Alman Çobanları İçin En İyi Köpek Maması: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Alman Çobanları İçin En İyi Köpek Maması: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Alman Çobanları Amerika'daki en popüler ikinci köpek ırkı ama birçoğuyla ilgili olduğuna inanılıyor köpek sahiplerinin% 10'undan azı yavrularının beslenme ihtiyaçları konusunda kendinden emin. Ve biz burada devreye giriyoruz! Hakkında önemli bilgilerle dolu bir rehber derledik. Alman Kurdu'nun beslenme ihtiyaçları , tüm yaş aralıkları için farklı yiyeceklerin ne kadar uygun olduğu ve tüm bu araştırmalar size şu konularda öneriler sunabileceğimiz anlamına geldi: doğal kuru köpek maması ve önerilerimiz arasında, şüphesiz Alman çoban köpeğiniz için mükemmel yiyeceği bulacaksınız.

Amerikan Yem Kontrol Yetkilileri Derneği (AAFCO) köpek mamasındaki besin içeriğiyle ilgili yönergeler ortaya koymuştur ve tüm saygın üreticiler bu yönergeye uyan yiyecekler üretmektedir ve bu kılavuzdaki tüm önerilerimiz de asgari olarak bunu takip etmektedir.Yani, hoş geldiniz demek üzereyseniz Alman çoban köpeği evinize girerseniz veya zaten diyette değişikliğe ihtiyaç duyan bir Alman Çoban köpeğiniz varsa, doğru yere geldiniz! Öyleyse, kendinize bir kahve alın ve bize bağlı kalmanız gereken tüm önemli bilgileri öğrenmek için beslenme ihtiyaçları Alman çoban köpeği.

Bir Bakışta: Alman Çobanlar İçin Favori Yemeklerimiz

Yavru köpekler: Blue Buffalo Wilderness Köpek Formülü
Yetişkinler: Orijen Yetişkin Formülü
Büyükler: Blue Buffalo Life Protection

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Alman Çoban Köpeği Besin Maddeleri

Tüm yavrular ekstra besine ihtiyaç duymak büyümelerine yardımcı olmak için ve hayatlarının ilk 8 ayında çok hızlı büyüyorlar. Daha sonra 18 aylık olana kadar büyümeye devam ederler, ancak çok daha sabit bir hızda. Sadece düzgün bir şekilde gelişmesini sağlamak için en kaliteli besin maddelerine ihtiyacı var, aynı zamanda önceden belirlenmiş sağlık sorunlarına sahip olma şansını azaltmasına da yardımcı olacak. Ayrıca, yavrularınızın tüylerinin güzel ve parlak kalmasına yardımcı olmak için ihtiyaç duyduğu besin maddelerine sahip olduğundan emin olmak istersiniz. Ne olursa olsun sen beyaz bir alman çoban köpeğine sahip olmak , siyah kaplamalı GSD veya a Kabarık tüylü GSD , kürklerinin yumuşak ve parlak kalmasını sağlamak için yüksek kaliteli yiyecekler kullandığınızdan emin olmanız gerekir.

Özellikle hedeflenen yüksek kaliteli mama mamasına ihtiyacı var. büyük cins yavrular Daha fazla kalori, karbonhidrat ve kalsiyum seviyelerine sahip oldukları için, büyüyen vücuduna ve kemiklerine ihtiyaç duyduğu her şeyi sağlayacaktır. Her büyüklükteki köpeği hedef alan standart yavru köpek maması, bu büyük çocuğun ihtiyaç duyduğu kadar yeterli besin içermeyebilir, bu nedenle onu büyük ırklar için mama ile beslemek önemlidir.İdeal olarak, Alman Çoban yavrularının sahip olması gerekir Günde 500 kalori yavaş yavaş artan Yaklaşık 15 aylık olduğunda 1.600 . Kuru mama,% 18 ile% 22 arasında bir protein içeriği ve% 8 ile% 12 arasında bir yağ içeriği içermelidir. Alman Çoban köpeğinizi herhangi bir kalsiyum takviyesi ile beslemediğinizden emin olun, çünkü çok fazla kalsiyum, sonraki yaşamda hem Dirsek hem de Kalça Displazisi olasılığını artırabilir, böylece köpek maması içinde tam olarak doğru miktarda olacaktır.

