Çekmeyi Durdurmak İçin En İyi Çekme Köpek Koşum Takımları: Derecelendirmeler ve İncelemeler

Çekmeyi Durdurmak İçin En İyi Çekme Köpek Koşum Takımları: Derecelendirmeler ve İncelemeler

Onu yürüyüşe çıkardığınızda köpeğiniz tasmasını çekiyor mu? Tasmasını çeken bir köpek, keyifli bir öğleden sonra olması gereken şeyi parkta gezintiye çıkarıp, senin ve asi evcil hayvanın arasındaki kaba güç testine dönüştürebilir!

Arnie'nin gurur duyacağı bir dizi kasla bitirseniz de, kart taşıyan güçlü bir çektirme hızlı bir şekilde stresli bir kabusa dönüşebilir. Birkaç on yıl önce, çeken bir köpeğin 'çaresi', hayvanın tasmasını ağır hizmet tipi bir boğma zinciriyle değiştirmek olurdu. Bunun sonucu genellikle mutsuz bir köpekti ve tasmasıyla her yürüdüğünde boğulup sıçradı.Neyse ki, köpek koşum takımları artık çoğu mal sahibi tarafından geleneksel tasma ve tasma yerine tercih ediliyor ve kısma zinciri neredeyse geçmişte kaldı. Bu makalede, kayışını alışkanlıkla çeken ve atlayan bir yavru için, çekmesiz köpek koşum takımlarının nasıl oldukça etkili olabileceğine daha yakından bakacağız.

Çekmesiz bir köpek koşum takımının nasıl takılacağı ve kullanılacağı hakkında size bol miktarda yararlı bilgi sağlamanın yanı sıra, bu kılavuza piyasadaki en iyi çekmesiz köpek koşum takımlarından on tanesini incelemeye adanmış bir bölüm ekledik. .

Bernese dağ köpeği karışımı

Bir Bakışta: En Sevilen Çekme Takozlarımız

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Alıcı Rehberi

Öyleyse neden geleneksel bir tasma ve tasma yerine çekmeyen bir köpek koşum takımı kullanmayı düşünmelisiniz? Yaka ve tasma takan güçlü çekici köpekler, ciddi boyun yaralanmalarına ve buna bağlı sağlık sorunlarına maruz kalabilir.

Ne yazık ki, köpeğinize ne kadar geri çekilirseniz, size karşı o kadar sert çeker ve ciddi bir yaralanma olasılığı o kadar artar. Çekme gerektirmeyen emniyet kemeri, köpeğinizi ağrıya veya yaralanmaya neden olmadan kontrol etmek için özel olarak tasarlanmıştır.Bu kılavuz, dışarı çıkıp bir tane satın almadan önce çekmesiz iyi bir emniyet kemerinin tüm önemli özelliklerinde size yol gösterecektir. Yerleştirme, köpeğinizi çekmemesi için eğitme ve daha fazlasını içeren önemli faktörlere bakalım.

Yaka ve Tasma Dezavantajları

Yaka büyük baskı yapar Hayvan tasmasını geri çektiğinde veya ileri atladığında köpeğin trakea ve yemek borusunda. Bu basınç köpeğin nefes borusuna veya nefes borusuna zarar verebilir. Trakea, köpeğinizin soluduğu havayı akciğerlerine taşıyarak köpeğin boynunun önünden aşağıya doğru ilerler.

Trakea, tüpün etrafında dolanan ve açık tutan esnek bir kıkırdak halkası ile çökmesi önlenir. Trakeanın arkasında yemek borusu bulunur. Yemek borusu, yiyecek ve suyu köpeğin midesine taşıyan tüptür.Bir köpek bir tasma ve tasmayı sertçe çektiğinde, trakea ve yemek borusunun yumuşak, savunmasız yapıları ezilebilir. Şiddetli vakalarda, trakea tamamen çökebilir, bu da köpek için ciddi solunum güçlüklerine ve sahibi için ağır bir veteriner faturasına yol açabilir!

Küçük köpek ırkları, o bölgedeki kasların seyrek olması nedeniyle özellikle trakeal çökmeye karşı hassastır. Çekmenin neden olduğu trakeal yaralanmaların cerrahi düzeltme gerektirebileceğini ve birçok köpeğin bu tür travmalardan asla tam olarak iyileşmediğini unutmayın. Daha küçük köpekler için bir koşum takımı almak isteyeceksiniz özellikle küçük köpekler için yapılmıştır .

Köpekler Neden Çekiyor

Köpeğinizin neden çektiğini ilk başta anlayabiliyorsanız, soruna bir çözüm bulmanız mümkün olabilir. Popüler şehir efsanesinin aksine, köpekler size hükmetmeye ve 'sürü lideri' olmaya çalıştıkları için tasmalarını takmazlar.

Aslında köpeklerin çekmesinin birkaç nedeni var: 1. Köpekler, heyecan verici bir yere gitmek için acele ettikleri için çoğunlukla tasmayı çekerler!
 2. Bu tasmayı taktığınızda, köpek arkadaşınız 'walkie' zamanının geldiğini bilir!
 3. Tüylü arkadaşınız parka gitmek için acele ediyor, bu yüzden sizi oraya daha hızlı ulaştırmak için tasmasını çekiyor!
 4. Köpekler genellikle sahiplerinden daha hızlı yürürler!
 5. Bu nedenle, köpeğinizin beğenisine göre çok yavaş yürüyorsanız, son konumun tatminini geciktirin.
 6. Kendi hızınızda gevşek bir tasma ile yürümek köpeğiniz için öğrenilmiş bir davranıştır, doğal değil.
 7. Köpekler, sahiplerini de beraberinde sürükleyerek dikkatlerini çeken şeylere doğru hareket etme eğilimindedir.

