İngiliz Bulldogları için En İyi Kuşaklar: Derecelendirmeler ve İncelemeler

İngiliz Bulldogları için En İyi Kuşaklar: Derecelendirmeler ve İncelemeler

İngiliz buldozerleri sadece sevimli bir cins değildir ama aynı zamanda güçlü . Uygun evcil hayvan malzemeleri söz konusu olduğunda, sahiplerin doğru araştırmayı yapması çok önemlidir. Bir İngiliz buldozerinin yanlış koşum takımını seçmek, bir eğitmenle daha fazla zaman geçirmek ve eğitim sırasında daha fazla stres anlamına gelebilir.

Büyük boy başları, kısa bacakları ve fıçı sandığı gibi benzersiz vücut şekli ile bir İngiliz buldozer yürümesi zor olabilir. Çekme konusundaki güçlü istekleri nedeniyle, mükemmel koşumu bulmak asla kolay değildir (çekme seçeneği yoktur. düşünmek iyi ).tenis topu neden yeşildir

Burada, bugün piyasada bulunan en iyi koşum takımları ile birlikte bulldogunuz için nasıl bir koşum takımı seçeceğinizi gözden geçireceğiz. Bu kılavuzun özellikle İngiliz buldozerleri için olduğunu ve daha küçük köpekler değil bulldog ailesinde Fransız bulldog veya Boston terrier gibi .

Bir Bakışta: İngiliz Bulldogları İçin Favori Kuşamlarımız

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Alıcı Rehberi

Bir İngiliz bulldog koşum takımı satın alırken göz önünde bulundurmak isteyeceğiniz birkaç farklı şey var. Bu küçük canavarlar kısa ve iri olduklarından, doğal içgüdüleri sırasında onları tutacak bir koşum takımına ihtiyacınız olacak. Bu, koşum takımlarının genellikle daha iyi bir seçim olmasının mükemmel bir nedenidir, çünkü tasmalar, sert çekmeyi seven bir köpeğin trakeasına aşırı baskı uygulayabilir.

Bulldoglar zaten genetikleri nedeniyle sürekli olarak nefes almakta zorlandıklarından, nefes alma yeteneklerine daha fazla stres eklemek genellikle en iyi hareket tarzı değildir. Yakalar ve kayışlar arasındaki farklar, boyut, tasarım, malzeme ve daha fazlası dahil olmak üzere dikkate alınması gereken bazı önemli faktörlere bakalım.

Tasmalar ve Kuşaklar

Pek çok buldozerin brakisefalik olarak bilinen bir durumda çok az boynu ve kısa yüzleri vardır. Amerikan Veteriner Hekimler Koleji'ne göre, bu terim, onları daha kısa burunları olan bazı ırklardan ayıran kısaltılmış burunları olan ırkları ifade eder.Brakisefali buldozer gibi hayvanlar, zamanla genel refahları için bir tehdit oluşturabilecek şekilde tasmalarına karşı çekme eğilimindedir. Solunum sorunları zorba ırklarında yaygındır ve kilo alımı ve kalça displazisi gibi komplikasyonlara yol açabilir.

Çekmek, yürüyüşe çıkarken omurgayı ve boynu da zorlayabilir. Bulldog'unuz yürüyüşler sırasında yakasını çekerse, boyuna ve boğaza baskı uygulayarak trakeada uzun vadeli hasara neden olabilir. Tasma yerine bir koşum takımı kullanmak, özellikle buldoklar gibi kronik solunum sorunları olan cinsler için köpeğinizin boğazındaki baskıyı önlemeye yardımcı olabilir.

Kuşamlar ayrıca şunlara iyi bir alternatiftir: jikle zincirleri . Boğulma zinciri, bir köpek bu tür davranışları caydırmak için ona karşı gerildiğinde gerilen bir eğitim tasmasıdır. Boğulma zincirleri, özellikle brakisefalik ırklarda trakeada kalıcı hasara neden olabilir.Bir köpek çektiğinde tüm gerginliği boynuna yerleştirmek yerine, koşum takımları ağırlığı eşit olarak dağıtır. Çeken köpeklerle başa çıkmak için özel olarak tasarlanmış ileri veya yan ataşmanlara sahip modeller bile bulabilirsiniz.

