En İyi Kıdemli Köpek Mamaları: Derecelendirmeler, İncelemeler ve En Çok Talepler

En İyi Kıdemli Köpek Mamaları: Derecelendirmeler, İncelemeler ve En Çok Talepler

Yaşlanan yavru köpeğiniz için en iyi kıdemli köpek mamasını mı arıyorsunuz? Sevgili yavrularımız yaşlandıkça, hakkında daha da fazla düşünmemiz gerekiyor. içlerine koyduğumuz yiyecekler. Tıpkı biz insanlar gibi, vücudu yavaş yavaş değişmeye ve zayıflamaya başla ve bir zamanlar sevdiği yemeğe tahammül edemeyebilir. Yaşlanan kemikleri ve zayıflayan bağışıklık sistemi ile farklı besin ve vitaminlere de ihtiyacı olacaktır.

Bu aynı zamanda hayatında önemli bir aşamadır çünkü onu beslediğimiz yiyecekler ömrünü çok daha uzatabilir ve evcil hayvanlarımızı ne kadar uzun süre sağlıklı ve bizimle birlikte tutabilirsek o kadar iyidir. Bu kılavuzda keşfedeceğiz kıdemli bir köpek olmak ne demektir , hangi sağlık sorunlarıyla yüzleşmeye başlayabileceği veya halihazırda karşılaşabileceği ve günlük diyetinin bir parçası olarak hangi temel besin ve vitaminlere ihtiyaç duyacağı.Buradan yaşlı köpeğiniz için piyasada bulunan en iyi mamaları inceledik ve en iyi doğal kuru mama listemizi bir araya getirdik. Beslenmenin en kolay yolu sevgili köpeğini sağlıklı tut ve aşağıdaki öneriler listemize sadık kalırsanız, yanlış gitmezsiniz!

Bir Bakışta: Yaşlılar İçin En İyi Köpek Maması

En İyi Seçim: Büyükler İçin Mavi Buffalo
Bütçe Seçimi: Purina One Akıllı Karışımı
Kilo kaybı: Victor Kıdemli Kilo Kontrolü

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Kıdemli Yıllarına Girmek

İnsanlar gibi bazı köpekler griye dönüşmeden çok önce yaşlanır ve bazıları yaşlanmadan çok önce gri olur. Amerikan Veteriner Hekimler Birliği köpeklerine göre 7 insan yaşında yaşlanma her köpek yılı için, bu yüzden bu eski bir eşlerin hikayesidir! Ancak genel olarak bir köpeğin 7 yaşına geldiğinde yaşlı bir köpek olduğu düşünülmektedir, sonuçta insan yaşına göre 44 ila 56 yaş arasındadır.

Daha küçük köpekler, büyük veya ekstra büyük köpeklerden çok daha uzun yaşama eğilimindedir, bu nedenle daha küçük bir köpeğin yaşam evreleri daha uzun bir zaman dilimi boyunca uzar ve daha büyük bir köpeğin yaşam evreleri, daha kısa bir zaman dilimine eşit şekilde sıkıştırılır. Daha küçük bir cins ise, 20 pound veya daha azsa, o zaman 8 yaş civarında kıdemli bir köpek olarak kabul edilebilir. Büyük veya çok büyük bir cins ise, büyük bir cins 51 pound ve üzeri ise, o zaman o kabul edilir 5-6 yaşlarında kıdemli bir köpek olmak .Ancak, daha pek çok şey var yaşının yanı sıra dikkate alınması gereken faktörler , eğer hala gerçekten formda ve aktifse, henüz kıdemli köpek mamasına ihtiyacı olmayabilir. Ya da gerçekten yavaşlıyorsa ve sert ve uyuşuk görünüyorsa, o zaman biraz daha erken yaşlı köpek mamasına ihtiyaç duyabilir. Uyuşukluk, herhangi bir köpek yaşı için dikkate alınması gereken büyük bir faktördür ve yaşlanan bir köpeğin daha az aktif olması normaldir, onun uyuşuk olması yaygın değil hiç hareket etmek istemediği noktaya. Eğer kıdemliniz köşede bir duvara bakarak oturuyorsa veya genel olarak kafası karışık görünüyorsa, onu Veterinerinize götürün, çünkü bu daha ciddi bir sağlık sorununa işaret edebilir.

