İngiliz Mastiff Köpek İsimleri: Renk, Boyut, Trendler ve Daha Fazlası İçin 250'den Fazla İsim

İngiliz Mastiff Köpek İsimleri: Renk, Boyut, Trendler ve Daha Fazlası İçin 250'den Fazla İsim

Yepyeni bir tane aldın İngiliz Mastifi ve şimdi bir isim bulmanız gerekiyor. Boyutları, güçleri, renkleri ve kişilikleri dahil olmak üzere bir Mastiff lakabı için birçok ilham kaynağı vardır. Yükselen köpeğiniz için doğru ismi bulmak çok eğlenceli olabilir.

Köpeğinize isim vermek kişisel bir deneyimdir. Muhtemelen önümüzdeki yirmi yıl boyunca bu adı kullanacaksınız, bu yüzden hoşunuza giden bir şey bulduğunuzdan emin olun.Güçlü köpek yavrusu için mükemmel seçeneği bulmak için bu 250'den fazla İngiliz Mastiff Köpek Adına bir göz atın.

İçindekiler

Popüler İngiliz Mastiff Köpek İsimleri

  İngiliz Mastiff Çimenlerin Üzerinde Oyuncakla

Kürklerine ve sevimli kişiliklerine daha fazla odaklanan pek çok seçenek var. Bazıları isimler komik , bazı isimler muhteşem ama hepsi eğlenceli. Kolaylık sağlamak için bunları cinsiyete göre ayırıyoruz, ancak köpeğinizin cinsiyet ikililerini anlamadığını unutmayın. Siz veya özellikle çocuklarınız bir kız köpeğe Thor veya bir erkek köpeğe Tink adını vermek istiyorsanız, köpek muhtemelen buna uygun olacaktır.tenis topu neden yeşildir

Aşağıdaki liste, genel olarak Mastiff'ler için kullanılan en önemli isimleri sunmaktadır. Bunlar sıralı değil, karışık. Umarız benzersiz köpeğiniz için en iyi ismi bulmak için hayal gücünüzü harekete geçirmenize yardımcı olur.

as bebeğim
Apollon Bebek
yıldız Bailey
Atlas Bambi
Yıkım Güzellik
baxter Bella
Beowulf Buffy
Büyük ayaklar kallisto
yangın Kristal
Bruce Diana
Brütüs Donna
Bubba elsa
Ahbap koyarak
kasap Diş
kap Hera
Yığın Neşe
Conan Katniss
Kaza Bayan
Kırıcı özgürlük
Dizel Zambak
Dozer lola
Dük Lucy
Fin Ay
Gimli Medusa
Golyat Minnie
Kıllı Moxie
Hooch munchkin
Jabba Gizem
Kral Bizimle
aslan Olga
Loki Şişko
Mack Posey
Marmaduke Değerli
hayret Kraliçe
maks. rapunzel
Odin kuzgun
puf haydut
Rex Rosie
Rocco Roxy
gezici samur
Samson Sadie
Scooby arsız
tüylü yıldız
aslan Sevgilim
Başak Tara
Teksas Düşünmek
titan Trixie
Toby izliyorlar
agresif Söğüt
Zeus Merak etmek

Fawn English Mastiff İsimleri

  Çimenlere Uzanan Büyük Bronz Köpek

Fawn, spor yapan Mastiff'leri gördüğünüz açık kahverengi renk için süslü bir terimdir. . Çoğu zaman insanların bu renk için kullandıkları isimler ten rengi ve kahverengi kavramlarıyla ilgilidir. Bazen Charlie veya Jim gibi Brown soyadına sahip kişilerin adlarını da verebilirler.

