En Sağlıklı Köpek Maması Nedir?

En Sağlıklı Köpek Maması Nedir?

Sağlıklı, dengeli beslenme, bir köpeğin sağlığındaki en kritik faktörlerden biridir. Beslenme, gelişimin temel taşıdır, köpeğe enerji sağlar ve yaşamları boyunca vücutlarını destekler. Bir köpek yavrusu eve gelir gelmez, sahipleri onlar için en iyi mamayı bulmak için çok çalışacaklardır.

Köpeklerin benzersiz beslenme ihtiyaçları olacaktır ve sağlıklı köpek maması farklı anlamlara gelir, ancak en önemlisi, yüksek kaliteli, gerçek, doğal içeriklerle yapılmış yiyeceklerdir. Yüksek kaliteli tam gıda içerikleri, en sağlıklı gıdaları oluşturur. Kural olarak, sahipleri yüksek oranda işlenmiş, suni içerikler ve dolgu maddeleri kullanan gıdalardan kaçınmalıdır. Ek kimyasal koruyucular ve renklendiriciler de kötü bir işarettir.En sağlıklı evcil hayvan mamasını bulmak bir süreçtir ve piyasadaki çok çeşitli ürünler nedeniyle büyük bir süreç olabilir. Sahiplerin hangi mamaların en sağlıklı olduğuna karar vermelerine ve evcil hayvanlarının ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olmak için bugün piyasadaki en iyi köpek maması seçeneklerinden birkaçını inceledik. Hadi atlayalım ve sağlıklı köpek maması hakkında konuşalım.

Bir Bakışta: En Sevdiğimiz En Sağlıklı Köpek Mamaları

 Ollie Köpek Maması Tavuk Tarifi

Ollie

MYOLLIE.COM'DAN GÖRÜNTÜLE
 Öne Çıkan JustFoodForDogs

SadeceKöpekler İçin YiyecekCHEWY.COM'DA GÖRÜNTÜLE
 Orijen Orijinal Köpek Maması

Orijen Orijinal

AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com, Amazon.com ve MyOllie.com'a götürür. Bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden bir komisyon kazanırız.

İçindekilerAlman çoban golden retriever karışımı

Hatırlatıcılar

Köpeğin beslenme ihtiyaçları ırkına, büyüklüğüne, yaşına ve bireysel sağlığına bağlı olarak değişecektir. Bazı köpeklerin özel ihtiyaçları olacaktır ve düşük sodyumlu, tahılsız veya ağırlık yönetimi. Burada sunulan bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve bir veteriner veya evcil hayvan besleme uzmanından alınan beslenme tavsiyelerinin yerini alması amaçlanmamıştır. Tüm köpeklerin iyi beslenmeye ihtiyacı vardır, ancak bazı köpeklerin diğerlerinden daha özel diyetlere ihtiyacı olabilir. Bir evcil hayvanın sahip olabileceği özel beslenme ihtiyaçlarını her zaman veterinerinizle görüşün.

Yemek çeşitleri

Sahiplerin seçim yapması gereken dört ana yemek türü vardır. Tüm köpekler sadece bir tür diyet yemez. Sahipler, köpekleri için en iyi kombinasyonu bulmak için genellikle karıştırır ve eşleştirir. Lezzet, hazırlama yöntemleri, fiyat ve bulunabilirlik tüm hususlardır.

Kuru

Kuru köpek mamasına ayrıca kibble, vittles ve chow denir. Genellikle yuvarlak, kare veya ovaldir ve birçok farklı çeşidi vardır. Kibble, proteinler, meyveler, sebzeler, yağlar ve karbonhidratlar dahil olmak üzere diğerleriyle aynı malzemeleri kullanır. Malzemeler hamur haline getirilir, pişirilir ve kibble büyüklüğünde parçalar halinde kesilir. Çok besleyici olabilir ve tam dengeli beslenme sunar. Kuru kuru mama, ıslak veya taze olandan daha az neme sahiptir, bu nedenle sahipleri genellikle topper, ıslak mama ve bol miktarda tatlı suya erişim sağlamayı tercih eder. Kuru mama seçenekleri arasında en uygun fiyatlı olanıdır ve en uzun süre taze kalır.Islak

Konserve olarak da adlandırılan ıslak, kutular, poşetler ve Tupperware benzeri kaplar içinde gelir. Bir pate içinde olabilir veya kıyılmış ve sosla rendelenmiş olabilir. Konserve sağlıklı olabilir, ancak sahipleri yüksek yağlı soslar ve soslar aramalıdır. Bu seçenek, diğer birçok seçenekten daha yüksek nem içeriğine sahiptir. Su bazen ağırlığın çoğunu oluşturabilir, bu nedenle sahipler, yavrularının ıslak veya nemli bir diyetle besleniyorsa, özellikle protein olmak üzere yeterince yiyecek almalarını sağlamalıdır.