Kıdemli Köpek Beslenmesi

Yaşlı Köpek

Sağlık endişeleri, yaşlı köpeğiniz için doğru mamayı seçerken göz önünde bulundurulması gereken ana faktörlerden biridir; bu, köpeğinizin cinsi tarafından büyük ölçüde etkilenecektir Chihuahua’nın gıda ihtiyaçları sağlıkları bundan çok farklı İngiliz Mastiff , bu yüzden elbette bir karar vermeden önce cinsinin sağlık sorunlarına bakmanız gerekir.

Ancak genellikle vardır yaşla ilgili yaygın faktörler yaşlı köpeklere bütün bir popülasyon olarak bakarken dikkate alınmalıdır. Yaşlı köpeğinizi beslemek söz konusu olduğunda düşünmeniz gereken ana şeyler şunlardır:Ağırlık yönetimi: Beslenme söz konusu olduğunda yaşlı köpekler için en büyük endişe budur. Yaşlandıkça, zamanla daha az enerjik hale gelecekler ve sonunda sadece bir tuvalet molası için uykudan uyanacaklar ya da efendisinin kucaklaşması için daha az kaloriye ihtiyaç duyacaklar. Eğer onu günde bir saat koşturduğu zamanki yiyecekle beslerseniz, o zaman çok hızlı bir şekilde domuz eti olur. Ve sadece bu değil, metabolizma hızı yaşlandıkça azalır, bu nedenle diyetinin kontrol altına alınmaması durumunda yaşlandıkça obez olma olasılığı çok daha yüksektir. Bu nedenle, yaşlı köpekler yaşa ve kaloriye uygun kıdemli formüllerle beslenmelidir.

Hareketlilik Yönetimi : Yaşlı köpekler kaçınılmaz olarak yavaşlayacak ve bu sadece daha az enerjiden kaynaklanmıyor. Birçok yaşlı köpek artrit, eklem ağrısı veya eklem sertliğinden muzdariptir. Bu nedenle, çoğu üst düzey formül, sağlıklı kemik ve eklemleri desteklemeye yardımcı olan Glucosamine ve Chondroitin gibi ekstra besinlere sahip olacaktır. Buna ek olarak, yavaşlayan hareketliliği söz konusu olduğunda düşünülmesi gereken bir başka büyük faktör ağırlığıdır, çünkü eğer fazladan ağırlık taşıyorsa, bunun kemiklerinde ve eklemlerinde de büyük bir etkisi olacaktır, bu yüzden yönetmeyi unutmayın. hareketliliği ile mücadele ediyorsa ağırlığı.

Sindirim Yönetimi : Sindirim sisteminde pek doğru olmayan bir şey varsa, yakında bunu öğreneceksiniz! Köpeğinizde ya ishal ya da kabızlık, kötü kokulu gaz (normalden fazla!), Mide bulantısı olacak ya da hiçbir şey yemek istemeyebilir. Yavru köpeğiniz bunlardan herhangi biriyle mücadele ederse, onu hemen Veterinere götürmek en iyisidir, aynı zamanda onu yüksek lifli bir diyetle beslemeyi de deneyin. Tatlı patates, yeşil fasulye ve baklagiller gibi lifler, vücudu tarafından sindirilemezken, sindirim sistemine pek çok şekilde yardımcı olur, bu nedenle ona yüksek lifli bir diyet besleme rehberimize göz atın. Üst düzey formüller bunu hesaba katar ve bu nedenle ekstra lifli içerik , bağırsağına dost bakteriler katan probiyotikler eklenmiştir.

