Bloodhound Dog Irk Bilgileri: Gerçekler, Özellikler, Resimler ve Daha Fazlası

Bloodhound bir ayırt edici görünümlü köpek bölünmüş bir kişiliğe sahip. Bir yandan dünyanın en uysal, sakin ve şekerlemeyi seven köpeğidir. Ancak burun delikleri bir kokuyu yakaladığında aktif, meraklı, inatçı bir köpeğe dönüşür. Ve aradığı her şeyi bulana kadar hiçbir şeyden vazgeçmeyecek biri.

Aramanıza yardımcı olacak bir köpek arıyorsanız, Bloodhound senin köpeğin . Mükemmel av arkadaşları olurlar ve aynı zamanda çok yönlü aile hayvanları olabilirler. Ama aynı zamanda sevimli kişiliklerinde bazı tuhaflıklar var ve en yüksek IQ'ya sahip oldukları bilinmiyor .fransız bulldog karışımı

Bu cins rehberinde, Bloodhound'un her şeye bakıyoruz. Kişiliği, bakım gereksinimleri, beslenme ihtiyaçları ve egzersiz gereksinimleri hakkında bilgi edineceksiniz. olup olmadığını da öğreneceksiniz. o kadar inatçı herkesin onu olduğu gibi (kısa cevap, evet, gerçekten öyle!) O halde, hadi dört ayaklı Sherlock Holmes dünyasına atlayalım!

Irk Genel Bakış
  • ağırlık simgesiAğırlık80-110 lira
  • yükseklik simgesiYükseklik23-27 inç
  • ömür simgesiÖmür10-12 yıl
  • renk simgesiRenklerSiyah ve Tan, Karaciğer ve Tan, Kırmızı
 • Çocuk Dostu
 • Köpek Dostu
 • Eğitim Zorluğu
 • tımar bakımı
 • Irk Sağlığı
 • Egzersiz İhtiyaçları
 • Köpek Maliyetleri

İçindekiler

Tarih

Siyah ve Tan Köpek Açık Havada Çimen

Cinsin 1000 yıldan fazla bir süredir var olduğu düşünülmektedir.Tazıların, bugün bildiğimiz şekliyle, yaklaşık 1000 yıl önce Avrupa'dan geldikleri düşünülüyor. Ama ondan daha eski olabilir! Üçüncü yüzyılda, ünlü bir bilgin, kendisini yoğun bir şekilde kokuya adamış, rakipsiz koku alma yeteneklerine sahip bir tazı tarif etti. Cinsin atalarını tarif ettiğine inanılıyor, nihai koklama makinesi .Batı Avrupa'da mükemmelleştirilmiş, reform öncesi kilisenin bir ürünüydü. Sürüleri, keşişleri ve efendileriyle birlikte avlanmak için manastırlarda ve diğer soylu evlerde tutuldu. Bloodhound ırkını geliştirmekle görevlendirilen keşişler bunu o kadar ciddiye aldılar ki, köpekler 'kanlı tazı' olarak biliniyorlardı çünkü onlar asil kandandı . Pek çok insanın ilk başta düşündüğü gibi, kan için avlandıkları için değil.

Günümüzdeki tüm teknolojik gelişmelere rağmen, hiçbir makine onun burnu kadar hassas koku almaya yaklaşamaz. Öyle ki, Bloodhounds'un suçluları takip etmeye ve insanları kurtarmaya dair tanıklığı genellikle mahkeme işlemlerinde kullanılan . Cinsin, Black ve Tan Coonhound gibi diğer birçok kokulu ırkı geliştirmek için kullanıldığı düşünülmektedir.Cinsin Amerika'ya ilk ne zaman tanıtıldığı belli değil. Ama efsaneye göre Benjamin Franklin yağmacı Kızılderililerin izini sürmek için bir sürü Bloodhound'a sahip olup olmadığını sormuş. 1885 yılında American Kennel Club (AKC) tarafından tanındı. Son zamanlarda en popüler 50 köpek ırkı arasında kaldı. o genellikle kayıp insanları aramak için kullanılır , ama aynı zamanda sevgi dolu aile evlerinde de bulunur.