Köpekleri çekme nedenleri dışında, yanlış ekipman kullanmak çekme davranışlarına katkıda bulunabilir. Çekmesiz bir kayış veya kafa askısı, genellikle çekme davranışını önlemek için en iyi ekipman olarak kabul edilir ve köpeğinizi gevşek bir tasma üzerinde kibarca yürümesi için eğitirken son derece yardımcı olabilir.

Geleneksel Kuşaklar ve Çekme Yok

Normal bir köpek koşum takımı, genellikle köpeğin sırtındaki koşum takımının üstüne sabitlenmiş bir tasma aparatına sahiptir. Ne yazık ki, bu tasarım köpeğin karşıt refleksini tetiklediği için köpeği çekmeye teşvik edebilir.

Muhalefet refleksi, köpeğin kayış tarafından koşuma karşı uyguladığı baskıya karşı geri çekilme içgüdüsel tepkisidir. Örneğin, tasması ile bir köpek yavrusu size doğru çekmeye çalışırsanız, muhalefet refleksi sayesinde büyük olasılıkla hemen geri çekilecektir.

Çekmesiz bir koşum takımı genellikle tasma bağlantı noktası köpeğin göğsünün altına sabitlenmiştir. Bu, köpeğin tasmayı çekmesini fiziksel olarak zorlaştırır ve ayrıca, köpeğin boynuna kısmen oturan bir koşum takımının neden olduğu boğulma olasılığının daha düşük olduğu anlamına gelir.Temel, ön klipsli, çekmesiz köpek koşum takımı, tasmanın kaldıraç noktasını değiştirerek çalışır. Bu nedenle, köpek tasmasını çektiğinde, koşum takımı köpeği yana çevirir ve hayvanın herhangi bir ileri ilerleme kaydetmesini engeller. Bu, tasmayı çekme çabasını köpek için anlamsız bir egzersiz haline getirir.

Çekmesiz Kablo Gruplarının Farklı Türleri

Yani, çekmesiz köpek koşum takımının iki temel stili vardır. Ön klips koşum takımı ve halter tarzı koşum takımı. Her tür farklı bir amaca hizmet eder, bu nedenle ikisine de bakalım ve hangi durumlar için en iyi şekilde kullanıldıklarını görelim.

Ön klipsli, çekmesiz emniyet kemeri: İlki, daha önce de bahsettiğimiz gibi, ön tarafında, sizi öne çekmesine izin vermek yerine köpeğinizi çektiğinde yana çevirerek çalışan bir tasma klipsi eklentisine sahiptir. Ön klipsli tasarıma sahip çekme gerektirmeyen koşum takımlarının çoğunda ayrıca köpeğin sırtındaki koşum takımının üstüne sabitlenmiş bir klips bulunur.Halter tarzı, çekmesiz kayış: İkinci yaygın olarak kullanılan çekmesiz koşum tipi, baş-yulardır. Baş-askılı kayışlar, köpeğin burnuna ve boynuna uyacak şekilde tasarlanmıştır. Baş askıyı namlu ile karıştırmayın; farklı amaçlara hizmet eden tamamen farklı iki cihazdır. Bir baş-askılı koşum, inatçı bir köpeğin tasmasını çekmesini önlemek içindir.

Alternatif olarak sivri uçlu tasmalar

Uzun yıllardır sivri uçlu veya kıskaçlı tasmalar vardır ve güçlü köpeklerin tasmayı çekmesini, akmasını ve zıplamasını önlemek için sıklıkla bir araç olarak kullanılmıştır. Ama sivri uçlu tasmalar nedir ve acımasızlar mı? Bir sivri uçlu tasma, içe bakan sivri uçlu zincir bağlantılarından yapılır. Tasma, normal düz bir yakaya sabitlediğiniz gibi sivri uçlu tasmaya takılır.

Bir sivri uçlu yaka, pozitif cezalandırma yoluyla çalışır. Köpek tasmasını çektiğinde veya çekerken, tasma hayvanın boynuna baskı uygular. Köpek çekmeyi bırakır bırakmaz, basınç serbest kalır ve rahatsızlık durur. Böylece köpek tasmayı çekmenin rahatsız edici olduğunu öğrenir ...

Bununla birlikte, sivri uçlu tasma doğru kullanılmadıkça, köpeğin yaralanması mümkündür, bu nedenle, bunu yapmadan önce bir eğitmene danışmadıkça onları önermiyoruz. Çatal bir eğitim aracıdır ve doğru kullanılırsa, bir köpeği çekmemesi için eğitmede etkili olabilir. Uç, yalnızca köpeğinizle diğer olumlu pekiştirme teknikleri başarılı olmadıysa bir eğiticinin rehberliğinde kullanılmalıdır.Güçlü Bir Çektirmeyi Kullanma

Köpeğiniz çok güçlü bir çekiciyse, ona çekmek yerine gevşek bir tasma ile yürümeyi öğretmeniz gerekir. Köpek, önünüze geçmeye çalışmak için tasmasını çekmek yerine, siz ilerleyene kadar yanınızda kalmayı öğrenmelidir. Köpekler bir arka klipsli koşum takımı, jikle zinciri, sivri uçlu tasma veya düz yakayı çekmeye daha meyillidir.

Bu nedenle, kontrolü sağlamak için evcil hayvanınızın göğsünün önünden geçen bir ön klipsli emniyet kemeri kullanmanız gerekecektir. Son derece güçlü çekiciler olan ve kontrolden çıkma eğilimi olan köpekler için, tercih edeceğiniz ilk eğitim aracı bir baş durdurucu olmalıdır.

Tasma Kontrolü

Bazı köpekler, sanki bir halat çekme oyununa giriyormuş gibi, tasmayı tutup çekerek çok sinir bozucu bir alışkanlık geliştirirler. Bazen bu, cadde boyunca yürürken olur ve ikiniz de tasmaya takılırsanız tehlikeli olabilir!