Bakılacak şey

Pek çok insan İngiliz Bulldogları için mükemmel koşum takımı seçmekte zorlanıyor. Piyasada hepsi farklı ırklara ve kişiliklere uygun çok sayıda seçenek bulunmaktadır. İngiliz Buldozerleri, göğüslerine daha fazla baskı yapmamaları gerektiğinden, nefes alma güçlüklerine neden oldukları için (zaten muzdarip oldukları) bir koşum takımı seçmeleri ünlüdür.

Bulldoglar için en iyi koşum takımları söz konusu olduğunda, dikkat etmeniz gereken birkaç temel özellik vardır. Yavru köpeğiniz için doğru koşum takımını seçmeden önce göz önünde bulundurmak isteyeceğiniz faktörlerden bazıları aşağıdadır. Aşağıdaki en önemli özelliklerden bazılarına bir göz atalım.

Boyut ve Tasarım

Buldogların boynu fazla değildir, bu da yürüyüşler sırasında hem yakalarından hem de koşum takımlarından kaymalarını kolaylaştırabilir. Köpeğinize tam oturacak büyüklükte bir donanım bulmanız gerekir. Çoğu koşum takımı küçük, orta ve büyük boylarda gelir, ancak bazıları özellikle orta ve büyük boy evcil hayvanlar göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.Sıkı ve rahat bir oturuş elde edebilmeniz için ayarlanabilir bir kayış aramak en iyisidir. Yavru köpeğiniz varsa, köpeğinizin yanında ayarlanabilir bir kayış da büyür, böylece her iki ayda bir değiştirmenize gerek kalmaz. Sıkı oturtma ayrıca yanlışlıkla boğulma riskini de azaltır. Yakalanma veya takılma olasılığı daha düşüktür, bu da bir köpek kendini kurtarmaya çalıştığında boğaz hasarına neden olabilir.

Malzeme ve Dayanıklılık

Bulldoglar güçlü vücutlarıyla ünlüdür ve çoğu, zayıf veya kötü yapılmış bir koşum takımını kolayca kırabilir. Bulldog'unuzun çekişine dayanacak kadar sağlam bir malzemeden yapılmış bir modele ihtiyacınız var. Naylon, polyester ve deri popüler seçeneklerdir. Bir koşum takımının dikişi de ağır aşınma ve yıpranmaya dayanabilmelidir. Güçlü, yüksek kaliteli bir iplik ve sıkı, hatta iğne işi aramalısınız.

Koşumun kendisi sağlam, her türlü hava koşuluna uygun malzemeden yapılmış olması gerekirken, iç kısım ve kenarlar daha yumuşak bir şeyle kaplanmalıdır. Bu, göğüs ve bacak çevresinde sürtünmeyi ve saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur. Pamuk, yün ve köpük, astar için iyi seçeneklerdir.

Köpeğiniz kemerini bir seferde sık sık veya uzun süre takıyorsa, yaptığı malzemenin nefes alabilir olduğundan emin olmanız çok önemlidir. Bu özellik, köpeğinizin sıcak çarpmasından muzdarip olmasını önlemeye yardımcı olabilir. birkaç yüz evcil hayvanı etkileyen her yıl ABD genelinde.Ek Stili

Farklı emniyet kemerleri, söz konusu yer olduğunda çok çeşitli seçenekler sunar başrolünü eklemek istiyorsun . Sizi boyundan bir tasma takmaya zorlayan bir tasmanın aksine, kayışlar yukarıdan, önden veya yandan takmanıza izin verir.

Ön veya yan ataşmanlar, buldozerinizde yürürken çekmeye karşı savaşmak için güvenli ve basit bir çözümdür. Bu tür bir bağlantı noktası öne doğru hareketi engelleyerek, köpeğinizin gerildiği zaman boyun ve omuriliğe baskı yapmadan yeniden yönlendirilmesine yardımcı olur. Sonunda, yavrularınız hiç çekmemeyi öğrenecek.