Yetişkin Alman Çoban Besinleri

Yetişkin Alman Çobanların da yaşlarına uygun yiyeceğe ihtiyaçları vardır, bu nedenle, 15 ay kadar , geçiş yapılmalı büyük cins köpek formülünden Besin gereksinimleri değiştikçe yetişkin formülüne göre değişir (aşağıdaki geçiş dönemi beslenme tablomuza bakın). Yüksek kaliteli bir yetişkin kuru mama,% 18 ila% 24 protein ve yaklaşık% 14 yağ içeriği içermelidir.

Benzer Sibirya Kurdu'nun gıda ihtiyaçları Ortalama bir yetişkin Alman kurdu, bedenine ve enerji seviyelerine bağlı olarak günde 1.700 kalori ile 2.400 kalori arasında herhangi bir yerde tüketmelidir. Daha az aktif bir Alman Çoban veya yaşlı bir Alman Çoban ise, o zaman çok daha az enerjiye ihtiyaç duyacaktır ve sadece 1.300 ila 1.600 kalori tüketin .Hem yetişkin hem de köpek yavrusu Alman Çobanları genellikle daha iyi tahılsız kuru mama Genellikle alerjik veya tahammülsüz oldukları için, tahıllar ve çoğu Veteriner, herhangi bir diyet bozukluğunu veya gelecekte diyetini değiştirme ihtiyacını kurtarmak için yavrularınızı hemen buna koymanızı önerir. Bununla birlikte, tüm sahipler ve uzmanlar tamamen tahıl içermeyen bir diyet konusunda hemfikir değildir, bu nedenle bu kişisel bir seçimdir, çünkü her argümanın artıları ve eksileri vardır, bu nedenle tahıl içermeyen ve tahıl içeren öneriler .

Kıdemli Alman Çoban Besinleri

Alman Çobanlar yaşlandıkça vücutlarının belirli bölgelerinde, özellikle de arka bacaklarında ve arka eklemlerinde hareket kabiliyetlerini kaybetmeye başlarlar. Kalça displazisi, yürüyüşleri ve genetik olarak nasıl inşa edildiklerinden dolayı bu cinste çok yaygındır. Seninki GSD yaşları yetişkin veya köpek yavruyken olduğundan farklı besinler gerektirecektir. Çoğu GSD, cins çok aktif olduğu için aşırı kilo almaya meyilli değildir, ancak bu yine de izlenmesi gereken bir şeydir.

Alman Çoban köpeğiniz yaşlandıkça, veterinerinizin size şunları tavsiye etmesi de mümkündür: Yavru köpeğinizi yüksek lifli bir köpek mamasına koyun veya hassas mideler için özel olarak hazırlanmış bir yiyecek. GSD'nizin yediği şeyler artık tolere edilemez Yavrularınız yaşlandıkça, diyetlerinde ortaya çıkabilecek olası sağlık sorunlarını izlemek isteyeceksiniz.


Alman Çoban Yavruları İçin En İyi Yiyecekler

Alman Çoban Yavruları İçin En İyi Yiyecekler

Aşağıda, doğal kuru köpek maması önerilerimizden beşi bulunmaktadır: doğal malzemelerden yapılmıştır ve tümü AAFCO'nun rehberliğinde en iyi genel besin içeriğine sahiptir. Ayrıca, dünyanın dört bir yanındaki köpek sahipleri tarafından verilen genel ürün derecelendirmesini ve her markanın itibarını da göz önünde bulundurduk. en iyi ürünleri seçmek uzman firmalardan.Royal CaninEukanuba YavrusuMavi BuffaloVahşi TadıBilim Diyeti
Protein % 28 % 26 % 36 % 28 % 24,5
Yağlar % 14 % 14 % 16 % 17 % 12
Lif % 3.8 % 3.7 % 5 % 5 % 3
Nem % 10 % 10 % 10 % 10 % 10
Kcal / Kupa 331 357 423 334 373

