Pit Bulls için En İyi Kuşaklar: Çekmesiz Beş Harika Seçenek

Pit Bulls için En İyi Kuşaklar: Çekmesiz Beş Harika Seçenek

Pitbulllar sınırsız sevgiye sahip bir türdür, ancak aynı zamanda sınırsız enerjiye sahip olma eğilimindedirler. Kısa boyları ile pitbullar da güçlü olabilir. Pitty'nizi güvenle yürümek için, elinizde doğru ekipmana sahip olduğunuzdan emin olmalısınız. Pitbull'unuzu eğitmeyi planlıyorsanız, yavrularınızın boyutu ve enerji seviyesi için en iyi pitbull koşum takımını bulduğunuzdan emin olmak isteyeceksiniz.

Köpekleri çekmekten alıkoymanın ve yürüyüşler sırasında rahat etmenin en iyi yollarından biri tasma yerine koşum takımı tercih etmektir. Bir pit bull sahibi olarak ihtiyaç duyduğunuz gücü, güvenliği ve dayanıklılığı sunan birçok koşum takımı var.En iyi koşum takımları, kedinizi halka açık yerlerde gezdirirken huzur sağlamalıdır. Doğru ürünü seçmek, birlikte daha kaliteli zaman geçirmenize ve hem siz hem de pit bullunuz için yürüme süresini iyileştirmenize yardımcı olacaktır.

Bir Bakışta: Favori Pit Bull Tasmalarımız

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Alıcı Rehberi

Pit bullunuz için doğru koşumu seçmek zor olabilir. Uygun evcil hayvan teçhizatı söz konusu olduğunda herkese uyan tek bir çözüm yoktur, ancak pit bull koşum takımı için alışveriş yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç ana özellik vardır.Öncelikle, pitbull gibi kötü şöhretli çekici olan ırklar için bile koşum takımlarının tasmalardan daha iyi bir seçim olabileceğine bir göz atalım. Bu koşum takımlarının değiştirilebileceğini ve pitbull karışımları için iyi bir seçenek olduğunu unutmayın. boyut olarak benzer .

Tasmalara Karşı Tasmalar

Geleneksel olarak, çoğu insan köpeklerini gezdirmek için tasma ve tasma kullanır. Ancak bu günlerde, gittikçe daha fazla eğitmen, sahiplerinin özellikle büyük ve güçlü köpeklerle koşum takımları için tasmaları değiştirmelerini öneriyor.Şu durumlarda birkaç sorun ortaya çıkabilir: yaka kullanmak çukur boğa gibi bir köpekle. Dört ayaklı arkadaşlarımız bir tasmayı çekmekten ciddi boyun yaralanmaları yaşayabilir, bu da soluk borusunda veya soluk borusunda uzun vadeli hasara neden olabilir. Bazı durumlarda, tasmalar boğulmaya ve boğulmaya bile yol açabilir.

Pitbullar için, bazı sahipler tasmaların köpeklerini tutacak kadar dayanıklı olmadığını da fark ediyor. Tasmalar, bir koşum takımından çok daha kolay gerilir ve kopar, bu da köpeğinizin gevşeme ve hasara neden olma olasılığını artırır.

Geçmiş yıllarda, bazı eğitmenler, güçlü köpeklerin tasma kurallarına saygı duymasını sağlamanın bir yolu olarak boğma zincirlerini önerdiler. Teoride yavru köpeğinize yürüyüşler sırasında çekmeyi bırakmayı öğreterek, bir köpek onlara karşı zorlandıkça boğulma zincirleri gerilir.Ancak gerçekte, boğulma zincirleri her zaman etkili değildir ve bazı durumlarda köpeğinizin boğazına ve soluk borusuna kalıcı hasar verebilir. Sadece son çare olarak kısma tasmalarını kullanın ve bunu yalnızca profesyonel bir köpek eğitmeni gözetiminde yapın.

Kapsamlı eğitim gerektirmeyen kolay ve güvenli bir çözüm için birçok pit bull sahibi tasma yerine koşum takımlarına yöneliyor. Boyun çevresinde tek bir bölgeye baskı uygulamak yerine, kayışlar, boyun gibi hassas bölgelere karşı baskıyı azaltmak için köpeğinizin ağırlığını dağıtır.