Ama neden bazı köpekler tasmayı ısırıp çekiyor? Retrieverler de dahil olmak üzere bazı ırklar, ağızlarında bir nesne taşımayı rahatlatıcı bulurlar. Diğerleri tüm aktiviteyi sizden tepki alan eğlenceli bir oyun olarak görür. Pek çok köpek gergin enerji dolu olduklarında tasmasını ısırır ve kavrar.

Köpeğinizin tasma çiğneme alışkanlığını iyileştirmenin birkaç yolu vardır:

 1. Köpeğinizi çiğnemek yerine alternatif bir davranış sergilemeye teşvik etmeyi deneyin.
 2. Örneğin, köpeğinizden tasmasını ısırmasını değiştirmek için oturmasını veya uzanmasını isteyin.
 3. Ayrıca iki tasma kullanabilirsiniz; biri köpeğin koşum takımında, diğeri yakasında.
 4. Dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldırmak için ihtiyaç duyduğunuzda iki kayış arasında geçiş yapmanız yeterlidir.

Tasma Reaktivitesi

Genellikle köpekler çevrelerindeki bir şeye tepki gösterirler. Bu, yanınızdan geçen başka bir köpek, bir kaykay veya bisikletle yanınızdan geçen biri veya hatta caddenin karşı tarafında size koşan biri olabilir. Bazı köpekler, onları heyecanlandıran bir şey gördüklerinde tasmalarını zorlayarak akciğerlere atmaya, havlamaya ve hatta arka ayakları üzerinde durmaya teşvik edilir.

Çoğu zaman, dış uyaranlara karşı bu istenmeyen tepkilere kaygı neden olur. Köpeğiniz, belki de tasma tarafından kısıtlanmış hissettiği ve evcil hayvanınızın endişeli hissetmesine neden olan bir durumdan kaçamadığı için uyaranla karşılaştığında sıkıntıya düşer.

Köpeğinizi bu şekilde tepki verdiği için ne kadar çok cezalandırırsanız, davranışının o kadar kötü olacağını anlamak önemlidir. Bunun nedeni, cezanın, köpeğinizin belirli bir uyarıcıya maruz kaldığında hissettiği olumsuz tepkiyi güçlendirmesi ve evcil hayvanınızın daha da üzgün ve endişeli hissetmesine neden olmasıdır. Aşırı tepkisel davranışları çözmek için, profesyonel, olumlu bir pekiştirici eğitmen veya veterinerinizden yardım almanız gerekir.

Ayrıca, köpeğiniz üzerinde size daha fazla kontrol sağlamak için ön klipsli, çekmesiz bir kayış veya baş durdurucu kullanarak, evcil hayvanınızı uyarana tepki verme şansı bulamadan uzaklaştırmanıza olanak tanır. Köpeğinize 'burada' gibi sözlü bir komuta yanıt vermeyi öğretmeyi deneyin ve siz uyarandan uzaklaşırken evcil hayvanınızın yanınızda yürümesine izin vererek odak değişikliğini ödüllendirdiğinizden emin olun.

Çekmesiz Kablo Demeti Takma

Bu nedenle, çekmesiz bir koşum takımının köpeğinizi tasmayı çekme alışkanlığından kurtarmaya yardımcı olacağını düşünüyorsanız, bu kılavuzun ürün inceleme bölümüne bakın (bağlantıyı buraya ekleyin) ve evcil hayvanınız için mükemmel koşum takımını seçin. Çekmesiz uygun bir kayış seçtikten sonra, onu nasıl takacağınızı bilmeniz gerekir.

Bu iş için kumaş şerit ölçüsüne ihtiyacınız olacak. Alternatif olarak, ölçümleri almak için bir parça ip veya köpeğinizin tasmasını kullanabilir ve ardından ihtiyacınız olan şekli elde etmek için ipi bir cetvelin üzerine yerleştirebilirsiniz.

Çekme gerektirmeyen bir kayış için köpeğinizi ölçmekle ilgili dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar:

 1. Harness boyutları markadan markaya değişir.
 2. Alman çobanınızın büyük değil, ekstra büyük olduğunu varsaymayın.
 3. Büyük Danimarkalılar ve Mastiffler geldi tamamen farklı bir kategori .
 4. Her bir koşum tipi için daima üreticinin boyutlandırma kılavuzunu izleyin.
 5. Çoğu koşum takımı, köpeğinizin 'çevresi' nin bir ölçümünü yapmanızı gerektirir.
 6. Çevresi, köpeğin vücudunun en geniş kısmının etrafındaki, ön bacaklarının hemen arkasındaki çevredir.
 7. Yavru köpeğinizin alt boynunun çevresinde güçlü çekicilerin ölçülmesi gerekebilir.
 8. Çekme gerektirmeyen bazı kayış markaları, köpeğinizin göğsünü ölçmenizi gerektirir.
 9. Bu, omuzdan omuza göğüs boyunca yatay mesafedir.
 10. Kayışları evcil hayvanınızın yaklaşık boyutuna getirin önce koşum takımını köpeğinize takarsınız.
 11. Emniyet kemeri evcil hayvanınıza takıldıktan sonra, mükemmel uyumu elde etmek için gerekli tüm ayarlamaları yapabilirsiniz.
 12. Çekmesiz bir kayış, kayışların altına iki parmağınızı sığmayacak kadar sıkı takılmamalıdır.
 13. Emniyet kemerini çok gevşek takmayın.
 14. Bu, koşum takımının kaymasına, potansiyel olarak sürtünmeye ve hatta boğulmaya neden olabilir.
 15. Halter tarzı çekmesiz bir kayış kullanıyorsanız, kaymaması için takıldığından emin olun.
 16. Ancak koşum, zavallı köpeğinizin nefes alamayacağı kadar sıkı olmamalıdır!

