Boerboels için En İyi Köpek Maması: Köpek Yavruları, Yetişkinler ve Yaşlılar

Boerboels için En İyi Köpek Maması: Köpek Yavruları, Yetişkinler ve Yaşlılar

aranıyor Boerboel'iniz için en iyi köpek maması ? bu boerboel nadir ve güçlü bir köpek ırkıdır. 150 ila 200 pound ağırlığında, dev bir cins köpek. Tahmin edebileceğiniz gibi, yemek faturası ucuz değil! Ancak bu cins sadece niceliğe değil, aynı zamanda kaliteye de ihtiyaç duyar. Yavru köpeğinizin, yavruluk, yetişkinlik ve bir kıdemli olarak altın yılları da dahil olmak üzere her yaşam aşamasında en iyi besin profiline sahip olduğundan emin olmak isteyeceksiniz.

Bu kılavuzda, size yol göstereceğiz bilmen gereken her şey Boerboel beslenmesi ve yaşam evresi için en iyi mama taneleri hakkında. Yakın zamanda memnuniyetle karşılamış olmanızın bir önemi yok bu Güney Afrika köpek ırkı ya da Kıdemli yavru köpeğiniz için diyette bir değişiklik arıyorsanız, sizi koruduk.Her Boerboel aynı değildir ve her sahibinin bütçesi de aynı değildir. Böylece, en sevdiğimiz şeyi bir araya getirdik mükemmel uyum sağlayan köpek maması Boerboel'in beslenme ihtiyaçları için. Burada her köpek ve her sahip için bir şeyler var. Öyleyse, çiftlikten köpek masasına, bu Çiftçinin Köpeğini en iyi seçenekleri olarak bulalım.

Blue Buffalo Wilderness Köpek Yavrusu Derecelendirmemiz

Yavru Köpekler İçin En İyisi

Mavi Bufalo YavrusuChewy.com'da görüntüle Çiftçi Derecelendirmemiz

Yetişkinler İçin En İyisiÇiftçinin Köpeği

TheFarmersDog.com'da görüntüleyin American Journey Kıdemli Köpek Maması Formülü Derecelendirmemiz

Yaşlılar İçin En İyisiAmerikan Yolculuğu Kıdemli

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com'a götürecektir. Bir satın alma yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden bir komisyon kazanırız.

İçindekilerBoerboel Köpek Yavrusu Besin İhtiyaçları

Boerboels, diğer köpek yavrularının çoğuna kıyasla küçük başlamayabilir, ancak tam boyutlarına ulaşmak için yapacakları çok şey var. Bunun için köpek yetiştirme yakıtına ihtiyaçları vardır, bu yüzden doğru şekilde almak önemlidir. Onun gelişim aşaması sağlıklı temeller atın hayatının geri kalanında.

Dev köpek ırkları olarak, Boerboel'iniz için verebileceğiniz en önemli karar, onu bir köpek beslemektir. dev cins köpek maması . Ayrıca bir büyük cins köpek yavruları için yapılmış mama tanesi Boerboel'iniz daha yavaş bir büyüme oranına sahipse veya arkasında biraz daha geçmişi olan bir formül istiyorsanız. Birçok dev cins yavru köpek maması formülü hala oldukça yenidir. Bunlar, hızlı kemik hızını kontrol etmek için optimum kalsiyum ve fosfor seviyelerini içerir. Araştırma gösteriyor ki Bu, Boerboel'in eğilimli olduğu kalça ve dirsek displazisini önlemenin bir yolunu bulabilir.

Amerikan Yem Kontrol Yetkilileri Birliği AAFCO, tüm yavruların yemek yemesini tavsiye ediyor. minimum %22 protein içeriği . Bu adam gibi büyük bir köpek ırkı için %25 civarında daha yüksek bir içerik öneriyoruz. Et her zaman ilk bileşen olmalıdır ve gerçek et ve et yemekleri en iyi protein kaynağıdır.

Gelişmekte olan bağışıklık sisteminin çok çeşitli vitamin ve minerallere ihtiyacı vardır. Bu yüzden vitamin ve mineral takviyeleri veya gerçek meyve ve sebzeler arayın. Omega yağ asitleri sağlıklı yağlardır ve balık yağlarında, keten tohumunda, yumurtalarda ve bitkisel yağlarda bulunurlar. Yüksek kaliteli köpek mamaları da dokosaheksaenoik asit (DHA) ve araşidonik asit (ARA). Bunlar da sağlıklı beyin ve göz gelişimine katkıda bulunur.Yetişkin Boerboel Besin İhtiyaçları

Boerboel iki yaşına kadar tam olarak olgunlaşmayacak olsa da, onu yaklaşık bir yaşında yetişkin bir mama tanesine geçirmelisiniz. Hala olmalı kaliteli bir kibrit , çünkü bunlar ona sağlıklı kalması için ihtiyaç duyduğu tüm besinleri sağlayacaktır.

