2020'nin En İyi Köpek Kasaları: Büyük ve Küçük Köpek Kulübesi Yorumları

2020'nin En İyi Köpek Kasaları: Büyük ve Küçük Köpek Kulübesi Yorumları

Yavrularınız için bir köpek sandığına sahip olmak, onlara yaşamın çeşitli aşamalarında fayda sağlayacaktır. Sandık eğitimi faydalıdır bir köpek yavrusu yetiştirirken ve siz gün içinde yokken sessiz ve rahat bir alan sağlayabilir. Yüksek kaliteli versiyonlar, köpeğinizin doğal 'in' içgüdüsünü teşvik etmek için tasarlanmıştır ve bu da onları güvende hissettirir.

Doğru sandığı seçmek uzun ve zor bir süreç olmak zorunda değildir, ancak satın almadan önce boyut, güvenlik ve dayanıklılık gibi dikkate alınması gereken önemli faktörler vardır. Muhafaza sadece yeterli alan sağlamakla kalmamalı, aynı zamanda köpeğiniz de özellikle geceleri veya işteyken içinde zaman geçirirken rahat olmalıdır.Doğru olanı ararken, kullanım kolaylığı, taşınabilirlik, bölücüler gibi ekstra özellikler gibi faktörleri de göz önünde bulundurabilirsiniz. En iyi köpek sandığını seçmenize yardımcı olmak için, birinci sınıf seçeneklerin bir listesini derledik ve bunları boyuta göre sınıflandırdık: küçük, orta ve büyük. Ayrıca, ister bir köpek yavrusu ister yaşlı bir büyük ırk olsun, köpeğiniz için evinizin içinde doğru evi seçtiğinizden emin olmanızı sağlayacak bazı ipuçları ve bilgiler de ekliyoruz.

Bir Bakışta: Favori Köpek Kasalarımız

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Alıcı Rehberi

Bazı köpek sahipleri yeni bir köpek yavrusu yetiştirmek için bir sandığa ihtiyaç duyarken, diğerleri daha yaşlı yavrularının ayrılık kaygısı ile olmasını ister ( endişeli yavrular için burada bazı seçenekler ) güvende ve rahat hissetmek için. Bir sandık satın alma nedeniniz ne olursa olsun, göz önünde bulundurmanız gereken belirli faktörler vardır ve ideal seçimi bulmanıza yardımcı olabilir.

En uygun fiyatlı seçeneği satın almak yerine, köpeğinizin özel ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, muhafazanın etrafta dolaşmaları için yeterli alan sağladığından ve daha uzun süre rahat olduğundan emin olun.

Köpek Beden

Favori kasalarımızı aşağıdaki kategorilere ayırdık: köpek boyutu ancak kendi köpeğinizin belirli boyutu hakkında düşünmeniz gerekir. Size küçük, orta ve büyük kategorilere uyan bazı ırk örnekleri vermiş olsak da, cins büyüklüklerinin dalgalanma olasılığı yüksektir.Asla köpeğinizin cinsine göre bir satın alma işlemi yapmayın, bunun yerine ölçümlere ve köpeğinizin büyümesini bekleyip beklemediğinize dikkat edin. Köpeğiniz bir sandık kullandığında, uzanmak, ayağa kalkmak ve kalabalık hissetmeden veya yaralanma veya ağrı hissetmeden biraz hareket edin. Köpeğiniz küçük alanları sevse bile, özellikle uzun süreler veya seyahat sırasında rahatça hareket etmek için yeterli alana ihtiyaç duyar.

Küçük kasalar, yavru köpekler için popüler bir seçimdir, ancak yavru köpeğiniz orta veya büyük bir cins ise, hızla büyüyeceklerini ve elinizde boyuta uygun bir seçeneğe ihtiyacınız olacağını unutmayın. Bölücü ile birlikte gelen, yavru köpeğinizin içine 'büyüyebileceği' bir tane almanızı öneririz. Bu sadece eğitimi kolaylaştırmakla kalmaz, uzun vadede paradan tasarruf etmenizi sağlar.

Genel amacı

Köpeğinizin uzanmak ve dinlenmek için sessiz bir yere ihtiyacı var mı? Köpeğiniz endişeyle mücadele ediyor ve güvenli bir alandan yararlanıyor mu? Belki ev eğitiminde biraz yardıma ihtiyacı olan bir yavru köpeğiniz vardır. Seçtiğiniz sandık türü muhtemelen ilk etapta bir tane almak için ana nedeninize bağlı olacaktır. Yavru köpeğinizin yıkıcı olması veya başının belaya girmesi konusunda endişelenmiyorsanız, dekoratif özelliklere ve minimum güvenliğe sahip bir şey arıyor olabilirsiniz.Davranış sorunları olan bir köpek ayrılık kaygısı Ara sıra kaçma girişimine veya bazı çiğneme veya çizilmelere dayanabilecek (ve önleyebilecek) bir muhafaza gerektirir. Bu tür durumlarda en iyisi sağlam ve yok edilemez bir köpek sandığı ve mümkün olduğunca davetkar ve sakinleştirici hale getirin.

Kaç taneye ihtiyacın var

Pek çok köpek sandığının arabada kurulması ve kullanılması kolaydır, ancak yavru köpeğinizle düzenli olarak seyahat ediyorsanız, bir sandığı indirip kurmak sakıncalı olabilir. İki tane satın almanın daha kolay olduğuna karar verebilirsiniz; biri ev kullanımı için ve diğeri arabanızda sakladığınız.

Kaç köpeğe ihtiyacınız olduğunu belirlerken, kasaya ihtiyaç duyan kaç köpeğiniz olduğunu da göz önünde bulundurmalısınız. İki köpeğiniz varsa, onları bir araya getirebilir misiniz yoksa ayrı muhafazaları mı tercih ederler? Yavrularınızı bir araya getirirseniz, her birinin boyutlarına göre yeterli alana sahip olduğundan emin olun. Çoğu durumda, daha büyük muhafazalar, bir seferde birden fazla yavruyu rahatça tutabilen tek boyuttur.

Kasa Kullanımı (İç Mekan, Dış Mekan ve Seyahat)

Çoğu köpek kasası iç mekanda kullanım için tasarlanmıştır, ancak dışarıda alabileceğiniz bir tane istiyorsanız, yeterli hava akışı ve pas veya korozyona dayanıklı malzemeler gibi özellikleri aramanız çok önemlidir.Köpeğinizle uçakta seyahat etmeyi mi planlıyorsunuz? Kulübeniz yalnızca yükleme ve boşaltma hareketlerine dayanmamalı, aynı zamanda köpeğinizi de korumalıdır olabildiğince rahat çalkantılı bir uçuşla.

Uçakta kullanmak için ağır hizmet tipi bir sandık satın almadan önce, tüm havayollarını karşıladığından emin olmanız gerekir. bir hayvanla seyahat etme gereksinimleri . Seçtiğiniz şey tüm spesifikasyonları karşılamıyorsa, genellikle bunları değiştirmek için kitler satın alabilirsiniz, ancak özel olarak hava yolculuğu için tasarlanmış bir kit satın almak genellikle daha kolaydır.