Royal Canin GSD Yavru Formülü

Royal Canin Alman Çoban Köpek Cinsi…
 • Royal Canin Alman Çoban Köpeği kuru köpek maması ...
 • Bir Alman için özel olarak tasarlanmış özel mama şekli ...
 • Yavru köpeğin gelişmekte olan bağışıklık sisteminin korunmasına yardımcı olur ve ...
 • Sindirilebilirliği yüksek proteinlerle sindirim sağlığına yardımcı olur ve ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu mama maması, özellikle Alman Çoban köpeği düşünülerek tasarlanmıştır. Var yüksek sindirilebilir proteinler ve sindirim sağlığını koruyan ve yumuşak dışkısına yardımcı olacak özel lifler. Glukozamin ve kondroitin, yavru köpeğiniz büyüdükçe sağlıklı kemik ve eklemleri de destekler. Vitamin E gibi çeşitli antioksidanlara ve minerallere sahiptir. bağışıklık sistemini geliştirmek ve kalbini sağlıklı tutan Taurin.

Severiz bisküvilerin, ağzı bir yetişkinden daha küçük olan bir Alman Çoban yavrusu için özel olarak tasarlandığını ve daha küçük şeklinin çiğnemeyi teşvik ettiğini ve yemesini yavaşlattığını ve bu nedenle şişkinlik yaşamasının daha az olası olduğunu söyledi.


Eukanuba Puppy Formülü

Eukanuba Puppy Large Breed Kuru Köpek Maması, 33 ...
 • Eukanuba puppy büyük cins kuru köpek maması eksiksiz ve dengelidir ...
 • Aktif yavrularda kas büyümesini ve kemik sağlığını destekler ...
 • Klinik olarak kanıtlanmış seviyelerle sağlıklı beyin gelişimini destekler ...
 • Yağ ve karbonhidrat seviyelerinden konsantre enerji sağlar…
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Bu kibble özellikle büyük cins köpekler için tasarlanmıştır olgunlukta 55 pound'u geçecek - ki Alman Çoban kesinlikle bunu yapacak. Daha sonraki yaşamda Dirsek ve Kalça Displazisi geliştirme şansını azaltmak için eklemlerinin ve kemiklerinin en iyi besin maddelerine sahip olmasını sağlamak için optimal düzeyde kalsiyum ve fosfor içerir. Aynı zamanda beyin gelişimi için klinik olarak kanıtlanmış DHA seviyelerine sahiptir, bu da daha akıllı ve daha eğitilebilir köpek yavruları .

Severiz İlk malzemenin tavuk olduğunu, bu yüzden bu yüksek kaliteli mama yeminin en iyi protein kaynağına sahip olduğunu biliyorsunuz.

erkek köpek adı

Blue Buffalo Natural Puppy Formülü

Blue Buffalo Wilderness Yüksek Protein, Doğal ...
 • GERÇEK TAVUK İLE DOLU: Yavru köpeğinizi tatmin etmek için hazırlanmış bir tarif ...
 • SAĞLIKLI BİLEŞENLER: BLUE Wilderness tahılsız köpek maması, ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL KÖPEK MAMASI: MAVİ kuru köpek maması, en iyi doğal ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Blue Buffalo, güçlü kas büyümesini teşvik etmek için bu köpek mamasını en iyi doğal protein içerikleriyle yarattı ve% 100 tahıl içermez. Alman çoban yavruları tahıl alerjisi olan. Aynı zamanda annesinin sütünde bulunan, bilişsel gelişimi ve göz sağlığını destekleyen DHA ve ARA gibi yağ asitlerini de içerir. İçeriği ayrıca şunları içerir: Taurin ve L-karnitin , kalp sağlığını destekleyen.

Severiz Blue Buffalo'nun bu mama mamasına, yalnızca yavru köpeğinizin sağlığı için harika olan ekstra vitaminler, mineraller ve antioksidanlar eklemekle kalmayıp aynı zamanda lezzet dolu olan kendi 'Lifesource Bits' lerini aşılamış olması!


