Evcil Hayvanlar İçin En İyi Sigorta İncelemeleri: Plan Seçenekleri ve Kapsam Ayrıntıları

Evcil Hayvanlar İçin En İyi Sigorta İncelemeleri: Plan Seçenekleri ve Kapsam Ayrıntıları

Evcil hayvan sigortası Amerika Birleşik Devletleri'nde popülerlik kazanıyor ve Pets Best, bu alana hakim olan şirketlerden biri. Ancak bir evcil hayvan sigortası sağlayıcısı seçmek, herkese uyan tek bir çözüm değil, kişisel bir karardır. Evcil hayvan ebeveynleri olarak, köpeklerimizin en uzun, en sağlıklı ve en mutlu hayatlarını yaşamalarını istiyoruz. Onları evcil hayvan sigortasına kaydettirmek, mali durumunuzu korurken onların tıbbi ihtiyaçlarını karşılamanın harika bir yolu olabilir.

Pets Best, bütçenize ve ihtiyacınız olan kapsama göre özelleştirilebilir planlar sunan bir evcil hayvan sigorta şirketidir. Bu kapsamlı inceleme, Pets Best sigortasının nasıl çalıştığını, kapsam seçeneklerini ve daha fazlasını açıklar. Ayrıca, sizin için belirleyici faktörler olabilecek bazı önemli artıları ve eksileri belirtiyoruz.Bir evcil hayvan sigortası sağlayıcısı ve planı seçerken dikkate alınması gereken bazı temel bileşenler vardır. Bu makaleyi okurken, aşağıdakiler hakkında not almak yardımcı olabilir .

 • Ne tür bir kapsama alanı istiyorsunuz?
 • Köpeğinizin cinsi, kapsandığından emin olmak istediğiniz belirli sağlık koşullarına yatkın mı?
 • Neyi ödeyebilirsin?

Şimdi başlayalım.

En İyi Evcil Hayvanlar

 Evcil Hayvanlar En İyi Evcil Hayvan Sağlık Sigortası Logosu
 • Yaş sınırı veya kısıtlaması yok
 • kapsamlı kapsama
 • Sektördeki en düşük fiyatlardan bazıları
 • Yalnızca Kaza planı sunar
PetsBest.com'u ziyaret edin

İçindekilerPets Best Sigortası Nasıl Çalışır?

 1. Sen aylık veya yıllık prim ödemek köpeğinizin sigorta kapsamını korumak için.
 2. bu bekleme süreleri geçmelidir köpeğiniz tamamen kaplanmadan önce.
 3. Yavru köpeğiniz hastalanırsa veya yaralanırsa (bekleme sürelerinizden sonra), veterinere gidersiniz.
 4. Yapabilirsiniz taleplerinizi çevrimiçi hesabınız, uygulama, posta, e-posta veya faks aracılığıyla gönderin . Talepler 180 gün içinde sunulmalıdır hizmet tarihi.
 5. Talebiniz onaylanırsa, geri ödeme size yoluyla gönderilecektir. doğrudan para yatırma veya çek .

seçeneğiniz de olabilir Pets Best'e sahip olun, veterinerinize doğrudan ödeme yapın , böylece büyük bir veteriner faturası ödemekten kaçınabilir ve geri ödeme bekleyebilirsiniz. Bu her yerde mevcut değildir, bu nedenle kullanmayı planlamadan önce veterineriniz ve Pets Best ile konuşun.

Evcil Hayvanların Artıları ve Eksileri

En iyisi (önceki değeri) 2005 yılında kuruldu , American Pet Insurance Company tarafından sigortalanmıştır ve müşterilerine hasar ödemeleri sağlamada güvenilir olduğunu kanıtlamıştır. Şirket, performansıyla alkışlanıyor rekabetçi fiyatlar, iyi müşteri hizmetleri ve ömür boyu talep limiti yok ancak şu anda onlar taleplerinin işlenmesi ve tazmin edilmesi çoğundan daha uzun sürer .