Yavru köpeğinizi eğitmek için zamanınız var mı?

Bazı köpekler eğitime alışmakta sorun yaşamazken, diğerlerinin bunu 'norm' haline getirmesi biraz zaman alabilir. Bir sandık kullanmak önemli ve gerekliyse, zamanınız ve sabrınız olması çok önemlidir.

Diğer eğitim yöntemleri gibi, tutarlılık ne zaman anahtardır? sandık eğitimi . Sandık, evde olmadığınızda yavrularınızı güvende ve mutlu tutmanın en iyi yollarından biridir, ancak köpeğinizi eğitmek için zamanınız yoksa, başka bir güvenli alternatif bulmalısınız.Kasa Tipleri

Aşağıda göreceğiniz incelemelerimizde birçok farklı kasa türünü vurguladık. Birçok modelin farklı kullanımları olabilir, bu nedenle doğru olanı seçerken bunu aklınızda bulundurmanız gerekir. Araba kasaları, yatak odanızda sakladığınız modelden farklı görünecek.

Aşağıdaki kılavuzumuzda, her türden bazı favorilerimizi seçtik. Bunları nasıl kullanmayı planladığınıza bağlı olarak birden fazlasına ihtiyacınız olabilir. Her türün temel özelliklerinin yanı sıra her birinin avantaj ve dezavantajlarından bazılarına daha yakından bakalım.

PlastikPlastik köpek kasaları çeşitli stil, boyut ve fiyatlarda mevcuttur. Köpekleri veterinere ve veterinere götürmenin yanı sıra araba ve hava yolculuğu için popüler ve uygun bir seçimdir. En taşınabilir plastik modeller, küçük köpekler için harikadır, ancak bazıları daha büyük ırklar için mevcuttur.

Plastik muhafazaların temizlenmesi en kolay olanıdır ve çiğneyen veya tırmalayan yavrular için iyi bir seçenektir. Hepsinin ağır hizmet tipi plastikten yapılmadığını ve havalandırma için yeterli delik olsa bile hızlı bir şekilde ısınabileceğini unutmayın.

Harekete veya sese tepki veren köpekler, sınırlı görünürlük sağladığından ve onları daha sakinleştirmeye yardımcı olabileceğinden, plastik bir muhafazadan en çok faydalanabilir. Köpeğinizi çizebilecek veya yaralayabilecek iç kısımda (örneğin hava deliklerinin çevresinde) keskin kenarlar olmadığından daima emin olun.

Tel ÇerçeveTel kasalar popüler bir seçimdir çünkü çoğu modelin kurulumu kolaydır ve çoğu taşınabilirdir. Güvenli mandalları, yuvarlatılmış kenarları ve ağır iş teli olan tel modellerini arayın. İyi bir tel sandık, bir köpek yatağı ve çıkarılabilir bir plastik tavaya sahip olmalıdır. Kabloların hasar görmediğinden veya paslanmadığından emin olmak için daima bunları inceleyin.

Yumuşak Taraflı

Yumuşak bir sandık, sakin ve paniklemeden, tırmalamadan veya çiğnemeden herhangi bir yere takılmaya veya takılmaya istekli bir köpek için tasarlanmıştır. Bazı köpek sahipleri düzenli olarak yumuşak bir muhafaza kullanırken, çoğu seyahat için idealdir. Yıkanabilir örtüler, katlanabilir çerçeveler, nefes alabilen kumaşlar ve köpeğinize mahremiyet sağlama seçeneği (daha güvenli bir his için) ile düşünün.

Zor görev

Ağır hizmet kasaları tam da anlatıldığı gibi görünüyor. Tel örgü yerine, kalın çelik çıtaları var ve bazıları pek de çekici görünmüyor. Köpeğiniz sandığından kaçmaya veya yok etmeye çalışmazsa, ağır bir görev biraz fazla olabilir (ve para kaybı).

Bu devler, güçlü ve kaçmaya kararlı büyük ırklar için ideal bir seçimdir. Bazı çıtaların çıtalar arasında daha küçük bir köpeğe zarar verebilecek önemli boşluklar olduğunu unutmayın. Pas veya korozyona dayanıklı ve hareket etmesi kolay ağır hizmet kasaları arayın. Uzun vadeli konutlar için tasarlanmış bir dış mekan muhafazasının yerine asla bunlardan birini kullanmayın.

Mobilya Kasaları

Genellikle 'Moda Kasaları' olarak bilinen bu yeni modeller, evcil hayvan muhafazalarının estetik bir göze batan şey olduğunu düşünen köpek sahipleri arasında popüler bir seçimdir. Yavru köpeğinizin boyutuna ve ne kadar para harcamak istediğinize bağlı olarak, bunlar çeşitli stillerde mevcut olabilir.

En yaygın stil bir dolap veya sehpa gibi görünür ve genellikle bir mobilya parçası ve yavrularınız için güvenli bir alan olarak amaca hizmet eder. Birçoğu karışık malzemelerden yapılmıştır, ancak muhtemelen en yaygın olanı ahşaptır.

Birçok ahşap mobilya kasası çizilmeye eğilimli olduğundan, bu sandıkta vakit geçirirken çiğnemeyi veya tırmalamayı seven köpekler için ideal bir tip değildir. Köpeğiniz çiğnemese bile, güvenli ve kolayca parçalanmayacak veya kimyasallarla işlenmiş tahta bir sandık seçmek önemlidir. Yumuşak kasalar gibi, bir mobilya sandığı da 'akışa ayak uydurmaktan' mutlu olan bir köpek için en uygunudur.

Emniyet

Köpek sahiplerinin köpekleri için bir sandık satın almalarının ana nedenlerinden biri onları güvende tutmaktır. Bununla birlikte, içlerinde aşırı zaman geçirmek köpeğiniz için tehlikeli olabilir. Daha uzun süreler için gitmeyi planlıyorsanız özellikle önemlidir. Yavru köpeğinizden birkaç saatten fazla uzak durmanızı asla önermesek de, bazen bir şeyler ortaya çıkar ve bundan kaçınılamaz.

Bir sandık satın almayı ve köpeğinizi güvende tutmayı planlıyorsanız, güvenli bir şekilde yapabilmeniz için yapmadan önce fırçalamanız gereken bazı adımlar vardır. Evde veya dışarıda olsanız da köpeğinizin güvende kalmasını sağlamanın bazı yolları.

Yalnızca Gerektiğinde Kullanın

Köpeğinizin sandığı, kendilerini rahat ve rahat hissetmelerini sağlayan sessiz bir yer olmalıdır. Zaman zaman cezbedici olsa da, köpeğinize bir 'mola' vermek için burayı bir yer olarak kullanmaktan kaçının. Çok fazla olumsuz bağlantı ve köpeğiniz her kullanıldığında karmaşık duygulara sahip olacaktır.

