Blue Buffalo Köpek Maması İncelemeleri: Yavru, Yetişkin ve Yaşlı Formülleri

Blue Buffalo Köpek Maması İncelemeleri: Yavru, Yetişkin ve Yaşlı Formülleri

Yavru köpeğinize satın alabileceğiniz tüm köpek mamalarına bakıyorsunuz, ancak en iyisinin ne olduğundan emin değil misiniz? Bu Blue Buffalo köpek maması incelemesinde en sevdiğimiz markalardan birine bakıyoruz. Köpeğiniz için doğal ve sağlıklı yiyecekler bulmak çok önemlidir. Blue Buffalo Köpek Maması bir premium marka Jackie ve Bill Bishop tarafından başlatıldı. Markayı köpekleriyle sağlık sorunları yaşadıktan sonra yarattılar.

Niyetleri, yiyecek sağlamaktı. en iyi doğal maddeler bir köpeğin bağışıklık sistemini güçlendirmek için. Blue Buffalo köpek maması buğday, yan ürün unları, suni tatlar, mısır, buğday veya soya proteinleri içermez. Markanın sloganı 'Onları aile gibi sev, aile gibi besle' dir.Blue Buffalo, yaşa ve boyuta göre formüller içeren çeşitli köpek maması serilerine sahiptir. Seçenekler arasında yavru, yetişkin ve yaşlı seçenekleri ve büyük, küçük boyutlu yoğurt ve oyuncak seçenekleri bulunur. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin Blue Buffalo köpek maması malzemeler, tatlar ve favorilerimizden bazıları.

Blue Buffalo Yaşam Kaynağı
Bizim Puanımız

En iyi değeri

Blue Buffalo Life ProtectionChewy.com'da görüntüle
Blue Buffalo Wilderness
Bizim Puanımız
Blue Buffalo Freedom
Bizim Puanımız

GlütensizBlue Buffalo Freedom

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Marka Tarihi

Blue Buffalo köpek maması yiyen köpek

Blue Buffalo, çok sayıda köpek maması ürettikleri Wilton Connecticut'ta bulunuyor. Ayrıca, üretimlerini ProPet, Triple T Foods, Ainsworth, Tuffy's ve CJ Foods gibi diğer gıda üretim şirketlerine yaptırıyorlar. Blue Buffalo marka olarak genellikle diğer büyük gıda üreticileriyle karşılaştırıldığında .

En popüler köpek maması karşılaştırmalarından bazıları şunları içerir:

Şirket 2003'te kuruldu Bill ve Jackie Bishop tarafından Terrier'den sonra Blue kanserden öldü. Blue Buffalo, beslenmenin belirli kanser türleri ile ilişkisini araştırırken yaratıldı. Blue Buffalo, evcil hayvanlarınızı mutlu ve sağlıklı tutan yüksek kaliteli, antioksidan paketlenmiş yiyecekler sağlamayı amaçlamaktadır.

Geri Çağırma Geçmişi

Blue Buffalo Recall History

Ekim 2010'da Michigan Eyalet Üniversitesi'ndeki araştırmacılar, hastalanan köpekler üzerinde araştırma yaptı. Köpeklerin sahip olduğunu keşfettiler kanlarında yüksek D vitamini seviyeleri . Bu köpeklerden on altı tanesi Blue Buffalo Wilderness Chicken Recipe ile beslendi.Mart 2017'de, Wilderness Rocky Mountain Tarifi Kırmızı Et Yemeği Yetişkin Köpekler için Islak Yiyecek geri çağrıldı. Bu, sığır etindeki artan tiroid hormonu seviyelerinden kaynaklanıyordu. Aynı ay, Wilderness Trail Trays geri çağrıldı. Bu yiyeceğin kaplarda folyo mühürle ilgili bir sorunu vardı.

Blue Buffalo Köpek Maması davasının, sahte reklamcılık nedeniyle kendilerine karşı açıldığına dikkat etmek önemlidir. Davaların çoğu reddedildi . Eylemleri, şirketin ürünlerinin standardında bir eksiklik olması durumunda yanıt vermeye hazır olduğunu yansıtır.

Şirket yüksek üretim standartlarına sahip olsa da, bu sorunlardan bazılarının ortaya çıkması kaçınılmazdır. Blue Buffalo'nun bir geri çağırma yayınlamayı seçmesi, evcil hayvanlar konusunda tutkulu olduklarını gösteriyor.

Gıda Maddeleri

Blue Buffalo Gıda Maddeleri

Blue Buffalo, köpek mamasında farklı tatlar sunar. Marka, gıdasına hiçbir koruyucu, yan ürün dolgusu veya yapay tat katmaz. Web sitelerinde yiyeceklerinin buğday, soya veya mısır içermediğini belirtiyorlar. Bu bileşenlerin genellikle köpek alerjilerini tetiklediği bilinmektedir.Blue Buffalo köpek mamasındaki ana malzemeler arasında tavşan, tavuk, sığır eti, kuzu eti, hindi, somon, ördek, alabalık ve yulaf ezmesi bulunur. Çoğu formül ayrıca çeşitli sebzeler ekleyin , meyveler, enzimler, probiyotikler ve kuru domates posası. Bu formüllerin her biri vitaminlerle güçlendirilmiştir. Ayrıca tavuk yağı gibi tanınabilir yağları da içerirler. Bunlar mükemmel bir yağ asidi kaynağıdır.

Diğer şirketlerin aksine, Blue Buffalo belirsiz ifadeler kullanmaz yiyeceklerindeki malzemeleri tarif ederken. Etiketleri, protein kaynağı olarak gerçek hindi ve tavuk eti gibi kesin tanımları kullanır.

Mavi Buffalo Formülleri

Mavi Buffalo beş formüle sahiptir köpek maması serisinde. Ürünlerin çoğu konserve formunda ve kuru mama şeklinde mevcuttur. Köpeğinizin beslenme ihtiyaçlarının karşılandığından emin olmak için ödül olarak da mevcuttur. Köpek maması ürün grubu, aşağıdaki farklı formülleri içerir.Yaşam Koruması

Hat, sağlık ve esenlik için kahverengi pirinçle birleştirilen ilk et tariflerine sahiptir. Bu bileşenler kas gelişimi, sağlıklı teknoloji ve köpeğinizin bağışıklık sistemini güçlendirmeye odaklanır. Can koruması, her boyuttan ve yaştan köpek için seçeneklere sahip ıslak ve kuru versiyonlarda mevcuttur. Hat, tahıl içermeyen bir tarif değildir. Yaşam koruma formülü bizim küçük cins yavru köpekler için favoriler ve gazlı köpekler için .

