Pomeranyalılar İçin En İyi Köpek Oyuncakları: Derecelendirmeler, İncelemeler ve En Çok Talepler

Pomeranyalılar İçin En İyi Köpek Oyuncakları: Derecelendirmeler, İncelemeler ve En Çok Talepler

Pomeranian'ınız için en iyi köpek oyuncaklarını mı arıyorsunuz? Biz sizi koruduk! Pomeranyalılar, sevgiyle Poms olarak bilinir , anında tanınır lüks kürk ponponları ve sevimli tilki benzeri yüzleri. Boyutları küçük olsalar da, büyük kişiliklere sahiptirler ve gülümseme eğilimleri ve karmaşık oyun ve oyunlarda ustalaşma yetenekleriyle tanınırlar.

Boyutlarından dolayı, Pomeranian'ınız için doğru oyuncağı bulmak zor olabilir. Bu özellikle daha küçük Pomeranyalılar için geçerlidir. Toy Poms olarak bilinir . Düşünmeniz gerekecek bir kaç faktör Pom'nız için oyuncak satın alırken, bunlar sadece boyutu değil, aynı zamanda bütçe, oyuncak malzemesi ve oyuncak amacını da içerecektir.Pomeranyalılar için en iyi oyuncaklar, onlara bir tür meydan okuma sunan oyuncaklardır. Keskin zekaları nedeniyle, yapboz oyuncaklarıyla mükemmeldirler. beyin güçlerini test edin . Sahipleriyle etkileşime girmelerini sağlayan oyuncakların da tadını çıkarırlar. Sonuçta, bir Pomeranian’ın en sevdiği aktivite, en sevdikleri insanlarla vakit geçirmektir.

Küçük Kong
Bizim Puanımız

En İyi Genel

Kong Ekstra Küçük OyuncakChewy.com'da görüntüle
Saklambaç Saklambaç
Bizim Puanımız

Çoklu PaketÇiğneme Saklambaç

Chewy.com'da görüntüle
JW Pet Hol-ee Merdane
Bizim Puanımız

Bütçe SeçimiJW Hol-ee Merdane

Chew.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Alıcı Rehberi

Oyuncaklı Pomeranian Yavrusu

Pomeranyalılar ideal arkadaş köpeklerdir. Sadık, sevgi dolu ve sosyal, mutlu bir şekilde tüm zamanlarını ayırmak sahibine. İyimser ve parlak kişiliklerini anlamak, heyecan verici ve zenginleştirici bir oyuncak seçmenize yardımcı olacaktır.

Akılda tutulması gereken bir ayrıntı, zekaları nedeniyle Poms çabuk sıkılabilir . Enerjileri için uygun bir çıkış sağlayacak bir oyuncağı yoksa, uygunsuz çiğneme, kazma ve havlama gibi yıkıcı faaliyetlere yönelebilirler. Onları zihinsel olarak meşgul eden bir oyuncak, bu istenmeyen davranışları önlemeye yardımcı olur.

Bir Pom'ın zekasının yanı sıra, sosyalliği de doğru oyuncağı seçerken önemlidir. Sahipleriyle arkadaşlık istiyorlar, bu nedenle etkileşimli oyun sunan her oyuncak bir Pom için harika çalışıyor. Pomeranyalılar için en iyi oyuncakları ararken göz önünde bulundurmanız gereken birkaç özellik daha.

Oyuncak Bütçesi

Safkan Pomeranya yavruları pahalıdır köpekler. Şunlara bağlı olarak 1.500 $ ve üstü arasında değişebilir. onların kürk rengi , dolayısıyla bütçeniz büyük olasılıkla bir öncelik olacaktır. Genellikle daha pahalı oyuncakların daha yüksek kalite ancak Pomeranian'ınızın kullanacağı çoğu oyuncak çok pahalı olmamalıdır. Pomeranyalılar göz önüne alındığında bu bir bonus. beslenmesi pahalı ve damat.Oyuncak Amaç

Bazı oyuncaklar, halat çekme, getirme veya çiğneme gibi tek bir amaca hizmet eder. Pomeranyalılar için çeşitli oyun yolları sunan çok amaçlı oyuncaklar onları meşgul ve beladan uzak tutar. Pomlar için en kullanışlı oyuncaklar, beyinlerine meydan okumak ve sosyal olarak etkileşim kurmalarına izin verin. Oyuncaklar getirme, çekme ve çiğneme oyuncakları olarak çalışan oyuncaklar mükemmeldir çünkü Pom'ları saatlerce eğlendirebilir ve sosyalleşme sağlayabilir. Pomların aktif beyinlerini çalıştırmalarına izin verdiği için bulmaca oyuncakları da mükemmel seçimlerdir.

