Tazı Köpekleri İçin En İyi Köpek Maması: Köpek Yavruları, Yetişkinler ve Yaşlılar

Tazı Köpekleri İçin En İyi Köpek Maması: Köpek Yavruları, Yetişkinler ve Yaşlılar

Bloodhound, göründüğünden daha enerjik ve karnından daha büyük gözleri olan büyük ila bazen dev bir köpek ırkıdır. Bu seçkin doggo'nun biraz telaşlı olduğu da bilinmektedir. Bu nedenle, ona benzersiz beslenme ihtiyaçlarına uygun bir yiyecek bulmak ve damak zevkini tatmin etmek, köpek ebeveynlerinin baş ağrısına neden olabilir. Ama artık Bloodhound yemek rehberimizle değil.

Sizi onun üç yaşam evresinden geçiriyoruz ve her birinde diyetinin neye odaklanması gerektiğini söylüyoruz. Ayrıca size kaliteli bir içerik listesini kötü olandan nasıl ayırt edeceğinizi öğreteceğiz. Ardından, Bloodhound için en iyi köpek mamasını incelemeye devam edeceğiz.Elbette, köpek beslenmesi kulağa en seksi konu gibi gelmeyebilir. Ama emin olmak istiyorsanız bu çok önemlidir. tazı mutlu ve sağlıklı kalmak için ihtiyacı olanı elde etmektir.

Bir Bakışta: Tazılar İçin En Sevdiğimiz Yiyecekler

Diamond Naturals Köpek Maması Derecelendirmemiz

Yavru Köpekler İçin En İyisi

elmas doğal köpek yavrusuChewy.com'da görüntüle Çiftçi Derecelendirmemiz

Yetişkinler İçin En İyisiÇiftçinin Köpeği

TheFarmersDog.com'da görüntüleyin Nutro Natural Choice Büyük Irk Kıdemli Derecelendirmemiz

Yaşlılar İçin En İyisiNutro Büyük Irk Kıdemli

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi ek ürün bilgileri ve müşteri yorumları alabileceğiniz Chewy.com'a götürür. Bir satın alma yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden bir komisyon kazanırız.

İçindekilerYavru Besin Gereksinimleri

Yemek kasesinin yanında tazı yavrusu

Bir yavru olarak nispeten küçük olsa da, uzun süre küçük kalmayacak.

Bu cins sonunda teraziyi 110 poundda (bazen daha fazla) üstlenir. Onu büyükten dev boyuta kadar bir cins yapar. Bu, ona yemek yedirmeniz gerektiği anlamına gelir. büyük cins köpek yavruları için tasarlanmıştır . Vücudu hızla büyür ve büyük cins köpek maması, kemiklerinin büyüme hızını kontrol etmek için tasarlanmıştır. Aksi takdirde, acı çekmesi daha olasıdır kalça ve dirsek displazisi .

Sağlıklı omega yağ asitleri, en temel Bloodhounds köpek besin ihtiyaçlarından biridir. Beyin ve göz gelişimine, beslenmiş deri ve tüylere, kalp gücüne, kemik ve eklem desteğine ve genel zindeliğe yardımcı olurlar. Anne sütü içerir dokosaheksaenoik asit (DHA) ve araşidonik asit (ARA), bu yüzden bunlar ambalaj üzerinde aramak önemlidir. Et yemekleri, balıklar, yumurtalar, yağlar ve keten tohumu sağlıklı yağlar açısından zengindir, bu nedenle bu bileşenlere dikkat ettiğinizden emin olun.

Köpek beslenmesinin bir diğer önemli yönü de proteindir. Amerikan Yem Kontrol Yetkilileri Birliği (AAFCO), yavruların minimum %22 protein içeriği sağlıklı gelişim için. Proteinler, tüm yaşamın yapı taşları olan amino asitlerle doludur. bu herhangi bir köpek mamasındaki ilk bileşen her zaman et olmalıdır . Ve bu genellikle yüksek kaliteli bir yemek ile fakir bir yemek arasındaki farktır. Et yemekleri aynı zamanda kaliteli bir protein kaynağı ve eklem desteği için glukozamindir.Yetişkin Beslenme İhtiyaçları

Doğum günü şapkalı iki tazı yavrusu

Eklemler ve kalp sistemi üzerindeki aşırı stresi azaltmak için sağlıklı bir kiloyu koruyun.

