Sibirya Kurdu için En İyi Köpek Şampuanları: Derecelendirmeler ve İncelemeler

Sibirya Kurdu için En İyi Köpek Şampuanları: Derecelendirmeler ve İncelemeler

Huskies şüphesiz en göz alıcı ve gezegendeki muhteşem köpekler ve kabarık tüyleri kesinlikle çekiciliğine katkıda bulunur. Gezegendeki en temiz köpeklerden biri olsalar da, temiz kalmalarına ve taze kokmalarına yardımcı olmak için arada bir banyoya ve iyi bir ovmaya ihtiyaçları vardır.

İster burada olsan, ister şu anki Husky şampuan sadece çizilmeyecek kadar değil, ya da bu güzel kakalardan birini evinize davet etmek üzeresiniz, burada bu kılavuzda Huskies ceketiniz, bakım rutini, nelere dikkat etmeniz gerektiği hakkında bilmeniz gereken her şeyi bulacaksınız. yüksek kaliteli bir şampuanda ve en önemlisi etrafındaki en iyi şampuanlarda.Bu liste her şeyi kapsamamakla birlikte, bir arama peşindeyseniz başlamak için harika bir yerdir. Husky'niz için uygun şampuan . Bulacaklarınızın altında, bir Şampuan satın almadan önce göz önünde bulundurmanız gereken şeylerin yanı sıra en iyi seçimlerimiz var. Hemen girelim ve hepsini daha ayrıntılı olarak inceleyelim.

chihuahua pitbull karışımı

Bir Bakışta: Huskies İçin Favori Köpek Şampuanlarımız

En İyi Seçim: Pro Petworks Yulaf Ezmesi
Bütçe Seçimi: Earthbath Doğal Yulaf EzmesiNot: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Düşünülmesi gereken şeyler

Parlak Kürklü Sibirya Kurdu

Tüm Huskies aynı mizaca sahip değildir ve aynı şey derileri ve tüyleri için de geçerlidir. Bazı Huskies hassas bir cilde sahiptir, bazılarının daha ince bir ceketi vardır ve bazıları neredeyse düz siyah renktedir ve bazıları göz kamaştırıcı bir beyaz kürke sahiptir. Bu nedenle, Husky'niz için doğru şampuanı seçmek için, kişisel ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmak ve aşağıdaki faktörleri göz önünde bulundurmak önemlidir.Yaş: Husky'nizin yaşını göz önünde bulundurmanız önemlidir, çünkü o bir köpek yavrusu ise, özellikle yavru köpekler için tasarlanmış bir şampuana yatırım yapmanız gerekecektir. Tıpkı bir insan bebeği gibi, bir yavru köpeğin cildi yumuşak ve hassastır ve bu nedenle nazik bir formül gerekir, aksi takdirde tahrişe ve hasara neden olabilir. Ayrıca gözyaşı içermeyen bir formül aramak da önemlidir, çünkü yavru köpeğin gözleri yetişkinlerden daha hassas olmakla kalmaz, aynı zamanda banyo zamanını ağrıyla ilişkilendirecek ve yıkama işlemini ikiniz için de daha az zevkli hale getirecektir. Bir ürün yırtılmadığını belirtirken, yine de gözüne kaçmamasına ve iyice durulamasına dikkat etmelisiniz.

Cilt Durumu: Bazı Huskies, tıpkı herhangi bir köpek cinsi gibi, kuru, pul pul ve kaşıntılı bir cilde sahip olduğu bilinmektedir, bu nedenle burada standart köpek şampuanları tavsiye edilmemektedir. Bunun yerine, yatıştırıcı birkaç bileşene isim vermek için bal, yulaf ezmesi, aloe vera ve papatya gibi bileşenler içeren nemlendirici şampuanları tercih edin. Nemlendirici bileşenlere ek olarak, cildini daha fazla tahriş edebilecek sert kimyasallar veya kötü koruyucular olmadığını bilmeniz için% 100 doğal malzemelerle yapılan şampuanlara yapıştırdığınızdan emin olun.

