Labrador Retrieverler İçin En İyi Köpek Yatakları: Derecelendirmeler ve İncelemeler

Labrador Retrieverler İçin En İyi Köpek Yatakları: Derecelendirmeler ve İncelemeler

aranıyor Labrador'unuz için mükemmel köpek yatağı ? Laboratuvarlarda artrit olduğu bilinmektedir. , eklem ve yumuşak doku ile ilgili ağrılar yaşlandıkça. Laboratuvarınıza erken yaşta mükemmel köpek yatağını almak en büyük öncelik olmalıdır. Ve kıdemli bir Labrador'unuz varsa, onlara yaşlanan eklemlerini dinlendirmek için rahat bir yer sağlamak daha da önemlidir.

Labrador Retriever, Amerika'nın bir numaralı cinsidir ve son birkaç on yıldır öyledir. Labrador büyük bir köpektir, yani daha da büyük bir yatağa ihtiyacı vardır. Ve ağırlık 55 ila 80 lira kalın vücudunu ve muhteşem kafasını desteklemek için kaliteli bir yatağa ihtiyacı olduğu anlamına gelir. Orada birçok yatak seçeneği var, ancak kontrol listemizdeki tüm kutuları yalnızca birkaçı işaretliyor.Bu kılavuzda, hepsi incelemelerle tamamlanmış favori Labrador köpek yataklarımızı inceliyoruz. Love Your Dog'da Labradors'ı seviyoruz, bu yüzden mükemmel yatağı bulmanızı istiyoruz. yavrularının eklemlerine kolay gelsin . Ve tüm Laboratuvarlar farklı olduğundan, köpeğinizin ihtiyaçları için doğru olanı nasıl seçeceğinizi bilmeniz için kapsamlı bir satın alma rehberi hazırladık. Aramaya başlayalım!

Bir Bakışta: Labradorlar İçin Favori Köpek Yataklarımız

Furhaven Büyük Bolster Yatak Derecelendirmemiz

En İyi Yatak

Furhaven Destek YatağıChewy.com'da görüntüle Frisco Yatak Tarzı Köpek Yatağı Derecelendirmemiz

En İyi Yatak Stili

Frisco Ortopedik Yatak

Chewy.com'da görüntüle K ve H Yükseltilmiş Köpek Yatağı Derecelendirmemiz

En İyi Yüksek YatakK&H Yükseltilmiş Yatak

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com'a götürecektir. Bir satın alma yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden bir komisyon kazanırız.

İçindekilerSatın Alma Rehberi

Köpek yatağında yatan Labrador

Labrador'unuz için doğru köpek yatağını bulmak zor olabilir.

Biz insanlar için bir yatak satın almak büyük bir karardır. Sadece içinde çok zaman harcamakla kalmıyor, aynı zamanda gençleşmemizi ve dinlenmemizi de sağlıyor. Aynısı, Labrador'unuz için bir yatak satın aldığınızda da geçerlidir. kadar kolay değil Laboratuvarınızı adlandırma , ve yavru köpeğinizin ihtiyaçları için en iyi yatağı bulmak için, düşünmek için birçok faktör. Bazıları açık olabilir, ancak bazıları çok fazla değil.

Burada, çevrimiçi sepetinize herhangi bir eski yatağı tıklamadan önce düşünmeniz gereken en önemli şeylerden bahsedeceğiz. Ve belirli bir sıra olmadan, ne olduklarına bir göz atalım.

Bütçe

Labradorlar ucuz köpekler değildir. Labrador'unuz için bir yatak için fazla harcamayabilirsiniz. Mastiff için yapacağın , Laboratuvarınıza bir yatak satın almak yine de ucuz olmayacak. Bütçe, favorilerimizi analiz ederken kesinlikle dikkate aldığımız bir şeydir. Yakın zamanda bir Lab köpek yavrusu sahiplendiyseniz, para biriktirmek için para biriktirmeniz gerekir. Laboratuvarınız için yüksek kaliteli köpek maması , ayrıca bir uygun Labrador köpek koşum takımı . Maliyetler kesinlikle artar, bu nedenle bütçeniz muhtemelen temel hususlardan biri Bir köpek yatağı seçerken.