Taze/Çiğ

taze ve çiğ yemek insan kalitesindeki malzemelerden üretilmiştir ve köpekler için her öğünde özel olarak hazırlanır. Yemekler, yüksek kaliteli hayvansal proteinlere dayalıdır ve çok az koruyucu içerir ve yapay katkı maddesi içermez. Taze yemekler pişirilir, ancak çiğ değildir. Taze evcil hayvan mamaları, teslimat ve abonelik yoluyla, yerel evcil hayvan mağazasından veya çevrimiçi olarak satın alınabilir. Bazı sahipler kendilerininkini yapmak isteyebilir, ancak bu zor olabilir. Her zaman bir beslenme planını veterineriniz veya evcil hayvan beslenme uzmanınızla görüşün. Yavru köpekler taze bir diyetle beslenebilir ancak çiğ bir diyetle beslenmemelidir. Bu onların sindirim sistemleri için çok zor olabilir.

dondurularak kurutulmuş

Dondurularak kurutulmuş köpek maması evcil hayvan besleme pazarında yükselen bir trend. T onun seçeneği oldukça pahalı ama çok sağlıklı ve besleyici. Aynı zamanda harika bir tadı var. Dondurularak kurutulmuş, yeniden hidratlanabilir veya olduğu gibi servis edilebilir. Çiğ veya tazeden daha uzun bir raf ömrüne sahiptir, ancak aynı yüksek düzeyde tat ve bozulmamış, kaliteli besin maddeleri sağlar. Dondurularak kurutulmuş çiğ gıda olarak kabul edilir ancak tadı ve besin değerini koruyan bir işlemden geçmiştir.

Aranacak Malzemeler

 Yerdeki mutfaktaki köpek bir kaseden taze doğal yiyecekler yiyor.
Kullanılan birçok farklı ürün ve içerik çeşidi vardır.

Sahipler şunları yapabilir: Amerikan Yem Kontrol Yetkilileri Derneği'ne (AAFCO) danışın evcil hayvan mamalarına nelerin dahil edilmesi gerektiğine ilişkin yönergeler için.Protein

Bütün, doğal etler her zaman ilk bileşen olmalıdır. Protein isimlendirilmelidir. Et yemeklerinin bazı tariflerde proteini artırmak için kullanıldığını unutmayın. Bu gereklidir, çünkü taze ve dondurulmuş et, bir köpeğin enerjisini ve beslenme ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak kadar protein içermez. Et yemekleri suyu uzaklaştırarak birçok köpek mamasında kullanılan protein dolu bir madde oluşturur. Tavuk, dana eti, kuzu eti, somon, hindi, bizon vb. gibi adlandırılmış proteinleri ve et yemeklerini arayın. Önce bütün etler listelenmelidir. Et yemekleri ilk malzeme olmamalıdır. Et, proteinle birlikte amino asitler, yağlar, yağlar, vitaminler ve mineraller gibi temel diyet bileşenlerini sağlar.

Sağlıklı Karbonhidratlar

Köpeklerin diyetlerinde karbonhidratlara ihtiyaçları vardır çünkü et tek başına onları düzgün bir şekilde sürdürmek ve onlara yeterli enerji vermeye devam etmek için yeterli değildir. Yulaf ezmesi, kahverengi pirinç, patates, mercimek ve bezelye bu sağlıklı karbonhidratların iyi kaynaklarıdır. Karmaşık ekranlar, sindirime yardımcı olan iyi bir lif kaynağıdır.

Omega Yağ Asitleri

Tüm yağlar kötü değildir. Köpekler, sindirimi, cildi, kemikleri, tüyleri, organları, gözleri, vitamin emilimini ve tüm sağlığı desteklemek için diyetlerinde yağa ihtiyaç duyar. Et yemekleri, balık, balık yağları, keten tohumları ve bitki yağları bu çok faydalı Omega yağ asitlerinde yüksek olabilir. Bunlar, yağ oranı yüksek yiyecekler yemekle aynı şey değildir, bu nedenle köpek sahipleri, köpeklerini besledikleri seçeneğin zararlı türden değil, sağlıklı yağ içerdiğinden emin olmak için etiketleri okumalıdır.

