Corgis için En İyi Köpek Kasaları: Kasa Türleri, Boyutları ve Daha Fazlası

Corgis için En İyi Köpek Kasaları: Kasa Türleri, Boyutları ve Daha Fazlası

Demek yeni bir tüylü arkadaş edindiniz ve bu bir Corgi. Tebrikler! Kendinizi ararken bulacağınız ilk şeylerden biri, Corgis için en iyi köpek kasalarıdır. Sandıklama, neredeyse tüm köpek sahipleri için hayati önem taşır. Corgis, onları kendi cihazlarına bırakırsanız başları derde girecek, oldukça meraklı ve zeki köpeklerdir. Çoğu köpek sahibi bütün gün evde olmadığından, Corgis'in güvende olduğunu bilmeleri gerekir.

Bir sandık için alışveriş yaparken, Corgi'nizin denerken kaçamayacağından veya kendisine zarar veremeyeceğinden emin olmak istersiniz. Var birkaç kasa ve stil mevcuttur Corgis'in farklı boyutları için, ancak hepsi rahat ve güvenli değil. Rehberimiz, Corgi'niz için en iyi köpek sandığını bulmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır, böylece tek seferde doğru şekilde alabilirsiniz.Bağlam için, Pembroke Welsh Corgi genellikle 27 ila 30 pound ağırlığında ve yaklaşık 12 inç uzunluğunda duruyor. Bu çoban köpekleri hareket etmeyi sever ve enerjiktirler. Yere yakın oturmalarına rağmen sağlam bacakları ve göğüsleri vardır. Küçük boyutları nedeniyle bol miktarda kasa mevcut onlar için. Araştırmamızı özelliklere, kaliteye ve değere yakından bakarak gerçekleştirdik. Bulduğumuz şeyi paylaşalım!

Bir Bakışta: Favori Corgi Köpek Kasalarımız

Frisco Katla ve Yavru Köpek Taşıma Sandığı
Bizim Puanımız

En İyi Genel

Frisco Çift Kapılı KasaChewy.com'da görüntüle
Midwest iCrate Köpek Sandığı
Bizim Puanımız

Popüler Seçim

Midwest iCrate

Chewy.com'da görüntüle
Merry Maun Mobilya Köpek Sandığı
Bizim Puanımız

Mobilya SandığıNeşeli Mobilya Sandığı

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Alıcı Rehberi

Corgi Puppy Sandıkta

Corgis çoban ırkları , bu yüzden insan ve hayvan gruplarıyla hareket etmeyi ve etkileşimde bulunmayı severler. Ayrıca inanılmaz derecede akıllılar. Yavru köpeğiniz için bir muhafaza hem rahatlık hem de güvenlik sağlamalıdır.

Dışarıda veya arabanızda kullanabileceğiniz bir şey de düşünebilirsiniz. Bu nedenle, kasanın malzemeleri ve taşınabilirliği özellikle ilgi çekici olabilir. Kasalar, geleneksel tellerden şık mobilyalara benzeyen diğerlerine kadar çeşitli stillerde gelir.

Staffordshire teriyerleri pitbullarla aynı mı?

Köpek Kasaları Çeşitleri

Metal: Metal kasalar her tür köpek için iyi seçimlerdir. Onlar her boyutta gel , böylece Corgi'nize köpeklikten yetişkinliğe kadar uyan birini bulabilirsiniz. Corgis metal kasaları sever çünkü tellerin arkasını görebilirler. Bol miktarda hava akışına sahiptirler ve temiz tutmaları kolaydır. Çoğu metal kasanın iki kapısı vardır: üstte ve bir tarafta. Birçoğu katlanabilir özelliklerle gelir, böylece artık ihtiyacınız olmadığında bunları kolayca saklayabilirsiniz.

