Danalar için En İyi XXL Kuşağı: Derecelendirmeler ve Yorumlar

Danalar için En İyi XXL Kuşağı: Derecelendirmeler ve Yorumlar

Köpeğiniz yürüyüşe çıkmaya hazır olduğunda en zarif hayvanlar olmayabilir, ancak Danua, hayattan daha büyük olan cinsine uyan ilgi çekici bir kişilik sunar. Onun uzun ve zayıf olması, diğer ırklara kıyasla mükemmel bir koşum takımı bulmayı zorlaştırıyor.

Ancak, köpeğinizin davranışını yönetmek söz konusu olduğunda, özellikle görülecek ve yapılacak heyecan verici şeyler olduğunda, itaat eğitiminin ötesinde bir yedek planınız olması gerekir. Daha büyük bir koşum takımı bulmak isteyeceksiniz çünkü büyük köpekler dane veya mastiff gibi hemen hemen gerektirir ' her şey dev . 'Burada, Büyük Danimarkalılar için onları güvende tutmanıza ve gerektiğinde muhafaza etmenize yardımcı olabilecek en iyi koşum takımlarına bakacağız. Bu XXL boyutundaki koşum takımları, diğer dev köpek ırkları için de iyidir. Sadece sığacaklarından emin olmak için yavrularınızı ölçtüğünüzden emin olun!

Bir Bakışta: Danimarkalılar İçin En İyi Kablo Grupları

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Danua için Koşum Takımları: Satın Alma Rehberi

Danua'nızı yürümek, itaatkar ve nispeten iyi huylu olsalar bile, kolay bir başarı değildir. Bağlanırken heyecanlı kıpırdanmaktan, koşum takımı çıktığında tamamen boğulmaya kadar, büyük köpeğinizin dışarı çıkmaya büyük bir tepki vermesini bekleyebilirsiniz.

Danimarkalılar son derece güçlüdür, bu nedenle, eğer köpeğiniz gerçekten çekmeyi seviyorsa, tasma eğitimi genellikle sağlık sorunları yaratabilir. Bu, bir koşum takımı ile eğitimi önemli kılar, böylece maliyetli veteriner faturalarıyla karşılaşmazsınız. Yürümeyi herkes için daha kolay ve daha keyifli hale getirmek için, Dane'iniz için en iyi koşum takımı için alışveriş yaparken aramanız gerekenler burada.

Malzemeler

Belki de Danimarkalı'nızın koşum takımı için en önemli husus, ağır hizmet malzemeleridir. Köpeğiniz çiğnemese bile, bu nazik devlerin hızlı hareket edebilmesi (ve sizi yanlarında götürebilmesi), koşum takımı üzerinde çok fazla strese hazırlanmanız gerektiği anlamına gelir.Ağ örgülü kayışlar genellikle küçük köpekler veya hassas nefes borusu olanlar için ideal olsa da, Danimarkalıların kırılmayı önlemek için daha ağır malzemelere ve güçlendirilmiş kayışlara ve dikişlere ihtiyacı vardır. Danimarkalılar gibi büyük köpekler için çoklu tokalar Velcro kapamalardan daha iyidir ve polyester veya diğer malzemeler örgü için tercih edilir.

Aynı zamanda, çıkması zor olan bir koşum takımı, heyecan verici veya korkutucu bir şey olduğunda büyük tepkiler verme eğiliminde olan köpekler için yararlıdır. Eğer köpeğin bir kaçış sanatçısı , daha kalın kayışlar ve tam kapsamlı kayışlar, hafif örgülü Velcro seçeneklerinden daha iyi bir seçim olabilir.

Çekmesiz Tasarım

Danimarkalıların çoğu bir noktada tasmalarını takıyor, ancak daha itaatkar köpekler, onlara hatırlattığınızda sakinleşme eğiliminde. Ancak çoğu büyük köpek için, özellikle tasma için ön ataşmana sahip olanlar için çekmesiz bir tasma idealdir. Bunun gibi seçenekler buraya dev cins yavrularınız için iyi bir uyum sağlayabilir.Köpeğinizin tasma ile yürüme konusunda eğitime ihtiyacı varsa, ön ataşman arkanızda yürürken onu yolda tutarak onu daha etkili bir şekilde eğitmenize yardımcı olabilir. Aynı zamanda, çekmesiz bir kayış, tüm kuvveti tek bir noktaya yerleştirmek yerine, baskıyı köpeğinizin vücuduna dağıtmaya yardımcı olur.

