Dev XXL Irkları İçin En İyi Köpek Kasaları (Mastiffler, Danimarkalılar ve Daha Fazlası)

Dev XXL Irkları İçin En İyi Köpek Kasaları (Mastiffler, Danimarkalılar ve Daha Fazlası)

Karar verme köpek sandığında dikkatli planlama gerektirir, ancak Mastiff veya Dane gibi büyük cins başka bir karmaşıklık katmanı ekler. Köpeğinizin içinde olmak isteyeceği bir şeye ihtiyaç duymanın yanı sıra, sandık, özellikle köpeğiniz agresif veya endişeli ise, bu dev ırkların taleplerini karşılamalıdır. Bu aynı zamanda genellikle finansal olarak daha etkili bir karardır ve devinizi satın almak kadar basit veya ucuz değildir. büyük köpek oyuncak .

Ayrıca gerçekten büyük bir sandık alırsanız, bunu yapmanız gerekeceği korkusu da var. onun için yer aç evinde! Mobilyalarınız yerine oturma odanızın odak noktası olan muhafazanın evinizi ele geçirmesini istemezsiniz. Kasanın evinizde çalışabileceğinden veya düz görünümden gizlenebileceğinden emin olmak da dikkate alınması gereken bir şeydir.Korkma! Dev ırkınız için mükemmel sandığı bulmak değil imkansız görev. En iyisini seçmenize yardımcı olmak için, işi bitirecek ekstra büyük köpek sandıklarının bir listesini ve aşağıda bazı pratik tavsiyeleri derledik.

Bir Bakışta: Dev Irklar İçin Favori Kasalarımız

Frisco 54 Çift Kapılı Dev Irklar İçin Köpek Sandığı
Bizim Puanımız

En iyi değeri

Frisco 54in. Köpek SandığıChewy.com'da görüntüle
Bizim Puanımız

Popüler Seçim

Midwest XXL Sandık

Amazon.com'da görüntüleyin
Frisco Tek Kapılı 54 inç Köpek Kasası
Bizim Puanımız

Bütçe SeçimiFrisco Tek Kapı

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com veya Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Alıcının Kılavuzu ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Açık havada dev cins köpek

Bir sandığın görevi rahatlık ve güvenlik sağlamaktır ve aynı zamanda evcil hayvanınızı taşımak için de kullanılabilir. Araçla seyahat etmek için gereklidir ve hava yolculuğu için gereklidir. Önemi göz önüne alındığında, bir sandık seçerken ödevinizi yaptığınızdan emin olun. İşte taahhütte bulunmadan önce göz önünde bulundurmanız gereken birkaç nokta.

Köpeğinizin Boyutu

Uygun boyutlandırma köpeğinizin sandıklarında mutlu ve sağlıklı olmasını sağlamak için çok önemlidir. Ayağa kalkıp özgürce dönebilecekleri ve hatta oynayabilecekleri kadar büyük olmalıdır. Bununla birlikte, köpeğinizi sıkışık bir alana zorlamak istemeseniz de, sandık, güvenlik faktörünü kaybedecek kadar büyük olmamalıdır, bu da sandık koymanızın nedenlerinden biridir.

Güvenlik faktörü dediğimizde, köpeklerin sandığın küçük alanından hoşlandıklarından bahsediyoruz, bu da onların bir yerde yaşamaya ihtiyacım var . Çok büyükse, kendilerini güvende hissetmeyecekler. Aynı şekilde, etrafta ne kadar fazla hareket etmek zorunda kalırlarsa, özellikle kaçmaya eğilimli iseler, o kadar fazla sorunla karşılaşabilirler.Ulaşılabilirlik

Tüm kasalar en az bir kapıyla gelir, ancak bazıları iki kapıyla gelir. İki kapılı bir muhafazaya sahip olmak bir avantaj olabilir, çünkü özellikle zaman zaman hareket ettirecekseniz, kasa yerleştirme konusunda size daha fazla seçenek sunar.

Kendinize sormanız gereken birkaç erişilebilirlik sorusu daha var. Bunlar, temizlik, besleme ve yatak takımlarını yerleştirme veya çıkarma gibi şeyler için içeriye kolayca erişip erişemeyeceğinizi içerir. Köpeğinizin sandığı açmak için yanınızda olmanıza mı ihtiyacı var, yoksa kendi başına içeri girebilecek mi?