Bu koca adamın diyetinin ana odak noktası hala protein olmalı. büyük kas kütlesi yakıta ihtiyaç duyar ve amino asitler. Yetişkinlik döneminde en az %18 protein içeriği tüketmesi önerilir. Ama yine de, bu dev iri parça için daha yükseği öneriyoruz. Omega yağları hala diyetinin çok önemli bir parçasıdır, bu nedenle yukarıda listelenen bileşenlere dikkat ettiğinizden emin olun.

Ne yazık ki, Boerboel kilo almaya eğilimli , ve o atıştırmalıklar için enayi. Gereksiz kilo alımını önlemek için, yiyecek alımını ve kilosunu izleyin. Kilo veriyorsa, ya yiyecek alımını azaltmanız ya da onu bir kilo yönetimi mama tanesine geçirmeniz gerekir. Bu kılavuzun sonunda listelediğimiz Boerboel için iki parlak sağlıklı seçenek bulduk.

Kıdemli Boerboel Besin İhtiyaçları

Boerboel, yaklaşık yaşlarında kıdemli olarak kabul edilecektir. yedi yaşında . Tıpkı yetişkinken yaptığınız gibi, onu kıdemli mama tanesine geçirmeniz gerekecek. Kıdemli Boerboel için dengeli bir diyet çok önemlidir. Ama şimdi, beslenme ihtiyaçları kilo alımını önlemek için daha az enerjiye odaklanıyor. Hala ihtiyacı olduğu için sağlıklı omega yağları arayın. Yüksek kaliteli bir mama tanesi en iyi dengeyi sağlayacaktır.Onun mama taneciğinin artan seviyelerine sahip olması gerekiyor. glukozamin ve kondroitin . Bunlar, eklemlerini esnek tuttukları için önemlidir. Boerboel'in eklemlerinin, devasa vücudunu desteklemek için alabilecekleri tüm yardıma ihtiyacı var. Diğer vitaminler ve mineraller, yaşlanan bağışıklık sistemini güçlendirmek ve onu zinde tutmak için gereklidir.

Boerboel Puppies için En İyi Köpek Maması

Boerboel köpek yavrusu etrafta dolaşıyor

Boerboel Puppies, hızlı büyüme oranlarının talebini karşılayabilecek kuru bir köpek mamasına ihtiyaç duyar.

Boerboel yavru köpeğiniz eve geldiğinde, özellikle hızlı büyüme oranlarına hitap eden kuru köpek maması yemeye başlamaları gerekir. Bu cinsin 200 pound'a ulaşması nadir değildir, bu nedenle erken gelişimleri çok önemlidir. Bazı yavruların mideleri daha hassas olacaktır.Boerboel yavru köpeğinizin midesi hassassa, listemizdeki tahılsız iki seçenekten birini düşünmenizi öneririz. Ayrıca sınırlı içerikli bir formül düşünmeniz gerekebilir. Nutro tarafından yapılanlar gibi. Yavru köpeğiniz için seçeceğiniz köpek mamasının, yetişkinliğe ulaşana kadar yaklaşık bir yıl içinde yedikleri şey olacağını unutmayın. Belirli bir sırayla, Boerboel yavruları için en sevdiğimiz yiyecekler.


American Journey Büyük Irk Köpek Yavrusu

American Journey Büyük Irk Köpek Maması
 • Bütçe dostu formül.
 • Tahılsız tarif.
 • Beyin gelişimi için DHA.
 • Besin yoğun maddeler.
 • Buğday, mısır ve soya içermez.
 • Kupa başına 374 Kalori.
 • %30 Protein, %12 Yağ, %6 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

American Journey, bu tarifi büyük köpek yavrularını göz önünde bulundurarak yarattı. Dengeli bir diyete odaklanmak, ancak diğer köpek mamalarının çoğundan daha yüksek seviyelerde glukozamin ve kondroitin olmasını sağlamak. Bu, ağır yüklü eklemlerinin büyüdükçe iyi desteklendiği anlamına gelir. Somon, tavuk yemeği ve hindi yemeği sadece bunları sağlamakla kalmaz, aynı zamanda yüksek düzeyde protein de sağlar.

Bu bileşenler aynı zamanda menhaden balık unu ve somon yağı gibi harika bir omega yağı kaynağıdır. Hepsi çok ihtiyaç duyulan DHA ve ARA'yı sağlar. Bu, tahıl içermeyen bir formüldür ve tatlı patates ve nohut, ihtiyaç duyduğu yavaş salınan enerjiyi sağlar. Vitaminler, mineraller ve probiyotiklerle güçlendirilmiş mama tanesinin her bir ısırığı bağışıklığını artıracak ve düzenli sindirime yardımcı olacaktır.

