Mastiffler İçin En İyi Köpek Maması: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Mastiffler İçin En İyi Köpek Maması: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Yaşam evresi ne olursa olsun, bir İngiliz Mastiff için en iyi köpek mamasını bulmak zor olabilir. Tüm köpek ırkları aynı temel beslenme gereksinimlerine sahipken, her cinsin kendine ait dikkat gerektiren benzersiz ihtiyaçlar . Mastiff, gezegendeki en büyük köpeklerden biridir. Bu, yalnızca çok fazla yiyeceğe değil, aynı zamanda yüksek kaliteli proteine ​​de ihtiyacı olduğu anlamına gelir. Yüksek kaliteli protein, büyük kas kütlesinin olması gerektiği gibi çalışmasını sağlamak için önemlidir. Eklemleri de bir Chihuahua gibi daha küçük bir cinse kıyasla çok fazla baskı altındadır.

Diğer birçok köpek beslenme uzmanı ve Veteriner hekimin yaptığı gibi, kuru mama en iyisidir . Tüm yaşam evrelerinde ihtiyaç duyduğu tüm besinleri ona sağlamanın en kolay yolu budur. Ona sadece zengin etli protein sağlamakla kalmaz, aynı zamanda lif, vitamin ve mineral içerir. Tüm bu bileşenlerin tek başına çiğ bir diyetle elde edilmesi zordur.Mastiff beslenmesine yönelik bu kapsamlı rehber, her yaşam evresini kapsayacaktır. Mastiff'inizin bir köpek yavrusu, yetişkin ve yaşlı olarak ihtiyaç duyduğu besinleri size yönlendireceğiz. Ayrıca olduğunu düşündüğümüz her bir gıda markasına da bir göz atıyoruz. Mastifler için en iyi köpek maması hayatlarının her aşamasında.

Bir Bakışta: Mastiffler İçin Favori Yemeklerimiz

Vahşi Köpek Formülü Yüksek Çayırının Tadı
Bizim Puanımız

Yavru Köpekler İçin En İyisi

Vahşi Yavru Köpek TadıChewy.com'da görüntüle
Blue Buffalo Wilderness Tavuk Formülü
Bizim Puanımız

Yetişkinler İçin En İyisi

Blue Buffalo Wilderness

Chewy.com'da görüntüle
Nutro Large Breed Senior
Bizim Puanımız

Yaşlılar İçin En İyisiNutro Large Breed Senior

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Mastiff Yavruları İçin Besinler

Mastiffler, dünyanın en büyük köpek ırklarından biridir. Tipik ağırlıkları 120 ila 230 pound'a ulaşmak için yapacak çok şey var. İlk olarak, tüm 'yaşam evresindeki' köpek maması formüllerinden kaçınmak tercih edilir. Yavruların bir yetişkine veya yaşlıya kıyasla çok farklı beslenme ihtiyaçları vardır. 'Tüm yaşam aşaması' köpek mamaları, Mastiff'inizin en önemli besinleri ve en önemli için ihtiyaç duyduğu belirli yağ ve kalori içeriğini kaçırmasına neden olabilir. hayatının gelişim aşaması .

Yapış dev cins köpek maması formülleri Mastiff köpeğiniz için. Bunlar, dev ırkların hızlandırılmış büyüme hızına uyacak şekilde tasarlanmıştır. Bu yiyecekler, Mastiff'lerin kemik sağlığının olması gerektiği gibi olmasını sağlamak için ihtiyaç duyduğu optimum kalsiyum ve fosfor seviyelerine sahip olacaktır. Bunu görmezden gelmek, yukarıda belirtilen sağlık sorunlarını riske atabilir.

Küçük cins köpek mamaları daha yüksek seviyelerde kalsiyum ve fosfor içerir. Besinler daha konsantre olduğundan, bununla bağlantılı olduğuna inanılıyor. Gelişimsel Ortopedik Hastalık daha büyük ırklarda. Büyük veya dev ırklar için tasarlanmış mama taneciklerine yapışmak, Mastiff'iniz için çok önemlidir. Ulusal Akademiler Araştırma Konseyi'ne göre, 160 kilo ağırlığındaki bir Mastiff yavrusu her gün yaklaşık 3490 kaloriye ihtiyaç duyacak. Aşağıdaki mama tanelerinin her biri yönergeler sağlar Mastiff yavru köpeğinizin kilosuna bağlı olarak ne kadar yiyecek besleyeceğiniz konusunda.