Bloodhound'un ne zaman 12 ila 15 aya ulaşır , onu yavaş yavaş büyük cins bir yetişkin mamasına geçirmelisin. Daha yapacak çok şeyi olmasına rağmen, daha az köpek yakıtına ihtiyacı var. Yetişkin beslenmesi daha çok dengeli beslenmeye odaklanır. AAFCO, tüm yetişkin köpeklerin minimum %18 protein içeriğine ihtiyaç duymasını önerir. Bloodhound'unuzun kasesi ayrıca sağlıklı karbonhidratlar, lif, omega yağları, vitaminler ve mineraller içermelidir.

Kedinizin midesi hassas olsun ya da olmasın, probiyotik bileşenlerin faydaları . Bunlar bağırsakta dost bakterileri teşvik eder, sindirim sürecini daha pürüzsüz hale getirir ve gazı azaltır (maalesef ortadan kaldırmaz). Ancak herhangi bir Bloodhound sahibi için bu kesinlikle bir burun deliği koruyucu olabilir. 'Kurutulmuş lactobacillus casei fermantasyon ürünü' gibi içerikleri arayın.

tazı açgözlü köpekler olabilir , bu yüzden onları fazla beslemediğinizden emin olmalısınız. Sürekli abur cubur için yalvardığını fark ederseniz, lif içeriği %5 veya daha fazla olan bir diyet deneyin. Veya aşırı kiloluysa ve kilosunu kontrol etmek için yardıma ihtiyacı varsa, kilo kontrolü için bir gıda deneyin.Kıdemli Beslenme İhtiyaçları

Bloodhound'unuz ulaştığında yaşı yedi ila sekiz yıl , onu kıdemli bir yemeğe geçirmelisin. Tüm köpekler farklıdır, ancak daha az enerjiye sahip olduğunu, zihinsel olarak yavaşladığını veya biraz daha irileşmeye başladığını fark ettiğinizde, muhtemelen geçiş yapma zamanı gelmiştir. Yaşlanan bir köpeğe yetişkin yaşam evresi yiyecekleri vermemek önemlidir çünkü bunlar onun yaşlanan beslenme ihtiyaçlarını karşılamazlar.

Yaşlı köpeklerin ihtiyacı daha az kalori ve yağ çünkü onlar kadar enerji yakmazlar. Birçok üst düzey yemek tarifi ayrıca daha yüksek lif içeriğine sahiptir çünkü lif, köpeklerin daha uzun süre tok hissetmesine yardımcı olan düşük kalorili bir bileşendir. Ayrıca hassas mideleri, zengin yağları ve proteinleri eskisi kadar verimli bir şekilde sindiremez. Bu genellikle daha ıslak dışkı ve daha fazla gaz anlamına gelir. Bu nedenle birçok kıdemli tarifin sindirimi daha kolaydır.

Yüksek kaliteli kıdemli gıdalar ayrıca şunları içerir: daha fazla glukozamin ve kondroitin , ek ortak destek sunuyor. Ve dev Bloodhound'un alabileceği tüm ortak desteğe ihtiyacı var. Et yemekleri, balıklar, yağlar, yeşil dudaklı midyeler, kıkırdak ve diğer hayvan organlarını arayın. Yaşlanan bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olmak için ekstra meyveler, sebzeler ve vitamin ve mineral takviyeleri gerekir.
İçin En İyi Yemektazıyavru köpekler

Bloodhound yavruları anne sütünü kestiler yaklaşık altı haftalıkken. Bu, onu eve getirdiğinizde hazır bir köpek mamasına ihtiyacınız olacağı anlamına gelir. İşte Bloodhound yavruları için en iyi beş köpek maması.