Görünüyor

Bulldog'unuz estetiği pek umursamasa da, büyük olasılıkla siz ilgileniyorsunuz. Köpeğinizin kişiliğine uyacak çeşitli renklerde veya hatta çivili, yapay elmaslı ve diğer aksanlı koşum takımları bulabilirsiniz.Birçok emniyet kemeri hem görünüm hem de güvenlik için yansıtıcı vurgulara sahiptir. Yansıtıcı şeritler, sürücülerin düşük ışık koşullarında hem sizi hem de köpeğinizi görmesini kolaylaştırarak kaza veya yaralanma riskini azaltır ve bunu herhangi bir İngiliz Bulldog koşum takımı için sahip olunması gereken bir özellik haline getirir.

Bulldoglar için Favori Kuşamlarımız

Çekmesiz modellerden özel araba koşum takımlarına kadar buldozerler için uygun her türden farklı emniyet kemeri vardır. Yavru köpeğinizin boyutuna bağlı olarak, her özelliğe diğerlerine kıyasla daha fazla vurgu yapmak isteyeceksiniz. Köpeğinizin güvenliği ve rahatlığı birincil endişeniz olmalıdır, bu nedenle kararlarınızı bu faktörlere göre değerlendirin.

kopek kiz isimleri

Bulldoglar için en iyi koşum takımı için en sevdiğimiz beş seçimimiz aşağıdadır. Bu liste hiçbir şekilde her şeyi kapsamamaktadır, ancak bunun çok iyi bir başlangıç ​​olduğunu düşünüyoruz. Gelin her markaya / modele ayrıntılı bir şekilde bakalım ve maliyet, malzeme, yapı ve daha fazlası dahil olmak üzere her birinin avantajlarını inceleyelim.


Bulldog Sınıfı Çekmesiz Köpek Koşum Takımı

Bulldog Sınıfı Harness ...
 • BULLDOG SAHİPLERİ TARAFINDAN TASARLANAN BİR BULLDOG DONANIMI: Son olarak, bir…
 • BULLDOG'UNUZ KADAR SAĞLAM VE EŞSİZ - Çok dayanıklı, çok hafif ...
 • YANSITICI, ÇEKMEYEN, ŞOK OLMAYAN TASARIM: İnce, ancak ekstra ...
 • ORTA BOYUTUMUZ: Bunlar birçok yetişkin Fransız Bulldog için en iyisidir,…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Bu koşum, bir bulldog'un benzersiz fiziğine uyacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Küçük, orta veya büyük İngiliz, Fransız ve Amerikan buldogları için özel olarak üretilmiştir. Tasarım, bir buldogun kalın boynunu zorlamayan sağlam ancak hafif X şekilli göğüs yeleğiyle dayanıklı olacak şekilde yapılmıştır.

Ayrıca, yürürken bulldog'unuz üzerinde daha fazla kontrol sağlayarak, kolunuzda ve omzunuzda aşırı zorlanmayı önler. Oxford kumaş ve nefes alabilen ağ, köpeğinizi her türlü havada rahat tutar. Malzemeler aynı zamanda tam bir hareket aralığı sağlar. Hızlı açılan dört toka, inatçı buldozerlerde bile koşum takımını kolayca takıp çıkarmanıza olanak tanır. Yansıtıcı naylon kayışlar, yeleği buldokunuzun vücuduna özel olarak oturtmanıza olanak tanıyacak şekilde tamamen ayarlanabilir.

Severiz Bu koşum takımı, bulldog sahipleri tarafından bulldog sahipleri için tasarlandı. Ayrıca bu koşum takımının hem yürüyüşler hem de araba sürmek için ideal olan sabit bir araba emniyet kemeri emniyet kayışına sahip olmasını da seviyoruz. Sürüş sırasında köpeğinizi güvende ve yerinde tutmak için emniyet kemerini koşum takımının içinden geçirebilirsiniz.


