Arabalar İçin En İyi Köpek Kasaları: Çarpma Testi Yapılan Kasalar ve Taşıyıcılar

Arabalar İçin En İyi Köpek Kasaları: Çarpma Testi Yapılan Kasalar ve Taşıyıcılar

Arıyorum çarpışmada test edilen en iyi köpek sandığı araban için? İyi haber şu ki, tüylü dostunuzu korumaya yardımcı olmak için her fiyat aralığında birkaç seçenek var! İster seyahat edin, ister hareket edin veya köpek parkına 20 dakikalık bir yolculuk yapın, köpeğinizle arabada araba kullanmak bazen biraz güçlük çıkarabilir. Köpeğinizin arabanızın içinde özgürce dolaşmasına izin vermek eğlenceli olabilir. Ancak bu güvenli olduğu anlamına gelmez.

Yavru köpeğiniz için yapabileceğiniz en iyi şey, aracınız için çarpışma testi yapılmış bir köpek sandığı bulmaktır. Özel olarak tasarlanmış bir kasa veya taşıyıcıya yatırım yapmak çarpışma testlerine dayanma her köpek sahibinin dikkate alması gereken bir şeydir. Bu, özellikle yavru köpeğinizle köpek parkına sık sık gidiyorsanız geçerlidir.



Arabanızda geleneksel kasa ve taşıyıcıları kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bunu yapmak, bir kaza durumunda köpeğinizi riske atabilir. İle sadece birkaçı çarpışma testi yapılmış gerçek sandıklar mevcut, bu satın alma kılavuzunu en sevdiğiniz köpek için en iyisini seçmenize yardımcı olmak için oluşturduk.

Çarpışma Testi Yapılan Favori Taşıyıcılarımız ve Kasalarımız

Topçu Kulübeleri Sandık
Bizim Puanımız

En İyi Genel

Nişancı Kulübeleri G1



Gunner.com'da görüntüleyin
Variocage Crash Testli Kasa
Bizim Puanımız

Taşınabilir Olmayan Kasa

VarioCage Köpek Sandığı

Amazon.com'da görüntüleyin
Sleepypod Köpek Muhafazası
Bizim Puanımız

Küçük Köpekler İçin Harika



Sleepypod Mobil Taşıyıcı

Amazon.com'da görüntüleyin

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi Gunner.com ve Amazon.com'a götürür, burada ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Çarpışma Testi Nasıl Çalışır?

Çarpışma Testi Yapılan Araba

Evcil Hayvan Güvenliği Merkezi testler yapar Kilitlenme derecesi güvenli olarak ilan edilen belirli kasaların tam da bu olduğundan emin olmak için. Birkaç farklı kasa ve taşıyıcı üzerinde çarpışma testleri yaptılar. Bireysel evcil hayvan taşıyıcı markaları da ürünleri üzerinde kendi çarpışma testlerini gerçekleştiriyor. Bu, araçla ilgili her türlü kaza sırasında evcil hayvanların güvende olmasını sağlamaya yardımcı olur.

Evcil hayvanınızın bunu yapacağını garanti etmenin bir yolu olmasa da bir kazadan zarar görmeden uzaklaşmak , köpeğinizin güvenliğini ön planda tutmanız her zaman iyi bir fikirdir. Çarpışma testi, bir çarpışma durumunda bir taşıyıcı veya kasanın dayanmasını sağlamak için en iyi yöntemdir. Çarpışma testi yapılırken, bir araç kazası olayları, kukla evcil hayvanlarla bir araba kazasını simüle eden belirli değişkenlere göre simüle edilir.

Bu, üreticilerin ve kâr amacı gütmeyen kuruluşların neyin güvenli olarak kabul edildiğini doğrulamasına olanak tanır. Daha büyük bir köpeğiniz varsa, nereye giderseniz gidin yavru köpeğinizin güvende olmasını sağlayacak özellikle tavsiye ettiğimiz bir sandık var. Araba kasası kullanmanın bazı faydalarına bakalım.