Diamond Naturals Büyük Irk Köpek Yavrusu

Diamond Naturals Köpek Maması Büyük Irklar
 • Yavru köpekler için en iyi seçim.
 • Mısır, buğday, dolgu maddesi veya yapay tatlar yok.
 • Beyin ve görme sağlığı için DHA.
 • Deri ve tüyler için Omega yağ asitleri.
 • Bağışıklık sağlığı için güçlü antioksidanlar.
 • Kupa başına 342 Kalori.
 • %27 Protein, %15 Yağ, %3 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Diamond Naturals, Bloodhound'unuz gibi büyük cins köpek yavruları için özel olarak hazırlanmış bu formülde ilk içerik olarak gerçek kuzu kullanır. Bu, güçlü kaslar geliştirmeye yardımcı olur ve yavru köpeğinize büyümesi, öğrenmesi ve oynaması için enerji verir. Gerçek meyve ve sebzeler, genel sağlığı ve bağışıklığı artırmak için tonlarca vitamin, mineral ve antioksidan sağlar. Omega yağ asitleri, köpeğinizin tüylerinin parlak olmasına ve cildinin temiz kalmasına yardımcı olurken aynı zamanda retina ve bilişsel gelişime de yardımcı olur.

Severiz probiyotikler, bu formülün yavru köpeğiniz için yüksek oranda sindirilebilir olmasına yardımcı olur. Bu formülde mısır, buğday, dolgu maddesi veya yapay içerik yoktur.


Blue Buffalo Büyük Irk Köpek Yavrusu

Blue Buffalo Büyük Irk Köpek Yavrusu Yiyecek Wilderness
 • Gerçek tavuk ilk malzemedir.
 • Beyin desteği için DHA.
 • Yan ürün yemekleri içermez.
 • Mısır, buğday veya soya yok.
 • Yüksek protein oranı.
 • Kupa başına 411 Kalori.
 • %35 Protein, %14 Yağ, %6 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarif, yüksek lezzetlilik ve üstün protein içeriği için ilk bileşen olarak gerçek tavuğu kullanır. Sağlıklı beyin ve göz gelişimini desteklemek ve böbrek sağlığını güçlendirmek için DHA ve ARA (anne sütünde bulunan yağ asitleri) içerir.Severiz Blue Buffalo'nun özel LifeSource Bitleri, bu hassas zamanda yaşam evresi gereksinimlerini karşılamaya yardımcı olmak için benzersiz bir vitamin, mineral ve antioksidan karışımı içerir.


Nutro Ultra Büyük Irk Köpek Yavrusu

Nutro Ultra Büyük Irk Köpek Yavrusu
 • Birinci sınıf yağsız proteinler, antioksidan bakımından zengin meyve ve sebzeler, kepekli tahıllar ve sağlıklı yağların karışımı.
 • Yüksek kaliteli doğal ve bütünsel bileşenler.
 • Büyüyen yavru köpekler için özel olarak tasarlanmıştır.
 • Mama, AAFCO Köpek Maması Besin Profilleri tarafından belirlenen besin seviyelerini karşılar.
 • Yapay renkler, tatlar veya koruyucular yok.
Chewy.com'da görüntüle

Nutro'nun bu özel formülü üç farklı yağsız hayvan proteini içerir: çiftlikte yetiştirilmiş tavuk, merada beslenen kuzu ve somon. Bunlar, güçlü ve yağsız kaslar oluşturmaya yardımcı olan tamamlayıcı amino asitler sağlar. Bu mama tanesi, Bloodhound'unuz gibi büyük cins köpeklerin ihtiyaçlarını tam olarak karşılar. İyi, besin açısından yoğun, kepekli tahıllar, sindirim sistemini uçtan uca tutmaya yardımcı olur. Glukozamin ve Kondroitin, köpeğinize büyüyen kemikleri ve eklemleri için ihtiyaç duyduğu desteği verir.

Severiz sağlıklı bir bağışıklık sistemini, güçlü bir kalbi ve parlak bir zihni korumak için antioksidanlar. Bu formül yapay renkler, tatlar veya koruyucular olmadan yapılmıştır.


American Journey Büyük Irk Köpek Yavrusu

American Journey Büyük Irk Köpek Maması
 • Tahılsız tarif.
 • Bütçe dostu.
 • Gerçek tavuk ilk malzemedir.
 • Beyin ve görme gelişimi için DHA.
 • Tahıl, buğday veya soya yok.
 • Kupa başına 374 Kalori.
 • %30 Protein, %12 Yağ, %6 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

American Journey'den bu tahılsız köpek maması, önlerinde bir ömür boyu macera yaşayan yavru köpekler için harika bir diyettir. Bu formül, Bloodhound'unuz gibi büyük cins köpek yavrularında sağlıklı gelişimi desteklemek için özel olarak oluşturulmuştur. Tarif, yoğun, lezzetli lezzet ve büyüyen kasları desteklemeye yardımcı olmak için ilk bileşen olarak gerçek tavukla başlar. Hassas bir kalsiyum ve fosfor dengesi, köpeğinizin sağlıklı büyümesini sağlar. DHA ve ARA veya beyin ve göz gelişimini desteklemek için eklendi.