Rabbitgoo Çekmesiz Hayvan Koşum Takımı

rabbitgoo Dog Harness, Çekmesiz Hayvan Koşum Takımı…
 • 【BÜYÜK KÖPEK DONANIMI】 - ★ Boyun Çevresi Ölçümü: 16.1 '-…
 • 【ÇEKME YOK, BOĞULMA YOK pull - Çekmeyen köpek koşumumuz…
 • 【KULLANIMI KOLAY】 - Bu sorunsuz baş üstü kayışının kullanımı kolaydır ...
 • 【TAMAMEN AYARLANABİLİR】 - Bu ayarlanabilir kayış, 4 kolay ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu yelek, daha inatçı bir kişiliğe sahip bulldoglar için idealdir. Hızlı açılan tokalarıyla başın üzerinden zahmetsizce kayacak şekilde tasarlanmıştır. Yeleğin göğsündeki metal bir tasma halkası, yürüyüşlerde çekmeyi önlemeye yardımcı olur. Ayrıca arkada çekmeye eğilimli olmayan yavrular için bir yüzük var.

Üst kol, acil durumlarda hızlı bir şekilde kontrol sahibi olmanızı sağlar. Rabbitgoo Çekmesiz Kablo Demeti, küçükten ekstra büyüğe değişen boyutlarda gelir. İki boyun ve iki göğüs kemeri de tamamen ayarlanabilir, bu da koşum takımını bulldog'unuza daha iyi uyacak şekilde özelleştirmenize olanak tanır.

Kemerin Y şekli, göğse sıkıca oturmaya devam ederken boyun etrafındaki basıncı azaltır. Dayanıklı Oxford naylondan yapılmıştır ve içi yumuşak bir yastık astarı ile doldurulmuştur. Dışarıda, nefes alabilen ağ hava akışını teşvik eder ve köpeğinizi serin tutar.

Severiz Kayışı takıp çıkarmayı kolaylaştıran geçmeli tasarım ve hızlı açılan tokalar. Tamamen ayarlanabilir dört kayış, kişiye özel bir uyum sağlar ve Y şeklindeki kayış, İngiliz Bulldog'unuzun boynundaki baskıyı azaltır. Geceleri yürürseniz, yeleğin her iki yanındaki parlak yansıtıcı şeritler sizi trafiğe ve diğer yayalara daha görünür hale getirmeye yardımcı olur.


Juxzh Truelove Yumuşak Ön Köpek Koşum Takımı

juxzh Truelove Yumuşak Ön Köpek Harness. En iyi…
 • Renk: Çimen Yeşili Beden XS 13-17 inç göğse uyar, Şık…
 • güvenlik özellikleriniz yansıtıcı ile naylon dokuma içerir ...
 • Yumuşak sünger dolgulu rahat hafif file astar ...
 • İki tasma tutturma noktası: Köpeğin üzerinde alüminyum alaşımlı V-Halka ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu şık koşum ondan fazla parlak renkte ve beş farklı boyutta gelir. Hem görünürlük hem de nefes alabilirlik için yansıtıcı naylon dokumalı çizilmeye dayanıklı Oxford naylondan yapılmıştır. İç kısımdaki file astar ve göğüste ve karında sünger dolgu, sürtünmeyi önlerken köpeğinizi rahat tutar.

Arkada alüminyum alaşımlı bir V-Halka ve çeken köpekleri eğitmeye yardımcı olmak için göğüste paslanmaz çelik O-halka dahil olmak üzere iki tasma bağlantı noktası vardır. Hafif bir Duraflex toka, en güçlü buldoglara bile dayanabilen büyük bir yükleme kapasitesi sunar. Sağlam bir tutamak, her durumda hızlı bir şekilde kontrol sahibi olmanızı sağlar ve ayrıca otomobilde sürerken emniyet kemeri bağlantısı görevi de görür.

Severiz Bu koşum takımının çok çeşitli renklere sahip olduğunu ve English Bulldog'unuzu güvende tutmak için yumuşak sünger dolgusu + file astarı olduğunu. Taşıma askısının ergonomik tasarımı, bulldog'unuzun başının üzerinden takılıp çıkmanızı kolaylaştırır. Tıkla ve serbest bırak bağlantı elemanları, yeleği uğraşmadan sabitlemenizi ve çıkarmanızı sağlar. Tutamak aynı zamanda emniyet kemerlerini bağlamak için bir kemer görevi de görür ki bu da büyük bir avantajdır.