Plastik: Plastik kasalar, taşınabilirlikleri açısından mükemmel seçimlerdir. Bunlar, genellikle üstte bir tutamak ve bir tarafta bir kapı bulunan hafif kasalardır. Corgi'niz seyahat konusunda endişeliyse, bunlar iyi seçimlerdir çünkü köpeğinizin özel taraflardan pek fazla manzarası olmayacaktır.Yumuşak Taraflı: Corgi'niz dışarıda olmayı seviyor, ancak bir kasanın içinde, yumuşak taraflı seçeneği sizin için en iyisi olabilir. Bunlar genellikle polyesterden yapılır ve tek kapılı mahremiyete sahiptir. Corgi'niz için kişisel boyutlu bir çadır gibidirler ve bazılarının fermuarlı pencereleri vardır, böylece içlerinden biraz hava akışı sağlayabilirsiniz.

Odun: Ahşap kasalar şık mobilyalara benziyor. Köpeğinizin kaçmasını önlemek için genellikle ahşap ve metal çıtalardan yapılmış üstleri olan bir ahşap ve metal karışımıdırlar. Bazılarının çıkarılabilir kapakları ve kullanışlı kalemlere dönüşen kenarları vardır. Corgi'niz bu kasaların ne kadar şık olduğunu önemsemeyecek, ancak dekorunuzu zenginleştiren gerçek sehpalar veya büfe olarak ikiye katlandıklarını takdir edeceksiniz.

ingiliz bulldog vs fransız bulldog

Corgi Sandık Boyutu

Kasada Corgi

Corgis için en iyi köpek kasaları yeterince büyüktürler ki, teslim edecekleri yer vardır, ancak köpeğinizin içinde kaybolduğunu hissedecek kadar büyük değildir. Corgi'niz için en iyi sandık boyutunu seçmek için köpeğinizi ölçmeli ve benzer boyutlarda bir sandık seçmelisiniz.

Uzunluk: Sevgili Corgi'niz dik dururken, burnun ucundan kuyruğun ucuna kadar ölçün. Ardından, köpeğinizin hareket etmesi için iki inç ekleyin. Bu uzunluk, Corgi'niz için almanız gereken minimum uzunluktur.Yükseklik: Ayrıca köpeğinizin boyunu da ölçmeniz gerekir. Köpeğiniz ayakta dururken, köpeğinizi yerden köpeğinizin başının üstüne kadar ölçün. Köpeğinize uyacak ve kendinizi rahatlatacak bir sandık almak için buna iki ila dört inç ekleyebilirsiniz.

Ağırlık: Bir sandık alırken köpeğinizin ağırlığını da göz önünde bulundurmalısınız. Yetişkin Corgis 30 pound'a ulaşabilir. 30 pound ağırlığındaki bir köpek, 25 ila 50 pound ağırlığındaki köpekler için orta büyüklükte bir muhafazaya sığar. Corgi'niz 25 pound'un altındaysa, 10 ila 25 pound arası köpekler için küçük boyutlu köpek kulübesi uygun olacaktır.

Köpeğinizin bedenine göre bir sandık seçtiğinizde, biraz daha büyük olanı seçmelisiniz, böylece köpeğinizin hareket edecek yeri olur. Bazı kasalarda, kulübeyi daha küçük gösteren ek parçalar bulunur. Corgi'niz büyüdükçe, eki çıkarabilir ve kürklü bebeğinize daha fazla yer açabilirsiniz.Corgi Sandık Bütçesi

Kasalar çeşitli fiyatlarla gelir. Maliyetlerinizi düşük tutuyorsanız, mobilyaya benzeyen bir kasa istemeyebilirsiniz. Corgi'niz muhafazası için ne kadar harcadığınızla ilgilenmez, bu nedenle yaptığınız seçim bütçenize uymalıdır.

Bütçenizi değerlendirirken geleceği de planlamanız önemlidir. Bölücü ekleme yeteneğine sahip bir Corgi Sandığına bakmak şimdi daha pahalıya mal olabilir, ancak yavrularınızla birlikte büyüyebileceği için size uzun vadede para kazandıracaktır. Corgis için çoğu kasa yaklaşık 20-30 $ arası koşmak veya mobilya tarzı muhafazalar için önemli ölçüde daha fazla ödeyebilirsiniz.