Araba Kasası Kullanmanın Faydaları

Nişancı Sandığında Köpek

Yavru köpeğinizin başı açık bir arabanın penceresinden sarkarken ne kadar mutlu olduğunu görmek eğlenceli olabilir. Bunun yerine arabanızda bir kasa kullanmanız için birçok neden var. Herhangi bir tür çarpışmaya girmek, koltuğuna tam olarak oturmuş bir insan için yeterince zor olabilir. Arabada serbestçe dolaşmasına izin verilen bir köpek için daha da tehlikelidir.



Arabanızda bir taşıyıcı veya kasa kullanarak alacağınız güvenlik dışında da faydalar vardır. Bunlardan bazıları, köpeğinizin büyüklüğüne bağlı olarak sizin için geçerli olabilir veya olmayabilir. Tüylü arkadaşınızla şehirde gezerken bir sandığın nasıl faydalı olabileceğine bir göz atalım.

Daha Az Karışıklık

Köpeği olan herkes, kendi mevcudiyetinde kişisel eşyalarının ne kadar çabuk mahvolabileceğini bilir. Aynı şey arabanız için de geçerli. İster kasıtlı olarak kötü bir davranış isterse kazara olsun, köpeğinizin sonunda arabanızda bir karmaşa yaratma ihtimali yüksektir. Koltuklarınızın kumaşını çiziyor ve ısırıyorlar. Ayrıca, yalnız bırakmalarını tercih edeceğiniz şeylere de girebilirler.

Ek olarak, pençelerindeki kir, çamur ve dağınıklık, arabanızın her yerinde olacaktır. Köpekler ayrıca her şeyin üzerinde salya akma eğilimindedir. Bu, uzun yolculuğunuzdan sonra koltuklarınızdaki kurumuş köpek tükürüğünü temizleyeceğiniz anlamına gelir. Burunları pencerenizde lekeler oluşturur ve dökülen kürkleri döşemenize yapışır.

Köpeğinizin kaza geçirme ihtimali de vardır. Önünüzde uzun bir araba yolculuğunuz varsa, şansınızı ikiye katlayın. Lazımlık eğitimi almış köpekler bile onu ancak bu kadar uzun süre tutabilir. Uzun bir yolculukta, onları dışarı çıkarmak için en son durduğunuzdan bu yana ne kadar zaman geçtiğini fark edemeyebilirsiniz. Bir sandık olmadan, o kaza - tahmin etmişsinizdir - tam koltuğunuzda veya yerde biter.



Dikkatinizi dağıtan şeylerden kaçınma

Bazı köpekler araba gezintileri sırasında gayet iyi. Her zaman pencereden dışarı bakarlar ya da bir topun içine kıvrılıp yatarlar. Diğer köpekler biraz daha dolambaçlıdır.

İkinci durumda, bu sizin için, yani sürücü için büyük bir dikkat dağıtıcı olabilir. Aslında, on sürücüden üçü Araba sürerken yavrularının dikkatinin dağıldığını itiraf ederler.

Arabadaki aktif bir köpek ön koltuktan arkaya ileri geri atlayacaktır. Kucağınıza tırmanmaya veya çantanız veya valiziniz gibi yanınızdaki eşyalara girmeye çalışabilir. Arka koltuğa geçtiğinde, hareketi arka camdan görüşünüzü engelleyebilir.



Bu yalnızca çok dikkat dağıtıcı ve rahatsız edici olmakla kalmaz, aynı zamanda bir güvenlik riski oluşturur. Sevimli yavru köpeğinize değil yola odaklanmalısınız. Ve arabada yanınızda olan herhangi biri de köpeğinizin pençelerini kendine saklamasını tercih edebilir. Bir sandığa sahip olmak, herkesin sakin, rahat ve dikkatini dağıtmamasını sağlar.

Köpek Güvenliği

Daha az dikkat dağıtıcı unsurun güvenliğinin yanı sıra, kasalar bir kaza durumunda köpeğinizi korumaya da hizmet edebilir. Kuşaklar, köpeğinizi arka koltukta tutmak için harikadır, ancak bir çarpışmaya girmeniz durumunda yavrularınız için herhangi bir barınak sağlamazlar.

Köpeğiniz bir kasanın içindeyse, bir çarpışma sırasında hayatta kalma veya yaralanmadan kaçınma şansı daha yüksektir. Köpeğiniz araçtan atılmayacak ve tek bir yerde kalacaktır. Metal veya çelikten yapılmış sağlam kasalar da köpeğinizin hayatını darbelerden veya döküntülerden kurtarabilir.