Köpeğinizin Yaşı

Yetişkin bir köpek için sandık satın alıyorsanız köpeğinizin yaşı önemli değildir, ancak genç köpekler farklı bir hikaye. Yavruların boyutları değişecek, bu nedenle yetişkin boyutlarının ne olacağının farkında olmalısınız. Köpeğiniz önemli ölçüde büyüyecekse, yaşlandıkça çıkarabileceğiniz bir bölme paneli olan bir sandık bulun.

Sandık Konumu

Bu kılavuzdaki tüm kasalar dev cins köpekler için yapılmıştır. Bu, muhtemelen 54 inç yükseklikte olacakları anlamına gelir. Uzun olacaklar ve evinizde onlar için yeterli alana ihtiyacınız olacak. Köpeğinizi dışarıda kasaya koymanızı önermiyoruz, ancak yaparsanız, kasanızın güneş ışığından uzak olduğundan emin olun. Kasalar ısınabilir ve köpeğiniz için potansiyel sağlık tehlikeleri oluşturabilir.corgi karışımı

Taşınabilirlik

Kasanızı yolda yanınıza almanız gerekecek mi? Öyleyse, beğendiğiniz modellerin taşınabilirliğini düşünün. Bazı modeller katlanarak saklama ve taşıma kolaylığı sağlarken diğerleri yalnızca tek parça halinde gelir. Bu eşyayı birçok yere götürecekseniz, en iyisi tek parça kasalardan kaçınmaktır. Ancak daha büyük bir köpeğiniz varsa muhtemelen uçakla seyahat etmeyeceksiniz. Eğer öyleysen, var uyulması gereken kurallar ve taşıyıcıları düşünmek isteyeceksiniz (sandıkları değil) seyahat için uygun .


Kasa Türleri

Tel Köpek Sandığı

Şimdi eğlenceli şeyler zamanı - ne tür kasalar var? Kasa kategorilerini, her birinin artıları ve eksileri olan beş ana gruba ayırabiliriz.

Tel Kasalar: Tel kasalar, evcil hayvan sahipleri arasında popüler bir seçimdir. Birçoğu onları bölümlemenize izin veriyor, bu sadece bir sandık satın almak istiyorsanız güzel. Aynı zamanda kalın tüylü köpekler için mükemmel bir seçimdir, temizlenmesi kolaydır ve seyahat etmeniz veya sandığı saklamanız gerektiğinde genellikle kolayca katlanabilirler. Elinizde bir kaçış sanatçısı varsa, bu sandık türü genellikle çıkması en kolay olanıdır.Plastik Kasalar: Plastik kasalar, kaçmaları daha zor olduğundan Houdini köpeklerini tutmak için uygundur. Her zaman küçük alanlarda kıvrılmış bulduğunuz köpek için rahat bir seçimdir ve havayolu seyahatlerinde kullanımı kolaydır. Ancak plastik kasaların dezavantajları da yok değil, bazıları bu, daha az hava sirkülasyonu olduğu için sıcak çalışıyorlar. Evcil hayvanınızın bir kaza geçirmesi ve tüylü arkadaşınızın çevresinde olup bitenleri görmesine izin vermemesi durumunda temizlemek de zordur.

Yumuşak Taraflı Kasalar: Yumuşak kenarlı kasalar daha küçük köpeklerde daha iyi çalışır. Ağır hizmet seçeneği arayan işletme sahibi için yumuşak kenarlı kasalardan uzak durun. Küçük bir köpeğiniz varsa, bu türün portatif olduğunu, iyi saklandığını ve seyahat için uygun olduğunu söyleyeceğiz - ancak yıkıcı köpekler ve kazalar söz konusu olduğunda iyi dayanmaz.

Ağır Hizmet Kasaları: Listemizdeki neredeyse tüm sandıklar, yıkıcı köpeklerin yok edilmesini önlemek ve kaçan sanatçıları yerlerinde tutmak için ağır hizmet kategorisine giriyor. Bu kasalar genellikle güzel değildir, ancak işlevsellikleri onları harika yapan şeydir. Ayrıca daha pahalı olma eğilimindedirler, ancak bir kasa için daha fazla ödeme yapmak, hasarlı mobilyaları değiştirmek zorunda kalmaktan daha iyidir.