Severiz Bu tarifin büyük eklemlerini desteklemek için süper yüksek bir glukozamin ve kondroitin içeriğine sahip olduğunu.
Blue Buffalo Wilderness Köpek Yavrusu Formülü

Blue Buffalo Büyük Irk Köpek Yavrusu Yiyecek Wilderness
 • Bütçe dostu köpek maması.
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Beyin gelişimi için DHA.
 • Yan ürün yemekleri içermez.
 • Mısır, soya veya buğday yok.
 • Kupa başına 411 Kalori.
 • %35 Protein, %14 Yağ, %6 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Blue Buffalo biyolojik olarak uygun yeni bir diyet yarattı ve işte bu kadar! Biyolojik olarak uygun, etler, kıkırdaklar ve kemikler de dahil olmak üzere doğal bir av diyetini takip ettiği anlamına gelir. Boerboel yavrunuz bu etli formülü çok sevecek. Tıpkı doğanın onu yemeyi amaçladığı gibi. 17 çeşit av içeriğiyle, büyüme ve onarım için bol miktarda yakıtla büyük kas kütlesine özen gösterilir.

Keten tohumu, balık yağı ve et bileşenleri, bilişsel ve göz gelişimi için DHA ve ARA sağlar. Vitamin ve mineral takviyeleri de bağışıklığını korur. Yaban mersini, böğürtlen, kızılcık, havuç ve bezelye gibi ekstra bir süper gıda takviyesi ile. Probiyotik bileşenler, tüm zengin etleri işlemede sindirim sistemine yardımcı olur.

Severiz Bu birinci sınıf tarifin mükemmel bir protein/yağ içeriği oranına sahip olması. bizimkilerden biri Kafkas Çobanları için en iyi yiyecek seçimleri ve diğer dev ırklar.


Purina Pro Büyük Irk Köpek Yavrusu

Purina Pro Köpek Büyük Irk
 • Bütçe dostu büyük çanta.
 • Sindirim sağlığı için probiyotikler.
 • Beyin gelişimi için DHA.
 • Tavuk ilk malzemedir.
 • Deri ve tüy sağlığı için Omega yağ asitleri.
 • Kupa başına 419 Kalori.
 • %28 Protein, %13 Yağ, %4.75 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

pürin tanınmış bir markadır , ve bu onların yeni ve geliştirilmiş büyük cins köpek yavrusu Pro formülüdür. Tavuk ilk bileşendir ve AAFCO tarafından belirlenen protein tavsiyelerini aşmaktadır. Yumurta, balık unu ve balık yağı gibi diğer bileşenler, beyninin ve gözlerinin sağlıklı gelişmesi için ihtiyaç duyduğu DHA ve ARA'yı sağlar.

Pirinç, mısır ve buğday bu formülde kullanılan başlıca tahıllardır. Her bir mama tanesi probiyotik kültürlerle kaplanır ve her lokmada ona sindirim desteği sağlar. Bunu, düzenli sindirim veya gevşek dışkı ile mücadele eden Boerboels için iyi bir seçenek haline getiriyor. Bu tarif, vitamin ve mineral takviyelerini de listeler.

Severiz Bu tarifin, sonsuza kadar aç Boerboel için harika bir boyut olan 47 kiloluk bir çantada satın alınabileceğini. Daha küçük bir çantadan çok daha kullanışlı hale getiriyor.


Instinct Ham Büyük Irk Köpek Yavrusu

İçgüdü Büyük Irk Köpek Yavrusu
 • Tahılsız tarif.
 • Dondurularak kurutulmuş beslenme.
 • Ham dondurularak kurutulmuş bitler içerir.
 • Kafessiz tavuk.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
 • Kupa başına 485 Kalori.
 • %33,5 Protein, %18.5 Yağ, %5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu, yemek kabı şeklinde çiğ et parçaları içeren piyasadaki yegane ürünlerden biridir. Bu sadece protein içeriğini artırmakla kalmaz, aynı zamanda kasesine ekstra gevreklik ve doku sağlar. Boerboel için karşı konulmaz olacak sekiz et ve organ içeriği listelenmiştir. Bu tahılsız bir seçenektir ve ayrıca patates içermez.