Aynı zamanda parlak bir renktir, bu nedenle bazı insanlar ilham kaynağı olarak güneşi ve diğerleri sarıyı kullanmayı tercih eder. Fawn renkleri için en iyi seçeneklerden bazıları burada.Aslan Kehribar
kaslı Sahil
Demlemek Bisküvi
Bronz sarışın
Tereyağ topu düğün çiçeği
Kaşu Yonca
Charlie Hindistan cevizi
Corkey Kurabiye
Tozlu Nergis
Altın Başak Geyik yavrusu
Hickory Kadife çiçeği
Yıl Kek
Deri Çuhaçiçeği
Fıstık Sahra
Pipet Kumlu
Süet savana
Güneşli Susam
bronzlaştırıcı Sundance
Tawney devedikeni
Buğday Topaz

Kayısı İngilizce Mastiff İsimleri

  İngiliz Mastiff Genç

Kayısı, Mastiff'inizde görebileceğiniz daha parlak kahverengi, neredeyse turuncu renktir. Renk, kırmızı veya turuncu kadar parlak değildir, ancak birçok adlandırma kuralı, ağırlıklı olarak rengin biraz daha kırmızı tonuna dayanma eğilimindedir.

Diğerleri, rengi aynı gölgeye sahip diğer nesnelerle eşleştirmeye çalışır. Her iki durumda da kayısından çok eğlenceli ve hayali isimler alabilirsiniz.

Kayısı Annie
barnabüs kayısı
Tuğla kutup ışıkları
kestane camilla
Chewie Papatya
Bakır Canım
Elmo Düşes
kwok Kıvırcık
Fairfax Zencefil
Gatsby Goldie
hudson ela
Julius Konya
Aslan lola
Marley Merida
nefret kuzugöbeği
Prens şeftali
Ron Çakıl Taşları
paslı pipi
stanley Prenses
Taş Scarlett

Brindle İngiliz Mastiff İsimleri

Brindle rengi bir çizgili ceket. Kayısı ve açık kahverengi kürkleri kaplar ve köpeğe birçok sahip tarafından aranan benzersiz bir görünüm verir. Bu benzersiz modele sahip bir köpek aldığınızda, birçok güncel isim sağlar.Şeritler bazen noktalar veya üst üste binen malzemeler gibi görünebilir. Bunlar, ceket üzerindeki renklerin farklı dokularına işaret eden isimlerin ortaya çıkmasına neden olabilir.

Bazen kombinasyondan elde ettiğiniz koyu renk tonu da ilham verici bir isim vermenize yardımcı olur. Listenin bu bölümünde, eğlenceli isimler için iki rengi eşleştirmede oynayan isimleri de göreceksiniz. Bazen insanlar çift saç rengi kullanan ünlü karakterlere veya ünlülere bakarlar.

kamuflaj Appaloosa
Denis kızarmış ekmek
ikili Cami
harvey çita
renk tonu kürella
çeneler Nokta
Mermer Evie
Püre Çil
norman harley
Yama Kaleydoskop
Leke Fenalık
Çizgili Mozaik
striptiz Opal
renk örneği piksel
Kaplan Gökkuşağı
kaplan kukalar
Todoroki Spackle
ton Gazlı
Kaplan Tony girdaplar
Yugi kaplan

Boyuta Dayalı Köpek İsimleri

  İngiliz Mastiff Yaşlı dilini çıkarmış kameraya bakıyor

Yoda 'Boyut önemli değil' demesine rağmen. Mastiff'ler için bu hala oldukça büyük bir anlaşma. Bu köpekler çok büyük. Yetişkinler 36 inç boyunda, 53 inç uzunluğunda ve 250 pound olabilir. En büyük İngiliz Mastifi şimdiye kadar 343 pound ağırlığındaydı ve Guinness Rekorlar Kitabı'nda listelendi. Bu köpeklerin neden boyutlarına göre çok fazla isim aldıklarına dair çok az gizem var.

maltipoo maltese

Bu isimlerden bazıları komik bir tepki uyandırıyor. Bu köpeklerin ne kadar büyük olabileceğini vurgulamak için küçültülmüş bir ad kullanmak, bazı sahiplerin favori adlandırma kuralıdır.Farklı cinslerden birkaç köpeğiniz varsa, bu isimleri eşleştirmek eğlenceli olabilir. Thor adlı bir Mastiff, bir köpekle iyi çalışır. Boksör Loki'nin adı. Şaka Moose ve Sincap, Hulk ve Dul, Kong ve Diddy ile de çalışabilir.