Genel olarak, kuvveti eşit olarak dağıtmak tüm köpekler için daha sağlıklıdır, ancak özellikle kendilerine (veya size) zarar verebilecek serseri köpekler için çok önemlidir. Ayrıca, bir koşum takımının tamamının başarısız olma olasılığı daha düşükken, bir tasmanın biraz güç uygulayarak kayması veya yırtılması daha olasıdır.

Yansıtıcı Özellikler

Cinsin birçok renk varyasyonu olmasına rağmen, en yaygın Danimarkalılar daha koyu renklidir ve bu da onların karanlık koşullarda görülmesini zorlaştırabilir. Kayış üzerindeki yansıtıcı iplik veya oldukça görünür paneller, yavrularınızın gece maceralarında görülme şansının daha yüksek olduğu anlamına gelir.

El feneri tutucusu gibi diğer ışık özellikleri de hem siz hem de köpeğiniz için görünürlük sağlamaya yardımcı olabilir. Neyse ki, birçok taktiksel koşum takımı, elinizde el feneri bulundurmak da dahil olmak üzere sizi acil durum senaryolarına hazırlamaya yardımcı olan ekstra özelliklere sahiptir.Dar Göğüs Paneli

Köpeğinizin çok dar bir gövdesi olduğundan, daha geniş panelli koşum takımları en iyi uyumu sağlamayabilir. Çoğu emniyet kemeri boyutu boyun veya göğüs ve kolan ölçülerine bağlıdır, bu nedenle en iyi uyumu belirlemek için kuşamın hem ölçülerini hem de yapısını kontrol edin.

Kalın bir ön panel, dar gövdesi üzerine düz olarak uzanmayacağı için, Danimarkalı'nızın göğsünü veya bacaklarını ovuşturabilir. Benzer şekilde, uygun değilse, daha kısa gövdeli bir koşum köpeğinizin ön bacaklarının altından geçebilir. Daha kapsamlı bir kayış, her şeyin yerinde kalmasına da yardımcı olabilir.

Kaldırma ve Emniyet Kolları

Dane'iniz için, özellikle de köpek yavrusu aşamasından çıktığında, bir tutamak bir zorunluluk gibi görünmeyebilir. Ancak bir tutamak, yaralanmış veya ameliyat olmuş köpeklerin rehabilite edilmesine yardımcı olabilir ve ayrıca köpeğiniz aşırı heyecanlanırsa ve kaçmaya çalışırsa yararlı olabilir.

Kulplar ayrıca, köpeğinizi araç içindeyken bir şekilde içeride tutmak için emniyet kemerini sapın içinden geçirebileceğiniz için araba sürmek için idealdir. Köpeğinizin boyutuna bağlı olarak, eğilmeden veya eğilmeden koşum kolunu tutabilirsiniz, bu da maceralı senaryolarda kontrolü korumaya yardımcı olabilir.Tokalar ve Kayışlar

Gösterişli bir yavruyu koşumlarına sokmak, boyutları ne olursa olsun karmaşık olabilir. Ama Danimarkalılar için bir duruşma haline gelebilir! Biraz sabırsız olan Danua ile uğraşırken takması kolay bir emniyet kemeri aramak çok önemlidir.

Köpeğinizin kafasının üzerinden herhangi bir şey kaydırmanız veya bir boşlukta pençeleriyle savaşmanız gerekmediği için yandan ve üstten bükülen kayışlar en kolayıdır. Bir kez takıp ayarlayabileceğiniz ve gevşetmeden çıkarabileceğiniz bir kayış idealdir ve ayrıca köpeğinizle dışarı çıkmaya hazırlanırken size zaman ve hayal kırıklığı kazandırabilir.