Meyveler sebzeler

Meyve ve sebzeler, bir köpeğin bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olan bir mineral, vitamin ve antioksidan kaynağıdır. Bunlar, hastalık, hastalık, mikroplar ve genel olarak esenlik ile savaşmalarına yardımcı olmak için çok önemlidir. Meyve ve sebzeler ayrıca sindirim sistemi için önemli olan harika bir sağlıklı lif kaynağıdır. Ek olarak, lif, evcil hayvanların daha uzun süre tok hissetmelerine yardımcı olabilir ve kilo alımına yol açan aşırı yemekten kaçınmalarına yardımcı olabilir.glukozamin

Glukozamin, et yemekleri, yumurta, balık yağları ve yeşil midye gibi şeylerde bulunan temel bir besin maddesi, bir amino şekerdir. . Hem köpeklerde hem de insanlarda kıkırdak gelişimi için gereklidir. Glukozamin, yavru yaşlandıkça özellikle önemli hale gelen eklem sağlığını desteklemeye yardımcı olur. Glukozamin ayrıca daha büyük cins köpeklerin diyetinde hayati bir unsurdur. Genellikle yaşlı köpeklere veya eklem sağlığı veya ağrı sorunlarından muzdarip olanlara ek olarak sunulur.

Gerekli amino asitler

Esansiyel amino asitler, köpek vücudunun genel işlevi için gereklidir. Yaptıkları her şey, bu önemli unsurlara sahip olmaya bağlıdır. Amino asitler, hayvan etleri, balık yağları ve yumurta ürünleri gibi proteinlerde bulunur. Bazı üreticiler, arginin, histidin, izolösin, lösin, lizin, metionin, fenilalanin, treonin, triptofan ve valin dahil olmak üzere ekstra miktarlarda sağlıklı amino asitler ekleyecektir.

Doğal Koruyucular

Doğal koruyucular her zaman yapay olanlardan daha iyidir ve iyi sahiplerin köpek maması seçerken aradıkları bir şey olmalıdır. . Kuru mama ve yaş mama gibi ürünlerin taze ve yenebilir durumda kalmasına yardımcı olmak için koruyucular gereklidir. Biberiye özü, nane, C vitamini ve E vitamini gibi bazı doğal koruyucular iyi örneklerdir. Yapay renk ve tatlardan kaçının.Vitaminler ve Mineraller

Vitaminler ve mineraller, köpekleri birçok yönden destekleyen köpek diyetlerinde çok önemli unsurlardır. En önemlilerinden sadece birkaçı aşağıda listelenmiştir.

 1. A vitamini bağışıklık sistemini güçlendirmek için çalışır.
 2. B12 vitamini sinir sistemini desteklemek için gereklidir.
 3. D vitamini kalsiyum ve fosfor gibi şeyleri düzenler.
 4. C ve E vitaminleri antioksidanlardır ve genel sağlığı destekler.
 5. K vitamini kalsiyumu metabolize etmek için çalışır ve kan pıhtılarını önlemeye yardımcı olur.
 6. Demir vücutta kalsiyum taşır.
 7. Kalsiyum ve fosfor kemik yapısında gereklidir.
 8. Çinko, iyileşmeyi desteklemek için çalışır.

En Sağlıklı Köpek Mamaları

Sağlıklı köpek diyetleri, yüksek kaliteli et ve protein kaynakları, taze sebzeler ve meyveler içerecek ve cilt, tüy, göz ve beyin sağlığı için Omega asitleri ve sağlıklı yağlarla dolu olacaktır. En az işlenmiş içerikler ve yüksek kaliteli, taze proteinler kullanan yiyecekler en iyisidir. Farklı cins, boyut ve yaştaki köpeklerin farklı ihtiyaçları olacağını unutmayın. Belirli bir sırayla, mevcut en sağlıklı köpek mamaları hakkındaki incelemelerimiz burada.

Taze

Ollie

 Ollie Köpek Maması Tavuk Tarifi
 • Veteriner formüle edilmiş tarifler.
 • Bütün hayvansal proteinler.
 • Serbest dolaşan proteinler.
 • Ortalama %36 protein içeriği.
 • Taze pişmiş ve hızlı dondurulmuş.
 • Gelirin %1'i bağışlandı.
MYOLLIE.COM'DAN GÖRÜNTÜLE

Ollie insan kalitesinde taze mamalar için bugün piyasadaki en iyi evcil hayvan yemi şirketlerinden biridir. Veteriner tarafından formüle edilmiş tarifler yapıyorlar. Ayrıca fırınlanmış bir ürün hattı da sunuyorlar. Kullanılan her bileşen insan kalitesindedir. Tüm bu iyi beslenmeyi korumak için yemekler taze pişirilir ve anında dondurulur. Her tarif, yüksek kaliteli bir hayvan kaynağıyla başlar. Bunun amacı sindirime yardımcı olmaktır. Karışık protein yerine kaliteli etin sindirimi daha kolaydır.