Mizaç

Sahile Yakın Siyah ve Tan Köpek

Tazı köpekleri, koku çalışmalarıyla ve harika refakatçi köpekler olarak bilinirler.

Dediğimiz gibi, Bloodhound'un bölünmüş bir kişiliği var. Öyleyse önce en çok neyle tanındığına bir göz atalım. Ve bu, sevgili okuyucular, onun inanılmaz güçlü ve yetenekli burun . Sonsuza kadar suçluları, kayıp insanları ve narkotik ve para gibi nesneleri bulmakla görevlendirildi. Ama bu sizin için ne anlama geliyor? Bu, burnunun onu sonsuza kadar belaya soktuğu ve aşırı meraklı olduğu anlamına gelir.Meraklı burnu için sabrınız ve zamanınız varsa, emin olabilirsiniz. bol eğlence ve macera . Son derece etkili egzersiz yapmayabilir, ancak keşfetmeyi sever. Yani, başıboş bir arkadaş arıyorsanız, bu cins harika bir arkadaştır.

Peki ya burnu hareket halinde olmadığında? Eh, onu gökyüzüne dört pençe ile kanepeye erimiş olarak bulacaksınız. Uzun yüzünü horlayarak! Bu yüzden onu bölünmüş bir kişilik doggosu olarak tanımlıyoruz. Süper evde tembel ve dışarıda enerjik. İşte tam da bu yüzden birçok aile onu seviyor çünkü o her iki dünyanın da en iyisi.

Evdeki tembel tavrı, kucaklaşmaların ve kucaklaşmaların baş şüphelisi olduğu anlamına geliyor. Ve bu çocuk ilgiyi zevkle kabul edecek! o ailesine çok düşkün ve özellikle kimseyle bağ kurmaz. Sadece ona sınırsız göbek masajı yapma olasılığı daha yüksek olan kişi. İlk başta yabancılara karşı biraz soğuktur, ancak ona ilgi gösterirlerse çabuk ısınır.

Çok rahat olan bağımsız bir köpektir. Günlük egzersizlerini ve akşam kucaklaşmalarını yaptığı sürece, kendi şirketinde vakit geçirmekten mutludur. Onun iddiasız mizaç muhtaç köpeklerin hayranı olmayanlar için bir başka büyük cazibesi. Bir sincap kokusu yakalayana kadar mutlu bir şanslı tazı!Son olarak, bu köpek cehennem gibi inatçı . O kadar çok olabilir kieniçlerinde en inatçı. Suçluları takip edip insanları kurtardığı için sizi dinleyeceğini düşünmeyin – tüm bunları kendi başına yapıyor. Sahibine ihtiyacı olmayan bağımsız bir köpek! Ya da en azından yine de o kadar düşünüyor. Bağımsız bir köpeğin peşindeyseniz, hemen uzaklaşın.

Boyut ve Görünüm

Sarı Çiçeklerin Yanında Tan Köpek

Bu cins oldukça büyüyebilir, genellikle ağırlık olarak 100 poundu aşar.

Kan tazıları büyük köpeklerdir. Aslında büyükten dev boyutuna kadar. 23 ila 27 inç boyunda ve etkileyici bir 80 ila 110 pound ağırlığında . Erkekler dişilerden daha büyük olma eğilimindedir. Hound grubunun en büyüğüdür. bu Bloodhound'un cins standardı onu, güç ve bilgelik ile karakterize edilen, asil ve onurlu bir ifadeye sahip olarak tanımlar.