Yetişkin Mastiffler İçin Besinler

Mastiff'iniz 12 aylık olduğunda, onu yavaşça yetişkin mamasına geçirebilirsiniz. Ulusal Akademiler Araştırma Konseyi'ne göre, bir yetişkin 200 pound ağırlığında mastiff her gün yaklaşık 3700 kaloriye ihtiyaç duyacaktır. Aşağıdaki mama parçalarının her biri, yetişkin Mastiff'inizin kilosuna bağlı olarak her gün kaç bardak yiyeceğe ihtiyaç duyacağına dair yönergeler sağlar.Köpek yavrusu önerilerimiz gibi, onu yetişkin dev ırklar için özel olarak tasarlanmış kuru mama ile beslemek önemlidir. Bu büyüklükteki köpeklerin benzersiz beslenme ihtiyaçları vardır. Yetişkin Mastiff için yüksek kaliteli protein ve enerji çok önemlidir. Daha tembel bir köpek ırkı olsalar da, daha büyük bedenlerini hareket ettirmek için hala yeterli enerjiye ihtiyaçları vardır. Cildi ve kalp sistemi için omega 3 yağ asitleri ve sindirim sistemi için lif de önemlidir. Bu, tüm Mastiff safkanları için geçerlidir. Ancak yine de büyük ırk olan mastiff karışımları için de geçerli olabilir. Mastador ya da Amerikan Mastiff İngiliz Mastiff ve Anadolu Çobanının karışımı.

Yaşlı Mastiffler İçin Besinler

Mastiff olarak daha kısa bir ömre sahip diğer türlerin çoğundan çok daha erken yaşta kabul edilir. Yaklaşık 6 yaş civarında kıdemli bir köpek olarak kabul edilecek. Bu, köpekler arasında değişebilir, bu nedenle herhangi bir şüpheniz varsa, veterinerinize onu ne zaman kıdemli mamaya geçirmeniz gerektiğini sorun.

Yetişkin yiyecekleri, yetişkin veya köpek mamalarına kıyasla daha az kalori ve yağ içerir. Daha yaşlı köpekler daha az aktif bir yaşam tarzı sürerler ve çok fazla enerjiye ihtiyaç duymazlar. Yaşlılar, ekstra omega 3 ve 6 yağ asitleri dahil olmak üzere belirli besin maddelerine ihtiyaç duyar. Bu, somon yağı gibi bileşenlerden gelir. Yaşlı gıdalar ayrıca tipik olarak daha yüksek glukozamin ve kondroitin konsantreleri taşır.

Bunlar, aşınma eklemlerini ve kemiklerini desteklemeye yardımcı olacaktır. Bu nedenle önemlidir dev cins kıdemli formülle sopa . Hâlâ proteine ​​ihtiyacı olsa da daha azına ihtiyacı var. Yaşlanan bağışıklık sistemini güçlendirmek için daha yüksek seviyelerde antioksidan ve vitaminlere ihtiyaç vardır. Mastiff'iniz yaşlandıkça, muhtemelen onu devam ettirmek isteyeceksiniz. sağlıklı ortak tanıtıma yardımcı olacak yiyecekler .
Mastiff Yavruları İçin En İyi Yiyecek

Mastiff Yavruları İçin En İyi Yiyecek

Sizin için en iyi yüksek kaliteli doğal mama parçalarını bulmak için piyasayı araştırdık. Mastiff yavrusu . Buradaki tüm öneriler sadece AAFCO'nun yönergelerine uymakla kalmaz, aynı zamanda dünya çapındaki dev köpek sahipleri tarafından yüksek oranda derecelendirilmiştir. Dev ve büyük cins yavruların, küçük ırklardan veya orta boy ırklardan farklı beslenme ihtiyaçları vardır, bu nedenle onları beslediğiniz yiyecekler, Boxer'ı besleyeceğiniz yiyecek ya da bir Sibirya kurdu besleyeceğiniz yiyecek . Bu nedenle, belirli bir sırayla, bunlar Mastiff yavruları için en iyi yiyecekler .