Corgis için Favori Kasalarımız

Sandıkta Yetişkin Corgi

Corgis, onları sevmeyi kolaylaştıran mizaçlara sahip tatlı köpeklerdir. Aileleriyle sosyalleşmekten zevk alan akıllı köpeklerdir. Ancak, tüm köpekler gibi, kendilerine ait bir alana ihtiyaçları vardır. Siz yokken Corgi'nizin evinizin içinde kaçmayacağını bilmeniz gerekir. Bunlar, Corgis'in onları güvende ve rahat tutması için en iyi sandıklar.


Mutlu Ürünler Mobilya Sandığı

Merry Maun Mobilya Sandığı
 • Bu ürünü sandık, kapı veya kalem olarak kullanabilirsiniz.
 • Sandık, bir sehpa olarak ikiye katlanır.
 • Paneller ve üst kısım ahşap kaplamadır.
 • Sandığı monte etmek için hiçbir alet gerekmez.
 • Sandık 32.48 x 22.35 x 23.35 inç boyutlarında.
 • 36.27 pound ağırlığında.
 • Gergin yavrular için güçlü ve sağlam.
Chewy.com'da görüntüle

Bu 2'si 1 arada tek kapılı köpek sandığı, çekici bir yan sehpa görevi görür ve onu bir kaleme dönüştürebilirsiniz. Ayrıca evinizin alanlarını kapatmak için duvarları bir kapıya da açabilirsiniz. Masa üstü ve yanlar, yüksek kaliteli mobilyayı andırması için ahşap kaplama ile kaplanmıştır. Herhangi bir donanım olmadan monte edilir; ahşap paneller birlikte kayar ve pimler her şeyi yerinde tutar.Severiz bu sandığı pek çok şekilde kullanabilirsiniz. Büyük kapı, köpeklere girip çıkmaları için bolca alan sağlar. Yandaki çıtalar, Corgi'nize neler olduğunu görmek için bolca alan sağlar.


Frisco Çift Kapılı Köpek Kasası

Frisco Katlama ve Köpek Taşıma Sandığı
 • Çift kapılar konum esnekliği sağlar.
 • Güvenlik için yuvarlatılmış köşeler.
 • Tel, küçük yavrular için yeterince güçlüdür.
 • Rahat saklama ve taşıma.
 • Kolay temizlenebilir plastik tava.
 • Birden fazla boyutta mevcuttur.
 • Daha küçük alanlarda kolayca saklar.
Chewy.com'da görüntüle

MidWest iCrate Tek Kapılı Katlama ve Taşıma Sandığı, Corgi'nize evde değilken ihtiyaç duyduğu güvenlik ve güvenliği sağlayan temel bir modeldir. Kasayı monte etmek veya sökmek için herhangi bir alete ihtiyacınız yoktur. Alt için plastik bir tava ve kullanışlı bir taşıma sapı içerir.

Kaplanmış metal kasanın yan civata mandalları vardır, böylece Corgi'niz kaçamaz. Ayrıca, Corgi'niz bir köpek yavrusu olduğunda kullanabileceğiniz çıkarılabilir bir bölme paneli ile birlikte gelir. İCrate katlanır, böylece yolda yanınızda taşıyabilirsiniz.

Severiz Bu muhafazanın bütçe fiyatı ve Corgi'nizle birlikte büyüyor. Kürk bebeğiniz, odanın yanlarından ve üstünden tam olarak görünebildiğini takdir edecek. Ayrıca, sandığın evin içinde kolayca hareket ettirilebilmesi için dört tekerlekli ayakla birlikte gelmesini de seviyoruz.


