Pomeranyalılar İçin En İyi Köpek Maması: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Pomeranyalılar İçin En İyi Köpek Maması: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Sırf bu küçük adam Spitz ırklarının en küçüğü , beslenme ihtiyaçlarının daha az veya daha kolay olduğu anlamına gelmez. Küçük bir köpek gövdesine sıkışmış büyük bir köpek kişiliği düşündüğünüzde, Pomeranian kesinlikle bu köpeklerden biridir! Bu safkan köpek pahalıdır yani bulmak Pomeranian'ınız için en iyi köpek maması , hayatın hangi aşaması kesinlikle kritiktir.

Oyuncak köpek olmak, kim sadece 3 ila 7 pound ağırlığında Tamamen büyüdüğünde, diğer oyuncak köpeklere benzer özel beslenme ihtiyaçları vardır. Standart büyüklükte veya büyük bir köpek ırkından çok farklı olarak, onun minik bedeninin ve büyük kişiliğinin kasesinden tam olarak neye ihtiyacı olduğunu anlamak için zaman ayırmanız önemlidir.Burada size bir oyuncak köpeğin beslenme ihtiyaçları, belirli yaşam evrelerinde hangi besin maddelerine ihtiyaç duyduğu konusunda size rehberlik edeceğiz ve bundan sonra da piyasayı araştırdık. en iyi Pomeranya beslenme etrafında. Ancak sadece bizim sözümüze güvenmeyin, tüm önerilerimiz, Amerikan Gıda Kontrol Yetkilileri Derneği ve hepsi dünyadaki birçok küçük köpek cinsi sahibi tarafından büyük saygı görüyor, bu yüzden alıngan küçük Pom'nızın emin ellerde olduğunu biliyorsunuz. Bu yüzden daha fazla uzatmadan, bu küçük tüy topunun neye ihtiyacı olduğuna daha yakından bakalım.

Bir Bakışta: Pomeranian İçin En Sevdiğimiz Yiyecekler

Yavru köpekler: Science Diet Toy Breed Puppy
Yetişkinler: Nutro Yavru Oyuncak Cinsi
Büyükler: Blue Buffalo Small Breed Senior
Ağırlık yönetimi: Bilim Diyeti Küçük Irk Mükemmel KiloNot: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Pomeranian Yavrularının Besin İhtiyaçları

Muhtemelen en önemli yaşam aşamalarından biri, onu bir köpek yavrusu olarak beslediğiniz şey, onu sağlıklı bir vücut ve ilerideki yaşam için hazırlayacaktır, bu nedenle, daha küçük ırklar için özel olarak tasarlanmış köpek mamasını beslediğinizden emin olun. Onu başka bir şeyle beslerseniz, ihtiyaç duyduğu temel besin maddelerini kaçırması muhtemeldir. Yavru formülleri, yüksek seviyelerde olmasını sağlayacaktır. dokosaheksaenoik Asit (DHA), eikosapentaenoik asit (EPA) ve araşidonik asit (ARA), anne sütünde doğal olarak bulunan amino asitler. Sağlıklı beyin ve göz gelişimini ve genel refahı desteklerler ve yumurta ürünlerinde ve balık yağlarında bulunabilirler.MSD Veteriner Kılavuzu yavruların yüksek kaliteli mama ile beslenmesini önerir. minimum% 22 protein içeriği . İlk 5 bileşende et veya et öğünlerine bakmak önemlidir ve bu proteinler, yavru köpeğinize vücudunun kas gelişimi ve köpek enerjisi için ihtiyaç duyduğu yapı taşlarını sağlayacaktır.

MSD Veteriner El Kitabı ayrıca kuru yemişlerin şunları içermesi gerektiğini önermektedir: minimum% 8 yağ içeriği Bu onun sağlıklı bir yetişkin haline gelmesini sağlayacak, kemiklerini, eklemlerini ve tüylerini besleyecektir ve balık yağı gibi omega yağ asitleri bu besinlerin harika bir kaynağıdır.

Bir optimum vitamin, mineral ve antioksidan karışımı ayrıca bağışıklık sisteminin geliştikçe desteklenmesini sağlayacak ve hastalık ve hastalıklara karşı formda savaşmasını sağlayacaktır. Çünkü o düşük kan şekeri seviyelerinden muzdarip olma riski altında , ona günlük yemek ödeneğini 3 ila 4 farklı yemek oturumu boyunca beslemek önemlidir ve emin olun Hipoglisemi semptomlarını kontrol edin .Yetişkin Pomeranya Besin İhtiyaçları

Pomeranian köpek yavrusu yaklaşık 10 ila 12 aylık olana kadar büyümeye devam edin ve bu noktada onu yetişkin bir mama haline getirmeyi düşünmelisiniz. Geçişi aşamalı bir süreç haline getirmeyi unutmayın, aksi takdirde sindirim sistemini bozma riskiyle karşı karşıya kalırsınız. Yetişkin bir mama aramanız da zorunludur. özellikle oyuncak veya küçük cins köpekler için , en iyi besinleri içereceklerinden ve kuru mama parçaları da yeterince küçük olacaktır.