Sandığı ister bir gecede köpeğinizi hapsetmek için kullanın ister gün boyunca işte olun, her zaman köpeğinizin içeri girmeden önce ve hemen sonra tuvalete gitme şansı olduğundan emin olun. Çoğu yavru bir kazayı önlemek için çok çaba sarf eder, ancak bütün gün idrar veya bağırsak hareketlerini 'tutmaları' adil (veya sağlıklı) değildir. Köpeğinizi dışarı çıkarması için güvendiğiniz bir arkadaş veya aile üyesi için düzenlemeler yapın.

Sıcaklık Kontrollü Alanda Kullanım

Sandığınızı, yavru kedinizin aşırı sıcaklıklara veya elementlere maruz kalmayacağı bir alana yerleştirmeye çalışın. Normalde, köpeğiniz sandıkta değilken, evin içinde dolaşıp rahat yerler bulma fırsatına sahip olduğunu unutmayın. Sandıklarındaki rahatlık sınırlıdır, bu nedenle onu nereye koyduğunuza dikkat edin ve her zaman sıcaklık kontrollü bir alanda bulundurmaya çalışın.

Yaka

Çoğu kasa, köpek tasmalarının takılmaması veya yakalanmaması için tasarlanmıştır, ancak bu olabilir ve sonuçlar potansiyel olarak yıkıcı olabilir. Ya koyabilirsiniz ayrılabilir yaka Yakayı yakınınızda tutarak, yavrularınızda veya içindeyken yakayı çıkarın.

Düzenli Olarak Hasar Denetimi Yapın

Yüksek kaliteli bir sandık muhtemelen uzun yıllar dayanacaktır, ancak bir parçanın günlük kullanımda gevşeme veya hasar görme olasılığı her zaman vardır. Köpeğinizin yaralanma olasılığını azaltmak için, yalnızca kasayı düzenli olarak temizlemekle kalmayıp, aynı zamanda hasarlı parçalar, keskin kenarlar ve yaralanmaya neden olabilecek her şeyi kontrol etme alışkanlığı edinin.

Doğru Boyutu Seçin

Köpeğinizin rahatı için boyuta uygun bir sandık seçmek çok önemlidir, ancak yukarıda da vurguladığımız gibi, aynı zamanda güvenliği için de önemlidir. Çok geniş bir şey mutlaka tehlikeli değildir, ancak daha küçük bir köpek veya köpek yavrusu için çıtaların veya boşlukların çok büyük olmadığından emin olun. Çok küçük herhangi bir şey sadece köpeğinizi rahatsız etmekle kalmaz, aynı zamanda onları gergin ve paniğe kaptırabilir ya da rahatlamaya çalışırken kendilerini incitebilir.

Küçük Köpekler İçin Sandıklar

Küçük köpekler için en uygun olan favorilerimizi inceleyerek rehberimize başlıyoruz. Pomeranian veya Shih Tzu gibi ekstra küçük cins bir köpeğiniz varsa, 22 inçlik bir köpek sandığı öneririz. Beagle'lar veya Terriers gibi diğer küçük ırklar, 24 inçlik veya daha büyük bir sandıktan yararlanabilir.

Pek çok küçük cins yavruların boyutlarının değişeceğini unutmayın, bu nedenle onu köpeğinizin boyutuna göre seçmeniz gerekir (mutlaka cins standardı değil). Çok fazla veya çok az yeriniz olmadan köpeğinizin içeride kalması için yeterince büyük bir şeye sahip olduğunuzdan emin olmak isteyeceksiniz.


MidWest Homes Yaşam Evreleri

Life Stages LS-1622DD Çift Kapılı Katlanır ...
 • Bu çift kapılı katlanır kasa 22L x 13W x 16H inç ve ...
 • Montaj ve katlama için alet gerektirmeden saniyeler içinde kurulur…
 • İki ağır hizmet sürgülü kilit mandalı (kapı başına) köpeği güvenli bir şekilde kilitler ...
 • Dayanıklı tasarım, evcil hayvanınız için güvenli bir yer oluşturur ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Köpeğinizle birlikte 'büyüyecek', günlük kullanıma dayanacak ve hatta yıkıcı köpek yavrusu davranışları bile zor olabilir, ancak MidWest Homes Life Stages Köpek Sandığı tüm bu ihtiyaçları karşılar.

Bu kafes altı boyutta mevcuttur; küçük köpekler için 22 veya 24 inçlik kafesi öneririz. Ağır hizmet tipi kalın tel örgü modeli, tek veya çift kapılı olarak mevcuttur ve depolama veya seyahat için katlanması kolaydır.

Çıkarılabilir bölme paneli, yavru köpeğinizi eğitirken daha fazla kontrole sahip olmanızı sağlar veya küçük alanlarda daha rahat hisseden köpekler için idealdir. Çıkarılabilir ağır hizmet tipi ve yıkanabilir tava durdurucu, herhangi bir kazayı veya dökülmeyi önlemeye yardımcı olur.

Kurulum için herhangi bir alet gerekmediğinden, bir gecede veya şehir dışı bir ziyaret planlıyorsanız, uygun bir seçimdir. İki sürgülü kilit mandalı kapıyı yerinde tutar ve yuvarlatılmış köşeler, genellikle keskin köşeler ve kenarlardan kaynaklanan yaralanmaları önler. Köpeğinizin güvenliğini sağlamak için, tel örgüde hasar olup olmadığını düzenli olarak kontrol etmelisiniz.

Severiz bölücü bu sandığı yavru köpekler için ideal hale getirir. Kurulumu, katlanması ve temizlenmesi kolaydır. Ağır hizmet tipi kaplamalı metal, keskin kenarları olmamasını sağlar; bu, ilk başta mücadele etmeleri durumunda yavrularınızı yaralanmalardan korumak için önemlidir.


Carlson Pet Deluxe

Carlson Blue Güvenli ve Kompakt Tek Kapı…
 • Dayanıklı tüm çelik konstrüksiyon
 • Evcil hayvanlarınız için güvenli kilit sistemli tek kapı tasarımı ...
 • Mavi çıkarılabilir ve yıkanabilir tava içerir
 • Taşınabilirlik, saklama ve araba yolculuğu için katla ve git sistemi
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Uygun fiyat ve akıl almaz tasarım, bu 24 inçlik kasanın öne çıkan özellikleridir. MidWest Life Stages modeline benzer şekilde, Carlson Pet Deluxe'ün kurulumu kolaydır, katlanabilir ve montajı için herhangi bir alet gerekmez. Yerden kazandıran tasarım, katlandığında sık kullanmıyorsanız taşımayı veya saklamayı kolaylaştırır.

Tamamen çelik yapı hafif ve dayanıklıdır. Bir kapısı vardır ve dökülen yiyecekleri, suyu veya köpeğinizin kulübede bir kaza geçirmesi durumunda çıkarılabilir ve yıkanabilir bir tava ile birlikte gelir.

Küçük cins köpek yavrusu olan biri için rahatsız edici olabilecek bir bölücü ile birlikte gelmez. Tek sürgülü sürgülü mandal, kasayı kapalı tutacak kadar sağlamdır, ancak köpeğinizin sandıktan çıkmaya kararlı olması durumunda yeterli olmayabilir.

Severiz paslanmaya dayanıklı bir yüzeyle temizlenmesi kolay. Açık mavi renk, piyasadaki diğerlerine göre güzel bir seçenektir. Bu sandık hızlı kurulur ve kaldırılır ve seyahat için çok kullanışlı ve hafiftir.