Bu mama tanesi, fincan başına en yüksek yağ içeriğine ve kalori sayısına sahiptir. Bu da bol miktarda büyüyen güç sağlar. Yumurta ürünü, balık unu ve somon yağı gibi bileşenler sayesinde DHA ve ARA sağlanır. Kabak çekirdeği, kızılcık ve kuru yosun gibi süper yiyecekler, onu formda tutmak için antioksidanlar açısından zengindir. Montmorillonit kil ve fermantasyon ürünleri sindirim sisteminin düzenli kalmasına yardımcı olur.

Severiz bu tarifin eklenmiş ham toppers içerdiğini. Bu nedenle, Boerboel'iniz çiğ etin tadını seviyorsa ancak sizin için uygun değilse, bu sonraki en iyi seçeneklerden biridir.


Bütünsel Seçilmiş Dev Irk Köpek Yavrusu

Holisitic Select Dev Irk Köpek Maması
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Deri ve tüy sağlığı için Omega yağ asitleri.
 • Antioksidan takviyesi.
 • Sindirim sağlığı için probiyotikler.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
 • Kupa başına 433 Kalori.
 • %25 Protein, %16 Yağ, %4,5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarif en düşük protein içeriğine sahiptir, ancak gerçekten etli mama taneleriyle mücadele edenler için harika bir seçenektir. AAFCO'nun tavsiyelerini aşıyor ve Boerboel için daha yüksek beklentilerimizi karşılıyor. Kuzu unu ve tavuk unu sadece en kaliteli et bileşenleri olmakla kalmaz, aynı zamanda dev köpek eklemleri için glukozamin ve kondroitin açısından da zengindir.

Eklemleri ayrıca bilişsel ve göz gelişimi için DHA sağlayan somon yağı ile desteklenir. Bu, tahıl içeren bir seçenektir ve enerji ve lifli ihtiyaçları için yumuşak yulaf ezmesi ve kahverengi pirinç listeler. Buna ek olarak, gevşek dışkı ve düzensiz sindirimi olan yavrulara yardımcı olacak prebiyotik lif de listelenmiştir. Ayrıca bağışıklığı için papaya, balkabağı ve nar ile doludur.

Severiz Bu tarifin özellikle büyük VE dev köpek yavruları için tasarlandığını. Yani, büyük Boerboel'inize uyacağını biliyorsunuz.


Yetişkin Boerboels için En İyi Köpek Maması

Kütük üzerinde duran yetişkin Boerboel

Yetişkin Boerboels, dev bir ırkın beslenme taleplerini karşılamak için yüksek kaliteli yetişkin formülü köpek mamasına ihtiyaç duyar.

Boerboel'iniz yetişkinliğe ulaşacak yaklaşık bir yaşında . Bu cinsin yaklaşık üç yaşına gelene kadar büyüdüğünü unutmayın. Bu, tamamen büyüdüğünde teraziyi 130 poundun üzerinde kolayca devirebilen bir köpeğin taleplerini hala karşılayabilecek bir köpek mamasına ihtiyacınız olacağı anlamına gelir. Buradaki zorluk, beslenmeyi bütçenizle dengelemek.

Genellikle, köpeğiniz bir köpek yavrusu formülü üzerinde başarılı olduysa, aynı üreticiyi kullanmak mantıklı yetişkin yiyecekleri için çünkü içerik listesinde daha az çeşitlilik var. Ancak bazen diyet hassasiyetleri veya bütçe nedeniyle marka değiştirmek gerekebilir. Aşağıda, yetişkin Boerboels için en sevdiğimiz köpek mamasını inceliyoruz. Yavrularınızın son yıllarına sağlıklı bir şekilde ulaşmasına yardımcı olabilecek çeşitli köpek maması formülleri bulacaksınız.


çiftçinin köpeği

Çiftçi
 • Taze pişirilir, şoklanır ve size gönderilir.
 • Kişiye özel yemek planları.
 • Veteriner tarafından tasarlanmış 4 sağlıklı seçenek: sığır eti, tavuk, hindi veya domuz eti.
 • İnsan sınıfı bileşenlerle yapılmıştır (dolgu maddesi veya koruyucu içermez).
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Kalori ve besin değerleri tarife göre değişir.
TheFarmersDog.com'da görüntüleyin

The Farmer's Dog'dan insan kalitesinde, önce et içeren bu tarifler, köpeğinizin yüksek enerjili aktiviteleri için ihtiyaç duyduğu proteine ​​​​sahip olduğunu garanti eder. Dört aroma da taze meyve ve sebzelerle doludur ve köpeğinizin sindirim sisteminin verimli bir şekilde hareket etmesini sağlamak için lif sağlar. Besin açısından yoğun ve probiyotikler, antioksidanlar, omega-3'ler, süper gıdalar, vitaminler ve minerallerle dolu, yavrularınızın bağışıklığını kasları kadar güçlü tutacağından emin olabilirsiniz.