Instinct Large Breed Puppy

 • Tahıl içermeyen formül.
 • Kuru mama ile çiğ yiyecek içerir.
 • Kurutulmuş malzemeleri dondurun.
 • Daha büyük ırklar için yapılmıştır.
 • Yüksek kalorili tarif.
 • Kupa başına 485 kalori.
 • % 33,5 Protein,% 18,5 Yağ,% 5,0 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarif, bu listedeki diğer mama tanecikleri ile karşılaştırıldığında fincan başına en yüksek kalori sayısına sahiptir. Onun Mastiff yavruları için mükemmel özellikle oyuncu veya enerjik olanlar. Ekstra yiyecek, onları devam ettirmek için harika. Tavuk, balık unu, kuzu unu ve tavuk karaciğeri gibi yüksek kaliteli protein karışımı ile doludur. Bu bileşenlerin her biri, büyük kas kütlesi için harikadır. Bu İçgüdü formülü, sağlıklı bir tüy elde etmek için somon yağından elde edilen omega 3 yağ asitlerini içerir. Aynı zamanda sağlıklı sindirim sağlamak için canlı probiyotikler içerir.

Bu formül, büyük yavru köpeklerin ihtiyaç duyduğu besinlerle desteklenmiştir. Hızlı büyüyen kemik ve eklemleri için optimum düzeyde kalsiyum ve fosfor içerir. Bu tahılsız tarif, hassas mideleri olan yavru köpekler için de harikadır. Kişisel nedenlerden dolayı yavrularını tahıl yememeyi seçen Mastiff ebeveynleri için de mükemmeldir. Bu formül koruyucu veya katkı maddesi içermez.Severiz Bu tarifte dondurularak kurutulmuş çiğ tavuk parçaları ve gevrek mama ısırıkları var. Bu parçalar besinlerle dolu. Ayrıca Mastiff'inizin seveceği lezzet ve ekstra doku eklerler.


Vahşi Yavru Köpek Tadı

Yabani Yavru Köpek Maması HP
 • Gerçek bufalo ile yapılmıştır.
 • Yüksek proteinli tarif.
 • Sindirilebilirliği yüksektir.
 • Tahıl içermeyen tarif.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Kupa başına 370 kalori.
 • % 28 Protein,% 17 Yağ,% 5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarif mısır, buğday veya soya olmadan yapılır. Orta miktarda protein içerir. Bu, Mastiff'lerini yüksek miktarda proteinle beslememeyi seçen köpek ebeveynleri için mükemmeldir. Probiyotiklerle geliştirilmiştir. sağlıklı bir bağırsak florasını teşvik edin , bu da dışkısını sağlam tutacak. Bu aynı zamanda ünlü şişkinliğini minimumda tutmaya yardımcı olabilir. Wild’in Large Breed Puppy tadı formülüne somon yağı ve keten tohumu da eklenmiştir. Bunların her ikisi de cildini besleyen bir omega 3 kaynağıdır.

Büyüyen bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olmak için vitamin ve mineraller ekledi. Mastiff'inizin kalp sistemi için önemli olan taurin de dahildir. Aynı zamanda içerik listesinde peynirleri de listeler. Bu ona çok fazla kalsiyum vermeyecek kadar küçük, ama onu tatmin edecek kadar.

Severiz bu tarifin sadece mükemmel bir beslenme profiline sahip olmadığını, aynı zamanda bütçe dostu olduğunu da. Aynı zamanda büyük cins köpek sahipleri tarafından da yüksek oranda derecelendirilmiştir.
Orijen Büyük Irk Yavru

Orijen Büyük Irk Yavru Köpek Maması
 • Bütün hayvansal içerikler.
 • Tahıl içermeyen tarif.
 • Gerçek et içerir.
 • Kafessiz yumurta.
 • Protein yüklü.
 • 449 Kupa başına kalori.
 • % 38 Protein,% 20 Yağ,% 6 Lif.
Amazon.com'da görüntüleyin

