Pitbull Teriyerleri İçin En İyi Köpek Mamaları: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Pitbull Teriyerleri İçin En İyi Köpek Mamaları: Yavru Köpekler, Yetişkinler ve Yaşlılar

Amerikan Pitbull Teriyerleri veya Pitbull, bu kılavuz boyunca ona değineceğimiz gibi, barınak istatistikleri göz önüne alındığında muhtemelen Amerika'daki en yaygın köpeklerden biridir. Çünkü sonsuza dek evlerini bulacak kadar şanslı olan Pitbull'lar için bir sonraki engelle karşılaşılır, beslenme ! Tüm köpek sahiplerinin yaklaşık% 90'ı yavrularının beslenme ihtiyaçlarını bilmiyor veya kendilerinden emin hissetmiyor ve yine de beslenme, en önemli ve en kolay yollardan biridir. sevgili evcil hayvanlarımızı sağlıklı tutun.

Burada rehberimizi bulacaksınız. Pitbull’un beslenme ihtiyaçları ve ortak sağlık sorunlarının bu ihtiyaçları nasıl etkilediğini ve mümkünse beslenmeyle nasıl azaltılacağını anlattı. Beslenme dünyası o kadar kafa karıştırıcı ki, bu yüzden çoğu köpek sahibi neyin ne olduğunu bilmiyor ve bu yüzden Pitbull'a tüm yaşam evrelerinde uyan en sevdiğimiz üstün kaliteli doğal kuru köpek mamalarının bir listesini çıkardık.Amerikan Yem Kontrol Yetkilileri Derneği (AAFCO), köpek maması için beslenme ihtiyaçlarını belirleyen yönergeler yayınladı ve tüm saygın köpek maması üreticileri bu beslenme kurallarına uymalıdır. Tabii ki, bu kılavuzdaki tüm öneriler bu yönergeleri izleyin Ayrıca önerilerimizin Pitbull'unuz için gerçekten en iyisi olduğundan emin olabilirsiniz.

Bir Bakışta: Pitbull'lar İçin Favori Yemeklerimiz

Yavru köpekler: Blue Buffalo Puppy Formülü
Yetişkinler: Vahşi Yetişkin Formülünün Tadı
Büyükler: NUTRO MAX Senior Formülü

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Pitbull Köpek Besinleri

Pitbull yavruları yapacak çok şey var ve bu nedenle, tamamen yetişkin Pitbull'lardan farklı özel beslenme ihtiyaçları vardır, bu nedenle yavru köpekler için ilk beslenme kuralı, onları yavru mama ile beslemektir. Yetişkinlere sağlıklı gelişimlerine yardımcı olacağından, en başından itibaren yüksek kaliteli mama ile beslenmelidirler, bu yüzden onlara hayata en iyi başlangıcı vermek önemlidir. Onları, yüksek enerji seviyelerine sahip orta ila büyük ırkları hedefleyen yiyeceklerle beslemeye çalışın.

Yavru formül daha yüksek kalori ve yağ içeriğine sahiptir. büyümeleri için gerekli . İdeal olarak, kas ve kemik büyümelerinin yanı sıra enerjilerinin de büyümesine izin verdiği için, kendilerine% 22 ila% 32 sağlayan yiyeceklerle beslenmelidirler.Yetişkin Pitbull Besinleri

Yetişkin Pitbull'lar kaslı köpekler yüksek enerji seviyelerine sahip olduğundan, kaliteli protein açısından zengin bir diyete ihtiyaçları vardır. Protein sadece enerji seviyelerini gün boyunca yüksek tutmakla kalmaz, aynı zamanda kas büyümesini ve onarımını teşvik etmeye de yardımcı olur. En az% 25 protein içeren yiyecekleri hedeflemelisiniz ve dahası sadece bir bonus! Pitbull'unuz çalışan bir köpekse, ideal olarak, hesaba katan proteini yemelidir. en az% 30.