El değmemiş doğa

Vahşi doğada yüksek protein bulunur. Her boyut ve yaştan köpeği barındıran, et açısından zengin, tahıl içermeyen bir diyettir. Bu formülasyon ördek, somon ve tavuğu içerir. Her boyut ve yaş için ıslak ve kuru çeşitleri mevcuttur. Wilderness serisinde ayrıca Rocky Mountain tarif etiketini taşıyan tavuk içermeyen bir formül bulunur.

Temel bilgiler

Blue Buffalo Basics serisi, gıda duyarlılığı veya alerjisi olan köpekler için sınırlı içeriğe sahiptir. Bu formülasyon, patates ve somon, kuzu, ördek veya hindi gibi basit proteinden oluşur. Gıda hassasiyetlerini tetiklediği düşünülen tavuğu içermez.

Özgürlük

Blue Buffalo'nun Freedom serisi tahıl içermez ve her yaştan köpek için tavuk ve kuzu tarifleri içerir. Islak veya kuru yiyecek olarak mevcuttur. Bununla birlikte, daha küçük köpekler ve oyuncak cinsler için ıslak mama önerilir. Kuru köpek mamaları her büyüklükteki köpekler için uygundur.Doğru Çözümler

True Solutions formülü, köpeğinizin sahip olabileceği bazı sağlık sorunlarına veya rahatsızlıklara hitap eder. Bazı seçenekler yaşlı köpeklere ve yetişkin köpeklere odaklanır. Hat ayrıca kilo verme, cilt bakımı, hareketlilik ve sindirim bakımına odaklanan formüllere sahiptir. Kuru ve yaş çeşitleri mevcuttur.

Blue Buffalo Köpek Maması Yorumları

Şimdi Blue Buffalo’ya bir göz atalım yaşa göre köpek mamaları . Büyük ölçüde yaşam evresine dayalı ve ayrıca cins büyüklüğüne dayalı birden fazla formül vardır. Antioksidan bakımından zengin yaşam koruma çizgileri ve sınırlı bir içerik yelpazesi, en popüler iki gıda çeşididir.

Wilderness çizgileri genellikle en popüler olanıdır. Tüm yiyeceklerinde, antioksidanlar, mineraller ve vitaminlerin bir karışımı ile koyu mama olan Lifesource Bits bulunur. Kibbles soğuk şekillendirilmiş bileşenlerinin gücünü korumak için. Meyve ve sebzeler, bu bitlerdeki tüm kaynak bileşenlerden bazılarıdır.

Köpek Formülleri

Kase Mavi Bufalo Köpek Maması Yiyen Köpek

Blue Buffalo'nun birkaç farklı köpek maması vardır. Standart Can Koruma serisinin yanı sıra Wilderness, Rocky Mountain ve Sınırlı içerikli gıda serisini bulacaksınız. Bu satırların her birinde, farklı malzemeler içeren farklı tarifler bulabilirsiniz.

Eğer senin yavru kümes hayvanlarına alerjisi var Rocky Mountain Wilderness yemekleri bu ihtiyaca cevap verecek. Tahılsız bir yiyeceğe ihtiyacınız varsa, normal Wilderness serisi ihtiyacınız olanı sağlayacaktır. Her yiyeceğe bakarken her zaman olduğu gibi yiyecek içeriğini, besin içeriğini ve bütçeyi hesaba katın.


Cankurtaran Köpek Formülü

Blue Buffalo Puppy Formula Yaşam Koruması
 • Beyin gelişimi için DHA.
 • Cilt ve kürk için Omega yağ asitleri.
 • Mısır, buğday veya soya yok.
 • Yan ürün yemeği yok.
 • Genel sağlık için antioksidanlar.
 • Kupa başına 398 kalori.
 • % 27 Protein,% 16 Yağ,% 5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Blue Buffalo Life Protection Formula, bir köpek yavrusu formülüdür. ilk malzeme olarak et ile yapılır . Bu gıda serisi hem tahıllı hem de tahılsız olarak mevcuttur. Tahıl içeren köpek maması hassas mideleri olmayan yavrular için harika bir seçenektir. Bu aynı zamanda Blue Buffalo'nun yavru köpekler için en popüler yiyeceklerinden biridir. Bizimkilerden biri Rottweiler için favori yiyecekler yanı sıra Goldendoodles için harika köpek maması .

Bu yiyecek serisi, birkaç farklı köpek boyutunda da gelir. Bu mamayı küçük cins köpekler için bulabilirsiniz. Aynı zamanda özellikle büyük cins yavru köpekler için hazırlanmış bir besin formülüdür. Kalori sayısı, köpeğinizin boyuna göre satın aldığınız mama göre değişiklik gösterecektir. Her yiyecek şunları içerir: Beyin desteği için DHA cilt ve tüy sağlığı için omega yağ asitlerinin yanı sıra.


Wilderness Tahılsız Köpek Formülü

Wilderness Puppy Formula Tahılsız
 • Kemiksiz tavuk birinci bileşendir.
 • Tahılsız yiyecek.
 • Beyin gelişimi için DHA.
 • Tüm yavru köpekler için mükemmel küçük mama.
 • Cilt ve tüy sağlığı için Omegas.
 • Kupa başına 423 kalori.
 • % 36 Protein,% 16 Yağ,% 5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Blue Buffalo Wilderness Yavru Tavuk Tarifi bir uygun fiyatlı kuru köpek maması. İyi dengelenmiş miktarda karbonhidrat, protein ve yağ içerir. Küçük, orta ve büyük ırklar için ideal olan tarif, tahıllara alerjisi olan köpekler için uygundur.