Bu birinci sınıf tarif, krallara yakışan yüksek kaliteli malzemelerle yapılır. % 85 hayvansal protein kaynakları ile yapılır ve sadece etin yanı sıra organ ve kemikleri kullanır. Bu, Mastiff'inizin atalarının beslenmesini sağlar. yerdi . Aynı zamanda büyüyen kemikleri ve eklemleri için harika bir glukozamin ve kondroitin kaynağıdır. Bağışıklık sisteminin gelişmesi için ihtiyaç duyduğu besinleri ve vitaminleri sağlayan% 15 meyve ve sebzeden yapılmıştır. Orijen’in 'önce doğa' duruşu nedeniyle, genellikle Acana gibi diğer yiyeceklere kıyasla .

Kabak, kabak ve ıspanak ona ihtiyaç duyduğu lifi sağlar. sağlıklı sindirim sistemi . Elma ve yaban mersini ona antioksidanlarını sağlar. Ünlü ve ekstra lezzetli olan tavuk ve hindi ciğeri ile aşılanmıştır. Bu, birçok dev cins köpek sahibi için oldukça popüler bir formüldür. Bütün balık ve ringa balığı yağları, cildi ve kalbi için gerekli omega 3 yağ asitlerini sağlar. Bu tarif aynı zamanda tahıl içermez.

Severiz bu tarifin en yüksek protein içeriğine sahip olduğu. Bu, büyük ölçüde yüksek kaliteli et miktarı sayesinde olur. İlk 15 bileşen protein kaynaklarıdır. Etli iyilik söz konusu olduğunda, bu birinci sınıf mama mamasını benzersiz kılar. Aynı zamanda biyolojik olarak uygun bir reçetedir, yani bu diyet onu doğanın istediği gibi besleyecektir.


Mavi Bufalo Büyük Irk Yavrusu

Blue Buffalo Büyük Irk Yavru Köpek Maması Vahşi Doğa
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Ödüllü Blue Buffalo markası.
 • Omega yağ asitleri bakımından zengindir.
 • Karbonhidrat ve sindirim için tatlı patates.
 • Antioksidan bakımından zengin.
 • Kupa başına 411 kalori.
 • % 35 Protein,% 14 Yağ,% 6 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarif gerçek tavuk ve tavuk unu ile doludur. Bunlar hem kas kütlesi hem de büyüyen kemikler için bütçeye uygun harika protein kaynaklarıdır. Aynı zamanda harika bir glukozamin ve kondroitin kaynağıdır. Bu formül aynı zamanda anne sütünde bulunan dokosaheksaenoik asit (DHA) ve araşidonik asit (ARA) içerir. Her ikisi de beyin gelişimi ve retina sağlığı endişelerini içeren göz sağlığı için önemlidir.

Bu tarif şu yavru köpekler için tahıl içermez hassas bir midesi olan Bunun yerine tatlı patates ve bezelye gibi sağlıklı kompleks karbonhidratlar kullanır. Bu, Mastiff hissinizi daha uzun süre daha tok tutmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda hassas mideye sahip Mastiffler için harika bir çözümdür. Optimum bir vitamin ve mineral karışımı ile zenginleştirilmiş bu mama formülü, çoğu dev köpek cinsinin tam olarak ihtiyaç duyduğu şeydir. Mastiff'inizin bağışıklık sisteminin gelişimini destekleyen besin bileşenlerinin harika bir karışımıdır.

Severiz Bu yüksek proteinli tarifin aynı zamanda benzersiz LifeSource Uçlarına sahip olduğunu. Bunlar, besinleri zenginleştiren ve dev cins yavruların ihtiyaçlarını karşılayan, besleyici yoğun mama parçalarıdır.