Günlük Ev Ahşap Sandık

Günlük Ev Sehpa, 24 İnç Pet Sandık, 20 '...
 • Sehpa tasarımı, bu evcil hayvan sandığına doğal bir his verir ...
 • Masif ahşap konstrüksiyon ile gönül rahatlığınız için kilitlenebilir kapı ...
 • Sehpa tarzı üst kısım ek bir saklama alanı sağlar. Bu…
 • İç boyutlar: 16,5'G x 24,25'D x 21'H. Geçiş tarzı
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Piyasada gördüğümüz köpek kulübelerinin çoğu tel veya plastik yapıya sahipken, dekorunuzla uyumlu bir şey arıyor olabilirsiniz. Casual Home Ahşap Pet Crate, sehpa olarak da kullanılabilen benzersiz bir çok amaçlı tasarıma sahiptir.

İlk bakışta, sehpa tasarımı, oturma odanızdaki herhangi bir mobilya parçasına benziyor. Masif ahşap yapı dört renkte mevcuttur ve sürdürülebilir kaynaklı ahşaptan yapılmıştır.

Bu, çiğnemeye karşı dayanıklıdır, ancak ağır çiğneyen veya sık sık çizen köpekler için ideal bir seçenek olmayabilir. Bu ahşap modelin montajı ve temizliği kolaydır ve görev tarzı tasarım çıtaları yeterli hava akışı ve ışık sağlar. Kilitlenebilir kapı köpeğinizi güvende tutar, ancak dışarı çıkmaya kararlı bir köpek için yeterli olmayabilir.

Bu sandık, küçük köpekler için 19,5, 20 veya 24 inç olmak üzere üç boyutta mevcuttur. İç boyutların daha küçük olduğunu unutmamak önemlidir, bu nedenle köpeğiniz için belirli bir boyut sipariş etmeden önce bunu göz önünde bulundurun. 20 'versiyonu için iç boyut 16.5' dir.

Severiz çekici tasarımı onu diğerlerinden ayırıyor. Temizlemesi ve montajı son derece kolaydır. Çeşitli renklerde, boyutlarda ve tasarımlarda gelir. Aynı zamanda bir sehpa olarak ikiye katlanması harikadır ve onu sadece bir köpek sandığı değil, evinizde bir moda ifadesi haline getirir.


Petmate İki Kapılı Üstten Yük Kulübesi

Petmate İki Kapılı Üstten Yüklü Köpek Kulübesi
 • KÜÇÜK KÖPEKLER İÇİN PET KASA: Bu küçük köpek kulübesinin üst girişi var ...
 • HAVA SEYAHAT ONAYLANDI: Bu evcil hayvan taşıyıcı çoğu hava yolu kargosunu karşılar ...
 • KENELLER VE EVLER: Sandık ve köpek kulübesi eğitimi köpek güvenliği için çok önemlidir ...
 • Petmate: Petmate olarak 50 yılı aşkın süredir tutkuluyuz ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Evde düzenli olarak köpek sandığı kullanmasanız bile, seyahat etmek veya veterinere gitmek için bir tane isteyebilirsiniz. Petmate İki Kapılı Üstten Yüklü Köpek Kulübesi ekonomiktir ve karayolu veya hava yolculuğu sırasında iyi dayanır. Çoğu hava yolu kargo spesifikasyonunu karşılar (ancak her zaman önce havayoluna danışın).

Özellikle kasaya girmekte tereddüt ediyorlarsa veya yardıma ihtiyaç duyuyorlarsa, yüklemeyi kolaylaştırmak için bir üstten yüklemeye ve bir önden yükleme kapısına sahiptir. Görünürlük ve hava akışı için yanlarda çok sayıda açıklığa sahip ağır hizmet tipi plastik yapı ile donatılmıştır ve her kullanımdan sonra silinmesi kolaydır.

Çelik kapılar, yalnızca bir eliniz serbest kaldığında güvenli ve kolay açılan sıkıştırma mandallarına sahiptir.

Ergonomik tutamak, köpeğinizi köpek kulübesinde her taşıdığınızda güvenli taşıma sağlamak için üst yükleme kapağına sabitlenmiştir. Yavru köpekler veya küçük köpekler için ideal olan iki boyut vardır: 19 veya 24 inç ve aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli renk seçenekleri.

Severiz Bu sandığın kolay erişim ve giriş için çift kapısı olduğunu. Kolay açılır mandallar, köpek kulübesi kapatıldığında güvenlidir ve sağlam plastiğin temizlenmesi kolaydır. Normal yıpranma ve aşınmaya iyi dayanır ve daha küçük köpekler için evde kullanıma uygundur. Kısa mesafelerde seyahat ederken de kullanışlıdır.


Orta Boy Yavrular İçin Sandıklar

Avustralya Çobanları, Bulldoglar ve Dalmaçyalılar düzinelerce orta boy ırktan sadece birkaçıdır. Orta boy bir köpek için uygun büyüklükte bir seçenek, küçük köpekler için bir sandıktan önemli ölçüde daha büyüktür. Yaygın orta büyüklükler tipik olarak 30 veya 36 inçtir.

Huskies gibi köpek ırkları arada kalır ve bazı kasalara sığabilir orta büyüklükte yanı sıra daha büyük boyut aralığı. 36 inçten daha büyük bir modelle yanlış gidemezsiniz, ancak orta büyüklükte bir köpeğiniz varsa 30 inçten daha küçük olanı satın almayın.


Yeni Dünya Klasörü

Yeni Dünya 42 'Katlanır Metal Köpek Sandığı, ...
 • Tek kapılı katlanır metal köpek sandığı, Yeni Dünya köpek sandığı ölçüleri ...
 • Katlanır metal köpek kasası, sızdırmaz plastik bir tava ve ...
 • İki ağır hizmet sürgülü kilit mandalı (kapı başına) köpeği güvenli bir şekilde kilitler ...
 • Katlanır metal köpek sandığı, aletler olmadan kolayca monte edilir ve düz katlanır ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Ağır hizmet tipi metal kulübeler, birçok köpek sahibi arasında popüler bir seçimdir çünkü kurulumları, katlanmaları ve taşınmaları kolaydır. Yeni Dünya Katlanır Metal Köpek Kasası, 30 veya 36 inç boyutlarda mevcuttur (orta büyüklükteki yavrularınızın büyümesini bekliyorsanız daha büyük boyutlar mevcuttur).

Bazı köpek kulübelerinin metal ağın etrafında keskin köşeleri veya kenarları vardır, ancak bu sandık, sizin veya köpeğinizin keskin metallere takılmasını önlemek için yuvarlatılmış kenarlara ve birbirine kenetlenen kancalara sahiptir. Çıkarılabilir plastik tava, zeminlerinizi dökülmelere ve kazalara karşı korur ve sabun ve suyla temizlenmesi kolaydır.