Oyuncak Malzemesi

Pomeranyalılar sert çiğneyiciler değildir, bu nedenle genellikle çeşitli oyuncak malzemelerine sahip olabilirler. Tek endişe, Pom'nız oyuncakları parçalamayı seviyorsa tehlike oluşturabilecek pelüş oyuncaklarla ilgilidir. Herhangi bir dolgu maddesi veya bezi yutarsa, sindirim sisteminde sıkışabilir ve tıkanmaya neden olabilir. Pom'nızı güvende tutmak için , çok sert, çok büyük veya çok küçük oyuncaklardan kaçının ve doldurulmuş oyuncaklarla herhangi bir oyunu denetleyin.

Oyuncak Boyutu

Genellikle ağırlığa sahip bir oyuncak cinsi olarak on pounddan az Pomeranyalılar, küçültücü boyutlarını tamamlayan küçük oyuncaklara ihtiyaç duyar. Oyuncak boğulma tehlikesi oluşturacak kadar küçük olmadığı sürece, oyuncaklar genellikle ekstra küçük veya küçük boyutlara sahiptir. Daha küçük bir Pom ya da bir köpek yavrusu varsa, köpek yavrusu büyüklüğünde ve çiğnemesi kolay .

Favorilerimiz

Ağzına oyuncakla koşan Pomeranya

Pomeranian'ınız için bir oyuncak ararken, etkileşimli bileşenlere sahip olanları veya bunları tamamlayan yerleşik bulmacaları bulmaya çalışın. zeki ve enerjik eğilimler . İşte Pomeranian'ınızı her türlü oyun sırasında aktif ve doyurucu tutmak için on harika oyuncak.
Zippy Paws Zingy Oyuncak

Zippy Paws Zingy Köpek Oyuncak
 • Yumuşak ve sevimli.
 • Doldurma yok.
 • Üç gıcırtılı.
 • Kırılırsa dağınıklık yok.
 • Etkileşimli oyun için mükemmel.
 • Sert peluş oyuncak.
 • Her büyüklükteki köpekler için harika.
Chewy.com'da görüntüle

Peluş oyuncaklar her zaman en sevimli olanlardır, ancak sert çiğnemeciler için tehlikeli olabilirler. Bu ZippyPaws oyuncağını benzersiz kılan da budur: içi dolgusuzdur, ancak yine de Pomeranian'ınızın rahatlığı için yumuşak ve sevimli.

Oyuncağın farklı alanlarında bulunan üç ses çıkarıcı, oyun süresini daha heyecanlı hale getirir ve yavrularınızın zihnini harekete geçirir. Gıcırdayanlar baskıya çok açık ve küçük ağızların gıcırdaması kolaydır.

Severiz Bu pelüş oyuncağın içi dolgusuz iç kısmı sayesinde yumuşaklığı dayanıklılıkla birleştirerek bir Pomeranyalı'nın kucaklaşma arzusunu tatmin ettiğini söylüyor. Tek kişilikten paylaşımlı oyuna kolaylıkla geçiş yapabildiği için bu oyuncak, Pomeranyalıların sevdiği sosyal etkileşimi sağlıyor. Doldurma olmasa bile evcil hayvanınızı bu oyuncakla denetlemeyi unutmayın.
Frisco Saklambaç Bulmacası

Çiğneme Saklambaç Köpek Oyuncağı
 • Eğlenceli saklambaç oyuncağı.
 • Oynamak için üç oyuncak içerir.
 • Zihinsel uyarım sağlar.
 • Her boyut ve yaştaki köpekler için tasarlanmıştır.
 • Bir top, ip ve pelüş kemiği içerir.
 • Bir gıcırtı topu içerir.
 • Kaba çiğneyiciler için tavsiye edilmez.
Chewy.com'da görüntüle

Bu Frisco saklambaç köpek oyuncağı, bir bulmaca şeklinde zihinsel uyarım sağlayarak yıkıcı can sıkıntısını önler. Pom, bloğun içinde sakladığınız oyuncakları her bölmeden arayarak çıkarabilir.

