Alman Çobanlar İçin En İyi Fırçalar: Derecelendirmeler ve İncelemeler

Alman Çobanlar İçin En İyi Fırçalar: Derecelendirmeler ve İncelemeler

Alman çoban köpeği ikind Amerika'daki en popüler köpek , yani bu kılavuzu okurken bu saniyede binlerce Alman Çoban köpeğinin fırçalandığını garanti edebilirsiniz, ancak soru şu ki, bunlardan kaç tanesi doğru fırçayla fırçalanıyor? Alman Çoban Köpeği için en iyi fırçalar rehberimizi okuduktan sonra, onu bir daha asla yanlış aletlerle fırçalamayacağınızı garanti edebiliriz.

Onun için seçeceğiniz fırça ceketinin uzunluğuna bağlı , fakat tüm Alman Çobanların çift ceketi var , bu nedenle kazağı ne olursa olsun, dökülme mevsimi boyunca çok daha ağır dökülme ile tüm yıl boyunca orta derecede dökülmeyi bekleyebilirsiniz. Düzenli bir hızda bakımına devam etmediğiniz sürece, hemen hemen her yatak odasında evinizin etrafında kürk bırakması çok muhtemeldir.Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok farklı fırça veya tüy ayırıcı varken, favorilerimizin bir listesini derledik. Farklı tımar aletlerinin farklı amaçları vardır, bu nedenle Alman çoban köpeğinizi tutmak gibi ağır iş için doğru olanı seçtiğinizden emin olmak istersiniz. güzel bakımlı . Aşağıda 'bir bakışta' birkaç seçenek ve ardından size göre buysa biraz daha ayrıntı göreceksiniz. Hemen başlayalım.

Bir Bakışta: Alman Çobanlar İçin En İyi Fırçalar:

En İyi Shedder: Furminator De-Shedder
En İyi Slicker: Pet Pro Slicker Fırça
En İyi Pin: Andis Pet Premium

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve gerçek hayattan müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Fırça Çeşitleri

Zaten bildiğiniz gibi, Alman Çoban Köpeğinin çeşitli fırçalara ihtiyacı olacak ceket tipine bağlı . Muhtemelen kodlayacağınız beş farklı fırça türü vardır ve bunların her birinin farklı bir amacı ve / veya kullanımı vardır. Aşağıda muhtemelen karşılaşacağınız fırçalar verilmiştir.

Pim Fırçası: İğne fırçası, kürkünü temiz ve düzenli tutarak matlaşmanın oluşmasını önleyen genel bir günlük fırçadır. Ancak bu fırça paspasları çıkarmada veya çıkarmada etkili olmayacağından bu fırça tek başına etkili olmayacaktır.Astar Tırmık : Aynı zamanda bir deshedding aracı olarak da bilinen bu araç, tüm Alman Çobanları için bir zorunluluktur. Bu tırmık, pardösüsünden uzanarak astarındaki ölü tüyleri, tüyleri ve kiri temizler. Tırmık, bir veya iki sıra sıkıca yerleştirilmiş pimlerden oluşur ve daha çok tırmık veya tıraş makinesine benzer.

İnce Fırça : Bu fırça, düz yüzeyli bir fırça üzerinde birbirine yakın yerleştirilmiş kısa ince tellerden oluşur. Bu fırça, uzun tüylü Alman Çobanları ve birçok orta tüylü olanlar için bir zorunluluktur ve matlaşmayı çözmek ve önlemek için kullanılır. Birçoğu iğneli fırçalar yerine daha ince fırçalar kullanır.

Kıl Fırça: Yavru köpeğinizin orta veya kısa bir ceketi varsa, kıl fırçalar GSD'ler için iyi sonuç verebilir. Daha sonra temizlemeniz gerekecek çok saç miktarı nedeniyle, daha uzun tüylü yavrular için önerilmez. Kıl fırçaların temizlenmesi daha zordur ve iğnelerden veya alt kaplamalardan daha sık temizlenmesi gerekir.Lastik Fırça: Kısa tüylü yavrular için harika olan kauçuk fırça, yavru köpeğinizin çok kısa saçları olmadığı sürece GSD'niz için önerilmez. Çoğu Alman Çoban köpeğinin tüyleri kısa değildir ve genellikle uzun ve orta kürkler arasında bir yere düşer. Yavru köpeğiniz bu spektruma düşerse Kauçuk fırçanın işe yaramayacağı muhtemeldir.