Tek sürgülü kapı çoğu köpek için yeterince güvenlidir, ancak kaçmayı seven bir köpeğiniz varsa, daha güvenli bir kilitleme sistemine ihtiyacınız olabilir. New World sandıklarında bölücü yoktur, ancak ayrı olarak sipariş verebilirsiniz.

Severiz Bu sandığın tek veya çift kapılı olarak mevcut olduğunu ve dayanıklı + çıkarılabilir bir tavaya sahip olduğunu. Katlanması ve kurulumu da kolaydır. Çoğu metal kafes tel kulübesi gibi, hasarlı ağlar da paslanmaya ve kırılmaya neden olabilir. Köpeğinizin emniyetini ve güvenliğini sağlamak için muhafazanın içini hasar açısından incelemek her zaman iyi bir fikirdir.


LUCKUP Ağır Hizmet Muhafazası

LUCKUP Ağır Hizmet Köpek Kafesi Güçlü Metal ...
 • Ağır hizmet tipi çerçeve: korozyona dayanıklı çelikten yapılmıştır, güçlü ve ...
 • Çift kapı ve kilit tekeri tasarımı: Ön kapı uygundur ...
 • Temizlemesi kolay: Çıkarılabilir (kaydırmalı) plastik tepsi size şu konularda yardımcı olur ...
 • Montajı kolay: Tüm donanım paketi dahildir, sadece takmanız yeterlidir ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bazı köpekler özgür olmaya kararlıdır ve bir köpek sahibi olarak, bir gün evden uzaktayken endişelenmeniz gereken son şey budur. Yetişmekte olan bir kaçış sanatçınız varsa, ağır hizmet tipi bir kasaya ihtiyacınız vardır ve LUCKUP neredeyse aşılmaz bir çerçeveye sahiptir.

İlk bakışta, bir köpek hapishanesi hücresine benzeyebilir, ancak pas ve korozyona dayanıklı çelik çerçeve, yavrularınızı güvende ve emniyette tutar ve kapalı kalmasını sağlamak için emniyet tokalı iki kilidi vardır. Rahatınız için iki kapınız var, bir üstten yükleme veya önden yükleme. Ayrıca dışarıda hareket etmeyi veya kullanmayı kolaylaştırmak için hareketi önlemek için kilitlenebilen tekerlekler üzerindedir.

Gerekli tüm donanım dahildir ve ayrıca dökülmeleri ve kazaları önlemek için çıkarılabilir bir tepsi ile birlikte gelir. İki boyutta mevcuttur: 38 veya 42 inç, kasa orta boy bir köpek için bol miktarda alan sağlar, ancak 2 inçlik yan çıtalar ve bir inçlik zemin çıtaları bir köpek yavrusu için uygun olmayabilir.

Severiz Bu model satın alabileceğiniz en sağlam modellerden biri. Dayanıklı yapı, pas ve korozyona dayanıklıdır. Hareket etmesi kolaydır ve tekerlekler kilitlenerek herhangi bir yere gitmelerini engeller. 10 dakikadan kısa sürede monte edilebilir ve sık sık kaçmaya çalışan köpekler için harika bir seçenektir.


EliteField 3 Kapılı Katlanır Muhafaza

EliteField 3 Kapılı Katlanır Yumuşak Köpek Kasası, ...
 • Boyut: 42 'uzun x 28' geniş x 32 'yüksek; Şundan 2 'geniş ve 4' daha yüksek ...
 • Sandık çerçevesi güçlü çelik borudan yapılmıştır; sandık kapağı ...
 • Rahatlık için üç örgü kapı (üstte, önde ve yanda) ...
 • Ücretsiz taşıma çantası ve polar yatak dahildir; bir tutamak ve el ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Yumuşak bir sandık her köpek için ideal değildir ve eğer köpeğiniz bu tür bir eğitime alışkın değilse, muhtemelen sinir bozucu sonuçlar elde edersiniz. EliteField 3 Kapılı Katlanır Yumuşak Köpek Kasası, endişe veya kaşınma gibi sorunları olmayan orta boy köpekler için idealdir.

Taşınabilirliği ve hafif tasarımı, özellikle arabada seyahat için arzu edilen bir seçim olmasını sağlar. Bunu evde veya arkadaşlarınızı ve ailenizi ziyaret ederken kullanabilirsiniz. Çerçeve çelik boru konstrüksiyona ve havalandırma için 600D kumaş ve örgü kumaştan yapılmıştır. Kılıf çıkarılabilir ve makinede yıkanabilir ve ayrıca bir taşıma çantası ile birlikte gelir ve yıkanabilir polar yatak evcil hayvanınızın rahatlığını ve kullanım kolaylığını sağlamak için.

Köpeğinize istedikleri gibi gelip gitme özgürlüğü sunmak için fermuarlı kapıyı açabilir veya fermuar kilidi ile emniyete alabilirsiniz. Klipsli fermuarlı poşetler, ikramlar ve diğer aksesuarlar için uygundur. Köpeğinizin güvenliğini ve mutluluğunu sağlamak için, köpeğiniz tamamen eğitilene kadar bu sandığı kullanmaktan kaçının.

Severiz Bu sandığın hafif ve taşıması kolay olması. Kurmak veya katlamak en fazla birkaç dakika sürer. Ayrıca, yıkanabilir bir örtü ve yatak ile birlikte gelir; bu, genellikle bir yatak için cebinizden çıkacağınız için hoş bir dokunuş.


Petmate Sky Kennel

Petmate Sky Kennel Pet Taşıyıcı - 40 İnç
 • Ekstra Güvenlik: 4 yollu kasa kapısı, ...
 • Dayanıklı, Ağır Hizmet Tipi Yapı: Dayanıklı plastik kaplama, ...
 • 360 Derece Havalandırma: Çevreleyen havalandırma açıklıkları ...
 • Seyahat Gereklilikleri Dahil: Taşınabilir köpek kulübesi 2 Canlı ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Köpeğinizle sık sık seyahat ediyorsanız, Petmate Sky Kennel muhtemelen tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Ağır hizmet tipi plastik kasa, havayolu ve IATA gereksinimlerini karşılamaya yaklaşan tek modellerden biridir.

Yan camlardaki metal çıtalar havalandırma ve güvenlik sağlarken arkadaki delikler de yeterli hava sirkülasyonuna yardımcı olur. Seyahat için tasarlandığından yiyecek ve su kaplarının yanı sıra kimlik ve 'Canlı Hayvan' çıkartmaları ile birlikte gelir. Sıkma mandallı kapılar, kapıyı güvenli bir şekilde kapalı tutar, ancak dışarıdan açılabilecek kadar kolaydır.

İki parçalı kasa, plastik kanatlı somunlar ile bir arada tutulur ve saklamak için veya yeriniz sınırlıysa, sökmek kolaydır. Havayolu kullanımı için kullanmayı planlıyorsanız, kanatlı somunları metal olanlarla değiştirmeniz gerekir.

Köpeğinizle hava yolculuğu planınız olmasa bile, Petmate Sky Kennel ev ve araba kullanımı için uygundur. İç kısımda, özellikle havalandırma deliklerinin yakınında sert plastik kenarlar keskin olabileceğinden, kullanmadan önce her zaman kontrol edin.