Vahşi Yavru Köpek Formülünün Tadı

Yabani Tahıl İçermeyen Yüksek Proteinin Tadı ...
 • Kavrulmuş bizon ve geyik eti ile Vahşi Bir Lezzet; gerçek et 1 numara ...
 • Daha küçük taneli yüksek kaliteli protein tarifi; için uyarlandı ...
 • Dünyanın her yerinden GÜVENİLİR, SÜRDÜRÜLEBİLİR kaynaklardan içerikler; ...
 • Eklenmiş vitamin ve mineraller içeren yüksek protein içeriği; besin…
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Taste of the Wild, teneke kutuda (veya pakette!) Yazdığı şeyi sunar, çünkü bu gerçekten vahşi bir tada sahiptir. İle Bizon ilk bileşen olarak, güçlü kas büyümesi için önemli olan zengin protein sunar. amino asitlerde yüksek . Mama maması, yavru köpekler için daha küçük olacak şekilde tasarlanmıştır, ancak yine de bilişsel gelişim ve görme için önemli olan antioksidanlar ve DHA ile doludur. Bunlar için% 100 tahıl içermez alerjisi olan yavrular ve sindirilebilirliği yüksek olan köpek probiyotikleriyle doludur.Severiz Alman Çoban köpeğinizin seveceği doğal ve lezzetli protein bakımından zengin, vahşi atasının diyetine dayandığını.


Science Diet Puppy Formula

Hill's Science Diet Kuru Köpek Maması, Yavru Köpek ...
 • En uygun seviyede özel olarak yapılmış büyük cins köpek maması ...
 • Güçlü kemik ve dişleri desteklemek için dengeli bir mineral seti kullanır ...
 • Sağlıklı beyin ve gözü desteklemek için balık yağından DHA kullanır ...
 • Yüksek kaliteli protein, büyük yavrularınızın zayıf yapmasına ve korumasına yardımcı olur ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

220'den fazla köpek beslenme uzmanı yarattı Hill's Science Diet . Yavru mama, Alman Çoban Köpeği ve Displazi sorunları için önemli olan, kontrollü kemik büyümesi için en uygun kalsiyum seviyesine sahiptir. Yavru köpeğinize beyin ve göz gelişimi için ihtiyaç duyduğu besinleri sağlayan balık yağı içerir. % 100 doğal malzemelerden yapılmıştır, yapay renkleri yoktur, içindeki tatlar veya koruyucular , ancak yavrularınızın gelişimi için ek vitaminler ve amino asitler içerir.

Severiz Bunun Amerika'da Veteriner Hekimler tarafından 1 Numaralı kuru köpek maması seçildiğini - bu yüzden bu mama mamasının özel bir şey olması gerektiğini biliyorsunuz!


Yetişkin Alman Çobanları İçin En İyi Yiyecekler

Yetişkin Alman Çobanları İçin Köpek Maması

Tıpkı yukarıdaki köpek maması önerilerimiz gibi, yetişkin Alman Çoban köpeğiniz için aşağıdaki seçenekler, AAFCO kurallarına uygun en iyi genel besin içeriğine sahip doğal kuru gıda içeriklerine dayanmaktadır. Sizin Yetişkin Alman Kurdu Yavru köpeklerden daha yüksek bir kalori sayısına ihtiyaç duyacaklar, ancak yiyecekler besin açısından yoğun olmamalıdır. Yetişkin olarak yavru köpek mamasına devam ederseniz, elinizde aşırı kilolu bir yavru olması muhtemeldir. Yetişkin mezunlarınız olarak, Alman Çoban Yetişkininiz için en sevdiğimiz yiyeceklerden bazıları aşağıdadır.

Royal CaninElmas NaturalsMavi BuffaloOrijen Yetişkinİçgüdü Yetişkin
Protein % 22 % 22 % 30 % 38 % 37
Yağlar % 17 % 12 % on beş % 18 % 20,5
Lif % 5.5 % 5 % 6 % 4 % 4
Nem % 10 % 10 % 10 % 12 % 9
Kcal / Kupa 321 320 393 449 491