Ollie bir abonelikle çalışır ve her ay doğrudan köpek kapısına teslim edilir. Sahipler teslimat tarihini seçebilirler. Sahipleri, evcil hayvanları için bir profil oluşturduktan sonra, yavruları için özel olarak oluşturulmuş bir yemek planı alacaklar. Taze yemekler için dana eti, tavuk, kuzu eti ve hindi seçeneği sunuyorlar. Ollie, tüm ürün gruplarında ortalama %36 protein içeriğine sahiptir. Tarifler tüm yaşam evreleri için formüle edilmiştir.Bu seçeneğin çok kaliteli olmasını ve çok çeşitli bileşenlere sahip olmasını seviyoruz. Yapay içerik kullanmazlar ve etiketteki her içeriği listelerler. Yiyecekler tatlı patates, lahana, ıspanak, yaban mersini, havuç ve diğer faydalı meyve ve sebzeler gibi malzemelerle yapılır. Etler, Amerikan ve Avustralya çiftliklerinden serbest dolaşmaktadır. Ayrıca Ollie, gelirin %1'ini öldürmeyen barınaklara ve hayvan kurtarma gruplarına bağışlıyor, bu nedenle bu mamayı satın almak, köpeğin onu yemesinden daha fazla yardımcı oluyor.

SadeceKöpekler İçin Yiyecek

 SadeceKöpekler İçin Yiyecek
 • %100 insan kalitesinde içerikler.
 • Açık mutfaklarda elde hazırlanır.
 • Bağışıklık sağlığını destekler.
 • Küçük parti hazırlama.
 • En iyi beslenme için doğal, tüm malzemeler.
CHEWY.COM'DA GÖRÜNTÜLE

JustFoodForDogs, abonelik gerektirmeyen taze, sağlıklı yiyecekler için favorilerimizden biridir. Küçük partiler halinde pişirilen tüm %100 insan kalitesinde malzemeler kullanıyorlar. yemekler elle hazırlanmış halka açık mutfaklarda. Formüller, kendilerini mümkün olan en iyi beslenmeyi sağlamaya adamış bir ekipte hizmet veren bir veteriner ekibiyle birlikte geliştirilmiştir.

JustFoodForDogs ürünlerinde kullanılan içerikler, onu ortalamanın üzerinde bir seçim haline getiriyor. Hem tahıl içeren hem de tahıl içermeyen tarifleri var. Protein seçenekleri arasında tavuk, sığır eti, hindi, morina, kuzu eti, geyik eti ve balık bulunur. Sebzeler tatlı patates, kabak, yeşil fasulye, brokoli ve daha fazlasını içerir. Toplamda, şirket 15 tam yemek tarifi sunuyor. Markanın tüm tariflerinde ortalama protein içeriği %34'tür.

Bu markanın bağışıklık sağlığını desteklemek için formüle edilmiş yüksek kaliteli malzemeler ve tarifler kullanmasına bayılıyoruz. Ayrıca, şirket tüm günlük köpek tariflerinde besleme denemeleri yürütmektedir. Yiyecekler lezzet, et ve besinlerle doludur. Küçük parti hazırlama, kaliteyi yüksek tutar ve besinler aşırı işleme nedeniyle parçalanmaz veya değiştirilmez.

Çiftçinin Köpeği

 Çiftçi's Dog Food Products (3 flavors)
 • Veteriner tarafından geliştirilmiş tarifler.
 • Sadece insan sınıfı malzemeler.
 • Bireysel köpeğin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir.
 • USDA sertifikalı mutfaklar.
 • Biyobozunur izolasyon ambalaj malzemeleri.
THEFARMERSDOG.COM'DAN GÖRÜNTÜLE

Çiftçinin Köpeği yapan başka bir şirkettir. taze köpek yemekleri ve kapınıza kadar teslim eder. Tarifler taze yapılır ve sertifikalı veteriner hekimler tarafından geliştirilmiştir. Tüm tariflerde yalnızca insan kalitesinde malzemeler kullanılır. Proteinler arasında sığır eti, tavuk, hindi ve domuz eti bulunur. Planlar, her köpeğin benzersiz beslenme ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilir. Yiyecekler yapıldıktan sadece birkaç gün sonra teslim edilir, böylece mümkün olduğu kadar taze ve lezzetli kalırlar.

Tarifler basittir ancak bir yavru köpeğin ihtiyaç duyduğu her şeyi sağlamak için tasarlanmıştır. Malzemelerin yüksek kalitesi ve hazırlanırken gösterilen özen, bunu en sağlıklı taze yemeklerden biri yapar. Daha az işlem, besin değerini yüksek tutar. Pahalı olmasına rağmen her kuruşuna değer ve köpekler için en sağlıklı beslenmeyi sağlar.

