Border Collies İçin En İyi Köpek Oyuncakları: Derecelendirmeler ve İncelemeler

Border Collies İçin En İyi Köpek Oyuncakları: Derecelendirmeler ve İncelemeler

Border Collie, her yıl dünyanın en zeki köpek ırkı olarak gösteriliyor. Bunun kadar zeki ve enerjik bir köpek için kesin olan bir şey var: Onu eğlendirmek için oyuncaklara ihtiyacı var. Ve birçoğu.

Öyleyse, hayatınıza muhteşem bir Border köpek tüyü paketi almak üzere olsanız da, yerleşik Border'ınız bir oyuncak gardırop güncellemesine umutsuzca ihtiyaç duyuyor. Doğru yere geldiniz.hakkında bilmeniz gereken her şeyi size aktarıyoruz. kenar kömür ocağı ve oyuncak ihtiyaçları. Köpeğiniz için en iyi oyuncakları nasıl seçeceğinizden Border Collies için en iyi altı köpek oyuncağını sergilemeye kadar, bu hızlı ve özlü kılavuzu okuduktan sonra oyuncak ustası olacaksınız. Doğru köpek oyuncaklarını bulmak için çoğu köpek sahibinin düşündüğünden çok daha fazlası var.

Satılık shepweiler yavruları

Bir Bakışta: Favori Border Collie Köpek Oyuncaklarımız

Mavi Chuckit! top fırlatıcı Derecelendirmemiz

En İyi Getirme

Chuckit! Spor BaşlatıcıChewy.com'da görüntüle Derecelendirmemiz

En İyi Peluş

Multipet Kuzu Pirzola

Chewy.com'da görüntüle Derecelendirmemiz

En İyi EtkileşimliDışa Doğru Tazı Yapboz

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi ek ürün bilgileri ve müşteri yorumları alabileceğiniz Chewy.com'a götürür. Bir satın alma yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden bir komisyon kazanırız.

İçindekilerAlıcı Rehberi

Border Collie mor oyuncak çekerek

Yeni köpek oyuncakları satın almadan önce nelere dikkat etmelisiniz?

Sürü köpeğiniz için en iyi oyuncak seçimini yapmak için ihtiyacınız olan tüm oyuncak gerçeklerine dalalım. Çünkü yüzleşelim, hepimiz işe yaramaz bir köpek oyuncağına birkaç dolar harcadık, ve üzgün bir Border Collie yüzü en kötüsüdür. Tüm bu gerçekleri kullanırken bir daha asla kötü bir oyuncak kararı vermeyeceksiniz, o halde gelin bir göz atalım.

Oyun Türü

Border Collies, tonlarca enerjiye sahip çalışan köpeklerdir. Ve bununla birleştirdiğinizde onun olağanüstü zekası , seçtiğiniz oyuncağın doğru olması gerektiğinden emin olabilirsiniz. Onu eğlendirmez ve teşvik etmezse, bunun için bir saniye bile harcamayacaktır. Ve bütün köpekler farklıdır ve hepsinin farklı oyun türü tercihleri ​​vardır.

Yavru köpeğinizle zaman geçirdiyseniz, şimdiye kadar nelerden hoşlandığını bilmek zorundasınız. Bu kararınızı kolaylaştırır çünkü tek ihtiyacınız olan bir oyuncak seçmek. türü oynayan hedefler. Peki ya bir Border köpek yavrusunu evinize kabul etmek üzereyseniz? Nelerden hoşlandıklarını henüz bilmiyor olabilirsiniz. Bu durumda, çeşitli oyuncaklara yatırım yapın ve nelerden hoşlandıklarını keşfederek eğlenin.Bir şeyleri kovalamayı seviyorlarsa, bu büyük olasılıkla doğuştan gelen çoban genleri, fırlatabileceğiniz bir oyuncağa yatırım yapmak akıllıca olacaktır. Köpeğiniz beynine meydan okumayı seviyorsa, zihinsel olarak uyarıcı bir oyuncak alın. Veya, Sınırınız nefis ikramlara takıntılıysa, ikramlar veren bir oyun seçin. Ve son olarak, köpeğiniz zahmetli bir çiğneme yapıyorsa, bir çiğneme oyuncağı sizin ve mobilyalarınızın kurtarıcısı olabilir.

dayanıklılık

Border Collies çok enerjiktir ve sürekli uyarılmaya ihtiyaç duyar. Bu, seçtiğiniz oyuncakların işinize uygun olması gerektiği anlamına gelir. sürekli oynamaya dayanabilir. Ucuz ve dayanıksız köpek oyuncakları, tabii ki sizinki sadece sarılmayı sevmiyorsa, onu kesmeyecek. Ve bu durumda, daha az dayanıklı oyuncaklar iyidir. Çobanınız sert bir oyuncu veya aşırı çiğneme yapıyorsa, sert oyun ve aşırı çiğneme için tasarlanmış oyuncaklara bağlı kalmanız gerekir.