Alternatif Kasalar: Alternatif kasalar, bazı evcil hayvan sahiplerinin kendileri için uygun bulduğu geleneksel olmayan bir seçenektir. Bu tür, standart kasalardan farklı olan herhangi bir şey olabilir ve genellikle kasanın evinize daha etkili bir şekilde karışmasına yardımcı olan bir kaplama (ahşap gibi) içerir. Hatta bazı kasalar sehpa gibi mobilyaların yerini alarak yerden tasarruf edebilir ve çift görev yapabilir. Bu tür bir sandığı, ahşabı çiğneyip yok edebilecek 'yok edici' köpekler için önermiyoruz.
Dev Irklar İçin Favori Kasalarımız

Mastiff açık havada

Bir dizi bütçe ve çeşitte en iyi seçimlerimize hemen göz atalım. Bu kasaların çeşitli ihtiyaçlarınıza hizmet edeceğini unutmayın. 100 pound'un üzerindeki tüm köpekler için uygun olmalı ve 'XXL' köpek tanımına uygun olmalıdır. Büyük Danimarkalılar ve Mastiffler, büyüklüklerine gelince hem dev ırklar hem de 'XXL' olarak kabul edilir.


Frisco 54in. Çift Kapılı Köpek Sandığı

Frisco 54 Çift Kapılı Kasa
 • Değer için en iyi genel seçim.
 • Kolay temizlenen plastik tava.
 • Güvenlik için gömme menteşeler.
 • Kolay montaj (alet yok).
 • Daha büyük köpekler için mükemmel yükseklik.
 • Çift kapı, konum esnekliği sağlar.
 • Siyah elektro kaplama.
Chewy.com'da görüntüle

Frisco Çift Kapılı 54 inç köpek sandığı, dev cins köpekler için en iyi seçimimizdir. Bu sandık, güvenlik ve bütçeyi çok büyük bir boyutta birleştiriyor. Bu sandık, Mastiffler, Great Danes veya Saint Bernards için mükemmeldir. İçlerinde ayağa kalkıp dönmeleri için bolca yer olacak. Bunu biliyoruz, çünkü Love Your Dog'daki baş editörümüz aslında iki çoban köpeğine sahip ve bu büyüklükte bir sandıkta gayet iyi durumda.

Peki hangi özelliklere sahip? Çift kilitli kapılara ve kolaylıkla içeri ve dışarı kayan dayanıklı bir plastik tepsiye sahiptir. Bu, kazalardan sonra temizliği hem hızlı hem de kolay hale getirir. Çift kapılı giriş, Dev ırkınızın serbestçe gelip gitmesine olanak tanır ve kasanın evinizde konumlandırılması konusunda esneklik sağlar.

Bu sandığın montajı kolaydır. Herhangi bir alete ihtiyacınız yok. Panelleri yerine kilitleyen bir pim sistemi ile bir araya getirirsiniz. 54 inçlik alan ayrıca dev ırkınızın en sevdiği köpek yatağı için bolca yer sağlar. Geceleri treni sandık yapmayı planlıyorsanız bu harika. Ayrıca, alanı Kibar Dev'iniz için rahat bir yer haline getirmeye yardımcı olur. Kabul edelim - dev ırklar uyumayı sever. Mümkün olduğunca konforlu hale getirebilirsiniz ve Frisco 54 inç XXL kasa, hem kalite hem de bütçenin benzersiz birleşiminden dolayı birincil seçimimizdir.

Severiz kapı kilitleme sistemi, çünkü son derece güvenli ve neredeyse kaçmaya karşı korumalıdır. Montajı ve sökülmesi kolaydır. Aynı zamanda uygun maliyetli ve bütçeye önem veren haneler için harika.


MidWest Evleri XXL Sandık

Midwest Icrate 54 inç Kasa
 • 80 pound ağırlığında sağlam kasa.
 • Esnek giriş için iki kapısı vardır.
 • L-bar güvenlik özelliği.
 • Dev ırklar için çok fazla yükseklik.
 • Düşürme pimi yapısı.
 • Sürgülü mandalları sabitleyin.
 • Bir araya getirilmesi iki kişi gerektirir.
Amazon.com'da görüntüleyin

Dev köpeğiniz için ekonomik bir sandık bulmak zor olabilir, ancak bu kesinlikle faturaya uyuyor. MidWest Homes Life Stages Köpek Sandığı, her tür köpeği barındırmak için altı boyutta gelen ağır hizmet tipi metal telden yapılmıştır ve büyük köpekler için mükemmel olan 48 inç seçeneği ile.