Severiz Bu formül tahıl, buğday, mısır, soya veya yapay içerik içermez. Mideleri hassas olan yavru köpekler için harikadır.


Wellness CORE Tahılsız Büyük Irk Köpek Yavrusu

Büyük Irk Sağlık Çekirdeği
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Premium malzemeler.
 • Et yan ürünleri yok.
 • Yüksek konsantrasyonlu hayvansal protein.
 • Mısır, buğday veya soya yok.
 • Kupa başına 387 Kalori.
 • %35 Protein, %14 Yağ, %5.5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Wellness, bu mükemmel büyük cins köpek mamasını doğal iyiliğe vurgu yaparak geliştirmiştir. Bloodhound'unuz bu tarifin sağlıklı lezzetine bayılacak. Bu formül, tavuk ve hindiden elde edilen üstün kaliteli proteini brokoli, havuç ve elma gibi tonlarca besin açısından zengin meyve ve sebzeyle birleştirir. Somon yağından elde edilen DHA, bilişsel ve retina gelişimine yardımcı olurken, kürkün güzel ve parlak kalmasına yardımcı olur. Kalsiyum, fosfor ve glukozamin, yavru köpeğinizin kemiklerini ve eklemlerini büyüdükçe güçlü tutmaya yardımcı olur. Antioksidanlar, köpeğinizin bağışıklık sisteminin iyi çalışmasına yardımcı olur.

Severiz Bu tarifin, sindirimi sorunsuz bir şekilde ilerletmek için probiyotikler ve ayrıca genel vücut sağlığı için taurin içerdiğini.


Yetişkin Bloodhounds İçin En İyi Yiyecek

Yaklaşık iki ila üç yaşına kadar tam olarak olgunlaşmamış olsanız da, yavrularınızı iki ila üç yaşına kadar yetişkin bir mamasına geçirmeniz gerekir. 12 ila 15 ay arası . Yavruyken yaptığınız aynı markayı beslemeye devam edebilirsiniz (ama tabii ki yetişkin versiyonu!) Veya tamamen yeni bir tane seçebilirsiniz. İşte yetişkin Bloodhounds için en iyi yiyecekler.


çiftçinin köpeği

Çiftçi
 • Taze pişirilir, şoklanır ve size gönderilir.
 • Kişiye özel yemek planları.
 • Veteriner tarafından tasarlanmış 4 sağlıklı seçenek: sığır eti, tavuk, hindi veya domuz eti.
 • İnsan sınıfı bileşenlerle yapılmıştır (dolgu maddesi veya koruyucu içermez).
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Kalori ve besin değerleri tarife göre değişir.
TheFarmersDog.com'da görüntüleyin

Çiftçinin Köpeği o kadar iyidir ki, onu kendiniz yemek isteyebilirsiniz ve kesinlikle yiyebilirsiniz çünkü sadece insan kalitesinde malzemeler içerir. Taze ürünler ve sebzeler, Bloodhound'unuzun kürkünün parlak kalmasını ve büyük kaslarının güçlü ve sağlıklı kalmasını sağlar. Her öğün veterinerler tarafından tasarlanır ve köpeğinizin özel ihtiyaçlarına göre önerilir. Aynı zamanda sağlıklı vücut ağırlığı ve kondisyonunun korunmasına yardımcı olur. Köpeğiniz tahılsız bir diyete ihtiyaç duymuyorsa (bu, yiyeceği uzatmanıza ve paranızı en üst düzeye çıkarmanıza da olanak tanır) ev yapımı pirinci karıştırın.

Köpeğiniz, sindirimi ve sağlıklı bağırsak florasını teşvik eden tatlı patatesleri ve mercimekleri yutacak. Farmer's Dog, yiyeceklerini USDA sertifikalı bir mutfakta yüksek kaliteli etler kullanarak hazırlar ve tarifleri en seçici damakları bile memnun edecektir.