Bu oyuncak aynı zamanda sosyal bir Pomeranian için mükemmel çalışıyor çünkü köpek ve sahibi arasında etkileşime izin veriyor. Oyuncakları gizleyebilir ve köpeğinizin onları çekerken izleyebilir, hatta köpeğinizi eğlendirmek için her oyuncağı fırlatabilirsiniz.

Severiz Bu oyuncağın Pomeranian'ınıza sunduğu zorluk. Yavrularınıza, sıkılmalarını ve uygunsuz çiğneme gibi yıkıcı davranışlarda bulunmalarını engelleyen bir bulmacayı çözme şansı sunar.


JW Pet Hol-ee Merdane

JW Pet Hol-ee Rulo Köpek Oyuncak
 • Etkileşimli ve çok amaçlı oyuncak.
 • Tokluk için çift kalıplı.
 • İç veya dış mekan oyunları için mükemmeldir.
 • Doğal, toksik olmayan kauçuktan yapılmıştır.
 • Zıplamak için harika.
 • Bulaşık makinesinde yıkanabilir.
 • Daha sert çiğnemeler için mükemmeldir.
Chewy.com'da görüntüle

JW Pet Hol-ee Roller topu, getirme, çekme, çiğneme veya doldurma gibi heyecan verici bir oyun süresi sağlar. Bu oyuncağı bu kadar benzersiz kılan şey, iç mekanda oynamak için ne kadar güvenli olduğudur. Yumuşacık ama sert kauçuğu mobilyalarınıza veya dekorasyonlarınıza zarar vermez.Geleneksel bir top üzerinde bir bükülme arıyorsanız, bu oyuncak tam olarak ihtiyacınız olan şey olabilir. Bu top, zıplamayı ve yuvarlanmayı daha keyifli hale getiren stratejik deliklere sahiptir. Köpeğinizi saatlerce eğlendirmek için delikleri ikramlarla veya diğer oyuncaklarla da doldurabilirsiniz.

Severiz Bu top, benzersiz tasarımı ve kapalı alanda güvenli oyun sağlama yeteneği nedeniyle. Bir Pomeranian’ın hızlı zihnini doldurarak zorlayabilir veya onunla çekiştirerek veya getirerek enerjilerini serbest bırakmalarına yardımcı olabilirsiniz.


Kong Classic Ekstra Küçük

Küçük Kong Köpek Oyuncak
 • Son derece dayanıklı.
 • Tamamen doğal kırmızı kauçuktan yapılmıştır.
 • Tek başına oynamak için mükemmel.
 • İkramlarla doldurulabilir.
 • Düzensiz şekil zıplamayı teşvik eder.
 • Çiğnemek ya da getirmek için harika.
 • Abd'de üretilmiştir.
Chewy.com'da görüntüle

Bu KONG Classic gibi zamansız bir oyuncakla yanlış gidemezsin. KONG, bu özel oyuncağı 40 yılı aşkın süredir sunan tanınmış bir markadır. Hem sahipleri hem de köpekler tarafından sevilir çünkü zenginleştirme sağlar ve kazma, havlama ve uygunsuz çiğneme gibi davranışları caydırır.

KONG oyuncakları, dayanıklılıkları ve çok yönlülüğü ile bilinir. Classic'i çiğnemek veya getirme oynamak için kullanabilirsiniz, çünkü kauçuğu ona oyun süresini heyecan verici tutan tahmin edilemez bir sıçrama sağlar. Hatta lezzetli ve zorlayıcı eğlenceli bir bulmaca oyunu için ikramlar veya fıstık ezmesi ile doldurabilirsiniz.

Severiz KONG Classic çünkü sağlam, çok amaçlı ve kötü davranışları caydırıyor. Çiğnemeyi seven pomlar onu yok edemez ve yavrularınızın dikkatini uzun süre rahatsız ettiği için ayrılık kaygısına ve sandık eğitimine de yardımcı olur.


