
 • MCT’nin beyin işlevine yardımı.
 • Buğday, mısır ve soya bileşenleri içermez.
 • Kupa başına 355 kalori.
 • % 30 Protein,% 11 Yağ,% 7 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bir köpek yaşlandıkça, kemikleri ve eklemleri zayıflamaya başlar ve ekstra glukozamin ve kondroitin destek için. Yaşlanma bağışıklığını sağlıklı tutmak için ekstra vitamin ve mineral alması da çok önemlidir. Daha az kalorili, sindirimi kolay formüller.

Amerikan Yolculuğu

Toplamda var 3 formül yaşlı köpekler düşünülerek tasarlanmıştır. Bunlardan 2 tanesi tahıl içermez, diğeri ise tahıl içerir. Boyuta özel değil, tüm yaşlılar içindir. Çok daha az enerjiye ihtiyaç duyan hareketsiz yaşlılar için hayati önem taşıyan daha düşük kalori içeriğine sahiptirler.

Glukozamin içeriğine bakıldığında, bir bütçe markası için seçeneklerinden biri son derece yüksektir. Bu onların somon ve tatlı patates tarifi. Tahıl içeren formül çok daha düşük bir içerik sunar.

Vahşi Tadı

Vahşi Tadı teklif etmiyor hiç yaşlılara özgü yemek seçenekleri. Bunun yerine, yetişkinlerinin veya kendilerine atıfta bulundukları şekliyle 'tüm yaşam evrelerinin' yaşlılar için uygun olduğunu belirtirler. Bununla ilgili herhangi bir problemleri olmasa da bu ideal değildir. Yaşlıların ihtiyaç duyduğu yüksek glukozamin seviyelerine veya daha düşük kalorilere sahip olmadıkları için.

kazanan

Kıdemli köpek maması zor olabilir! Bazı markalar, bir artı olduğunu düşündüğümüz, yaşlılara özel köpek maması üretiyor, ancak diğer markalar yiyeceklerinin tüm yaş aralıkları için yeterince iyi olması gerektiğini söylüyor. American Journey'in daha yüksek dozda glukozamin sunan özel bir kıdemli ürün hattı olduğundan, American Journey kazandı bu tur.

Islak Yiyecekler

Vahşi Yüksek Prairie Islak Yiyeceklerinin Tadı

TOTW High Prairie Formülü Islak Yiyecek
 • Tahıl içermeyen formüllü ıslak yiyecek.
 • Gerçek sığır etinden yapılmıştır.
 • Gerçek meyve ve sebzelerden elde edilen doğal antioksidanlar.
 • Cilt ve kürk için Omega yağ asitleri.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Kutu başına 322 kalori.
 • % 8 Protein,% 3,5 Yağ,% 1 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Islak yiyecekler harika bir yoldur lezzet ve nem ekleyin kurutulmuş taneler için. Birçok köpek, et parçalarını yemeyi tercih ederken, bazıları tek başına kuru mama yemeyi zor buluyor.

Amerikan Yolculuğu

Toplamda American Journey, toplamda 7 ıslak yiyecek. Burada köpeğiniz, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli tatlar ve sınırlı içerik formülleri bulacaktır. Ne yazık ki, ıslak yiyecekleri yalnızca tahıl içermez ve küçük cins, köpek yavrusu veya yaşlı ıslak mamaları yoktur.

Vahşi Tadı

Taste of the Wild sağlar 5 ıslak yemek seçenekler. Hepsi tahılsızdır ve sadece 5 farklı et çeşidi sunarlar. Boyut veya yaşa özel formülleri olmayan tüm köpekler içindir. Bazı köpek sahipleri buradaki sadelikten hoşlanırken, diğerleri köpeklerinin boyutuna veya yaşına özel bir şey ister.

kazanan

Islak yiyecek teklifleri söz konusu olduğunda, American Journey daha fazlasını sunar. Bununla birlikte, Taste of the Wild'ın birkaç tane tahıl içermeyen seçeneği ve birkaç farklı saygın lezzeti vardır. Taste of the Wild’ın ıslak mamaları, özellikle hassas mideleri olan yavrular için yüksek kaliteli içeriklere odaklanmıştır. Veririz Taste of the Wild bir galibiyet bu tur.

Son düşünceler

İşte karşınızda, her markaya ve sunduklarına ilişkin genel bir genel bakış. Hem American Journey hem de Taste of the Wild, diğer köpek sahipleri tarafından yüksek oranda derecelendirilmiştir ve yüksek kaliteli ürünler sunmak. Ancak genel olarak, kesin bir kazanan ilan etmek zordur çünkü bu hem sizin hem de Fido'nun bireysel ihtiyaç ve isteklerine bağlıdır.

Daha küçük bir bütçeniz varsa veya köpeğinizin belirli beslenme ihtiyaçları varsa Amerikan Yolculuğu hangi, o zaman kazanan olduklarını düşünüyoruz. Ayrıca, Taste of the Wild'ın sunmadığı bir yüksek protein aralığı sunarlar.

Ancak, köpeğinizin Amerikan Yolculuğu tarafından sunulmayan alışılmadık bir lezzet tercihi varsa veya köpeğinizin kolay sindirime odaklanan bir diyete ihtiyacı varsa, Taste of the Wild önermek. Ayrıca bazı köpeklerin onsuz yapamayacağı tavuk ve yumurtasız bir seçenek de sunarlar.

Yorumlar