Bu seçeneğin bir köpeğin yaşına, sağlığına ve aktivite düzeyine göre özelleştirilebilmesini seviyoruz. Tüm tarifler USDA sertifikalı mutfaklarda hazırlanmaktadır. Ürünler biyolojik olarak parçalanabilen yalıtım malzemeleri ile paketlenir. Köpekler tadı sever ve sahipleri, köpeklerinin bu diyete geçtikten sonra kendilerini daha iyi hissetmeye başladıklarını ve hatta sağlıklarının düzeldiğini bildirmektedir.

Kuru

Orijen Orijinal

 Orijen Orijinal Yetişkin Maması
 • Taze, GDO'suz içerikler.
 • Biyolojik olarak uygun tarifler.
 • %85 hayvansal içeriklidir.
 • Hayvansal proteinlerin 2/3'ü taze veya çiğdir.
 • Daha sağlıklı tahıl seçenekleri.
 • Bütün meyve ve sebzeler.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Orijen Orijinal kuru mama için en sağlıklı seçeneklerden biridir. En şık seçenek olmasa da güvenilirdir ve taze, son derece besleyici içeriklerden yapılmıştır. %85 kaliteli hayvansal içerikler , diğer %15'i ise meyve ve sebzelerdir. Şirket üç ilke üzerinde çalışıyor: biyolojik olarak uygun köpek mamaları yapmak, bölgesel kaynaklı malzemeler kullanmak ve üretimi asla dış kaynak kullanmamak. Orijinal tarif %38 protein, %18 yağ ve %4 lif içerir.

Bu şirket sadece taze, GDO'suz içerikler kullanıyor. Gıdalar dondurulmaz ve asla dolgu maddeleri, yan ürünler, yapay koruyucular, tatlar veya renkler içermez. Biyolojik olarak uygun tariflerde chia, yulaf ve kinoa gibi daha sağlıklı tahıllar kullanılır. Hayvansal proteinlerin üçte ikisi, yiyecekleri mümkün olduğu kadar besin açısından yoğun tutmak için taze veya çiğdir. İlk dört malzemenin tamamı gerçek et ve tarif bütün meyve ve sebzeleri içeriyor.

Bu seçeneğin yüksek kaliteli malzemelerle dolu olmasını ve pişirme yöntemlerinin besin değerinden ödün vermemesini seviyoruz. Bu formül çok aktif bir köpeği destekleyebilir ve eklem, deri ve tüy sağlığını destekler. Ayrıca bu tarifin lif içeriğinin yüksek olması ve sindirimi kolaylaştırması da hoşumuza gitti. Lezzet doludur ve malzemelerin kalitesinden veya besin değerinden ödün vermez.

Mavi Buffalo Yaşam Koruması

 Blue Buffalo Life Protection Formula Natural Kıdemli
 • Yaş ve boyut için birden fazla seçenek.
 • LifeSource Bits, vitaminler sağlar ve
 • antioksidanlar.
 • Gerçek hayvansal protein.
 • Geniş ürün yelpazesi.
 • ABD'de yapılan tüm yiyecekler, şirket içi yeniden üretim.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

mavi manda çok çeşitli ürünler üreten oldukça saygın bir markadır. 21 farklı kuru mama yapıyorlar. Can Koruma Formülü en sağlıklı seçeneklerden biridir. Bütün yağsız proteinler ve sağlıklı tahıllar her tarifin bir parçasıdır. Gerçek et, her tarifin ilk maddesidir. Bu tarifteki hayvansal proteinin çoğu tavuk ve tavuk yemeklerindendir.

Bu kuru mamanın kuru mamasında vitamin ve antioksidan takviyesi sağlayan 'LifeSource bitleri' vardır. Bu tahıl içeren bir tariftir. Yapay koruyucular veya BHA yok. T Tahılsız bir tarif isteyenler Blue Buffalo Wilderness serisini deneyebilir. Tüm ürünler ABD'de iki üretim tesisinde üretilmektedir. Sahipleri, uygun fiyatlı olmasını, bazı kuru mamalardan daha yüksek, ancak tazesinden çok daha uygun olmasını seviyor. Yaş ve taze yemek seçenekleri ile birlikte kullanılması mükemmeldir.