Favorilerimiz

Kılavuzumuzun bu bölümünde, sizi zaman alıcı bir arama zahmetinden kurtarmak için, sizin adınıza bugün piyasadaki en iyi çekmesiz köpek koşum takımlarından on tanesini incelemek için zaman ayırdık. Bu listede, çalışan köpekler için daha uygun olanlar da dahil olmak üzere birçok farklı stil var.

Bu koşum takımlarının her biri savaşta test edilmiştir ve 'çekmesiz' olarak sınıflandırılmasına olanak tanıyan farklı özelliklere sahiptir. Bir koşum takımı satın almadan önce köpeğinizin bireysel eğilimlerine her zaman dikkat etmelisiniz, ancak aşağıdaki listedeki en iyi seçimlerimizden herhangi biri, yavrularınız için harika bir başlangıç ​​noktasıdır.


RUFFWEAR Çekme Donanımı Yok

RUFFWEAR, Ön Sınıf Köpek Koşum Takımı, Yansıtıcı ...
 • UZATILMIŞ AŞINMA İÇİN ÜRETİLDİ: Hafif, dayanıklı ve ...
 • 2 KAYIŞ BAĞLANTISI NOKTASI: Göğüste güçlendirilmiş dokuma ayağa kalkar…
 • KONFOR İÇİN PEDLİ: Göğüs ve karın boyunca köpük dolgulu şeritler ...
 • ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR UYUM: Tam kullanım için 4 uygun ayar noktası ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Ruffwear çekmesiz kayış, güçlü bir çekici olan bir köpekle başa çıkmak için özel olarak tasarlanmıştır. Kayış, tüm gün takılacak şekilde üretilmiştir ve ağır günlük kullanımda bile yıllarca dayanacak hafif, dayanıklı kumaştan yapılmıştır. Tasarımın takılması ve çıkarılması kolaydır, bu da onu kıpır kıpır bir köpekle kullanım için ideal hale getirir.

İhtiyaç duyduğunuz ekstra kontrolü sağlamak için, emniyet kemeri arkada ve ön tarafta iki kayış bağlantı noktası ile donatılmıştır. Emniyet kemeri, en kararlı çektirmenin bile çabalarına dayanacak şekilde göğüs boyunca güçlendirilmiş dokuma ile düşünceli bir şekilde tasarlanmıştır ve arkaya yerleştirilmiş 'V' halka tasma eki, daha fazla güvenlik için ağır hizmet tipi alüminyumdan yapılmıştır.

Köpeğinizi rahat ettirmek için koşum takımının göbeğine ve göğsüne takılan ve eşit yük dağılımı sağlayan köpük dolgulu şeritler vardır. köpek koşarken , yürümek veya dinlenmek. Evcil hayvanınıza mükemmel uyumu sağlamak için kayış, köpeğinize tam bir hareket alanı sağlayan dört ayar noktasına sahiptir.

Güzel tasarım dokunuşları arasında, köpeğinizin kimlik etiketlerini güvenle saklayabileceğiniz kolay erişimli bir kimlik cebi bulunur. Kayış, altı heyecan verici renkte parlak, kolayca görülebilen kumaştan yapılmıştır ve köpeğinizin zayıf ışıkta yürüyüşler sırasında oldukça görünür olmasını sağlamak için yansıtıcı kaplama vardır.

Severiz bu koşum takımının hafif ve dayanıklı bir kumaşa sahip olması. Kolay giyilir, kolay çıkarılır bir tasarıma sahiptir. Çift kayış bağlantı noktaları vardır ve kolay erişim po kimlik cebi vardır. Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli renkler vardır.


Rabbitgoo Köpek Koşum Takımı

rabbitgoo Dog Harness, Çekmesiz Hayvan Koşum Takımı…
 • 【BÜYÜK KÖPEK DONANIMI】 - ★ Boyun Çevresi Ölçümü: 16.1 '-…
 • 【ÇEKME YOK, BOĞULMA YOK pull - Çekmeyen köpek koşumumuz…
 • 【KULLANIMI KOLAY】 - Bu sorunsuz baş üstü kayışının kullanımı kolaydır ...
 • 【TAMAMEN AYARLANABİLİR】 - Bu ayarlanabilir kayış, 4 kolay ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

En çok satan Rabbitgoo çekmesiz köpek koşum takımı, siyah dahil beş farklı renkte sunulur. Emniyet kemeri, boğulma ve bununla ilişkili sağlık problemleri olan köpeğin boynundaki ezilme yaralanmalarına neden olmadan çeken köpekleri kontrol etmeye yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Ekstra güvenlik için iki metal tasma halkası vardır ve kemer göğsü bağlantı klipsi çekmeyi önler. Köpeğiniz çekmemek için eğitildikten sonra, arka tasma ekini izole olarak kullanabilirsiniz.

Kullanıcılar, Rabbitgoo koşum takımındaki hızlı açılan tokaları ve kolay takılan, kolay çıkarılabilen tasarımını seviyor. Koşum takımını köpeğin başının üzerine kaydırın, bağlayın, kayışları mükemmel bir şekilde oturacak şekilde ayarlayın ve işte hazırsınız! Ekstra kontrol sağlamak ve köpeğinizi arabaya yüklerken yardımcı olmak için koşumun üst kısmına takılan bir kumaş tutma kolu vardır.