Tabii ki, kalori alımı tamamen bedenine ve aktivite seviyelerine bağlı olacaktır. Ortalama Pitbull günde yaklaşık 1100 kalori tüketecek. İçerebilen çalışan Pitbull'lar Kırmızı pitbull benzer dış yapraklar gibi diğer aktif ırklara yiyecek ihtiyacı . Daha fazla enerjiye ihtiyaçları vardır ve bu nedenle günde yaklaşık 1700 kalori tüketmeye çalışmalıdır. Ortalama büyüklükteki Pitbull'dan (45 pound) çok daha küçük veya daha büyükse, beslenme ihtiyaçları değişecektir.

Neyse ki çoğu köpek maması köpeğinizi kilosuna göre ne kadar besleyeceğinizi detaylandıracaktır, ancak herhangi bir şüpheniz varsa o zaman Veterinerinize sorun size özel tavsiyelerde bulunabilecek. Pitbull'lar önerilen yiyecek alımlarını iki ayrı öğünde beslemeli ve serbest beslenmeden kaçınılmalıdır çünkü Pitbull da izin verilirse tüm gün boyunca yemek yiyecektir! Bu gider birçok farklı pitbull karışımı çok!Kıdemli Pitbull Besinleri

Kıdemli Pitbull'lar 7 yaşında veya daha büyük olarak kabul edilir, ancak elbette tüm köpekler farklıdır, bu nedenle aktivite ihtiyaçlarına, genel sağlığına bakmak en iyisidir ve herhangi bir sorunuz varsa, Pitbull'unuzun sağlığını ve ihtiyaçlarını bilecek olan Veterinerinizle konuşun. şimdiye kadar oldukça iyi. Pitbull'lar olabilir yedikleri yemek konusunda seçici , köpek maması seçerken bunu aklınızda bulundurun.

Benzer Senior Boxer gıda ihtiyaçları , ortalama kıdemli Pitbull'un etrafta ihtiyacı olacak Günde 875 kalori. Bu, daha genç ve daha aktif bir Pitbull'dan çok daha az. Onu daha az kalori ile beslemek önemlidir, çünkü aksi takdirde hızla kilo alır ve bu da zaten zayıflamış olan kemiklerini ve eklemlerini daha da etkiler. Bu nedenle, Glucosamine ve Chondroitin eklenmiş tarifler, kıdemli Pitbull için özellikle önemlidir. Ayrıca yaşlı köpekler, yaşlandıkça sindirimi daha zor bulduğundan, ona çok daha az yağ içeren yiyecekler verilmelidir.

Kıdemli Pitbull'unuz onları ezmek için uğraşıyorsa kuru köpek maması daha sonra biraz su eklemek mama tanesini yumuşatmaya yardımcı olur ve aynı zamanda onu yemeye teşvik edecek yiyeceklerin kokusunu ve tatlarını da açığa çıkarır!


Pitbull Yavruları İçin En İyi Yiyecek

En İyi Pitbull Köpek Maması

Aşağıda, doğal içeriklerden yapılan ve tümü AAFCO tarafından yönlendirilen en iyi genel besin içeriğine sahip beş doğal kuru köpek maması önerilerimiz bulunmaktadır. Pitbull yavrularının yetişkinlerden ve yaşlılardan farklı beslenme ihtiyaçları vardır. Pitbull yavruları genellikle çok besleyici yoğun ve büyüyen bir yavru köpeğin (özellikle aktif olan) taleplerini karşılayabilen bir yiyeceğe ihtiyaç duyar. Aşağıda bulacaksın bizim favori yiyeceklerimiz pitbull yavru köpeğiniz için.Mavi BuffaloCanidae YavrusuVahşi TadıMerrick YavrusuBilim Diyeti
Protein % 36 % 30 % 27 % 26 % 24,5
Yağlar % 16 % 12 % on beş % 12 % 12
Lif % 5 % 4 % 5 % 3,5 % 3
Nem % 10 % 10 % 10 % on bir % 10
Kcal / Kupa 423 520 360 391 373