uyku pozisyonu

Laboratuvarlar büyük adamlardır, ancak hepsi aynı değildir. Bazı Laboratuarlar uyurken denizyıldızını sever ve bazıları en sıkı toplara kıvrılmayı tercih eder. Tıpkı daha önce olduğu gibi, Lab'inizin favori uyku pozisyonu, seçtiğiniz yatağı belirleyebilir. Tercih ettiği pozisyonun ne olduğundan emin değilseniz, birkaç gece onu izle halletmek için.Örneğin, kıvrılmayı seviyorsa, muhtemelen ona ekstra güvenlik sağlayacak duvarlı bir yatağı takdir edecektir. Ya da lekelenmek isterse düz bir şilte ona ihtiyacı olan tüm alanı verecektir. eğer seviyorsa başını dinlendir yastığınızın üzerinde en az bir baş destekli bir yatak onun için ideal olacaktır. Veya Laboratuvarınız herhangi bir yerde uyuyorsa, muhtemelen bunun için endişelenmenize gerek yoktur.

Konfor

Ona ne tür bir yatak alırsanız alın, rahat olması gerekir. Aksi takdirde, yerde ya da kanepede uyuyabilir. Kaliteli yataklar sunacak kalın ve destekleyici tabanlar bedeni dibe çökmesin diye. Bellek köpüğü veya ortopedik köpük (evet, farklıdırlar) aramak için harika seçeneklerdir. Ucuz ve dayanıksız polyester bazlardan uzak durun.

Labradorlar eğilimlidir dirsek ve kalça displazisi , rahat ve kaliteli bir yatağa yatırım yapmak için başka bir neden. Eklemlerini destekleyecekler, eklem basıncını hafifletmek, ve onu sıcak tut. Sadece yaşlı köpekler için gerekli olmakla kalmaz, aynı zamanda bir köpek yavrusu olarak Lab'inize iyi bir yatakla başlamak da bu koşulları önleyebilir ve geciktirebilir.

Bazı Labradorların eklemlerinde diğerlerinden daha zor olduğunu belirtmekte fayda var. Örneğin İngilizce Laboratuvarları, Rahatlamak için American Labs'den daha fazla içerik . Saha Laboratuarları olarak da bilinen Amerikan Laboratuarları, gençken daha aktif olmaları ve daha fazla enerjiye sahip olmaları muhtemeldir. Daha fazla aktivite, genellikle eklemlerinde daha fazla aşınma ve yıpranma anlamına gelir. Bir Amerikan Laboratuvarına (Saha Laboratuvarı olarak da bilinir) sahipseniz, köpeklik döneminde erkenden daha kaliteli bir yatak almayı düşünün.Labrador yaşı

Yatakta yatan kıdemli laboratuvar

Daha yaşlı Labradorlar, yaşlandıkça ek kalça ve eklem desteğine ihtiyaç duyacaktır.

Laboratuvarınız bir köpek yavrusuysa, onun köpek yavrusu gözlerine kanmayın. Çünkü yeni yatağını çiğnemeye karşı dayanıklı değilse muhtemelen mahvedecektir. Yani burada iki seçeneğiniz var. Zahmetli köpek yavrusu aşamasından sağ çıkıp çıkmaması önemli olmayan daha ucuz bir düz yatak satın alabilirsiniz. Ya da yüksek kaliteli bir yatak satın alabilirsiniz. yırtılmaya karşı dayanıklı olmayı garanti eder ve çiğneme kanıtı. Seçim senin.