Alıcı Rehberi

Gunner Kennel with Dog

Bu makaleyi okumak için durduysanız neden bir kasaya ihtiyacınız olduğunu zaten biliyorsunuz. Aşağıda, çoğu köpek sahibinin arabaları için bir sandık satın alırken dikkate aldığı bazı hususlar bulunmaktadır. Konfor ve temizlik yeteneği gibi şeyler önemliyken, güvenlik tabii ki önce gelir.



Yavru köpeğinizi taşımak için bir sandık veya taşıyıcı satın alırken göz önünde bulundurmanız gereken altı farklı karar noktasına bir göz atalım. Bunların hepsi geçerli olmayacak. Ancak genel bir kural olarak, altı hedefin hepsine ulaşmada ne kadar iyi olursanız, yavrularınız o kadar iyi hazırlanmış ve rahat olacaktır.

Sandık veya taşıyıcı satın alma işleminizi düşünürken, özellikle araba yolculuğu için tasarlanmış bir şey aldığınızdan emin olmak istersiniz. Başka kasalar var bakabilirsin Köpeğinizle evde kullanmak için bütçeye uygun bir sandık arıyorsanız.

Konfor

Çoğu evcil hayvan sahibi, köpeklerinin mutlu ve rahat olduğundan emin olmak için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını muhtemelen kabul ederdi. Tüylü arkadaşınız için en önemli önceliklerinizden biri buysa, o zaman araba sürmek için rahat bir sandık aramalısınız.

Bazı kasaların plastik veya metal yanları olan sert kompozit veya kauçuk tabanlar vardır. Bu özelliklerin faydaları olsa da, yavrularınız için en rahat şey olmayabilir. Polyesterden yapılmış veya yumuşak, yastıklı dış kaplaması olan bir araba kasası arayın.

Araba için yapılan birçok sandık, köpeğinizin yatmasını rahatlatan yastıklı alt kısımlara ve yumuşak kenarlara sahip olacaktır. .

boerboel yavru

Dayanıklılık

Bir köpeğin temas ettiği her şey bir miktar aşınmaya ve yıpranmaya maruz kalır, bu yüzden biraz dayak atabilecek bir şeye yatırım yapmanız onun (ve banka hesabınız) için önemlidir. Yumuşak kasalar en iyi şekilde küçük veya orta boy köpeklerde kullanılırken, daha büyük köpekler kompozit, ağır hizmet tipi plastik veya metal kasalarda daha iyi sonuç verir.

Köpeğinizin kafese girdiğinde nasıl davrandığını düşünün. Eğer telaşlıysa ve en büyük hayranı değilse, sandığınız daha fazla kaşınmaya, ısırmaya ve harekete geçecektir. Bununla birlikte, telaşlı yavrunuzu polyester bir kasaya koymak muhtemelen en iyi fikir değildir.

Köpeğinizin uzun bir yolculuk için sandıklanmasına aldırış etmiyorsanız, daha yumuşak sandıkla ilgili bir sorununuz olmamalıdır. Sadece yerine koyduğunuzda düzgün katladığınızdan emin olun, düzenli olarak temizleyin ve arada sırada yırtık veya yırtık olup olmadığına bakın.

Sandık ve Taşıyıcı Boyutu

Sandığınızın boyutu muhtemelen dikkate alınması gereken en önemli faktördür. Köpeğinizin sandığın içindeyken herhangi bir büyük kısıtlaması olmamalıdır. Oturmaları, ayakta durmaları, uzanmaları ve tamamen dönmeleri için yeterli alana sahip serbestçe hareket edebilmelidirler. Elinizde bir kaçış sanatçısı varsa, bir sandıkla seyahat etmek zor olabilir. İsteyeceksin ağır hizmet tipi bir sandık evde yavrularınız için de.

Bu hareket aralığı, yavrularınızın güvende ve rahat hissetmesini sağlar. Tüm bu hareketleri yapacak yeterli alana sahip değillerse, strese girip çok üzülmeye ve muhtemelen saldırgan olmaya başlayacaklardır. Uygun boyut, köpeğinizin aldığı hava akışını ve görünürlüğünü de artıracak, bu da köpeğinizin rahat ve stressiz kalmasına yardımcı olacaktır.