Ayı Amazon
Canavar Athena
Beethoven Attila
Koca adam Betsy
Boğa Büyük Barda
Şef Büyük anne
Clifford devasa
Golyat Everest
O adam Fiona
Herkül dev
Atış Makro
Hulk Maxie
kong Suriye
geyik She-Ra
Dağ Sif
Kayalık Fırtına
Çavuş titanya
tankı Ursula
Thor valkyrie
Minik zeyna

Köpek Adlandırma Trendleri

İnsanlar köpeklerine büyük ve kurgudaki güçlü karakterler . Pek çok sahip, devasa yavrularına yunan tanrıları, süper kahramanlar ve efsanevi güçlü yaratıkların adını verir.

Diğerlerini kullanmayı seven bir grup insan da var. köpekleri için ilham kaynağı olarak daha büyük hayvanlar . Bunu Tiger, Moose, Bear ve diğer birçok dev yaratık gibi isimlerde görebilirsiniz. Memelilere bağlı kalma eğilimindedirler, ancak T-Rex veya Godzilla'yı seviyorsanız kimse bunu sorgulamamalıdır.

Bazı insanlar çok güçlü isimler kullanmayı sever. Bu muhteşem hayvanları şaka yapmak istemiyorlar. Diğerleri, bu köpeklerin eğlenceli doğasıyla oynamayı ve onlara kıkırdayan aptalca isimler vermeyi sever. Seçim sizin ve her iki stil de bu köpekler için iyi çalışıyor.Son yıllarda bir hareket var tüm köpek isimlerinde klasikleri canlandırın. Rover, Spike, Max ve Jake erkek köpeklerde yükselişte ve Bella, Daisy ve Luna dişiler arasında daha popüler hale geldi. Bu klasik isimler popülerlikte bir rönesans yaşıyor.

Köpek Adlandırma İpuçları

  Oyuncakların yanında uzanan beyaz arka planın önünde İngiliz Mastiff

İpuçları ve püf noktaları, yavru köpeğiniz için mükemmel şekilde çalışan ve sizi veya evcil hayvanınızı olumsuz etkilemeyen ismi bulmak için isimleri parçalamayı kolaylaştırır.

İşte köpeğinizin adını seçerken göz önünde bulundurmanız gereken en iyi beş ipucu. Bu adlandırma tüyoları, gelecekte sorunlardan kaçınmanıza yardımcı olabilir çünkü bazen, mükemmel görünen ad sizin için en iyi seçenek olmayabilir.Uzunluğu Sınırla

Çok uzun isimler vermeye başladığınızda, yavrularınız için pek işe yaramazlar. İki hecenin üzerine çıktığınızda, köpekler buna tepki vermeyebilir. Daha uzun ad, köpeği aramayı zorlaştırır ve köpeği eğitme yeteneğinize zarar verir. Uzun bir isim isteseniz bile, köpeğe atıfta bulunurken onu kırmak ve bir takma ad veya ismin yalnızca bir bölümünü kullanmak en iyisidir. Birçok aile üyesinin farklı isimler istemesi yararlı bir numaradır.

yetişkin siberian husky

Bunu çok görüyorsun şampiyonluk köpekleri . Flornell Spicy Piece of Halleston (Spicy) ve Belle Creek'in All I Care About Is Love (Belle) adlı eseri bu uygulamanın ünlü örnekleridir. Yani Xena the Warrior Mastiff gibi eğlenceli uzun ismi atlamak zorunda değilsiniz ama onu sadece Xena olarak kısaltabilirsiniz.

Kafiye Şemalarına Dikkat Edin

Yukarıdaki ipucunu kullanarak, muhtemelen adın kendisinde bu sorunla karşılaşmazsınız. Bununla birlikte, köpeğe kafiyeli bir şey demek emretmek köpeğinize öğretmeyi ve size itaat etmesini zorlaştırabilir. Mitt, May ve Quake, otur, yat ve salla gibi komutları öğretmenizi zorlaştırabilir. . Bu, bazı köpekler için herhangi bir soruna neden olmaz, ancak isimlerin emirlere kafiyeli olması, birkaç yavruya öğretmeyi çok daha zorlaştırabilir.