Kafası uzun ama dar, kubbe şeklinde bir kafatası var. Tazı kulakları uzundur, boynunuza kadar uzanır ve elinizde kadife gibi hissettirir. Onun cilt yumuşak, ince ve çok gevşek yüzünün ve boynunun etrafında derin kıvrımlar halinde sarkan. Gözleri kafatasının derinliklerine gömülüdür ve göz kapakları sayesinde elmas şeklindedir. Gözlerinin rengi kahverengi veya ela rengindedir ve genellikle ceketiyle uyumludur.Kalçaları da patileri gibi kalın ve kaslıdır. Onun kuyruk uzun ama yüksek tutulur ve kafasına doğru kıvrılır, ancak sırtına değmez. Koku modundayken kuyruğu, kendini yönlendirmek istercesine yere doğru sarkıyor. Yürüyüşü güçlü ama sallanıyor ve özgür. Genel olarak, tazı görünümü heybetli ama arkadaş canlısı.

Ceket ve Renkler

Somurtkan Köpek Dışına Bakıyor

Siyah ve ten rengi en yaygın Bloodhound renkleridir.

Bloodhound'un sahip olduğu kısa ve yoğun bir ceket . Yıl boyunca orta derecede tüy döküyor ve tüy dökme mevsimlerinde biraz daha ağırlaşıyor. Kürkü düz, pürüzsüz ve dokunulduğunda ipeksi. Sadece üç renk seçeneği var ve bunlar siyah ve ten rengi, ciğer ve ten rengi ve kırmızı.Namlusu, kulaklarının uçları, sırt çizgisi ve kuyruğunun ucu, ceketinin geri kalanından daha koyu renkte olma eğilimindedir. Bazı Bloodhound'ların vücutlarında az miktarda beyaz benekler veya göğüslerinde ve ayaklarında küçük bir yama vardır.

Egzersiz Gereksinimleri

Açık Havada Koşu ve Egzersiz Yapan Tan Köpek

Tazı köpekleri, ortalama bir egzersiz miktarına ihtiyaç duyar ve yetişkin köpekler kadar düşük enerji seviyelerine sahiptir.

Çizgi film tasvirlerine rağmen, ihtiyaç duyan enerjik köpeklerdir. en az 60 dakika egzersiz her gün. Öğleden sonra bir ertelemeye kısmi olsa da, egzersiz yapmadan huzursuz ve hüsrana uğrayacaktır. O, köpekler arasında en çevik değildir ve harika bir koşu partneri olamaz. Ancak birçok kokuya erişimi olan uzun maceralı yürüyüşler onun ideal aktivitesi olacaktır. Woodland telsizleri iyi gidecek.

Ortalama bir zekaya sahiptir, bu yüzden ondan çok fazla numara yapmasını veya köpek saldırısı kurslarına katılmasını beklemeyin. Ve çoğu köpek ırkının aksine, koklanması gereken çok fazla koku varsa, o uzun mesafe yürüyüşleri ile içerik çoğu gün çok fazla değişiklik olmadan. Ve büyük bir cins olduğu için son derece etkili egzersizlerden kaçınılmalıdır. Özellikle hayatının ilk 18 ayında.Yerel köpek parkında burnunu çekmesi için harika bir aktivite. Ayrıca sosyalleşme becerilerini artıracak, işleri karıştıracak ve birçok arkadaş edinecek. Bir yük köpeği olarak, şirkete ve etkileşime bayılacak. Bu bizi çok evcil hayvanlı hanelere götürür. İyi sosyalleşirse, başka bir köpekle yaşamayı seviyorum veya iki (veya odanız varsa üç veya dört). Diğer hayvanlara karşı hoşgörülüdür ama muhtemelen onlara fazla ilgi göstermeyecektir.

Tazılar, çocuklar da dahil olmak üzere insanları sever. Normalde büyük köpeklerin daha büyük çocuklu ailelere daha uygun olduğunu tavsiye ederiz. Ancak evde çok rahat olduğu için küçük çocuklarla yaşamak sorun olmamalı. Sadece onları gözetlediğinizden ve onun o kalın, uzun, sallanan kuyruğuna dikkat ettiğinizden emin olun. o sevgi dolu bir aile hayvanı yapar her yaştan ve boyuttan insana tapan.

Yaşam koşulları

Yeşil Otların Dışında Daha Büyük Köpek

Bloodhounds, boyutları nedeniyle genellikle geniş bir açık alan ile daha iyi sonuç verir.