Taşıma askısı, köpeğin vücudunun tam çevresinden geçen, kolayca ayarlanabilen dört kayışla 'Y' şeklinde tasarlanmıştır. İki boyun askısı ve iki göğüs kemeri, uzama alanıyla mükemmel bir uyum sağlar ve köpeğinizin koşumdan kayması veya boğulma konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Taşıma askısının hafif, dayanıklı naylon Oxford malzemesinin temizlenmesi kolaydır, bu da köpeğinizin en çamurlu yürüyüşlerden sonra bile akıllı görünmesini sağlar. Yumuşak yastıklı ekstra dolgu köpeğinizi rahat tutar ve nefes alabilen file, en sıcak günlerde evcil hayvanınızın serin kalmasına yardımcı olur.

husky rotweiller

Severiz Bu koşum takımının ön ve arka tasma ekleri, birçok renk çeşidi vardır ve kolayca ayarlanabilir. Tasarım aynı zamanda büyümeye de olanak tanır. Zayıf ışık koşullarında güvenli yürüyüşler için, sizi ve köpeğinizi yüksek düzeyde görünür kılmak için kayış, süper parlak yansıtıcı şeritlerle donatılmıştır.


Big Dog Harness Ayarlanabilir Yansıtıcı Yelek

BABYLTRL Big Dog Harness Çekmesiz Ayarlanabilir ...
 • Ekstra Büyük Boy: Göğüs Çevresi 32-42 inç. Şunlar için mükemmel emniyet kemeri ...
 • Çekme ve Boğulma Yok: Çekme basıncı eşit olarak dağıtılır…
 • Giymesi Kolay ve Ayarlanabilir: Basit tasarıma sahip bu evcil hayvan koşum takımı ve ...
 • Sağlam Kullanışlı Sap: Evcil köpek koşumumuz sağlam D halkasıyla birlikte gelir ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu çekmesiz köpek koşum takımı, özellikle güçlü, büyük köpekler göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır; bu nedenle, bir golden retriever, Danua, Bernese dağ köpeği veya benzeri bir köpeğiniz varsa, Big Dog çekmesiz koşum takımı mutlaka sahip olunması gereken aksesuardır sen.

Big Dog koşum takımı, çekme basıncını köpeğin vücuduna ve hassas boyun bölgesinden uzağa eşit bir şekilde dağıtmak için tasarlanmıştır. Kemerin takılması ve çıkarılması kolaydır ve çabuk geçmeli tokalarla sabitlenir. Tamamen ayarlanabilir kayışlar, evcil hayvanınız için mükemmel bir özel uyum sağlar. Ekstra kontrol ve destek için güçlü bir 'D-halkası' kayış bağlama noktası ve sağlam bir tutma kolu vardır.

Kayış, sizi ve köpeğinizi geceleri görünür durumda tutmak için yansıtıcı bir kayışa sahiptir ve nefes alabilen file astar ve yumuşak sünger dolgu, köpeğinizin hava nasıl olursa olsun her zaman serin ve rahat olmasını sağlar.

Severiz Bu koşum takımının özellikle daha büyük ırklar için yaratıldığını ve kolay takılıp çıkarılabilen bir tasarıma sahip olduğunu. Özel bir uyum için tamamen ayarlanabilir kayışlara ve ekstra kontrol için ekstra bir tutacağa sahiptir. Ayrıca gece güvenliği için yansıtıcı bir şeride sahiptir.


Kurgo Köpek Koşum Takımı

Kurgo Köpek Koşum Takımı | Pet Yürüyüş Kemeri |…
 • Everyday Dog Harness - Rahat, hafif yürüme koşumu…
 • Çekmesiz Eğitim Klipsi - Evcil hayvan koşum takımı, şu amaçlarla kullanılmak üzere bir ön D-Halkasına sahiptir:
 • Köpek Emniyet Kemeri içerir - 10 inçlik köpek emniyet kemeri ile birlikte gelir ...
 • Beden ve Fit - Beden, boynu 16-25 inç olan köpeklere uyar ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Kurgo köpek koşum takımı, ekstra küçükten ekstra büyüğe çeşitli boyutlarda mevcuttur ve sahip olduğunuz köpek cinsi ne olursa olsun, mükemmel özel uyum için tamamen ayarlanabilir. Bu çekmesiz köpek koşum takımı, en güçlü çektirmeyi kontrol etmedeki yüksek kalitesi ve etkinliği sayesinde Amazon'da oldukça yüksek oranlara sahiptir. Kayış, kolayca ayarlanabilen beş noktaya ve Weinerlock plastik hızlı açılan tokalara sahiptir, bu da takmayı ve çıkarmayı kolaylaştırır.

Ön 'D halkası' çekmesiz kayış bağlantı noktası, ekstra kontrol için ek bir arka kayış halkası ile tamamlanır. Emniyet kemeri ile birlikte gelir, böylece ürünü köpeğinizi arabanızda güvenle gezdirmek için kullanabilirsiniz. Ancak, emniyet kemerinin resmi olarak çarpışma testine tabi tutulmadığını bilmelisiniz.

Severiz Bu koşum takımının geniş bir boyut seçeneği ve beş adet kolayca ayarlanabilen noktaya sahip olması. Aynı zamanda hızlı açılan tokalara ve iki ek kayış noktasına sahiptir. Ürün, üretim hatalarına karşı ömür boyu garantilidir.


PoyPet No Pull Dog Harness

PoyPet Çekmesiz Köpek Koşum Takımı, Şok Önü Yok ...
 • 2018 YENİ SÜRÜM, KULLANIMI SÜPER KOLAY: Bu, çekmeyen köpek koşum takımında ...
 • ÇEKME VE BOĞULMA YAPILMAZ: Öndeki kılavuz köpek koşumumuzda iki sağlam ...
 • RAHAT BİR FIT'İN KEYFİNİ ÇIKARIN: Bu köpek yansıtıcı koşum takımı çift elastik ...
 • MAKSİMUM KONFOR, GÜVENLİK VE AYARLANABİLİRLİK İÇİN TASARLANDI: Yastıklı ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

PoyPet No-Pull köpek koşum takımı, çok çeşitli parlak renklerin yanı sıra gri ve siyahın ince tonlarında gelir. Bu popüler ve yüksek puan alan emniyet kemeri yakın zamanda bir yükseltmeden geçti ve kullanımı artık çok kolay. Çabuk geçmeli tokalar ve kolay ayarlanabilen kayışlardan oluşan basit sistem, meşgul köpek sahipleri ve alıngan yavrular için ideal olan hızlı ve kolay açılıp kapanabilen bir tasarım sağlar.