Royal Canin GSD Yetişkin Formülü

Royal Canin Alman Çoban Yetişkin Cinsi…
 • Royal Canin Alman Kurdu Yetişkin kuru köpek maması ...
 • Bir Alman için özel olarak tasarlanmış özel mama şekli ...
 • Sindirilebilirliği yüksek proteinlerle sindirim sağlığına yardımcı olur ve ...
 • Balık yağından EPA ve DHA ile sağlıklı cilt ve tüyleri destekler ve ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Royal Canin, tıpkı onların köpek maması , bunu özellikle akılda yetişkin Alman Çoban Köpeği ile geliştirdik. Eşsiz sindirim sistemine ve dışkı yumuşaklığına yardımcı olan özel liflerle sindirim sağlığı için tasarlanmıştır. İle Balık Yağı ve DHA sağlıklı ve parlak bir cilde sahip olacak ve glukozamin ve kondroitin sayesinde güçlü ve sağlıklı kemiklerini koruyacak. Taurin de içerik listesinde yer alıyor, bu da kalbinin ihtiyaç duyduğu amino asitleri alacağı anlamına geliyor.

Severiz bisküvilerin, namlu ağzı olan Alman Çoban Köpeği için özel olarak tasarlandığını uzun ve güçlü ve şekil çiğnemeyi teşvik eder ve yemesini yavaşlatır ve bu nedenle şişkinlik yaşama olasılığı daha düşüktür.


Diamond Naturals Yetişkin Köpek Maması

Diamond Naturals Büyük Irk Yetişkin Kuru Köpek ...
 • Gerçek PASTURE YETİŞTİRİLMİŞ kuzu ile yapılan YÜKSEK KALİTE PROTEİN; özel…
 • Eklenmiş vitamin ve mineraller içeren birinci sınıf malzemeler; SÜPER GIDALAR…
 • ÖZEL PROBİYOTİKLERLE BESİN ZENGİNLİ VE SON DERECE SÖNDÜRÜLEBİLİR ...
 • AİLENİN SAHİBİ & ÇALIŞMASI, ABD'de ÜRETİLMİŞTİR ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Diamond Naturals’ın tarifi besinler ve süper yiyeceklerle zenginleştirilmiş Optimal beslenme için lahana, papaya ve yaban mersini gibi. Aynı zamanda, Alman Çoban Köpeğinin sindirim sistemi için harika olan, beher pound başına 80 milyon koloni oluşturan canlı probiyotik kültür ünitesine sahiptir. Kuzu unu, bu çalışan ve enerjik köpek için güçlü kaslarını destekleyen listedeki ilk malzemedir.

Severiz Alman Çobanlarının özellikle hassas sindirim sistemine yardımcı olan aktif ve canlı probiyotiklere sahip olması.


Blue Buffalo Wilderness Yetişkin Formülü

Blue Buffalo Wilderness Kayalık Dağ Tarifi…
 • GERÇEK BİFTE DOLU: Rocky Dağları'ndan esinlenen bir tarif, ...
 • SAĞLIKLI BİLEŞENLER: BLUE Wilderness tahılsız köpek maması, ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL KÖPEK MAMASI: MAVİ kuru köpek maması, en iyi doğal ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Blue Buffalo bu tarifi yarattı Alman Çoban'ın atasından esinlenilmiştir , kurt ve güçlü kas gelişimini destekleyen protein açısından zengin diyeti. Tahıl alerjisi olan Alman Çobanları için% 100 tahıl içermez. Gün boyu enerjisini yüksek tutacak tatlı patates ve bezelye gibi sağlıklı karbonhidratlara sahiptir. Aynı zamanda sağlıklı ve parlak bir tüyü destekleyen omega 3 ve 6 yağ asitlerinin yanı sıra Alman Çoban Köpeğinize kusursuz bir karışım sağlayan özel 'Lifesource Uçları' içerir. antioksidanlar ve mineraller sağlıklı bir oksidatif denge sağlamak için.

Severiz Bizon, Tavşan ve Kırmızı Et tariflerinin tavuk ve kümes hayvanı içermediğini ve tahıl içermediğini, çünkü bazı Alman Çobanlarının köpek mamasında düzenli olarak bulunan tavuğa tahammülsüz olabildiklerini söyledi.


