Beyaz Köpek İsimleri: Beyaz Yavru Köpekler İçin 150+ Erkek ve Kadın İsimleri

Beyaz Köpek İsimleri: Beyaz Yavru Köpekler İçin 150+ Erkek ve Kadın İsimleri

İçin doğru ismi bulmaya çalışıyorum senin beyaz kaplı yavrun ? Beyaz köpek isimlerini düşünmek zor olabilir! Yeni bir köpeğe isim vermek dır-dir Eğlenceli ve heyecan verici . Ancak bazı köpek ebeveynleri için kafa karıştırıcı bir karar olabilir! Bir köpeğin isminin sahibi için bir önemi olması gerekir, ancak aynı zamanda dilini de yuvarlaması gerekir. En sevdiğiniz şarap olduğu için köpeğinize Cabernet Sauvignon diyemezsiniz.

İsmin ihtiyacı var yeterince basit ol köpeğin öğrenmesi için. Aynı zamanda yaygın olarak kullanılmayan veya kulağa benzer bir kelime ile karıştırılan bir şey de olmalıdır. Köpeğinize 'Kit' adını vermek istemezsiniz veya 'Oturmayı' öğretirken kafalarını karıştırabilirsiniz.kırma sibirya kurdu

Bu hızlı kılavuzda, en iyi beyaz köpek isimleri ! Ayrıca, köpek arkadaşınız için mükemmel ismi bulmanıza yardımcı olacak birkaç hızlı ipucu da ekledik. Gelin, yeni aile üyeniz için mükemmel ismi bulmanıza yardımcı olalım.

Beyaz Köpeğinize İsim Vermek

En sevimli köpek ırklarından bazıları tipik olarak tamamen beyaz bir kürkle gelir. Beyaz Alman Çobanından , için Pomeranian veya Spitz . Açık görünebilir, ancak mükemmel ismi bulmanın en iyi yollarından biri, onu kabarık beyaz renklerine dayandırmaktır.Eğer sorun yaşıyorsanız doğru ismi düşünmek sevimli beyaz köpeğiniz için okumaya devam edin! Size biraz fikir vermek için, göz önünde bulundurmanız gereken beyaz köpek isimlerinin bir listesi aşağıda verilmiştir.

Havadan Esinlenen İsimler

Nerede fikir arayacağınızı biliyorsanız, beyaz bir köpek için bir isim seçmek zor olmak zorunda değildir. Harika bir ilham kaynağı hava durumu. Köpeğinizin kabarık beyaz rengiyle ilişkilendirilebilecek pek çok unsura sahiptir. İşte aralarından seçim yapabileceğiniz meteorolojiden ilham alan bazı isimler.

Erkek

Kadın

Blizzard Sisli Bulutlu kar tanesi
Kuyruklu yıldız Ayaz Sisli Gunes isigi
Telaş Kartopu Kar Kış

Filmden Esinlenen İsimler

Bazı köpek isimleri, yavru köpeğinizin ebeveyninin özel ilgisini veya hobisini onurlandırmak içindir. Köpeğinize bir filmdeki bir karakterin adını vermek, filme olan sevginizi kutlamanın güzel bir yoludur. Ayrıca diğer köpek sahiplerinin en sevdikleri aktörü, aktrisi veya film karakterini tanıması için harika bir yoldur. İşte birkaç ünlü beyaz köpek.Erkek

Kadın

cıvata Sasha Chloe Peg
Gromit Sparky Gidget Polly
Koydum Sıfır Perdy Sahra

Gıdalardan Esinlenen İsimler

Fikirleriniz bittiyse, kilere biraz baskın yapmayı düşünün. Yiyecek ve içecek stoğunuzdan bazı harika isim fikirleri bulabilirsiniz. Yiyeceklerden ilham alan bu isimler kısa ve çabuk olabilirken, yine de beyaz önlük rengine saygı gösterir. Bunlardan bazıları aslında bir köpek için mükemmel isimler. Aşağıdaki önerileri göz önünde bulundurun:

Erkek

Kadın

Yonga Havalandırma Brie Tuzlu
Mayıs Spud Hatmi Şeker
Erişte soya peyniri Sütlü Sprite

Yunan Mitolojisinden Esinlenen İsimler

Yunan mitolojisine meraklıysanız, muhtemelen bunun edebiyattaki en ilginç ve renkli karakterlerden bazılarından oluştuğunu zaten biliyorsunuzdur. Bunları aslında beyaz yavru köpeğinizin adı için ilham kaynağı olarak kullanabilirsiniz. Aşağıda bunlardan bazılarına göz atın:

