Boksörler İçin En İyi Kuşaklar: Derecelendirmeler, İncelemeler ve En Çok Talepler

Boksörler İçin En İyi Kuşaklar: Derecelendirmeler, İncelemeler ve En Çok Talepler

Yani geçiş zamanının geldiğine karar verdiniz Boxer köpeğiniz bir koşum takımına ? Boxer köpeğiniz için en iyi koşum takımlarını incelerken, burada sizin için tahminde bulunacağız. Boxer köpekler benzersiz bir vücut şekline sahip olmak . Boyutları ne olursa olsun, çoğu boksörün daha derin göğüsleri ve daha zayıf bacakları vardır. Eşsiz şekilleri nedeniyle, onları doğru şekilde oturan bir kayışla donatmak önemlidir.

Çoğu boksör yüksek enerjidir. Onlar ayrıca çalışan bir cins Bu da eğer izin verirseniz sizi doğrudan doğruya çekecekleri anlamına gelir. Ayrıca inatçı bir çizgileri vardır, bu nedenle onları etkili bir şekilde tasmalı yürümeleri için eğitmek genellikle zaman alır. Yavru olduklarında ve yeni çevrelerde heyecanlandıklarında bu daha da önemlidir. Boksörler çekme kabiliyetlerinden dolayı koşum takımını cezalandırabilir . Bu, dayanıklılığın bütçeden daha öncelikli olması gerektiği anlamına gelir.Yavru köpeğiniz için bir koşum takımı alırken göz önünde bulundurmanız gereken bazı temel faktörler vardır. Aşağıdaki makalede, boksörler için favori koşum takımlarımızı seçtik. Biz her modeli analiz et iyice, böylece yavrularınız için doğru uyum hakkında bilinçli bir karar verebilirsiniz. Her ürün ayrıntılı olarak ayrılmıştır ve dayanıklılık, bütçe ve toplam değere göre favorilerimizi seçeriz. Önce pençelere atlayalım!

Bir Bakışta: En Sevilen Boxer Tasmalarımız

Boksörler için Kurgo Hava Demeti
Bizim Puanımız

En İyi Genel

Kurgo Hava HarnessChewy.com'da görüntüle
Şezlong Seçimi En İyi Seçim
Bizim Puanımız

En iyi değeri

Chai’nin Seçimi 3M Kablo Demeti

Chewy.com'da görüntüle
HDP Köpek Koşum Takımı
Bizim Puanımız

Bütçe SeçimiHDP Big Dog Harness

Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Boxer Harness Satın Alma Rehberi

Kulplu koşum takımında boksör

Bahsettiğimiz gibi, Boxer'ınız için bir koşum takımı satın almadan önce göz önünde bulundurmanız gereken bir dizi faktör vardır. Boksörler çalışan ırklardır. Onlar sahip namlu sandıkları ve çok güçlü bacaklar . Bu nedenle, sadece arkada tutacağı olan emniyet kemerlerini öneriyoruz. İkili D halkaları tercih edilir, ancak arkadaki hızlı tutma kolu, çok heyecanlanırlarsa Boxer'ınız üzerinde biraz daha fazla kontrol elde etmenin harika bir yolu olabilir. Hangi koşum tipini düşünürseniz düşünün veya satın almayı sonlandırın, arkasında tutamak eki olan bir modeli (yelek olsa bile) satın almanızı şiddetle tavsiye ettiğimizi unutmamak önemlidir.

Harness Türleri

Bugün piyasada pek çok farklı tipte emniyet kemeri bulunmaktadır. Birçoğu boksörünüz için eşit derecede iyi çalışabilir. Ancak bazı önemli özellikler olduğunu düşünüyoruz. biraz ayırmak Geride kalanlardan. Örneğin yelek koşum takımları daha ucuzdur, ancak Shih Tzu gibi küçük bir cins . Bunun nedeni, köpeğinizin daha az kontrolüne izin vermeleridir. Güçlü bir Boxer köpeği için çift klips, çift D-Ring koşum takımı öneririz. Aşağıda daha fazlası.

sıcak hava köpeği

Çift Klip: Boksörler için tercih edilen modelimiz çift klipsli kayışlardır. Köpeğinizi çekmemeye ikna etmek için tasmanızı takmanıza veya koşumun önüne götürmenize izin verir. Ancak, Boxer'ınız yürüyüşler sırasında biraz daha iyi davranıyorsa, arkaya da takabilirsiniz.