Hep yüksek kaliteli köpek oyuncaklarına sadık kalın dayanıklı olma olasılıkları daha yüksek olduğu için güvenilir markalar tarafından yapılmıştır. Sadece daha iyi işçilikle yapılmakla kalmaz, aynı zamanda malzemeler de genellikle daha güçlüdür. Bir oyuncak için bir haftalık maaş çekini harcamanıza gerek yok. Ama sürmesini istiyorsanız, birkaç dolardan fazla harcamanız gerekiyor. Dayanıklı oyuncakların ucuz olmadığını ve ucuz oyuncakların dayanıklı olmadığını unutmayın.

Malzemeler

Dayanıklılık, oyuncağın yapıldığı malzeme ile de belirlenir. Ve seçilen malzemeler de belirleyebilir bir oyuncak ne kadar güvenli . Bir oyuncak açıklamasını okurken, oyuncağın neyden yapıldığını anlamak önemlidir. Ne yazık ki, daha ucuz, düşük kaliteli markaların sadece daha fazla kar elde etmek için köpek oyuncakları yapmak için tehlikeli malzemeler kullandığı biliniyor. Bu nedenle, ne satın aldığınızı bilmeniz gerekir. En yaygın kullanılan ve güvenli malzemelere bir göz atalım.Lastik

Kauçuk, Border Collie için harika bir seçimdir. Sadece dayanıklı olmakla kalmaz, aynı zamanda çiğnemek için tatmin edici ve oynaması eğlencelidir. Sıçrayış, yavrularınızın daha fazla çalışması gerektiği anlamına gelir, bu da daha fazla enerji yakmak için harikadır. Kauçuk, diş etlerine masaj yaptığı ve ağrı kesici sağladığı için endişeli yetişkinler ve diş çıkaran yavrular için en iyi seçimdir. Daima %100 doğal veya toksik olmadığını belirten kauçuğu seçin.

İp

İp aynı zamanda uzun ömürlü ve etkileşimli oyun için harika olduğu için yaygın olarak kullanılan bir malzemedir. İster savurma, ister halat çekme için olsun, birçok farklı oyun türüne uygundur. İp lifleri aynı zamanda Border'ınızın dişleri için diş ipi görevi görerek diş hijyenine yardımcı olur. Her zaman bir hırdavatçıdan alınan eski bir ip parçası yerine, köpek oyuncağı olarak kullanılması amaçlanan ipi kullanın. Aksi takdirde zararlı kimyasallara maruz kalmış veya bu kimyasallarla işlem görmüş olabilir.

Naylon

Naylon, birçok kullanımı olduğu için köpek oyuncakları için harika bir malzemedir. Yumuşak naylon, daha az dayanıklı polyestere alternatif olarak daha yumuşak köpek oyuncaklarında kullanılır. Sert naylon, dayanıklı ve çok fazla olduğu için genellikle çiğneme oyuncakları için kullanılır. çubuklardan daha güvenli ve doğal kemikler. Sert naylon birçok tasarımda şekillendirilebilir, yani Fido'yu eğlendirmek için çok fazla çeşitlilik vardır. Ayrıca, ekstra heyecan ve oynamak için sebep anlamına gelen aromalı olabilir.Polyester ve Peluş

Polyester ve peluş oyuncaklar, bu listedeki diğer malzemelerden daha az dayanıklıdır. Ve sert oyuncular veya aşırı çiğnemeler için uygun malzemeler değildirler. Ancak, Sınırınız nazikse veya ona eşlik edecek sevimli bir oyuncak arıyorsa, bu tür oyuncaklar iyidir. Yine de ekstra dikkatli olmalısınız, çünkü bozulduklarında boğulma tehlikesi oluşturabilirler.

Emniyet

Hangi köpek oyuncağını alacağınızı düşünürken güvenlik, dikkate alınması gereken en önemli husustur. Köpeğinizi tehlikeye attığınızı hissetmekten daha kötü bir şey yoktur. Ve bazı köpek sahipleri için yanlış köpek oyuncağını satın almanın feci sonuçları oldu. Oyuncak açıklamasını okumanız çok önemli ve Fido için güvenli olduğundan emin olmak için resimlere bakın.