Her fincanda 423 kalori vardır. Yavru köpeğinizin aktivite seviyeleri orta ila düşükse, önerilen miktarlardan daha az beslemeniz gerekebilir. Kemiksiz tavuk ve tavuk unu kas gelişimi için bol miktarda protein sağlar. Aynı zamanda besin sağlar B vitaminleri ve yağ gibi . Tavuk unu besin ekler. Tapyoka nişastası, manyok bitkisinden elde edilir ve karbonhidratlar ve Omega yağ asitleri sağlar. Bu tarifte herhangi bir yapay renk, tat veya koruyucu bulamazsınız.


Wilderness Rocky Dağ Köpeği

Blue Buffalo Wilderness Kayalık Dağ Köpeği
 • Kırmızı etten yapılmıştır.
 • Tamamen tavuk içermez.
 • Beyin gelişimi için DHA.
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Yavru köpekler için daha küçük mama boyutu.
 • Kupa başına 427 kalori.
 • % 32 Protein,% 16 Yağ,% 5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Wilderness Puppy formülü, Blue Buffalo’nun en çok satan köpek mamalarından biridir. Ancak, Rocky Mountain tarifi yavaş yavaş hayranların favorisi haline geliyor, çünkü yalnızca tahıl içermez ancak kümes hayvanı içermez . Bazı yavrular tavuğa duyarlıdır. Bu nedenle, kümes hayvanı içermeyen bir diyete ihtiyaçları var.

Bazı köpeklerin Kümes hayvanlarına alerjisi vardır ve kırmızı et diyetine dayalı yiyeceklere ihtiyaç duyarlar. Rocky Mountain tarifi, tam olarak bunu yapmak için tasarlanmış bir köpek yavrusu formülüdür. Bu tavuksuz, yüksek proteinli formül özel 'köpek yavrusu' ısırıklarıyla her büyüklükteki yavru köpekler için tasarlanmıştır. Yavru köpeğin beslenme ihtiyaçlarını desteklemek için vitaminler ve aminolar ile güçlendirilmiştir.


Temeller Sınırlı İçerik Yavru Formülü

Blue Buffalo Limited Malzemeli Tarif Yavrusu
 • Sınırlı içerik formülü.
 • Tavuk içermeyen formül.
 • Cilt ve tüy sağlığı için Omega yağ asitleri.
 • Sindirim için bezelye ve kabak lifi.
 • Yan ürün, mısır, buğday veya soya yok.
 • Kupa başına 394 kalori.
 • % 26 Protein,% 15 Yağ,% 5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Blue Buffalo Basics, sınırlı içerikli bir gıda serisidir. Bu yiyecek serisi, özellikle gıda duyarlılığı olan yavrular için formüle edilmiştir. İle yapılmıştır daha küçük içerik listesi . Mama mama, özellikle köpek ısırıkları için boyutlandırılmıştır. Bu, cinsin boyutu ne olursa olsun, köpek yavrusu tüketimini kolaylaştırır.

Bu formül DHA desteğine sahiptir ve hayvansal protein ilk gerçek bileşendir. Sınırlı içerikli formül tavuk içermez, bu da onu kümes hayvanlarına duyarlı yavru köpekler için harika bir seçenek haline getirir. Ayrıca bu yiyecek serisinin taşıdığı doğal lifli sebzelerden de bir miktar doğal lif alacaksınız. Sebzeler, bazı tariflerde tatlı patates ve hatta balkabağı içerir.


Yetişkin Formülleri

Çanaktan Mavi Bufalo Yemeği yiyen köpek

Yetişkin serileri, Blue Buffalo'nun en geniş köpek maması çeşitlerinden bazılarına sahip olduğu yerdir. Burada yetişkinler için özel olarak hazırlanmış birkaç formül olduğunu göreceksiniz. Bu, Yaşam Koruma Hattı, Vahşi Doğa, Vahşi Doğa Kayalık Dağ, Vahşi Yaşam Denali ve Sınırlı Malzemeyi içerir. Bu yiyecek hatlarının her biri farklı bir amacı var ve her satırın birden fazla çeşidi vardır. Seçici bir yiyiciniz olsa bile, bu yiyecek serileri, yavrularınızın zevk alması gereken bir lezzet / tarif kombinasyonuna sahip olacaktır.


Yaşamı Koruma Yetişkin Formülü

Blue Buffalo Life Protection Yetişkin
 • Yüksek kaliteli protein.
 • Eklem sağlığı için glukozamin desteği.
 • Mısır yok, buğday, ben.
 • Yan ürün tavuk yemeği yok.
 • Genel sağlık için antioksidan bakımından zengindir.
 • Kupa başına 378 kalori.
 • % 24 Protein,% 14 Yağ,% 5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Blue Buffalo Yaşam Koruma Formülü Yetişkin Köpek Maması, köpeğinizin beslenme ihtiyaçlarını karşılamak için yapılmıştır. Bunu doğru oranda karbonhidrat, hayvansal protein, sebzeler, mineraller ve vitaminler ekleyerek yapar. Bu, en popüler formüllerinden biridir ve Corgis için köpek maması listesi yanı sıra bizim Chihuahuas için köpek maması listesi .

İlk ve ana malzeme olan tavuk, yağsız kas gelişimini destekler. Köpeğiniz etli tadı sevecek. Blue Buffalo da bu formülde bir tavuk yemeği içerir protein içeriğini desteklemek ve kas gelişimini artırmak için. Tavuk unu bir kondroitin ve glukozamin kaynağıdır. Bu besinlerin her ikisi de güçlü kemikler ve dişler için hayati öneme sahiptir, eklem hareketliliğinden bahsetmeye bile gerek yok.

Bir yaşam koruma formülü olmak, köpeğinizin sistemine antioksidanlar eklediği anlamına gelir. Bu, onu kanser veya kalp hastalığı olan köpekler için ideal kılan bir şeydir. Omega 3 ve 6 yağ asitleri bağışıklık sistemini daha da güçlendirir ve pürüzsüz bir cildi teşvik edin. Bu formül, beslenmeyi bir bütçe ile dengelemek için çok iyi bir iş çıkarıyor. Bu nedenle, bu Blue Buffalo köpek maması incelemesindeki en sevdiğimiz yetişkin maması.