Severiz Bu sandık, eve getirir getirmez, çoğunlukla 'havayolu için hazır'. Bu, eviniz için en iyi seçenek olmasa da, köpeğinizle uçakla seyahat etmeyi son derece kolaylaştırır. Plastik, ağır hizmet tipi olmasına rağmen temizlenmesi de kolaydır. Ayrılması ve kurulumu da kolaydır.


Büyük Köpekler İçin Sandıklar

Cins ne kadar büyükse, yavrularınızı güvende ve güvende tutmak için ihtiyacınız olan daha fazla alan ve dayanıklılık. Golden Retriever gibi büyük ırklar daha büyük bir kasadan yararlanacak . Sakin ve eğitimli büyük bir köpek bile bir sandıkta küçük veya orta boy bir köpekten daha fazla aşınma ve yıpranmaya neden olur, bu nedenle dayanıklılık çok önemlidir.

Cins ve boyuta bağlı olarak ihtiyacınız olan sandık 42 ila 54 inç arasında değişebilir. Bu boyuttaki muhafazalar genellikle ayrılmıştır dev ırklar için . Seçtiğiniz boyut, yavru köpeğinizin yaşına da bağlı olacaktır; yapacak çok şey varsa, bunu aklınızda bulundurun.


Paws & Pals Çift Kapılı Kennel

Ekstra Büyük Köpekler için Köpek Kasaları - XXL Köpek ...
 • BOYUTLAR: 48 'U x 29' G x 32 'Y + bölünmüş bölücü + çoklu…
 • KATLANABİLİR: Yer tasarrufu sağlayan kullanışlı bir tasarıma sahiptir,
 • DAYANIKLI: Ağır hizmet tipi sağlam çelikten yapılmıştır, yüksek mukavemet ...
 • ARAÇ GEREKTİRMEZ: Çok yönlü tasarım, son derece kolay ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Yavru köpeğinizi eğitmeye çalışıyor veya büyük yetişkin köpeğiniz için rahat ve güvenli bir yere sahip olun, Paws & Pals Çift Kapılı Katlanır Metal Köpek Sandığı ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Kasa eğitiminde veya daha 'rahat' hissettiren bir alanı seven bir köpek için yararlı bir araç olan bir bölücü ile birlikte gelir.

Yuvarlatılmış kenarlar ve birbirine kenetlenen paneller, köpeğinizin içeri girip çıkarken yaralanmasını önler. Diğer metal kasalara benzer şekilde, bu da katlanır ve taşınması kolaydır. Ayrıca, zeminlerinizi herhangi bir dökülme veya kazadan koruyan çıkarılabilir ve yıkanabilir bir tavaya sahiptir.

Bazı kasalarda yalnızca bir sürgülü kilit bulunur, ancak bu, büyük köpeğinizin ağırlığına rağmen kapalı kalmasını sağlamak için her kapıda iki sürgülü mandallı çift kapıya sahiptir. Sandık güvende olsa da, kaygı nedeniyle ısıran ve pençeleri çeken bir köpeğiniz varsa, o da dayanmayabilir.

Severiz bu özel sandığın uygun fiyatlı, dayanıklı ve temizlemesi kolay olduğu. Kurmak, kaldırmak basittir ve yavrularınızı ilk başlarken eğitmek için uygundur. Aynı zamanda bütçe dostudur, bu iyidir çünkü bir köpeğe sahip olurken masraflar artar.


Aspen Pet Porter Ağır Hizmet Tipi Hayvan Taşıyıcı

Aspen Pet Porter Ağır Hizmet Tipi Hayvan Taşıyıcı ...
 • Büyük köpekler için olan bu köpek kulübesinin açılması için kolay açılan bir mandalı vardır ...
 • 90 lbs'ye kadar olan evcil hayvanlar için uygundur. | Ürün boyutları - 40 '…
 • Bu evcil hayvan taşıyıcı çoğu havayolu kargo şartnamesine uygundur | ...
 • Petmate, köpekler, kediler, tavuklar için çeşitli evcil hayvan ürünleri üretir ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Doğru sandığa sahip değilseniz, büyük cins yavrularınızla seyahat etmek stresli olabilir. Aspen Pet Porter Heavy-Duty Pet Carrier yalnızca evde güvenli ve güvenli bir alan sağlamakla kalmaz, aynı zamanda araba ile seyahat ederken harika bir seçenektir.

Ağır hizmet tipi plastik yapının temiz tutulması kolaydır ve üst ve alt kısım metal kanatlı somunlar ile birbirine bağlanarak basit montaj sağlar. Bir sandığı düzenli olarak kullanmıyorsanız ve alan sınırlıysa, onu ayırabilir ve üstünü ve altını bir araya getirebilirsiniz.

Yan havalandırma delikleri yeterli hava akışı ve ışık sağlar ve kapıda köpeğinizin kaçamayacağından emin olmak için güvenli bir metal tel ağ vardır. Kilitleme sistemi bir sıkma mandalıdır ve köpeğiniz onu içeriden açamasa da, tek elle hızlıca açabilirsiniz.

Severiz Aspen Pet Porter dayanıklı plastikten yapılmıştır ve kullanımı kolaydır. Hem ev hem de seyahat için idealdir. Metal kanatlı somun yapısı, benzer ancak daha az üretilen modellerde kullanılan diğer plastik somunlardan daha güçlüdür.


Merry Pet 2'si 1 Arada Yapılandırılabilir Pet Crate n Gate

Merry Pet 2'si 1 Arada Yapılandırılabilir Hayvan Sandığı ve ...
 • Ahşap evcil hayvan sandığı bir kapıya dönüştürülebilir
 • Çıkarılabilir plastik tepsi
 • Montajı kolay
 • Boyutlar: 22,48 'D x 32,48' G x 23,35 'Y
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bazı köpekler eğitilmiştir ve hapsedilmeleri gerekmez, ancak bazen bir arkadaşınız olduğunda veya büyük köpeğinizi endişelenmeden içeride tutmak istediğinizde seçeneklere sahip olmak güzeldir. Merry Pet 2'si 1 Arada Yapılandırılabilir Pet Crate n Gate, kaçmaya istekli olmayan ve eğitimli büyük köpekler için güzel bir seçenektir.

Ya bir köpek sandığı olarak ikiye katlanabilir ve oturma odanızda sehpa olarak kullanılabilir ya da bir kapı olarak kullanmak için katlayabilirsiniz. Bu 2'si 1 arada tasarım masif ahşap ve metal tellerden yapıldığından, onu yalnızca çiğnemeyen veya çizmeyen, tahribatsız köpekler için öneriyoruz.

Zeminizi dökülmelerden veya kazalardan korumak için kasa 'modundayken' kullanmak üzere çıkarılabilir bir plastik tepsi dahildir. Kapı olarak kullanırken, kapıyı kapı aralıklarına veya diğer küçük alanlara daha kolay sığacak şekilde kısaltmak için panelleri çıkarabilirsiniz.

Severiz benzersiz ve çekici tasarımın bunu sandık açma için tasarımcı seçeneği haline getirdiğini. Montajı ve kullanımı kolaydır ve ev dekoruna güzel bir uyum sağlar. Bu kasa ve kapı kurulumu, birkaç saatlik veya tüm gün hapsetme yönteminden ziyade evdeyken kullanmak için daha uygundur.