Yetişkin yaşamı boyunca hatırlanması gereken en önemli kavram, ihtiyaç duyduğu dengeli bir diyet . MSD Veteriner Kılavuzu, kuru mama mamalarının kendisine minimum% 18 protein içeriği ve minimum% 5 yağ içeriği sağlamasını önermektedir. Ona verecek bir mama bulması da önemlidir. omega yağ asitleri, vitaminler ve minerallerin bir karışımı bu onu sağlıklı ve mutlu tutacak.

Beslenme söz konusu olduğunda, aşağıdakiler önemlidir: bireysel ihtiyaçlarını da hesaba katın Bu, hangi mama mamalarını aradığınızı belirleyebilir, örneğin kümes hayvanı içermeyen, tahılsız, yüksek lifli vb. Genellikle yetişkin bir Pomeranian günde yaklaşık 3 öğün beslenmeli ve uygun kan şekerine yardımcı olmak için bir beslenme rutini oluşturulmalıdır. seviye düzenlemesi.

Kıdemli Pomeranya Besin İhtiyaçları

Arasında 7 ve 8 yaşları , Pomeranian'ınız yavaşlamaya ve daha az aktif hale gelmeye başlayacak çünkü artık kıdemli bir köpek olarak kabul ediliyor. Bu noktada, onu yaşlı bir mama mama olarak değiştirmeyi düşünmeye başlamalısınız ve özellikle oyuncak veya küçük ırklar için tasarlanmış bir tane. Kıdemli kibbles daha az yağ içeriği ve daha az kalori var , çünkü şimdi o kadar enerjiye ihtiyacı yok.Sindirim sistemi, yüksek yağ içeriklerini sindirmekte zorlanacak ve sindirimi daha kolay bileşenlere ihtiyaç duyacaktır. L-karnitin ayrıca metabolizmasına yardımcı olur ve ayrıca daha az aktif olan yıllarında aşırı kilolu olma şansını azaltmaya yardımcı olacaktır. Protein hala önemlidir ve daha fazlası bağışıklığını zinde tutmak için vitamin ve minerallere ihtiyaç vardır meyveler, sebzeler veya ekstra ilave takviyeler şeklinde gelir.

Elbette iyi dengelenmiş bir diyet hala anahtardır, ancak artık belirli içeriklere odaklanmak önemlidir. Glukozamin ve kondroitin et yemeklerinde, hayvan organlarında ve balık yağlarında bulunur ve yaşlanan eklem ve kemiklerini destekler. Keten tohumu ve diğerleri gibi paltosunun sağlığını da desteklerler. omega yağ asitleri , bu yüzden bunları da düşünün.


Pomeranian Puppies için En İyi Yiyecekler

Pomeranya köpeği köpek maması yiyor

Pomeranian yavruları bir şekilde aktiftir. 12-15 aylık olduğunda . Bu nedenle, beslenme ihtiyaçlarını karşılayacak, besinle dolu bir köpek maması almaları zorunludur. Tipik olarak çoğu köpek maması, daha yüksek kalori içeriğine sahiptir ve bu, Pomeranian yavru köpeğinizin büyürken ekstra kalori yüklemesine izin verir. Yavru köpek maması formülleri, yavru köpeğinizin hastalanmasını önlemeye yardımcı olmak için bazı antioksidanlarla da zenginleştirilmiştir.

Pomlar, aktivite seviyeleri düştüğünde aşırı kilolu olmalarıyla nam saldıklarından, büyük olasılıkla yetişkinler için mamalı köpek mamasına geçişi 1. yılda başlatmak isteyeceksiniz. Daha aktif olan bazı ırklar daha uzun süre köpek mamalarında kalabilirken, Pomlar tipik olarak o 12 aylık işaret etrafında etkinliği akıllıca yavaşlatmaya başlayacak ve yavrularınızın fazla kilolu olmasını istemeyeceksiniz. Aşağıda Pom yavruları için en sevdiğimiz yiyeceklerden bazılarına bakalım.nutro köpek maması yorumları
Bilim DiyetiPurina ProMavi BuffaloCanidae PureWellness Köpek
Protein % 29.9 % 31 % 29 % 24 % 28
Yağlar yirmi% yirmi% % 17 % 13.5 % 19
Lif % 1.7 % 3 % 5 % 4 % 4,25
Nem % 10 % 12 % 10 % 10 % 10
Kcal / Kupa 397 521 415 525 489