Wilderness Yetişkin Formülü

Blue Buffalo Wilderness Yetişkin Tahılsız
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Yan ürün yemek yok.
 • Mısır, buğday veya soya yok.
 • Yapay koruyucu yok.
 • Antioksidanlar ve sağlıklı karbonhidratlar açısından zengindir.
 • Kupa başına 409 kalori.
 • % 34 Protein,% 15 Yağ,% 6 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Blue Buffalo Wilderness Yüksek Proteinli Yetişkin Kuru Köpek Maması, ördek, hindi ve bıldırcın karışımını içerir. Bu, yavrunuzun vahşi tarafını tatmin ederken temel besinleri sağlamak . Tahılsız köpek maması, bezelye ve tatlı patates gibi satılan karbonhidratları içerir. Bu, enerji sağlamaya ve yağsız kas kütlesini korumaya yardımcı olur. Omega 3 ve 6 yağ asitleri köpeğinize sağlıklı bir cilt ve tüy sağlar. Bu formül aslında şu formüllerden biridir: Labrador Retriever için en iyi köpek maması formülleri düşüncemize göre.

Blue buffalo ayrıca mineraller, vitaminler ve hücre takviyelerinin bir karışımı olan LifeSource bitlerini de ekler. Bu besinler, evcil hayvanınızın diyetini geliştirmek ve sağlam bir oksidatif denge garantisini geliştirmek için beslenme uzmanları ve veteriner hekimler tarafından seçilir. Yüksek proteinli köpek mamasının koruyucu maddeler, yapay renkler ve tatlar içermemesine bayılacaksınız.


Wilderness Rocky Mountain Tarifi

Mavi Buffalo Kayalık Dağ Tarifi Yetişkinler
 • Tahıl içermeyen yetişkin maması.
 • Bağışıklık sağlığı için antioksidan bakımından zengindir.
 • Kırmızı etten yapılmıştır.
 • Tavuk içermeyen tarif.
 • Sindirim sağlığı için bezelye ve tatlı patates.
 • Kupa başına 393 kalori.
 • % 30 Protein,% 15 Yağ,% 6 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Geleneksel Wilderness formülüne benzer şekilde, Rocky Mountain tarifi, kümes hayvanı içermemesi dışında aynı kriterleri karşılar. Bu, kümes hayvanlarına duyarlılığı olan yetişkinler için mükemmel olan, tahıl içermeyen bir yemdir. Diğer Wilderness formülleri gibi, bu mama da yetişkin köpekler düşünülerek özel olarak formüle edilmiştir. Bu, köpekler için harika olduğu anlamına gelir. daha yüksek protein içeriğine ihtiyaç duyar. Ama aynı zamanda proteini düzgün bir şekilde sindirmede sorun yaşayan köpekler için de harikadır.

Bu formül yapay maddeler, tatlar ve dolgu maddeleri içermez. Daha yüksek protein içeriğine ve gerçek ete odaklanma, çiğ yiyeceklere alternatif olarak köpekler arasında popüler olduğunu kanıtladı. Rocky Mountain formülü ayrıca bağışıklık sistemini güçlendiren B vitaminlerine sahiptir.


Wilderness Denali Akşam Yemeği Tarifi

Blue Buffalo Denali Yemeği
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Yabani somon ve geyik eti ile yapılmıştır.
 • Pisi balığı ve yengeç içerir.
 • Sağlıklı cilt ve tüyler için Omega Yağ Asitleri.
 • Mısır, buğday, soya veya yan ürün yok.
 • Kupa başına 396 kalori.
 • % 30 Protein,% 16 Yağ,% 6 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Wilderness Denali Dinner, dağ kurtlarından esinlenmiştir. Evcil hayvanınıza gün boyunca enerji sağlamak için özel bir besin karışımı içerir. Kombinasyonu geyik eti, somon ve pisi balığı hareketliliği desteklemeye yardımcı olur. Minerallerin ve vitaminlerin karışımı, köpeğinizin bağışıklığını artırır.

gümüş laboratuvarı

Kalsiyum ve fosfor, kemiklerin sağlıklı olmasını sağlar ve glukozamin eklem işlevini geliştirir. İçerdiği omega yağ asitleri sayesinde evcil hayvanınız güzel bir cilde sahip olacak. Buğday, mısır, soya veya tavuk yan ürünü yoktur, bu da onu tahıl alerjisi olan evcil hayvanlar için bir besin seçeneği haline getirir.


Temeller Sınırlı İçerik Yetişkin Formülü

Blue Buffalo Basics Limited Bileşeni
 • Sınırlı içerik tarifi.
 • Tavuk, sığır eti, mısır, buğday ve soya içermez.
 • Doğal gıda, yan ürün yok.
 • Kalp sağlığı için taurin.
 • Eklem sağlığı için Glucosamine & Chondroitin.
 • Kupa başına 348 kalori.
 • % 18 Protein,% 10 Yağ,% 7 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Blue Buffalo Basics Limited Bileşen Köpek Maması, yiyeceklerinde daha az malzemeye ihtiyaç duyan köpekler için mükemmeldir. Hassas mideli yavrular için ideal tahıl içermeyen formüller. Sınırlı içeriğe sahip bir gıda olmasına rağmen, Basics serisi besin değerinden ödün vermez. Kuzu eti, sığır eti ve süt ürünleri gibi etlere alerjisi olan köpekler kemiği alınmış hindiden yararlanmak .

Tek bir protein kaynağına sahip olmak, çalışmak daha kolaydır. Köpeğinizde alerjiyi tetikleyebilecek herhangi bir proteini ortadan kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca, köpeğinizin sindirim sistemi için formül daha kolay hale gelir.

Glüten intoleransı olan veya soya, mısır veya buğdayı sindirmek için mücadele eden bir köpek bu tarife bayılacak. % 100 tahıl içermez, bu da hassas midelerde daha kolaydır. Mavi bufalo, Omega-3 ve Omega-6 yağ asitleri eklemeye devam ediyor. Bu yardımcı olur lüks bir ceket tanıtmak ve sağlıklı bir cilt. Balık yağı, keten tohumu ve kanola yağı ilavesi, köpeğinize fayda sağlayacak zengin bir tarif oluşturur.