Daha önce bahsettiğimiz noktaya geri dönersek, eğer o artritik eklemleri olan kıdemli bir Laboratuar veya ağrılı eklemleri olan bir genç ise, kesinlikle ortopedik bir yatak aramak isteyeceksiniz. yavrularınızın artritik ağrısını hafifletin .dayanıklılık

Labrador ve kalın gövdesi için dayanıklı malzemeler olmazsa olmazlardan. Laboratuvarların yıkıcı olduğu bilinmektedir. Laboratuvarlar acımasız olabilir oyuncaklarıyla , onları dakikalar içinde yok etmek. Laboratuvarınızın yatağı, onun ağırlığına ve yuva kazma ritüellerine dayanabilmelidir. Ve bir ile karşılaştırıldığında daha önemli olması gerekiyor Beagle için yatak . Daha kaliteli malzemeler ve işçilik daha yüksek bir fiyat gerektirir, ancak çok daha uzun süre dayandıkları için genellikle paranızın karşılığını daha iyi.

Pamuk ve kanvas gibi malzemeler, saf polyesterden çok daha uzun süre dayanan güçlü malzemelerdir. Bazı dayanıklı köpek yatakları anti-yırtılma olmayı da garanti edecektir. Aynı zamanda, onun üzerinde uyuyabileceği kadar yumuşak olan malzemeler ve birçok yatak, uyku alanında peluş kumaş sunacaktır.

Laboratuvarınız yükseltilmiş bir yatak istediyse, bunun olduğundan emin olmanız gerekir. ağırlığını tutabilir. Eğer bir yavruysa, 50 ila 80 pound arasında bir yere ulaşana kadar büyümeye devam edeceğini unutmayın. Sağlam, hava koşullarına dayanıklı çelik veya alüminyum çerçeve idealdir. Ve malzeme paneli sarkıp gerilmek yerine şeklini iyi tutmalıdır.

Garanti

Dayanıklı ve uzun ömürlü yüksek kaliteli yataklar genellikle bir tür garanti ile gelir. Ve bir garanti ile geliyorsa, üreticinin tasarımına ve işçiliğine inandığından emin olabilirsiniz. Hep talimatları takip et ve gerekirse ürünü kaydettirdiğinizden emin olun. Satın alma belgenizi saklamayı unutmayın.Graham krakerleri köpekler için iyi mi

Temizlemesi kolay

Labradorlar maceracıdır ve yataklarını kirletmek zorundadırlar. Ve tüm köpekler, yaşamlarının bir noktasında hastalık nedeniyle kaza geçirirler. Hayatınızı çok daha kolay hale getirmek için bir yatak almanızı tavsiye ederiz. çıkarılabilir bir kapak yani makinede yıkanabilir. Kimse temizlik yapmayı sevmez ama unutma ki pisliğini temizlemek Fido'ya düşmez.

almak da harika bir fikirdir. suya dayanıklı veya su geçirmez yatak fazla. Döşemenizi sadece köpek kazalarından korumakla kalmaz, aynı zamanda iç köpüğü koruyarak yatağının ömrünü uzatır. Bazı üreticiler ayrıca suya dayanıklı iç astarları ayrı olarak sunar; bu, yatak başlangıçta su geçirmez değilse her zaman ekstra paraya değer. Yine, her zaman talimatları izleyin.

alerjiler

Birçok Laboratuar hassas ciltten ve çeşitli alerjilerden muzdariptir. Laboratuarınız yapıyorsa, şunları da aramanız gerekir: hipoalerjenik yatak bu onun alerjilerini şiddetlendirmemesine yardımcı olacaktır. Hipoalerjenik yataklar, genellikle kepek ve toz akarlarının yatağına girmesini önleyen sıkı dokunmuş malzemelerden yapılır. Daha pahalı olsalar da, Fido'nun sağlığı için her zaman en iyisini yapmanız gerekir.

Laboratuvarlar İçin En İyi Köpek Yatakları

Daire Tarzı Yatakta Labrador Yavruları

Labradorlar, çeşitli farklı köpek yataklarında gayet iyi iş çıkarır.

Burada Labradorlar için en iyi köpek yataklarını sunacağız. Kolaylık sağlamak için bunları üç kategoriye ayırdık, bu yüzden ne tür bir yatak istediğinizi biliyorsanız, doğrudan o bölüme atlayın. Her bölümdeki seçimlerimizin Laboratuvarınız için iyi sonuç vermesi gerektiğini unutmamak önemlidir. Eviniz ve yaşam düzeniniz için geçerli olduğu için boyut, şekil ve malzemeyi dikkate almak isteyeceksiniz.