Erkek

Kadın

Aşil Orion Artemis Maya
Argus Sirius Callisto Selene
Hermes Zelos Kybele Sofya

Keltlerden Esinlenen İsimler

İster İskoç kökenli olun, ister İrlandalı bir köpek ırkına sahip olun, bir Kelt adı mükemmel bir fikir olabilir. Bu isimler tipik olarak çok kraldır ve kesinlikle benzersiz olacaktır. Köpeğiniz hem Kelt köklerinizi miras alabilir hem de bir isimden daha fazlasını ifade eden bir isme sahip olabilir. İşte göz önünde bulundurmak isteyebileceğiniz Kelt esintili beyaz köpek isimleri için bazı öneriler.Chiwawa pug

Erkek

Kadın

Angus değer Eileen Shana
Yanmak Conall Fionna Sheena
Artek Kane Nara Sloane

Yabancı Dilden Esinlenen İsimler

Beyaz köpeğiniz için nispeten benzersiz bir isim istiyorsanız, o zaman yabancı bir isim düşünmek isteyebilirsiniz. Sadece yavru köpeğinizi öne çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda parkta veya veteriner kliniğindeki diğer köpeklerin aramanıza yanıt vermesini de engeller. Bu, farklı türlerden gelen ırklarda daha popülerdir. İşte deneyebileceğiniz bazı isimler:

Erkek

Kadın

Aptalca Beyaz Akiko Hayan
Beyaz Beyaz Beyaz Elsa
Beyaz Shiro Bianca Ocha

Ünlülerden Esinlenen İsimler

Bir ankete göre , beyaz köpeklerine ünlülerin adını vermeyi seçen önemli sayıda köpek sahibi var. Trende atlayın ve kürk bebeğinize ünlü bir kişiliğin adını vermeyi düşünün. Bunların her biri aynı zamanda güzel beyaz paltolarına da bağlanır, bu da onu iki kat benzersiz kılar. İşte bazı harika isim önerileri.

Erkek

Kadın

Beckham Tilki Audrey Kate
Bond Pacino Britt Meg
Elvis Kaplan Hindistan cevizi Serena

Diğer Beyaz Köpek İsimleri

Şimdiye kadar sunduğumuz şeyde beyaz köpeğiniz için en iyi köpek isimlerini henüz bulamadıysanız işte size başka bir fikir listesi. Bu fikirlerin hiçbiri işe yaramazsa, türe göre ek listelerimiz ve burada görebileceğiniz 500'den fazla farklı isme sahip bir ana köpek adı veritabanımız var. Bir köpeği cinse göre adlandırmak harika bir fikir olabilir çünkü onlara fiziksel özelliklerinden sonra isim verebilirsiniz. Cins farklı bir ülkeden geliyorsa, onlara bir dilden sonra da isim verebilirsiniz. Cins tabanlı isimlendirmenin mükemmel örnekleri: bir Alman çoban köpeğinin isimlendirilmesi veya Sibirya Kurdu'nuza isim vermek .

Erkek

Kadın

çığ Kod Melek Sisli
Ayı Kodiak Sarışın Nana
Casper Mart Karanfil Panda
Pamuk Yeni Hindistan cevizi inci
tarafından Peabody Kristal Pixie
Denver Pudra Papatya Prenses
Hayalet Sirius Zarafet Sibirya
Kabarık Snoopy buz Kar yağışlı
Jack Thor Fildişi Işıltı
Çeneler Wilson Manolya Şeker
Juno Yukon Marzi Vanilya

Beyaz Bir Köpek İçin İsimlendirme İpuçları

İlham kaynağınız ne olursa olsun, köpekler için isimlerin telaffuz edilmesinin kolay olması gerektiğini unutmayın. Ve binlerce kez sesleneceğiniz için, parkta veya diğer halka açık yerlerde bağırmaktan utanmayacağınız bir şey olmalı. Köpeğiniz için nasıl harika bir isim seçeceğiniz konusunda daha fazla ipucu için okumaya devam edin.1. İpucu: Hızlı Tutun

Beyaz bir köpek için bir isim seçmek söz konusu olduğunda uzunluk önemli bir husustur. İdeal olarak, mükemmel köpek adı iki heceli olmak . Köpeğinizin dikkatini çekecek kadar telaffuz etmeniz daha kolay ve yeterince kısa olacaktır.