Sağlık sorunlarının birçoğu sadece beslenmeyle önlenemez veya çözülemezken (bazıları olabilir!), Semptomları doğru yemek ve diyetle bir şekilde hafifletilebilir. Bu nedenle, yavru köpeğinizi dinlemek ve bakmak, neye ihtiyacı olduğunu değerlendirmek ve onun için doğru beslenme seçimlerini yapmak çok önemlidir.Yaşlılar İçin Favori Yemeklerimiz

En İyi Kıdemli Köpek Maması

Artık yaşlanma süreci ve bunun vücuduna neler yapabileceği ve dolayısıyla bir diyetten neye ihtiyaç duyabileceği hakkında biraz daha fazla şey bildiğinize göre, tavsiye bölümündeyiz.

Aşağıda bizim doğal kuru köpek maması yaşlı köpekler için öneriler. Hepsi doğal malzemelerden yapılmış yüksek kaliteli mama tanecikleri ve bizler, aynı zamanda dünyanın dört bir yanındaki beslenme uzmanları ve köpek sahipleri, bu ürünlerin yaşlı köpeğiniz için en iyi genel besin içeriğine sahip olduğunu düşünüyoruz. Ayrıca genel ürün derecelendirmesini ve ayrıca her markanın itibarı uzman firmalardan en iyi ürünleri seçtiğinizi bilmeniz için.

Protein Yağlar Lif Kcal / Kupa
Elmas Naturals % 25 % on bir % 4 318
Mavi Buffalo % 18 % 10 % 7 357
Bilim Diyeti % 19 % 13.7 % 2.4 353
Boş % 30 % 12 % 5 396
Canidae Pure % 28 % 10 % 5 409
Orijen % 38 % on beş % 8 435
İçgüdü % 35,5 % 16 % 4 496
Nutro Sağlıklı % 22 % on bir % 4 306
Nutro Ultra % 26 % on bir % 4 316
Purina Bir % 28 % 13 % 4,5 363
Iams Koruyucu Sağlık % 26 % on bir % 5.5 346

Diamond Naturals Kıdemli Köpek

Diamond Naturals Kıdemli Gerçek Et Tarifi…
 • Gerçek CAGE FREE tavukla yapılan yüksek kaliteli protein, ...
 • Eklenmiş vitamin ve mineraller içeren doğal bir gıda; meyveler sebzeler…
 • PROPRIETARY ile besin açısından zengin ve YÜKSEK sindirilebilir, kıdemli ...
 • Ailenin sahibi olduğu ve işlettiği, ABD'de ÜRETİLMİŞTİR ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Boglen terrier

Bu tarif, aşağıdakiler gibi süper yiyeceklerle doludur: lahana, yaban mersini ve balkabağı yaşlı köpeğinize bağışıklık sistemini ve genel sağlığını desteklemek için ihtiyaç duyduğu tüm besinleri ve vitaminleri sağlayan birkaç isim. Aynı zamanda, her bir ısırıkta köpeğinizin sağlıklı bir bağırsağı destekleyen canlı probiyotik kültürler aldığını bilirsiniz. Aynı zamanda Glucosamine ve Chondroitin ve kemiklerini, eklemlerini ve sağlıklı cildi ve tüylerini desteklemeye yardımcı olan omega 3 yağ asitlerine sahiptir.Severiz Bu tarifin en düşük kalori miktarını sunduğunu, bu da kilolarına dikkat etmesi gereken daha hareketsiz yaşlılar için harika.


Blue Buffalo Life Protection Senior

Blue Buffalo Life Protection Formula Senior…
 • ÖNCE GERÇEK ET: Blue Buffalo yiyeceklerinde her zaman gerçek et bulunur ...
 • ÜST DÜZEY KÖPEKLER İÇİN: MAVİ Can Koruma Formülü? yaşlı köpek maması ...
 • LIFESOURCE BITS İLE ?: Bu formül MAVİ'ye özel…
 • DOĞAL BİR KÖPEK MAMASI: Sağlığı ve iyiliği için formüle edilmiştir ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Blue Buffalo bu tarifi yarattı sağlıklı tahıllarla Esmer pirinç, arpa yulaf ezmesi gibi, sindirim sistemi için rafine tahıllardan çok daha iyi. Ayrıca tüm antioksidan ve besin ihtiyaçları için havuç, bezelye ve tatlı patates gibi sebzelerin yanı sıra yaban mersini ve kızılcık gibi meyvelerle doludur. Bu tarif aynı zamanda, bağışıklık sistemini ve oksidatif dengesini destekleyen besin maddelerinin gücünü korumaya yardımcı olan, soğuk şekillendirilmiş özel 'Yaşam Kaynağı Bitlerini' de içerir. Kemiksiz tavuk ve tavuk unu ona yalnızca zengin protein sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kemik ve eklem sağlığını korumak için Glucosamine ve Chondroitin sağlar.Severiz Bu tarifin, sindirim sistemi daha lifli bir diyetten fayda sağlayacağı yaşlı köpekler için lif bakımından yüksek olduğu düşünülmektedir.