Kanepe Tarzı Köpek Yatakları

Bu yataklar aynı zamanda destekli veya duvarlı yataklar olarak da bilinir. Ekstra bir güvenlik duygusu sundukları için köpekler arasında en popüler olanlarıdır. Ek boyun desteği için koltuk başlıkları . Bazıları tamamen duvarlı, bazılarının ise sadece iki duvarı var. Bazı yaşlı köpekler veya yaralanmadan iyileşenler, en azından yan tarafa veya kolay giriş ve çıkış için bir boşluğa ihtiyaç duyar.


FurHaven Destekli Köpek Yatağı

Furhaven Peluş Ortopedik Bolster Yatak
 • Bütçe dostu.
 • Sahte kürk uyku yüzeyi.
 • Büyük Bedenler veya Jumbo, Laboratuvarlar için mükemmeldir.
 • Çıkarılabilir kapak.
 • Makinede yıkanabilir kılıf.
 • Yumuşak yumurta sandık köpüğünden yapılmıştır.
 • Destekler sırt desteği sunar.
Chewy.com'da görüntüle

FurHaven, evcil hayvan yatakları dünyasında tanınmış bir markadır ve bu yatak 90 günlük para iade garantisi ile gelir. Yumuşak, peluş suni kürk malzeme ile Labrador'unuzun harika bir gece uykusuna hazır olduğundan emin olabilirsiniz. Yatağın geri kalanı hem yumuşak hem de dayanıklı süet malzemeyle kaplanmıştır. Ekstra boyun desteği için üç destekli kenarı vardır.

Yatak tabanı 4 ½ inç kalınlığındadır ve ona ekstra destek sağlamak için yumurta sandığı tıbbi sınıf ortopedik köpük kullanır. Yumurta sandığı şeklindeki köpük, ağrılı eklemler için ek destek sağlar ve basıncı da azaltır. Bir tarafı açıktır, bu da hareketlilik sorunları olan köpekler için kolay giriş ve çıkış sağlar. Kılıf makinede yıkanabilir ve dört renkte gelir.

Severiz Bu köpek yatağı süper yumuşaktır, bu nedenle Lab'ınız telaşlı bir yavruysa, muhtemelen bu yatağa aşık olacaktır.


Sealy Destekli Köpek Yatağı

Sealy Destekli Yatak
 • Dört katmanlı teknoloji.
 • Ortopedik hafızalı süngerden yapılmıştır.
 • Bellek köpüğü eklem basıncını azaltır.
 • Soğutma enerjisi jeli Laboratuvarınızı serin tutar.
 • Çıkarılabilir kapak.
 • Makinede yıkanabilir kılıf.
 • Suya dayanıklı astar.
Chewy.com'da görüntüle

Bu birinci sınıf yatak, dört katmanlı teknoloji kullanır. Tahmin ettiğiniz gibi, dört kat ortopedik köpük, hafızalı köpük ve onu tamamlamak için bir soğutma jeli tabakası sağlıyor. Bu, tüm eklemlerini besleyecek, baskıyı hafifletecek ve aynı zamanda onu serin tutacaktır. Başına ve boynuna ekstra destek sağlamak için üç alçak desteği vardır ve kolayca girip çıkmasına izin verir.

Baz, koku giderici nitelikleri ile bilinen kömür ile aşılanmıştır. Suya dayanıklı astar köpük tabanı korur ve alt kısım ekstra güvenlik için kaymaz. Kılıf pamuk ve polyester karışımıdır ve çıkarılabilir ve makinede yıkanabilir. Taban, seçtiğiniz boyuta bağlı olarak 5 ¼ inç kalınlığa kadar çıkar. Seçilebilecek dört renk var.

Severiz Bu köpek yatağı birinci sınıf bir seçenektir, bu nedenle mahsulün kremasını arıyorsanız, seçmeniz gereken budur.