Ön Klip: Ön klips kayışları, arkada bir tutamak ataşmanı olması koşuluyla ikinci tercihimizdir. Bu tasarım tipik olarak çekiciler içindir, ancak köpeğiniz çok heyecanlanırsa yine de ek kontrole izin verir. Tasmanızı ön tarafa, genellikle D-halkasıyla takarsınız.Arka Klip: Bu, yalnızca tasmanızı takabileceğiniz veya kemerin arkasına yönlendirebileceğiniz anlamına gelir. Bu muhtemelen üçüncü favori tasarımımız olsa da, arkaya takılı bir tutamak olduğu sürece yeleğe göre daha iyidir.

Yelekler: Yelek tasarımları tam olarak budur. Bazı cinsler için biraz daha az rahat olabilen bir köpeğin tüm vücudunu kaplarlar. Genellikle, bağlantı noktası koşumun arkası ile sınırlıdır ve genellikle tutacak bir tutamak olmayacaktır.

Emniyet

Emniyet kemeri, yavrularınız için göz önünde bulundurmak isteyeceğiniz ilk faktördür. Bazı koşum takımları, boksörünüzün boynuna çok fazla biner ve bu da amacını bozar. Kuşaklar, tasma ve tasma gibi bir kısıtlama görevi görmemelidir. Boksörler çekebildiği için boynuna çok fazla binen her şey bir tasmadan daha iyi değil . Bu, köpeğinizin trakeasına zarar verebilir ve bunlardan kaçınılmalıdır. Dolgu da mükemmel bir fikirdir. Sert çekiciler bazen bacaklarda ve koltuk altlarında sürtünebilir, bu nedenle küçük bir dolgulu bir kemer tavsiye edilir.

Dayanıklılık

Boksörler için dayanıklılık büyüktür! Özellikle genç boksörler çok enerjik yavrular olabilir. Emniyet kemeri dayanıklılığı çok daha az endişe verici Beagle'lar gibi kolay giden ırklar için . Bu nedenle dayanıklılık, bütçenizden çok daha önemli bir faktör olmalıdır. Buna değer 10 ila 20 ABD doları arasında fazladan yatırım yapmak aylar yerine yıllar sürecek bir koşum takımı için.Ayarlanabilirlik

Her Boxer aynı şekilde şekillenmez. Çoğu orta boy köpeklerken, daha uzun namlu sandıkları ve daha zayıf uzuvlara sahipken, bazıları daha kısa ve etiketlidir. Bu bir koşum takımı almak demektir bu tamamen ayarlanabilir çok çeşitli farklı şekiller için tavsiye edilir. Ayrıca, orta boy bir koşum takımı satın alırsanız, köpeğinizi yetişkinliğe taşıyacak kadar şanslı olabileceğiniz anlamına da gelir. Önerdiğimiz tüm boksör koşum takımları tamamen ayarlanabilirdir ve düzgün bir oturuş sağlamaya yardımcı olur.

Konfor

Konforla el ele giden güvenlikten daha önce bahsetmiştik. Bir miktar dolgulu bir koşum takımı, eğer çekmeye karar verirlerse Boxer'ınızda sürtünmeyi veya kesilmeleri önlemek için iyi bir fikirdir. Nefes alabilen örgü de yardım etmek güzel hava akışı ve soğutma ile.

Boksör Yaşı

Yaş önemlidir. Yavru köpeğiniz daha gençse, bedenlerine göre satın almanız gerekir. Bir boksör için 4-6 ay aralığındaysa, muhtemelen küçük bir koşum takımı ile başlayarak, orta veya büyük bir yıla ulaştıklarında. Yine de, rahatça karşılayabileceğiniz en yüksek kaliteli koşum takımına bakmanızı öneririz.Bütçe

Bütçeniz belli ki bir faktör . Yavru köpeğiniz varsa, Kurgo Yolculuğu uygun bir seçenek olmayabilir. Yavru köpeğiniz yetişkinliğe ulaşana kadar daha bütçe dostu bir seçeneğe bakmanızda bir sorun yok. Bütçeniz ne olursa olsun, yine de arkada tutamak eki olan bir emniyet kemeri öneririz. Bu yazıda öne çıkardığımız tüm modeller bu özelliğe sahiptir. Daha genç bir köpeğiniz varsa, daha ucuz bir seçeneğe bakın ve yavrularınız için birkaç dayanıklı köpek oyuncağı için biraz para biriktirin.