Hill's Science Diet

Hill's Science Diet Kuru Köpek Maması, Yetişkin 7+…
 • Bu kuru köpek maması, sindirimi kolay malzemeler sağlar.
 • Güçlü bir kalbi teşvik etmek için dengeli bir mineral seti kullanır ve ...
 • Bu kuru köpek maması, sağlıklı ciltler için omega-6'lar ve E vitamini sağlar ...
 • Yüksek kaliteli protein, yetişkin köpeklerde yağsız kasın korunmasına yardımcı olur
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, sindirimi kolay içeriklere sahiptir. yaşlanan köpekler için önemli ve ayrıca kardiyovasküler ve böbrek sağlığını destekleyen bileşenler. Ayrıca çok fazla protein zengini veya kalorili olmaksızın yeterince zengin protein sağlar; bu, artık o kadar aktif olmayan yaşlılar için vücut ağırlığını korumak için idealdir. Aynı zamanda omega 6 yağ asitlerinin yanı sıra cildi ve tüy sağlığını destekleyen E vitamini içerir. Bu diyet tarifi aynı zamanda Veterinerler tarafından 1 numaralı köpek maması seçilmesiyle övünüyor.

Severiz Bu, düşük protein diyetine ihtiyaç duyan yaşlılar için oldukça düşük protein içeriği sunar.
Null Senior Formula

Nulo Tahılsız Kıdemli Köpek Maması ...
 • TAHILSIZ tarif mısır içermez; buğday; soya; Beyaz patates;…
 • YÜKSEK ET / DÜŞÜK CARB tescilli formül% 80 hayvan bazlı protein ...
 • Nulo Sr Kuru Köpek Maması, köpeğinizin ...
 • Glucosamine ve Chondroitin içeren köpekler için ORTAK DESTEK. Bunlar…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, sindirim sağlığı ve bağırsak florası için harika olan probiyotiklerle doludur. Aynı zamanda, yaşlı köpeğinizin yağsız kas kütlesini korumasına ve kas onarımını desteklemesine yardımcı olmak için ilk üç bileşen olan kemiksiz alabalık, hindi yemeği ve somon yemeği gibi zengin proteinlerle doludur. Az karbonhidrat içerir ve düşük glisemik bileşenler , kan şekeri seviyeleri için harika. Aynı zamanda, eklemleri için anti-inflamatuar özelliklere sahip olduğuna inanılan esnekliği teşvik ederken, kemik ve eklem sağlığını koruyan Glucosamine ve Chondroitin'e de sahiptir. Sağlıklı kilo ve metabolik durumu destekleyen L-karnitin de dahildir.

Severiz hassas midesi veya tahıl alerjisi veya intoleransı olan yaşlılar için bu tarifin tahıl içermediği.