Alman Çobanlar için En İyi Fırçalar

Uzun ve Kısa Saç Alman Çobanları İçin Fırçalar

Aşağıdaki önerilerimizin tümü yüksek kalitede olduğundan emin olabilirsiniz güvenli ve rahat hem Alman Çoban Köpeğiniz hem de Sizin İçin. Ayrıca, dünya çapında Alman Çoban sahipleri tarafından yüksek puanlar almışlar ve dökülmesini yönetmeye çalışmışlar ve test edilmişlerdir, bu nedenle önerilerimize sadık kalarak, hem sizin hem de köpeğinizin emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz.

Alman Çoban Köpeğinizin bakımını yapmak için kaçınılmaz olarak çok fazla zaman harcayacağınız için, tutması da rahat olan bir fırça bulmanız önemlidir. Kauçuk malzemeden yapılmış ergonomik tutamaklar en rahat olduğu bilinmektedir, bu nedenle şuna veya benzer bir şeye bakın.


Pet Portal Slicker Brush

Tüy Dökme ve Bakım için Köpek veya Kedi Fırçası…
 • Fırça başlığı boyutu: 3 3/4 inç (95 mm) genişlik - KÜÇÜK - ORTA…
 • KÖPEKLERİNİZ ve KEDİLERİNİZ bu evcil hayvan bakım aracına bayılacak. Yapıldı…
 • İnce fırçalar nedeniyle TEMİZLİĞİ YALNIZCA 5 SANİYE ALIR…
 • KÖPEKLER ve KEDİLER için MÜKEMMEL evcil hayvan bakım sonuçları sağlar. Nazik ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Bu kendi kendini temizleyen fırça, kullanmak için bir doddle ve mutlak bir zorunluluktur. uzun saçlı Alman Çobanlar ve çoğu orta kat. İnce kılları, Alman Çoban Köpeğinizin saçındaki düğümleri, paspasları ve dolaşmaları ona herhangi bir acı vermeden gidermenizi sağlar ve bükülmüş iğneler, cildinin tahriş olmamasını sağlamak için tasarlanmıştır.

Ellerinizi büyük Alman çoban köpeğinizle dolu tuttuğunuzda kolay tutmanızı ve telaşlanmamasını sağlamak için ergonomik olarak tasarlanmıştır. İnce dişleri aynı zamanda bir masaj işlevi görerek kan dolaşımını teşvik eder, bu da cildinin durumunu iyileştirir ve parlak ceket .

Severiz bu, kılların geri çekildiği ve toplanan saçları silmenizi sağlayan tek düğmeli bir temizleme eylemine sahiptir. Bu, bankayı sarsmayacak harika ve ince bir fırçadır ve kaliteyi maliyetle birleştirirken yanlış gitmek zordur.


FURminator Aracı

Furminator Astar Soyma Aleti ...
 • Uzun tüylü büyük köpekler için: özellikle ...
 • Gevşek tüyleri giderir: son kattan geçerek gevşeyen tüyleri alır ...
 • FURejektör düğmesi: saçı serbest bırakmak için düğmeye basmanız yeterli…
 • Ergonomik tutma yeri: Rahat ve kolay bakım için.
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.FURminator, piyasadaki en popüler ve anında tanınan fırçalardan biridir ve tam olarak söylediği şeyi yaptığı için iyi bir sebepten dolayıdır. Alman Çobanınızı, aksi takdirde evinizin her yerine dökecekleri rahatsız edici tüylerden kurtarır. Uzman tasarımı, fırçanın palto boyunca alt kaplamaya kadar derinlemesine ulaşmasına ve tüm ölü tüyleri kolayca ve etkili bir şekilde gidermesine olanak tanır.

Üreticinin para iade garantisinin yanı sıra, FURminator'ın dökülmeyi% 90'a kadar azaltın . Bu, giysilerinizde ve koltuğunuzda çok daha az tüyün yanı sıra, köpeğiniz için fevkalade sağlıklı bir paltodur ve bunda da toplanan saçları çıkarmak için tek tıklama düğmesi vardır.