Bu markanın çok güvenilir olmasını ve yaş ve aşamalar için çok fazla seçeneğe sahip olmasını seviyoruz. Blue Buffalo iyi bilinen, sevilen bir cinstir ve köpekler tadını sever. Doğal hayvansal proteinler, kepekli tahıllar, bahçe meyveleri ve sebzeler ile sağlıklıdır. Bu çizgi, büyük ve küçük ırkların yanı sıra bir köpek yavrusu formülü ile gelir.

beagle dachshund karışımı

CANIDAE Saf Somon & Tatlı Patates

 CANIDAE Saf Somon
 • Somon ilk bileşendir.
 • Sadece 8 tam gıda maddesi.
 • Fincan başına 459 kalori.
 • Antioksidanlar ve probiyotiklerin özel bir karışımı.
 • Sindirmesi kolay.
 • Tahıl içermeyen formül.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

KANİD Saf Somon ve Tatlı Patates, sağlıklı kuru mamaların en iyi seçimidir. Bu, tüm cins ve boyutlardaki yetişkin köpekler içindir. Şirket, bunu arayan sahipler için çeşitli yüksek kaliteli tahıl dahil ve 'her yaştan' seçenekler sunuyor.

Bu sınırlı içerikli formülde mısır, soya, buğday, sindirilmesi zor tahıllar veya yapay bileşenler gibi dolgu maddeleri veya katkı maddeleri yoktur. İlk bileşen olarak somon ve ardından somon unu ile yapılır, bu nedenle çok sayıda yüksek kaliteli protein içerir. Bu, fincan başına 459 kaloriye sahiptir.

Bu formül, bir ABD tesisindeki tam bir yemek tarifinden yapılmıştır. Buradaki somon ve tatlı patates karışımı çok popülerdir, ancak kuzu, bizon, tavuk, ördek, geyik eti ve daha fazlası gibi proteinler dahil olmak üzere başka tatlar da sunarlar. Mercimek, bezelye, havuç, nohut ve diğer sağlıklı sebzeler gibi sebzeler içerir. Gıda, özel bir probiyotik ve antioksidan karışımından oluşur. Tarifler, Omega 3 ve Omega 6 yağ asitlerinin yanı sıra bol miktarda temel besin içerir.

Bu yiyeceğin çok fazla protein seçeneğine sahip olmasını ve sınırlı, yüksek kaliteli malzemelerden yapılmasını seviyoruz. Sadece sekiz gerçek gıda içeriği ile, sindirimi çok kolaydır ve tadı harikadır. Köpekler tatların tadını çıkarır ve bol çeşitlilik onların ilgisini çeker.

Islak

Sağlık Yahnileri

 Wellness Yahnileri Konserve Köpek Maması
 • Yüksek kaliteli proteinler.
 • Yağ oranı düşük, protein oranı yüksek.
 • Tahıl içeren ve tahıl içermeyen seçenekler.
 • Lezzet çeşitliliği çok.
 • Nem oranı yüksek.
 • Tüm doğal maddeler.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Wellness Stews konservesi, sağlıklı diyetler için en iyi seçimdir. Ürün grubu, tahıl içeren ve tahıl içermeyen seçeneklerle altı farklı tarifle gelir. Tavuk ve tavuk suyu ilk iki malzemedir. Et suyu, besinlerden daha fazla lezzet katar, ancak ıslak ve konserve yiyeceklerde yaygındır. Tavuk, yüksek kaliteli protein ve besin maddeleri ekler. Tavuk karaciğeri daha fazla protein ekler. Bezelye, havuç, patates ve lif aromalı karbonhidratlar. Somon yağı, yüksek kaliteli yağ takviyesi olarak eklenir. Tüy derisi ve bağışıklık sistemi sağlığını destekler.

Bu tarif, lezzet ve protein açısından yüksek, ancak yağ oranı düşüktür. Yüksek kaliteli malzemeler kullanır ve hem tahılsız hem de tahıl içeren tarifler sunar. Tavuk aroması en iyi seçimdir, ancak aynı zamanda hindi, kuzu ve sığır eti, geyik eti ve somon ve hindi ve ördek içerir.

Bu konserve güvecin yağ ve kalın sos açısından yüksek olmamasına rağmen yine de büyük bir lezzet ve sağlıklı protein yükü içermesini seviyoruz. Lezzet çeşitliliği, köpeklerin ilgisini çekmeye yardımcı olur ve hassas mideleri olan köpekler için tahılsız seçeneklerin olmasını seviyoruz. Tam bir öğün, topper veya yüksek kaliteli kuru mama ile karıştırılmış olabilir.

Vahşi Sierra Dağı'nın Tadı

 Vahşi Islak Konservelerin Lezzeti
 • Tahılsız.
 • Kuzu ve kuzu ciğeri.
 • DHA, Omega yağ asitleri için somon yağı.
 • Tüm ırklar ve boyutlar.
 • Sindirim sağlığı için probiyotikler.
AMAZON.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Bu konserve tarifi İlk bileşen olarak kuzu kullanır. Kuzu ciğeri ve kavrulmuş kuzu, bu doyurucu güveçte muazzam bir lezzet ve protein yumağı sunar. Kuzu yağsız, sağlıklı bir proteindir . Bu tarif tahıl içermez ve tüm sağlığı desteklemek için ilave DHA ve Omega yağ asitleri için somon yağı içerir.