Koku: Huskiler, nadiren kokan çok temiz köpeklerdir, ancak birkaç ay sonra veya çamur ve pislikte iyi bir boğuşmadan sonra onlar da kokmaya başlayacaklar. Huskiler çok meraklı ve yaramaz yavrulardır, bu yüzden kendilerini çok kirlenirken bulurlar, ama şükür ki maceralarından sonra kendilerini temizleyen hijyenik yavrulardır ve kalın kürkleri her halükarda kir ve su iticidir. Bununla birlikte, bazı Huskies, diğer Huskilere göre daha güçlü bir kokuya sahiptir, bu nedenle koku bölümünde biraz daha yardıma ihtiyaç duyabilirler.Favori Husky Şampuanlarımız

Köpeğinizin derisini görememeniz, önemli olmadığı anlamına gelmez ve bu nedenle hem derisini hem de tüyünü temizleyeceğini ve ona bakacağını bildiğiniz bir şampuan bulmanız zorunludur. Sadece en iyi şampuan seçimlerimiz tam olarak bunu yapmakla kalmaz, hepsi yüksek kalite piyasadaki en iyi şampuanlar.

Aşağıdaki tüm şampuanlar Huskies için uygundur ve her birini yukarıdaki satın alma kılavuzunda dikkate alınması gereken faktörlerin her biriyle eşleştirdik, bu nedenle hangisinin en iyi olduğunu seçerken Huskies'in bireysel ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmayı unutmayın. Bu liste her şeyi kapsamamakla birlikte, Husky'nizin ceketini içeride tutmak için başlamak için iyi bir yerdir. mükemmel şekil .


Pro Pet Works Yulaf Ezmesi

Tüm Doğal ve Organik Yulaf Ezmesi Yavrusu / Evcil Hayvan ...
 • (ABD'DE ÜRETİLMİŞTİR) VET TAVSİYE EDİLEN: Şampuan + Saç Kremi formülümüz…
 • KURU, HASSAS, ... İÇİN YAPILAN DOĞAL, ORGANİK İÇERİKLER ...
 • ALOE ZENGİNLEŞTİRİLMİŞ, SABUNSUZ VE DETERJAN İÇERMEYEN ŞAMPUAN + ŞAMPUAN ...
 • DÜNYA VE ANNE DOĞA TAAHHÜDÜMÜZ: Bir ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu şampuan köpek sahipleri tarafından kullanılır ve profesyonel bakıcılar dünya çapında ve sık sık favori ürün listelerinde buluyor. Huskies cildiniz için çok ağır olmadan derinlemesine bir temizlik sunar ve birçok yorumcu, iyi bir şekilde tornalandığını ve eklenmiş kokular olmamasına rağmen kiraz botanik özleri sayesinde Husky'nize doğal bir kiraz badem kokusu bırakır. Hassas doğal kokusuna ek olarak, kürkünün derinliklerinde bulunan kokuları ve bakterileri deodorize eder ve pH dengelidir, bu nedenle doğal palto yağlarına müdahale etmez.Bu şampuan Abd'de üretilmiştir ve doğal ve organik bileşenlerden yapılmıştır, böylece cildini tahriş edebilecek hiçbir katkı maddesi, koruyucu veya toksik kimyasal olmadığından emin olabilirsiniz. Aynı zamanda alkol ve paraben içermez ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir, bu nedenle de zulüm içermez! Aynı zamanda biyolojik olarak parçalanabilen malzemelerden üretilmiştir ve ambalaj geri dönüştürülmüş ürünlerden yapılmıştır, bu nedenle hem Husky'niz hem de çevre için harikadır!

Bu şampuan Veterinerler tarafından tavsiye edilir özellikle çimen, yiyecek ve pire ısırığı alerjisi olan köpekler için. Aynı zamanda kediler, tavşanlar ve gelincikler için de uygundur, bu nedenle çok evcil hayvanlı evler için mükemmeldir. Üretici, üründen tam olarak memnun kalmazsanız para iade garantisi de sunar, böylece bunun mevcut en iyi ürünlerden biri olduğundan emin olabilirsiniz.

Severiz o bu hipoalerjenik şampuan yulaf ezmesi ile yapılır , aloe vera ve E Vitamini, bu nedenle hassas cilde sahip Huskiler için profesyoneller tarafından önerilen yatıştırıcı bir seçenektir.