Kurgo Köpek Koşum Takımı

Kurgo Köpek Koşum Takımı | Pet Yürüyüş Kemeri |…
 • Everyday Dog Harness - Rahat, hafif yürüme koşumu…
 • Çekmesiz Eğitim Klipsi - Evcil hayvan koşum takımı, şu amaçlarla kullanılmak üzere bir ön D-Halkasına sahiptir:
 • Köpek Emniyet Kemeri içerir - 10 inçlik köpek emniyet kemeri ile birlikte gelir ...
 • Beden ve Fit - Beden, boynu 16-25 inç olan köpeklere uyar ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu emniyet kemeri günlük kullanım için yeterince çok yönlü olacak şekilde tasarlanmıştır ve bulldog'unuzu hem yürüyüşlerde hem de arabada tutmanıza olanak tanır. Kayış, size tamamen özel bir uyum sağlamak için beş ayarlanabilir noktaya sahiptir. Weinerlock plastik çabuk çıkarılabilen tokalar, bulldog'unuz işbirliği yapma havasında olmasa bile yeleği takıp çıkarmanızı kolaylaştırır.

Ön D-halkası kayış eki, yürüyüşler sırasında gerilmeyi önlemeye ve çekme davranışını düzeltmeye yardımcı olur. Köpeğiniz çekici değilse, arka tasma halkası kullanmayı da tercih edebilirsiniz. Kurgo emniyet kemeri, seyahat ederken köpek emniyet kemeri olarak kullanılabilen 10 inçlik bir kurşun içerir. İster parka gidiyor olun, ister daha uzun bir yolculuğa çıkın, kedinizi koltuğunda güvenle tutabilirsiniz.

Severiz bunun ön ve arka tasma bağlantı noktasına sahip olması. Ayrıca araba gezileri için 10 inçlik köpek emniyet kemeri vardır. Tamamen ayarlanabilir, takıp çıkarmayı kolaylaştırır. Bu kayış, üretici hatalarına karşı ömür boyu Kurgo garantisi ile birlikte gelir. Kayışınız kırılırsa veya parçalanırsa, garanti kapsamında olabilir ve yedek modellerde paradan tasarruf edebilirsiniz.


Ruffwear Ön Aralık Demeti

RUFFWEAR, Ön Sınıf Köpek Koşum Takımı, Yansıtıcı ...
 • UZATILMIŞ AŞINMA İÇİN ÜRETİLDİ: Hafif, dayanıklı ve ...
 • 2 KAYIŞ BAĞLANTISI NOKTASI: Göğüste güçlendirilmiş dokuma ayağa kalkar…
 • KONFOR İÇİN PEDLİ: Göğüs ve karın boyunca köpük dolgulu şeritler ...
 • ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR UYUM: Tam kullanım için 4 uygun ayar noktası ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu hafif ancak dayanıklı taşıma askısı günlük kullanıma kadar dayanır ve kardan güneş ışığına kadar değişen dış mekan koşulları için idealdir. Dört ayar noktası ve on sekiz tasma bağlama noktası, size yürüme süresi üzerinde tam kontrol sağlar ve çekicilerin kurşunlarına karşı zorlamaması için eğitmenize olanak tanır.

labraheeler

Göğüs çevresindeki güçlendirilmiş dokuma da rahatsızlığa neden olmadan çekmeye karşı ayakta duracak şekilde tasarlanmıştır. Göğüs ve karın boyunca, köpeğiniz için dolgu sağlayan ve hareket ederken rahat etmelerini sağlayan köpük şeritler vardır. Kayış, tasarımında kolay erişilebilen bir kimlik cebi içerir, böylece bulldog'unuzun etiketlerini ve önemli tıbbi bilgileri güvenle saklayabilirsiniz.

Kurtulurlarsa veya kaçarlarsa, yavru köpeğinizi dolaşırken bulan birinden haber alma olasılığınız daha yüksektir. Yansıtıcı süslemeli parlak renkli kumaş, bu koşum takımının gece veya gündüz fark edilmesini kolaylaştırır. Bu, sizin ve köpeğinizin kaza riski olmadan bisikletçiler ve sürücüler arasında dolaşmanızı daha güvenli hale getirir.