Tasmadan koşum takımına geçmek, özellikle çekmeye eğilimli köpekler için boyun veya omurga yaralanmaları olasılığını azaltmaya yardımcı olabilir. Emniyet kemerleri etkilidir İngiliz Bulldog gibi diğer kısa ve kalın ırklar için. Ayrıca, size daha fazla kontrol sağlamanıza ve yürüyüş sırasında acınacak halinizin serbest kalma şansını azaltmanıza yardımcı olabilir.

Emniyet

Bir emniyet kemeri kullanmanın ana nedenlerinden biri güvenliktir. Pitbulllar, güçlü bir av sürüşüne sahip güçlü köpeklerdir ve kazara yaralanmaları veya mülk hasarını önlemek için halka açıkken onları kontrol altında tutmanız çok önemlidir.Doğru emniyet kemeri, köpeğinizin kıpırdamadan kurtulmaması için sıkı bir şekilde oturmalıdır. Özellikle yavru köpeklerde, uyumu ayarlanabilir modeller aramak en iyisidir. Köpeğinizin koşum takımını büyüdükçe yeniden boyutlandırabilir ve her yıl mükemmel bir uyum sağlar.

Pit bull'unuzun koşum takımını kimlik etiketleriyle donatmak da iyi bir fikirdir. American Humane Association her yıl her üç evcil hayvandan biri ABD'de her yıl 10 milyondan fazla kedi ve köpek kaybolmaktadır.

Çukur boğanızın serbest kalmayı ve kaçmayı başarması durumunda, evcil hayvanınızı bulmak çok daha kolay olacaktır. Hem koşum takımı hem de sapı, ayrılmaları ihtimaline karşı ayrı etiketlere sahip olmalıdır.

Dayanıklılık

Pitbull'lar kaslarının arkasında çok fazla güce sahiptir ve çoğu zavallı sahibinin zaten bildiği gibi, bu genellikle evcil hayvan teçhizatı için kısa bir ömür anlamına gelir. Çünkü agresif çiğneyicilerdir, çiğneme oyuncaklarından her şey yemek kaselerinin ağır aşınma ve yıpranmaya dayanacak kadar sağlam olması gerekir.Özellikle birçok çukur boğasının yürüyüşler sırasında tasmalarını çekmeye eğilimli olduğu düşünüldüğünde, koşum takımları da farklı değildir. Her zaman daha büyük köpekler için tasarlanmış ağır hizmet modelini tercih etmeli ve bir çekme önleme seçeneği köpeğiniz için.

Malzeme, dayanıklılık söz konusu olduğunda en önemli hususlardan biridir. Kuşamlar için en iyi kumaşlardan bazıları naylon, polyester ve deridir.

Bir koşum takımının dikişine yakından bakmak da iyi bir fikirdir. İster makine ister insan yapımı olsun, koşum takımları üzerindeki dikişlerde güçlü, yüksek kaliteli iplikler kullanılmalı, eksik dikişler veya yıpranmış kenarlar olmamalıdır. Aksi takdirde, aşırı zorlama koşum takımını kırabilir.Konfor

Doğru uymayan veya yanlış malzemeden yapılmış bir koşum, yavrularınız için yürüyüşleri tatsız hale getirebilir. Sürtünmeyen, aşırı ısınmayan veya saç dökülmesine neden olmayan bir seçenek bulmak istiyorsunuz.

En iyisi, özellikle pürüzlü kenarlarda ve hassas alanlarda iç dolgu sağlayan bir emniyet kemeri aramaktır. Dolgu, pamuk, astarlı köpük veya muflon gibi yumuşak bir malzemeden yapılmalıdır.

Yumuşak olmasının yanı sıra, bir koşum da nefes alabilir olmalıdır. Her yıl yüzlerce evcil hayvan, uzun vadeli hasara ve hatta ölüme neden olabilecek sıcak çarpmasından muzdariptir.

Çukur boğaların tüyleri kısa olsa da, sıcak veya nemli iklimlerde aşırı ısınmaları yine de kolaydır. Yavru köpeğinizi serin ve rahat tutmak için sırt ve gövde üzerinde hava akışına izin veren kumaşlar kullanan bir koşum takımı aramak en iyisidir.Bağlanma noktası

Bir yaka seni boynundan yönlendirmeye zorlarken, farklı tipte koşum ataşmanları size seçenekler sunar. Ön veya yan bağlantı noktası ile pit bullunuzun yürüyüşler sırasında liderliğini çekmesini önlemek için özel olarak tasarlanmış emniyet kemerleri bulunmaktadır.