Trixie Mini Mover Strateji Oyuncak

Poms için Trixie Oyuncak
 • İleri düzey oyuncular için geliştirildi.
 • Dört oyun seviyesi içerir.
 • Zihinsel ve sosyal uyarım sağlar.
 • İpuçları ile dolu talimat kitapçığı.
 • Stabilizasyon için kauçuktan yapılmış kaymaz ayaklar.
 • Çoklu oyun seçenekleri.
 • Pomeranyalılar gibi zeki ırklar için harika.
Chewy.com'da görüntüle

Bu oyuncak, meydan okumaya ihtiyaç duyan akıllı ve meraklı Pomeranyalılar için mükemmeldir. Çeşitli bölmeler, düğmeler ve çekmeceler ile bu bulmaca, yavrularınızı farklı cihazlarla etkileşime girerek ikram veya mama bulmaya ikna eder. Zihinsel ve sosyal oyunlarla uğraşırken onun hileleri çözmesini izlemeyi seveceksiniz.

Bu oyuncağa temelden gelişmiş oyuna geçen dört oyun dahildir. Baştan başlayıp, oyuncağın farklı bölümlerini deneyerek bulmacalarda öğrenip ilerlediğini izleyebilirsiniz.

Severiz Bu oyuncak, can sıkıntısını ve kötü davranışları önleyen bol miktarda zihinsel zenginleşme sağladığı için. Ayrıca, onunla meşgul olurken ve bulmacaları çözmesine yardım ederken, sizinle köpeğiniz arasındaki bağı güçlendirir.


Nylabone XS FlexiChew Oyuncak

Nylabone Pomeranian Köpek Oyuncak
 • Çiğneme makineleri için mükemmel bir seçim.
 • Tavuk aromalıdır.
 • Diş sağlığını destekler.
 • Ekstra kalori içermeyen lezzetli lezzet.
 • Bir Pomeranian için mükemmel boyut.
 • ABD'de üretilmiştir ve veteriner tarafından tavsiye edilir.
 • Sağlıklı diş ve diş etlerini destekler.
Chewy.com'da görüntüle

Nylabones, her köpeğin çiğneme içgüdüsünü tatmin etmek için yapılmış klasik oyuncaklardır. Dayanıklı ancak yumuşak bir termoplastik polimerden yapılmış bu kemik şeklindeki oyuncaklar, köpeğinizi meşgul eder ve mobilyalarınızı ve ayakkabılarınızı korumak için doğru çiğneme alışkanlıklarını teşvik eder.

Pomeranyalılar sert çiğneyenler değildir, ancak bundan zevk alırlar, bu nedenle orta dereceli çiğneme için bu oyuncak mükemmeldir. Kemiklerin, çiğneme süresine ilgi katan yerleşik esnekliği vardır. Bu nilabonlar, köpeğiniz oyuncağın yumrularını kemirdiğinde plak ve tartarı azaltarak sağlıklı dişleri ve diş etlerini bile destekler.

Severiz Bu çiğneme kemiklerinin saatler süren çiğneme eğlencesi, olağanüstü lezzet ve iyileştirilmiş diş hijyeni gibi sağlık yararları sağladığını. Pomeranyalılar sıkıldıklarında başları belaya girebildikleri için, bu oyuncak onları eğlendiriyor ve yıkıcı çiğnemeden rahatsız ediyor.


Pet Qwerks Hayvan Topu

Pet Qwerks Hayvan Topu
 • Pençe gibi oyuncak dokunuşla tetiklenir.
 • Oynatma süresi bittiğinde otomatik olarak kapanır.
 • Çeşitli eğlenceli hayvan seslerine sahiptir.
 • Oyun süresini ilginç ve benzersiz kılar.
 • Sesler arasında köpek havlaması, domuz kusması ve kuş cıvıltıları bulunur.
 • Çoğu cinse uyacak şekilde farklı boyutlarda mevcuttur.
 • Çeşitli farklı renklerde gelir.
Chewy.com'da görüntüle

Pom koleksiyonunuz için benzersiz bir oyuncak arıyorsanız, bu Babble Ball tam size göre. Köpeğiniz bu topa dokunduğu anda, çeşitli rastgele hayvan sesleri çıkarmaya başlar. Köpeklerden kuşlara, domuzlara ve ineklere kadar, yavrularınız bu oyuncağın bir sonra hangi sesi çıkaracağını asla bilemeyecek. Öngörülemezlik, oyun süresine tonlarca heyecan katıyor.