Bu formül her yaş ve yaşam evresindeki köpekler için kullanılabilir. Bununla birlikte, küçük ırkların sindiriminin zor olabileceği ve eklem sorunlarından muzdarip yaşlı bir köpeği tam olarak desteklemek için gereken doğru miktarda besine sahip olmayabileceği unutulmamalıdır. Bu köpeklerin yaşlılara özel bir formüle ihtiyacı olabilir. Bu, bir köpeğin diyetine çok ihtiyaç duyulan nemi eklemenin ve eklemenin lezzetli bir yoludur.

Bu tarifin yağsız protein kullanmasına ve çok lezzetli olmasına bayılıyoruz. Dengeli bir kuru mama ile birlikte kullanıldığında, bu mama sağlıklı bir protein ve lezzet artışı sağlar.

İçgüdü Orijinal

 Instinct Tahılsız Kuru Köpek Maması, Orijinal Ham Kaplamalı Doğal Yüksek Protein
 • Yüksek proteinli ezme, %95.
 • Yetişkin köpekler, küçük ve orta cins yavru köpekler için.
 • Bütün hayvansal proteinler.
 • Tahılsız.
 • Soya, mısır, patates veya diğer dolgu maddeleri yok.
CHEWY.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Instinct Original ıslak, sağlıklı beslenme ve lezzet için sağlam bir seçimdir. Proteinin çoğu sığır etinden gelir. Bu, yetişkin köpekler ve küçük ila orta boy köpek yavruları için en iyi olan ezme tarifidir. Bu, protein açısından yüksek, yaklaşık% 52.

%95 dana ve dana ciğeri, %5 sebze, meyve ve diğer bileşenler, Tahıl içermez, soya, patates, buğday veya mısır içermez. Yapay tatlar, koruyucular veya dolgu maddeleri yok. ABD'de kendi bünyesinde üretilmiştir.

Bu tarifin gerçek hayvansal proteinleri ana odak noktası haline getirmesine bayılıyoruz. Bu şirket, çiğ gıdaların faydalarını tariflerine dahil etmesiyle tanınır. Tavuk, hindi, dana eti ve balık seçenekleri mevcuttur.

dondurularak kurutulmuş

Spot ve Tango Unkibble

 Spot ve Tango Köpek Maması UnKibble Beef
 • Unkibble, taze yiyecek ve kuru mama karışımıdır.
 • %41 protein.
 • Aboneliğe dayalı yemek.
 • Yüksek besin değeri ve harika lezzet.
 • Kişiselleştirilmiş yemek planları.
SPOTANDTANGO.COM'DAN GÖRÜNTÜLE

Spot ve Tango Unkibble, kuru ve taze köpek maması arasında mutlu ve sağlıklı bir ortamdır. Taze, insan kalitesinde malzemelerle yapılmış ve veterinerler tarafından geliştirilmiştir. Bu yiyecek minimum düzeyde işlenir. Tüm insan sınıfı bileşenleri kullanır ve yapay dolgu maddeleri, katkı maddeleri veya koruyucular içermez. Tüm etler ve yumurtalar insanca yetiştirilir ve antibiyotik içermez.

Tariflerin ortalama protein içeriği %41 ve ortalama yağ içeriği %20'dir. Bu, ortalamadan daha yüksek, az yağlı bir yiyeceği gösterir. Tüm gıda bileşenlerinin tamamı Amerika Birleşik Devletleri'nde tedarik edilmektedir. Malzemelerin hepsi ayrı ayrı pişirilir ve sonra birlikte karıştırılır. Unkibble kurutulmuş bir ürün değildir. Kuru mamaya benzer, ancak besin değeri yüksektir ve taze yemeklerin harika bir tadı vardır.

Bu yemeğin çok lezzetli ve taze olmasına rağmen kuru mama rahatlığı sunmasına bayılıyoruz. Kuru mamanın bu alternatifi süper besleyici ve çok sağlıklı bir seçimdir. Yavrularını taze yiyeceklerle beslemek isteyen ancak bunu yapamayan sahipler için mükemmel bir seçimdir. Unkibble lezzetli ve süper sağlıklıdır. Sahipler, evcil hayvanları için bir profil oluşturur ve beslenme ekibi, sadece onlar için bir plan oluşturur.