Boynun arkasındaki bir bağlantı noktası bir köpeğin omuriliğini zorlayabilirken, önden veya yandan bir bağlantı, enerjiyi yana çevirir. İleriye doğru hareketi önlemek için aktif olarak çalışarak köpeğinizi kontrol altında tutmanızı sağlar. Bu koşum takımı, çukur boğanız çektiğinde, yavru köpeğinizi size doğru yönlendirmek için yana gitmek üzere tasarlanmıştır.

Pit Bulls için Favori Kuşamlarımız

Her Pitbull farklıdır ve tipik olarak uygun bir eğitim koşum takımı için boyut ve ihtiyaçtır. Satın alma kararlarınıza rehberlik edecek kapsamlı bir liste hazırladık. Bu markaların / modellerin her biri savaşta test edilmiştir ve pittie'nizin sabah ve akşam yürüyüşlerinde ihtiyaç duyacağı dayanıklılığa dayanabilir.

Ne tür bir çukur boğa ya da pitbull terrier mutt var, biz sizi koruduk. İşte dört ayaklı arkadaşlarıyla dışarıda biraz zaman geçirmek isteyen pit bull sahipleri için en sevdiğimiz koşum takımı seçeneklerimiz. Daha önce de belirtildiği gibi, bu koşum takımları bazı türler için de iyi seçimlerdir. aynı boyutta çukur karışımları çukur / boksör karışımı dahil.


Chai’s Choice Açık Hava Macera Köpek Koşum Takımı

Chai's Choice En İyi Açık Hava Macera Köpeği ...
 • ŞIK VE DAYANIKLI - Çizilmeye dayanıklı oxforddan yapılmış dış katman…
 • ERGONOMİK TASARIM - Emniyet kemerini takıp çıkarırken kullanım kolaylığı ...
 • KAYIŞ AYARI - Kayışları toka boyunca itin ve sonra çekin ...
 • GÜVENLİK ÖZELLİKLERİ - 3M yansıtıcı malzemeli naylon dokuma ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu şık kurşun, en akıllı köpeklerin bile üstesinden gelmek için tasarlanmıştır. kaçmaya dayanıklı tasarım tam ve rahat bir oturuş elde etmenize yardımcı olmak için dört ayarlanabilir nokta içerir. Chai’s Choice koşum takımı 27 ve 32 inç arasında göğüs ölçüsüne sahip çukur boğalar için uygundur.

Göğüs parçası, sürtünmeyi önlemeye ve ağırlığı eşit olarak dağıtmaya yardımcı olan yumuşak bir sünger malzeme ile doldurulmuştur - göğsün ve göbeğin etrafındaki hafif ağ astarı, sıcak havalarda yürüyüşler sırasında yavru köpeğinizi serin tutmaya yardımcı olur.

Koşum takımının dış tabakası dayanıklı ve çizilmeye karşı dayanıklı Oxford malzemeden yapılmıştır. Hafif bir Duraflex tokası, koşum takımının gücünü ve dağılımını iyileştirmeye yardımcı olarak büyük çukur boğaları üzerinde bile kontrol sağlar.

Chai’nin ergonomik tasarımı yalnızca pit bullunuz için değil aynı zamanda sizin için de rahat olacak şekilde yapılmıştır. Kayışı, köpeğinizin başının üzerinden geçirerek ve tek bir tıklama ile kayışları takarak kolayca takabilir ve çıkarabilirsiniz.

3M yansıtıcı süslemeli naylon dokuma, gece veya düşük ışık koşullarında yürürken sizi ve köpeğinizi daha görünür hale getirmeye yardımcı olur. Bu özellik, özellikle rotanız sizi herhangi bir ana otoyolun yakınına götürüyorsa kaza riskini azaltmaya yardımcı olabilir.

Severiz bu kuşamın rahat ve kişiye özel oturmasını sağlamak için dört ayarlanabilir noktası vardır. Köpük dolgu ve file astar, köpeğinizi serin ve rahat tutar. Ergonomik tasarım, tek tıklamayla kolayca oturmasını sağlar. Yansıtıcı trim ayrıca sizi ve yavrunuzu düşük ışık koşullarında daha görünür kılar.