Bu, oyuncaklarını güvenlik testlerinden geçirme olasılıkları daha yüksek olduğundan, tanınmış markalar tarafından üretilen yüksek kaliteli köpek oyuncaklarına bağlı kalmanızın başka bir nedenidir. Artı, eğer diğer köpek sahipleri tarafından yüksek puan aldı, zaten denenmiş ve test edilmiştir . Köpek oyuncakları sonsuza kadar sürmez. Bozulmaya başladıklarında, onları atmanız ve değiştirmeniz gerekir. Aksi takdirde güvenli bir oyuncak da tehlike oluşturabilir.

Boyut

Bir köpek oyuncağının boyutu da onun ne kadar güvenli olduğunu belirlemede uzun bir yol kat eder. Ya da köpeğinizin onunla oynama olasılığı. Eğer çok büyükse, boyuna boğulacağı için burnunu yukarı kaldırma şansı vardır. Ve çok küçükse, bütün olarak yutulabilir . Oyunun heyecanı içinde birçok köpek bunu yaptı ve veteriner A&E'yi bitirdi. Doğru oyuncağı bulmak için boyut önemlidir.Border Collie orta boy bir köpektir, yani orta boy köpek oyuncakları genellikle en iyi boydur. Ancak tüm markalar oyuncaklarını aynı şekilde boyutlandırmaz. Gerek açıklamaya bakın ve köpeğinizi veya oyuncağınızı özel talimatlara göre ölçün . Bordunuz iki beden arasındaysa, güvenlik için küçültmek yerine büyütmek her zaman daha iyi bir fikirdir.

Border Collies için En İyi Köpek Oyuncakları

Border Collie ip oyuncak üzerinde çekiştirme

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli oyuncaklarla, herkes için bir şeyler var.

Border Collies için en sevdiğimiz altı köpek oyuncağına bir göz atalım. Her seçimin kaliteli, dayanıklı ve güvenli olduğundan emin olabilirsiniz. Çobanınız için en iyi seçimi yapabilmek için her incelemeyi okuyun.


Chuckit! Spor Başlatıcı

Toplu Chuckit Fırlatıcı
 • Getirmek için harika.
 • Topu 2-3 kat daha ileri fırlatır.
 • Çoğu tenis topuyla çalışır.
 • Eller serbest pikap.
 • Bir top ile donatılmış olarak gelir.
 • Top dayanıklı ve hareketlidir.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
Chewy.com'da görüntüle

Bu cinsin ne kadar enerjik olduğunu biliyoruz, ancak tüm bu enerjiyi sürüye sürülmeden nasıl atarsınız? Sakin ol, Chuckit! Spor Başlatıcı oyuncağı, işte böyle. Küçük bir çocuğun fırlatma kapasitesine sahip olsanız bile kendinizi yıpratmadan Bordunuzu çalıştırmanızı kolaylaştırır. Daha geniş bir atış yayı sağlamak için etkili bir şekilde kolunuzun bir uzantısıdır ve topu normalden üç kat daha fazla fırlatmanıza olanak tanır.

Ayrıca, köpeğiniz topu alıp salyayla kapladığında, ellerinizi salyaya bulaştırmanıza gerek yoktur. Fırlatıcıyı topa doğru bastırırsınız ve top alır, tekrar gitmeye hazırdır. Sap, kullanmanız için güvenli ve rahat olan dayanıklı, hafif ve esnek plastikten yapılmıştır.

Severiz top dahil, spor başlatıcının paketin dışına çıkmaya hazır olduğunu. Bu oyuncak, köpeğinizi başka hiçbir şey gibi yıpratmayacağından emin.


Nylabone DuraChew X Bone Dana Aromalı Köpek Chew

Nylabone Durachew X Kemik
 • Güçlü çiğnemeler için yapılmıştır.
 • Yumrular ve sırtlar köpekleri eğlendirir.
 • Ergonomik dizayn.
 • Dikkat çekmek için aromalı sığır eti.
 • Dişlerin temizlenmesine yardımcı olur.
 • Dayanıklı naylondan yapılmıştır.
 • 25 pound'a kadar olan köpekler için uygundur.
Chewy.com'da görüntüle

Köpekler çiğnemek için kemikleri ve çubukları sever. Nylabones ile, yavrularınıza hiçbir kıymık veya yaralanma riski olmadan kemikle ilgili birçok eğlence verebilirsiniz. Tüm köpeklerin kabul edilebilir çiğneme alışkanlıklarını öğrenmesi gerekir. Ayakkabılar hayır ve Nylabone büyük bir evet. Hem yetişkinler hem de yavru köpekler için harika bir seçenektir. Çiğneme doğal bir köpek davranışıdır, bu nedenle bu oyuncak hem uyarılma hem de rahatlama için harikadır.