MidWest Destekli Köpek Yatağı

MidWest Destekli Beşik Yatak
 • Bütçe dostu.
 • Destek için kalın köpük destekler.
 • Yumurta sandık tabanı.
 • Sıcaklık için yumuşak polar astar.
 • Teflon kaplı yatak örtüsü.
 • Suya dayanıklılık.
 • Makinede yıkanabilir kılıf.
Chewy.com'da görüntüle

MidWest, bu yatağı hem Fido'yu hem de sizi düşünerek yarattı. Taban 5 ½ inç kalınlığındadır ve köpeğinizin eklemlerini desteklemek ve ona terapötik dinlenme sağlamak için yumurta sandığı şeklindeki ortopedik köpük kullanır. Uyku alanı, süper yumuşak bir his için suni kürkle kaplanmıştır ve yanlar, koruyucu şeklini korumak için sağlamdır. Ayrıca kolay giriş ve çıkış için bir penceresi vardır.

Oval şekilli yatak, kendilerini korunaklı ve kapalı hissettiklerinde daha iyi uyuyan Laboratuarlar için alternatif bir şekil sunuyor. Gri kapak şık bir geometrik tasarıma sahiptir ve bu da onu herhangi bir odaya şık bir ek yapar. Kapak teflon kaplamaya sahiptir, yani suya ve kokuya dayanıklıdır. Çıkarılabilir ve makinede yıkanabilir ve bir yıl garantilidir.

Severiz Bu köpek yatağının oval şekilli olması, uyurken kıvrılmayı seven Labradorlar için en iyi seçeneği sunar.


Yatak Tarzı Köpek Yatakları

Yatak yatakları, çalışmayı seven Labradorlar için mükemmel bir seçenektir. onlar uyurken uzanmak . Ya da yerde ya da kilim üzerinde uyumayı tercih eden ama asla kendilerini fazla klostrofobik hissetmeyecekleri yerler. Onlar için de idealdir sandık yatak , sadece bir tane satın almadan önce sığacaklarını ölçtüğünüzden emin olun.


Kopeks Ortopedik Yatak Yatağı

Kopeks Battaniyeler
 • Ortopedik sınıf hafızalı köpük.
 • Hipoalerjenik hafızalı köpük.
 • Mikro süet kılıf.
 • Yerleşik kafalık tasarımı.
 • Kapak çıkarılabilir.
 • Suya dayanıklı kapak.
 • Kılıf ayrıca makinede yıkanabilir.
Chewy.com'da görüntüle

Bu yatak, destek tabanı olarak 7 inç kalınlığa kadar köpük sunar; bu, bu listedeki en kalın seçenek olduğu anlamına gelir. Hipoalerjenik ortopedik köpükten yapılmıştır ve hassas Laboratuarlar için mükemmel bir seçimdir. Bir tarafında yastık vardır, yani köpeğiniz bir sedye ise ama aynı zamanda koltuk başlığını da seviyorsa, bu onun için ideal bir seçenektir.

Çıkarılabilir ve makinede yıkanabilir kılıf, burnunda ve patilerinde süper gür hissettirecek mikro süet malzemedir. Dış yüzey suya dayanıklıdır ve köpük ayrıca korumayı iki katına çıkarmak için suya dayanıklı bir iç astar ile korunur. Taban kaymaz, bu nedenle laboratuvarların yaralanmalardan ve yaşlı köpeklerden kurtulması için güvenlidir. Dekorunuza uyacak şekilde iki renkte gelir.

Severiz Bu köpek yatağının en kalın köpük tabana sahip olması. Bu, vücudunun yere batmayacağından emin olabileceğiniz için, daha ağır Laboratuvarlar için harikadır.