Canidae Saf Kıdemli Tarif

CANIDAE Pure Senior Recipe, Limited…
 • 10 İÇERİK veya DAHA AZ: 7-10 arasında hazırlanmış sınırlı malzemeler…
 • HASSAS BÖKTÜLÜ KÖPEKLER İÇİN TAHIL İÇERMEZ: Hiçbir şey yok ...
 • EVCİL HAYVAN YEMİNİ BASİT YAPIYORUZ: Canidae PURE Limited İçerikli Diyet köpek…
 • HER BİTKEDE SAĞLIK ARTISI: Probiyotikler, her bir mama, ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif aynı zamanda hassas mideleri ve tahıl alerjisi olan yaşlılar için tahıl içermez. Tüm kas ihtiyaçları için tavuk, tavuk unu ve hindi unu gibi zengin proteinin yanı sıra lif ihtiyacı için tatlı patates ve fasulye içerir. Ayrıca bağışıklık sistemine yardımcı olan her ısırıkta probiyotik içerir. A, B12, D3 ve E vitamini takviyeleri Birkaçını sayarsak, başka yerde alamayacağı ekstra besinleri aldığını bilirsiniz. Omega 3 ve 6 yağ asitleri ile cildi ve tüyü de içten dışa doğru beslenir.

Severiz bu üst düzey tarifin ilave besinler içeren sadece 9 temel bileşenle yapıldığını, bu nedenle bu tarifteki her şeyin bir amacı olduğunu ve boşa harcanan dolgu malzemeleri olmadığını biliyorsunuz.


Orijen Senior Formülü

ORIJEN Kuru Köpek Maması, Kıdemli, Biyolojik…
 • ORIJEN Senior köpek maması, zengin ve çeşitli taze, ...
 • ORIJEN% 85 kaliteli hayvansal içeriklerle köpekleri besler ...
 • Et, organlar vb. Dahil taze ve çiğ hayvansal malzemeler kullanmak
 • Taze Yöresel Malzemelerimiz tanıdığımız ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu, bu listedeki en kaliteli tariflerden biridir, ilk 5 bileşen zengin proteindir, bu yüzden yaşlılar için en iyi protein diyetlerinden biridir. Tarif% 85 et ve% 15 sebze ve meyvedir, bu nedenle bu doğal diyet, yaşlı köpeğinize optimum beslenme ihtiyaçlarını sunar ve antioksidanlar ve süper yiyeceklerle dolu ıspanak, lahana, elma ve armut gibi. Protein içeriği tam bir av oranına dayanır, bu da et, organlar, kıkırdak ve kemikleri içerdiği anlamına gelir, bu da doğanın diyetinin olmasını amaçladığı şeydir. Aynı zamanda kemik ve eklem sağlığı ile kalp-damar sağlığı için harika olan balık ve balık yağlarıyla doludur.

Severiz Bu, daha yüksek protein diyetinde başarılı olan veya hala enerjik olan ve kas onarımı ve kas kütlelerini korumak için proteine ​​ihtiyaç duyan yaşlılar için en yüksek miktarda proteini sunar.


Instinct Raw Senior Tarif

Instinct Raw Boost Kıdemli Tahılsız Tarif…
 • DONDURULMUŞ HAM KAFES İÇERMEYEN TAHILSIZ BÜYÜK KÖPEK MAMASI ...
 • SENIOR KÖPEK MAMASI PLUS DONDURULMUŞ HAM PARÇALAR: Doğal ...
 • HAM İÇERİKLERİN GÜCÜ: Köpek mamamız saf, ...
 • ÜSTLER İÇİN ÇİĞ İLE DESTEKLENEN EN İYİ KÖPEK MAMAMIZ: Kuru ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif sadece dolu değil yüksek kaliteli mama , aynı zamanda onu yemeye teşvik etmek için sadece lezzet katmakla kalmayan, aynı zamanda süreçte muhafaza edilen besinlerle de doludur, böylece ihtiyacı olan tüm besinleri alacaktır. ve muhtemelen daha fazlası. Bu tarif, beyni ve göz sağlığı için iyi olan DHA bileşenlerini içerir; bu, yalnızca görüşünü daha uzun süre sağlıklı tutmaya yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda zihinsel olarak biraz yavaşlarsa beyin işlevini sürdürmesine de yardımcı olabilir. Kemikleri ve eklemleri için önemli Glucosamine ve Chondroitin bileşenlerine sahiptir. omega 3 ve 6 yağ asitleriyle dolu cildi ve kürk sağlığı için.

Severiz Bu, hala süper aktif ve enerjisine ihtiyaç duyan yaşlılar için en yüksek kalori ve yağ içeriğini sunuyor.