Freedom Tahılsız Yetişkin Formülü

Blue Buffalo Tahılsız Yetişkin Özgürlüğü
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Glutensiz formül.
 • Tavuk ilk malzemedir.
 • Yan ürün yemek yok.
 • Mısır, buğday ve soya içermez.
 • Kupa başına 373 kalori.
 • % 24 Protein,% 14 Yağ,% 6 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Freedom Yetişkin Tahılsız kuru köpek maması, tahıl bazlı yiyecekleri sevmeyen köpekler için mükemmel bir seçimdir. Soya, mısır veya buğday gibi maddelere alerjisi olan yavrular için de mükemmeldir. Patates, Freedom Tahılsız tarifinde karbonhidratların temelini oluşturur. karbonhidrat seviyeleri daha yüksek Bu nedenle, yavru köpeğinizin kilo vermesine yardımcı olmaya çalışıp çalışmadığınızı yeniden düşünmek isteyebilirsiniz.

Blue Buffalo ayrıca yavru köpeğinizin cildi ve tüyleri için omega-3, -6 yağ asitleri ile yemeği güçlendirir. Eklem sağlığı için glukozamin de dahildir. Kızılcık ve yaban mersini antioksidan bakımından zengindir. Hindiba ve kurutulmuş lactobacillus acidophilus fermentasyonu gibi probiyotikler, sağlıklı bir bağırsak sağlar. Taurin ve yosun gibi takviyeler kalp sağlığına yardımcı olur.


Kıdemli Formüller

Kıdemli Mavi Bufalo Yemeği Yeme

Blue Buffalo, çeşitli farklı kıdemli köpek maması formüllerine sahiptir. Yavru ve yetişkin hatlarına benzer şekilde, onların kıdemli formüllerini her yiyecek satırında bulabilirsiniz. Bu, Life Protection, Wilderness ve Limited Ingredient formüllerini içerir. Bu formüllerin her biri teklif edecek farklı bir şey var kıdemli yavrunuz. Yavru köpeğinizi yaşlılara özgü bir köpek maması diyetine geçirmeden önce dikkatlice düşünün.


Tahılsız Kıdemli Yaşam Koruması

Life Protection Senior Formül
 • Eklem sağlığı için glukozamin desteği.
 • Cilt ve tüy sağlığını korumak için Omega yağ asitleri.
 • Mısır, buğday veya soya yok.
 • Yaşlanan yavrular için daha yüksek lif.
 • Kas bakımı için L-karnitin.
 • Kupa başına 357 kalori.
 • % 18 Protein,% 10 Yağ,% 7 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Blue Buffalo’nun üst düzey yaşam koruma formülü tek bir tada sahiptir ve bu onların tavuk ve esmer pirinç formülüdür. Tariflerini normal cins, küçük cins ve büyük cins tariflerine ayırıyorlar. Düzenli cins formülleri açık ara en popüler olanıdır ve aynı zamanda bütçe dostu.

Bu tahıl içeren köpek maması . Life Protection formülü, hassas mideleri veya glüten alerjisi olan köpekler için tasarlanmamıştır. Bu koşullar için, bir Wilderness formülüne veya sınırlı bir içerik formülüne bakmak daha iyidir. Bu hatların her ikisi de biraz daha pahalı olacaktır. Ancak, yavrularınız buğdayı sindiremiyorsa sahip olacağınız tek seçeneklerden biridir.

Yaşlılar için Yaşam Koruma formülünde bir glukozamin desteği mısır, buğday veya soya içermez. Bu formül maliyeti, beslenme profilini ve kullanıcı memnuniyetini dengeler. Bu, Blue Buffalo köpek maması incelemesinde en sevdiğimiz kıdemli köpek maması olarak yer alıyor.


Wilderness Senior Köpek Maması Formülü

Blue Buffalo Wilderness Senior Formülü
 • Yaşlanan köpekler için antioksidan desteği.
 • Kas bakımı için protein açısından zengin.
 • Tavuk ilk malzemedir.
 • Yan ürün yemek yok.
 • Mısır, buğday veya soya içermez.
 • Kupa başına 387 kalori.
 • % 30 Protein,% 12 Yağ,% 7 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Blue Buffalo’nun Wilderness Senior formülü, cins büyüklüğüne göre ayrılmamıştır. Mama boyutu Ancak, büyük cinsler tarafından sindirilebilir , orta ırklar ve küçük ırklar. Tahılsız kalırken gıda kalitesinde bir sonraki adımı mı arıyorsunuz? Öyleyse, Wilderness Senior formülü iyi bir adımdır.

Kemiksiz tavuk ilk bileşendir ve bu tarif, yaşam formülü serisine göre daha yüksek bir protein sayısına sahiptir. Bu daha kaslı ırklar için önemlidir, Amerikan Bully gibi . Bir lif desteği Bu, daha düzenli olmakla mücadele eden yaşlı köpekler için harikadır. Kalori sayısı, Yaşam Koruma formülünden biraz daha yüksek, ancak yetişkinlerin çoğundan daha düşüktür.


Wilderness Rocky Mountain Senior

Rocky Mountain Senior Mavi Buffalo
 • Gerçek kırmızı etten yapılmıştır.
 • Beyin işlevini desteklemek için DHA.
 • Kalp sağlığı için taurin.
 • Tavuk ve yan ürün içermez.
 • Mısır, buğday ve soya içermez.
 • Kupa başına 383 kalori.
 • % 28 Protein,% 12 Yağ,% 7 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarif, geleneksel Wilderness kıdemli tarifine çok benzer. Rocky Mountain formülü, kümes hayvanı alerjisi olabilecek yavrular için bunu bir adım daha ileri götürür. Bu yemek geleneksel Wilderness serisine çok benziyor. Temel fark, çeşitli kırmızı et kaynakları ile yapılmış olmasıdır.

Bu formülde kullanılan et türleri arasında Sığır eti, Kuzu eti ve geyik eti bulunur. Life Protection serisine göre daha yüksek protein içeriği taşır. Wilderness Rocky Mountain kıdemli, bir glukozamin ve kondroitin artışına sahiptir. yaşlanan köpekler için kritik . Normal Wilderness Formülü gibi, bu yiyecek küçük ırklar, orta ırklar ve büyük cins yavrular tarafından yenebilir.