Severiz Ruffwear ön seri koşum takımının dayanıklı bir tasarımla günlük kullanım için uygun olduğunu. Yürüyüşlerinizi kişiselleştirmenize izin veren dört ayar noktası ve on sekiz tasma bağlantı noktası vardır. Yeleğin içindeki köpük şeritler rahatlık sağlar ve yerleşik bir kimlik cebi size etiketleri ve diğer bilgileri saklayabileceğiniz bir yer sağlar. Ayrıca, yavru köpeğinize aksesuar sağlamak için farklı parlak renklerin birden çok çeşidi vardır.


Sıkça Sorulan Sorular

S: Bulldog'umu bir koşum takımı için nasıl ölçebilirim?

C: Emniyet kemeri boyutu, ağırlık yerine boyun ve göğüs ölçümlerine bağlıdır. Alışverişten önce bir mezura alın ve köpeğinizin boynunun çevresini bulun. Ardından, en geniş alanda göğüs çevresini ölçün.

Ölçümünüzün iki boyut arasında olduğunu fark ederseniz en iyisi daha büyük olanı seçmektir. Çok sıkı bir emniyet kemeri aşırı ısınmaya, nefes almada zorluklara neden olabilir ve buldogunuzun hareket aralığını sınırlayabilir. Kayışı köpeğinizin vücuduna uyacak şekilde sıkmak için ayarlanabilir bir model aramaya çalışın.

S: Bulldog kemerimi bütün gün bırakabilir miyim?

Y: Rahat, nefes alabilen bir malzemeden yapıldığı sürece, yetişkin bir köpeğe gün boyu emniyet kemeri bırakmanın bir sakıncası yoktur. Bir koşum takımını yalnızca köpeğiniz rahatsızlık belirtileri gösteriyorsa veya çiğniyorlarsa çıkarmanız gerekir. Aşırı çiğneme, bağlama ve dikişlere zarar vererek, yürüyüş sırasında kemerin kırılma olasılığını artırabilir.

Bulldog köpeğiniz hala bir köpek yavrusu ise, koşum takımını ne kadar süre takacağını sınırlamalısınız. Vücudu saran herhangi bir giysi, uygun kemik büyümesini engelleyerek ömür boyu sürecek potansiyel sağlık sorunlarına yol açabilir.

S: English Bulldog'umu ne zaman eğitmeye başlayabilirim?

C: Yavru köpekler, tasma takmaya başladıkları yaşta koşum takımlarını kullanmaya başlayabilirler. Eğer daha yaşlı bir köpeğiniz varsa, tasmadan koşum takımına geçiş yapmak için asla çok geç değildir, ancak yavrunuzun bu fikre alışması biraz zaman alabilir ve biraz eğitim alabilir.

Son düşünceler

Kuşaklar, buldoklar için tasmalardan daha güvenlidir ve genellikle kullanımı kolaydır. Hem siz hem de köpeğiniz için daha güvenli, daha rahat bir yürüyüş arıyorsanız, bir koşum takımına geçmeyi düşünebilirsiniz.

Köpeğiniz için doğru emniyet kemerini bulmak her zaman kolay değildir. Uyum, dayanıklılık ve tasarım gibi faktörlere bakmanız çok önemlidir. Köpeğinizin kişiliğine uyacak şekilde yapılmış, zorlama eğilimi gösteren, benzersiz bir vücut şekline sahip olan veya tasma eğitimi dünyasında yeni olan yüksek kaliteli bir koşum takımı aramalısınız.

Bize göre, İngiliz buldozerleri için en iyi koşum takımı Bulldog Sınıfı Çekmesiz Köpek Koşum Takımı . Özellikle buldoglar düşünülerek tasarlandı, kalın vücutlarına ve güçlü kaslarına uyacak şekilde yaratıldı. Ağır aşınmaya ve yıpranmaya dayanır ve tasmalarına karşı zorlanan birçok buldozerin çekilmesini önlemeye yardımcı olur.

Yorumlar