FurHaven Ortopedik Yatak Yatağı

Furhaven Ortopedik Köpek Yatağı
 • Düşük profilli yatak.
 • Artritik Labradorlar için kolay erişim.
 • Ergonomik boyun ve sırt desteği.
 • Makinede yıkanabilir çıkarılabilir kılıf.
 • Terapötik destek için benzersiz bir şekilde şekillendirilmiştir.
 • Sadece 5.5 inç boyunda.
 • Tıbbi sınıf ortopedik köpükten yapılmıştır.
Chewy.com'da görüntüle

FurHaven bu düz şilteyi esnemeyi seven ama aynı zamanda ekstra baş desteğine ihtiyaç duyanlar için yarattı. Köpeğiniz uyurken ekstra rahatlık için vücudunun şeklini alır ve omurgasını da destekler. Ortopedik tıbbi sınıf köpükten yapılmış, eklemlerinin ve kalçalarının sıkıca desteklendiğinden emin olabilirsiniz. Yatağın ortası 5 inç yüksekliğe kadar ölçer.

Uyku alanında, yastıklarında yumuşak olan ve kendisini daha rahat hissetmesini sağlayan suni kürk malzeme vardır. Kılıf çıkarılabilir ve kolay temizlik için çamaşır makinesine koyabilirsiniz. Bu yatak, Laboratuarınızın kolaylıkla girip çıkması için idealdir. Bu yatak, Labrador'unuzun ne kadar dev bir denizyıldızına dönüştüğüne bağlı olarak üç renkte ve çok çeşitli boyutlarda gelir.

Severiz Bu köpek yatağı, Labrador'unuzu gece uyurken kucağına alacak şekilde ergonomik olarak tasarlanmıştır.


Frisco Peluş Yatak Yatak

Frisco Peluş Yatak Karyola Büyük
 • Bütçe dostu yatak.
 • Fomfort için yastık üstü yatak.
 • Peluş poli-dolgulu uyku yüzeyi.
 • Ek destek için sağlam köpük taban.
 • Daha büyük laboratuvarlar için çeşitli boyutlar.
 • Çoklu renk çeşitleri.
 • Çıkarılabilir makinede yıkanabilir kılıf.
Chewy.com'da görüntüle

Bu yatağın iki unsuru var. Birincisi, 4 inç yüksekliğinde ve kıvrımlı köpükten yapılmış tabandır. Kıvrımlı köpük, hava akışına izin veren tepe ve eğimlere sahip çıkıntılı bir tasarım olduğu anlamına gelir. Bu, ağırlığı dağıtmaya ve içeri girmesine izin vermeye yardımcı olur. İkinci kısım, tabana takılabilen ve ekstra yumuşacık konfor katan rahat yastık üstüdür.

Yastık poli-dolgu ile doldurulmuştur, ancak taban köpükten yapıldığı sürece, bu sorun değil. Kılıfı çıkarılıp makinede yıkanabilir. Bu yatağın üç rengi var, biri pizazzlı bir yatak arayanlar için şık balıksırtı deseni. Ayrıca üç boyutta gelir, bu da onu her boyuttaki Labrador için uygun hale getirir.

Severiz Bu köpek yatağının, Laboratuvarınızın içine batması için ekstra yumuşak bir yastığa sahip olması, ona ekstra lüks bir uyku sunar.


Yükseltilmiş Stil Köpek Yatakları

Yükseltilmiş köpek yatakları genellikle dış mekan kullanımı için seçilir. Köpekleri yerden kaldırırlar, bu da Laboratuarınıza dinlenmek için daha rahat bir yer sağlamakla kalmaz, aynı zamanda onu temiz tutar, bu da evde daha az kir anlamına gelir.

Yükseltilmiş yataklar çok yönlüdür ve onları her yere götürebilirsiniz. Sizinle sahile veya en sevdiğiniz kamp yerine gidebilirler. Ayrıca vücudunda hava dolaşmasına izin vererek onları serin tutmak için tasarlanmıştır. Bu, onları daha sıcak bir iklimde yaşayan Laboratuvarlar için mükemmel bir seçenek haline getirir.