Mavi Buffalo Wilderness Köpek

Blue Buffalo Wilderness Yüksek Protein, Doğal ...
 • GERÇEK TAVUK İLE DOLU: Yavru köpeğinizi tatmin etmek için hazırlanmış bir tarif ...
 • SAĞLIKLI BİLEŞENLER: BLUE Wilderness tahılsız köpek maması, ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL KÖPEK MAMASI: MAVİ kuru köpek maması, en iyi doğal ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarifle dolu gerçek tavuk Bu, gelişimsel büyümesine yardımcı olacak büyük bir zengin protein kaynağıdır. Mide hassasiyeti olan yavru köpeklere uygun% 100 tahılsızdır. Aynı zamanda sağlıklı beslenmeyi destekleyen balık yağından Docosahexaenoic asit (DHA) içerir. beyin gelişimi ve göz sağlığı .

Severiz Bu mama mamasının, yavru köpeğinizin sağlığı için harika olan ekstra antioksidanlar, vitaminler ve mineraller içeren özel 'Lifesource Uçları' ile aşılanması.


Canidae Pure Puppy Formülü

CANIDAE PURE Puppy Recipe, Limited…
 • 10 İÇERİK veya DAHA AZ: 7-10 arasında hazırlanmış sınırlı malzemeler…
 • HASSAS BÖKTÜLÜ KÖPEKLER İÇİN TAHIL İÇERMEZ: Hiçbir şey yok ...
 • EVCİL HAYVAN YEMİNİ BASİT YAPIYORUZ: Canidae PURE Limited İçerikli Diyet köpek…
 • HER BİTKEDE SAĞLIK ARTISI: Probiyotikler, her bir mama, ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Bu aynı zamanda% 100 tahıl içermez, yani hassas mide . Sağlıklı bir sindirim sistemini ve bağışıklık sistemini destekleyen her lokmaya probiyotik eklenmesini garanti ederler. Aynı zamanda omega 3 ve 6 yağ asitleri Sağlıklı bir cilt ve tüyü teşvik edecek balık ve keten tohumunun yanı sıra sağlıklı eklemleri destekleyen Glucosamine ve Chondroitin'den elde edilir.

Severiz sadece 9 basit malzeme kullandığını, böylece bu mama mamasındaki her şeyin tam olarak ihtiyacı olan şey olduğunu ve içinde olmadığı hiçbir şeyin olmadığını bilirsiniz.


Vahşi Yavru Köpek Tadı

Vahşi Pasifik Akıntısı Köpeğinin Tadı ...
 • Somon Füme ile Vahşi Bir Lezzet; gerçek Somon 1 numara ...
 • Daha küçük taneli yüksek kaliteli protein tarifi; için uyarlandı ...
 • Dünyanın Her Yerinden Güvenilir, Sürdürülebilir Kaynaklardan Üretilen Malzemeler; ...
 • Eklenmiş vitamin ve mineraller içeren birinci sınıf malzemeler; besin açısından zengin…
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.Tahıl, mısır, buğday, dolgu maddesi, suni tatlar, suni renkler veya koruyucular içermez, bu nedenle hassas midesi olan yavru köpekler için% 100 tanesiz olmakla kalmaz, aynı zamanda en iyi doğal maddeler . Aynı zamanda, sindirim sistemine yardımcı olacak canlı ve doğal olarak oluşan mikroorganizmalarla doludur.

Severiz o somon ilk malzemedir, bu yüzden omega 3 ve 6 yağlı yağlar Pitbull için gerçekten önemli olan sağlıklı bir cilt ve tüyün anahtarıdır.


Merrick Puppy Formülü

Merrick Classic Sağlıklı Tahıllar Kuru Köpek Maması…
 • Bir (1) 12,0 lb Torba - Merrick Classic Sağlıklı Tahıllar Kuru Köpek Maması…
 • Gerçek kemiksiz tavuk, kuru yavruda her zaman ilk bileşendir ...
 • Kinoa dahil tahıl içeren köpek maması sağlıklı sindirimi destekler
 • Köpekler için önde gelen glukozamin ve kondroitin seviyeleri destekler ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

american bully yavrusu

Kemiksiz tavuk, Pitbull yavru köpeğinize şu proteini sağlayan ilk bileşendir. kas gelişimine ihtiyacı var . Aktif yaşam tarzı için ona enerji kaynakları sağlayan kinoa gibi tahılları kullanır. İle formüle edilmiştir omega 3 ve 6 yağ asitleri DHA, Glucosamine ve Chondroitin gibi çok ihtiyaç duyulan mineral ve vitaminlerin dengesini sağlar.Severiz Bu tarifte, yavrularını% 100 tahılsız bir diyetle beslemek istemeyenler için içeriğinde tahıl bulunduğunu.