Wellness Complete Puppy

Wellness Büyük Irk Yavru Köpek Maması
 • Kalp Desteği için Taurin.
 • Tahıl içeren formül.
 • Sağlıklı beyin gelişimi için DHA.
 • Deri ve kürk için Omega yağ asitleri.
 • Kemik gelişimi için Kalsiyum ve Fosfor.
 • Kupa başına 366 kalori.
 • % 29 Protein,% 13 Yağ,% 5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Wellness Complete her şeye odaklanır, bu da onu tüm ihtiyaçları için tamamlanmış bir mama haline getirir. Protein kaynakları kemiksiz tavuk, somon ve somon küspesi olarak listelenmiştir, bu onun büyüyen kasları ve vücudu için hayati önem taşır ve aynı zamanda sağlıklı kemik gelişimi için mükemmeldir. Hindiba kökü ekstresi ve tatlı patates daha uzun süre tok hissetmesini sağlar ve bağırsaklarını sağlıklı tutar. Birçok yorumcu, eklenen somon yağı ve keten tohumu nedeniyle bu mama mamasının büyük yavrularının tüylerini süper parlak ve sağlıklı hale getirmesine bayılıyor.

Severiz Bu tarifte annesinin sütünde bulunan çok fazla DHA var ve beyin ve göz gelişimi için harika ve hareketsiz Mastiff yavruları için bu listedeki en düşük kalori sayısına sahip.


Yetişkin Mastiffler İçin En İyi Yiyecek

Yetişkin Mastiffler İçin En İyi Yiyecek

Tıpkı Mastiff köpek yavrusu önerilerimiz gibi, en sevdiğimiz yetişkin kibritlerimiz de AAFCO uyumlu. En sevdiğimiz yetişkin Mastiff mamalarının her biri, dünyadaki diğer büyük ve dev cins köpek sahipleri tarafından yüksek oranda derecelendirilmiştir. Bu, yetişkin İngiliz Mastiff'iniz için mükemmel olacağını bilerek rahat edebileceğiniz anlamına gelir. Mastiff olduğu gibi Sistinüri ile bilinir Bunu yapmak isteyen ebeveynler için daha düşük protein içeriğine sahip, ancak yine de ona ihtiyacı olanı sunanlar için ekledik.


Bütünsel Seçilmiş Yetişkin Dev Irk

Bütünsel Seçilmiş Yetişkin Dev Irk
 • Kalp sağlığı için taurin.
 • Sindirim sağlığı için probiyotikler.
 • Sindirim için Sağlıklı Lif.
 • Sağlıklı meyve ve sebzelerle yapılmıştır.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Kupa başına 433 kalori.
 • % 24 Protein,% 14 Yağ,% 4 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarifin orta düzeyde protein içeriği vardır. Mastiff'lerinde orta düzeyde protein diyetini tercih eden sahipleri için ideal bir seçimdir. Tavuk ve domuz eti unu iki ana protein kaynağıdır. İkisi de dolu glukozamin ve kondroitin Ağır yüklü eklemleri için. Yulaf ve balkabağı ona lif sağlar. Papaya ve nar gibi egzotik meyveler ona hastalıklarla savaşmak için ihtiyaç duyduğu antioksidanları sağlar.

Bu tarif tahıllarla yapılır ve hem prebiyotikler hem de probiyotikler içerir. Hem prebiyotikler hem de probiyotikler, sağlıklı bir bağırsak sağlamak için birlikte çalışır. Ayrıca şişkinliği azaltmaya da yardımcı olurlar. Aynı zamanda fincan başına en yüksek kalori sayısına sahiptir, bu nedenle bu, özellikle enerjik olan Mastiffler için daha iyi bir seçim yapar.

Severiz bu tarifin büyük ve çok büyük ırklara göre tasarlandığını. Mastiff tam olarak budur, bu nedenle besin maddelerinin ihtiyacı olan şey için mükemmel olduğundan emin olabilirsiniz.


Wellness Complete Yetişkin

Wellness tam büyük cins yetişkin
 • Tahıl içeren formül.
 • Gerçek tavuk ilk malzemedir.
 • Sindirim sağlığı için probiyotikler.
 • Sağlıklı vücut ağırlığını korumaya yardımcı olur.
 • Kalça ve eklem desteği.
 • Kupa başına 340 kalori.
 • % 26 Protein,% 12 Yağ,% 5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Mastiff yavru köpeğinizi yukarıdaki Wellness tavsiyesini beslediyseniz ve onu sevdiyse, o zaman o da buna bayılacak. Bu formülün yetişkin versiyonu da aynı derecede yüksek kalitededir. Genel sağlık sunar, ancak büyük köpeğin ihtiyaçlarına odaklanır. Aşırı yüklenmiş eklemlerini desteklemek için bol miktarda omega 3 ve 6 yağ asidi sağlar. Besin seviyeleri açısından, aynı zamanda optimum seviyelerde kalsiyum, fosfor ve kemik ve diş sağlığı için A vitamini .