Science Diet Puppy Küçük Pençeleri

Hill's Science Diet Kuru Köpek Maması, Yavru Köpek ...
 • Bu kuru köpek maması, sağlıklı beslenmeyi desteklemek için balık yağından DHA kullanır ...
 • Küçük cins köpeğinize aşağıdakiler için yüksek kaliteli protein sağlar ...
 • Güçlü kemikler ve sağlıklı olmak için dengeli mineral kullanır ...
 • Özellikle ömür boyu bağışıklık için antioksidan bir karışım kullanır ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu mama, Tavuk unu ilk bileşen olarak listeliyor ve bu ona kas büyümesi için yüksek düzeyde protein sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda gelişen kemik ve eklem sağlığına bakması için ona bir glukozamin kaynağı da sağlıyor. Balık yağı, beyin gelişimi için ona DHA, EPA ve ARA sağlar ve keten tohumu ve E vitamini takviyeleri ile kürküne de iyi bakılır. Science Diet, daha küçük ırklar için favori markalar listemizde sık sık ortaya çıkıyor rakiplere kıyasla .

Severiz bu tarifin dünyanın her yerindeki Veterinerler tarafından yapıldığını ve önerildiğini ve Hill’in küçük ırkların benzersiz beslenme ihtiyaçlarını anladığından emin olabilirsiniz.
Purina Pro Toy Breed Yavrusu

Purina Pro Plan Oyuncak Cinsi Kuru Köpek Maması, ...
 • Bir (1) 5 lb. Çanta - Purina Pro Plan Yüksek Kalorili, Yüksek Protein…
 • Oldukça aktif oyuncakların ihtiyaçlarını karşılamak için yüksek proteinli formüle edilmiştir ...
 • İlk bileşen olarak gerçek tavuk içeren yüksek proteinli formül
 • Sindirim için garantili canlı probiyotiklerle güçlendirilmiştir ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Vade sonunda sadece 10 pound veya daha az ağırlığa ulaşacak olan yavru köpekler için özel olarak tasarlanan mama parçaları, Pomeranian'ın minik ağzı için ekstra küçüktür. Tavuk ilk malzemedir ve balık unu da listelenmiş olan bu mama, ona eklemleri ve kabarık tüyleri için bol miktarda protein ve yağ sağlar. Yumurta ürünlerinden elde edilen DHA ve optimum antioksidan karışımı, bağışıklık sistemine sağlıklı bir şekilde gelişmesi için ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri sağlar ...

Severiz Bu tarifin en yüksek protein içeriğine sahip olduğunu, dolayısıyla ihtiyaç duyduğu tüm yavru yetiştirme gücünü alacağından emin olabilirsiniz.


Mavi Bufalo Küçük Irk Yavrusu

Blue Buffalo Can Koruma Formülü Küçük ...
 • ÖNCE GERÇEK ET: Blue Buffalo yiyeceklerinde her zaman gerçek et bulunur ...
 • KÜÇÜK YAVRU YAVRULAR İÇİN: MAVİ Can Koruma Formülü Küçük Irk…
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL BİR KÖPEK MAMASI: Sağlığı ve iyiliği için formüle edilmiştir ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Life Protection serisinden, bu köpek formülü, küçük cins yavruların ihtiyaç duyduğu optimum vitamin ve mineral karışımıyla yapılan küçük mama parçalarıyla karıştırılmış LifeSource Bitlerine sahiptir. Kurutulmuş yumurta ve balık yağı, beyin ve göz gelişimi için DHA içerir. Tatlı patates, böğürtlen ve nar, bağışıklık sisteminin sağlıklı bir şekilde gelişmesi için ihtiyaç duyduğu tüm antioksidanları sağlar ve ilk iki bileşen olan Tavuk ve Tavuk yemeği, yavruların sevdiği lezzetli bir tariftir.

Severiz Bu mama mamasının listemizdeki en yüksek lif içeriğine sahip olduğu, bu nedenle, Pom köpeğinizin özellikle hassas bir midesi veya gevşek dışkı varsa, bu onun için mükemmel bir seçim olacaktır.


Canidae Küçük Irk Yavru

Canidae Saf Petite Ham Kaplamalı Yavru Somon ...
 • Kolayca tanınabilir 8 anahtar kullanarak sınırlı içerik diyeti…
 • Küçük mama boyutu titiz küçük cins köpekler için ideal
 • Tahılsız; asla buğday, mısır veya soya
 • Güzel cildi ve tüyleri güçlendirmek için Omega 6 ve 3 yağ asitleri
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu sınırlı bileşen tarifi, hassas bir karnı olan yavrular için harika bir seçenek olan yalnızca 8 temel bileşenle yapılır. Somon ve Somon küspesi ana protein kaynaklarıdır ve her bir mama parçası, yavrularınız için büyük bir hit olabilecek çiğ Somon ile kaplanmıştır. Bu listedeki tek tahılsız tarif ama bezelye, fasulye ve mercimek ona ihtiyacı olan tüm enerjiyi sağlıyor. Ana bileşenlere ek olarak, küçük yavruların ihtiyaç duyduğu vitamin ve minerallerle takviye edilmiş.