Topraklama Kabuğu Parlatıcı

Earthbath Tamamen Doğal Açık Renkli Kaban…
 • Tamamen doğal evcil hayvan bakımı, yüzde 100 biyolojik olarak parçalanabilir ve zulüm ...
 • Sabun içermeyen şampuan
 • Abd'de üretilmiştir
 • Güvenli, nazik ve etkili
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Bazı parlatıcı şampuanlar olabilir köpek derisine sert Lekeleri çıkarmak için sık sık ağartma kimyasalları kullanacaklarından, ancak bu şampuan farklı çünkü kürkünü ağartmayan% 100 doğal malzemelerle yapıldığından, UV spektrumundaki ışığı emerek gözlerimizin beyaz kürküne bakışını değiştirir. Biraz teknik gelebilir, ancak bilmeniz gereken tek şey, herhangi bir şekilde sert olmadığıdır, bu nedenle, Husky'nin kabarık ceketine biraz ışıltı ve parlaklık eklemek veya inatçı lekeleri çıkarmak istiyorsanız, o zaman bu şampuandan başka yere bakma.

Parlatıcı minerallere ek olarak, bileşenler şunları içerir: lavanta yağı, aloe vera ve A, B, D ve E Vitaminleri Bu sadece sağlıklı ve nemlendirici olmakla kalmaz, aynı zamanda Husky'nin paltosuna hoş bir koku da katarlar. Hindistan cevizi bazlı bir temizleme şampuanıdır, bu yüzden cildini kötüleştirmeyecek kadar naziktir, ancak onu iyice temizleyecek güçlü ve konsantre bir formüldür. Bu şampuanın yapması gereken her şeyi yapabilmesi için üreticiler, durulamadan önce 10 dakika bekletmelerini önermektedir.

Paraben, fosfat ve sabun içermez ve ayrıca biyolojik olarak parçalanabilir ve hayvan zulmünden arındırılmıştır, bu nedenle hem güvenli hem de etiktir. Ayrıca pire tedavileri ile de uyumlu olduğunu ve ABD'de yapıldığını belirtmektedir.Severiz Bu şampuanın doğal olarak beyaz ve parlak kürkünü iyileştirdiğini ve ceketinin sağlıklı ve en iyi durumda görünmesini sağladığını söyledi.


Wahl Shed Kontrol Formülü

Wahl Shed Control Hayvan Şampuanı ...
 • ABD'de üretilmiştir - limon otu, Adaçayı, yulaf ezmesi ve Aloe evcil hayvanımız…
 • Döken kontrol formülü - Bu limon otu ve Adaçayı kokulu köpek ...
 • Daha azı daha çoktur - Wahl daha yüksek bir hindistan cevizi konsantresine sahiptir ...
 • Alerji dostu - Köpek simgemiz Rocket, ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Kalın olması çift ​​kat Husky, tüy dökmenin başlıca şüphelisidir ve fazlalık kürkü ve tüyleri konusunda ikinizin de biraz daha fazla yardım edebileceğini düşünüyorsanız, o zaman bu şampuan tam size göre. Bu formül, aşırı dökülmeyi azaltan limon otu, yulaf ezmesi, aloe vera ve adaçayı özleri ile cilde nüfuz edip beslemeye odaklanır ve aynı zamanda pH dengelidir. Derisinde ve kürkünde temiz ve yumuşak bir his bırakır ve hem Veteriner hekimler hem de bakıcılar tarafından tavsiye edilir.

Bu şampuan, süper konsantre bir formülden yapılmıştır ve Wahl, % 70 daha fazla banyo diğer ucuz markalara kıyasla, bu şampuan uzun bir yol kat ediyor. Hindistan cevizi yağı bileşenleri sayesinde herhangi bir Husky'nin kalın çift katına da nüfuz edecek ve birçok çevrimiçi yorumcu, limon otu ve adaçayı özlerinin diğer birçok çiçek şampuanına kıyasla daha az yoğun bir koku sunduğunu belirtiyor.Bu şampuan aynı zamanda alerji dostudur, bu da onu harika bir ürün yapar. hassas cilde sahip olanlar ve alkol ve paraben içermez. Aynı zamanda kediler tarafından da kullanılabilir, bu nedenle çok evcil hayvanlı evler için harikadır.