Bir sandık, köpeğinizden en az 6 inç daha uzun ve omuz yüksekliğinden 6 inç daha uzun olmalıdır. Daha fazla bilgi için bu tabloyu takip edebilirsiniz. Şüphe duyduğunuzda, daima daha büyük olanı tercih edin. Yavru köpeğiniz orta ve büyük arasındaysa, büyük sandığı alın. Daha az alanla her zaman daha iyisini yaparlar.

Temizlik ve Saklama

Köpekler gittikleri her yerde dağınıklık yaratma eğilimindedir. Temizlemesi kolay bir sandık almak isteyeceksiniz. Her sandığın açıklamalarına çok dikkat edin. Birçoğu yıkanabilir özelliklerin veya çıkarılabilir yastığın reklamını yapacak. Su geçirmez olarak etiketlenmiş kasaları arayın.

Her türlü temizlik sıkıntısından kaçınmak istiyorsanız, çıkarılabilir tavaları olan kasaları arayın. Kumaş eksikliği, yavru köpeğinizden sonra nasıl yıkanacağına dair tüm soruları ortadan kaldıracaktır. Plastik veya kompozit tabanların silinmesi kolaydır.

Taşınabilirlik arıyorsanız, arabanıza cıvatalanmayan bir kasa arayın. Gunner Kennels, çıkarması ve saklaması kolay olan favori seçeneklerimizden birini yapar. Katlanabilir kasalar, size kedinizin seyahat ederken ihtiyaç duyduğu güvenliği sağlamaz.

Emniyet ve Güvenlik

Sürüş sırasında dikkatinizin daha fazla dağılmasını önlemek için, özellikle elinizde bir kaçış sanatçısı varsa, kapanan ve yakın duran kaliteli bir sandık aldığınızdan emin olmak istersiniz. Basit, tek mandallı kapakları olan kasalar önermiyoruz. Heyecanlı köpekler ve araba yolculuğundaki hareketler bunları sallayabilir ve sonuçta siz otoyolda dolaşırken köpeğinizi serbest bırakabilir.

İki mandallı veya sağlam fermuarlı kasaları arayın. En iyisi, bu özelliklerin yavrularınızın tamamen erişemeyeceği bir yerde olmasıdır. Hatta bazı sandıkların her zaman gerekli olmayan anahtar kilitleri bile vardır, ancak bunlar ek bir güvenlik düzeyi sağlar.

Ayrıca arabanıza, koltuk başlığına kayış takmak veya emniyet kemerlerini takmak gibi bir şekilde bağlanan bir kasa da aramalısınız. Bu tür kasalar hareketi engeller, böylece köpeğiniz arka koltukta kaymaz veya boşluğa düşmez.

Bonus: Kilitlenme Testi

Bugün piyasada bulunan pek çok kasa tamamen çarpışma testine tabi tutulmamış, ancak çok azı var. Bu, satışa çıkmadan önce, bu ürünlerin bir dizi çarpışma testinden geçtiği ve başarıyla geçtiği anlamına gelir.

Çarpışma testi yapılmış kasalar, evcil hayvanlarınız için size çok daha yüksek bir güvenlik seviyesi ve kendinizi bir çarpışmada bulmanız durumunda daha iyi koruma sağlar. Genellikle test edilmeyenlerden daha pahalıdırlar, ancak en kötü senaryolarda köpeğinizi güvende tutmaya değer. Gunner G1'in temel model olduğunu göreceksiniz. 5 yıldızlı çarpışma testi derecelendirmesine sahip Birleşik Devletler'deki Hayvan Güvenliği Merkezi'nden.


Çarpışma Testine Sahip Köpek Kasaları

Kamyonda Nişancı Sandığı

Çarpışma testine tabi tutulmuş birkaç kasa varken, aşağıda bizim favorilerimiz var. Bunlar orta ve büyük ırklar için en iyisidir. Bir XL ırkınız varsa, Gunner Kennels'ın harika bir modeli var veya özel bir kurulumla gitmek isteyebilirsiniz.