Kayışta, çekme ile mücadeleye yardımcı olmak için güçlendirilmiş dokuma ile sağlam bir metal ön tasma bağlantı noktası bulunur. Ek kontrol ve daha rahat yürüyüşler için bir arka klips de vardır. Çekme basıncı, boğulmayı önleyerek köpeğin vücuduna eşit olarak dağıtılır.

Kayış, daha fazla rahatlık için elastik göbek kayışlarına sahiptir ve size ekstra kontrol sağlayan yastıklı bir tutma yeri vardır. Tutamak ayrıca emniyet kemeri halkası görevi görebilir. Yansıtıcı dikişin geniş alanı, geceleri iyi bir görüş sağlar ve sizi ve yavrularınızı yürüyüşlerde güvende tutmaya yardımcı olur.

Severiz Üreticinin bu ürün için% 100 garanti sunduğunu. Aynı zamanda geniş bir renk yelpazesine ve mükemmel malzeme yapısına sahiptir. Yastıklı tutamak ekstra kontrol için faydalıdır. Kol, emniyet kemeri halkası olarak da kullanılabilir.


ICEFANG Taktik Köpek Harness

2X Metal ile ICEFANG Taktik Köpek Koşum Takımı…
 • (İpuçları ve Bakım talimatı): 1: Bu Emniyet Takımı bir… ile kullanılmamalıdır.
 • (2x METAL TOKA): 2 x Metal Toka (1000 lb Proof-Load Testi) ...
 • (ÇEKME / GÜVENLİK KONTROLÜ YOK): Kayışı öne çekme yok ...
 • (ELLER SERBEST TAŞIMA): İki 1 'Molle Şeridi (Küçük: 3 x Kanca ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Icefang koşum takımı, çekme eğiliminde olan çalışan köpeklerde kullanılmak üzere tasarlanmış ve üretilmiştir. Kayışta, çekmeyi önlemek için bir ön klips kayış ataşmanı bulunur. Tokalar, omuz noktasında 1.000 lb yük testine tabi tutulmuştur; bu, köpek tasmasını çektiğinde veya ciğerlerini çektiğinde en fazla baskıyı alır.

Yenilikçi tasarım, koşum takımını kaçmaya karşı korumalı hale getirir ve koşumun yapısında kullanılan kutu dikişi, sağlam kumaşın aşırı gerilim altında bile yırtılmamasını sağlar. Rahat yürüyüş için bir arka klips ve bir tutma kolu dahildir size ekstra kontrol sağlamak ve gerekirse köpeğinizi aracınızın içine ve dışına kaldırmanıza izin vermek için.

Severiz Bu koşum takımının arkasında, yanlarında ve göğsünde cırt cırtlı yama vardır, böylece köpek çalışırken gerektiği gibi uygun rozetleri veya nişanları takabilirsiniz. Yük testine tabi tutacakları vardır ve çalışma ve hizmet köpekleri için mükemmeldir. Ön ve arka kayış bağlantı noktalarına sahiptir ve yüksek kaliteli kumaşlardan üretilmiştir.


Babyltrl Gümüş Büyük Köpek Koşum Takımı

Dremel 7300-PT 4.8V Kablosuz Evcil Köpek Çivisi…
 • Evcil hayvan tırnak bakımı ve öğütücü - Bu döner alet bir evcil hayvan tırnağıdır ...
 • Değişken hız - İki dönüş hızı, güvenli ve dikkatli olmanızı sağlar ...
 • Hafif - Hafif, kablosuz döner alet şunlarla çalışır:
 • Batarya - 7300-PT 4.8V döner alet, iki yıllık ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Ekstra büyük Babyltrl Silver koşum takımı, sizi çeken büyük bir köpek üzerinde daha fazla kontrol sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Göğüs çevresi ölçüsü 35 ila 43 inç arasında olan Babyltrl koşum takımı, Alman çobanları, altın avcıları, Amerikan çukur boğaları ve benzerleri dahil olmak üzere çoğu büyük ırka uyacaktır.

Kayışta, yalnızca köpeğinizin kimlik etiketlerini takmak için kullanılacak entegre bir tasma vardır.

Koşum takımını yapmak için yalnızca en güçlü malzemeler kullanılır ve tasarım, sahiplerin en kararlı çektirmelerle başa çıkmasına izin vermek için tasarlanmıştır. Taşıma askısının arkasındaki benzersiz, üçgen bağlantılı kayışlar, ek güç ve yırtılma önleme özelliği sağlar.

Taşıma askısının önündeki ve arkasındaki iki sağlam, dayanıklı metal 'D-halkası' güvenli bağlantı noktaları sağlar. Çekme basıncı, köpeğin vücuduna eşit olarak dağıtılır, böylece boyun üzerine baskı uygulanmaz, yaralanma ve rahatsızlık önlenir.

Taşıma askısının ayarlanması ve takılması son derece kolaydır ve Quick-snap tokalar, sorunsuz, kolay takma ve kolay çıkarma özelliği sağlar. Kayışların ayarlanması da hızlı ve basittir ve her seferinde evcil hayvanınız için mükemmel bir özel uyum sağlar.