Kafiyeli bir isme gönül bağladıysanız, onlara öğretirken komutun sesini değiştirmeniz gerekebilir. Antrenman yapmanıza yardımcı olan herkese açıklamazsanız, isimler ve eğitim ile tutarlılık zor olabilir.Herhangi Bir Ad Stili Kullanın

Sahipler, bu köpeklere büyük ve sert bir isim vermeniz gerektiği yanılgısına kapılabilir. . Bunun için endişelenme. Bu yavrular, istediğiniz herhangi bir adı kullanmak için çok etkileyici. Sırf daha az agresif bir isim yüzünden güçlü olduklarını kimse unutamaz. Bazı insanlar, köpeklerini özellikle fiziksel biçimlerinin tersi bir adla adlandırır. İnsanlar Tiny, Little John ve Runt adlı büyük köpekleri sever.

Seçtiğiniz isim buysa Mastiff Baby veya Sparkle demenizi hiçbir şey engelleyemez. olmayacak köpeği utandırmak , böylece beğendiğiniz ve rahat ettiğiniz sürece istediğiniz adı seçebilirsiniz.

Unutma, Adını Herkes Duyar

Bir isim evde eğlenceli gelebilir ama unutmayın, köpeğiniz halka açıksa bu adı kullanmanız gerekebilir. Sizin ve belediyelerinizin edepli olmasını sağlayın kanunlar Köpeği gezdirirken veya dışarıdan çağırırken sokaklarda adınızın bağırılmasında bir sakınca yoktur.

Herkesin rahatlık düzeyi farklıdır ve bazen eşinizle aranızdaki komik bir adı veterinere, postacıya veya yabancılarla dolu sokak panayırına söylemek utanç verici olabilir. İsim konusunda bir sorununuz yok, ancak takma adın olası kamusallığının farkında olmak yardımcı olabilir.

Birkaçını Deneyin

Bir köpeğin bir noktada yeni bir isim öğrenemeyeceğini söylemek popüler oldu. İfade çoğunlukla yanlıştır. Bazı köpekler olağanüstü derecede parlaktır. Bir çalışma, köpeklerin şu kadar az alabileceğini gösterdi: bir kelimenin dört kullanımı öğrenmek için Her köpek için o kadar kolay olmayacak ama biraz çabayla, Bir köpeğe, daha yaşlı olsalar bile, yepyeni bir isim almasını öğretebilirsiniz. . İsterseniz çok fazla sorun yaşamadan kurtarıcılara ve daha yaşlı evcil hayvanlara yeni isimler verebilirsiniz.

Yeni Mastiff'inizde test etmek istediğiniz birkaç adınız varsa, önce hepsini köpeğinizde kullanın. Hangisine en çok tepki verdiklerini görün ve hangisini en çok sevdiğinizi görün - karar vermekte çok mu zorlanıyorsunuz? Arkadaşlarınıza ve ailenize sorun. Hatta size birkaç isim daha verebilirler. Ailedeki herkesi adlandırmaya dahil etmenin eğlenceli bir yolu olabilir.

Son düşünceler

Bu isimler buzdağının sadece görünen kısmı. O kadar çok benzersiz seçenek var ki, yavru köpeğiniz için mükemmel eşleşmeyi bulmak kolay olmalı. Bu 250'den fazla İngiliz Mastiff köpek ismi listesinden seçim yapmış veya ilham almak için kullanmış olsanız da, köpeğinizle eğlenmenin zamanı geldi. Yeni adını sevgiyle kullanın ve yeni dört ayaklı yol arkadaşınızın keyfini çıkarın. Mükemmel bir arkadaş olmaları için onlarla oynamanın ve onları eğitmenin keyfini çıkarın.

Yorumlar