Bloodhound'un kuyruğunu sallamak için odası olan daha büyük bir eve ihtiyacı var. O da özel ve güvenli bir bahçeye erişmesi gerekiyor koklama düzeltmesini tamamlamak için. Apartman yaşamının büyük bir hayır-hayır olduğunu söylemek güvenli. Dışarıyı seven, ancak içeride huzur ve sessizliği seven bir taşralı beyefendi.

Avlu güvenli ve Bloodhound geçirmez olmalıdır. Burnu onu gitmemesi gereken yerlere götürür. Ve eğer bu kokuyu bulmak anlamına geliyorsa, 10 şeritli trafikte dolaşacaktır. Onu güvende ve emniyette tutun ve bu inatçı yavrunun yolunu kazmayacağından emin olun.

Eğitim

Suya Yakın Eğitimde Köpek Yavrusu

Cins, deneyimli bir köpek sahibi için daha uygundur.

Bloodhound son derece inatçı bir köpek ve onu itaatkar bir yavruya dönüştürmek için çok az şansınız var. Ancak bu, temel komutları denememeniz veya aşılamamanız gerektiği anlamına gelmez. Bu nedenle ilk kez köpek sahibi olacaklara bu cinsi önermiyoruz. Her şey Bloodhound zamanında yapılır ve başka kimsenin değil. Bazen sinir bozucu olabiliyor ama bu onların çekiciliğinin bir parçası. Sabır, tutarlılık ve beceri çok önemlidir.

avustralya shepherd yavru fiyatları

onun şansını artırmak için öğrenme komutları veya gerçek patronun kim olduğunu bilerek, onu bir köpek yavrusu itaat sınıfına kaydedin. Onu eve getirir getirmez bunu yap. İkiniz için de eğlenceli olacak ve o sadece bir iki şey öğrenebilir. Olumlu pekiştirme eğitimi, kullanılacak en etkili eğitim yöntemidir. Muhtemelen yemekle motive olacaktır, bu yüzden bunu kendi yararınıza kullanın.

Evet, Bloodhound özünde bir yük köpeğidir, ancak yine de diğer köpekler gibi sosyalleşmeye ihtiyacı vardır. Saygın yetiştiriciler bu sürece doğar doğmaz başlayacak ve onu eve getirdiğinizde buna devam etmek sizin işiniz olacak. Onu olabildiğince çok köpeğe tanıtın ve onu yeni ortamlara, manzaralara ve seslere maruz bırakın.

Almak için başka bir eğitim yönü tasma eğitimi . Koku alma eğilimleri, bu çocuğun tasmasını bırakmasını tavsiye etmeyeceğimiz anlamına geliyor. Ve bir satırın sonunda 110 pound ile ona nasıl kibar olunacağını öğretmelisin. Kokular için çırpınıyorsa, ikiniz için de hoş bir yürüyüş olmayacaktır. Yürüteç güçlü olmalı ve gitmek istemediğiniz yerlere burnunu takip etmeye çalışırsa kontrolü ele alabilmelidir.

Sağlık

tazı açık havada

Genel olarak sağlıklıdırlar ve birkaç genel sağlık durumu vardır.

Bloodhound nispeten sağlıklı bir köpek ırkıdır ve ortalama ömrü 10 ila 12 yıl . Yavrularınızın sağlıklı olma şansını en üst düzeye çıkarmak için, sağlıklı yavrular üretmek için elinden gelen her şeyi yapacak olan saygın bir yetiştiriciyle çalışmak çok önemlidir. Onu iyi egzersiz yapmak, kaliteli beslenmek ve düzenli veteriner ziyaretleri de önemlidir.