Severiz Bu kuşamın geceleri ekstra güvenlik için donatıldığından, kuşamın naylon dokuma kayışlarda yansıtıcı şeritlere sahip olduğu. Ayrıca, size ekstra kontrol sağlamak için koşum takımının arkasında sağlam bir tutma kolu vardır. Bu koşum takımı, büyük ve güçlü çeken köpekler için tasarlanmıştır. Güçlü ve dayanıklı malzemelerden yapılmıştır ve ön ve arka güçlendirilmiş kayış ayar noktalarına sahiptir.


BARKBAY Çekmesiz Köpek Koşum Takımı

BABYLTRL Silver Big Dog Harness Çekmesiz ...
 • XXL Boyutu: Göğüs Çevresi 45-53 inç. Büyükler için Perfect Silver Harness ...
 • Yırtılmaya Karşı Yüksek Direnç: Benzersiz üçgen bağlantılı kayışlar…
 • Çekme Yok ve Boğulma Yok: Köpek koşumumuz 2 Sağlam Metal D Halkalı…
 • Giymesi ve Ayarlaması Kolay: Bu, çekmesiz koşum takımının takılması kolaydır ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Barkbay köpek koşum takımı, size büyük, güçlü bir köpek üzerinde daha fazla kontrol sağlamak için tasarlanmış, önden klipsli, ağır hizmet tipi bir koşum takımıdır. Kablo demeti siyah, pembe / siyah, mavi / siyah ve kırmızı / siyah renklerinde gelir. Tüm renk tonlarında sizi ve köpeğinizi geceleri daha görünür kılmak için yansıtıcı şeritler bulunur.

Barkbay koşum takımı, arabanıza kolayca girip çıkmanızı sağlamak ve köpeğiniz yürüyüş sırasında asi hale gelirse size ekstra kontrol sağlamak için arkada kullanışlı bir tutma kolu ile donatılmıştır.

Severiz bu kablo demetinin daha fazla kontrol için ön klips tasarımına sahip olması. Daha iyi gece görüşü için akıllı bir renk seçeneği ve yansıtıcı şeritlere sahiptir. Büyük, güçlü çekiciler düşünülerek özel olarak tasarlanmıştır.


WINSEE Ayarlanabilir Kablo Demeti

WINSEE Köpek Koşum Takımı Çekmesiz, Evcil Hayvan Koşum Takımları ...
 • 【Kilitlenebilir Yakalı XL Köpek Koşum Takımı】 Ayarlanabilir Boyun Çevresi: ...
 • 【Yansıtıcı Kayışlar ve Sağlam Sap】 Bunun yansıtıcı kayışları ...
 • 【Ayarlanabilir ve Özelleştirilebilir Boyun ve Göğüs Çevresi Uyumu】 Uyum ...
 • 【Çekme ve Boğulma Yok】 WINSEE köpek koşum takımı 2…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Winsee çekilmez köpek koşum takımı, kimlik etiketi takmak için bir tasma ile birlikte gelir. Koşum, orta ve ekstra büyük ırklara uyacak şekilde tasarlanmıştır ve yapımında kullanılan malzemelerin tümü dayanıklı ve ağır hizmete uygundur.

amerikan kabadayı için en iyi köpek maması

Kuşam, mükemmel bir uyum için tamamen ayarlanabilir. Tasarım, köpeğin uyguladığı çekme basıncının hayvanın vücuduna eşit bir şekilde dağıtılmasını sağlayarak boyun bölgesindeki hassas yapılardan kaçınılmasını sağlar.

Bağlama noktaları, koşumun önüne ve arkasına takılır ve iki 'D halkası', bunların yerinden çıkmasını önlemek için güçlendirilir. Kullanılan Quick-snap tokalar, emniyetli kilitlidir, koşum takımını kaçmaya karşı korumalıdır, ancak yine de takıp çıkarması kolaydır.

Yumuşak sünger dolgu, kolay temizlenen 1680D naylon Oxford kumaş, en kararlı çiğnemeye bile dayanacak kadar sağlam. Kayışta mükemmel gece görüşü için yansıtıcı kayışlar bulunur ve evcil hayvanınız için aracınızın içinde ve dışında ekstra kontrol ve yardım için kullanışlı bir tutma kolu vardır.

Severiz bu koşum takımının kimlik etiketi takmak için bir bileziğe sahip olması. Kolayca giyilip çıkarılacak şekilde tasarlanmıştır ve tamamen ayarlanabilir. Süper güçlü, yoğun kumaşıdır ve iyileştirilmiş gece görüşü ve güvenliği için yansıtıcı kayışlara sahiptir.


PUPTECK Çekmesiz Köpek Koşum Takımı

YAVRUĞU Çekme Yok Köpek Koşum Takımı Ayarlanabilir Temel ...
 • Boyut: M - Kayış genişliği 3/4 ', göğüs çevresi ...
 • Malzeme: Yüksek yoğunluklu dokuma ile yüksek kaliteli naylon kumaş ...
 • Ayarlanabilir: Kayışlar maksimum rahatlık sağlayacak şekilde ayarlanabilir ...
 • Güvenli: Plastik klipsli kapatma ve eklenmesi için iki ağır hizmet D halkası ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bütçesi kısıtlı olanlar için, Pupteck çekilmez köpek koşum takımı, faturaya uyabilir. Bu kayış, siyah dahil güzel bir renk yelpazesine sahiptir. Emniyet kemeri küçük, orta ve büyük boylarda gelse de, tasma sabitlemeleri sadece arkada olduğundan, muhtemelen daha küçük köpeklerde kullanım için en uygun olanıdır.