İki kapılı girişe ve kullanışlı bir ayırıcı panele sahiptir. Köpeğinizin yavru olduğu andan tam boyuna ulaşana kadar sandığı kullanmanıza izin veren panel. Köpeğinizin kaza yapması durumunda çıkarılabilir bir sızdırmaz tava da içerir. Ayrıca kullanışlı bir taşıma sapına sahiptir ve saklama için düz bir şekilde katlanır.

Severiz Bu sandık XXL boyutuna kadar çıkabilir ve daha büyük köpekler için mükemmeldir. Bölücü özelliği, yetişkinlik döneminde daha büyük yavru köpeklere yer sağlar. Tek dezavantajı, kilidin yalnızca yerine kaymasıdır. Kilitlenmediği için bu kasa, kasalarından kaçma konusunda usta olan köpekler için uygun olmayabilir. En çok da değil ağır dayanıklı kasa listemizde.


Frisco 54 inç Tek Kapılı Köpek Kasası

Frisco Tek Kapılı 54 inç Kasa
 • Basit tek kapı tasarımı.
 • Yapılması ve sökülmesi kolaydır.
 • Bütçe dostu.
 • Büyük ön kapının açılması kolaydır.
 • Açılan menteşeler, montajı kolaylaştırır.
 • Kolay temizlenen plastik tava.
 • Dayanıklı siyah kaplama.
Chewy.com'da görüntüle

Dev cins köpekler pahalıdır. Dev bir cins için doğru sandığı bulmak her zaman zordur. Bize güvenin, eve vardığınızda dediğimizde, ne kadar yer kapladıklarına şaşıracaksınız! Dev bir cinse sahipseniz ve daha sıkı bir bütçeye sahipseniz, Frisco'nun Tek kapılı 54 inç seçeneği, dev cins köpeğiniz için hala güvenli bir ortam sağlarken, biraz para tasarrufu yapmanızı sağlayacaktır.

Bu sandık, işleri basitleştirmek isteyen evcil hayvan sahipleri için mükemmel ve pratik bir seçimdir. Bu sandığın montajı kolaydır. Çift kapılı versiyon kadar temizlemesi de kolaydır. Kasa yerleştirme söz konusu olduğunda biraz daha sınırlayıcı olacak.

kısa saçlı minyatür daschund

Metal tel, köpeğinizi istediğiniz yerde tutmak için yapılmıştır: iyi havalandırılmış kasasının içinde. Profili, bulacağınız en hafif profil değildir, ancak genellikle kasanızı hareket ettirmek için çok fazla zaman harcamayacaksınız. Tek kapı, ev içi yerleştirme için diğer iki kapılı kasalar kadar esneklik sağlamaz. Ancak kasayı evinize nasıl kurmayı planladığınızı biliyorsanız, bu bir sorun olmayabilir.

Severiz Kurulum ve sökme kolaylığı, iç mekan ve sınırlı dış mekan kullanımı için mükemmeldir. Uzun süre dayanacak şekilde tasarlandı, yani ondan yıllarca faydalanacaksınız. Kurulumu ve arızalanması da kolaydır. Genel olarak, Frisco tek kapılı kasa, bankayı bozmadan dinlenmek için güvenli bir yere ihtiyaç duyan büyük köpekler için mükemmeldir.


Sıkça Sorulan Sorular

Özellikle Dane veya Mastiff gibi son derece büyük ırklar söz konusu olduğunda, köpek kasaları etrafında sık sık birçok farklı soru alıyoruz. Aşağıda, sitede düzenli olarak sorduğumuz sık sorulan soruların bir listesi bulunmaktadır. Herhangi bir şeyi gözden kaçırdığımızı düşünüyorsanız, lütfen yorumlar bölümüne bize bir satır yazmaktan çekinmeyin!

S: Ne tür dev cins köpek kasaları var?