Basic Limited Ingredient Senior Formula

Blue Buffalo Limited Bileşen Kıdemli
 • Tavuk ve sığır eti içermez.
 • Soya, süt, yumurta, mısır veya buğday yok.
 • Hassas mide yaşlıları için mükemmeldir.
 • Sınırlı içerikli yiyecek.
 • Ekstra lif için kabaktan yapılmıştır.
 • Kupa başına 348 kalori.
 • % 18 Protein,% 10 Yağ,% 7 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Blue Buffalo'nun Limited Ingredient Line yaşlı köpeklere kadar uzanır. Hindi & Patates Tarifi, bu hatta sundukları tek lezzet. Bununla birlikte, birçok köpek sahibi tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır ve olumlu bir şekilde incelenmiştir. Bu yiyecek tavuk, sığır eti, süt ürünleri, yumurta veya mısır içermez. Ve bu, herhangi bir buğday, soya veya yapay içerik içermemesine ek olarak.

Sınırlı bileşen kıdemli çizgisi sindirim sorunları olabilecek köpekler için harika . Bezelye lifi ve balkabağı, yavrularınızın düzenli kalmasına yardımcı olmak için harikadır. Köpeğinizin bağırsak hareketlerini çok düzenli tutmada da etkilidir. Bu formülün protein içeriği daha düşüktür. Daha yağsız kas kütlesine sahip yaşlanan bir köpeğiniz varsa, bu dikkate alınması gereken bir şeydir.


Kilo Verme Formülleri

Mavi Bufalo Yeme Kilolu Köpek

Domuz yavrusu var mı? Tüm yiyeceklerinde olduğu gibi, Blue Buffalo da Kilo Verme kategorisinde birden fazla yiyecek satırına sahiptir. Burada Life Protection, Wilderness, Wilderness Rocky Mountain, Limited Ingredient ve Freedom köpek maması serilerini bulabilirsiniz. Bu satırların her biri farklı bir beslenme amacına hizmet eder köpeğiniz için. Kilo yönetimi farklı bir beslenme ihtiyacı olduğundan burada daha az lezzet çeşidi vardır. Ancak her yiyecek çeşidi, yavru köpeğinizin muhtemelen keyif alacağı tatlara sahiptir.


Yaşam Koruması Sağlıklı Kilo

Mavi Buffalo Kilo Kontrolü
 • Fazla kilolu köpekler için düşük kalorili formül.
 • Mısır, buğday veya soya yok.
 • Kümes hayvanı yan ürünleri yok.
 • Yağsız kas için L-karnitin.
 • Sindirim için artan lif.
 • Kupa başına 326 kalori.
 • % 20 Protein,% 9 Yağ,% 10 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Blue Buffalo'nun Yaşamı koruma gıda serisindeki kilo yönetimi formülü, cins boyutuna göre sunulmaktadır. Küçük cins, büyük cins ve yetişkin formülleri (orta veya orta boy köpekler için olan) bulabilirsiniz. Çoğu köpek 'ortalama' büyüklükteki kategoriye girebildiğinden, yetişkin formülü bu üçü arasında en popüler olanıdır.

Bu formül tavuk ve kahverengi pirinçle yapılır. Yavru köpeğinizin tavuk alerjisi varsa, Wilderness tariflerinden birine bakmak isteyebilirsiniz. Wilderness Rocky Mountain çizgisi ayrıca bir seçenek . Bu yiyeceğin protein sayısı Wilderness çizgisinden biraz daha düşüktür. Köpeğiniz fazla kilolu ancak yine de yeterli kas kütlesine sahipse bunu aklınızda bulundurun. Bu kategorideki yavrular için, protein açısından hala yüksek olan kalori ve karbonhidrat kısıtlayıcı bir diyet istersiniz.

Yaşam Koruma Kilo Yönetimi formülü, köpeğinizi düzenli tutmanıza yardımcı olacak güzel bir lif desteğine sahiptir. Kilo kaybı için yiyeceklerin doğru şekilde sindirilmesi çok önemlidir. Blue Buffalo, bu tarifte iyi bir iş çıkarıyor.


Vahşi Kilo Yönetimi Formülü

Blue Buffalo Wilderness Kilo Kontrolü
 • Tahıl içermeyen formül.
 • L-Carnitine metabolizmayı hızlandırır.
 • Düşük kalorili içerik.
 • Eklem desteği için glukozamin.
 • Kilo yönetimi için daha düşük karbonhidrat sayısı.
 • Kupa başına 353 kalori.
 • % 30 Protein,% 10 Yağ,% 10 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Blue Buffalo ayrıca Wilderness gıda serisini kilo kaybı için küçük, büyük ve yetişkin (orta) cins boyutlarına ayırır. Wilderness kilo yönetimi hattı tahıl içermez, ancak glütensiz değildir . Köpeğiniz glüteni sindiremiyorsa ve zayıflaması gerekiyorsa, Limited Ingredient veya Freedom serisi daha iyi seçimlerdir.

Wilderness Weight Management gıda serisi, Life Protection formülünden daha yüksek bir protein sayısına sahiptir. Yavru köpeğinizin kas kütlesi varsa, bu yiyecek o zayıf fiziğini korumaya yardımcı olabilir. Her porsiyonda kalori sayısını düşürürken kası korumak için özel olarak formüle edilmiştir. Yavru köpeğiniz diğer Wilderness tariflerinde başarılı olduysa, burada başarılı olma şansı çok yüksektir. Birkaç kilo düşürmeleri gerekse bile. Bu bizim kilo kaybı için favori formül Bu Blue Buffalo köpek maması incelemesinde.


Wilderness Rocky Mountain Sağlıklı Kilo

Blue Buffalo Wilderness Rocky Dağ Ağırlığı
 • Düşük kalorili formül.
 • Eklem sağlığı için glukozamin.
 • Tavuk veya kümes hayvanı yan ürünleri yok.
 • Bağışıklık sistemini güçlendirmek için antioksidanlar.
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Kupa başına 355 kalori.
 • % 30 Protein,% 10 Yağ,% 10 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Blue Buffalo Wilderness Rocky Mountain, Wilderness yemek tariflerinin tavuksuz bir versiyonudur. Bu kilo yönetimi maması küçük, büyük ve orta boy ırklar için işe yarar. Wilderness, diğer kilo kaybı köpek maması tariflerinden daha yüksek bir protein oranına sahiptir. Bu, tasarım gereği, yavru kedinizin kalorilerini geri alırken kas kaybını önlemeye yardımcı olur.