Nutro Sağlıklı Temeller Kıdemli

NUTRO BÜTÜN ESSENTIALS Senior Natural Dry…
 • Bir (1) 30 lb. NUTRO BÜTÜN ESSENTIALS Natural ...
 • Doğal Köpek Maması Artı Vitaminler, Mineraller ve Diğer Besinler
 • Kuzu, her yerde yüksek kaliteli protein için ilk malzemedir ...
 • NUTRO Kıdemli Köpek Maması, bilişsel sağlığı korumak için tasarlanmıştır ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Nutro’nun sağlıklı temel unsurları 'yem temiz' sloganında yaşıyor. Bu özel yemek tarifi hem tavuk hem de kuzu eti ile gelir. Fiyat noktası oldukça makul ve bu formül diğer besinler ile birlikte vitamin ve mineraller içeren doğal maddeler içerir. Bu formül özellikle yaşlılar için tasarlandığından, içerdiği bazı vitaminler yardımcı olacaktır. zihinsel keskinliği korumak yanı sıra yavrularınızın bağışıklık sistemini güçlendirir. Aynı zamanda cilt ve tüy sağlığını desteklemeye yardımcı olmak için omega 3'ler ve omega 6'lar içerir.

Severiz bu belirli yiyeceğin bir numaralı bileşeninin et olduğunu. Aynı zamanda doğal malzemelerden üretilmiştir ve doğal olmayan dolgu maddeleri içermez.


Nutro Ultra Kıdemli Formül

NUTRO ULTRA Kıdemli Yüksek Proteinli Doğal Kuru ...
 • Bir (1) 30 Lb içerir. Bag Of Nutro Ultra Kıdemli Kuru Köpek Maması ...
 • Tavuk, Kuzu ve Somon-Tavuk Üçlü Protein İçerir ...
 • Premium Köpek Maması Maması İçkilerimiz Yüksek Kaliteli Malzemelerle Üretilmiştir ...
 • Nutro Ultra Kuru Köpek Maması, Yüksek Kaliteli Protein ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Sağlıklı temel ürünler serisi gibi, Ultra Senior da doğal malzemelerle yapılır ancak antioksidan içeren ek süper yiyecekler eklenerek güçlendirilir. Nutro Ultra yan ürünler içermez ve süper gıda listesi şunları içerir: hindistan cevizi, chia, lahana ve yaban mersini hepsi kendi antioksidan özelliklerine sahiptir. Antioksidanlar, yaşlanan yavrularınızın bağışıklık sistemini güçlendirmek, yaşamlarını uzatmak ve öngörülemeyen hastalıklardan korunmak için vardır.

Severiz Bir marka olarak Nutro ve bu Senior formülün, yavrularınızın yaşlandıkça bağışıklık sistemini güçlendirmek için özel olarak tasarlandığı gerçeği.


Purina One Akıllı Karışım Kıdemli

Purina ONE Kıdemli Kuru Köpek Maması, SmartBlend…
 • Bir (1) 31,1 lb. Çanta - Purina ONE Kıdemli Kuru Köpek Maması, SmartBlend…
 • Gerçek tavuk, yüksek proteinli kuru köpeğimizin 1 numaralı bileşenidir ...
 • Üst düzey kuru köpek maması zihinsel keskinliği artırır ve 7 + ...
 • Doğal glukozamin kaynakları köpekler için eklem sağlığını destekler
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Purina One’ın Smart Blend Senior formülü, bütçe bilincine sahip aileler için bir başka harika besindir. Zihinsel uyanıklığı ve sağlıklı enerjiyi teşvik etmek için özel olarak formüle edilmiştir ve özellikle yavrular için yapılmıştır 7 yaş üstü . Dolgu maddesi içermez ve Glukozamin'in yanı sıra Omega 6 yağları da eklenmiştir. Özellikle olmasa da bu gıdalar gibi eklem sağlığı için formüle edilmiştir , eklenen Glukozamin, köpeğiniz yaşlandıkça sağlıklı eklemlerin desteklenmesine yardımcı olur.