Severiz The Farmer's Dog'un tipik mama tanesine taze, insan kalitesinde bir alternatif sunduğunu ve özelleştirilmiş yemek planlarının köpeğinizin beslenme ihtiyaçlarını karşılayacağından emin olabilirsiniz. Ve onu evinize teslim ettikleri için, o ağır köpek maması torbalarını evcil hayvan dükkanından eve taşıma konusunda bir daha endişelenmenize gerek kalmayacak!


American Journey Büyük Irk Formülü

American Journey Büyük Irk Yemi
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Bütçe dostu.
 • Mısır, buğday veya soya içermez.
 • Omega yağ asitleri için somon ve keten tohumu.
 • Beyin gelişimi için DHA.
 • Kupa başına 370 Kalori.
 • %30 Protein, %12 Yağ, %5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarif, köpek yavrusu tarifinin devamı niteliğindedir, bu nedenle Boerboel'iniz bir yavru olarak bunu iyi yaptıysa, bir yetişkin olarak da iyi yapmalıdır. Bu tarif yaban mersini, tatlı patates, kuru yosun ve havuç gibi besleyici değeri yüksek malzemelerle doludur. Bu, tahıl içermeyen bir reçetedir, ancak nohut, önümüzdeki enerjik günü için bol miktarda yavaş salınan enerji sağlar. Mısır, buğday veya soya içermez.

İlk iki malzeme kemiği çıkarılmış somon ve hindi unu, hemen ardından balık unu. Bunlar ayrıca güçlü ve esnek eklemler için yüksek seviyelerde glukozamin ve kondroitin sağlar. Devam eden bilişsel ve göz ihtiyaçları için DHA ve ARA'nın yanı sıra. Sindirimlerini düzenli tutmak için yardıma ihtiyaç duyan Boerboel'ler için ideal olan yüksek lif içeriğine sahiptir.

Severiz Bunun balık bazlı bir tarif olduğunu. Tavuk gibi daha yaygın protein kaynaklarını kullanan diğer tariflere bir alternatif sunuyor.


Blue Buffalo Wilderness Yetişkin Formülü

Blue Buffalo Wilderness Büyük Irk
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Kümes hayvanları ve yan ürün yemekleri içermez.
 • Mısır, buğday veya soya yok.
 • Mideleri hassas olan yavrular için harika.
 • Sığır eti, kuzu eti ve geyik eti ile yapılır.
 • Kupa başına 373 Kalori.
 • %28 Protein, %13 Yağ, %6 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Yine, Boerboel'iniz bir yavru olarak Wilderness tarifinde başarılı olduysa, Blue Buffalo'dan Adult Wilderness Food Line'ın devamında muhtemelen başarılı olacaktır. Aktif bir adamsa, bu yüksek proteinli yüksek enerjili tarif, yakıtını korumak için ihtiyaç duyduğu tüm güce sahip olmasını sağlayacaktır. Yüksek proteinli bir tarifte veya huysuz bir köpekte yeniyse, gerçek et malzemeleri için çıldıracağına bahse gireriz! Bu tarif kümes hayvanları içermez malzemeler, hassas mideleri olan Boerboels için harika hale getirir.

sahip diğer köpek mamalarına kıyasla en yüksek lif içeriği , tatlı patates, nohut ve fasulye gibi lifler sayesinde. Bunu çeşitli probiyotik bileşenlerle birleştirmek, mide-bağırsak yolunun desteklendiği anlamına gelir. Besin açısından yoğundur ve antioksidanlar, süper gıdalar, vitaminler ve minerallerle doludur. Yani bağışıklığı en az kasları kadar güçlü olacaktır. Aynı zamanda, ceketi için de harika olan en yüksek yağ içeriğine sahiptir.

Severiz Blue Buffalo, lezzetli et, kıkırdak ve organlarla dolu olduğu anlamına gelen vahşi bir av diyeti sunar. Formüllerinin çoğunu ve Wilderness serisini yoğun bir şekilde inceledik. liste başı olmaya devam ediyor .


Purina Pro Dev Irk Formülü

Purina Pro Yeni Dev Irk Köpek Maması
 • Bütçe dostu.
 • Bağırsak sağlığı için probiyotikler.
 • Eklem desteği için glukozamin.
 • Kas gelişimi için daha yüksek protein içeriği.
 • Yapay renkler veya tatlar yok.
 • Kupa başına 370 Kalori.
 • %26 Protein, %12 Yağ, %4.5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Daha büyük köpek yavrusu formülünden sonra, bu, yakışıklı Boerboel gibi daha da büyük köpekler için tasarlanmıştır. İlk malzeme gerçek ve yağsız tavuktur. Listemizdeki ortak-en düşük protein içeriğine sahip olmasına rağmen, yine de AAFCO tavsiyelerini aşıyor. Bazı Boerboel'ler süper zengin formülleri sindirmekte zorlanıyor, bu yüzden bu adamların tarifi bu.