Topun yuvarlanma kabiliyetinin yanı sıra tüm sesler, akıllı Pomeranian'ınızı parmak uçlarında tutar ve saatlerce eğlendirir. Evcil hayvanınız oynamayı bitirdiğinde, Babble Ball rahatınız için otomatik olarak kapanır.

Severiz Bu oyuncak, normal bir top oyunu alır ve onu daha uyarıcı ve uzun süreli bir aktiviteye dönüştürür. Babble Ball aktif Pomeranyalılar için mükemmeldir ve bastırılmış enerjiyi rahatlatmaya yardımcı olur.


GoDog Uçan Domuz

Poms için Domuz Oyuncak
 • Dayanıklı peluş oyuncak.
 • Ekstra takviye için çift dikişli dikişler.
 • Chew Guard Teknolojisi ile üretilmiştir.
 • Dahili gıcırtılı.
 • Kırışık kanatlar.
 • Bütçe dostu.
 • Getirmek için harika.
Chewy.com'da görüntüle

Sevimli bir oyuncak arayan Pomeranyalılar için bu GoDogs Flying Pig, yumuşaklığı güçle birleştiriyor. Oyuncağın kaba çiğnemeye karşı daha dirençli olmasına yardımcı olmak için sert ve sağlam bir astar ekleyen Chew Guard Teknolojisine sahiptir.

Pomeranian sahipleri bu oyuncağın çok yönlülüğünü sevecekler. Gıcırtılı olduğu için getirme oynamak için veya yumuşak olduğu için yavru kestirmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca, domuzun kanatları, evcil hayvanınız onları çiğnediğinde ses çıkaran ve oyun süresine ilgi katan kırışık bir dokuya sahiptir.

Severiz GoDog’un Uçan Domuz oyuncağı, çok amaçlı olduğu için getirme, nazikçe çekme veya sarılmaya yönelik olarak işlev görebilen ekstra dayanıklılığa sahip yumuşak bir his sunar. Pelüş dış yüzey, doldurulmuş gövde, gıcırtılı ve kıvrımlı kanatların kombinasyonu, meraklı bir Pomeranian'ı memnun edecek bir dizi farklı ses ve doku yaratır.


Chuckit! Ultra Duo Tug

Chuckit Ultra Tug
 • Sıradan bir tenis topundan daha dayanıklı.
 • Süper yüksek sıçrama yeteneğine sahiptir.
 • Parlak renkli.
 • Etkileşimli oyuncak.
 • Doğal kauçuktan yapılmıştır.
 • Kenarlar köpeğinizin ağzı için naziktir.
 • Pomeranyalılar için mükemmel derecede küçük.
Chewy.com'da görüntüle

Bu çok amaçlı oyuncak, Poms için iyi çalışıyor çünkü bir römorkör veya bir getirme oyuncağı olabilir. Tug ve fetch, Pomeranyalıların en sevdikleri aktiviteye, sahipleriyle etkileşimde bulunmalarına izin veren sosyal oyunlardır.

İnanılmaz derecede yüksek bir zıplama ile oyun zamanı heyecan vericidir ve esnek kauçuk kenarları yavrularınızın ağzına ve diş etlerine çok fazla zarar vermez. İki top arasındaki tutamak, sağlamlık katan ve atmayı kolaylaştıran iki katlı naylondur.

Severiz Chuckit'i kullanabilirsin! Pom'nız ıslanmayı seviyorsa çekme, getirme ve hatta yüzmek için Ultra Duo Tug oyuncağı. Ayrıca, normal bir tenis topundan daha güvenli ve çok yönlü bir seçenektir.