Severiz Bu tarifin tek protein kaynağı olarak Somon ile yapıldığını, yani Pom'nız biraz telaşlıysa veya Tavuk intoleransları varsa, bu harika bir alternatiftir.


Wellness Complete Small Breed Puppy

Wellness Tam Sağlık Doğal Kuru Küçük ...
 • BİR SAĞLIK SÜRESİNİN KEYFİNİ ÇIKARIN: Yüksek kaliteli proteinler ve ...
 • SAĞLIKLI BÜYÜME VE KALKINMAYI DESTEKLER: Garantili DHA seviyeleri…
 • BÜTÜN VÜCUT SAĞLIĞI: Omega yağ asitleri, antioksidanlar, ...
 • DOĞRU YEMEKLERİ BULUN: Wellness,…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif dengeli bir diyet sunar ve cilt, kürk, enerji, sindirim sağlığı, gözler, dişler, diş etleri ve bağışıklık üzerine yoğunlaşır. Kibble parçaları küçük yavrular için ısırık boyutundadır ve ilk iki malzemenin kemiği hindi ve Tavuk unu çıkarılır. Hindiba kökü, prebiyotikler ve probiyotikler gibi sindirimi kolay bileşenlerle bu tarif, sindirim sistemi üzerinde naziktir ve gevşek dışkıları sıkılaştırdığı ve sindirim sistemini düzenli tuttuğu söylenir. Sağlık, sıklıkla alınan bir besindir. Blue Buffalo ile karşılaştırıldığında , bu yüzden onu burada bu listede görmek hiç de şaşırtıcı değil.

Severiz Bu tarifin onun küçük cins köpek yavrusu sağlığı göz önünde bulundurularak yapıldığını.


Yetişkin Pomeranyalılar için En İyi Yiyecekler

Pomeranya yetişkin köpek maması yemek

Pomeranian Pup'ınız o 12 aylık hedefe ulaştığında, yetişkin formüllü mamaya geçişi düşünmeye başlama zamanıdır. Bunun bir kısmı kalorileri azaltmaktır, ancak bunun bir kısmı, yaş sınırının birinci yılını doldurduklarında beslenme taleplerinin değişmeye başlamasıdır. Poms hala olacak yetişkinler olarak aktif kalmak , bir yıl içinde daha fazla yatık patates alışkanlıklarını ifade etmeye başlayacaklar.

Yetişkin pomların da hassas mideleri olduğu bilinmektedir. Bir yaşını doldurduktan sonra onlar için doğru köpek mamasını almanız birkaç kez alabilir. Ayrıca kötü şöhretli olabilirler yiyecekleri konusunda seçici Bu nedenle, onları mükemmel yiyeceğe dönüştürürken yine sabır gerektirecektir. Yetişkin Pomeranyalılar için en sevdiğimiz yiyeceklere belirli bir sırayla bakalım.

Bilim DiyetiPurina ProMavi BuffaloNutro UltraSağlık Tamamlandı
Protein % 23.7 % 30 % 36 % 27 % 26
Yağlar % 16.7 % 17 % 16 % 16 % 14
Lif % 1.6 % 3 % 5 % 4 % 5
Nem % 10 % 12 % 10 % 10 % 10
Kcal / Kupa 391 487 424 371 462

Science Diet Yetişkin Küçük Pençeleri

Hill's Science Diet Kuru Köpek Maması, Yetişkin,…
 • Sindirilebilirliği yüksek malzemelerle yapılan yetişkin köpek maması ...
 • Besleyici omega 6 yağ asitleri ve E vitamini, sağlıklı…
 • Küçük kaslarda yağsız kasları korumak için yüksek kaliteli protein sağlar ...
 • Özellikle ömür boyu bağışıklık için antioksidan bir karışım kullanır ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif Veteriner Hekimler tarafından hazırlanmış ve tavsiye edilmiştir ve onların bilimsel araştırmalarını takiben bu mama maması küçük ırkların ihtiyaçlarına uygun olduğundan emin olabilirsiniz. Her bir mama parçası, daha küçük köpekler için kemerli boyuttadır ve omega yağ asitleri, folik asit ve E vitamini takviyeleri ile cildi ve kabarık tüyleri beslenir. Ayrıca birçok kişinin titiz köpekler bu tarife bayılıyor .

Severiz Bu tarifin Tavuk veya Kuzu olmak üzere iki çeşidi mevcut olduğundan, özellikle telaşlı bir Pom ise veya belirli et alerjisi varsa, burada iki lezzet seçeneği vardır.