Balık unu ve yumurta bileşenleri, sağlıklı bilişsel işlev ve göz sağlığı için DHA ve ARA sağlar. Ayrıca sağlıklı ve parlak bir tüy için ek protein, tat ve katı ve sıvı yağlar sağlarlar. Bağışıklığını güçlendirmek için vitamin ve mineral takviyeleri listelenir. Bu tarifte ayrıca kalp sağlığı için önemli bir bileşen olan taurin de listeleniyor.

Severiz Bu tarifin dev köpek ırkları göz önünde bulundurularak tasarlandığını. Böylece Boerboel'inizin ihtiyacı olan her şeyi bu tariften alacağından emin olabilirsiniz.


Diamond Naturals Büyük Irk Formülü

Diamond Naturals Büyük Irk Maması
 • Bu listedeki en düşük maliyetli köpek maması.
 • Gerçek kafessiz tavuktan yapılmıştır.
 • Vitaminler ve güçlü antioksidanlar.
 • Besin açısından zengin ve yüksek sindirilebilir.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
 • Kupa başına 327 Kalori.
 • %23 Protein, %13 Yağ, %3,5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Diamond Naturals, daha büyük köpekler için bütçeyi aşmayan bir köpek maması formülü yarattı. Köpek mamasının yüksek kalitede olmasını sağlamak için son yıllarda gerçek adımlar attılar. Bu özel tarif, gerçek kafessiz tavuk, tam tahıllı pirinç ve lahana, hindistancevizi ve yaban mersini içeren doğal sebzelerle yapılır. Daha yüksek omega yağ asidi yoğunluğu, Boerboel'inizin son derece parlak bir kaplamaya sahip olmasını sağlayacaktır.

Bu, yavaş salınan enerji sağlamak için kahverengi pirinç kullanan tahıl içeren bir seçenektir. Bu formül mısır, buğday, dolgu maddeleri veya yapay tatlar olmadan yapılmıştır. Ayrıca koruyucu yoktur. Bu köpek maması yetişkinler için listemizdeki daha ucuz yiyeceklerden biridir, bu nedenle Boerboel'inizi beslemek için bir bütçeniz varsa, bu Güney Afrika köpek arkadaşınızın iyi beslenmesini sağlayacaktır.

Severiz bu tarifin bütçe için kaliteden ödün vermediğini. Diamond Naturals, özellikle karşılaştırılıyorlar daha büyük markalara.


Merrick Büyük Irk Yetişkin

Merrick Büyük Irk Köpek Maması
 • Gerçek kemiksiz tavuktan yapılmıştır.
 • Yüksek hayvansal protein içeriği oranı.
 • Sağlıklı yağlar enerjinin korunmasına yardımcı olur.
 • Glukozamin takviyesi.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
 • Kupa başına 382 Kalori.
 • %30 Protein, %15 Yağ, %3,5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarif, ikinci en yüksek protein içeriğini sunar ve ilk iki bileşen olarak kemiksiz tavuk ve tavuk yemeğini listeler. Bunu somon unu ve yumurta ile birleştirmek, tam kas sağlığı için çeşitli etler ve amino asitler alacağı anlamına gelir. Zeki beynini çalıştıracak ve gözlerini karanlıkta keskin tutacak DHA ve ARA besinlerinin yanı sıra.

Her mama tanesi, bağırsaklarında dost bakterileri destekleyen probiyotik bileşenlerle güçlendirilmiştir. Bu, enerji için tatlı patates ve bezelye gibi malzemeleri kullanan tahılsız bir seçenektir. Elmalar ve yaban mersini, vücudunu en iyi durumda tutmak için antioksidanlar sağlar. L-karnitin, metabolizmasını destekleyecek ve bu formüldeki yüksek yağ içeriğini dengelemeye yardımcı olacaktır.

Severiz Bu tarifin, dev eklemleri için harika olan çok yüksek glukozamin ve kondroitin seviyelerine sahip olması.


Kıdemli Boerboels için En İyi Köpek Maması

Kıdemli Boerboel Köpeği

Çoğu kıdemli Boerboels, glukozamin ve kondroitin takviyesi ile düşük kalorili bir köpek maması formülüne ihtiyaç duyacaktır.

Boerboels eklemlerinde sert yaşlandıkça. Diğer ırklardan biraz daha erken “kıdemli” statüye ulaşacaklar. Yavru köpeğinizi bir kıdemli formül kuru kibble yaklaşık 6 yaşında. Bu süre zarfında, muhtemelen yavrularınızın enerji seviyeleri yavaşlayacaktır, bu nedenle daha düşük kalorili bir formül düşünmek için iyi bir zaman.