Outward Hound Sincap Oyuncağı

Outward Hound Sincap Köpek Oyuncak
 • Yapboz oyuncağını sakla ve ara.
 • Zihinsel uyarım sağlar.
 • Sosyalliği teşvik eder.
 • Bağımsız oyun için etkilidir.
 • Küçük köpekler için Junior boyda gelir.
 • Gıcırdayan sincaplar her yaştan yavruları eğlendirir.
 • Yedek sincaplar mevcuttur.
Chewy.com'da görüntüle

Bu Outward Hound bulmacası, Pomeranian'ınızın beynine meydan okuyacak ve onu, beynine meydan okurken sincap bulmaya teşvik edecek. Bu, yavru dişlerinizi yumuşak bir gıcırtı sesi ile zihinsel olarak uyarırken, büyüyen dişler için yumuşak bir çiğneme çıkışı sağlar.

Bu oyuncak 3 boyda gelir ve Pomeranyalılar Junior ile en iyisini yapacak. Pomeranian'ınız saklambaç oyuncaklarına aşina değilse, bu mükemmel bir giriş.

Severiz bu oyuncak bir Pom’ın beyin gücünü test ettiği için. Yavru köpeğiniz bu oyuncakla bağımsız olarak oynayabilir veya siz de dahil olarak oyun süresini artırarak evcil hayvan sahibi bağınızı artırabilirsiniz. Pomeranyalılar sahipleriyle vakit geçirmeyi sevdikleri için, sizinkiler bu oyuncakla paylaşılan oyun zamanını kesinlikle takdir edeceklerdir.


Sıkça Sorulan Sorular

İnternette veya evcil hayvan dükkanında tüm oyuncak seçeneklerine boğulmak kolaydır. Doğru olana karar vermenize yardımcı olması için bu sık sorulan sorulara göz atın.

S: Pomeranian Puppy için En İyi Oyuncak Nedir?
C: Tüm Pomeranian yavruları farklıdır ve belirli bir oyuncak türünü isteyebilir. Bununla birlikte, çoğu diş çıkarmaya yardımcı olabilecek iyi bir çiğneme oyuncağına ihtiyaç duyar. Ve yavrunuzla oynamaya başlamak için asla erken değildir, bu yüzden birkaç ortak oyun oyuncağı her zaman yararlı ve eğlencelidir.

S: Pomeranian'ımla Oynamak Hakkında Bilmem Gereken Bir Şey Var mı?
C: Bir Pomeranian ile oynamak için en iyi ipucu, fiziksel egzersiz sağlayan oyuncaklar ile zihinsel egzersiz sunan oyuncaklar arasında bir denge bulmaktır. Pomlar akıl ve vücut olarak enerjiktir, bu yüzden onlara birçok yönden meydan okuyacak oyuncaklara ihtiyaçları vardır.

Son düşünceler

Pomeranyalılar, oyun sırasında zorluklardan ve arkadaşlıktan zevk alan hızlı, zeki ve sosyal köpeklerdir. Pomeranyalılar için en iyi oyuncaklar kişiliklerini yansıtır, onları eğlendirir ve motive eder.

Pomların zeki olduğunu ve beyin güçlerine meydan okuyan bulmaca oyuncakları sevdiğini unutmayın. İhtiyacı olan ağır çiğnemeler olmasalar da tahrip edilemez bir malzemeden yapılmış oyuncaklar , çiğneme içgüdülerini yatıştırmak için etraflarında dayanıklı çiğneme oyuncakları bulundurmaktan hoşlanırlar. Ayrıca, sosyal Pomeranya'yı tatmin eden ve evcil hayvan ile sahibi arasındaki bağı güçlendirmeye yardımcı olan etkileşimli oyuncakları da unutmayın.

Yalnız oyun için, KONG Classic veya Nylabone FlexiChew kemikleri gibi sert oyuncaklarla hata yapamazsınız. Her ikisi de çiğnemeye izin veren sağlam oyuncaklarken, KONG çok amaçlıdır ve kötü davranışları can sıkıntısı ve ayrılık kaygısından kurtarmaya yardımcı olur.

Bu listedeki tüm oyuncaklar interaktif oyun için mükemmeldir. Outward Hound ve Trixie yapboz oyuncakları, Pom'nızın beynini harekete geçirecek ve Frisco Volcano peluş oyuncak, bir bulmacayı getirme gibi diğer oyunlarla birleştiriyor. JW Pet Hol-ee Roller topu, sıradan getirmeyi döndürür ve etkileşimli ve hatta izlenen tek başına oyun için sayısız seçenek sunar.

Yorumlar