Bloodhound, diğer tüm köpek ırkları gibi, belirli sağlık sorunlarına eğilimli diğerlerinden daha fazla. Diğer sağlık koşullarını indirim yapamazsınız, ancak aşağıdakiler türde en yaygın olanlardır. Her zaman aşağıdaki endişelerden bazıları için sağlık sertifikaları üretebilecek bir yetiştiriciyle çalışın:

Kalça ve Dirsek Displazisi

Kalça ve dirsek eklemlerinin displazisi, büyük köpek ırklarında yaygındır. Kemikler küçük köpeklerden çok daha hızlı büyür ve bu nedenle düzensiz büyüyebilir. Bu düzensiz büyüme, ağır ağırlıkla birleştiğinde, daha fazla eklem taşlama anlamına gelir. Hareketlilik sorunları, ağrı ve nihai artrit, bu endişeler nedeniyle daha sonraki yaşamda ortaya çıkabilir. Bacaklarda sertlik, topallık ve ayağa kalkmada veya merdiven çıkmada zorluk gibi semptomlara dikkat edin.

Göz Koşulları

Cins, en yaygın iki ektropion ve entropion ile çeşitli göz sorunlarına eğilimlidir. Bu, göz kapaklarının dışa veya içe doğru yuvarlanmasıdır, bu da artan göz enfeksiyonlarına ve ağrıya neden olur. Kızarıklık, aşırı kaşıntı, aşırı drenaj veya kuru gözler fark ettiğinizde, enfeksiyonları önlemek ve tedavi aramak için veterinere götürün.

Kardiyak Endişeler

Kalp hastalığı bu cins için artan bir sorundur. Kardiyomiyopati, vücuduna kan pompalamasını zorlaştıran bir kalp hastalığıdır. Tedavi edilmediği takdirde kalp yetmezliğine neden olabilir.

Deri kıvrımı dermatiti

Bloodhound'un gevşek derisi ve kıvrımları, bakteri ve enfeksiyonlar için mükemmel üreme alanıdır. Sıkışmış nem ve sıcaklık sayesinde. İyi bir bakım rutini ve kıvrımların düzenli olarak temizlenmesi bunu önlemenin en iyi yoludur. Ancak devam eden enfeksiyonlar, kıvrımları gidermek için ameliyat gerektirebilir.

Beslenme

Yiyecek arayan aç tazı

Tazıların deri ve tüy sağlığını geliştirmek için omega yağ asitleri açısından zengin büyük cins köpek mamasına ihtiyacı vardır.

Bloodhound, çok fazla yemek yiyen büyük ila dev boy bir köpektir! Yaşına, boyutuna ve enerji seviyelerine bağlı olarak, arasında tüketecektir. dört ila sekiz bardak yiyecek her gün. Cins şişkinlik riski altında olduğundan, bunu en az iki farklı öğüne ayırdığınızdan emin olun. Bloat hayatı tehdit eden bir durumdur bu genellikle yemek sırasında ortaya çıkar. Özellikle egzersizden hemen önce veya sonra ise. Bunu araştırdığınızdan ve semptomları ve bu olursa ne yapacağınızı öğrendiğinizden emin olun.

Onu beslemek önemli büyük cins köpek maması köpeklik döneminde. Bunlar, hızlı kemik büyümesini stabilize etmek için optimum kalsiyum, fosfor, yağ ve D vitamini oranlarını içerir. Bu irade şansı azaltmak onun kemik ve eklem displazisi gibi diğer iskelet hastalıkları geliştirmesi. Yetişkinliğe ulaştığında, onu değiştir büyük cins bir yetişkin mama tanesine.

Hep Bloodhound'unuzu en kaliteli yiyeceklerle besleyin karşılayabileceğiniz. Tanınmış bir markadan yüksek kaliteli bir mama tanesi dengeli bir diyet sağlamak . Dengeli bir diyet et proteinleri, sağlıklı karbonhidratlar, lif, omega yağ asitleri, vitaminler ve mineralleri içerir. Omega yağ asitleri cildi, kalp sağlığı ve eklemleri için çok önemlidir.

tımar

Dışarıda Yürüyen Köpek Salyası

Salya akıtmayı veya cilt kıvrımlarını temizlemeyi sevmiyorsanız, başka bir cins düşünün.