Herhangi bir planda ömür boyu sınır yok Hasar geri ödemesi için bekleme süresi sektör ortalamasından daha uzundur
Büyük kapsam için diğer şirketlere kıyasla sürekli olarak daha düşük primler Yıllık ödeme yaptığınızda veya MD veya AK'de yaşıyorsanız feragat edilen 2 ABD doları işlem ücreti
Telefon, canlı sohbet ve e-posta dahil olmak üzere çok sayıda müşteri desteği yolu sunar Alternatif ve holistik tedaviler teminat kapsamı dışındadır.
Hesabınız aracılığıyla ihtiyacınız olduğunda telefonla bir veterinere erişin
Yeni kayıt için üst yaş sınırı yoktur, ancak yavruların en az yedi haftalık olması gerekir.
Çeşitli muafiyet ve geri ödeme seçenekleri artı iki sağlıklı yaşam planı mevcuttur
Çok evcil hayvanlı haneler ve askeri personel ve aileleri için %5 indirim sunar

Evcil Hayvanlar En İyi Ne Tür Planlar Sunar?

 Fransız Bulldog bir veteriner tarafından tutuluyor
Pets Best'in yalnızca kaza planları, kaza ve hastalık planları ve sağlıklı yaşam planları vardır.

Yalnızca Kaza Planı

Pets Best'in yalnızca kazaya özel planı, kırık kemikler, yabancı cisim yutulması, yırtık tırnak vb. Maliyetleri düşürmeye yardımcı olacak gerçek bir yalnızca acil durum planı isteyenler kaza ve hastalık planlarından daha uygun fiyatlı . Ayrıca, bir kaza ve hastalık planının dışında bırakılacak önceden var olan hastalıkları olan evcil hayvanlar için de harikadırlar.Yalnızca kazaya özel plan özelleştirilemez ve aşağıdaki kapsamı içerir:

köpek fare yerse ne olur
 • 10.000 $ yıllık ödeme limiti
 • 250 $ düşülebilir
 • %90 geri ödeme

Sabit oranlı bir fiyatı vardır. Köpekler için ayda 9 dolar ve bir tane var üç günlük bekleme süresi kapsama uygulanmadan önce. Unutulmaması gereken bir şey şu ki yırtık bağlar bu planda ele alınmaz , genellikle diğer evcil hayvan sigortası şirketlerinin yalnızca kazaya dayalı planlarında yer alır.

Kaza ve Hastalık Planı

Pets Best'in kaza ve hastalık planı, yalnızca kaza planındaki her şeyin yanı sıra alerji, kanser, artrit, kusma ve ishal ve daha fazlası gibi hastalıkla ilgili iddiaları kapsar. Bu planlar en kapsamlı olanlardır. Evcil hayvan olmalı kayıt sırasında en az yedi haftalık ve var üst yaş sınırı yok .Kaza ve hastalık planları özelleştirilebilir bütçenize daha kolay uyması için. Aşağıdaki seçeneklerden muafiyet, ödeme ve geri ödemenizi seçebilirsiniz.

Aylık priminiz köpeğinizin cinsine, yaşına, bulunduğu yere, önceden var olan koşullara vb. bağlıdır. Köpeğinizi bir an önce sigortaya kaydettirmek en iyisidir, böylece önceden var olan durum istisnalarından kaçınmaya çalışabilirsiniz.

Bekleme Süreleri

Pets Best, bir durum için sigorta kapsamına girmeden önce aşağıdaki bekleme sürelerine sahiptir.