Purina Pro Plan Oyuncak Cins Yetişkin

Purina Pro Plan Yüksek Proteinli Oyuncak Cinsi Kuru ...
 • Bir (1) 5 lb. Çanta - Purina Pro Plan Yüksek Kalorili, Yüksek Protein…
 • Son derece aktif oyuncak cins köpeklerin ihtiyaçlarını karşılamak için yüksek protein
 • Gerçek tavuk ilk malzemedir
 • Doğal prebiyotik lif, belirli bağırsak bakterilerini besler ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Purina köpek yavrusu tavsiyesinden sonra, bu tarif artık yetişkin oyuncak ırklarına özgü besinlerle doludur. % 12'lik bir nem içeriğine sahiptir, birçok küçük köpek bunu daha kolay bulmaktadır ve gerçek Tavuk hala ilk bileşendir. Kalsiyum, fosfor ve diğer mineraller güçlü dişleri ve kemikleri destekler ve balık unu ve yumurta ürünleri sağlıklı beyin ve göz fonksiyonunu destekler.

Severiz Bu tarifin hem kabarık tüyleri hem de enerji seviyeleri için iyi olan en yüksek yağ içeriğine ve kalori sayısına sahip olduğunu.


Mavi Buffalo Yetişkin Oyuncak Cinsi

Blue Buffalo Wilderness Yüksek Protein, Doğal ...
 • GERÇEK TAVUK İLE PAKETLENMİŞ: Köpeğinizin tatmin etmesi için hazırlanmış bir tarif ...
 • SAĞLIKLI BİLEŞENLER: BLUE Wilderness tahılsız köpek maması, ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL KÖPEK MAMASI: MAVİ kuru köpek maması, en iyi doğal ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, açık ara en yüksek protein içeriğine sahiptir ve kemiği alınmış Tavuk ve Tavuk yemeği ile yüksek enerji ihtiyacı karşılanırken aynı zamanda aktif kemik ve eklemlerini destekler. Tatlı patates, havuç, yaban mersini ve kızılcık, oyuncak köpek besinlerinin optimum bir karışımını içeren LifeSource Bitlerde olduğu gibi antioksidanlar sağlar. Tahılsız olmasına rağmen, en yüksek lif içeriğine sahiptir, bu da sağlıklı sebze sayesinde hassas midesi için harikadır. Eleştirmenler, denedikleri diğer kibbles mama mamalarına kıyasla oyuncak cinsleri için özellikle küçük mamanın ne kadar küçük olduğunu sevdiler.

Severiz Bu tarifin hoşgörüsüz olan köpekler için veya Pomeranian'larını böyle bir diyetle beslemek isteyen ebeveynler için tahıl içermeyen bir seçenek olduğunu.


Nutro Ultra Oyuncak Cinsi Yetişkin

NUTRO ULTRA Yetişkin Oyuncak Cinsi Yüksek Protein ...
 • Bir (1) 4 Lb içerir. Bag Of Nutro Ultra Toy Breed Adult Dry Dog ...
 • Tavuk, Kuzu ve Somon-Tavuk Üçlü Protein İçerir ...
 • Premium Köpek Maması Maması Maması Yüksek Kaliteli Malzemelerle Üretilmiştir ...
 • Nutro Ultra Kuru Köpek Maması, Yüksek Kaliteli Protein ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, en düşük kalori sayısına sahiptir; bu, Pomeranian'ınızın zıplamak yerine kucağınızın lüksünü tercih edip etmediğini dikkate almak önemlidir, ancak bununla birlikte ihtiyaç duyduğu tüm enerjiyi yüksek kaliteli protein ve yüksek sindirilebilir tahıllardan alır. Yemekler dahil olmak üzere üç protein kaynağı olan Tavuk, Kuzu ve Somon içerir. Sonuç olarak, bu köpek maması ayrıca glukozamin sağlar ve eklem ve kaplama ihtiyaçları için omega asitler. Nutro, sık sık karşılaştırılan başka bir markadır küçük veya oyuncak cins yavrular için yiyecek söz konusu olduğunda sektör lideri Blue Buffalo'ya.

Severiz Bu tarifin hindistan cevizi, lahana ve balkabağı gibi egzotik meyve ve sebzelerle yapıldığını, böylece bağışıklık sisteminin sağlıklı kalması için ihtiyaç duyduğu tüm antioksidanları, vitaminleri ve mineralleri alacağını söyledi.