Severiz Bu aletin, cildinin üzerinde zahmetsizce kayan ve bıçakların cildine saplanmasını önleyen cilt koruyucuları şeklinde harika bir güvenlik özelliğine sahip olduğu. Biraz daha pahalı olsa da, marka maliyeti önceki sonuçlara ve tüketici duyarlılığına göre haklı çıkarır.
Andi’nin Büyük İğne Fırçası

Andis (Pet) 80590 Premium Pin Fırça - Büyük ...
 • Dolaşmaları, kiri ve gevşek saçları giderir
 • Cildi ve saç köklerini uyarır
 • Büyümeyi desteklemek için doğal yağların tüylere yayılmasına yardımcı olur ve ...
 • Bakım sırasında daha fazla evcil hayvan konforu için toplu iğne başı kıllar
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu iğneli fırça bir zorunluluktur kısa saçlı Alman Çobanlar tımar rutini diğer ceket türlerine göre daha az karmaşıktır. Düzgün ve düzenli, parlak ve sağlıklı görünmesini sağlamak için paltosunu baştan ayağa sürün. Sağlıklı bir tüyün yenilenmesi için harika olan saç köklerini ve büyümesini uyarır.

Sadece sizin için rahat bir tutuş sağlayan kauçuk bir sapa sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda pimlerin de rahatlığını sağlamak için yuvarlak bir ucu vardır. Bütçe bir faktörse, bu Pin Brush, bütçeyi bozmayacağı için harika bir seçimdir. Alman Çobanlar için çok yönlü iyi bir çözümdür. daha kısa ila orta uzunlukta paltolar .

Severiz Bu iğneli fırçanın günlük fırçalama için süper kolay olduğunu ve doğal cilt yağlarının tüylerine yayılmasına yardımcı olduğunu. Aynı zamanda bütçe dostudur, evinizde birden fazla köpeğiniz varsa ve tüm evcil hayvan ailesi için bir bakım aracına ihtiyacınız varsa, hiç akıllıca değildir.
Thunderpaws Profesyonel

Thunderpaws En İyi Profesyonel Dökülme…
 • PROFESYONEL SINIF, PREMIUM YAPI - Kendinizi üzmeyin…
 • KÖPEK VE KEDİ SAĞLIĞI AKILDA TASARLANDI - Tımar…
 • DÖKÜLMEYİ% 95'E KADAR AZALTIN ​​- Hasta ve evcil hayvan tüylerinden yoruldu ...
 • ERGONOMİK VE KULLANIMI KOLAY - Kaymaz kauçuk saplar ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Thunderpaws profesyonel tımar aracı, Alman Çobanlarında kullanıldı ancak çok evcil hayvanların bulunduğu bir evde yaşıyorsanız bir kedi üzerinde kullanılabilecek kadar küçük. Bu, fırçanızı birden fazla hayvan üzerinde kullanmayı düşünüyorsanız, özellikle de bütçeye uygun olduğu için ekonomik bir seçim haline getirir.

Bu aracı kullanmak, evinizin etrafındaki dökülmeyi önemli ölçüde azaltmaya yardımcı olacaktır. Bu, özellikle beyaz kaplamalı GSD ve kürkün evin her yerinde görülmesi kolaydır. Ergonomik tasarım, tüy dökülmesini azaltmanızı sağlamak için köpeğinizi fırçalamak için biraz zaman harcamanızı kolaylaştırır. Bıçak, cilde zarar vermeyen ve dökülmeyi durduracak kadar sağlam olan 4 inçlik paslanmaz çelik bir taraktan yapılmıştır.

Severiz bu kayıp azaltma aracının bütçe dostu olduğunu ve 90 günlük bir soru sorulmadan geri ödeme politikasına sahip olduğunu. Boyutu nedeniyle, birden fazla evcil hayvanınız varsa ekonomik olan çok evcil hayvanlar için mükemmeldir.