Açık Çiftlik Dondurularak Kurutulmuş

 Açık Çiftlik Dondurularak Kurutulmuş Ham
 • Tahılsız.
 • Bütün hayvansal proteinler.
 • Çiğ olarak hazırlanır, sonra dondurularak kurutulur.
 • Otla beslenen sığır eti.
 • Organik meyve ve sebzeler.
OPENFARMPET.COM'DAN GÖRÜNTÜLE

Open Farm dondurularak kurutulmuş çiğ yiyecekler sağlıklı ve lezzetli bir seçimdir. Proteinin %85'i doğal hayvan içeriklerinden ve organik meyve ve sebzelerden gelir. Proteinler, insanca yetiştirilmiş, otla beslenen sığır eti ve domuz eti, otla beslenen kuzu ve kümes hayvanları ve vahşi yakalanmış Pasifik somonunu içerir. Tahılsız tarif.

Bu tarifin bütün hayvansal proteinleri kullanmasına bayılıyoruz. Sığır eti tarifi sığır eti, kalp, böbrek, karaciğer ve öğütülmüş kemik kullanır. Bununla birlikte, meyveler, sebzeler ve somon yağı da dahil olmak üzere diğer en kaliteli elementlerin bir karışımıdır. Bu yiyeceğin tonlarca besin maddesi ve tadı vardır. Çiğ ve dondurularak kurutulmuş olarak hazırlanır.

 Spot ve Tango Köpek Maması UnKibble Beef

Spot ve Tango Unkibble

 • Unkibble, taze yiyecek ve kuru mama karışımıdır.
 • %41 protein.
 • Aboneliğe dayalı yemek.
 • Yüksek besin değeri ve harika lezzet.
 • Kişiselleştirilmiş yemek planları.
SPOTANDTANGO.COM'DAN GÖRÜNTÜLE
 Açık Çiftlik Dondurularak Kurutulmuş Ham

Açık Çiftlik Dondurularak Kurutulmuş

 • Tahılsız.
 • Bütün hayvansal proteinler.
 • Çiğ olarak hazırlanır, sonra dondurularak kurutulur.
 • Otla beslenen sığır eti.
 • Organik meyve ve sebzeler.
OPENFARMPET.COM'DAN GÖRÜNTÜLE
 Stella & Chewy's Yemek Mikserleri

Stella & Chewy Dondurularak Kurutulmuş

 • Tüm yaşlar ve aşamalar.
 • Otla beslenen, kafessiz ve doğadan yakalanmış proteinler.
 • Tüm yaşlar ve yaşam evreleri.
 • Tüm vücut sağlığını destekler.
 • Glutensiz ve tahılsız.
 • Taze tat, en iyi beslenme kalitesi.
CHEWY.COM'DA GÖRÜNTÜLE

Stella & Chewy's, mümkün olduğunca fazla besin içeriğini korumak için dondurularak kurutulmuş, sağlıklı, taze, çiğ köpek mamaları yapar. Hayatın tüm evreleri ve yaşları için geliştirilmiştir. Marka, kolay sindirim için alerji yapmayan içerikler kullanmaya çalışır. Otla beslenen, kafessiz ve doğal olarak yakalanmış proteinlerden yapılmıştır. Meyve ve sebzeler %100 organik sertifikalıdır. Mama, tüm köpek yaşam evreleri ve ırkları için geliştirilmiştir. Yemek karıştırıcıları, tüm vücut sağlığını, tüy ve deriyi, sağlıklı sindirimi ve daha fazlasını desteklemek için formüle edilmiştir.

Bu markanın sadece yavru köpekler için yapılmış ürünleri ve dondurularak kurutulmuş çiğ köfteleri olmasını seviyoruz. Bütün bir yemek veya topper olarak kullanılabilir. Sindirimi kolay ve otantik et aroması ile paketlenmiştir. Bir köpeğin doğal diyetine mümkün olduğunca yakın olacak şekilde formüle edilmiştir. Glüten, dolgu maddesi, tahıl, yapay renkler veya tatlar yok.

Son düşünceler

Beslenme, köpek sağlığının temel taşlarından biridir. seçmek en iyi köpek maması evcil hayvan sahipleri için büyük bir görevdir. Her köpek için işe yarayan, herkese uyan tek bir seçenek yoktur. Sahipler, yavrularının bireysel ihtiyaçlarına en uygun seçeneği seçmelidir. Beslenme ihtiyaçları, yavrular yaşlandıkça veya fazla kilolu olma, diyabet, kalp veya eklem sorunları gibi özel durumları varsa değişecektir. Sahipler, yeni bir ürün satın almadan önce her zaman içerikleri ve incelemeleri okumalıdır. Yeni bir diyete geçmeden önce daima veterinerinizden tavsiye isteyin. Tam hayvansal proteinler ve taze meyve ve sebzelerle sağlıklı beslenme en iyisidir. Umarız, sağlıklı köpek maması seçenekleri listemiz, kararın daha az korkutucu olmasına yardımcı olmuştur.

Yorumlar