Hindiba kökü özü ve havuç, İngiliz Mastiff'inizi tok tutmanıza yardımcı olur. Sağlıklı karbonhidratlar, yediği kalori miktarını kontrol ederken ihtiyaç duyduğu enerjiyi ona sunar. Bu, Mastiff'iniz biraz tembelse, kilo almamasını sağlamaya yardımcı olur. Ayrıca sağlıklı bir sindirim sistemi için probiyotiklerle zenginleştirilmiştir.

alerji yapmayan köpek cinsleri

Severiz bu tarifin genel sağlık üzerine odaklandığı. Bağışıklık sistemi, kemik ve eklem sağlığı, deri ve kürk, sindirim sağlığı ve enerjisi için harikadır.


Merrick Büyük Irk Yetişkin

Merrick Büyük Irk Köpek Maması
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Glutensiz formül.
 • Mısır, soya veya buğday içermez.
 • Yapay koruyucu yok.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Kupa başına 372 kalori.
 • % 31 Protein,% 15 Yağ,% 3,5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarifin protein içeriği, ikinci en yüksek bu listede. Mastiff'inizi yüksek proteinli bir mama ile beslemek isteyip istemediğinizi düşünmeniz gereken başka bir harika tarif. Bu tarif% 60 protein ve% 40 meyve ve sebze ile yapılır. Dev ırkların beslenme ihtiyaçları ile mükemmel bir şekilde dengelenmiştir. Buna rağmen, bu listedeki en düşük lif içeriğine sahiptir. Mastiff'ler herkesin bildiği bir şekilde gazlı olduğu için, bu mama, ek life ihtiyaç duymayanlar için idealdir.

L-Karnitin gibi vitamin ve minerallerle zenginleştirilmiştir. metabolizması için önemli. Bu formül aynı zamanda cilt sağlığı için önemli olan Biotin içerir. Cildi ayrıca bol miktarda omega 3 ve 6 yağ asidinden faydalanır. Somon yağı ve keten tohumu da eklemlerini ve kemiklerini sağlıklı tutmaya yardımcı olur. Bu yiyecek, özellikle eklem sağlığı odaklı formülü nedeniyle birçok Mastiff sahibi arasında popülerdir.

Severiz bu tarifin lezzetli, besleyici ve protein dolu çiğ parçalarla aşılanması.


Mavi Buffalo Yetişkin Büyük Irk

Blue Buffalo Wilderness Tavuğu
 • Eklem sağlığı için glukozamin desteği.
 • Cilt ve tüy sağlığı için Omega asitler.
 • Gerçek tavuktan yüksek kaliteli protein.
 • Tahıl içermeyen formül.
 • Yağsız kas gelişimini destekler.
 • Kupa başına 377 kalori.
 • % 32 PRotein,% 13 Yağ,% 7 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarif, kemiksiz tavuk ve tavuk unu ile yapılır. Bunların ikisi de bir harika protein kaynağı Mastiff’in kas kütlesi ve enerjisi için. Aynı zamanda bir besin desteği içerir, bu da eklem ihtiyaçlarının bol miktarda glukozamin ve kondroitin ile karşılandığı anlamına gelir. Tüylerini ve derisini besleyen bol miktarda omega 3 ve 6 yağ asidi vardır. Taurin ayrıca sağlıklı bir kalp sistemini desteklemeye yardımcı olmak için dahil edilmiştir.

Bu tarif, hassas mideleri olan İngiliz Mastiffleri için tahıl içermez. Yavru köpeğinizi dolu tutmak için bu formül havuç ve bezelye gibi sağlıklı karbonhidratlar içerir. Bu bileşenler aynı zamanda sindirim sistemi işlevine de yardımcı olur. Bu formül, benzersiz LifeSource Bitlerinde bulunan optimum bir vitamin ve mineral karışımı ile geliştirilmiştir. Bu besleyici yoğun mama taneleri, bir Yetişkin Mastiff için optimum miktarda besin sağlamak için bu formüle dahil edilmiştir.