Büyük Danimarkalılar İçin En İyi Koşum Takımları

Danua koşum takımlarını anlamak özellikle zor olabilir. Bu devasa köpekler, özel bir sahibi ve minimumda ayarlanabilir bir koşum takımı alır. Geniş kasaları ve derin sandıkları, ekipmanlarının büyük gövdelerine minimum kısıtlama ile uyacak şekilde ayarlanmasını gerektirir.Kibar Dev'iniz için dayanıklı bir emniyet kemeri mi arıyorsunuz? Aşağıdaki liste hiçbir şekilde her şeyi kapsamazken, sizi doğru yola sokacak birçok farklı seçenek vardır. İster bütçeniz sınırlı olsun, ister biraz daha fazlasını karşılayabiliyor olun, aşağıda Great Dane koşum takımları için en iyi seçeneklerimizin bir listesi verilmiştir.


Rabbitgoo Çekmesiz Koşum Yelek

rabbitgoo Dog Harness, Çekmesiz Hayvan Koşum Takımı…
 • 【BÜYÜK KÖPEK DONANIMI】 - ★ Boyun Çevresi Ölçümü: 16.1 '-…
 • 【ÇEKME YOK, BOĞULMA YOK pull - Çekmeyen köpek koşumumuz…
 • 【KULLANIMI KOLAY】 - Bu sorunsuz baş üstü kayışının kullanımı kolaydır ...
 • 【TAMAMEN AYARLANABİLİR】 - Bu ayarlanabilir kayış, 4 kolay ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Tam göğsü kapatan çekmesiz tasarım, Rabbitgoo'nun koşum takımını aktif Danimarkalılar için mükemmel bir seçenek haline getirir. Ön D halkası, köpeğinizi çekmeden tasma yürüyüşü konusunda eğitmenize olanak tanır ve koşum takımını açmak veya kapatmak için harcadığınız süre boyunca hızlı açılan tokalar azalır.

Dört ayarlanabilir kayış (ikisi boyunda ve ikisi göğüste), boğulmadan veya kaymadan köpeğinizin uyumunu kişiselleştirmenizi sağlar. Ayrıca, yastıklamalı naylon oxford malzemeler dayanıklı ancak daha büyük köpekler için hafiftir.Aerodinamik yansıtıcı şeritler, geceleri görünürlüğü artırmaya yardımcı olur, böylece ince siyah rengi seçseniz bile (turuncu, yeşil ve kırmızı da mevcuttur), yoldan geçenler yine de geceleri yavru köpeğinizi görebilir. Yalnızca dört boyut seçeneği olmasına rağmen, her bir boyut sekiz inç kadar değişir, böylece köpeğinizin ölçüleri nerede yatarsa ​​yatsın mükemmel bir uyum elde edebilirsiniz.

Severiz Yansıtıcı dikiş, köpeğinizi geceleri görünür tutar ve çekmesiz tasma ekleri, çekmeye karşı hemen eğitime başlamanıza olanak tanır. Ayarlanabilir kayışlar, her bedene uyumun Dane veya XXL köpeğinizin bedenine göre değişebileceği anlamına gelir ve üst tutma yeri kontrolü korumaya yardımcı olur.


EXPAWLORER Big Dog Harness

EXPAWLORER Big Dog Harness - Yumuşak Yansıtıcı ...
 • DOĞRU BOYUT ÖNEMLİDİR: Köpek koşum takımının boyutu L ...
 • ÇİFT KONTROL GÜVENLİDİR: Güçlü bir kauçuk halka tasarlandı ...
 • HİÇBİR ÇEKME TASARIMI DAHA ÜCRETSİZDİR: Köpek koşum takımı tasarlandı ...
 • GECE YANSITICI BANT DAHA GÜVENCELİ: Naylon köpek ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

En büyük Danimarkalılar için, EXPAWLORER’ın büyük köpek koşum takımı yürüyüşlerde güvenliği ve kontrolü sürdürmek için rahat ve etkilidir. Çekmesiz stil, baskıyı yavrularınızın göğsüne eşit olarak dağıtır ve dolgu, hangi maceraya atılırsanız çıkın onları rahat tutmaya yardımcı olur.