Bloodhound'un parlak ve şık yoğun bir ceketi vardır. Düz ve tımar etmek kolaydır. Yıl boyunca orta derecede tüy döküyor, bu yüzden onu haftada bir fırçala onun dökülmesini yönetmek için. Tüy dökme mevsimlerinde biraz daha fazla tüy döküyor, bu nedenle fırçalamayı haftada iki kereye çıkarmak isteyebilirsiniz. Lastik tazı eldiveni, tımar seansları sırasında kullanılacak en iyi fırçadır. Unutmayın, derisi ince ve gevşektir, bu nedenle iğneli fırçaları kullanırken dikkatli olun.

Bloodhound'un ihtiyacı var sekiz haftada bir banyo yapmak ya da öyle. Nispeten temiz bir köpektir. Ancak, küflü bir köpek kokusuna sahip olduğu bilinmektedir. Bu nedenle, sahipleri banyolar arasında onları tazelemek için koku giderici kuru köpek şampuanı veya köpek mendilleri kullanmayı tercih ederler. Yatıştırıcı kullanın ve doğal şampuan Yulaf ezmeli köpek şampuanları gibi cildine nazik davranacaktır.

Çünkü cins iyi bilinmektedir. gevşek cilt ruloları , cilt kıvrımı dermatitine ve diğer cilt enfeksiyonlarına eğilimlidir. Temiz nemli bir bezle veya belirli köpek derisi katlama ürünleriyle, her gün her kat arasında silin ter, kir ve bakterileri temizlemek için. Bu onun bakımının önemli bir parçasıdır. Ve düzenli temizlik yapılmadığında ağrılı noktalara, enfeksiyonlara ve kötü kokuya neden olur.

Emin olun uzun kulaklarını temizle köpek kulak temizleme ürünleri veya ılık nemli bir bezle haftalık. Uzun kulakları bakteriler için başka bir üreme alanıdır, bu nedenle bakterileri kontrol altında tutmak önemlidir. Plak oluşumunu ve bunun sonucunda ortaya çıkan periodontal hastalıkları önlemek için dişlerini haftada bir fırçalayın. Tırnaklarının aylık olarak veya uzun yürüyüşlerinde doğal olarak yıpranmıyorsa daha sık kesilmesi gerekecektir.

Güçlü köpek kokusuna ek olarak söylenecek bir şey daha var. Ve çoğu zaman oradaki birçok köpek sahibi için bir yapışma noktasıdır (kelimenin tam anlamıyla!) Bloodhound salya salyası sonsuza kadar pirzolalarından salyası asılı olan. Salyası dökülen köpeklerin hayranı değilseniz, muhtemelen farklı bir cins düşünmelisiniz. Ve sakıncası yoksa, ıslak mendilleri el altında bulundurduğunuzdan emin olun.

Yetiştiriciler ve Köpek Maliyetleri

Safkan Bloodhound Köpek Yavrusu

Saygın bir yetiştiriciden safkan bir köpek yavrusu için yaklaşık 1.200 $ ödemeyi bekleyin.

Tazı köpekleri en yaygın köpek türü değildir, bu nedenle saygın bir yetiştirici bulmak için seyahat etmeyi bekleyin. Ayrıca, yeni köpek yavruları için bir bekleme listesi olmasını bekleyin, ancak endişelenmeyin, bu iyi bir yetiştiricinin işaretidir. Kaliteli bir yetiştiriciden bir köpek yavrusu ortalama fiyatı 1.200 dolar civarında. Ödüllü bir soydan bir köpek yavrusu arıyorsanız, bu daha pahalı olabilir.

Saygın yetiştiriciler, sağlıklı köpekler yetiştirecek ve sağlık sorunları için tarama yapacaktır. Yavrularını sevgiyle büyütecek ve onları sosyalleştirecekler, yani eve kibar bir yavru da götürme olasılığınız daha yüksek. Hep anne ve yavru köpeklerle şahsen tanışın ve inatçı bir Bloodhound ile hayata hazır olduğunuzu bilmek için onlara birçok soru sorun.