Hill's Science Diet Puppy

Hill's Science Diet Kuru Köpek Maması, Yavru Köpek ...
 • En uygun seviyede özel olarak yapılmış büyük cins köpek maması ...
 • Güçlü kemik ve dişleri desteklemek için dengeli bir mineral seti kullanır ...
 • Sağlıklı beyin ve gözü desteklemek için balık yağından DHA kullanır ...
 • Yüksek kaliteli protein, büyük yavrularınızın zayıf yapmasına ve korumasına yardımcı olur ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif hedefleniyor büyük cins yavrular Bu nedenle, potansiyel Kalça Displazisi sorunları için önemli olan kontrollü kemik büyümesi için optimal kalsiyum seviyesine sahiptir. Aynı zamanda yavrularınıza beyin ve göz gelişimi için ihtiyaç duyduğu besinleri ve sağlıklı bir kürkü sağlayan balık yağı içerir. Aynı zamanda en yaygın tavuk tariflerine bir alternatif sunan kuzu etinden yapılır.

Severiz Bu tarifin Amerika'daki Veterinerler tarafından 1 numara olarak seçildiğini, bu nedenle bu ürünün yavru Pitbull'unuz için iyi olması gerektiğini biliyorsunuz.


Yetişkin Pitbull'lar İçin En İyi Yiyecekler

Yetişkin Pitbull Yeme Yemek ve Kar

Tıpkı köpek maması önerilerimiz gibi, yetişkin Pitbull'lar için önerilerimiz de AAFCO yönergelerine uygun ve aşağıdaki özelliklere sahip doğal kuru gıda içeriklerine dayanmaktadır. en iyi genel besin içeriği . Yetişkinler bir daha yüksek kalori ihtiyacı , ancak onları daha yüksek kalorili yiyeceklerle beslemek yerine birden fazla beslenme seansında parçalanmalıdır. Yetişkininizi bir köpek mamasıyla beslemek, onların hızlı bir şekilde kilo almasını sağlayacaktır. Aşağıda sizin için en sevdiğimiz yiyecekler yetişkin Pitbull.

Özlem YetişkinMavi BuffaloVahşi TadıCanidae YetişkinDünyada Doğmuş Yetişkin
Protein 3.% 4 % 28 % 32 % 32 % 32
Yağlar % 17 % 13 % 18 % 18 % 18
Lif % 3,5 % 6 % 4 % 4 % 4
Nem % 10 % 10 % 10 % 10 % 10
Kcal / Kupa 463 386 370 496 400

Crave Adult Formula

CRAVE Tahılsız Yetişkin Yüksek Proteinli Doğal ...
 • Bir (1) 22 lb. torba CRAVE Tahılsız Yetişkin Kuru Köpek içerir…
 • Kurt atalarının diyetlerinden ilham alan CRAVE yetişkin köpeği ...
 • Köpeğin hayvansal proteine ​​olan doğal isteğini gerçek ...
 • % 34 yüksek protein içeren güçlü, yağsız bir vücudu destekler
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, Pitbull’un köpek ataları Sadece zengin proteini yiyen, ona yağsız vücudunu kovalaması ve sürdürmesi için enerji verdi ve bu tam olarak yetişkin Pitbull'un ihtiyacı olan şeydi. Gerçek tavuk, bir numaralı bileşendir ve sağlıklı bir vücudu korumak için vitamin ve minerallerle doludur. Ayrıca hassas mideleri olanlar için tahıl içermez.

Severiz Bu, aktif Pitbull'lar için harika olan en yüksek protein seviyelerinden birini sunar.