Severiz Bu öğünlerin sağlıklı ve köpeğinizin aktivite düzeyine, beslenme gereksinimlerine ve et tercihlerine özel olduğunu unutmayın. Köpeğinizin mevcut en taze, en kaliteli ve dengeli yemeği yemesini garanti eden mükemmel bir seçenektir.


Natural Balance Sınırlı Kuzu Kuzu

Doğal Denge Kuzu
 • Bütçe dostu.
 • Glütensiz.
 • Tüm ırklar için üretilmiştir.
 • Bezelye, soya, mısır ve buğday içermez.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
 • Kupa başına 370 Kalori.
 • %22 Protein, %12 Yağ, %4 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Natural Balance, gıda hassasiyeti olan büyük cins köpekler için bu sınırlı içerikli formülü yarattı. Bu formül kahverengi pirinç (tane) içerirken, glutensizdir - alerjisi olan köpekler için harika bir haber. Kahverengi pirinç ayrıca optimal sindirim için bol miktarda lif içerir. Kuzu, bu tarifin ilk bileşeni olarak hizmet vermektedir. Güçlü kaslar için doğal olarak oluşan amino asitlerin mükemmel bir kaynağıdır. Mamanın şekli, büyük çeneler ve dişler için uygun çiğnemeyi teşvik eder. Bu, temiz dişleri ve sağlıklı diş etlerini teşvik etmeye yardımcı olur.

Severiz yetişkin Bloodhound ihtiyaçlarınıza cevap vermek için tam olarak formüle edilmiş ek vitaminler ve mineraller, onlara tam ve dengeli beslenme sağlar.


Blue Buffalo Wilderness Büyük Irk

Blue Buffalo Wilderness Kırmızı Etli Rocky Mountain Tarifi Büyük Irk Tahılsız Kuru Köpek Maması
 • Tavuk veya yan ürün içermez.
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Çiğ gıda diyetine harika bir alternatif.
 • Mısır, buğday veya soya yok.
 • Yüksek Protein formülü.
 • Kupa başına 373 Kalori.
 • %28 Protein, %13 Yağ, %6 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Blue Buffalo'nun özel diyeti, kurtların vahşi doğada yediklerinden, onları güçlü ve keskin tutan tüm iyi şeylerden ilham almıştır. Bu lezzetli formül, büyük dostunuza lezzetli dolgusunu yaparken ihtiyaç duyduğu tüm proteini vermek için kırmızı eti vurgular. Birden fazla protein kaynağı, kemikleri çıkarılmış sığır, kuzu ve geyik etinden gelir. Gerçek sebze ve meyveler bu mamanın beslenme profilini dengeler. Genel eklem sağlığını desteklemek için Glukozamin ve Kondroitin eklenir, böylece Bloodhound'unuz daha uzun süre daha güçlü kalır.

Severiz bu formül yan ürün küspeleri, mısır, buğday veya soya içermez.


Bütünsel Seçme Yetişkin Dev Irk

Bütünsel Seçme Yetişkin Dev Irk
 • Kalp sağlığı için taurin.
 • Sindirim sağlığı için probiyotikler.
 • Sindirim için Sağlıklı Lif.
 • Sağlıklı meyve ve sebzelerden yapılmıştır.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
 • Kupa başına 433 Kalori.
 • %24 Protein, %14 Yağ, %4 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Holistic Select, büyük Bloodhound'unuz için mükemmel bir mama tanesi boyutunda bu doğal köpek mamasını yarattı. Probiyotikler, lif ve sindirim enzimleri, köpeğinizin genel bağırsak sağlığını artırmaya yardımcı olur. Bu formül, köpek arkadaşınızı olabildiğince sağlıklı tutmak için vitaminler, mineraller, antioksidanlar ve taurin ile doludur. Omega-3 yağ asitleri, köpeğinizin cildini temiz tutmada harikalar yaratır ve tüylerinin parlamasını sağlar.

Severiz Bu eşsiz tavuk ve yulaf ezmesi tarifi, köpeğinizin büyük iştahını doyurmak için yeterince lezzetli protein sağlarken, hem sahada hem de evde yaşam tarzlarını beslemek için gereken karmaşık karbonhidratları sağlar.