Severiz Bu üst düzey gıdanın maliyet etkinliği ve Purina gibi iyi bilinen ve saygın bir markadan gelmesi gerçeği.


IAMS Koruyucu Sağlık

IAMS PROACTIVE HEALTH Olgun Yetişkin Kuru Köpek…
 • Bir (1) 29,1 pound IAMS Proaktif sağlık için olgun poşet içerir ...
 • Veterinerler IAMS'yi tavsiye ediyor
 • İlk malzememiz gerçek tavuk
 • Antioksidanlarla güçlü bağışıklık sistemini destekler. Tanıtılırken…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Iams koruyucu sağlığı, olgun yavrular için tasarlanmıştır ve daha bütçeye uygun bir yaşlı köpek mamasıdır. En önemli bileşen gerçek tavuktur ve özellikle yaşlılar için besinler içerir. Diğer markalar gibi antioksidanlar içerir bağışıklık sistemi sağlığını desteklemek ve ayrıca diğer gıdalardan daha yüksek lif içeriği ile sindirime yardımcı olur. Yan ürün içerir, ancak bu genellikle yavrularınızı daha sıkı bir bütçeyle beslediğinizde olacaktır. IAMS son derece popüler bir markadır ve Mature Adult Formula'nın popülaritesi bunu daha da sağlamlaştırır.

Severiz bu özel üst düzey yemeğin maliyet etkinliği. Doğal olmayı göze alamazsanız, bu harika bir alternatiftir.


Diyet Gereksinimi Olan Yaşlılar İçin Yiyecekler

Kilolu Yavru Köpekler İçin Kıdemli Köpek Maması

Başka bir beslenme gereksinimine odaklanan çok daha az yaşa özgü köpek maması vardır, bu nedenle aşağıdaki öneriler, yukarıdaki önerilerle karşılaştırılamayacakları için kendi bölümlerini hak etmektedir. Kıdemli Köpeğiniz Cidden Fazla Kilolu mu?


Victor Senior Sağlıklı Kilo

VICTOR Amaç - Yaşlı / Sağlıklı Kilo, Kuru ...
 • Üstün kaliteli sığır eti, tavuk, vb. İle yapılan besleyici yoğun tarif ...
 • Daha az hareketli yaşlı köpekler ve ...
 • Glukozamin ve Kondroitin uzun vadeli eklem sağlığını destekler
 • Bilimsel olarak gelişmiş, kanıtlanmış VICTOR Core ile formüle edilmiştir ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Kilosunu kontrol etmek sadece kardiyovasküler hastalık riskini azaltmaya yardımcı olmayacak, aynı zamanda yaşlanan kemikler ve eklemler üzerindeki baskıyı da azaltacaktır. Yaşlı köpeğinizin kilo vermesi için ya daha aktif hale gelmesi ve bu enerjiyi yak ya da çok daha az kalori tüketirseniz, yaşlı köpeklerde ikinci seçenek olma olasılığı daha yüksektir. Bu nedenle, kilosu ve eklemleriyle mücadele ediyorsa ya da vücut şekli değişmişse ve artık tanımlanmış belini göremiyorsanız, onu daha az yağ ve kalori içeren belirli bir kilo kontrol mamasıyla değiştirin.

Severiz bu tarifin özel olarak formüle edildiğini akılda aşırı kilolu yaşlılar . Paket talimatlarını yakından takip ettiğinizden ve Veteriner hekimin talimat verdiği şekilde egzersiz rutinine devam ettiğinizden emin olun. Ayrıca onu herhangi bir sağlıksız atıştırmalıkla beslemediğinizden de emin olmalısınız ve onu ikna edebilirseniz havuç ve elma dilimleri iyi bir alternatiftir!