Bu yiyecek, temel ihtiyaçlarla dolu vitaminler ve antioksidanlar sağlıklı bir bağışıklık sisteminin korunmasına yardımcı olmak için. Tahılsız bir tarif olan bu yemek, hassas mideleri olan yavrular için de harikadır. Bu besin aynı zamanda mısır, buğday ve soya içermez. Ek kalsiyum da güçlü kemikleri destekler. Kilo vermelerine yardımcı olmak için yavrularınızın beslenme alışkanlıklarını değiştirdiğiniz için bu önemlidir.


Temeller Sınırlı İçerik Sağlıklı Kilo

Blue Buffalo Basics Limited İçerik Ağırlığı Yönetimi
 • Gerçek hindi ile yapılmıştır.
 • Sınırlı içerikli yiyecek.
 • Azaltılmış kalorili formül.
 • Hassas mideler için daha az içerik.
 • Tek hayvansal protein kaynağı.
 • Kupa başına 329 kalori.
 • % 20 Protein,% 9 Yağ,% 10 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Blue Buffalo’nun Limited Ingredient Basics serisi, daha düşük içerik sayısına sahip olmaya odaklanır. Bu, özellikle hassas mideleri olan köpekler için iyidir. Bu formül tavuk içermez ve hindiden yapılır. Bu formül, fincan başına yalnızca 329 kalori taşır. Bu, bu incelemedeki diğer formüllerin bazılarından önemli ölçüde düşüktür.

Bu yiyeceğin bir biraz daha düşük protein sayısı aynı zamanda kalorilerin azalmasına da katkıda bulunur. Yine de lif sayısı daha yüksektir ve bu sindirime yardımcı olur ve ağırlığı yavrularınızdan uzak tutmaya yardımcı olur. Bu yemekte soya, mısır, buğday, süt ürünleri veya yumurta bileşenleri de yoktur. Blue Buffalo’nun sınırlı içeriğe sahip zayıflama amaçlı köpek maması, yavru boyutunuz ne olursa olsun her tür tarafından kullanılabilir.


Freedom Tahılsız Sağlıklı Kilo

Blue Buffalo Freedom Sağlıklı Kilo
 • Gerçek tavuk en önemli malzemedir.
 • Düşük kalorili formül.
 • Tahıl ve glütensiz.
 • Mısır, soya veya yapay tatlar yok.
 • Hassas mideli yavrular için mükemmeldir.
 • Kupa başına 330 kalori.
 • % 20 Protein,% 9 Yağ,% 10 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Blue Buffalo'nun özgür sağlıklı kilo formülü, sınırlı içerik besin profilini yansıtır. Her ikisi de orta seviyelerde protein ile daha yüksek lif içeriğine sahiptir. Kalori sayımı da benzerdir. Freedom’un sağlıklı kilo formülü, hindi yerine gerçek kemiksiz tavukla yapılmasıdır.

Blue Buffalo, bu formülü köpek alerjisinin muzdarip olduğu bir sonraki seviyeye taşıyor. Bu formül Tahıl içermez ve tamamen glüten içermez veya diğer yapay koruyucular. Bu gıdada kullanılan yan ürün yok, mısır ve soya yok. Bütçenize ve glütensiz olma ihtiyacına bağlı olarak, Freedom Sağlıklı Kilo formülü harika bir seçim olabilir.


Islak Yiyecekler

Wet Blue Buffalo Köpek Maması

Islak Yiyecekler, herhangi bir kuru köpek maması kasesine harika bir katkı sağlayabilir. Çoğu yavru, mama ile karıştırılmış biraz Islak Köpek Maması yiyebilme yeteneğinden zevk alacak. Bu olabilir yemek zamanını daha keyifli hale getirin hem siz hem de köpeğiniz için. Blue Buffalo, mükemmel bir ıslak köpek maması çeşidine sahiptir ve kuru mama hatları gibi, birden fazla seçenek vardır. Tatlar, yiyecek türüne göre değişir. Farklı ıslak yiyecek formülleri olarak Homestyle, Freedom, Wilderness ve Divine Delights'ı bulabilirsiniz.


Homestyle Tarif Islak Yemek

Blue Buffalo Islak Yemek Homestyle
 • Bir topper veya muamele olarak harika.
 • Protein için gerçek sığır eti içerir.
 • Yan ürün yemek yok.
 • Mısır, buğday veya soya yok.
 • Paket başına 12 kutu dahildir.
 • Kutu başına 398 kalori.
 • % 8,5 Protein,% 6 Yağ,% 1,5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bazen tadı farklı olan bir tarif bulmak köpeğinizi yemeye heyecanlandırır. Homestyle Tarif Islak Köpek Maması, besleyici ve besleyici olurken evcil hayvanınızın damak tadına hitap eder. temel besinleri sağlamak .

Yavru köpekler için AAFCO gereksinimlerini karşılamak üzere formüle edilmiş Blue Homestyle Tarifinde havuç, patates ve diğer sebzeler bulunur. Bu, tüylü dostunuza A, B ve E vitaminlerini sağlar. Ayrıca gerekli amino asitler ve folik asit içerir.


İlahi Lezzetler Islak Yiyecek

Mavi Bufalo Lokumu
 • Daha küçük ırklar için ıslak yem.
 • Tahıl içermeyen ıslak yiyecek.
 • Bütçe dostu ıslak yiyecek.
 • Yan ürün yemek yok.
 • Mısır, buğday ve soya içermez.
 • 87 Tepsi başına kalori.
 • % 8 Protein,% 3 Yağ,% 1.5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Küçük bir cinse sahip olmak, bazen depolanması gereken artık yiyeceklere sahip olmak anlamına gelir. Bazen bilmediğinizde bu zorlaşır kalanlar nasıl saklanır . Neyse ki, Blue Buffalo, küçük köpekler için ideal olan tek porsiyon boyutlu porsiyonlar sunarak bu sorunu çözmeye çalışıyor.