Babyltrl Büyük Köpek Koşum Takımı

BABYLTRL Silver Big Dog Harness Çekmesiz ...
 • Büyük Boy: Göğüs Çevresi 25-35 inç. Mükemmel Silver Harness ...
 • Yırtılmaya Karşı Yüksek Direnç: Benzersiz üçgen bağlantılı kayışlar…
 • Çekme Yok ve Boğulma Yok: Köpek koşumumuz 2 Sağlam Metal D Halkalı…
 • Giymesi ve Ayarlaması Kolay: Bu, çekmesiz koşum takımının takılması kolaydır ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu koşum takımı oldukça ayarlanabilirdir ve 22 ila 35 inç arasında göğüs ölçüsü olan çukur boğalar gibi daha büyük köpekleri barındıracak şekilde tasarlanmıştır. Tasarımı, çekme eğiliminde olan köpeklerde boğulmayı önlemeye yardımcı olmak için ağırlığı eşit olarak dağıtır. Koşum, yürüyüşler sırasında yavrularınızı ağırlaştırmayacak veya aşırı ısıtmayacak hafif bir naylon Oxford malzemeden yapılmıştır. Yansıtıcı vurgular, düşük ışıkta yürürken ikinizi de görmenizi kolaylaştırır.

Çoğu koşum takımının aksine Babyltrl, kayışları vücudun etrafı yerine boyuna daha yakın yerleştiren üçgen bir yırtılma önleyici tasarıma sahiptir. Bu, koşum takımını bir köpek onu çektiğinde gerilmeye ve kopmaya karşı daha dirençli hale getirir. Hızlı geçmeli tokalar, Babyltrl'i güçlük çekmeden takıp çıkarmayı kolaylaştırır. Daha güvenli bir oturuş için her iki çıtçıt da kilitlenebilir.

Kayışta, rakiplerinkinden biraz daha geride olan ve köpeğinizi çekerken daha az baskı yapan bir D halkası kayış eki bulunur. Daha fazla kontrol için, Babyltrl arka tarafta sağlam bir naylon tutacak da sunuyor. Bu özellik, gerektiğinde yavru köpeğinizi idare etmek ve kontrol etmek için size kolay erişilebilir bir nokta sağlar.

Severiz Bu koşum takımının geniş bir beden yelpazesine uyması, onu yavrular için ideal hale getirir. D halkası eki ve arka tutma kolu, size ihtiyacınız olan gelişmiş kontrolü sağlar ve üçgensel yırtılma önleyici tasarım, kaçmayı önler ve güvenliği artırır. Hızlı geçmeli tokalarla binmek ve inmek de kolaydır.


Ruffwear Ön Aralık Demeti

RUFFWEAR, Ön Sınıf Köpek Koşum Takımı, Yansıtıcı ...
 • UZATILMIŞ AŞINMA İÇİN ÜRETİLDİ: Hafif, dayanıklı ve ...
 • 2 KAYIŞ BAĞLANTISI NOKTASI: Göğüste güçlendirilmiş dokuma ayağa kalkar ...
 • KONFOR İÇİN PADDED: Göğüste ve göbek boyunca köpük dolgulu şeritler ...
 • ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR UYUM: Tam kullanım için 4 uygun ayar noktası ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu kayış, her türlü hava koşulunda daha uzun süre kullanım için tasarlanmış, kolay ve günlük bir tasarıma sahiptir. Malzemeler hafif ve dayanıklıdır, göğüs ve göbek boyunca köpük dolgulu şeritler baskıyı azaltmaya ve konforu artırmaya yardımcı olur. Bu özellik, Ruffwear'ı tüm gün süren bir gezi için ideal hale getirir.

Bu kayış, köpeğinizin başının üzerinden kolayca kayar ve hızlı bir klipsle sabitlenebilir. Pit bullunuzun yürüme eğilimine bağlı olarak kullanabileceğiniz 18 tasma bağlantı noktası ve mümkün olan en iyi oturmayı sağlamak için 4 ayar noktası vardır.

Arkada bir alüminyum halka ve göğüste bir dokuma halka, köpeğinizin yürüyüş sırasında rahat ve kapalı kalmasına yardımcı olur. Bu özellikler, hareket halindeyken sizi çeken ve size biraz daha fazla kontrol sağlayan yavrulara dayanır.

İçinizin rahat olması için bu kayış, köpeğinizin etiketlerini kolay tanımlama için saklamanıza olanak tanıyan bir kimlik cebi sunar. Ayrıca, köpeğinizi geçen yayalar ve aynı şekilde sürücüler için daha kolay görünür hale getirmeye yardımcı olacak parlak, yansıtıcı süs parçaları da vardır.