Orijen Yetişkin Köpek Maması

ORIJEN Kuru Köpek Maması, Orijinal, Biyolojik ...
 • ORIJEN Original köpek maması, zengin ve çeşitli ...
 • ORIJEN% 85 kaliteli hayvansal içeriklerle köpekleri besler ...
 • Et, organlar vb. Dahil taze ve çiğ hayvansal malzemeler kullanmak
 • Taze Yöresel Malzemelerimiz tanıdığımız ve ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu protein açısından zengin tarif, bileşenlerin% 85'i kümes hayvanları, balık veya yumurta ürünleri ile en zengin tariflerden biridir. Bu tarifte yer alan et içeriğinin yaklaşık üçte ikisi taze veya çiğdir, yani Alman Çoban köpeğiniz besinlerini en besleyici form . % 100 tahıl ve glütensizdir ve Alman çoban köpeğinize vitamin ve mineral sağlamak için çeşitli meyve ve sebzelerle doludur. Ayrıca üç farklı tada sahiptir; Orijinal, Bölgesel Kırmızı ve Altı Balık, bu yüzden telaşlı bir köpeğiniz varsa, onun seçebileceği birkaç seçenek vardır ve tüm tariflerinde, içinde yardımcı olan bütün balıklar bulunur. sağlıklı bir kalbi korumak .

Severiz tarifin vahşi beslenmenin oranını yansıtan 'bütün av' diyetine dayandığından bunun biyolojik olarak uygun olduğu. Et, organlar, kemikler ve kıkırdak dengesi içerir ve bu size çok çekici gelmese de, Alman Çobanınız buna bayılacak!


Instinct Raw Boost Yetişkin Formülü

İçgüdü Ham Boost Tahılsız Tarif ...
 • DONDURULMUŞ ÇİĞ KAFESSİZ TAVUK İLE TAHILSIZ KÖPEK MAMASI:…
 • DOĞAL KÖPEK MAMASI ARTI DONDURULMUŞ HAM PARÇALAR: Ham Boost yüksek ...
 • İLK ÇİĞ BOOSTED KIBBLE: Raw Boost, yüksek protein, tahıl ...
 • HAM İÇERİKLERİN GÜCÜ: Köpek mamamız saf, ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, tahıl, patates, yan ürün küspesi, mısır, buğday, soya, yapay renkler veya koruyucular olmadan yapılır. Dondurularak kurutulmuş çiğ tavuk ısırıklarında yalnızca% 100 doğal malzemeler kullanılır; Alman Kurdu'nun güçlü kasları ama ilgisini çekecek ekstra lezzetli parçalar. Yavru köpeğinizin bağışıklık sistemini güçlendirmekle kalmayıp aynı zamanda sindirim sistemini en iyi durumda tutan ekstra besinler ve antioksidanlarla doludur.

beagle karışımları

Severiz Bu tarif, çiğ toppers içeren ilk mama olmakla övünür, bu yüzden bu mama torbasında bire iki tane alıyorsunuz!


Yaşlı Alman Çobanları İçin En İyi Yiyecekler

Kıdemli Alman Çoban Gıda İhtiyaçları

Kıdemli Alman Çobanınız Fazla Kilolu mu? Yavru köpeğiniz hassas bir mide almaya başladı mı? yaşlandılar ? En iyi arkadaşınız yaşlanmaya devam ettikçe beslenme ihtiyaçları da değişecektir. Alman Çoban köpekleri tipik olarak aşırı kilolu olma eğiliminde değilken, herhangi bir cins, yaşlandıkça doğru miktarda egzersiz yapmadan fazla kilo alabilir. Yavru köpeğinizin bir daha hassas mide , bu nedenle veterineriniz, yavru köpeğinizin uygun sindirimine yardımcı olmak için tasarlanmış bir yiyecek önerebilir.