K&H Yükseltilmiş Köpek Yatağı

KH Yükseltilmiş Yatak
 • İç ve dış mekan kullanımı için harika.
 • Mükemmel Labrador eğitim yatağı.
 • File kumaş nefes alabilirliği artırır.
 • Dayanıklı karyola, kötüye kullanıma dayanabilir.
 • Alet gerektirmeyen kolay montaj.
 • Kaymaz lastik ayaklar.
 • 150 pound'a kadar köpekleri tutabilir.
Chewy.com'da görüntüle

Bu yatak, metal bir çerçeve sayesinde köpekleri yerden kaldırır. 150 kg ağırlığa kadar taşıyabilecek kadar sağlamdır. Çoklu Laboratuvar sahibi olacak kadar şanslıysanız, potansiyel olarak iki Laboratuvar için uygun hale getirir. Çerçeveyi herhangi bir alet kullanmadan kolayca monte edebilir ve demonte edebilirsiniz, bu da onu seyahat eden bir aile için mükemmel hale getirir.

Malzeme merkezi, çift dikişli ve çift destekli su geçirmez 600 denye naylondan yapılmıştır, bu da onu dayanıklı kılar. Onu serin tutacak ve havanın vücudunda dolaşmasına izin verecek şekilde örülmüştür. Çerçevenin dört lastik ayağı vardır, bu da köpeğiniz üzerine tırmanırken veya çıkarken kaymamasını veya kaymamasını sağlar. İki renkte ve bir yıl garantilidir.

Severiz Basit, kaliteli, yükseltilmiş bir köpek yatağı arıyorsanız, bu köpek yatağı en iyi seçenek.

rottweiler vs pitbull

Gen7Pets Soğuk Hava Karyolası

Gen 7 Evcil Hayvanlar Yüksek Yatak
 • Eşsiz ve taşınabilir tasarım.
 • Gelişmiş hava akışı için file alt.
 • Ağ, su birikmesini önler.
 • Kavisli sırt ek destek sağlar.
 • Kurulumu ve sökülmesi kolaydır.
 • Dayanıklı toz kaplı çerçeve.
 • Açık ve kapalı kullanım için mükemmeldir.
Chewy.com'da görüntüle

Bu yatak başka bir yükseltilmiş köpek yatağıdır, ancak bir farkı vardır. Köpeklerin doğal olarak özlem duyduğu güvenlik hissini sunan kavisli bir sırtı veya plaj gibi kısmen rüzgarlı bir yerde seyahat ediyorsanız bir ön camı vardır. Kilitleme mekanizmaları sayesinde kurulumu kolaydır. Bu yatak tek renkte ve bir yıl garantilidir.

Çerçeve metalden yapılmıştır ve çelik kaplıdır, yani paslanmaya karşı dayanıklıdır ve dışarıda bırakılabilir. Ağırlığı 90 kiloya kadar çıkabilir. Orta panel, havanın dolaşımını sağlayan ve terlemeyi ve cilt tahrişini önleyen Akıllı Hava akışı ağından yapılmıştır. Ayrıca Lab'inizin tercihlerine göre sıkı veya rahat bir uyum için ayarlayabilirsiniz.

Severiz Bu köpek yatağının, Laboratuvarınıza ekstra güvenlik sağlayan kavisli bir duvara ve onun için daha rahat olmasını sağlayan bir ön cama sahip olması.


Son düşünceler

Labrador'unuz için en iyi köpek yatağı için yüksek ve düşük arama yaptıktan sonra, her Labrador için en iyi sekiz yatak olduğunu düşündüğümüzü özetledik. Umarım, sizin için doğru köpek yatağını seçmenizi kolaylaştırmışızdır. köpeğinizin ihtiyaçları. Rahat kanepelerden sade şiltelere ve yükseltilmiş köpek yataklarına kadar burada herkes için bir şeyler var.

Hep karşılayabileceğiniz en iyi yatağı satın alın ve daha uzun süre dayanacağından ve daha fazla konfor ve ortak destek sunacağından emin olabilirsiniz. Daima Labrador'unuzun ihtiyaç ve tercihlerini takip edin, fazla yanlış yapmış olamazsınız. Mükemmel kalitede bir yatakla, ona yalnızca sizin için dünyalara değer olduğunu göstermekle kalmaz, aynı zamanda dinlenmek ve gençleşmek için rahat bir yere sahip olması da kendisini çok daha iyi hissedecektir. Karayı ertelemek için yelken açmak hiç bu kadar iyi olmamıştı!

Yorumlar