Yavru değirmenlerden kaçının ve ne pahasına olursa olsun kötü yetiştiriciler. Hasta köpek yavruları ve kirli koşullar gibi kötü üreme belirtilerine dikkat edin. Size bir satış için baskı yaparlarsa veya bir otoparkta veya benzeri bir yerde buluşmak isterlerse, uzaklaşın. Saygın yetiştiricileri aramaya başlamak için harika bir yer, AKC'nin Bloodhound yetiştiricileri listesi ve onların mevcut yavruları.

Bloodhound köpek yavrusu sadece Noel için değildir; o ortalama 10 ila 12 Noel içindir. Yani, düşünmen gerek devam eden maliyetler dev bir köpeğe bakmaktan, çünkü ucuz değiller. Bir sürü yiyecek, büyük kasalar, paltolar ve yıkılmaz oyuncaklar, köpek sigortası gibi bir bedeli vardır.

Kurtarma ve Barınaklar

Kıdemli Köpek Açık Havada Dolaşıyor

Maliyetlerden tasarruf etmeye yardımcı olmak için, bir köpek yavrusu satın almadan önce bir kurtarma köpeği edinmeyi düşünün.

Bir yetiştiriciden yepyeni bir yavru satın almak buradaki tek seçeneğiniz değil. Amerika'da sonsuza kadar evlerini arayan pek çok köpek varken, neden bir kurtarma veya barınaktan evlat edinmeyi düşünmüyorsunuz? Yerel kurtarma barınaklarınıza gidin ve mevcut Bloodhound sakinleri hakkında personelle konuşun. Ziyaretiniz sırasında bir köpeği olmayabilir, ancak başka bir barınakta uygun bir köpek olduğunu biliyor olabilirler.

Alternatif olarak, tüm çabalarını Bloodhounds'u yeniden yetiştirmeye odaklayan birçok türe ayrılmış barınak vardır. ile başlamak için harika bir yer Amerikan Bloodhound Kulübü iletişim bilgileri ve diğer yararlı bilgilerle birlikte birkaç Bloodhound kurtarma işlemini listeleyen kişi.

Aile Hayvanları Olarak

 • Bloodhound çok inatçı bir köpektir.
 • Sadece deneyimli bir aile ile yaşamalı.
 • Ailesini çok sever ve çok sevecendir.
 • Bloodhounds'un günlük yaklaşık 60 dakika egzersiz yapması gerekir.
 • Ayrıca egzersizden sonra tembelleşebilir ve öğleden sonra kestirmeyi tercih edebilirler.
 • Misafirlere çabuk ısınır.
 • Bağımsızlığı nedeniyle, tipik olarak ayrılık kaygısından muzdarip değildir.
 • Bloodhounds, güçlü bir koku alma duyusuna sahip bağımsız bir köpektir.
 • Bunu sizin emrinizden daha fazla takip etme eğiliminde olacaktır.
 • Geniş bir aile evine ve güvenli bir bahçeye ihtiyacı var.
 • Bloodhound çocuklar ve diğer köpeklerle yaşayabilir.
 • Çok rahat ve harika bir aile hayvanı.

Son düşünceler

Bloodhound bir süper inatçı köpek kim birçok insanı hayal kırıklığına uğratır. Ancak tecrübesi, sabrı ve bilgisi olanlar için büyüleyici bir köpek arkadaşıdır. Hem enerjik hem de çok eğlenceli ama aynı zamanda gerçekten evde rahat. Onu, insanlarına çok muhtaç veya bağımlı olmayan dengeli bir köpek yapmak.

Takdirde sabrın var onun eğitimi, büyük bir evi ve bir sürü uzun mesafeli yürüyüşe ayıracak zamanı için, Bloodhound ile iyi anlaşacağınızdan emin olabilirsiniz. Ve anahtarlarınızı veya telefonunuzu sonsuza kadar kaybedecekseniz, neden bu süper koklama makinesini onları sizin için bulması için eğitmiyorsunuz? Herkes veya her aile için olmayabilir, ama o, oradaki birçok köpek severin gözbebeği ve iyi bir sebepten dolayı.

Yorumlar