Blue Wilderness Yetişkin Formülü

Blue Buffalo Wilderness Kayalık Dağ Tarifi…
 • GERÇEK BİZON İLE DOLU: Rocky Dağları'ndan ilham alan bir tarif, ...
 • SAĞLIKLI BİLEŞENLER: BLUE Wilderness tahılsız köpek maması, ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL KÖPEK MAMASI: MAVİ kuru köpek maması, en iyi doğal ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu gerçek bizon içerir teklif etmek protein açısından zengin et Pitbull gibi büyük ırklar için çok gerekli olan. Aynı zamanda antioksidanlar, mineraller ve vitaminlerin yanı sıra eklem sağlığı için Glucosamine ve Chondroitin'in hassas bir karışımı olan özel 'Lifesource Bits' ile doludur. Sağlıklı cilt ve tüy ihtiyaçları için harika olan Omega 3 ve 6 yağ asitleri de dahildir.

Severiz Bunun tahıl içermeyen bir tarif olmadığını, bu nedenle Pitbull'larını% 100 tahılsız bir diyetle beslemek istemeyenler için harika bir seçenektir.


Vahşi Yetişkin Tadı

Yabani Yüksek Proteinli Gerçek Etin Tadı ...
 • KAVRULMUŞ BİZON & VENİSON GERÇEK ile Vahşi High Prairie'nin tadı ...
 • Eklenmiş vitamin ve mineral içeren yüksek proteinli içerikler meyveler ...
 • Dünyanın her yerinden GÜVENİLİR, SÜRDÜRÜLEBİLİR kaynaklardan içerikler; ...
 • Türe özgü besinler açısından zengin ve YÜKSEK SÖNDÜRÜLEBİLİR ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, amino asitlerin optimal bir karışımını sunar. kalbi için harika , cilt ve tüy sağlığı için yağ asitleri ve sağlıklı kalması için ihtiyaç duyduğu tüm vitamin ve mineralleri sağlayan antioksidanlar. Hassas mideleri olan Pitbull'lar için oldukça sindirilebilir ve tahıl içermez.

Severiz Buffalo, Tavuk unu ve Kuzu unu ilk üç malzeme olduğundan, protein ihtiyacının bu tarifle karşılanacağını biliyorsunuz.


Canidae Yetişkin Formülü

CANIDAE PURE Gerçek Somon, Sınırlı İçerik, ...
 • 10 ANAHTAR İÇERİK veya DAHA AZ: 7-10 arasında hazırlanmış sınırlı malzemeler…
 • HASSAS BÖKTÜLÜ KÖPEKLER İÇİN TAHIL İÇERMEZ: Hiçbir şey yok ...
 • HER BİTKEDE SAĞLIK ARTISI: Probiyotikler, her bir mama, ...
 • LEZZETLER VE ÇEŞİTLERİ: 6 farklı protein içerir (Somon, Kuzu, Ördek, ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Canidae bu tarifi sadece 8 temel bileşen bunu basit ve doğal tutan. Bu bileşenlere ek olarak, sağlıklı bir bağışıklık sistemine yardımcı olan ve aynı zamanda sağlıklı bir bağışıklık sistemine yardımcı olan vitaminler, mineraller ve probiyotikler eklenir. sağlıklı sindirim durumu . % 100 tahıl içermez ve Pitbull'unuzun ihtiyaç duymadığı hiçbir şeyi içermez.

Severiz İlk üç bileşenin Somon, Somon yemeği ve Menhaden Balık unu olduğunu, yani Pitbull'un ihtiyaç duyduğu sağlıklı bir cilt ve kaplamayı teşvik edecek yağ asitleriyle dolu olduğu anlamına gelir.


Earthborn Bütünsel Yetişkin Formülü

Dünyalı Bütünsel Büyük Ovalar Bayramı…
 • Tahıl, glüten veya patates olmadan formüle edilmiş bu özel ...
 • Bizon unu ve dana eti gibi yağsız, kırmızı et proteinleri ...
 • Bezelye gibi antioksidan bakımından zengin sebze ve meyveler ...
 • Dengeli Omega-6 ve Omega-3 yağ asitleri ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bizon unu, bu tarifin ilk bileşenidir, bu da Pitbull’un yüksek enerji seviyeleri ve kaslı vücudu için zengin proteinli etin yanı sıra başka bir büyük protein kaynağı olan kurutulmuş yumurtalarla dolu olduğu anlamına gelir. % 100 grensizdir ve antioksidanlarla dolu Sağlıklı bir oksidatif denge için Elma, Yaban Mersini, Havuç, Ispanak ve Kızılcık gibi.