Severiz Konforlu malzemelerin bu modeli tüm gün kullanım için mükemmel bir seçim haline getirdiğini söylüyor. Uyum üzerinde tam kontrol sağlamak için 18 kayış eki ve 4 ayar noktası vardır. Alüminyum tasma halkası ve dokuma halkası, kontrolünüzü geliştirmenize yardımcı olur. Ayrıca, yavrularınızı gevşemesi durumunda koruyan yerleşik bir kimlik cebi vardır.


BARKBAY Çekmesiz Köpek Koşum Takımı

BARKBAY Çekme Yok Askılı Ön Klips Ağır ...
 • Hafif, Yırtılmayan Naylon ve Anti-Chafe'den üretilmiştir ...
 • Sorunsuz ve Rahat ile Takması ve Kapatması Kolay
 • Arkada ve üstte 2 Sağlam Metal Kayış Bağlantı Noktası ...
 • Köpeğinizi geceleri bile görünür tutmak için Ultra Yansıtıcı Şeritler
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bu günlük koşum takımı, aşırı hevesli köpeklere ve çukur boğalar gibi daha büyük ırklara dayanmak için yapılmıştır. Sürtünmeyi azaltmak için tasarlanmış dolgulu, güçlü ancak hafif, yırtılmaz 1200D Oxford naylondan yapılmıştır. Kayışı köpeğinizin vücuduna uydurmanıza izin veren dört ayar noktası vardır. Ayrıca, 17 ila 38 inç arasında göğüsleri olan köpeklere uyan dört ayrı boyut arasından seçim yapabilirsiniz.

Genel tasarım, tasma çekmeyi engellemeye ve köpeğinizi kibarca yürümesi için eğitmeye yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Önde metal bir klips, arkada ek bir D halkası ve üstte bir tutamak, size maksimum düzeyde kontrol sağlamaya yardımcı olur. Dikkatlice yerleştirilmiş yansıtıcı şeritler sizi ve köpeğinizi geceleri bile daha görünür hale getirmeye yardımcı olur. Daha iyi gündüz görüşü için koşum takımını birkaç parlak renkte de bulabilirsiniz.

Severiz Bu koşum takımı, pitbull sandıklarına 17 ila 38 inç arasında herhangi bir yere sığacak şekilde çok sayıda ayarlanabilir boyut seçeneğine sahiptir. Oxford Naylon, yırtılmaya veya kırılmaya karşı dayanıklıdır ve daha fazla çok yönlülük için dört ayar noktası vardır.


Kurgo Tru-Fit Akıllı Kablo Demeti

Kurgo Köpek Koşum Takımı | Pet Yürüyüş Kemeri |…
 • Everyday Dog Harness - Rahat, hafif yürüme koşumu…
 • Çekmesiz Eğitim Klipsi - Evcil hayvan koşum takımı, şu amaçlarla kullanılmak üzere bir ön D-Halkasına sahiptir:
 • Köpek Emniyet Kemeri içerir - 10 inçlik köpek emniyet kemeri ile birlikte gelir ...
 • Beden ve Fit - Beden, boynu 16-25 inç olan köpeklere uyar ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Arabaya binerken, köpeğinizi hem kendi güvenliği hem de sizin güvenliğiniz için kontrol altında tutmanız önemlidir. American Automobile Association'a göre, yalnızca yaklaşık% 16 Evcil hayvan sahiplerinin% 100'ü, sürüş sırasında köpeklerini uygun şekilde güvence altına alıyor.

Bu emniyet kemeri hem yürüme yardımı hem de araba emniyet sistemi olarak işlev görür. 75 lb'ye kadar köpekler için çarpışma testi derecelendirmeleriyle güvenlik göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Kaya tırmanma ekipmanlarında kullanılanla aynı teknoloji kullanılarak tasarlanmış olup, koşum takımının önemli basınca dayanabilmesini sağlar.

Çukur boğanızın fiziğine bağlı olarak seçebileceğiniz iki ayarlanabilir boyut vardır. Orta boy model, boyun çevresi 16 ila 25 inç arasında olan köpeklere uyarken, büyük boyları 18 ila 28 inç arasında olan yavrulara uyar.

Kurgo, sağlam çelik tokalara ve ağırlığı eşit olarak dağıtan geniş, yastıklı bir göğüs plakasına sahip, hemen hemen her otomobille uyumludur. Model, sağlam bir çelik karabina ile 10 inçlik bir emniyet kemeri ipi bile içeriyor.