Wellness Complete Toy Breed Yetişkin

Wellness Complete Health Natural Dry Oyuncak ...
 • BİR SAĞLIK SÜRESİNİN KEYFİNİ ÇIKARIN: Yüksek kaliteli proteinler ve ...
 • OPTİMAL ENERJİ VE SAĞLIKLI BAĞIŞIKLIK SİSTEMLERİ: Antioksidan açısından zengin ...
 • BÜTÜN VÜCUT SAĞLIĞI: Omega yağ asitleri, antioksidanlar, ...
 • DOĞRU YEMEKLERİ BULUN: Wellness,…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Wellness, bu mama parçasını oyuncak cinsi yetişkinler için tasarladı ve bu nedenle mama parçaları minyatür ağızları için küçük. Kemiksiz Tavuk, Tavuk unu ve hindi yemeği ilk üç malzemedir, bu nedenle bu mama besleyici olmasının yanı sıra çevrimiçi incelemelere göre süper lezzetlidir. Et yemekleri, biotin ve keten tohumu ile derisi, paltosu gibi derinlemesine beslenir ve kahverengi pirinç ve yumuşak yulaf ezmesi enerji sağlar ve daha uzun süre tok hissetmesini sağlar.

Severiz o Bu köpek maması tarifi yüksek lif sayısına sahiptir ve prebiyotikler, probiyotikler, sağlıklı lifler ve hindiba kökü ile sindirim sistemine iyi bakılıyor.


Yaşlı Pomeranyalılar için En İyi Yiyecekler

Kıdemli Pomeranya köpeği maması yemek

Pomeranyalılar, daha büyük köpek ırklarından çok daha uzun yaşayabilirler, bu yüzden bir köpek ırkına geçişe başlayabilirler. kıdemli formüle köpek maması çoğundan biraz sonra. Yaşlılar için formüle edilmiş köpek mamalarına yaklaşık 8 yaşında bakmanız önerilir. Bazı Pomlar girebilirken 7 yaşında yaşamın en üst dönemi , çoğu 8 yaşına giriyor ve bazıları 9 yaş kadar eski giriyor.

Yavrularınızın son yıllarında, bu genellikle daha yüksek dozda Glukozamin ve Kondroitin içeren bir yiyecek yedikleri zamandır. Ayrıca bağışıklık sistemlerini en iyi durumda tutmak için bir antioksidan desteğine ihtiyaç duyacaklar, böylece hastalıklardan korunacaklar. Kıdemli Pomeranianınız için en sevdiğimiz yiyecekleri aşağıda belirli bir sırayla listelemedik. Hadi bir bakalım.

Bilim DiyetiPurina ProMavi BuffaloMerrick Lil 'PlakalarıSağlık Tamamlandı
Protein % 19 % 29 2.% 3 3.% 4 % 25
Yağlar % 13.7 % 16 % 13 % 12 % 12
Lif % 2.4 % 3 % 6 % 3,5 % 5
Nem % 10 % 12 % 10 % on bir % 10
Kcal / Kupa 353 487 371 348 435

Science Diet Small Paws Senior

Hill's Science Diet Kuru Köpek Maması, Yetişkin 11+…
 • Omega-3 kullanarak yaşlı küçük bir köpeğin eklemlerini ve hareketliliğini destekler ...
 • Küçük cins köpeğinize şunları destekleyen dengeli mineraller sağlar ...
 • Yaşlı köpeğinizin sağlıklı cildini ve parlak tüylerini ...
 • Özel antioksidan karışımımız olgun köpeğinizin bağışıklığını destekler ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Tavuk unu, sadece harika bir protein kaynağı olmayan, aynı zamanda yaşlanan kemikler ve eklemler için ihtiyaç duyduğu desteği yaşlı köpeğe sağlayan ilk bileşendir. Balık yağı da bunu destekler, kuruyan cildini besler ve tüylerinin dolgun ve kabarık kalmasını sağlar. Bir mineral karışımı ile kalp, böbrek ve mesane sağlığına bakılır ve vitaminler ayrıca hastalıklarla savaşmak için bağışıklık sistemini güçlendirir. Aynı zamanda bazı köpeklerin çok daha iyi yaptığı en düşük lif içeriğine sahiptir, ancak kahverengi pirinç, kasesine çok fazla kalori eklemeden ona ihtiyaç duyduğu enerjiyi verir.

Severiz Bu tarifin dünyanın dört bir yanındaki köpek beslenme uzmanları ve Veterinerler tarafından yapıldığını ve önerildiğini, böylece kıdemli köpeğinizin bu tarifle emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz.