Daha büyük bir araca, tercihen bir SUV'ye ihtiyacınız olacak. Daha küçük arabalarda, arabanıza yapıştırılması gereken bir sandık yerleştirme alanı yoktur. Farklı modellere bakarken bunu aklınızda bulundurmanız gerekecek. Bütçe önemli bir rol oynar ve özellikle bir kasanın daha düşük bir fiyat noktasına sahip olduğunu göreceksiniz.


Gunner Kennels G1 Köpek Sandığı

Nişancı Kulübeleri Çarpma Testli Kasa
 • Kilitlenme testi yapıldı.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • 5 yıldızlı çarpışma testi derecesine sahiptir.
 • Çift çelik cidarlı.
 • 4 farklı boyda gelir.
 • İsteğe bağlı tüm hava koşulları kiti.
 • Tersinir kapı.
 • Ömür boyu garanti.
Gunner.com'da görüntüleyin

Gunner Kennels çarpışmaya karşı test edilmiş köpek sandığı, fiyat, taşınabilirlik ve güvenlik açısından en sevdiğimiz kombinasyondur. Bu çarpışma testine tabi tutulmuş köpek sandığı, Nashville Tennessee'deki daha yeni bir kasa üreticisinden geliyor ve o zamandan beri adını duyuruyor. Bu kasalar, bir avcı olan ve yoğun kullanımdan sonra plastik kasaları değiştirmekten bıkmış olan Kurucu Addison Edmonds tarafından yaratıldı.

Gunner, bir araba kazası sırasında köpekleri kurtulan evcil hayvan sahiplerinden doğrudan müşteri görüşleri alan birkaç markadan biridir. Gunner Kennels, 5 yıldızlı çarpışma testi derecesine sahiptir ve evcil hayvan güvenliği için merkez tarafından onaylanan tek köpek kasalarından biridir.

Gunner Kennels ile ilgili en sevdiğimiz şeylerden biri, bütçeye uygun fiyat noktalarıdır. Çarpışma testine tabi tutulan birçok köpek kasası, sahibinin onları SUV'larının arkasına sabitlemesini gerektirir. Gunner Kennel'inizi güvence altına almak isteyecek olsanız da, onu diğer modeller gibi arabanızın şasisine yerleştirmenize gerek yoktur.

Severiz Gunner Kennels, kalite, güvenlik ve bütçe dostu fiyat kombinasyonu için çarpışma testine tabi tutulmuş köpek sandığı.


Kuzey Amerika Variocage Köpek Kafesi

Variocage Köpek Sandığı
 • Kanıtlanmış güvenlik geçmişi.
 • Avrupa'da yaygın olarak kullanılmaktadır.
 • Hidrolik yaylı kilitli kapılar.
 • Acil durum kaçış kapağı.
 • Mimic’in araç çökme bölgeleri.
 • Arkadan çarpışmalara karşı korur.
 • Avrupa çarpışma testi standartlarını karşılar.
Amazon.com'da görüntüleyin

Güvenlik temel endişenizse, 4 × 4 Kuzey Amerika Variocage ile gitmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Bu sağlam, dayanıklı kafes, her taraftan ve önden, arkadan ve devrilmeden çarpma testlerine tabi tutulmuştur. Kanıtlanmış performansı ile arabadaki dört ayaklı arkadaşınız için kesinlikle endişelenmenize gerek yok.

Bu sandık, küçükten maksimuma değişen dört boyutta gelir, ancak yalnızca yavrularınıza değil aracınıza da uyacak şekilde 14 farklı boyuta ayarlanabilir.

Kolay açılır tutamak, güvenli bir kapama sağlamaya devam ederken kafesi kolaylıkla açmanıza izin verecek şekilde tasarlanmıştır. Ek olarak, gazlı hidrolik hareket yayları kapının sallanmasını ve arabanıza zarar vermesini engeller. Bir tuş kilidi, iç rahatlığınız için güvenliği artırır.

Bir kaza durumunda, köpeğinizi serbest bırakmak için sandığın arkasındaki acil durum kapağını kullanabilirsiniz. Alt kısımda rahatlık, temizlik kolaylığı ve sessizlik için yapılmış kauçuk bir halı bulunur; Artık yavrularınızın tırnaklarını kompozit bir yüzeyi çizerken dinlemek zorunda değilsiniz.