C: Üç ana kasa çeşidi vardır: Ağır Hizmet, Tel ve Seyahat. Dev bir cinse sahipseniz, neredeyse bir tel modelle sıkışıp kalıyorsunuz. Küçük köpekler için seyahat kasaları daha uygundur. Ağır hizmet kasaları genellikle yalnızca 42 inç boyuta kadar çıkar. Tel kasalar en çok 54 inç boyutunda bulunur ve daha büyük yavrular için mükemmeldir.

S: Dev ırklar için köpek sandığı gerçekten gerekli mi?

C: Birçok köpek sahibi bu soruyu sorar ve kesin ve net bir cevabı olmayan bir soru. Köpeğinizi beslemek ve su vermek gibi şeylerin olduğu gibi, köpeğinizi sandık eğitimi almak bir gereklilik değildir. Bununla birlikte, sandık eğitimi birkaç nedenden dolayı çok yardımcı olabilir. Köpekler uyudukları tuvalete gitmezler. Bunları kasaya koymak, lazımlık eğitim sürecini başlatmanın en hızlı yoludur. Ve köpekler in hayvanlar olduklarından, sandık doğal yaşam alanlarını taklit eder ve kendilerini güvende hissetmelerini sağlar. Ayrıca, siz uzaktayken veya meşgulken evi tahrip etmelerini de önleyecektir. Humane Society’nin sandık eğitimi rehberi köpeğinizi başarılı bir şekilde nasıl tanıtacağınızı öğrenmek için.

S: Hangi köpekler Dev olarak nitelendirilir?

C: Bu sandık rehberi dev köpek ırkları içindir. Bu boyutların 'uygun hale getirilmesi' için ne olması gerektiğine dair kesin ve hızlı kurallar yoktur. Dev olarak sınıflandırılacak ırklar arasında Great Dane, Mastiff, Saint Bernard ve Great Pyrenees bulunur. Borderline köpek ırkları Çürükler 48 inçlik bir kasada iyi iş çıkarabilir .

S: Dev boy bir köpek için hangi kasa boyutlarını aramalıyım?

C: Sandık boyutlarını doğru almak, köpeğiniz için doğru ortamı yaratmada çok önemlidir. Hangi boyutta sandık arayacağınızı bilmek için, köpeğinizi hem otururken hem de ayakta ölçmeniz gerekir. Otururken yerden köpeğin başının tepesine kadar olan mesafeyi ölçün. Uygun kasa yüksekliğini elde etmek için iki ila dört inç ekleyin. Benzer şekilde, köpeğiniz ayakta dururken, onu burnunun ucundan kuyruğunun dibine kadar ölçün (ucundan değil). İki ila dört inç eklemek size uygun kasa uzunluğunu verecektir.

S: Hangi kasa aksesuarlarını kullanabilirim?

C: Aksesuarlar, köpeğinizi sandığına çekilmeye ikna etmenin harika bir yoludur. Eklemenizi tavsiye ettiğimiz üç öğe var. İlki, evini daha rahat hale getirecek bir sandık pedi. İkincisi, özellikle geceleri den etkisini artıracak bir kasa kapağıdır (yine de kapağın düzgün havalandırmaya izin verdiğinden emin olun). Son olarak, her sandıkta yiyecek ve su sebilleri bulunmalıdır.

Son düşünceler

Genel olarak, dev bir cins köpeğiniz varsa seçenekleriniz oldukça sınırlıdır. Frisco 54 inç XXL çift kapılı kasa, dev ırklar için en iyi sandık için en iyi seçimimizdir. Benzersiz bir maliyet, boyut ve nakliye kullanılabilirliği kombinasyonu sunar. MidWest iCrate daha pahalı olsa da harika bir seçenektir. Çok çeşitli çevrimiçi perakendecilerde mevcuttur.

Dışarıda dev türler için uygun kasaların bulunmamasının sizi evinize nazik bir dev getirmekten alıkoymasına izin vermeyin. Tüm dev cins köpekler sandıkta eğitilebilir ve 54 inçlik bir sandık seçmek, yavrularınızı hem güvende hem de güvende tutmak için doğru seçimdir. Burada belirtilen üç seçenekten herhangi biri, sandık eğitim seanslarınız sırasında dev ırkınıza son derece uygun olacaktır.

Yorumlar