Son derece dayanıklı naylondan yapılmıştır, kalıcı çiğneme düşünülerek tasarlanmıştır. X-şekilli tasarım aynı zamanda varyasyon için farklı çıkıntılı dokulara sahip olduğu anlamına gelir. Bu dokular köpek diş fırçası olarak ikiye katlanır, böylece dişleri iyi bir fırçalanır ve nefesini de ferahlatır. Eklenen bonus, oyuncağın bir römorkör oyuncağı olarak da ikiye katlanabilmesidir. Yavru köpeğinizle alay etmenize ve oynamanıza izin veren ekstra uçlar sayesinde.

Severiz Bu oyuncağın, oyuncak kadar uzun süre dayanan bir sığır eti aroması eklediğini, bu nedenle yavrularınızın kesinlikle buna geri döneceğini.


Nina Ottosson, Outward Hound Worker Bileşik Bulmaca

Nina Ottosson, Outward Hound Worker Bileşik Bulmaca
 • Yavrularınızın beyin ve motor becerilerini çalıştırır.
 • Gerçek ahşap gibi görünen benzersiz bir kompozit malzeme ile tasarlanmıştır.
 • Tüm parçalar, yavrularınızı güvende tutmanıza yardımcı olmak için dikkatlice tabana yerleştirilmiştir.
 • Köpeğinizin en sevdiği ikramları bölmelere yerleştirin.
 • Bol miktarda etkileşimli oyunu teşvik eder.
Chewy.com'da görüntüle

Köpeğinizi saatlerce eğlendirmek için kanatlar, kaydıraklar ve gizler ne var? Bu oyuncak Nina ve Outward Hound'dan. Bu oyuncak köpek Einstein düşünülerek tasarlandı ve onu Sınır için mükemmel hale getirdi. Yavru köpeğinizin ödülünü bulması üç sıralı hareket gerektirebilir. Zihnini zorlar ve pes etmediği için ödüllerini kazanırken beyni uyarır.

Egzersize ek olarak, zihinsel zorluk eksikliği can sıkıntısına ve yıkıma yol açabilir. Bu oyuncak tam da bunu yapmanın harika bir yolunu sunuyor. En sevdiği ikramları her bölmeye saklayın ve köpeğinizin onları bulmak için yerleşik parçaları nasıl kaydırıp çevireceğini çalışırken izleyin. Pistleri açmak için üst kısmı döndürmeli, paletlerin kilidini açmak için blokları hareket ettirmeli ve sonra onları çevirmeli ve ikramları ortaya çıkarmalıdır. Bu tek oyuncakla geçirilecek saatlerce eğlence var.

Severiz bu oyuncağın oradaki süper zeki çalışan köpekler için iyi çalıştığını. Kaymayan taban ve sert malzeme, sinir krizi geçirip havaya fırlatsalar bile onu dayanıklı kılar.


Jolly Pets Romp-n-Roll

Jolly Pets Romp-n-Roll
 • Patlamaya dayanıklı malzemeden üretilmiştir.
 • Son derece dayanıklı yapı.
 • Halat çekme ve getirme için harika.
 • Delinse bile şeklini korur.
 • Toksik olmayan malzemelerden yapılmıştır.
 • Suyla oynamak için yüzer.
 • Getirmek ve halat çekmek için harika.
Chewy.com'da görüntüle

Yavrunuz genel olarak büyük bir futbol ya da top hayranıysa, bu oyuncak onun oyununa ekstra boyutlar katar. Büyük, merkezi, delinmeye dayanıklı top, bir halat oyuncağına takılır. Bu, köpeğinizin çok yönlü ve eğlenceli olduğu için çeşitli oyun türleri olduğu anlamına gelir. Yuvarlanabilir, fırlatılabilir, yüzdürülebilir ve çekilebilir, bu da onu hem içeride hem de dışarıda oynamak için mükemmel bir seçim haline getirir. İp, getirme oyunları için ekstra atış gücü olarak kullanılabilir, bu da normal bir toptan daha uzağa gitmesini sağlar.