Yastıklı arka panel, bir tutacak ve D halkası eki ve ayrıca görünürlüğü artırmak için geniş bir yansıtıcı şerit içerir. Malzeme, nefes alabilen ve hızlı kuruyan, ancak aynı zamanda ağ veya benzeri malzemeden daha dayanıklı olan naylondur.

Her kayış, ağır hizmet tipi paraşüt klipsleri kullanır ve kayışlar, rahat göğüs ve mide koruması sağlamak için geniştir. Kemerin ön kayışında dolgu yoktur, ancak çok geniş olduğu için bu çoğu köpek için sorun olmayacaktır.

Severiz kauçuk sapın kontrol ve stabilite sağladığından ve dayanıklı Naylon malzemenin hava koşullarına ve çiğnemeye direndiğinden emin olun. Geniş yansıtıcı şerit, karanlık koşullarda mükemmel görüş sağlar ve yan tokaların, göbek altı tokalarının aksine daha büyük köpeklere takılması kolaydır.


Friends Forever Dog Harness

Çekme Köpeği Yok Büyük Irk - Eğitim ...
 • Sürtünmeden üstün konfor
 • Çekme basıncı vücuda eşit olarak dağıtılır ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Geniş ayarlanabilirlik (yalnızca iki boyut mevcuttur) ve kolay açılıp kapanabilen şekillendirme, Friends Forever'ın koşum takımını daha büyük Danua'lar için harika bir seçenek haline getirir. Yavru köpeğinizin sırtındaki yastıklı kapsama alanı, onları yakın tutmaya yardımcı olan bir tutamağa sahiptir.

Hem göğüs hem de vücut kayışlarındaki dikiş, geceleri daha iyi görünürlük için 3M yansıtıcı malzemeye sahiptir ve ayrıca arka kısımda yansıtıcı bir panel vardır. Kemerin ön kısmı yalnızca kayış olduğu için tek kayış seçeneği bir D halkası ekidir.

Üretici çekmesiz bir kayış olduğunu öne sürse de, yavru köpeğinizi çekmemesi için eğitmek için ideal değildir. Bununla birlikte, çekme kuvvetini köpeğinizin vücuduna dağıtır, böylece yürürken kendilerini boğmazlar.

Severiz Bu koşum takımının geniş ayarlanabilirlik ve boyut aralığına sahip olduğunu ve kalıplanmış sapın ellerinizi incitmeden iyi bir tutuş elde etmenizi sağlar. Yavru köpeğinizin sırtından giymesi kolaydır, başlarının veya pençelerinin üzerinden kaymasına gerek kalmaz. Geniş kayışlar ayrıca köpeğinizin derisini kesmeyi de önler.


OneTigris Taktik Hizmet Köpek Yelek

OneTigris Taktik Köpek Koşum Takımı, Çekmez Yelek ...
 • 【Farklı Boyutlara Sahip Yükseltilmiş Versiyon | Lütfen Referans ...
 • Kolay Ayarlanabilir Köpek Koşum Takımı: Trafik kontrolü için üst tutma yeri, 4 ...
 • MOLLE Sistemi ve Askeri Tarz: Her iki tarafta iki MOLLE bulunur ...
 • Moral Yaması Eklemek için Kanca ve Döngü Paneller: Bir tam uzunlukta…
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

İşlerini ciddiye alan Büyük Danimarkalılar için, OneTigris taktik koşum takımı onları gerçek bir bekçi köpeği gibi hissettirecek. Yapı naylon olduğundan dayanıklıdır ve dolgu, uzun süreli kullanım için rahat olmasını sağlar.

Dört hızlı açılan toka, koşum takımını kolayca takmanıza ve aynı hızla çıkarmanıza olanak tanır. Ayrıca yanınızda götürmeniz gereken ekipman veya kimliğiniz varsa, uyumlu poşetleri veya diğer öğeleri kolaylıkla kabul eden cırt cırtlı panelleri takdir edeceksiniz.

Evcil hayvanınız için tatlı su veya ikramlar gibi küçük eşyaları sabitlemek için X şeklinde bir bungee bile var. Ayrıca üstte, köpeğinizi gerektiği gibi kontrol etmek için bir tutamak ve alternatif tasma takmak veya bir kimlik etiketi asmak için ön tarafta bir V-halka bulunur.