Blue Buffalo Life Protection

Blue Buffalo Life Protection Formula Sağlıklı…
 • ÖNCE GERÇEK ET: Blue Buffalo yiyeceklerinde her zaman gerçek et bulunur ...
 • AĞIRLIK YÖNETİMİ KÖPEK MAMASI: Düşük kalorili formüle edilmiştir ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL BİR KÖPEK MAMASI: MAVİ kuru köpek mamaları en iyi ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Alman Çobanınızın kilo vermek ya da daha az aktifse onu koruyun, o zaman ona normal tanelerden daha az yağ içeren doğal bir kuru köpek maması beslemek en iyi seçeneğinizdir ve Blue Buffalo mükemmel bir çözüm sunar. Paket talimatlarını yakından izleyin ve hala aktif olması gerektiğinden, Veterinerin talimatına göre egzersizine devam ettiğinizden emin olun. o fazla yağı kaybet .

Kilo kontrolü sadece kalp hastalığı riskini azaltmak ama aynı zamanda kalça ve dirsek eklemlerindeki baskıyı da azaltacaktır. Bu yüzden, biraz tıknazsa, onu daha az kalorili bir diyetle beslerse, sağlığına önemli ölçüde fayda sağlayacaktır.


Bilim Diyetine Duyarlı Mide Formülü

Hill's Science Diet Kuru Köpek Maması, Yetişkin,…
 • Bu yetişkin kuru köpek maması sindirim sağlığını desteklerken ...
 • Dengeli bir bağırsak mikrobiyomunu destekleyen bir prebiyotik lif kaynağı ...
 • Bu köpek maması, optimum düzeyde sindirilebilir olması için formüle edilmiştir ...
 • Büyümenize yardımcı olmak için E vitamini ve Omega-6 yağ asitleri ile paketlenmiştir ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Alman Çoban köpeğinizin hassas cildi mi yoksa hassas mide ? Hassas ciltler ve hassas mideler için Hill's maması her iki problem için de mükemmel bir tariftir. Alman Çoban Köpeğinin hassas bir bağırsağı ve sindirim sistemi olduğundan, bu nazik bir probiyotik lif tarifi sunar. Aynı zamanda tahıl içermez ki bu genellikle en iyi tariftir. alerjisi olan köpekler ve sağlıklı bir kürk için derisini ve kürkünü besleyen omega-6 yağ asitleri ve vitaminlerle dolu. Tarif gerçekten bilime dayandığından, Amerika'daki Veterinerler tarafından özel ihtiyaçları olan köpekler için en iyi mama olarak oylanmıştır. Hassas ciltler için doğru besini eşleştirdiğinizde, doğru şampuanla , dış görünümle ilgili birçok sorunu hızlı bir şekilde çözeceksiniz.


GSD'nizi Asla Bunları Beslemeyin

Sevgili köpeğinizin aşağıdaki yiyecek ve içecek ürünlerini yemesine asla izin vermemelisiniz:

 • Çikolata: bu, köpekler için son derece toksik olan teobromini içerir.
 • Şeker ve Sakız: bunlar ölümcül olabilen ksilitolden yapılan tatlandırıcılar içerir.
 • Üzüm ve Kuru Üzüm: bunlar çok çabuk böbrek yetmezliğine neden olur, bu yüzden onları ulaşamayacakları yerde saklayın.
 • Soğan ve Sarımsak: bunları herhangi bir biçimde çiğ, güçlü veya macun olarak yemek anemiye neden olur.
 • Domates: bunlar kalp sistemini çok hızlı etkileyebilir.
 • Avokado: avokadonun tamamı köpekler için zehirlidir.
 • Kahve ve Soda gibi Kafeinli İçecekler: Kafein, bir köpek için herhangi bir miktarda ölümcül olabilir.
 • Alkol: bu yavrularınızın karaciğeri ve beyni için zehirlidir, bu yüzden onu ulaşılamayacak bir yerde tutun.

Son düşünceler

Alman Kurdu belirli sağlık koşullarına yatkın ama bunların hepsi doğru beslenme ile hafifletilebilir, bu yüzden doğru beslenme önemlidir. Yavru ve yetişkin Alman Çobanların farklı beslenme gereksinimleri vardır, bu nedenle listelerimizin her birinden bir kuru mama seçmeniz gerekecektir. Bununla birlikte, kombinasyonu doğru bir şekilde aldığınızda, Alman Çobanınızın bir mutlu ve sağlıklı köpek Hepsi onun için verdiğiniz beslenme kararları sayesinde.

Yorumlar