Çok yavrulu bir haneniz varsa, ip, köpeklerinizin kendi aralarında çekebileceği harika çok oyunculu oturumlar sağlar. Ya da hepsi peşinden koşarken topu tekmeleyin. Bu oyuncak su bebekleri için de iyi bir seçenektir. Yüzer ve boyutu nedeniyle kolayca görülebilir ve ip, yavrularınızın onu tutmasını ve almasını kolaylaştırır.

Severiz bu oyuncağın kauçuktan hoşlanan sert çiğneyenler için iyi olduğunu. Ayrıca, oynarken ip dişlerini diş ipi ile doldurduğu için diş hijyenine yardımcı olur.


Multipet Kuzu Pirzola Gıcırtılı Peluş

Multipet Kuzu Pirzola Gıcırtılı Peluş
 • Süper peluş köpek oyuncağı.
 • Klasik karakter.
 • Üç boyutta gelir.
 • Dahili squeaker içerir.
 • Etkileşimli oyun süresinden hoşlanan köpek yavruları ve köpekler için mükemmeldir.
 • Eğlence bittikten sonra sarılmak için harikadır.
Chewy.com'da görüntüle

Border Collies ve oyuncaklar söz konusu olduğunda emin olabileceğiniz bir şey var: Koyun gibi görünüyorsa oyun oynuyor demektir. Bu oyuncak polyester ve peluş kuzu oyuncağıdır. Bu nedenle, sert delilerden ziyade sadece nazik oyuncular içindir. Ama eğer nazik olursa, bu oyuncaktan çokça eğlenecek ve onu evinde, onunla birlikte yatağa atarken hissedecek. Burnu ve patilerindeki malzeme yumuşak, bu da onu oynamayı çekici kılıyor.

Bu oyuncak, burun çalışması seansları için içeride atmak ve evin etrafında saklanmak için harika. Ve pahalı bir şeyi ya da annenin en sevdiği tabakları kırmak konusunda endişelenmenize gerek yok. İç ses, ekstra bir heyecan düzeyi ekler ve gıcırtı, oyun süresini daha da ödüllendirici hale getirir. Bu oyuncak üç boyutta gelir, yani büyük, sevimli oyuncakları seviyorsa, ihtiyaçlarını karşılamak için birkaç boyuta çıkabilirsiniz.

Severiz Bu oyuncağın sadece kucaklaşacak bir arkadaş oyuncağı arayan nazik köpekler için en iyi seçenek olduğunu. Ya da gıcırdayan oyuncaklara çıldıranlar.


Starmark Treat Dağıtıcı Bob-a-Lot

Starmark Treat Dağıtıcı Bob-a-Lot
 • Doldurması kolay, temizlemesi kolay.
 • Çift hazneler, ikramlar veya mama taneleri ile doldurmanıza izin verir.
 • Zorluk Seviyesini özelleştirin – ikramların serbest bırakılmasını kontrol etmek için açıklığı ayarlayın.
 • Ağırlıklı, kaymaz taban üzerinde eğimler ve eğimler.
  Saatlerce zihinsel olarak uyarıcı, zorlu oyun sağlar.
 • Doğal avlanma ve yiyecek arama davranışlarını teşvik etmeye ve yıkıcı can sıkıntısı davranışlarını önlemeye yardımcı olur.
Chewy.com'da görüntüle

Bu oyuncak, ikramları bir bükülme ile dağıtır. Çalışan köpeğiniz bunun için düşünme şapkasını takmalı ve o zeki köpek beynini kullanmalıdır. Çiğneme oyuncağı değil. Bunun yerine, ikramların düşmesi için doğru şekilde sallaması gerekiyor. Zihinsel olarak meşgul olmasını sağlar ve dikkatlerini dağıtarak sağlıksız çiğneme davranışlarını önler.

İki bölmesi vardır, bu da ikramları karıştırabileceğiniz veya ekstra bir meydan okuma için sadece bir tarafı doldurabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, açıklığı köpeğinize uyacak şekilde ayarlayarak zorluğu ayarlayabilirsiniz. Birçok sahip, köpek yemeğini kibble ile doldurarak beslemek için kullanır. Ağırlıklıdır ve kaymaz bir tabana sahiptir, yani çalışmaz veya kanepenin altında garip bir konuma düşmez. Temizlemesi de kolaydır.