Severiz Bu taktik yeleğin, MOLLE poşetlerini veya kimlik bilgilerini takmanıza izin veren döngü şeritlerine sahip olması, bunu hizmet köpekleri için harika bir koşum takımı haline getirir. Birden çok hızlı açılan tokalar, koşum takımını köpeğinizin üzerine yerleştirmeyi ve sabitlemeyi kolaylaştırır.


YOGADOG Ağır Hizmet Tipi Harness

YOGADOG Heavy Duty Dog Harness, Önleyin ...
 • EKSTRA DAYANIKLI KABLO - 26-34 inç göğsü olan köpekleri takın (Ölçün…
 • ÖZEL ELASTİK TUTAMAK TASARIMI - Uzatılmış ...
 • SÜPER KONFORLU - Yumuşak havalandırma yastığı, ...
 • GÜVENLİ KULLANIM - Yansıtıcı dikiş ve hava koşullarına dayanıklı naylon dokuma…
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Özellikle sincap yürüyüşlerinde olan (veya sadece sincapların peşinden gitmek isteyen!) Danimarkalılar için daha erişilebilir bir kol idealdir ve YOGADOG’un koşum takımı bunu sağlar. Dolgulu kayış, yüksek bir çekme direncine sahiptir (üretici başına 450 pound) ve malzeme katmanları sayesinde köpeğiniz için rahat kalır.

Sap ayrıca doğrudan göğüs kayışına da takılır, böylece köpeğiniz onu geri çektiğinizde hissedebilir, bu da heyecanlı köpekler için itaat eğitimine yardımcı olabilir.

Her bir kayış boyutu (üç seçenek vardır) çok çeşitli göğüs ölçümlerine uyar, böylece köpeğiniz büyüdükçe her zaman ayarlayabilirsiniz. Hızlı tıklama tokaları, kayışları hızlı bir şekilde takarken, kayışları gitmeleri gereken yere getirmek biraz pratik gerektirebilir.

Severiz Daha uzun sap, eğilmeden köpeğinizin kontrolünü korumanıza izin verir. Perdeli naylon kayışlar ağır hizmete uygundur ve görünürlük için yansıtıcı dikişlere sahiptir ve bol miktarda dolgu olmasına rağmen, kayış hantal hissetmez veya hacimli görünmez. Çekmeye karşı tamponlamak için bol miktarda dolgu vardır ve iplik, geceleri iyi görüş sağlamak için oldukça yansıtıcıdır.


Sıkça Sorulan Sorular

Büyük Danimarkalılar ile koşum takımı ile ilgili sorunlar hakkında sık sorulan sorular burada.

S: Danua'mın Hangi Boyutta Kablo Demetine İhtiyacı Var?

C: Büyük Danimarkalılar büyük köpeklerdir, ancak aynı zamanda zayıf ve dardırlar. Tipik olarak bir büyümüş Danua 28 ila 32 inç boyunda ve 110 ila 175 pound ağırlığında. Eşleşmek için daha büyük bir emniyet kemeri isteyeceksiniz o dev köpek sandığı Dane üzerinde bir koşum takımı kullanmayı planlıyorsan.

Bir koşum takımı satın alırken Danimarkalı'nızın göğüs ve boyun ölçülerini ve aynı zamanda vücut tipine uygunluğunu aklınızda bulundurun. Diğer büyük köpeklerin aksine, Danimarkalıların geniş göğüsleri yoktur ve nispeten küçük kafaları, baş üstü tip koşum takımlarıyla uyum sorunları oluşturabilir.

Bulmak genellikle daha kolaydır Fransız buldozer gibi daha küçük bir koşum takımı doğar Bu nedenle, doğru olanı bulmanız biraz daha uzun sürerse cesaretiniz kırılmasın. Dane laboratuar / dane gibi karışır biraz daha küçük olabilir, bu yüzden bunu aklınızda bulundurun.

S: İlgilenmem gereken Danua Sağlık Sorunları Var mı?

C: Birçok evcil hayvan sahibi, nefes alma ve diğer nefes borusu sorunları nedeniyle köpekleri için tasmalar üzerinde koşum takımı arıyor. Ama aynısı Büyük Danimarkalılar için de geçerli mi? Tam olarak değil.