Boxer Köpekler İçin Favori Kuşamlarımız

Bir köpek koşum takımı giyen kadın boksör

Tamamen bildiğiniz gibi, Boxer köpekleri hem boyut hem de şekil olarak çok benzersizdir! Namlu sandıklarından ve kaslı ama ince bacaklarından bahsetmiştik. Bu nedenle, koşum takımı uyumu inanılmaz önemli ! Bir koşum takımı istiyorsun neredeyse kaçmaya dayanıklı senin yavru için. Aşağıdaki favorilerimizin tümü, daha fazla kontrol için arka tutma özelliğine ve tam ayarlanabilirlik ve rahatlık için dolguya sahiptir. Derin bir dalış yapalım ve yavrularınız için her koşum takımının özelliklerine bakalım.

kabarık tüylü köpek

Kurgo Journey Air Dog Harness

Kurgo Journey Hava Harness

Kurgo Hava Harness
 • Yürümek ve koşmak için harika.
 • Aktif köpekler için nefes alabilen malzeme.
 • Koşum takımı, sürtünmeyi önler.
 • Gece yürüyüşleri için yansıtıcı borular.
 • Dört adet paslanmaya karşı dayanıklı toka.
 • Ön ve arka ataşmanlar.
 • Kontrol için arka tutma kolu.
Chewy.com'da görüntüle

Kurgo Journey, aktif köpekler içindir. Bu koşum takımı, boksörünüz koşu arkadaşınızsa yürümek veya koşmak için idealdir. Maksimum ayarlanabilirliğe izin veren dört adet paslanmaya karşı dayanıklı toka ve boksörünüzün sırtına bağlanacak iki adet güçlü plastik toka vardır. Sırtında, bahsettiğimiz gibi bu cins için önemli olan bir tutacağı vardır.Bu kuşamda ayrıca çift uç / kayış bağlantı noktaları bulunur. Biri önde ve biri arkada. Boksörünüz çekerse ön ataşman harikadır. Arka taraf daha iyi huylu yavrular için daha iyidir. Bu koşum takımındaki daha derin v yaka tasarımı daha aşağıya bağlanır, bu da kayışların köpeğinizin koltuk altlarını veya bacaklarını yürürken tahriş etmeyeceği anlamına gelir. Bu kuşamda bol miktarda dolgu bulunur, oldukça dayanıklıdır ve ayrıca gece geç saatlerde veya sabahın erken saatlerinde yürüyüşler için yansıtıcı kaplama ile donatılmıştır. Bu koşum takımının dayanıklılığı ve özellikleri onu boksörler veya diğerleri için mükemmel kılar. maksimum kontrole ihtiyaç duyan köpek ırkları .

Severiz bu koşum takımı hemen hemen her kutuyu işaretliyor. Bu listede iki Kurgo koşum takımı önermemizin bir nedeni var ve bunun nedeni köpeğiniz için neredeyse her 'ihtiyaç' kutusunu işaretlemeleridir.


Kurgo Tru-Fit Akıllı Kablo Demeti

Kurgo Tru-Fit Akıllı Kablo Demeti

Kurgo Dog Harness Siyah
 • Kaya tırmanışı mühendisleri tarafından tasarlanmıştır.
 • Trakea üzerindeki stresi azaltır.
 • Araba sürmek için emniyet kemeri bağlantısı.
 • 75 pound'a kadar çarpışma testi.
 • Beş ayar noktası.
 • Dolgu yeri sürtünmeyi önler.
 • Arka tutamak donanımlı.
Chewy.com'da görüntüle

Kurgo Tru-Fit akıllı koşum takımı, daha bütçe dostu bir seçimdir. Daha az konfor dostu özelliklere sahip olsa da, dayanıklılık ve kötüye kullanım sütununda çok iyi istiflenir. Bu koşum takımı, kaya tırmanışçıları için tasarlanmış koşum takımlarına dayanılarak tasarlandı. Journey'den itibaren sırtta ve boyun çevresinde daha az dolgu olmasına rağmen, eşit derecede güçlü ve ayarlanabilir tokalara sahiptir. Bu, boksörünüz için mükemmel bir uyum sağlayacaktır.

Bu model, çoğu boksörün ağırlığı aşmayacağı 75 pound'a kadar çarpışma testine tabi tutulmuştur. Bir karabina ve araba seyahatleri için emniyet kemerlerine bağlanan takılabilir bir halka ile donatılmıştır. Öndeki dolgu, boksörler için uygundur ve arkadaki kablo demeti bağlantısı, dayanıklı D halkasının herhangi bir nedenle bağlantısının kesilmesi durumunda bir tutamak görevi görür. Kurgo, üstüne ömür boyu garanti veriyor, böylece köpeğinizin hatası olmadan bir şey kırılırsa emin ellerde olduğunuzu biliyorsunuz.