Severiz bunun çeşitli ön, arka ve devrilme çarpma testi güvenlik standartlarını karşıladığı veya aştığı onaylanmıştır. Evcil hayvanınızı tamamen güvende tutma konusunda ciddiyseniz, çeşitli boyutlandırma seçenekleri de vardır. Güvenli, kolay açılır bir kapı ve kilit dahil olmak üzere dayanıklı bir yapıya sahiptir. Tek dezavantajı maliyettir, ancak yavrularınızın güvenliğine gerçekten bir fiyat koyamazsınız!


Çarpma Testi Yapılan Köpek Taşıyıcıları

Taşıyıcılar sandıklardan farklıdır, çünkü taşıyıcılar tipik olarak durduktan sonra aracınızdan çıkarabileceğiniz bir şeydir. Bir süre bir yerde kalmayı planlamadığınız sürece Variocage'ınızı arabadan çıkarmayacaksınız. Köpek taşıyıcıları genellikle küçük ve oyuncak cins yavrular için kullanılır.

Son yıllarda bazı üreticilerle gelişmeler oldu Sleepypod gibi Arabanızın arka koltuğuna uyan, çarpışma testi yapılmış daha küçük köpek taşıyıcılarıyla çıkıyor. Aşağıda, yavru köpeğinizi güvende tutmak için kullanabileceğiniz favori seçeneklerimizi bulacaksınız.


SleepyPod Mobil Hayvan Taşıyıcı

SLeepypod Köpek Sandığı
 • Küçük köpekler için mükemmeldir.
 • Mobil çarpışma testi yapılmış köpek taşıyıcı.
 • Montaj gerektirmez.
 • Bagaj sınıfı naylondan yapılmıştır.
 • Taşımak için omuz askısı içerir.
 • 15 pound'a kadar köpeklere uyar.
 • İç köpük astar.
Amazon.com'da görüntüleyin

Sleepypod mobil evcil hayvan yatağı, pazara yeni girmiştir ve daha küçük köpekler için mükemmel olan çarpışma testi yapılmış bir seçenektir. Bu taşıyıcı, bagaj sınıfı naylondan yapılmıştır ve hem yumuşak hem de içi rahattır. Taşıma sapına sahip yastıklı bir omuz askısı ile donatılmış olarak gelir ve evcil hayvanınızı hareket halindeyken taşımayı çok kolaylaştırır.

Bu daha küçük olduğu için, yalnızca 15 pound'a kadar olan evcil hayvanların sığması önerilir. Daha büyük bir yavru köpeğiniz varsa, yukarıda size bir başparmak verdiğimiz gibi, çarpışma testi yapılmış daha büyük bir evcil hayvan sandığı almayı düşünmelisiniz. Daha küçük evcil hayvanlar için bu taşıyıcı çok uygundur.

Montaj gerektirmez, bu da bu taşıyıcının tutup gitmesini sağlar. Hava yolculuğu için önerilmez, bu nedenle uçakla seyahat etmeyi planlıyorsanız, bazı farklı kabin içi taşıyıcıları kontrol etmek isteyeceksiniz. hava yolculuğu onaylı olanlar .


Gen7Pets Banliyö Güvenlik Koltuğu

Gen 7 Crash Testli Taşıyıcı
 • Çoğu taşıyıcıda havayolu seyahati için onaylanmıştır.
 • Emniyet kemeri kullanımıyla çarpışma testi.
 • Daha küçük köpekler için harika taşıyıcı.
 • Yastıklı omuz askısı.
 • Makinede yıkanabilir.
 • Ağır hizmet tipi donanımdan yapılmıştır.
 • Arabadaki emniyet kemeri mandalını kullanır.
Amazon.com'da görüntüleyin

Gen7Pets Commuter güvenlik koltuğu, evcil hayvan güvenliği merkezi tarafından güvenlik açısından 5 yıldızla derecelendirilmiştir. Bu taşıyıcı, çoğu havayolunda kullanım için onaylanmıştır, ancak bir uçağa binmeyi ve köpeğinizi kabin içinde taşımayı planlıyorsanız, özellikle hava yolculuğu için bir tane almanızı öneririz.