Çünkü çok büyükler Büyük Danimarkalıların genellikle kalça displazisi ve osteoartrit gibi sağlık sorunları vardır. . Ne yazık ki, yaklaşık on yıl ortalama beklentisiyle, nispeten kısa ömürleri de var. Yavru köpeğinizi sağlıklı tutmak için iyi bir diyet ve bol miktarda egzersiz gereklidir.

Bununla birlikte, Danimarkalılar şişkinlik adı verilen bir hastalığa da duyarlı oldukları için, birçok veteriner, evcil hayvan sahiplerini, köpeklerini yemek zamanlarında çok sayıda egzersize dahil etmemeleri konusunda uyarmaktadır. Tabii ki, evcil hayvanınıza ve onun sağlık ihtiyaçlarına özel tavsiyeler için köpeğinizin veterinerine danışmalısınız.

Köpeğinizin yürüyüşe çıkma veya koşum takımı kullanma yeteneğini etkileyebilecek diğer sağlık sorunları şunlardır: kalça displazisi Bu, topallık, sert arka bacaklar, koşma, sertlik, ayağa kalkmada güçlük ve kas tonusu kaybı gibi bir 'tavşan zıplaması' gibi belirtiler gösterir.

Köpeğiniz daha önce veterineri gördüyse ve sağlık sorunlarından sonra iyileşme üzerinde çalışıyorsa, etrafta dolaşmalarına yardımcı olmak için saplı bir koşum takımı en yararlıdır.

S: Büyük Danimarkalıların Tasma ile Eğitilmesi Zor mu?

C: Yürüyüşlere çıkmak ve yeterli egzersiz yapmak, Danua'nızı hayatı boyunca sağlıklı tutmanın çok önemli bir parçasıdır. Ancak bu büyüklükte bir köpek tasmalı yürüyüşe geldiğinde paranızın karşılığını almanızı sağlayabilir!

Yetişkin bir köpeği eğitmek zor olabilir, ancak Dane'in köpek yavrusu olduğunda başla sağlıklı alışkanlıklar ve kalıplar oluşturmak çok daha kolay olacaktır. Köpeğiniz zaten bir yetişkin olsa bile, eğitim imkansız değildir. Danimarkalı'nız memnun etmeye heveslidir, ancak aynı zamanda keşfetmeye de heveslidir, bu nedenle tasma eğitiminde rahat ve sağlam bir koşum takımı ve bolca sabır gerekir.

Son düşünceler

Bir Danua tasma takılıyken kontrol altında tutmak her zaman kolay değildir, ancak en iyi kayış seçeneklerimizden herhangi biriyle, muhtemelen daha kolay vakit geçireceksiniz! Özelliklere gelince, Rabbitgoo No-Pull Harness Vest'in çoğu Dane sahibi için mükemmel bir seçenek olduğunu düşünüyorum.

boksör koşum takımları

Rabbitgoo koşum takımının biri önde diğeri arkada olmak üzere iki tasma halkası vardır, bu nedenle Danua'nızı daha uysal bir şekilde yürümesi için eğitmek için ideal, gerçekten çekmesiz bir tasma. Y şeklindeki emniyet kemeri, köpeğinizin başının üzerinde kolayca kayar ve kolayca kilitlenir ve ayarlamalar neredeyse sınırsızdır.

Daha küçük cinsler için koşum takımlarının aksine, Rabbitgoo’nun versiyonu, sürtünmeyi önlemek için tamponlu naylon oxford'dur. Hiçbir malzeme evcil hayvanların çiğnemesine gerçekten direnemezken, naylon oxford bir köpek koşum takımında gördüğüm daha ağır kumaşlardan biridir.

Tek olası dezavantaj, koşum takımını başlarının üzerine geçirmekten hoşlanmayan köpeklerdir. Bu durumda, mükemmel bir alternatif EXPAWLORER Big Dog Harness, köpeğin sırtına takılır ve daha sonra büyük (ve heyecanlı) ırklara sahip sıkıcı kayma görevlerinden kaçınarak tokalar.

Yorumlar