Severiz Bu, yaygın olarak kullanılan bu etlere alerjisi olan veya hoşgörüsüz olan Pitbulllar için tavuk ve kümes hayvanı içermeyen bir tariftir.


Kıdemli Pitbull'lar İçin En İyi Yiyecek

Kıdemli Pitbulls Köpek Maması Seçenekleri

Kıdemli pitbull'unuz herhangi bir kıdemli köpek gibi . Pitbull kıdemliniz zamanla yavaşlamaya başlayacaktır, bu nedenle, aşırı kilo almamaları için yavrularınızın enerji seviyelerine uygun mama almaları önemlidir. Pitbull'lar son yıllarında bir çoban köpeğinden daha fazla enerjiye sahip olurken, mastiff’in yaşlılık yemekleri (ve çoğunlukla tüm yaşlı ırklar) besinler açısından oldukça benzerdir. Üst düzey formüller genellikle daha düşük kalori sayılarına sahip olacak ve lifte daha yüksek . Bu, bağırsak sağlığını geliştirmek ve aynı zamanda yavrularınıza banyo sıklıklarına biraz düzen kazandırmak içindir. Aşağıdaki yiyecekler bizim Kıdemli Pitbull'lar için favoriler .

Wellness Complete SeniorBlue Buffalo SeniorMerrick Senior Formula NUTRO MAX KıdemliDiamond Naturals Senior
Protein % 22 % 18 % 32 % 25 % 30
Yağlar % 10 % 10 % 12 % 12 % 12
Lif % 4,25 % 7 % 3,5 % 4 % 5
Nem % 10 % 10 % on bir % 10 % 10
Kcal / Kupa 416 3. 4. 5 349 354 396

Wellness Complete Health Seniors

Wellness Natural Pet Food Tam Sağlık…
 • BİR SAĞLIK SÜRESİNİN KEYFİNİ ÇIKARIN: Yüksek kaliteli proteinler ve ...
 • OPTİMAL ENERJİ VE SAĞLIKLI BAĞIŞIKLIK SİSTEMLERİ: Antioksidan açısından zengin ...
 • BÜTÜN VÜCUT SAĞLIĞI: Omega yağ asitleri, antioksidanlar, ...
 • DOĞRU YEMEKLERİ BULUN: Wellness,…
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Sağlıklı yaşam tam sağlık, yaşlı köpeğin tam sağlığı düşünülerek bir tarif sunar. Zengin protein ihtiyaçları için lezzetli kemiği alınmış tavuğun yanı sıra açlığını gidermeye yardımcı olacak sağlıklı bezelye var. Ayrıca oksidatif dengesi için yaban mersini ve ıspanak ile omega 3 ve 6 yağ asidi ihtiyacını karşılayan keten tohumu içerir.

Severiz Bunun, yaşlı bir köpeğin ihtiyaç duyduğu tüm besinleri kalori içeriğini azaltmadan sağlaması, bu da enerjiye hala ihtiyaç duyan aktif yaşlı köpekler için harika.


Blue Buffalo Senior Formülü

Blue Buffalo Freedom Tahılsız Doğal ...
 • GERÇEK TAVUK İLE BAŞLAR: Gerçek tavukla başlayan bir tarif ...
 • TAHILSIZ SENIOR KÖPEK MAMASI: BLUE Freedom tahılsız köpek maması ...
 • LIFESOURCE BITS İLE: Bu formül BLUE’ya özel…
 • DOĞAL KÖPEK MAMASI: MAVİ kuru köpek maması sağlık için formüle edilmiştir ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif, kıdemli Pitbull için özel olarak hazırlanmış mineraller, vitaminler ve antioksidanların benzersiz bir karışımı olan özel 'Lifesource Bits' ile doludur. Tarif aynı zamanda hareket kabiliyeti ve eklem sağlığı için Glucosamine ve Chondroitin ile yaşlanan cildi ve tüyleri için harika olan omega 3 ve 6 yağ asitlerini içerir.