Severiz boksörler için Kurgo, ancak aynı zamanda Labradorlar ve diğer ırklar için favorilerimizden biridir. Bu, bütçeyi kalite ve dayanıklılıkla oldukça güzel bir şekilde dengeleyen harika bir koşum takımı.


Chai’nin Seçimi 3M Yansıtıcı Kablo Demeti

Chai'nin Seçimi Yansıtıcı 3M Köpek Koşum Takımı

Chais Choice Koşum Takımı Kırmızı
 • Bütçe dostu seçim.
 • 3m Yansıtıcı malzeme ile donatılmıştır.
 • Çoklu renk çeşitleri.
 • Ön ve arka tasma ekleri.
 • Nefes alabilen dolgu.
 • Araba gezileri için tutamakla takılabilir.
 • Ek kontrol için arka tutma kolu.
Chewy.com'da görüntüle

Chai's Choice 3M Reflective Harness, boksör yavrular için harika bir seçimdir. Tüm kutuları Kurgo Tru-Fit olarak yaklaşık aynı maliyetle ve birden çok renk kombinasyonuyla kontrol eder. Bu emniyet kemeri, son derece görünür yansıtıcı kayışlarla gecenin ilerleyen saatlerinde veya sabahın erken saatlerinde köpeğiyle yürümeyi veya koşmayı sevenler için mükemmeldir. Ayarlanabilir dört nokta ile boksörünüze mükemmel bir şekilde oturacağınızdan emin olabilirsiniz.

Örgü malzemesi rahatlık ve nefes alabilirlik sağlar. Ek rahatlık için bol miktarda dolgu da vardır. Dolgu ayrıca göğüs kafesine doğru uzanır ve bu da tahriş ve sürtünmeyi durdurmaya yardımcı olur. Bu koşumun önde ve arkada O-ring bağlantıları vardır. Ayrıca ek kontrol için bir arka tutma kolu ile donatılmıştır. Emniyet kemeri göğsün üzerine güzelce oturur ve yürürken trakea üzerindeki herhangi bir baskının minimum düzeyde olmasını sağlar. Bu biri Labrador Retriever'lar için favori koşum takımlarımız ve boksörünüz için de işe yarar.

Severiz Chai’s Choice'un köpek sahiplerine verdiği renk kombinasyonları. Köpeğinizi şık görünürken aynı zamanda güvenli bir şekilde koşum takımına koymanızı mümkün kılar.


HDP Big Dog Çekme Demeti Yok

HDP Big Dog Çekme Demeti Yok

HDP Köpek Koşum Siyah
 • Boksörler dahil daha büyük köpekler için üretilmiştir.
 • Geniş kayışlar maksimum kontrol sağlar.
 • Arka D-Ring bağlantı noktası.
 • Bütçe dostu.
 • Yaşlı köpekler için de harika.
 • Kolay açma ve kapatma.
 • Maksimum kontrol için arka tutma kolu.
Chewy.com'da görüntüle

HDP Büyük Köpek Çekme Köpek Koşum Takımı Yok Boxer, çeken köpekler için tasarlanmış bir koşum takımına ihtiyaç duyuyorsa harika bir seçenektir. Daha geniş kayış tasarımları, bu koşum takımının maksimum güvenlik sağlamasını sağlar. Önde gelen dolgu departmanından yoksun olsa da, ek güvenlik ve kontrol ile bu eksikliğini telafi ediyor. Bu koşum takımının arkasında büyük bir D halkası eki ve inanılmaz derecede dayanıklı naylon takviyeli bir tutamak eki vardır.

Bu koşum takımının size sağladığı kontrol, en büyük faydadır. İken tam bir asansör koşum takımı değil yakın. Dayanıklı tutamak ve tek kayış yapısı, bunu daha az hareket kabiliyetine sahip yaşlı köpekler için harika bir koşum takımı haline getirir. Bazen yaşlı köpekler etkili bir şekilde yürümek için mücadele ederler ve bu size yardımcı olmak için daha fazla kıpırdama alanı sağlayabilir. Daha yaşlı bir boksörünüz varsa, seçenek olarak HDP'ye bakmanızı öneririz.

Severiz HDP Big Dog çekmesiz koşum takımının size sağladığı kontrol 'Aynı zamanda inanılmaz derecede bütçe dostu. Bu, onu yaşlı boksör yavruları ve aynı bütçeye sahip insanlar için harika bir seçim yapar.