Boerboels yaşlandıkça aktivite seviyelerini yavaşlattığı bilinmektedir, bu nedenle buradaki amacınız gereksiz kilo alımını önlemek olmalıdır. Ayrıca bir kondroitin açısından zengin formül ve Boerboel'inizin yaşlanan eklemlerini destekleyecek glukozamin. Köpeğiniz yaşlandıkça hastalıklarla savaşmaya yardımcı olabilecek doğru antioksidan karışımını elde etmek de önemlidir. Aşağıda, Kıdemli Boerboel için belirli bir sıra olmaksızın favori formüllerimiz bulunmaktadır.


Amerikan Yolculuğu Kıdemli Formülü

Tahılsız Kıdemli Köpek Maması American Journey
 • Bütçe dostu.
 • Yaşlanan eklemler için glukozamin takviyesi.
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Besin değeri yüksek malzemelerle üretilmiştir.
 • Mısır, buğday veya soya yok.
 • Bardak başına 355 Kalori.
 • %30 Protein, %11 Yağ, %7 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

American Journey, Boerboel'in yaşam evrelerinin her biri için incelediğimiz tek markadır. Çünkü Amerikan Yolculuğu bazı harika kibbles üretir Boerboel veya herhangi bir cins için. Somon, hindi unu ve tavuk unu olmak üzere üçlü protein sayesinde yüksek protein içeriğine sahiptir. Ve bu, özellikle büyük köpekler için tasarlanmasa da, son yıllarında tüm daha büyük cins gereksinimlerini karşılar.

Bu tarif tahılsız bir seçenektir ve tatlı patates, bezelye, nohut gibi yavaş salınan enerji bileşenlerini listeler. Ayrıca daha uzun süre tok hissetmesine yardımcı olacaklar ve bu da atıştırmasını önleyecektir. Yaban mersini, hindistancevizi ve deniz mikroalgleri gibi birçok vitamin ve mineral takviyesi ve süper gıda içerir.

Severiz Bu tarifin en yüksek lif içeriğine sahip olması, ekstra sindirim desteğine ihtiyaç duyan kıdemli Boerboels için harika.


Bilim Diyeti Büyük Irk Kıdemli

Bilim Diyeti Büyük Irk Kıdemli
 • Veteriner onaylı gıda markası.
 • Deri ve tüy sağlığı için Omega yağ asitleri.
 • Doğal malzemelerle yapılmıştır.
 • Büyük ve dev cins yaşlılar için özel olarak yapılmıştır.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
 • Kupa başına 353 Kalori.
 • %15,5 Protein, %10,5 Yağ, %4 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Hill's Science Diet, düşük protein içeriği sağlar. Bu, zengin proteinleri sindirmek için mücadele etmeye başladıkları için son yıllarda birçok Boerboel için idealdir. Tavuk unu ilk bileşendir ve bu, kemikleri ve eklemleri için doğal bir glukozamin ve kondroitin kaynağıdır. Yaşlanan ceketini esnek tutmak için önemli olan omega yağ asitlerini listeler ve l-karnitin kilo alımını önlemeye yardımcı olur.

Bu tarif tahıl içerir. Ana enerji kaynakları olarak arpa, pirinç ve buğday kullanır. Vitamin ve mineral takviyeleri ile elma, brokoli, havuç ve kızılcık gibi gerçek meyve ve sebzeleri listeler. Taurin onun kalp sağlığına destek olacaktır. Bu tarif, bilime ve büyük ve dev köpek ırklarının ihtiyaçlarına dayanmaktadır. Bu nedenle, Boerboel'iniz için besinsel olarak faydalı olacağından emin olabilirsiniz.

Severiz Bu tarifin, Boerboel'in kıdemli olarak kabul edileceği altı yaş ve üstü yaşlılar için tasarlandığını.


Nutro Sağlıklı Büyük Irk Kıdemli

Nutro Büyük Irk Kıdemli Maması
 • GDO olmayan maddeler.
 • Çiftlikte yetiştirilmiş tavuktan yapılmıştır.
 • Yapay tatlar veya renkler yok.
 • Mısır, buğday veya soya yok.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılmıştır.
 • Kupa başına 306 Kalori.
 • %22 Protein, %11 Yağ, %4 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarif, düşük protein içeriği sunar, ancak gerçek tavuk ve tavuk yemeği hala ilk iki malzemedir. Yaşlılar için doğal glukozamin kaynakları olan. Bu tarif, özellikle daha büyük köpekler ve onların şimdi ağrıyan eklemleri için tasarlanmıştır. Tavuk çiftlikte yetiştirilir ve GDO'suz içerikleriyle birlikte bu, Boerboel'iniz için etik bir seçenektir.