Severiz bu tarifin kas kütlesi için en yüksek protein içeriğine sahip olduğunu. Aynı zamanda düzgün işleyen bir Mastiff sindirim sistemine yardımcı olmak için en yüksek lif içeriğine sahiptir.


Diamond Naturals Yetişkin

Diamond Naturals Büyük Irklı Yiyecek
 • Kafessiz tavuktan yapılmıştır.
 • Cilt ve kürk için Omega yağ asitleri.
 • Mısır, buğday veya dolgu maddesi yok.
 • Besin açısından yoğun probiyotik karışım.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Kupa başına 327 kalori.
 • % 23 Protein,% 13 Yağ,% 3,5 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu mama mama ile yapılır kuzu eti ve yumurta ürünleri. Bu listedeki en düşük protein seviyelerini sunsa da, ona güçlü ve kaslı yapısı için ihtiyaç duyduğu her şeyi veriyor. Keten tohumu ve hindistancevizi gibi Omega 3 ve 6 yağ asitleri cildini ve kaplamasını besler ve genel sağlığını iyileştirir. Omega 3'ler özellikle önemlidir, eğer Mastiff'in daha uzun bir ceketi var .

Sağlıklı ve gerektiği gibi çalışmasını sağlamak için sindirim sisteminde yaşayan, özel olarak formüle edilmiş K9 Probiyotik türlerinin garantili seviyeleriyle doludur. Ayrıca tarifte listelenen chia tohumu, lahana ve yaban mersini gibi birçok süper yiyeceğe sahiptir. Bu bileşenler, Mastiff'inizin bağışıklık sistemine vitamin ve mineraller sağlar.

Severiz Bu tarifin, Mastiff ürünlerini beslemek isteyenler için daha düşük protein içeriğine sahip olduğunu düşük proteinli mama. En yaygın protein kaynağı olan tavuğu sevmeyen Mastiff'lere harika bir alternatif olan kuzudan yapıldığı için kaliteden ödün vermez.


Yaşlı Mastiffler İçin En İyi Yiyecek

Yaşlı İngiliz Mastiffleri İçin En İyi Yiyecek

Özellikle çok sayıda yaşlı maması yok büyük ve ekstra büyük ırklar için tasarlanmıştır , yani burada kıdemli Mastiff için mükemmel olduğunu düşündüğümüz sadece 3 önerimiz var. Kıdemli çoban köpeğinizin bir yetişkin veya köpek yavrusundan farklı beslenme gereksinimleri olacaktır. Bu nazik devler yaşlılıkta daha nazik hale gelir ve büyüdükçe daha da yavaşlar. Yavrularınız için harika olduğuna inanmadığımız ürünleri tavsiye etme alışkanlığımız yok. Yani, belirli bir sıra olmadan, işte en iyi seçimlerimiz .


Nutro Large Breed Senior

Nutro Büyük Irk Üst Düzey Yiyecek
 • Sağlıklı lif sindirime yardımcı olur.
 • GDO içeriği yok.
 • Çiftlikte yetiştirilmiş tavuktan yapılmıştır.
 • Eklem sağlığı için glukozamin.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Kupa başına 306 kalori.
 • % 22 Protein,% 11 Yağ,% 4 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Tavuk ilk malzemedir Bu listede ve bunu tavuk unu ile birleştirerek, onun ilgisini çekecek protein ve etli iyiliklerin yanı sıra büyük yaşlı köpekler için en önemli bileşenlerden biri olan glukozamin ve kondroitin ile dolu olduğundan emin olabilirsiniz. Aynı zamanda, kuru cildi beslemenin yanı sıra mama tanelerinin lezzetli kalmasına yardımcı olan balık yağı ve tavuk yağı içerir.

Bezelye ve tatlı patates, daha uzun süre tok hissetmesini sağlar ve sindirim sistemine yardımcı olur. Elma ve yaban mersini, bağışıklık sistemine zinde kalmasını sağlamak için ihtiyaç duyduğu antioksidanları sağlar. Eklenen vitamin ve minerallerle de bilişsel sağlığını korumak için üretilmiştir.