Purina Pro Plan Kıdemli

Purina Pro Plan Small Breed Senior Dry Dog…
 • Bir (1) 16 lb. Çanta - Purina Pro Planı PARLAK ZİHİN Küçük Irk…
 • Uyanıklığı ve zihinselliği teşvik etmek için geliştirilmiş botanik yağlar içerir ...
 • Tavuk ilk malzemedir
 • Isırık büyüklüğünde mama taneleri küçük köpekler için çiğnemeyi kolaylaştırır
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Tavuk, bu tarifte kas kütlesine bakım gücü ve enerji sağlayan ilk maddedir ve balık unu ve yumurta ürünü beynine DHA, ARA ve EPA sağlar. E vitamini takviyesi, folik asit, balık yağları ve biotin ile cildi ve ceketi her zamanki gibi canlı görünecek ve bu, yavrularının uyanıklığını geliştirdikten sonra gözden geçirenlerin sevdiği şeydi. Bu tarif, en yüksek yağ ve kalori içeriğine sahiptir ve bu, hala enerji dolu olan kıdemli Pomeranyalılar için daha iyidir.

Severiz Bu tarifin, yaşlı köpeklerin yavaşlayan zihnini arginin gibi seçkin botanik yağlarla uyarmaya odaklandığını ve onları yetişkin olduklarında olduğu gibi aktif ve uyanık tuttuğunu söyledi. Çalışmalar, incelemelerin onayladığı, yalnızca 30 gün içinde görünür sonuçlar gösteriyor.


Blue Buffalo Small Breed Senior

Blue Buffalo Can Koruma Formülü Küçük ...
 • ÖNCE GERÇEK ET: Blue Buffalo yiyeceklerinde her zaman gerçek et bulunur ...
 • KÜÇÜK YETİŞTİRİLMİŞ BÜYÜK KÖPEKLER İÇİN: MAVİ Yaşam Koruma Formülü Küçük ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL BİR KÖPEK MAMASI: Sağlığı ve iyiliği için formüle edilmiştir ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Kemiksiz Tavuk ve Tavuk yemeği bu listedeki ilk iki içeriktir ve birçok yorumcu, küçük yaşlılarının denedikleri diğer tariflere kıyasla bu yemeği nasıl sevdiklerini yorumladı. Önceki Blue Buffalo önerilerinde olduğu gibi, bu tarif de besin gücünü korumak için soğuk şekillendirilmiş ve küçük yaşlıların ihtiyaç duyduğu besinlerle dolu LifeSource Bitlerini içerir. Nar, kabak, ıspanak, tatlı patates ve böğürtlen gibi sağlıklı meyve ve sebzelerle bağışıklık sistemi de emin ellerde.

Severiz Bu tarifin en yüksek lif içeriğine sahip olması, onu sindirim sistemi böyle bir diyetle çok daha iyi sonuç veren, düzensiz bağırsak hareketleri veya gevşek dışkıları olan Pomeranyalılar için harika bir seçenek haline getiriyor.


Merrick Lil ’Plates Senior Small Breed

Merrick Lil 'Plates Tahılsız Küçük Irk…
 • Bir (1) 12,0 lb Torba - Merrick Lil 'Plates Tahılsız Küçük Irk…
 • Gerçek kemiği alınmış tavuk her zaman bu tahılın ilk bileşenidir ...
 • Probiyotiklerle hazırlanmış küçük cins yaşlı köpekler için kuru mama ve ...
 • Önde gelen seviyelerde yapılan küçük köpekler için kuru köpek maması ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif tahıl içermez, bu tür hoşgörüsüzlükleri olan Pomlar için önemlidir ve onu ilk listemizde yapan tek tahılsız seçenektir. Kemiksiz Tavuk ve Tavuk unu, cildi ve ceketi için çok ihtiyaç duyulan glukozamin ve yağlarla dolu yüksek kaliteli protein kaynakları olan ilk iki bileşendir. Beyin fonksiyonu ve genel sağlık için harika olan somon yemeği ve Somon yağı da listelenmiştir.

Aynı zamanda en düşük kalorili içeriğe sahiptir ve daha az aktif olan Pom'nızın fazla domuz eti olmamasını sağlamak istiyorsanız göz önünde bulundurulması gereken önemli bir faktördür ve birçok yorumcu, yaşlı poşetlerinin bu tarifle kilolarını iyi yönettiği yorumunu yaptı. Vitamin ve mineral takviyeleri de listelenir ve sağlıklı meyve ve sebzeler de kullanılır. Başka bir büyük Blue Buffalo ile rakip Merrick'i burada bu listede görmek şaşırtıcı değil.

Severiz Bu tarifin önde gelen glukozamin ve kondroitin seviyelerine sahip olduğunu, bu da kemikleri ve eklemlerinin daha fazla desteğe ihtiyacı olan yaşlılar için harika olduğunu söylüyor.