 • hastalıklar : 14 gün
 • kazalar : 3 gün
 • çapraz bağ : 6 ay
 • Kalça Displazisi : 14 gün

Sağlık Planı

Sağlık planları sigorta planları değildir. Bunun yerine, onlar rutin tıbbi bakımla ilgili önleyici masrafların karşılanmasına yardımcı olmak için bir evcil hayvan sigortası poliçesine isteğe bağlı eklentiler . Yıllık veteriner muayeneleri, veterinerinize, bulunduğunuz yere, gerekli aşılara, gerekli testlere ve daha fazlasına bağlı olarak 300 $ veya daha fazlaya mal olabilir. Bu planlar ayrıca kalp kurdu ve pire ve kene tedavileri dahil olmak üzere aylık koruyucular için ödeme yapmanıza yardımcı olabilir. Sağlıklı yaşam planları, yıl boyunca rutin harcamalar için bütçe ayırmanıza yardımcı olabilir tek seferde ödemeniz gereken büyük bir veteriner faturasını toplamak yerine.Pets Best aracılığıyla iki sağlıklı yaşam planı mevcuttur. bir günlük bekleme süreleri .

Aylık Fiyat 16 $ (WA'da 14 $) 26 $ (WA'da 30 $)
Spay/Kısırlaştırma – Diş Temizleme 0 $ 150 dolar
Kuduz 15 dolar 15 dolar
Pire/Kene Önleme 50 dolar 65 dolar
Kalp Kurdu Önleme 30 dolar 30 dolar
Aşılama/Titer 30 dolar 40 dolar
Sağlık Sınavı 50 dolar 50 dolar
FELV Ekranının Kalp Kurdu Testi 25 dolar 30 dolar
Kan, Dışkı, Parazit Muayenesi 50 dolar 70 dolar
Mikroçip 20 dolar 40 dolar
İdrar tahlili veya ERD 15 dolar 25 dolar
solucan giderme 20 dolar 20 dolar

Sıkça Sorulan Sorular

 Evcil hayvan sigortası evrakları

Evcil Hayvanlar En İyi Tıbbi Kayıtları İster mi?

Köpeğinizin tam tıbbi kayıtları büyük olasılıkla ilk talebinizi gönderdiğinizde istenir . Bu, bir koşulun önceden var olup olmadığını doğrulamalarına yardımcı olur.

Geri Ödeme Nasıl Hesaplanır?

Pets Best hasar ödemelerini hesaplar toplam uygun geri ödeme tutarını geri ödeme yüzdenizle çarparak ve ardından yıllık indirilebilir tutarı çıkararak. Bu aynı zamanda olarak bilinir “copay sonra düşülebilir” geri ödeme yöntemi.

(Toplam Uygun Geri Ödeme x Geri Ödeme Yüzdesi) – Yıllık İndirilebilir = Geri Ödeme TutarıBazı sağlayıcıların kullandığı başka bir yöntem, düşülebilir ve sonra ortak ödemedir, ancak Pets Best ile, özel politikanızda aksi belirtilmedikçe yukarıdaki denklem beklemeniz gereken denklemdir.

Son düşünceler

Tabi onlarca var evcil hayvan sigorta şirketleri Peki neden Pets Best sizin seçiminiz olsun? En iyi teklifler kapsamlı kapsama bir birçok için rekabetçi fiyat evcil hayvan ebeveynleri. Kapsam için kaydolmadan önce, politikanızı dikkatlice okuyun Kapsama nelerin dahil olduğunu ve hariç tutulduğunu bildiğinizden ve şartlardan memnun olduğunuzdan emin olmak için.

Bunu hatırla önceden var olan koşullar herhangi bir sağlayıcı tarafından karşılanmaz , bu nedenle, köpeğinizi geçmişte veterinere götürdüğünüz herhangi bir durum büyük olasılıkla kapsamın dışındadır.Unutma, her zaman iyi bir fikirdir birkaç evcil hayvan sigortası sağlayıcısından fiyat teklifi alın Maliyet ve kapsamın nasıl karşılaştırıldığını görmek için. Bir şirketin tipik olarak en düşük fiyatlar arasında olması, her zaman en iyi değer olduğu veya en düşük olacağı anlamına gelmez. Sen . Ve düşük bir fiyat, yalnızca sigorta kapsamı benzersiz ihtiyaçlarınızı karşılıyorsa iyidir, bu nedenle kaydolmadan önce politikayı yakından okuyun.

Yorumlar