DakPets Deshedding Fırçası

DakPets Evcil Hayvan Bakım Fırçası Etkili ...
 • KÖPEK FIRÇASI SAÇ FIRÇASI: Deshedderimiz evcil hayvan bakımı ile geliştirilmiştir ...
 • % 100 RİSKSİZ: Koşulsuz PARA GERİ GARANTİMİZ - Sadece biz…
 • YÜKSEK KALİTELİ PET SAÇ ÇÖZÜCÜ: Aşağıdaki özelliklere sahip malzemelerden yapılmıştır ...
 • PET DÖKÜM FIRÇASI: Küçükten büyüğe hayvanları dökmek için en iyisi ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

DakPets tüy alma fırçası, en sevdiğimiz tüy dökücü ürünlerimizden biridir ve bunların tam listesini burada görebilirsiniz. Bu tüy alma aracı, kısa ila orta tüylü yavrular için mükemmeldir, ancak bir tüy dökücüsüne sahipseniz muhtemelen ilk seçiminiz olmamalıdır. Uzun Kaplamalı Alman Kurdu . Yavru köpeğinizin uzun saçları varsa, önce Furminator'ı düşünmenizi ve köpeğinizin tüylerinin parlak ve dalgalı kalmasını sağlamak için bunu bir iğne fırçası ile birleştirmenizi öneririz.

DakPets tımar aracı, kısa ve orta boy kaplamalı GSD'ler için mükemmeldir ve çok uygun bir fiyat noktasına sahiptir, bu nedenle bütçenizi bozmazsınız. Bu alet, kullanım kolaylığı açısından birçok evcil hayvan bakıcısı tarafından tavsiye edilir ve evinizdeki saç miktarını önemli ölçüde azaltmanıza yardımcı olur.

Severiz bütçe dostu fiyat ve bu dökülme aracının saçma sapan tasarımı. Çünkü o uygun fiyatlı , köpeğinizin tüylerinin sağlıklı kalmasına ve tüylerinin serbest kalmasına yardımcı olmak için iğne stili bir fırçayla eşleştirildiğinde mükemmel bir çözümdür.


Alman Kurdu Kürkü

Uzun ve Kısa Alman Çoban Montu Farkları

Alman çoban köpeği kalın çift kat bu, sürüsünü Alman çiftliklerine götürürken onu sıcak tutuyordu. Çobandan koruyuculuğa mesleği değişmiş olsa da, ceketi aynı kalır. GSD’ler tipik olarak 3 farklı ceket türü uzun paltoyla bir hata olarak görülmek . Ceketinin üç çeşidi vardır ve bu, hangi bakım araçlarına ihtiyaç duyacağını belirleyecektir.

Kısa ceket - Kısa tüylü bir Alman Kurdu, tüylerinin düzenli görünmesini sağlamak için haftada bir veya iki kez fırçalamaya ihtiyaç duyacaktır. Gevşek saçlarını süpürmek için her gün genel bir toplu fırçaya ve yoğun astarını kontrol altında tutmak için haftalık fırça için bir astar tırmığına ihtiyacı olacak. Dökülme mevsimi boyunca bu astar tırmığının haftada birkaç kez kullanılması gerekecektir.

Orta Kaban - kısa tüylü Alman kurdu gibi, orta tüylü köpek de genel bir günlük fırçaya ve bir alt kürk tırmığına ihtiyaç duyacaktır. Saçının ne kadar uzun olduğuna bağlı olarak, matlaşmayı önlemek için daha uzun veya kıvırcık saçlı poşetler için tasarlandığından, bir iğne fırçası yerine daha ince bir fırçaya yatırım yapmak daha iyi olabilir.

Uzun ceket - Uzun tüylü Alman Çoban Köpeğinin süper kabarık bir ceketi var ve mevsim ne olursa olsun evin etrafında yüzen bir sürü tüy yumağı bekleyebilirsiniz. Bu adamın hem bir astar tırmığına hem de daha ince bir fırçaya ihtiyacı olacak. Bazı sahipler, genel bir günlük iğne fırçası kullanmayı da sever, ancak bu adamla günlük kullanım için ince fırçayı kullanabilirsiniz.