Severiz bu şampuanın bir dökülmeyen formül Husky'nizin fazla dökülmesini yönetmeye yardımcı olur.


Moosh Doğal Şampuan

Moosh Doğal Köpek Şampuanı - Teşvik ...
 • NEDEN 4 YASAL AŞKINIZI BİR KOVA KİMYASALLARDA YIKAYIN? Biz ne zaman…
 • KAŞIKLI CİLT veya SICAK NOKTALAR Tek köpek şampuanıyız ...
 • CİLT SORUNLARI? Argon Yağı kullanıyoruz. Yumuşatıcılar bakımından zengindir ...
 • ESANS YAĞLARI En iyi arkadaşınızın doğal güzel kokmasını bırakın ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu en çok birinci sınıf şampuan ürünleri Bu listede ve şişe daha küçükken, çok konsantre olduğu için çok daha azına ihtiyacınız var. Aynı zamanda çeşitli birinci sınıf bileşenler kullanır ve cilt için doğal iyileştirme yeteneklerine sahip olduğu bilinen ve aynı zamanda kire ve bakterilere yapışan, derin ve kapsamlı bir temizlik sağlayan Bentonite Clay kullanan piyasadaki tek köpek şampuanıdır. Ayrıca cilt tahrişlerini ve pul pul dökülmeyi azaltan yatıştırıcı ve nemlendirici bir yıkama için argan yağı, shea yağı ve aloe vera kullanır.

Gibi doğal uçucu yağlarla yapılır. biberiye ve limon , köpeğinizin doğal olarak taze ve temiz kokmasını sağlayan ve aynı zamanda çevre dostudur, bu nedenle sadece Husky'niz için değil, aynı zamanda çevre için de harikadır. Formül% 100 doğal ve organiktir, bu nedenle bir köpeğin cildini sık sık tahriş eden kötü sülfatlar veya kimyasallar olmadığından emin olabilirsiniz. Aynı zamanda doğal olarak doğmuş bir antiseptik olan Vetiver uçucu yağları ile yapılır.

kanişler yüzmeyi sever mi

Bu şampuan, hem köpek sahiplerinden hem de profesyonel kuaförlerden en iyi notları almıştır, bu nedenle Husky'niz için bu şampuanı tavsiye ediyoruz.

Severiz Bu hipoalerjenik şampuanın konsantre bir formül olduğu, yani Husky'nin çift katına derinlemesine bir temizlik için gerçekten nüfuz ettiği ve ayrıca birinci sınıf bileşenler kullanıldığı anlamına gelir.


Rocco ve Roxie Parlatıcı

Rocco & Roxie Argan Yağlı Köpek Şampuanı ve…
 • ONARIMLAR VE YENİLEME - Köpekler söz konusu olduğunda, hiçbir şey söylemez ...
 • DOĞANIN EN İYİ İÇERİKLERİ - Derinlemesine şartlandırma ile yapılmıştır ...
 • GÜVENLİ, ETKİLİ, DOĞAL - Maskeleme boyası yok. Kurutulmuş alkol yok…
 • BANYO ZAMANI BİR ESİNLİK YAPIN - Dakikalar içinde bir gün oyun oynayın. Bizim…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu parlaklık düzenleyici şampuan, nemlendirici ve yenileyici Husky'nizin tüyleri doğal olarak yoğun yağlar ve argan yağı, papatya, A Vitamini ve sardunya özü gibi bileşenler kullanarak doğal parlaklığına ve parlaklığına geri döner. Ayrıca doğal cilt yağlarını dengeleyen ve cildinin pH dengesini bozmayan bileşenlerde nane yağını listeler. Üretici, kokuyu hafif ve taze olarak tanımlar, bu nedenle kimsenin burun deliklerini rahatsız etmemelidir.