Severiz Bu oyuncağın, özellikle lezzetli ikramlar konusunda kafayı yemişse, köpeğinizi saatlerce uyarmak için harika bir seçenek olduğunu.


Sıkça Sorulan Sorular

Gökkuşağı ip oyuncaklı Border Collie

Doğru oyuncağı bulmak zaman alıcıdır, ancak eğlenceli ve değerli bir çabadır.

Çünkü gördüğünüz gibi köpeğiniz için doğru oyuncağı seçmek ilk bakışta göründüğü kadar kolay değildir. İşte en sık sorulan sorulardan bazıları.

Border Collie'm için ne tür oyuncaklar en iyisidir?

Border Collie'lerin enerjik ve zeki olmalarıyla ün yapmış olmalarına rağmen, tercih ettikleri oyuncak türü bakımından hepsi farklıdır. Sonuçta, sevdiği şeyi bulana kadar çeşitli oyuncaklarla denemeler yapmalısınız. Nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, hangisinin dikkatini çekip tuttuğunu belirlemek için birkaç farklı oyuncak türüne yatırım yapın. Yavrularınıza çekici gelmiyorsa, eğlenceli görünen bir oyuncak satın almanın hiçbir değeri yoktur.

Tamamen %100 yok edilemez köpek oyuncakları var mı?

Yavrunuz bir külçe altını çiğnemekten mutlu değilse, bunun basit cevabı hayır. Hiçbir köpek oyuncağı asla yıkılmaz olmayacak. Her zaman herhangi bir oyuncağın içinden geçebilecek bir köpek ya da güçlü bir çiğneme makinesi vardır. Yavru köpeğiniz güçlü bir çiğneme olmayabilir, ancak oyuncaklarıyla çok oynaması muhtemeldir. Ancak yoğun bir çiğneme yapıyorsa, her zaman ona dayanabilecek sağlam bir oyuncak arayın. Yüksek kaliteli, dayanıklı bir oyuncak seçtiğiniz sürece, ucuz, çürük oyuncaklardan çok daha uzun süre dayanır.

Border Collie'm için bir oyuncak yeterli mi?

Hayır. Dediği gibi, çeşitlilik hayatın tuzu biberidir. Yavrularınızın oyuncakları zihinsel uyarım ve genel refah için gereklidir, bu nedenle çeşitli eğlence seçenekleri sunmak her zaman iyi bir fikirdir. Sinirli ve canı sıkılan köpekler, yıkıcı ve kötü davranışlara sahip köpekler haline gelir. Birkaç kaliteli oyuncağa yatırım yapmak, eviniz ve eşyalarınız için cankurtaran olabilir. Ancak oyunu eğlenceli ve taze tutmak için onları döndürdüğünüzden emin olun. Köpeğiniz sadece tek bir oyun türüne girse bile, çeşitlilik için oyuncaklarının boyutunu, şekillerini ve tatlarını değiştirebilirsiniz.

Bazı malzemeler Border Collie'm için tehlikeli mi?

Evet ve maalesef bazı vicdansız evcil hayvan markaları bu malzemeleri ucuz olduğu için kullanıyor. Yavrularınızı güvende tutan oyuncakları seçerken dikkatli olmanız gerekir. %100 doğal kauçuk, ip, pamuk, polyester ve naylon gibi malzemelere yapıştırın. Bir materyalden emin değilseniz, satın almadan önce güvenilir ve bağımsız web sitelerini kullanarak araştırın.

Son düşünceler

Lastik top oyuncak ile Border Collie

Border Collie, enerjik ve çok zeki bir köpektir, bu yüzden onu eğlendirmek için ucuz bir oyuncaktan fazlası gerekir.

Beynine meydan okumak ve onu canlandırmak için çeşitli oyuncaklar arıyor olmalısınız. Aksi takdirde, sıkılabilir, hüsrana uğrayabilir ve muhtemelen yapmaması gereken şekillerde kendini eğlendirebilir. Birkaç köpek oyuncağının fiyatı, onun tüm kilimlerinizi ve halılarınızı mahvetmesine kıyasla hiçbir şey.

Yukarıdaki tüm seçeneklerle, yeni oyuncak tekliflerini sevdiğinden emin olabilirsiniz. İster interaktif bir oyuncakla, ister bir bulmaca dağıtan oyuncakla, ister ciyaklama zevki için bir kucak arkadaşıyla olsun. Sevgili yavrularımızı eğlenirken izlemekten daha iyi bir his olamaz, özellikle de Border Collie'niz kadar zeki biriyse.

Yorumlar