Divine Delights formülü, yavru köpeklerin ihtiyaç duyduğu uygun mineral, vitamin ve amino asit dengesine sahiptir. Yavrularınızın bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olan bu Blue Buffalo tarifi et, meyve ve sebzelerden yapılır. Bu kombinasyon, diyet ihtiyaçlarınızı karşılamak için doğru vitamin A ve B dengesini sağlar.

Blue Buffalo Divine Delights Islak Köpek Maması Kapları karışımı soya, buğday, mısır veya yan ürünler içermez. Ayrıca tatlar, renkler ve yapay koruyucu maddeler içermez.


Wilderness Tahılsız Islak Yiyecek

Blue Buffalo Wilderness Islak Köpek Maması
 • Tahıl içermeyen formül
 • Glütensiz.
 • Mısır, soya veya suni tatlar yok.
 • 12 paket kutu.
 • Birincil içerik gerçek hindidir.
 • Kutu başına 478 kalori.
 • % 10 Protein,% 7 Yağ,% 1.5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bazı tahıllı yiyecekler sindirim sorunlarına neden olabilir ve bazı köpeklerde bazı alerjileri tetikleyebilir. Bu sorunlar hakkında endişeli misiniz? O halde Wilderness Yüksek Protein Tahılsız Yetişkin Yaş Köpek Maması'na bakmak en iyisidir.

Bu formül ana malzemeler olarak tavuk ve sığır etinden oluşur . Bu formül, köpeğiniz için doğru mineral, vitamin ve amino asit dengesini sağlamayı amaçlamaktadır. Protein, hazırlanması zaman alabilen çiğ gıda diyetlerine ideal bir alternatif sunar.

Wilderness Yetişkin Islak Köpek Maması soya, mısır, buğday veya yan ürünleri içermez. Aynı zamanda kuru yiyeceklere ve çiğ yiyecek diyetlerine mükemmel ve sağlıklı bir alternatiftir. Bu, Blue Buffalo köpek maması incelemesindeki en sevdiğimiz ıslak köpek maması formülümüzdür.


Freedom Tahılsız Islak Yiyecek

Tahılsız Yaş Gıda Özgürlüğü Formülü
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Gerçek et, birincil içeriktir.
 • Yan ürün yemek kullanılmaz.
 • Mısır, glüten ve soya içermez.
 • Yapay tat yok.
 • Kutu başına 416 kalori.
 • % 8 Protein,% 6 Yağ,% 1.5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Blue Buffalo Freedom Tahılsız Islak Köpek Maması harika bir tarif tahıl intoleransı olan köpekler için . Bu formül, tahıllarla beslendikten sonra sindirim sorunları olan köpekler için özel olarak üretilmiştir. Yetişkin köpekler için ideal olan tarif, aktif köpeğinize enerji sağlamak için karmaşık karbonhidratlar içerir.

Ana bileşeni olan tavuk sadece lezzeti arttırmakla kalmaz, aynı zamanda büyüme ve eklem hareketliliği için gerekli besinleri sağlar. Tarifte süt, yumurta, soya, mısır, buğday ve kümes hayvanı yan ürünleri bulunmaz


Sıkça Sorulan Sorular

S: Köpeğim için hangi Blue Buffalo köpek maması formülü en iyisidir?
C: Bu, büyük ölçüde köpeğinizin büyüklüğüne, alerjenlerine ve yaşına bağlıdır. Rehberimize bakın, ancak genel olarak konuşursak, Blue Buffalo Life Source, her yönüyle tahıl içeren bir yiyecek olarak iyidir. Vahşi yaşam tarifleri, tahıla duyarlı yavrular için harikadır. Freedom serisi, glütensiz tarife ihtiyaç duyan köpekler için en iyisidir.

S: Hangi Blue Buffalo köpek maması yavru köpekler için en iyisidir?
C: Yavru köpeğiniz tahılları tutabiliyorsa, Life Source harikadır. Fideo'nun hassas bir midesi var mı? Öyleyse, Blue Buffalo'nun Wilderness veya Limited Ingredient formüllerini tercih ederiz.

S: Hangi Blue Buffalo köpek mamaları tahıl içermez?
C: Blue Buffalo’nun Wilderness serisi, Limited Ingredient tariflerinde olduğu gibi tahıl içermez.

S: Blue Buffalo köpek maması kalp problemlerine neden olabilir mi?
A: Bazı yiyecekler oldu FDA tarafından incelendi köpeklerde kalp sorunlarına neden olarak. Blue Buffalo'nun bu araştırmayla bağlantılı 31 vakası vardı. Bu, diğer markalar kadar yüksek değildi, özellikle taşıdıkları tüm tahılsız yiyecekler düşünüldüğünde.

S: Blue Buffalo köpek maması nerede üretilir?
C: Üretim ve kaynak sağlama iki farklı şeydir. Blue Buffalo’nun yemeğindeki malzemelerin çoğu Amerika Birleşik Devletleri’nden elde edilmektedir. Her zaman bazı malzemelerin ithal edilme olasılığı vardır.

Son düşünceler

Blue Buffalo köpek maması bir herhangi bir köpek sahibi için mükemmel seçim . Geri çağırma sorunlarına rağmen, marka hala kaliteli kuru mama üretiyor. Çoğu köpek, mavi Buffalo'daki yeni diyetlerine mükemmel bir şekilde uyum sağlar.

Yavru köpeğiniz için ana dezavantaj şunları içerebilir: alerjik reaksiyonlar . Hassas mideleri olan köpekler genellikle bu kategoriye girer. Yeni bir köpek mamasına geçiyorsanız, her zaman yeni tarifleri denemelisiniz. Yeni yiyecekleri yavaş ve dikkatli bir şekilde vermek, sizin ve köpeğinizin alerji ve hastalıklardan kaçınmasına yardımcı olabilir.

Biz Blue Buffalo köpek maması tavsiye doğal içerikler içeren beslenme profilleri nedeniyle. Yağlar, proteinler ve karbonhidratlar arasındaki makro besin karışımı, bu köpek mamasının kalitesini kanıtlar. Evcil hayvan ebeveynleri olarak, markanın yavru sağlığına olan bağlılığını da takdir ediyoruz.

Yorumlar