Haige Pet Evcil Hayvan Dadı Ağır Hizmet

Haige Evcil Hayvan Dadı Ağır Hizmet Tipi Çatı Köpeği ...
 • Ağır hizmet tipi çerçeve: paslanmaya ve korozyona karşı dayanıklıdır ...
 • Çift kapı ve kilit tekeri tasarımı: Ön kapı uygundur ...
 • Temizlemesi kolay: Çıkarılabilir (kaydırmalı) plastik tepsi size şu konularda yardımcı olur ...
 • Montajı kolay: Tüm donanım paketi dahildir, sadece takmanız yeterlidir ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Büyük köpeğiniz kaçmaya çalışırsa, kasanın köpeğinizin ağırlığına, boyutuna ve kararlılığına dayanacak kadar güçlü olması gerekir. Haige Pet Your Pet Dadı Ağır Hizmet Tipi Köpek Kasası, paslanmaya ve korozyona dayanıklı, ağır hizmet tipi bir çelik çerçeveye sahiptir.

Sadece çıta tarzı çubuklar tel örgü modellerinden daha kalın olmakla kalmaz, aynı zamanda kilitleme sistemi bir sürgülü mandaldan daha güvenlidir. İki kapılı seçenek, önden ve üstten açılır ve en kararlı kaçış sanatçısı için bunu neredeyse imkansız kılan, güvenlik patentli emniyet tokalı iki kilide sahiptir.

Bu modeli piyasadaki benzer tasarımlardan ayıran bir özellik, büyük köpeğinize daha fazla baş mesafesi sağlamak için eğimli çatıdır. Dış mekana çıkmayı kolaylaştırmak için tekerleklerin üzerindedir ve dökülmeleri önlemek için çıkarılabilir tepsilerle birlikte gelir.

Severiz Bu modelin temiz ve montajı kolay olması. Ağır hizmet tipi tasarımı büyük olasılıkla çiğnemeyi caydıracaktır ve eğimli çatı, köpeğinizin aslında kendi ininde veya evinde olduğu izlenimini bırakır. Bütçe dostu olmasa da listemizdeki daha sağlam ve dayanıklı seçeneklerden biridir.


Sıkça Sorulan Sorular

Sandık eğitimi söz konusu olduğunda insanların birçok yanlış kanı var. Sitemizde eğitim süreci hakkında sık sık sorulan sorular alıyoruz. Gerçek şu ki, kasa eğitimi, doğru kullanıldığında köpeğinizle dengeyi korumanın etkili bir yoludur. Bu bir eğitim aracıdır ve eğitim aracı olarak kullanılan her şey tutumlu ve doğru bir şekilde kullanılmalıdır.

Sandık eğitiminin hem köpeklere hem de sahiplerine fayda sağlayacağına gerçekten inanıyoruz, bu nedenle hem kasalar hem de eğitim süreci hakkında sorduğumuz soruların tam bir listesini derledik. Bu liste her şeyi kapsamasa da, bunlar sitemize sık sık gelen köpek sahipleri tarafından sorulan yaygın soruların çoğu.

S: Acımasızlar mı?

C: Bazı köpek sahipleri, sandık çekme sürecini başlatmakta tereddüt ediyorlar çünkü ya bunu yaptıkları için eleştirileceklerinden ya da kötü sahip olduklarını düşündüklerinden endişeleniyorlar. Sizinkini dikkatlice seçerseniz, doğru nedenlerle kullanın, son derece etkili bir eğitim aracıdır.

S: Güvende mi?

C: Çoğu güvenlidir, ancak yüksek kaliteli işçilik ve köpeğiniz için uygun boyutta olup olmadığı gibi birçok faktör güvenliği belirler. Araştırmanızı yapmak, yorumları okumak ve köpeğiniz için ne tür bir sandığın en iyisi olduğunu bulmak onları güvende tutacaktır.

S: Onları istifleyebilir misin?

ALICI: İstifleme köpek kasaları tartışmalıdır ve uygun şekilde yapılmazsa birçok güvenlik sorununa ve sağlık sorunlarına yol açabilir. Etrafta alışveriş yaparken, istiflenmeye uygun kasalara karşı dikkatli olun. Daha küçük alanlar için istifleme istenebilir, ancak bölücülü daha büyük bir model satın almanız daha iyidir.

S: Nasıl sandık atarsınız?

C: Köpeğinizin yaşına bağlı olarak, sandık eğitimi biraz zaman alabilir. Uzmanlardan size adımlarda yol gösteren çok sayıda çevrimiçi kaynak var ve bazı yöntemleri biraz farklı olsa da, hepsi doğru muhafazanın gerekli olduğu konusunda hemfikir olacaklar. Küçük bir köpek için büyük bir sandık seçiyorsanız, tamamen eğitilene kadar alanlarını sınırlamak için bir ayırıcı kullanın. Çok fazla alan, sandıklarını banyo olarak kullanmaya teşvik edebilir.

S: Onları bağlayabilir misin?

C: Tıpkı istifleme gibi, köpek kasalarını birbirine bağlamak da dikkatlice ve doğru modellerle yapılması gereken bir şey. Farklı türleri ve hatta markaları basitçe 'bir araya getirmek' güvenli değildir. Daha büyük tek parça kasa daha güvenli (ve büyük olasılıkla daha ekonomik) bir seçenektir.

S: Neden geceleri bir tane kullanıyorsunuz?

C: Köpeğinize bağlı olarak, geceleri sandıklanmaktan fayda görebilirler. Yavru köpeğinizin geceleri daha güvenli ve güvende hissetmesine yardımcı olmakla kalmaz (ve size daha iyi bir gece uykusu sağlar), aynı zamanda köpeğinizin evi tahrip etmesini veya zarar verebilecek şeyleri yemesini de önleyebilir.

S: Örtbas edebilir misin?

C: Bir kasayı örtmenize gerek yoktur, ancak bu, yavrularınızın daha rahat hissetmesine yardımcı olabilir. Bazıları örtülerle gelir veya bir battaniyeyle örtebilirsiniz. Battaniyeyi ısı kaynaklarından uzak tutun ve çiğneme aşamasından geçen yavru köpeklerde battaniye kullanmayın.

S: Ayrılık kaygısına yardımcı olacak mı?

C: Bazı köpek sahipleri, yavru köpeğiniz ayrılık kaygısıyla ilgileniyorsa, bir sandık kullanmaktan korkuyor. Köpeğinizi doğru şekilde eğitirseniz, semptomları ve diğer davranış sorunlarını hafifletmeye veya ortadan kaldırmaya yardımcı olabilir.

köpekler için en iyi glukozamin

S: İçlerine yiyecek ve su koyabilir miyim?

C: Evet, çoğu kasa klipsli su veya yemek tabağına uyacak şekilde tasarlanmıştır ve çıkarılabilir tava su veya yiyecek dökülmeleri için kullanışlı olabilir. Köpeğinize gün boyunca rahat seçenekler sunmak için bir battaniye veya köpek yatağı eklemeyi unutmayın.