Go Pet Club Yumuşak Taraflı Sandık

Go Pet Club Yumuşak Sandık
 • Sandıkta rahat bir keçe zemin pedi var.
 • Yumuşak kenarlar ve geniş havalandırma ile donatılmıştır.
 • Corgi'nizi sıcak havalarda serin tutar.
 • Sandığı kullanışlı klipsler kullanarak sabitlersiniz.
 • Montajı veya sökülmesi için hiçbir alet gerekmez.
 • Taşınabilir kasa yaklaşık 10 pound ağırlığındadır.
 • Ölçüler 28 x 20,5 x 20,5 inç
Chewy.com'da görüntüle

Frisco Çift Kapılı Köpek Kasası, Corgis için en iyi köpek kasalarından biridir. Kaçış sanatçıları olan yavrular için harika. Bu muhafaza, Corgis'i saklamak için mükemmel olan daha güçlü telden yapılmıştır. Ayrıca köpeklerin açamayacağı çift kilitlere sahiptir.

Bu kasa kolayca hareket eder ve hızlı bir şekilde kurma, kırma, katlama ve hareket etme kabiliyetine bağlı olarak taşınabilir. Sandık, rendelenmiş bir zemine ve çıkarılabilir sürgülü tepsiye sahiptir. Çekici, sağlam ve Corgi'ye dayanıklı. Bu sandık yuvarlatılmış kenarlara sahiptir ve bu, Corgi'niz kulübesinin etrafında çok heyecanlanırsa önemlidir.

Severiz bu kasanın sunduğu basitlik ve bütçe dostu özellikler. Var ağır hizmet tipi diğer kasalar Cori'niz bir kaçış sanatçısıysa. Bununla birlikte, Frisco Double Door köpek sandığı mükemmel bir seçimdir ve en kurnazca meraklı Corgis'i bile içermelidir.


MidWest iCrate Tek Kapılı Kasa

Midwest iCrate Köpek Sandığı Orta Boy
 • Montaj için alet gerekmez.
 • Sandık kolayca katlanır.
 • Corgis için Orta boy tavsiye edin.
 • Sadece 5 pound ağırlığında.
 • Bölücü panel, kasanın Corgi'nizle birlikte büyümesini sağlar.
 • Sandık bütçe fiyatlıdır.
 • Hareketlilik için hızlıca yırtılma.
Chewy.com'da görüntüle

Taşınabilir bir kasaya ihtiyacınız varsa, bu Go Pet Yumuşak Taraflı Kasa en uygun seçimdir. Bu sandık, çelik bir yapı ile desteklenen suya dayanıklı bir naylon kabuğa sahiptir. İçeride ve dışarıda kullanabilirsiniz ve kolay seyahat için katlanabilir. Sandığın biri üstte diğeri yanda olmak üzere iki kapısı vardır. Kenarlar havalandırılır ve yün zemin pedi çıkarılabilir.

Severiz bu sandığın rahatlığı. Taşınabilir ve hafif olduğunu da takdir ediyoruz. Genç Corgis veya cinsin daha küçük versiyonları bu modele iyi uyum sağlar. 10 pound ağırlığındaki sandık, katlanarak yönetilebilir bir boyuta geldiği için bir araca yerleştirilmesi kolaydır.


Firstrax 3 Kapılı Yumuşak Kenarlı Kasa

Firstrax Yumuşak Taraflı Kasa
 • Kasa 36 x 24 x 27 inç boyutlarındadır.
 • İç yapı sağlam çelikten yapılmıştır.
 • Dış paneller yıkanabilir.
 • Kapılar, ağır hizmet tipi fermuarlarla kilitlenir.
 • Üç kapı bol havalandırma sağlar.
 • Kasa, kolay giriş ve çıkış sağlar.
 • Hafif malzeme de yıkanabilir.
Chewy.com'da görüntüle

Firstrax Noz2Noz Sof-Krate, köpeklerinin açık havanın tadını çıkarmasını seven Corgi sahipleri için idealdir. Üç kapılı katlanabilir kasa hafiftir ve iyi havalandırılmıştır. Kurulumu hızlıdır ve dayanıklı çelik çerçeve içinde iki yan giriş kapısına sahiptir. File paneller ve dış kumaş parçaları yıkanabilir. Taban suya dayanıklıdır ve kapılarda ağır hizmet tipi fermuarlar bulunur.