Severiz Bu tarifin, alerjileri veya tahıllara tahammülsüzlüğü olan yaşlı Pitbull'lar için% 100 tahıl içermediği.


Merrick Senior Formula

Merrick Tahılsız Kıdemli Köpek Maması
 • # 1 İÇERİK: KÖKLÜ ET, BALIK VEYA KANATLI: Bu Merrick Tahıl ...
 • SAĞLIKLI CİLT VE KAPLAMA, KALÇA VE EKLEMLER: Bu tahılsız yaşlı ...
 • EN İYİ DOĞAL BESLENME İÇİN GERÇEK BÜTÜN GIDALAR: Merrick Tahıl ...
 • Merrick olarak, evcil hayvanınızın sadece ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tahılsız tarif, sağlıklı eklemleri ve kemikleri için Glucosamine ve Chondroitin ile kas kütlelerini korumak için hala zengin proteine ​​ihtiyaç duyan yaşlı köpekleri hedefliyor. Sağlıklı bir cilt ve tüy sağlamak için elma ve yaban mersini gibi antioksidanlar ve omega 3 ve 6 yağlı yağlar açısından zengindir.

Severiz bunun yüksek protein ve düşük kalori oranı sunduğunu, yani kas kütlesini desteklediği, ancak kilo alma riski olmadığı anlamına geliyor.


NUTRO MAX Senior Formülü

ÜRETİCİ TARAFINDAN DURDURULDU: NUTRO MAX Senior…
 • ÜRETİCİ TARAFINDAN DURDURULMUŞTUR, Önerilen Değiştirme Öğesi: NUTRO…
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarifler, yaşlı Pitbull için ekstra eklenen vitamin ve mineral karışımı ile genel canlılığı teşvik eder. Sağlıklı bir cildi ve tüyü desteklemeye devam eden omega 3 ve 6 yağ asitlerinin yanı sıra güçlü bir bağışıklık sistemini desteklemek için sağlıklı beslenmeyi içerir.

Severiz İlk bileşenin, sağlıklı kemik ve eklemleri destekleyen harika bir Glukozamin ve Kondroitin kaynağı olan tavuk unu olduğu.


Null Senior Formula

Nulo Tahılsız Kıdemli Köpek Maması ...
 • TAHILSIZ tarif mısır içermez; buğday; soya; Beyaz patates;…
 • YÜKSEK ET / DÜŞÜK CARB tescilli formül% 80 hayvan bazlı protein ...
 • Nulo Sr Kuru Köpek Maması, köpeğinizin ...
 • Glucosamine ve Chondroitin içeren köpekler için ORTAK DESTEK. Bunlar…
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Nulo, köpeklerin atalarının diyetine çok benzeyen besinlerle dolu birinci sınıf malzemelerle üretilmiştir. Aynı zamanda% 100 tahıl içermez, yani yaşlı mideleri olanlar için uygundur ve BC30 probiyotik suşu sayesinde çok daha sağlıklı dışkı sağlar.

Severiz Bu, diğer probiyotiklerden 100 kat daha güçlü olduğuna inanılan benzersiz bir BC30 probiyotik suşu sunar; bu, bağırsak, metabolizma düzenlemesi ve genel esnekliği için mükemmeldir.


Kilolu Pitbull'lar İçin En İyi Yiyecekler

Kilolu Pitbull Yiyecekleri

Senin American Pitbull Terrier kilolu mu? Öyleyse, yavrunuzu biraz kilo vermelerine yardımcı olacak şekilde tasarlanmış bir yiyeceğin üzerine koymak isteyeceksiniz. Bu, kalori miktarı daha düşük ve besin içeriği daha az olan bir yiyecek seçmek anlamına gelir. Aşağıdakiler için favori yiyeceklerimiz kilolu Pitbull'lar birkaç kilo atması gerekiyor. Bunların her ikisi de denetlendiğinde ve egzersizle eşleştirildiğinde, yavru köpeğinizin kısa sürede düzeltmesine yardımcı olmalıdır.