Severiz Bu koşum takımının hem arabada hem de yürüyüşlerde kullanılabileceğini ve ayrıca büyük köpekler için (Çukurlar dahil) çarpışma testine tabi tutulduğunu. Kaya tırmanışçılarının kullandığı kemer ve tokalarda aynı teknolojiyi kullanır ve güvenli bir şekilde seyahat etmek için emniyet kemeri ipi içerir. Çok çeşitli Pitbull boyutlarına uyacak ve yavru köpekler için ideal hale getirecek.


Sıkça Sorulan Sorular

S: Pit bullumu bir koşum takımı kullanması için nasıl eğitebilirim?

C: Çukur boğanız ilk başta koşum takımını takmaktan hoşlanmayabilir ve bu nedenle, yavrunuzun bu fikre alışması için küçük adımlar atmanız gerekir. İlk önce, koşum takımını koklamalarına ve yavaşça oynamalarına izin verin. Koşum takımını köpeğinize takmak için çalışın, ancak henüz yürüyüşe çıkmayın.

Köpeğinizin kendini rahat hissedene kadar daha uzun ve daha uzun süreler boyunca koşum takımıyla evin etrafında dolaşmasına izin verin. Pit bullunuz, koşum takımıyla bahçede koşabildiğinde, yürüyüşlere çıkmaya hazırsınız.

S: Pit bull'umun koşum takımı kullanmak için kaç yaşında olması gerekiyor?

C: Kuşaklar hemen hemen her yaşta kullanılabilir. Yavru köpeğiniz tasma eğitimine hazır olur olmaz, koşum takımı eğitimine başlayabilirsiniz. Yavru köpeğiniz büyüdükçe koşum takımının boyutunu artırabilmeniz için ayarlanabilir bir seçenek aldığınızdan emin olun.

S: Pit bull'umun koşum takımıyla ne kadar süre bırakabilirim?

C: Genel olarak, koşum takımlarını yetişkin köpeklere kalıcı veya yarı kalıcı olarak bırakabilirsiniz. Tasmalardan daha rahattırlar ve köpeğinizin nefes borusuna takılma ve hasar verme şansı daha azdır.

Bununla birlikte, köpeğiniz her şeye çiğneme oyuncağı gibi davranma eğilimindeyse, kayışını her zaman açık bırakmak iyi bir fikir olmayabilir. En dayanıklı seçenekler bile inatçı dişlere dayanamaz ve kendinizi köpeğinizin kayışını gereğinden daha sık değiştirmek zorunda bulabilirsiniz.

Yavru köpeğiniz varsa, koşum takımını bir seferde bir veya iki saatten fazla açık bırakmamalısınız. Yavru köpeğin kemik gelişimini etkileyebileceğinden, kullanılmadığında koşum takımını çıkardığınızdan emin olun.

S: Pitbull'umun koşum takımımın ne kadar güçlü olması gerekiyor?

A: Pitbull'lar çekicidir. Henüz doğru bir şekilde eğitilmemiş olmaları ve etraflarında ne olduğunu görmek istemeleri durumunda onları geri çekebilecek bir şey satın almak isteyeceksiniz. Satın almaktan farkı yok Pitbull'lar için yapılmış sandık aktivite seviyelerini uygun şekilde içerecektir.

S: Pitbull'um koşu bandı kullanmalı mı?

Y: Pitbull'unuzla biraz enerji almak için koşmayı planlıyorsanız, size uygun bir koşum takımı almanızı öneririz. koşu için özel olarak tasarlanmış .

Son düşünceler

İkiniz de toplum içinde zamanın tadını çıkarırken, ırkınız için doğru ekipmana sahip olmanız çok önemlidir. Pitbullar güzel ve sevgi dolu yaratıklar olsalar da, aynı zamanda güçlü bir av sürüşüne sahip güçlü bir cinstir. Olmayan bir koşum takımı aldığınızdan emin olmak istiyorsunuz daha küçük bir cins içindir .

Kendi güvenliğiniz için, yavru köpeğinizin ve çevrenizde olan herkesin güvenliği için, doğru yürüme takımını bulmanız çok önemlidir. Bir koşum takımı, birlikte gününüze devam ederken pit bullunuzu güvende, rahat ve kontrollü tutmanın en iyi yollarından biridir.

Pit bullunuz için yeni bir koşum takımı almakla ilgileniyorsanız, araştırmanızı yapmanız önemlidir. İyi bir günlük koşum takımı için Chai's Choice Outdoor Adventure Harness'i öneririz. Çok yönlülük ve dayanıklılık açısından, rekabetin çoğunu geride bırakıyor. Yürüme süreniz boyunca size tam kontrol verirken köpeğiniz için rahattır.

Yorumlar