Severiz Bu tarifin, onu daha yüksek proteinle beslemeye devam etmek isteyen ebeveynler için en yüksek protein içeriğine ve tembel yaşlı Mastiffler için en az kaloriye sahip olduğunu. Lif içeriği daha yüksek bir yiyeceğe ihtiyacınız varsa, NUTRO ayrıca burada görebileceğiniz yüksek lifli yiyecekler .


Blue Buffalo Large Breed Senior

Blue Buffalo Senior Büyük Irk Formülü
 • Gerçek et birinci maddedir.
 • Eklem desteği için glukozamin.
 • Mısır, buğday veya soya içeriği yok.
 • Bağışıklık sağlığı için antioksidan bakımından zengindir.
 • Kas gelişimi için L-Carnitine.
 • Kupa başına 344 kalori.
 • % 20 Protein,% 10 Yağ,% 7 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Kemiksiz tavuk, bu tarifin ilk bileşeni ve ilk 5 malzemede de bulunan tavuk unu, böylece büyük kasları için ihtiyaç duyduğu proteini yine de alacaktır. Eklemlerini desteklemek için ihtiyaç duyduğu optimum kalsiyum ve glukozamin seviyelerini de alacak ve yaşlandıkça genel hareketlilik .

Bu tarifte, yemeğine ilgi duymasını sağlayacak ve kızılcık ve yaban mersini şeklinde mükemmel antioksidan karışımı sunan LifeSource Bitleri bulunur. Keten tohumu ve balık yağı cildinin sağlıklı kalmasını sağlar ve kurudukça doğal cilt yağlarını yeniler.

Severiz Bu tarifin en yüksek lif miktarına sahip olması, onu sindirim sisteminden muzdarip Mastiffler için harika bir seçenek haline getiriyor.


Hill's Science Diet Large Breed

Science Diet Large Breed Senior
 • Veteriner markayı onayladı.
 • Eklemler için glukozamin ve kondroitin.
 • Bağışıklık desteği için antioksidan bakımından zengindir.
 • Büyük ve dev ırklar için formüle edilmiştir.
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilmiştir.
 • Kupa başına 353 kalori.
 • % 15,5 Protein,% 10,5 Yağ,% 4 Lif.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tarif, Amerika'daki Veteriner hekimler ve beslenme uzmanları tarafından hazırlanır ve tavsiye edilir, böylece büyük yaşlılarınızın ihtiyaçları için mükemmel şekilde harmanlandığından emin olabilirsiniz. Tavuk unu, en iyi kaynaklardan biri olan ilk malzemedir. glukozamin ve kondroitin ve eklemlerini daha uzun yıllar boyunca hareketli ve esnek tutacaktır.

Yaşlanan ve sindirim sistemini yavaşlatan kepekli tahıllar ve kurutulmuş pancar posası gibi listelenen bileşenlerin tümü kolayca sindirilebilir. Dengeli bir mineral ve vitamin seti, sağlıklı bir kalbi ve sağlıklı böbrekleri destekler, bu da Mastiff ve onun potansiyel Sistinüri için anahtarıdır.

Severiz Bu tarifin en yüksek kaloriye sahip olması, onu hala genç olan ve ekstra enerjiye ihtiyaç duyan Mastiffler için harika bir seçenek haline getiriyor.


Son düşünceler

Mastiff nazik bir devdir ve bizi kayıtsız şartsız seviyor Bu yüzden sevgimizi en iyi beslenme biçiminde geri vermemiz doğru olur. Eşsiz vücut kütleleri ve hızlı yavru büyümeleri, çoğu köpeğe kıyasla farklı beslenme ihtiyaçları olduğu anlamına gelir; bu nedenle, özellikle daha büyük ırklar için tasarlanmış, yaşa uygun yiyeceklere bağlı kaldığınızdan emin olun.

Düzenli Veteriner muayenelerini takip etmeyi unutmayın ve herhangi bir onlarla beslenme soruları . Bu kılavuzdaki tüm önerilerimiz en iyisidir ve tüm dünyada denenmiş ve test edilmiştir, bu nedenle bunlara sadık kalırsanız ne siz ne de Mastiff'iniz hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

Yorumlar