Chai’nin Seçimi Hizmet Yeleği

Chai's Choice Hizmet Köpek Yelek

Chais Choice Hizmet Köpeği
 • Hizmet köpekleri düşünülerek yapılmıştır.
 • 3M Yansıtıcı borular.
 • Çizilmeye dayanıklı malzeme.
 • Birden çok renk boyutu.
 • Çıkarılabilir servis köpeği yamaları.
 • Ergonomik dizayn.
 • Maksimum kontrol için arka tutma kolu.
Chewy.com'da görüntüle

Boxer'ınızı hizmet köpeği olarak mı eğitiyorsunuz? Bu, yavrularınız için mükemmel bir koşum takımı. Bu koşum, hizmet köpekleri içindir, ancak hizmet köpeği yamaları çıkarılabilir. Boksörler aslında, mükemmel hizmet köpekleri . Körler için bir rehber köpek, terapi köpekleri veya sağlık sorunları olan insanlar için bir uyarı köpeği olsun, yavrularınızı hizmete girmesi için eğitiyorsanız, Boxers tüm bu kapasitelerde başarılı olabilir.

Boksörünüz size veya başkalarına hizmet etmek için kaydoluyorsa, bu yelek bunun için mükemmel bir konaklama yeridir. Çoğu hizmet köpeğinin AKC'nin iyi vatandaşlık testini geçmesi gerekse de ve büyük olasılıkla sap tarafından kontrol edilme 'ihtiyacı' olmayacak olsa da, yine de sahip olmak iyidir. Bu koşum takımı / yelek, Chai’nin seçiminde kullanılanla aynı 3M yansıtıcı şeritleri kullanıyor ve bu da onu sabahın erken saatlerinde ve akşamları için harika kılıyor. Emniyet kemerinin her iki tarafındaki ek 'hizmet köpeği' yamaları, onu, yavru köpeğinizin hizmette olduğunu ve rahatsız edilmemesi için mükemmel bir şekilde tanımlar.

Severiz bu koşum, dayanıklılık veya kontrolden ödün vermeden hizmet yavruları için üretildi. Eklenen dolgu, boksörünüzle uzun geziler için harikadır.


Sıkça Sorulan Sorular

S: Boksörler yaka veya koşum takımı üzerinde daha mı iyi?
C: Çeken boksörler, tasmadan ziyade bir koşum takımı ile daha iyi sonuç verir. Tek başına yakalar, çok sert çekerlerse ve önerilmezlerse nefes borusuna zarar verebilir.

pitbull boxer kırması

S: Hangi beden satın almalıyım?
C: Çoğu Boxer köpeği, düzenli olarak yürüyüşe çıkacak kadar büyüdüklerinde orta büyüklükte bir koşum takımına sığar. Büyüdükçe erkekler için büyük bir beden satın almanız gerekecek.

S: Nazik bir lider koşum takımı kullanmalı mıyım?
C: Nazik bir lider yerine bir koşum takımı tercih ediyoruz. Nazik liderler bir köpeğin burnunu sarar. Boksörlerin burnu zaten daha kısadır, bu nedenle nazik liderler en uygun seçenek değildir.

S: Boksörümle koşmak için en iyi koşum takımı hangisidir?
C: Kurgo Air yolculuğu, satın alabileceğiniz en iyi Boxer koşum takımlarından biridir. koşu için , yürümek veya başka türlü. Listemizdeki en pahalı olanıdır, ancak herhangi bir etkinlik için en iyi seçimimizdir.

Son düşünceler

Boksörler en sevdiğimiz yavrularımızdan bazıları. Bu dik başlı yavrular, treni tasmak için zor olabilir. Genetikleri nedeniyle çekmeyi severler. Onlar bağımsız düşünürler ve bu yavrulardan birini eve getirdiğinizde meydan okumaya hazır olduğunuzdan emin olmalısınız.

Yukarıdaki önerilerimiz, köpeğiniz ister yaşlı, ister genç, enerjik, tembel, bir hizmet köpeği veya hatta bir ampute olsun, tüm Boxer köpekleri için uygundur. Bunu her zaman tavsiye ederiz yavrularını ölç üreticinin mükemmel bir uyum için önerdiği gibi. Yukarıdaki seçeneklerden herhangi biri, yavrularınızı en zorlu yürüyüşlerde ve en zorlu koşularda görecek.

Yorumlar