Ayrıca nüfuz eder derisinin derinliklerinde Böylece cilt hücrelerini ve saç köklerini yeniler. Bu ürün kurutucu alkol, paraben veya yapay boya veya renk içermez, bu nedenle yalnızca sağlıklı malzemelerle yapıldığından emin olabilirsiniz. Bu şampuan, bu listedeki bir başka birinci sınıf üründür, ancak yine o kadar iyi bir şekilde döner ki, diğer daha ucuz alternatiflere kıyasla çok az şeye ihtiyaç vardır.

Birçok yorumcu, şiddetli alerjisi olanlar da dahil olmak üzere, köpeklerinin hassas cildini yatıştırdığını söylüyor. Rocco & Roxie, şampuanlarından memnun kalmazsanız bu ürünü% 100 para iade garantisi ile sunar.

Severiz Bu şampuanın, tüylerinin süper parlak, beslenmiş ve sağlıklı görünmesini sağlayan argan yağı ile yapıldığını.


Burt'un Arıları Gözyaşsız

Burt's Bees Köpek Şampuanı, 2'si 1 Arada ...
 • YUMUŞATICILAR VE YUMUŞATICILAR - Burts Bees Puppy Şampuan ve Saç Kremi…
 • EN KALİTELİ İÇERİKLERLE YAPILMIŞTIR - Tamamen doğal ...
 • YOL TARİFİ - Köpeğin ıslak ceketine uygulayın. Baştan sona çalışın…
 • TÜM KÖPEKLER VE YAVRULAR İÇİN UYGUN - Bu hafif şampuan ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Burt's Bees, şampuan ürünlerini, Doğal içerik bitkilerden türetilen, böylece onun nazik iyilikle dolu olduğunu bilirsiniz. Bu köpek şampuanı, hem cildi rahatlatan hem de tüylerini nemlenmiş ve beslenmiş hissi bırakan ayran ve keten tohumu yağı ile yapılır ve tabii ki bal ve balmumu ile de yapılır. Aynı zamanda cildine ve ceketine saç kremi sağlayan 2'si 1 arada bir formüldür, böylece bir köpek yavrusu olması gerektiği kadar yumuşak hissedecektir.

Bu hafif şampuan yeterince nazik bir yavru köpek cildi için, maceralarında toplayacağı kiri temizlemeyi vaat ederken, aynı zamanda bir yetişkine dönüşürken cildine veya doğal yağlarına müdahale etmemesi için pH dengelidir. Veteriner hekim tarafından tavsiye edilir ve topikal pire ve kene tedavilerini de temizlemeyecektir.

Severiz Bu şampuanın, Husky yavruları veya banyo zamanından gerçekten nefret eden Huskiler için harika olan gözyaşı içermeyen bir formül olduğunu.


Sıkça Sorulan Sorular

S: Kirli Husky'mi ne sıklıkla yıkamalıyım?

C: Huskies, çekiciliklerinin büyük bir parçası olan süper meraklı ve maceracı köpeklerdir, ancak aynı zamanda ortalama pooch'tan çok daha fazla kirlendikleri anlamına gelir, ancak neyse ki piyasada Husky'nizi temizleyebilecek başka birçok ürün var. aşırı banyo yapmaya gerek kalmadan. Susuz şampuanlar son yıllarda daha popüler hale geldi ve faydalı da olabilir.

S: Husky'mde Doğal Şampuanı daha sık kullanabilir miyim?

C: Sibirya kurdu en temiz köpek ırklarından biridir ve tüyleri suya ve kire karşı dayanıklıdır, bu nedenle sadece 2-3 ayda bir yıkanması gerekir. Bir iken doğal şampuan cildi için daha ucuz alternatiflerden çok daha iyidir, yine de kürkünü kir, yağ ve doğal yağlardan temizler, bu nedenle onu önerilen miktardan daha fazla yıkamaya kalkmayın.

S: Sıcak bir iklimde yaşıyoruz, Husky'mi tıraş etmeli miyim?