Merrick Backcountry Ham İnfüzyon Tahılsız Kuru Köpek Maması Büyük Irk

Merrick Backcountry Ham İnfüzyon Tahılsız Kuru Köpek Maması Büyük Irk
 • Büyük köpek ırkları için dondurularak kurutulmuş çiğ kuru mama.
 • İlk bileşen olarak gerçek kemiksiz tavuk içerir.
 • Dondurularak kurutulmuş ham kaplamalı mama tanesi ve dondurularak kurutulmuş çiğ ısırıklar içerir.
 • Protein açısından zengin ve yüksek oranda sindirilebilir formülde ördek ve kuzu içerir.
 • ABD'de pişirilir.
Chewy.com'da görüntüle

Köpeğiniz için çiğ beslenmenin faydalarını muhtemelen duymuşsunuzdur. Basitçe söylemek gerekirse, çiğ diyetler harika olabilir, ancak genellikle beslenme açısından yeterince dengeli değildirler. Merrick, Bloodhound'unuz için çiğ yiyeceklerin lezzetini anlıyor, ancak bu iyi dengelenmiş besinler formülü ve ayrıca çiğ yiyeceklerin iyiliği ile uzlaşmayı atlıyor. Kemiksiz tavuk, ördek ve kuzu eti, bu tarifi protein açısından zengin ve yüksek oranda sindirilebilir hale getirir. Her bir mama tanesi dondurularak kurutulmuş, çiğ kaplanmış olup, dondurularak kurutulmuş, çiğ ısırıkların ek faydası vardır.

Severiz Köpeğinizin eklemlerini korumak için glukozamin ve Kondroitin çünkü Merrick, büyük ırk arkadaşınızı mümkün olduğunca güçlü tutmak istiyor.


Kıdemli Bloodhounds İçin En İyi Yiyecek

Yedi ila sekiz yaş arasındaki tazılar yaşlı olarak kabul edilir. Emin olun onu yavaşça değiştir , köpeğinizi aynı ürün yelpazesinden veya tamamen farklı bir seçenekten beslemeyi seçseniz de. İşte kıdemli Bloodhounds için en iyi seçimlerimiz.


Nutro Natural Choice Büyük Irk Kıdemli

Nutro Natural Choice Büyük Irk Kıdemli
 • Tavuk––yüksek kaliteli bir protein kaynağı––ilk bileşen olarak.
 • GDO'suz malzemelerle üretilmiştir, tavuk yan ürünü unu, mısır, buğday veya soya içermez.
 • Temel antioksidanlarla formüle edilmiştir.
 • Sağlıklı eklemleri desteklemek için doğal glukozamin ve kondroitin kaynakları içerir.
 • 6 yaş ve üstü büyük cins kıdemli köpekler için en iyi seçim.
Chewy.com'da görüntüle

Kıdemli Bloodhound'unuz tamamen doğal ve lezzetli yiyecekler yemeyi hak ediyor. Nutro, bu ihtiyaca hem beslenme hem de lezzeti vurgulayarak cevap veriyor, özellikle üst düzey damak için mükemmel. Tavuk, köpeklerinizin kesinlikle keyif aldığı bu formülün ilk bileşenidir. Doğal lif sindirime yardımcı olurken, Glukozamin ve Kondroitin ortopedik sağlığı destekler. Köpeğinizi hastalık durumunda bile olabildiğince güvende tutmak için antioksidanlar eklenir.

Severiz Bu ürün herhangi bir GDO, tavuk yan ürünü unu, mısır, buğday, soya veya köpeğinizin sağlıklı kalması için ihtiyaç duymadığı hiçbir şey içermez.


Şimdi Taze Kıdemli Büyük Irk

Şimdi Taze Kıdemli Gıda
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Büyük ırk ağırlık yönetimi için formüle edilmiştir.
 • Balık ve kümes hayvanı proteininin dengeli karışımı.
 • Sindirim sağlığı için prebiyotikler.
 • Glutensiz formül.
 • Kupa başına 376 Kalori.
 • %25 Protein, %11 Yağ, %5.5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Köpeğinizin yalnızca en tazesini yemesini istiyorsunuz ve Now Fresh bunu da istiyor. Her köpeğin, özellikle de kıdemli Bloodhound'unuzun iştahını kabartacak bir tarif yarattılar. Protein kaynakları olarak, kıdemli köpeğinizin kaslarının bütünlüğünü korumak için birlikte çalışan taze hindi, somon ve ördek içerirler. Meyve ve sebzeler, güçlendirilmiş bir bağışıklık sistemi ve aktif bir yaşam sürmek için gereken tüm vitaminleri, mineralleri ve antioksidanları sağlar.