Pupteck, ekstra dayanıklılık için yüksek yoğunluklu dokuma eklenmiş yüksek kaliteli naylon kumaştan yapılmıştır. Tüm kayışlar tamamen ayarlanabilir, böylece mükemmel ve güvenilir bir oturuş için kuşamınızı özelleştirebilirsiniz. Dayanıklı plastik klips kapakları uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmıştır ve iki ağır hizmet 'D halkası' değerli ekstra güvenlik sağlar.

Severiz bu koşum takımının takılması ve çıkarılması hızlı ve kolaydır. Bu kayış, iyi bir renk yelpazesine sahiptir ve çekmeyi seven küçük köpekler için mükemmel bir seçimdir. Yüksek kaliteli naylon kumaş yapıya ve tamamen ayarlanabilir kayışlara sahiptir. Ayrıca arka kayış bağlantı noktasına sahiptir.


Sıkça Sorulan Sorular

Kılavuzumuzun bu bölümünde, çekmeyen köpek koşum takımları hakkında en sık sorulan bazı soruları yanıtlıyoruz. Aradığınız bilgiyi bulamazsanız, lütfen bize bir e-posta gönderin veya aşağıdaki yorumlar bölümünde sorunuzu sorun, size yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız!

S: Köpeğim tasmasını gerçekten çok sıkı çekiyor. Onu durdurmak için ne yapabilirim?
Y: Yapmanız gereken ilk şey, kılavuzumuzun tamamını okumaktır! Tasmasını çeken bir köpeğiniz varsa ne yapmanız gerektiğine dair burada pek çok yararlı tavsiye ve ipucu bulacaksınız. Ayrıca, sizin için incelediğimiz çekmesiz köpek koşum takımlarından birine yatırım yapmanız gerekecektir. Sonra, köpeğinizin çekmemesi için bir eğitim vakası. Bu zaman ve sabır gerektirir, ancak sonunda çabaya değecektir.

S: Çekmesiz emniyet kemeri nasıl çalışır?
C: Çekme gerektirmeyen bir koşum takımı, koşumun ön tarafında, köpeğin göğsüne yerleştirilmiş bir tasma bağlantı noktasına sahiptir. Asi evcil hayvanınız tasmayı çektiğinde, koşum takımı köpeği yana çevirerek sizi öne çekmesini engeller.

S: Çekmesiz köpek koşum takımı zalim midir?
C: Hayır. Emniyet kemeri doğru şekilde takılırsa ve kullanılırsa, zalimce değildir. Kemerin, tüm kayışların altına iki parmağınızı sığacak kadar sıkı takıldığından emin olun. Bu, koşum takımının kaymamasını, köpeğinizin kaçmasına, boğulmasına veya cildini ovmasına izin vermemesini sağlar. Kayış çok sıkı olursa, kemer kayışlarının altında deri sıkışabilir ve ağrıyabilir ve köpeğiniz serbestçe hareket edemez.

S: Bir baş durdurucu köpeğimi tasmasını çekmekten kurtarır mı?
C: Bir baş askısı kesinlikle köpeğinizin tasmasını çekmesini önlemeye yardımcı olacaktır. Bununla birlikte, baş askıları bazı köpekler için üzücü olabilir ve sadece köpeğinize çekmemeyi öğretirken bir eğitim yardımı olarak kullanılmalıdır. Her zaman veterinerinizin veya köpek davranış uzmanınızın gözetiminde bir baş durdurucu kullanın. Asla uzatılmış kayışı olan bir baş askısı kullanmayın. 30 metrelik bir çizginin ucuyla çarpan koşan bir köpeğin kuvveti ciddi yaralanmalara neden olabilir.

S: Bir köpek koşum takımı köpeğimi daha fazla çekecek mi?
C: Bir köpek tasmasının gerilmesine karşı tasmasının gerildiği hissini çeker. Yaygın inanışın aksine, bir koşum takımı köpeğinizin daha fazla çekmesine neden olmaz. Bununla birlikte, köpeğiniz bir tasma ve tasma çekerse, alışkanlığı iyileştirmeye yardımcı olması için ona çekmesiz bir kayış takmayı deneyin.

S: Kafa askısı, namlu ile aynı mıdır?
C: Hayır. Baş askı, köpeği çekmekten vazgeçirmek için tasarlanmıştır. Bir ağızlık, bir köpeğin yememesi gereken şeyleri ısırmasını veya yemesini önlemek için tasarlanmıştır.

S: Boğucu tasma köpeğimin çekmesini engelleyebilir mi?
C: Maalesef, bir boğucu tasma veya zincir kullanmak, köpeğinizin tasmasını çektiğinde fiziksel olarak yaralanmasına neden olabilir. Köpeğiniz ne kadar çok rahatsızlık hissederse, acının kaynağına o kadar çok çeker. Bu nedenle, çekme problemi, daha iyi olmaktan ziyade bir boğma bileziği ile daha da kötüleştirilebilir.

Son düşünceler

Daima çekmeyen bir kayış seçin ve bunu köpeğinizin tasmasını çekme alışkanlığını kırmak için bir eğitim yardımı olarak kullanın. Köpeğinizin çekme alışkanlığını kırmaya yardımcı olması için önerilen, çekmesiz bir köpek koşum takımı kullanın.

Bir eğitim yardımı olarak doğru şekilde kullanılmazsa, baş askıları köpeğinizde yaralanmaya ve ağrıya neden olabilir. Çekme gerektirmeyen bir koşum takımı, koşumun ön tarafında bir tasma bağlantı noktasına sahiptir. Normal bir koşum takımının arkasında bir bağlantı noktası vardır.

Köpeğinize tasmasını çekmemesini öğretmek için sabırlı ve tutarlı bir eğitimin kullanılabileceğini asla unutmayın. Normal bir tasma ve tasma ya da başka tür bir kayışla şansınız yoksa, çekmesiz seçeneğe geçmeyi deneyin ve yavrularınızın nasıl tepki verdiğini görün.

Yorumlar