C: Hayır ve yaparsanız bu onların sağlığı için oldukça zararlı olabilir. Huskies, diğer köpekler kadar sıcak iklimlere sahip olmasalar da, daha yüksek sıcaklıklarla baş edebilirler, bu yüzden sadece ceketlerinin işini yapmasına izin verin! Onları tıraş etmek ciltlerini alerjenlere ve diğer tahriş edici maddelere maruz bırakmakla kalmaz, aynı zamanda onları UV radyasyonuna maruz bırakır ve güneş yanığı ve diğer ilişkili sağlık sorunları riski altında olurlar. Daha fazla bilgi için daha sıcak bir iklimde köpeğinize nasıl bakılır rehberimize gidin.

Husky'nizi Yıkamak İçin Ek İpuçları

Günlük Bakım : Kapalı Husky kürk fırtınasından kaçının. onu her gün tımar etmek . Kılavuzumuza göz atın ceketini mümkün olan en iyi durumda tutmaya yardımcı olacak piyasadaki en iyi nem alma aletlerine. Günlük tımar sadece ceketini idare edilebilir kılmakla kalmaz, aynı zamanda onu yıkadığınızda fazla kürkün fişinizde ve borularınızda birikmesini önlemeye yardımcı olur.

Çelik yün : Yakın zamanda 4 Husky bakıcılığından öğrendiğim harika bir ipucu, tahliye kabına biraz çelik yün koymaktır, çünkü bu, Husky'nizden düşecek tüm tüyleri ve tüyleri yakalayacaktır. Husky tüylerinin borularınızı ve drenaj sisteminizi tıkaması yalnızca birkaç kez yıkanır, bu yüzden bu faydalı ipucunu mutlaka deneyin! Yavru köpeklerde bu tavsiye edilmez, çünkü sık sık yemeye çalıştıkları için sadece yetişkinler için!

Çoklu Havlular : Husky'nizi yıkarken birkaç havlu bulundurduğunuzdan emin olun. Yoğun paltosu çok fazla su tutacaktır, bu yüzden kendini salladığında şüphesiz seni tepeden tırnağa örtecek, bu yüzden ilk sallamayı yakalamak için musluğu kapatır kapatmaz üzerine bir havlu koy. Ayrıca, Huskies tipik olarak sudan nefret ettiği için banyodan atlamaya çalışması muhtemeldir, bu nedenle kaymasını önlemek için yere bir havlu koyduğunuzdan emin olun.

Davranışlar ve Övgü : Banyo zamanının kendisi için olabildiğince keyifli olduğundan emin olmak önemlidir, bu nedenle, nefis yiyecekler ve bol miktarda sözlü övgü için içeride olduğunu anlaması için bol miktarda ikram bulundurduğunuzdan emin olun. Husky yavru köpeğinizi banyoya sokuyorsanız, bu özellikle önemlidir, çünkü yıkanmaktan hoşlanmadığına karar verirse, daha güçlü ve daha güçlü bir yetişkin haline geldiğinde bunu son derece zor bir süreç haline getirebilir.

bully yavru

Durulayın ve İyice Kurulayın: Huskies kalın ve yoğun bir çift katlıdır, bu nedenle şampuanlamadan sonra iyice durulayıp kurutmak önemlidir. Kalan sabun köpüğü cilt tahrişine neden olabilir ve nemli bir astar küflenebilir ve enfekte olabilir, bu nedenle ceketinde köpük ve ıslaklık olup olmadığını kontrol ettiğinizden emin olun.

Son düşünceler

Kalın çift katına derinlemesine temizlik sunmanın yanı sıra cildini besleyen ve tamamlayan bir şampuan bulmak önemlidir, bu nedenle piyasadaki en iyi yüksek kaliteli şampuanları tavsiye ettik. Husky'niz için mükemmel ve onun muhteşem kürkü.

Husky, ortalama bir köpeğe göre çok daha az yıkanmayı gerektirdiğinden ve bu nedenle yıl boyunca daha az şampuan kullanılacağından, yüksek kaliteli bir şampuan için biraz daha fazla harcama alanı vardır. Önerdiğimiz şampuanlardan birine yapışmak, Husky'nin paltosunun en iyi ellerde olduğundan emin olabileceğiniz anlamına gelir ve sadece kendini iyi hissetmekle kalmaz, aynı zamanda yeni, temiz ve parlak paltosuyla harika görünecek!

Yorumlar