Diamond Naturals Light Tarif

Diamond Pet Foods Naturals Lite - Kuzu ve Pirinç ...
 • Gerçek PASTURE YETİŞTİRİLMİŞ kuzu ile yapılan YÜKSEK kaliteli PROTEIN,
 • Eklenmiş vitamin ve mineraller içeren birinci sınıf malzemeler; meyveler ve…
 • ÖZEL PROBİYOTİKLERLE BESİN ZENGİNLİ VE SON DERECE SÖNDÜRÜLEBİLİR ...
 • AİLENİN SAHİBİ & ÇALIŞMASI, ABD'de ÜRETİLMİŞTİR ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Diamond naturals, birçok farklı cins için popüler bir yiyecek seçimidir ve tamamen doğal içerikler içerdiği için popülerdir. Bu içerir suni dolgu maddeleri, mısır, buğday veya diğer koruyucu maddeler yok . Kasları destekleyen daha yüksek protein içeriği ile yapılmıştır ve daha az aktif yavrular için özel olarak tasarlanmıştır. Kilo kontrolü, köpekleri yaşlanmaya başladığında çoğu köpek sahibinin düşünmesi gereken bir şeydir. Eklemleri ağrırken daha az çalışırlar, bu nedenle yavrularınızın beslenme ihtiyaçlarını optimize etmek ve onları zayıf tutmaya yardımcı olacak yiyeceklere öncelik vermek önemlidir.

Severiz Diamond Naturals, yemeklerini doğal malzemelerle yapıyor. Bu yiyecek, aşırı kilolu köpekler için harika bir seçimdir ve yavru köpeğiniz hem yaşlıysa hem de birkaç kilo vermesi gerekiyorsa, düşünebileceğiniz daha iyi yiyeceklerden biridir.


Purina Pro Plan Hassas Mide

Purina Pro Plan Hassas Mide Kuru Köpek…
 • Bir (1) 41 lb. Çanta - Purina Pro Plan Hassas Mide Kuru Köpek…
 • Gerçek somon 1 numaralı malzemedir
 • Yulaf ezmesi kolayca sindirilebilen bir karbonhidrat kaynağıdır
 • Mısır, buğday veya soya içermez
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Purina Pro, yavrularınızın bireysel ihtiyaçlarının ne olduğuna bağlı olarak birçok farklı yiyecek seçeneğine sahiptir. Hassas mide formülü, uygun fiyatlı köpek sahipleri için harika seçim . Birkaç farklı tat arasından seçim yapabilirsiniz ve probiyotik lif, yavrularınızın düzenli olarak tuvalete gitmelerini sağlamak için ihtiyaç duydukları besinleri almasını sağlamaya yardımcı olacaktır (bu, yaşlı yavrularda bir sorun olabilir). Bu yiyecek aynı zamanda diğer seçeneklerden daha ucuzdur ve yavru köpeğinizin biraz ekstra TLC'ye ihtiyacı varsa harika bir yiyecek haline getirir.

Bu yiyeceğin hem hassas midelere hem de hassas ciltlere yardımcı olmasını seviyoruz. Purina Pro, birçok farklı ihtiyaç için farklı formüllere sahiptir ve bu formül de farklı değildir.


Son düşünceler

Sevgili kıdemli arkadaşlarımız hayatlarımızı kutsadılar yaklaşık son 7 yıldır ve artık yaşlandıklarına ve belirli sindirim ve sağlık gereksinimlerine sahip olduklarına göre, ona vücudunun ihtiyaç duyduğu ve can attığı yaşa özgü besinleri vermek için ekstra çaba sarf etmeliyiz.

Beslenme ihtiyaçları yaşına, ırkına ve önceki genel sağlığına bağlı olarak değişecektir ve artık daha önce yaptığından daha fazla sağlık sorunuyla karşılaşabileceğinden, onu düzenli olarak Veteriner kontrollerine götürdüğünüzden emin olmalısınız. Yaşının üzerinde ve üzerinde herhangi bir özel gereksinimi varsa, o zaman Veterineriniz sana rehberlik edebilecek özel tavsiye ile. Ancak sağlık sorunları sadece yaşla ilgiliyse, yukarıda tavsiye edilen kıdemli kuru mama yemine sadık kalmak, ona sadece mutlu ve sağlıklı olması için ihtiyaç duyduğu ekstra besinleri sağlamakla kalmaz, aynı zamanda onu biraz daha yanınızda tutabilirsiniz.

Yorumlar