Ancak otomobiller için Gen7Pets Banliyö Güvenlik Koltuğu harika bir seçimdir ve 15 pound'un altındaki evcil hayvanlar için mükemmeldir. Sleepypod mobil evcil hayvan taşıyıcıya benzer şekilde, özellikle küçük ırklar ve oyuncak ırkları için yapılmıştır. Bu taşıyıcının omuz askıları ve kol kayışları ile tutulması ve taşınması da kolaydır.

Donatıldığı ağır hizmet tipi donanım, uzun yıllar aşırı suistimale dayanmasını sağlayacaktır. Ayrıca, kolayca çıkarılabilen ve makinede yıkanabilen rahat bir ped ile donatılmıştır. Kilitlenme testi uygulanmış bütçe dostu bir taşıyıcı arıyorsanız, bu seçimde yanlış gitmek zordur.


Sıkça Sorulan Sorular

Çarpışma testi yapılmış köpek kasaları söz konusu olduğunda, birkaç genel soru soruyoruz. Hala arıyor olabileceğiniz bazı yanıtları bulmak için sık sorulan sorulardan bazılarını okuyun.

S: Neden arabamda bir emniyet kemeri kullanamıyorum?
C: Bu sorunun kısa cevabı güvenliktir. İçinde bazı eyaletler , sürüş sırasında köpeğinizin aracınızda serbestçe dolaşması aslında yasa dışıdır. Emniyet kemeri tasması gibi bir şey kullanmak yerine köpeğinizi bir sandık içinde bulundurmak, bir kaza durumunda yavrularınızı açıkta ve korumasız bırakacak şekilde çok daha güvenlidir.

S: Bir araba yolculuğu sırasında köpeğime sandığına hangi aksesuarları vermeliyim?
C: Arabanız sırasında köpeğinizin sandığında olabildiğince rahat hissetmesini sağlamalısınız. Onu meşgul etmek için en sevdiği birkaç oyuncağı verin. Uzun süre durmadan araba kullanacağınızı biliyorsanız, ona biraz yiyecek ve su da vermelisiniz. Dökülme önleyici özelliklere sahip bir tel kasaya takmak için özel dağıtıcılar bile bulabilirsiniz.

S: Çarpma testi yapılmamış kasalar kullanılabilir mi?
C: Çarpışma testi yapılmış kasalar kesinlikle en iyisidir ve güvenli olduklarına dair kanıtları olsa da, bu test edilmemiş kasaların güvensiz olduğu anlamına gelmez. Sadece denenmemişler. Çarpışma testi yapılmamış kasalar yine de kullanılabilir, ancak bunların tümü konfor seviyenize bağlıdır. Köpeğinizin bir kazada iyi olacağından% 100 emin hissetmeyi tercih ediyorsanız, yalnızca çarpışma testi yapılmış ürünlere bakmayı düşünebilirsiniz.


Son düşünceler

Köpeklerimize gelince, evcil hayvan sahipleri sadece en iyi ürünleri isteriz. Yavrularımız ailemizin bir parçası. Onları korumak son derece önemlidir. Bu nedenle, arabanız için en iyi kasa seçeneklerini göz önünde bulundurmanız önemlidir. Konfor seviyesi, boyutlandırma seçenekleri, dayanıklılık ve kullanım kolaylığı açısından listemizdeki her sandık farklı bir köpek sahibine hizmet ediyor.

Biraz daha yüksek bir fiyat noktasına gücünüz yeterse, Gunner Kennels en yüksek kalitede seçeneği sunar güvenlik, boyutlandırma, dayanıklılık ve güvenlikte mükemmellik sunan. Neredeyse her köpeğe uyacak birden fazla boyutta gelir. Çarpışma testi standartları, sektördeki en iyilerden bazılarıdır.

Maliyetin biraz caydırıcı olabileceğini biliyoruz. Ancak konu köpeğinizin güvenliği olduğunda, ailenizin bir üyesine gerçekten bir fiyat noktası koyabilir misiniz?

Hangi köpek arabası kasasına giderseniz gidin, bu dört seçeneğin başlamanız için mükemmel seçenekler olduğunu bilin. Aramanıza başlamak ve tüylü dostunuz için en iyi ürünü satın almak için bugün burada size sunduğumuz bilgileri kullanın. Mutlu alışveriş!

Yorumlar