Bir köpeğin adı, eğitimi ve sosyalleşmesi için de çok önemlidir. Kişisel bir tanımlayıcı yerine daha çok bir 'işaret' kelimesi gibi hizmet eder. Bu, kısa bir adın öğrenmeleri ve tanımaları için daha kolay olacağı anlamına gelir. Öyleyse, yine de köpeğinize Cabernet Sauvignon demek istiyorsanız, Caber veya Cabby gibi hatırlaması kolay bir takma ad belirleyin.

İpucu # 2: Sert Ünsüzler İçeren Bir İsim Seçin

Evcil hayvan uzmanlarına göre Köpekler, C, K, T veya B gibi sert ünsüz kelimelere daha etkili yanıt verir. Bunun nedeni, köpek beyninde daha fazla akustik reseptör nöronunu uyaran nispeten keskin bir sese sahip olmalarıdır. Kısacası, bir köpeğin dikkatini diğer ünsüzlerden daha iyi çekebilirler.

3. İpucu: Komutlara Benzeyen Köpek İsimlerinden Kaçının

Köpeğinize bir komut gibi gelmeyen bir ad seçmek en iyisidir. Bunu kafa karıştırıcı bulabilirler ve 'Joe' dediğinizde 'Hayır' demek istediğinizi düşünebilirler.4. İpucu: Aile Üyesi Adlarını Kullanmayın

Köpeğinize takma adlarına yanıt vermeyi öğretmek, onlarla iletişim hatları oluşturmak için çok önemlidir. İsimleri başka bir aile üyesininki gibi geliyorsa, kelimeleri ayırt etmekte zorlanabilirler. Yanlış cevap vermelerine veya hatta sizi tamamen görmezden gelmelerine neden olabilir.

5. İpucu: Test Edin

Sevimli beyaz köpek isimlerinden oluşan bir listeniz varsa, en iyisi onları test etmenizdir. Onları çeşitli tonlarda nasıl söyleyebileceğinizi görmek için her birini yüksek sesle arayın. Mükemmel köpek ismi dilinizden kolayca yuvarlanmalıdır. Garip ve telaffuzu zor isimleri elemek için tereddüt etmeyin.

Bir isim seçtikten sonra, köpeğinizin bunu onaylayıp onaylamayacağına bakın. Adı köpeğinize söyleyin ve ortaya çıkardığı reaksiyonu gözlemleyin. Köpeğinizin kulaklarını zıpladı mı? Kuyruk salladı mı? Bu işaretler, seçilen ismin mükemmel olduğu anlamına gelebilir!6. İpucu: Strese Girmeyin

Nihayetinde, köpeklere mükemmel ismi verme konusunda kendini kaptırmış olsak da, gerçek şu ki, onlar takma adlarını bizim gibi düşünmüyorlar. Bunun nedeni, köpeklerin onlara söylediklerimizi anlam değil, ses açısından yorumlamasıdır.

Daha yaşlı bir köpek evlat ediniyorsanız, kafalarının karışmasını önlemek için mevcut adı korumak en iyisidir. Herhangi bir nedenle onu değiştirmek isterseniz, kulağa eskisine benzeyen yeni bir isim düşünün.

Son düşünceler

Bir köpeğin adı, onlarla iletişim kurmak için kullanabileceğiniz önemli bir araçtır. Bu, köpeğinize dikkatinizi vermesi için sözlü bir ipucu verme yolunuzdur. Bu nedenle, düşündüğünüz köpek adı ne olursa olsun, emin olun çok düşün .

Unutmayın ki yerleştiğiniz isim en önemli tek kelime köpeğinizin hayatı boyunca defalarca duyacağı ve yanıt vereceği - ancak bu yaratıcı olamayacağınız anlamına gelmez.Beyaz bir köpek için en iyi isim için ilham her yerden gelebilir. Beyaz köpek isimleri seçimimiz, bazı fikirler için beyin fırtınası yapmaya başlamak için mükemmel bir yer olacaktır. Ve hangi isme karar verirseniz verin, köpeğinize uygun olduğundan emin olun!

İnfografikleri Sitenizde Aşağıda Paylaşın


Lütfen bu grafikle LoveYourDog.com'a atıf ekleyin.

köpekler neden ayağa kalkar

’White


Yorumlar