Severiz Bu sandığın yıkanabilir panellere sahip olması. Ayrıca üç kapı ve bol miktarda havalandırma olmasını da seviyoruz. Corgis, onlara çevrelerindeki boşluğun tam görüntüsünü veren kafesli pencereleri sever.


Sıkça Sorulan Sorular

S: Corgi'mle köpek sandığı kullanmanın avantajları nelerdir?

C: Köpeklerin kendilerini güvende hissedecekleri bir yere ihtiyacı vardır. Vahşi doğada, sığırlar yaratırlar ve bir sandık onlara aynı türden bir alan verir. Kasalar içgüdüsel doğalarını tatmin eder. Bu nedenle sandıkları onlara kendilerine ait güvenli ve rahat bir yer sağlar.

S: En iyi Corgi köpek sandığı boyutu nedir?

C: Çoğu Corgis, orta cins köpekler için tasarlanmış kasalara sığar. Ancak, eğer varsa karışık cins Corgi veya tipik olanlardan daha küçük veya daha büyük olanlardan farklı bir boyuta ihtiyacınız olabilir. Bir kasa satın almadan önce Corgi'nizi ölçün ve tartın. Corgi'niz, satın aldığınız herhangi bir muhafazanın içinde dönebilmelidir.

S: Corgi'm için kaç kasaya ihtiyacım var?

C: Bu cevap yaşam tarzınıza bağlıdır. Biraz seyahat için sandıklar yapıldı ve evinizde bulunduracak kadar dayanıklıdırlar. Bununla birlikte, eviniz için ağır hizmet tipi bir model satın alırsanız, seyahat için hafif bir seçenek isteyebilirsiniz. Corgi'niz arabada strese girerse, bir sandık köpeğinizi sakinleştirmelidir.

köpeğim kakasını yapmıyor

S: Corgi’nin sandığına ne koymalıyım?

A: A: Çoğu insan yataklar veya pedler Corgi’nin sandıklarının dibinde. Bir ped, Corgi'nizin kaza yapması durumunda rahatlık sağlar ve koruma sağlar. Evde birkaç saat olmazsanız evcil hayvanınızın kasasına bir su kabı ve yemek tabağı da koyabilirsiniz.

S: Corgi'mi sandıkta ne kadar süre bırakabilirim?

C: Corgis köpekleri gütmektedir, bu nedenle yavrularınızı sandıklarında çok uzun süre tutmamalısınız. Corgi'nizi kasada tuttuğunuz sürenin uzunluğu, yaşına bağlıdır.

 • 8-10 haftalık Corgis için 30-60 dakika
 • Corgis 11-14 haftalık için 1-3 saat
 • 15-16 haftalık Corgis için 3-4 saat
 • 17 haftalık Corgis için 4-5 saat

Köpekler, kendilerini rahatlatmak için başka bir yere gitmeleri gerektiğinden bütün gün kasalarda tutulmamalıdır. Sonunda, Corgi'niz sandığa seçimiyle girecektir.

Son düşünceler

Corgis zeki, nazik ve sevmesi kolay. Bu harika köpekler ailelerine bakıyorlar, bu yüzden onlara rahat ve sağlam bir sandık sağlayarak onlara iyi bakmamız gerekiyor. Orta boy cins, ailesinin yanında olmayı sever, ancak aynı zamanda kendi diyebileceği bir yere de ihtiyacı vardır.

Sandık önerilerimiz, yaş, boyut ve mizaçtan bağımsız olarak tüm Corgi köpekleri içindir. Öneririz Corgi'nizi ölçmek Bir kasaya yatırım yapmadan önce, çünkü boyutları değişebilir. Bu, özellikle başka bir cinsle karıştırılmış bir Corgi'niz varsa geçerlidir. Corgi'yi eve getirmeden önce sandığın yerinde olması yararlıdır, böylece köpeğiniz ilk günden itibaren güvenli ve rahat bir alana sahip olur.

Yorumlar