S: Goodwill'den veya başka bir ikinci el mağazasından satın alabilir misiniz?

C: Yerel Goodwill veya ikinci el mağazanızdaki bir köpek sandığı pratik olarak yeni görünse bile, köpeğiniz için ne kadar güvenli olduğunu bilmek imkansızdır. Sandık, artık ihtiyaç duymayan bir köpek sahibi tarafından bağışlanmış olsa da, başka nedenlerle ondan kurtulmaya karar vermiş olabilirler. Yeni satın almak her zaman en güvenli seçenektir.

S: Onları kiralayabilir misin?

C: Belki seyahat ediyorsundur veya bir geceleme için köpekle gelen bir ziyaretçiniz var. Kasanızı yanınızda taşımak istemiyorsanız veya fazladan paylaşmak istemiyorsanız, bölgenizdeki çeşitli evcil hayvan gruplarından veya kuruluşlardan bir tane kiralayabilirsiniz. Kullanmadan önce daima kasayı inceleyin ve temiz göründüğünden ve koktuğundan emin olun.

S: Kötüler mi?

C: Kötü değiller. Onlara kötü bir itibar kazandıran şey, onları kötüye kullananlar, köpekleri için doğru modele sahip olmayan köpek sahipleri ve kalitesiz kasalardır. Faydalarını anlamayan insanlar tarafından da kötü olarak algılanırlar.

S: Bunları nereden satın alabilirim?

C: En büyük köpek sandığı koleksiyonunuz çevrimiçi. Çevrimiçi yorumculardan belirli bir marka hakkında daha fazla geri bildirim almanız olasıdır ve Amazon.com, her boyuttaki köpeğin kasaları için mükemmel bir yerdir.

S: Bir köpek sandıkta ne kadar kalmalıdır?

C: Köpeğinizin bir sandıkta rahatça kalabileceği süre, yaşına ve ihtiyaçlarına göre değişir. Çoğu köpek birkaç saat için iyi durumdayken, bazıları daha kısa veya daha uzun sürelerle başa çıkabilir. Hiçbir köpek bütün gününü kilit altında geçirmemelidir. Programınız köpeğinizin dışarı çıkmasına izin veremeyecek kadar yoğunsa, birinin yardım etmesi için düzenlemeler yapmanız gerekir.

S: Bir sandık çok büyük olabilir mi?

C: Büyük bir köpek için tasarlanmış bir sandıkta bir yavru köpeğiniz veya küçük bir köpeğiniz varsa, çok büyük olması olasıdır. Çok fazla alan, bir köpeği sandıktaki banyoya gitmeye teşvik edebilir. Bazı çıta veya teller daha küçük köpekler için çok büyük olabilir ve yaralanma riskini artırabilir.

S: Ne kadar sürüyorlar?

C: Bir sandığın ömrü, onu ne sıklıkta kullandığınıza ve onu kullanırken köpeğinizin ne kadar 'sert' olduğuna bağlıdır. Yüksek kaliteli bir sandık size en az beş yıl veya daha uzun süre dayanmalıdır, ancak bazıları daha da uzun sürebilir. Garantili kasaları arayın ve ömrünü uzatmak için kasaya dikkat edin.

S: Arabalar için doğru tipler nelerdir?

C: Tıpkı ev kullanımı için kasalar gibi, arabanızda ne kullandığınız köpeğinize çok bağlıdır. Yıkıcı olmayan ve fazla hareket etmeyen daha küçük bir köpeğiniz varsa, yumuşak bir sandık yeterli olabilir. Arabada endişesi olan daha büyük bir köpek, ağır bir görevden yararlanabilir. çarpışma testi yapılmış kasa .


Son düşünceler

Yavrularınız için hangisinin en iyisi olduğuna güvenle karar vermenize yardımcı olacak birçok bilgi sağladık. Hâlâ kararsızsanız veya birkaç seçenek arasından seçim yapmaya çalışıyorsanız, her beden grubu için en iyi köpek sandıklarının seçimlerine bir göz atın.

Tüm boyutlar için genel kazananımız MidWest Homes Life Stages Dog Crate'dir. Bu modeli küçük köpek kategorimizde incelememize rağmen, her boyuttaki köpek için mevcuttur. Kullanımı, montajı ve katlanması kolay olduğu için en iyi seçimimiz bu. Çift sürgülü mandallar daha güvenlidir ve son derece olumlu bir kullanıcı geri bildirimine sahiptir.

Küçük

İki kapılı seçeneklerden dolayı küçük köpek kategorisinde en iyi seçimimiz olarak Petmate İki Kapılı Üstten Yüklemeli Köpek Kulübesini seçtik. Küçük köpekler ve köpek yavruları önden girmeye hevesli olmayabilir, ancak onları yukarıdan içeri ve dışarı koyabilir veya onlarla etkileşime girebilirseniz.

Sert plastik, çiğnemek isteyebilecek yavru köpekler için idealdir ve küçük ayakların sıkışması veya yaralanması için tel örgü parçaları yoktur. Sıkma mandalı kilidi, en kararlı köpeğin dışarı çıkmasını önlemeye yardımcı olacaktır.

Orta

Yumuşak bir sandığın köpeğiniz için ideal olmayabileceğini anlıyoruz, ancak EliteField 3 Kapılı Katlanır Yumuşak Köpek Kulübesi orta boy köpekler için en iyi seçimimizdir. Orta cins köpeğiniz köpek yavrusu olduğunda plastik bir model isteyebilirsiniz ancak köpeğiniz büyüdüğünde yumuşak model gibi bir şeyle rahat olabilir.

Hafif, yıkanabilir, kullanımı kolay ve araba ile seyahat veya evde kullanım için mükemmel bir seçenek olmasını seviyoruz. Yavru köpeğinize mahremiyet sağlamak için çeşitli renk seçeneklerini ve fermuarlı panelleri de seviyoruz.

Daha büyük

Aspen Pet Porter Heavy-Duty Pet Carrier, dayanıklılığı nedeniyle büyük bir köpek modeli için en iyi seçimimizdir. Ağır hizmet tipi plastik, günlük aşınma ve yıpranmaya karşı dayanıklıdır ve eğer büyük köpeğiniz endişeli bir çiğnemeciyse, köpeğinizin ona zarar vereceği konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Bu özel model havayolu kullanımı için onaylanmamış olsa da, arabanızda seyahat etmek veya ev kullanımı için mükemmeldir. Ayrıca sandığın plastik donanım yerine metal kanatlı somunlar ile sabitlenmesini de seviyoruz.

Seçiminizi Yapmak

Belirtildiği gibi, ne tür bir sandık seçeceğiniz, kullanımdan, sandık türünden ve sizin yavrularınız için doğru seçim olduğunu düşündüğünüz şeyden etkilenecektir. Bu listedeki bahislerden herhangi biri, amacına uygun kullanmanız koşuluyla, güvenli bir bahis olmalıdır. Gözden kaçırdığımızı düşündüğünüz bir model veya boyut varsa, aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bir satır bırakın!

Yorumlar