Dökülme Mevsimi

Alman Kurdu Atma Sezonu

Birçok köpek sahibi hakkında konuşurken dökülme mevsimi , bu sezon aslında yılda iki kez gerçekleşir. Daha ince olan yazlık paltosunu, daha kalın olan kışlık paltosuna hazır hale getirecek ve daha sonra, aylar ısınmaya başladığında ilkbaharda kışlık paltosunu çıkaracak ve pek çok insan paltosunu havaya uçurmaktan bahsediyor.

Saçlar her yere ulaşacak ve özellikle Alman kurdu beyaz önlüğü var . Siyah kaplamalı yavrular saçları normal siyah ve ten renginden biraz daha fazla gizlenmiş olacak veya mavi kaplamalı GSD'ler . Bu, yavru köpeğiniz için fırça türünü seçerken göz önünde bulundurmanız gereken bir şeydir. Beyaz kaplamalı bir GSD'niz varsa, saçı uzak tutmak için büyük olasılıkla iki farklı fırçayı (bir iğne fırçasıyla ayırıcı) birleştirmek isteyeceksiniz.

Yapabileceğin birçok şey var dökülmesini azaltmak ve düzenli ve kapsamlı bir tımar programı her zaman bunu yönetmenin en iyi yolu olacaktır ve şampuan dökmenin de döktüğü miktarı azalttığı bilinmektedir. Bununla birlikte, nihayetinde, Alman Çoban Köpeğinin kalın bir çift katı vardır ve tüy dökülmesi, önlenemeyecek olan parkurun bir parçasıdır. Ama köpek severlerin çoğunun dediği gibi, arkadaşlar arasındaki küçük köpek kılı nedir?

Bakım İpuçları

Bakımlı İhtiyaç Beyaz Alman Çoban

Öncelikle, Alman Çobanınızın bakım rutininin tadını çıkardığından emin olmalısınız, aksi takdirde bu ikiniz için de zor bir görev olacaktır. Onu fırçalamaya, kulaklarını temizlemeye ve pençelerine dokunmaya alıştırmalı ve bol bol deneyimle mümkün olduğunca olumlu bir deneyim yaşattığınızdan emin olmalısınız. övgü ve küçük ikramlar özellikle de her şeyden emin değilse. Bu, ceketini yönetmenizi ve karışıklık veya sinir bozucu paspas oluşmamasını sağlamanızı kolaylaştıracaktır.

corgis dökmek

Yeni fırçalara ve aletlere alıştıktan sonra, takip etmesi için bir bakım rutini oluşturun. Kısaca özetlemek gerekirse, kısa saçlı Alman Çoban iğneli fırçaya ihtiyacı var ve bir astar tırmık, orta tüylü pooch bir astar tırmık ve uzunluğa bağlı olarak bir pim veya ince bir şeye ihtiyaç duyar ve uzun tüylü bir köpek bir astar tırmığı ve daha ince bir fırça .

Alman çobanını yıkadığında, bir kez her 6 ila 8 haftada bir , emin olun doğal bir şampuan kullan Bu, cildini tahriş etmez, bu nedenle mevcut en iyi doğal şampuanları içeren rehberimize gidin ve onu iyice durulayıp kuruladığınızdan emin olun. Bir dökülme önleyici formül Eğer gerçekten dağınıklığı azaltmak istiyorsanız.

Son düşünceler

Alman çoban köpeği muhteşem ceket Bu biraz dikkat gerektiriyor ve onu tımar etmek için biraz zaman harcayacağınız için, mevcut en iyi fırçalara yatırım yapmak akıllıca olacaktır. Yavru köpeğinizin, ailenin herhangi bir üyesine vereceğiniz tüm özen ve ilgiyi aldığından emin olmak istersiniz.

Tüylerinin uzunluğunu belirlemek önemlidir ve buradan dökülmesini mümkün olduğunca en iyi şekilde yönetmek için ihtiyaç duyduğu fırçaları seçebilirsiniz. En sevdiğimiz önerilen fırçalara sadık kalarak, blokta en iyi görünen Alman Çobanlarından birine sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz ve sadece en iyi şekilde görünmekle kalmayacak, aynı zamanda elinden gelenin en iyisini hissedecektir. Sonuç olarak, herkes kazanır!

Yorumlar