Wellness Complete Small Breed Senior

Wellness Tam Sağlık Doğal Kuru Küçük ...
 • BİR SAĞLIK SÜRESİNİN KEYFİNİ ÇIKARIN: Yüksek kaliteli proteinler ve ...
 • OPTİMAL ENERJİ VE SAĞLIKLI BAĞIŞIKLIK SİSTEMLERİ: Antioksidan açısından zengin ...
 • BÜTÜN VÜCUT SAĞLIĞI: Omega yağ asitleri, antioksidanlar, ...
 • DOĞRU YEMEKLERİ BULUN: Wellness,…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Kemiksiz hindi ve tavuk unu, kahverengi pirinç ve yulaf gibi kaslarının gerekli kas bakımı ve enerji için ihtiyaç duyduğu tüm proteini almasını sağlayan bu listedeki ilk iki bileşen. Keten tohumu ve Tavuk yağı derisini ve kabuğunu besler, hindiba kökü ise sindirim sisteminin düzenli kalmasını sağlar. Vitamin takviyeleri, sağlıklı meyve ve sebzelerin listesini tamamlamak için listelenmiştir, böylece bağışıklığı formda kalmaya devam edebilir.

Severiz bu tarif onun tam sağlığına odaklandığından, bu tarifin ona son yıllarında ihtiyacı olan her şeyi biraz sağlayacağından emin olabilirsiniz.


Kilolu Pomeranyalılar için Yiyecekler

Pomeranian Kilolu

Kabarık Pomeranya ceketinden fazladan parçayı görmek zor olsa da, Veterinerinizin önerdiğinden daha ağırsa terazileri dinlemek önemlidir. Bu oyuncak köpeğin ağırlığı yalnızca 3 ila 7 pound arasında olmalıdır ve bir pound daha fazla bir dizi sağlık sorunu . Onu yavaşça bir kilo kontrol maması haline getirdiğinizden ve biraz daha hareket ettirdiğinizden emin olun ve atıştırmalıklar için yalvarırken Pomeranian yavru köpek gözlerine teslim olmayın.

corgi karışımı

Bilim Diyeti Küçük Irk Mükemmel Kilo

Hill's Science Diet Kuru Köpek Maması, Yetişkin,…
 • Kilo yönetimi için klinik olarak kanıtlanmış küçük cins köpek maması
 • Köpeklerin% 70'inden fazlası 10 hafta içinde kilo verdi
 • Küçük köpeğinize uzun süreli kilo desteği verin
 • Bu yetişkin evcil hayvan maması, minik köpeğinizin yağsız kaslarını korumasına yardımcı olur
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Çalışmalar,% 11,2'lik düşük yağ içeriği, fincan başına 291 kalori ve metabolizmasını uyarmak için L-karnitin sayesinde, küçük köpeklerin% 70'inden fazlasının bu mama yemesinden sonraki 10 hafta içinde kilo verdiğini göstermiştir. Önemlisi, bu tarif onun diğer beslenme ihtiyaçlarını unutmaz ve omega yağ asitleri ile cildinin ve kabarık kürkünün hala ihtiyaç duyduğu% 28,6 yüksek protein içeriğine sahiptir ve mama parçaları minyatür ağızlar için yeterince küçüktür. Science Diet, Veterinerler tarafından 1 numaralı diyet olarak derecelendirilmiştir ve bilime dayandığından, tombul Pom'nızın bu mama ile kilosunu iyi yönetebileceğinden emin olabilirsiniz.


Halo Sağlıklı Kilo Küçük Irk Tarifi

Halo Tahılsız Doğal Kuru Köpek Maması, Küçük ...
 • KARŞILAŞTIRIN: BÜTÜN yabani somon ve beyaz balık, asla 'yemek' haline getirilmemiş ...
 • Süper sindirilebilirlik, biyolojik olarak daha fazla kullanılabilir besin sağlar ...
 • BÜTÜN yabani somon ile yapılan tahılsız küçük cins köpek maması ve ...
 • Sağlıklı kilo tarifi, kalori ve yağı azalttı, ayrıca…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, tipik Tavuk aromalı kilo yönetimi mama mamalarına bir alternatif sunar ve bunun yerine% 27 protein içeriği sağlayan Somon ve Beyaz Balık kullanır. L-karnitini listeler ve bir fincan mama başına 383 kalori ve% 12 yağ içeriği vardır. Aynı zamanda, hassas mideye sahip porkier Pomlar için harika olan tahılsız bir tariftir ve araştırmalar, diğer önde gelen markalara göre çok sindirilebilir olduğunu göstermiştir ve Halo'ya göre kanıtı kakalarında görülebilir.


Son düşünceler

Alıngan ve zıplayan Pomeranian bir aile favorisi ama onun olabildiğince sağlıklı ve mutlu olması için beslenmesini ilk günden itibaren almanız zorunludur. Umarım, sevimli tüy yumağınızın neye ihtiyacı olduğunu bildiğinizden emin olabilirsiniz ve tavsiyelerimize sadık kalarak Pom'nızın yemek zamanını sevmesini sağlayabilirsiniz.

Yorumlar