Enerji ve lif ihtiyaçları için pirinç ve arpa gibi malzemeleri kullanan tahıl içeren bir reçetedir. Ancak hassas mideleri olan Boerboels için ideal olan mısır, buğday ve soya içermez. Formüle vitamin ve mineral takviyeleri eklenir. Ayrıca, yaşlanan ceketini yumuşak ve esnek tutacak folik asidi de listeliyor.

Severiz Bu tarifin düşük kalorili bir sayı sunduğundan, eskisi kadar enerjiye ihtiyaç duymayan yaşlanan Boerboel için idealdir.


Merrick Tahılsız Kıdemli Formül

Merrick Kıdemli Köpek Maması Formülü
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Kilo yönetimi için azaltılmış kalori.
 • Mükemmel protein-yağ oranları.
 • Deri ve tüy sağlığı için Omega yağ asitleri.
 • Mısır, buğday, soya veya glüten yok.
 • Kupa başına 370 Kalori.
 • %30 Protein, %12 Yağ, %3,5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Özellikle büyük köpekler için olmadığı için bu tarifin neden listemizi oluşturduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Ancak Merrick'in yüksek glukozamin seviyeleri var, bu da eklemleri için harika bir seçenek olduğu anlamına geliyor. Tavuk, tavuk unu ve somon unu sayesinde ortak en yüksek protein içeriğine sahiptir. Aynı zamanda en yüksek yağ ve kalori içeriğine sahiptir, bu da Boerboel'inizin bu formülle iyi geçinmek için hala makul derecede aktif olması gerektiği anlamına gelir.

Metabolizmasını uyaracak ve sağlıklı bir kiloyu korumasına yardımcı olacak L-karnitin listelenmiştir. Her mama tanesi, bağırsaklarını destekleyecek probiyotiklerle güçlendirilmiştir. Ve uzun bir vitamin ve mineral takviyesi listesi, yaşlanan bağışıklık sistemini güçlendirecektir.

Severiz Bu tarifin, yaşlanan eklemlerini güçlü tutacak en yüksek glukozamin ve kondroitin seviyelerine sahip olduğunu.


Purina Pro Kilo Yönetimi

Büyük ırk Kilo Yönetimi Purina Pro
 • Daha ağır büyük ırklar için özel olarak yapılmıştır.
 • Azaltılmış kalori içeriği.
 • Sindirim sağlığı için probiyotikler.
 • Kas tutulması için yağsız proteinler.
 • Sindirimi teşvik etmek için daha yüksek lif içeriği.
 • Kupa başına 361 Kalori.
 • %27 Protein, %9.5 Yağ, %5.5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarif %27 protein içeriğine ve %9.5 yağ içeriğine sahiptir. Purina Pro, enerjiye ihtiyacı olan ancak yine de kilo vermesi gereken daha büyük yavrular için optimum oran olduğuna inanıyor. Yağsız tavuk ilk malzemedir.

Bu bileşenler bol miktarda tat sağlar, yani yavru muhtemelen diyette olduğunun farkına bile varmaz. Sindirim ve bağışıklık sistemini desteklemek için canlı probiyotiklerle güçlendirilmiştir. Diyet köpek maması son yıllarda kiloyu yönetmenin etkili bir yolu olabilir. Purina pro, yaşlanan Boerboel'in beslenme ihtiyaçlarını aynı anda karşılamayı kolaylaştırır.

Severiz bu tarifin enerjik Boerboel'i desteklemek için yeterli enerjiye sahip olduğunu ve yine de kilo vermesine izin verdiğini.

nutro vs bilim diyet

Son düşünceler

Boerboel bir etkileyici, heybetli ve yakışıklı köpek . O sadece harika bir eğlence değil, aynı zamanda harika bir aile köpek arkadaşıdır. Çalışan ırklardır ve beslenmelerinin her yaşam evresindeki enerji seviyelerine uyması gerekir. Köpeğinizin yaşına ve aktivite seviyelerine uygun köpek mamasını seçtiğinizden emin olmak, köpeğinizin potansiyel yaşam beklentilerinin daha sonraki seviyelerine ulaşmasına yardımcı olacaktır.

Boerboel'inizi yukarıdaki tavsiyelerimizden birini seçerek, yalnızca köpeğinizin sağlığı için doğru yönde bir adım atmakla kalmadığınızdan, aynı zamanda ona, köpeğinizi etrafta tutmanıza yardımcı olacak en kaliteli beslenmeyi sağladığınızdan emin olabilirsiniz. yıllar boyunca.

Yorumlar