İçgüdü Ham Sağlıklı Kilo

Instinct Raw Boost Sağlıklı Kilo Tahılsız…
 • DONDURULMUŞ HAM KAFESLİ TAHILSIZ SAĞLIKLI AĞIRLIKLI KÖPEK MAMASI…
 • SAĞLIKLI AĞIRLIKLI KÖPEK MAMASI ARTI DONDURULMUŞ HAM PARÇALAR: Yağlı ...
 • HAM İÇERİKLERİN GÜCÜ: Köpek mamamız saf, ...
 • ÇİĞ İLE GÜÇLENDİRİLEN EN İYİ KÖPEK MAMAMIZ: Kuru ve ıslak köpek maması üretiyoruz…
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Pitbull'unuzun kilo vermesi için onu beslemek önemlidir. daha az kalorili diyet ama yine de ona yüksek enerji seviyeleri için yüksek protein içeriği sağlayan bir tane. Paket talimatlarını yakından takip ettiğinizden ve Veteriner hekimin talimat verdiği şekilde önerilen egzersiz planına devam ettiğinden emin olun. Instinct Raw Boost, tarifi korurken tok hissetmesini sağlayan bu özel formülü belirli liflerle yarattı. % 100 grensiz . Aynı zamanda sağlıklı bir metabolizmayı sürdürmek için yağ yakıcı L-karnitin içerir.

Severiz Bu yemeğin bütçeniz için çok zor olmadığını ve yine de fazla kilolu yavru köpeğinize, düşük kalorili olmasına rağmen gerçekten yiyecekleri bir mama seçeneği sunduğunu.


Bullymax

Bully Max Yüksek Performans Süper Premium Köpek…
 • SADECE 5 Yıldızlı performans köpek maması. Dünya tarafından derecelendirildi ...
 • Sınıfındaki TEK Et Bazlı formül. Diğer markaların aksine…
 • Sınıfındaki diğer formüllerden daha fazla kalori (fincan başına 535) ...
 • BÜTÜN YAŞLAR İÇİN. Bully Max High Performance yetişkinler için uygundur ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu tarif özellikle aşağıdakiler ile tasarlanmıştır: Akılda Pitbull'lar çalışmak , fincan başına 535 kaloride çok daha yüksek kalori içeriği ile. Bu kuru mama ona sadece en iyi ve doğal malzemelerle ihtiyaç duyduğu ekstra enerjiyi sağlayacaktır. Önerilen diğer tüm ürünlerimizden daha pahalıdır, ancak bu performansla ilgili mama enerjinizi artıracak yüksek kalori ve yağ içeriği ile benzersizdir. gün boyu Pitbull çalışmak .

Severiz Bu yiyeceğin özellikle kas büyümesini teşvik etmek için çalışan pitbulllar için yapıldığını. Aşırı kilolu bir yavru köpeğiniz varsa, bu, Pitbull'unuza olması ve daha aktif kalması için gereken enerjiyi verirken onları formda tutmaya yardımcı olacaktır.


Son düşünceler

Yüksek enerjili ve kaslı bir köpek olmak, Pitbull'unuzu doğal bir yüksek kaliteli mama ile besleyin yüksek protein içeriğine sahip daha büyük, yüksek enerjili bir köpek için özel olarak tasarlanmıştır. Çalışan bir köpek ise bu önemlidir.

Pitbull'unuzu olduğu sürece sağlıklı tutmanın en kolay yolu beslenme yaşa uygun ve sağlık ihtiyaçlarına ve alerjilerine uygun. Cilt sorunlarının beslenmesini belirleyebileceğini unutmayın, bu nedenle Veterinerinizle çalıştığınızdan emin olun. Önerilen gıdalardan birini seçmek, sadece Pitbull'unuzun en kaliteli beslenmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda onu mutlu ve sağlıklı tutacaktır.

Yorumlar