Severiz Glukozamin ve Kondroitin eklemlerini desteklerken prebiyotikler ve probiyotikler, eski yavrularınız için sindirimi olabildiğince pürüzsüz hale getirir.


Blue Buffalo Büyük Irk Kıdemli

Blue Buffalo Kıdemli Büyük Irk Formülü
 • Bütçe dostu formül.
 • Eklem sağlığı için glukozamin takviyesi.
 • Mısır, buğday veya soya yok.
 • Tavuk yan ürünü yemekleri yok.
 • Kas tutulması için L-Carnitine.
 • Kupa başına 344 Kalori.
 • %20 Protein, %10 Yağ, %7 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Blue Buffalo, lezzetli formülleriyle şaşırtmaktan asla vazgeçmiyor. İşte Bloodhound'unuzun hayatını korumak ve korumak için harika bir kıdemli formül. Bu tarif, yüksek kaliteli protein için birinci sınıf et, kompleks karbonhidratlar için iyi tahıllar ve maksimum beslenme için gerçek meyve ve sebzeler içerir. Kemikleri çıkarılmış tavuk, bu formülün tadı seçici olsa bile oldukça lezzetli olmasını sağlarken, aynı zamanda yaşlı köpeğinizi güçlü tutmak için gerekli proteini sağlar. Glukozamin ve Kondroitin, köpeğinizin kalçalarını ve eklemlerini, kaç yaşında olurlarsa olsunlar çevik kalmaları için desteklemeye yardımcı olur.

Severiz Kalsiyum ve fosfor, tüylü arkadaşınızın dişlerini korumaya yardımcı olurken kemiklerin güçlü kalmasına nasıl yardımcı olur?


Orijen Yüksek Proteinli Kıdemli Formül Köpek Maması

Orijen Kıdemli Köpek Maması
 • Taze tavuk eti ilk malzemedir.
 • Sebzeler bal kabağı ve ıspanak içerir.
 • Glukozamin ve kondroitin sülfat içerir.
 • Sadece düşük glisemik karbonhidratlar kullanır.
 • Tahılsız Formül.
 • Kupa başına 414 Kalori.
 • %38 Protein, %15 Yağ, %8 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

ORIJEN, köpeğinizi içten dışa doğru besleyen bir üst düzey formül yaratmıştır. Bu marka, yaşlanan köpeğinizin aktif ve güçlü kalması için her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğu yüksek kaliteli proteini vurgular. Bu tarifin inanılmaz bir %85'i balık ve kümes hayvanı malzemelerinden gelir - bu kesinlikle eski Bloodhound'unuzu tatmin edecektir. Her parça, köpeğinizin damak tadına hitap etmesi için dondurularak kurutulmuş karaciğer ile kaplanmıştır.

Severiz Bu tarif ayrıca köpeğinize tam bir sağlık için ihtiyaç duyduğu tüm vitaminleri, mineralleri ve antioksidanları vermek için ıspanak, armut ve lahana gibi süper yiyecekler içerir.


Son düşünceler

Tazı köpekleri, enerjik ve iskelet sorunlarına yatkın, büyük ila dev boyutlu köpeklerdir. Seçtiğiniz besin, besin açısından faydalı, enerji sağlayan ve kontrollü olmalıdır. En kaliteli, yüksek puanlı formül incelemelerimiz sayesinde, her Bloodhound ve sahip bütçesi için bir şeyler bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Köpeğinizin bireysel beslenme ihtiyaçlarını (eğer varsa) dikkate aldığınızdan emin olun. Telaşlı Bloodhound'unuz, önerilerimizden birini seçtiğinizde kasesine koyduğunuzu sevmelidir. Ve bize güvenin – sonsuza kadar aç bir Bloodhound'un kalbine giden yol midesinden geçer.

Yorumlar