Pitbull'lar İçin En İyi Sandıklar: Boyut Rehberi ve İncelemeler

Pitbull'lar İçin En İyi Sandıklar: Boyut Rehberi ve İncelemeler

Bir Pitbull yavrusu sahibi olun ve doğru boyuttaki sandığı bulamayın. onu güvende tut işten uzaktayken Pitbull'unuz için en iyi sandığı bulmak zor olabilir. Çoğu pisi o kadar çok enerjiye sahip ki hepsini şişelenmesini istemezler! Yavru köpeğiniz için yanlış sandık seçmek, onları endişeli ve güvensiz hissetmelerine neden olabilir. Mükemmel sandığı bulmak, birkaç saatliğine uzaklaşmanız gerektiğinde onları 'evde' gibi hissettirecek.

Pitbull'unuz için ihtiyaç duyacağınız sandığı değerlendirirken dikkate almanız gereken çok sayıda faktör vardır. Genellikle fiyatı, malzemeleri, inşaatı, kaliteyi ve en önemlisi - sandığı nasıl kullanacağınızı değerlendirmek istersiniz. Olacak biri günde birkaç saat gitti bir sandığı, köpeğini öncelikle araba ile taşıması gereken birinden farklı şekilde kullanacaktır. Yavru köpeğiniz zaten ayrılık kaygısından muzdaripse, bu kasaları buradan kontrol edin .Hem sandık eğitimi sırasında hem de köpeğiniz tamamen eğitildikten sonra bir seferde birkaç saatten fazla uzakta olmayı asla savunmayız. Ancak bazen şeyler olur ve sandık süresinin uzatılması gerekiyor. Sonuç olarak, Pitbull'unuz için daha güvenli bir seçeneğe sahip olmak isteyeceksiniz. Aşağıdaki Alıcı kılavuzumuza göz atın ve ardından favorilerimizin her birine daha ayrıntılı olarak ayrıntılı bir genel bakış.

Bir Bakışta: Pitbull'lar İçin Favori Kasalarımız

Frisco Katla ve Yavru Köpek Taşıma Sandığı
Bizim Puanımız

En İyi Genel

Frisco Köpek SandığıChewy.com'da görüntüle
Proselect Köpek Kasası Ağır Hizmet
Bizim Puanımız

Zor görev

ProSelect Empire Sandığı

Chewy.com'da görüntüle
Midwest iCrate Çift Kapı
Bizim Puanımız

Popüler AlternatifMidWest Çift Kapı

küçük ırk köpek isimleri
Chewy.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Alıcı Rehberi

Pitbull Açık Havada

American Pitbull Terrier'ınız için bir sandık satın almadan önce, yavru köpeğiniz için doğru uyuma karar vermeden önce göz önünde bulundurmanız gereken bazı hususlar vardır. Pitbull'lar diğer köpekler gibi değildir ve aslında oldukça huysuzlaşabilirler sandık eğitimi sırasında. Kasalarını çiğnemek ve kırmak istedikleri biliniyor, bu nedenle sağlam bir modele sahip olmaları şiddetle tavsiye edilir.

Favorilerimizde tavsiye ettiğimiz bazı tel kasalar olsa da, bu daha çok maliyetten kaynaklanıyor. Ödeyebilirseniz daha sağlam inşa edilmiş daha sağlam kasa , yavrularınızın eğitim sürecindeyken kendilerine zarar vermemesini sağlamak için bu rotaya gitmek isteyeceksiniz.

Boyut

Genellikle Orta ila Büyük boyutlu bir sandık Pitbull Pup için iyidir. Pitbull'unuza hareket etmesi için yeterli alan sağladığınızdan emin olmak isteyeceksiniz. Ancak onlara ihtiyaç duyduklarından daha fazla yer vermeyin. Aksi takdirde, sandıklarını tuvaleti kullanmak için bir yer olarak kullanacaklardır. Bu kesinlikle sorunludur çünkü onları yapmamaları için eğiteceğiniz şey tam olarak budur. Erkek veya dişi olup olmadığınıza veya yavrularınızın ebeveynlerinin büyük veya küçük olmasına bağlı olarak, büyük olasılıkla sandık boyutunu buna göre seçmek isteyeceksiniz. Bir Pitbull yavrusu, genellikle 32 inç ila 36 veya 42 inç arasında herhangi bir yerde boyutlandırılmış bir sandık kullanır. Bir Pitbull köpeğiniz varsa, ebeveynlerine bağlı olarak köpeğinizin boyutunu tahmin etmeniz gerekir.

Dayanıklılık

Doğruyu söylemek gerekirse, çoğu Pitbull, ağır aşınma için yapılmış bir sandık . Daha az dayanıklı olan bazı kasalar hala işe yarayabilir, hepsi köpeğinizin mizacına bağlıdır. Yavru köpeğinizin aktif olduğunu biliyorsanız, dayanıklı bir seçenek için biraz daha harcadığınızdan emin olmak istersiniz. Yavru köpeğiniz oldukça rahatsa, normal bir tel sandık sağlam bir seçenektir ve bütçeyi bozmaz. Tamamen seyahat için olmadığı sürece Pitbull'lar için yumuşak sandıklar önermiyoruz.Malzeme

Dayanıklılık altında bahsedildiği gibi, Pitbull'unuzun herhangi bir fikir almaması ve küçük yaşta kasanızın dayanıklılığını test etmeye başlamanız için daha kalın çelikten yapılmış bir sandık satın almanızı öneririz. Metal kesinlikle işe yarayacaktır, özellikle Pitbull'unuz tembel tarafındaysa. Kasayı hareket ettirmeyi planlıyorsanız aklınızda bulundurmanız gerekir, çünkü bazı daha dayanıklı kasalar daha ağır çelikten yapılacaktır ve hareket etmesi daha zor olacak ve bu da onları daha az esnek hale getirecektir.

Konfor

Sahip olduğunuz sürece herhangi bir sandık daha rahat hale getirilebilir doğru sandık yatağı sandığın altında sıralanmıştır. Bazı modeller, siz uzaktayken yavrularınıza rahat bir sığınak sağlayarak sandığı doldurmayı kolaylaştırır. Listemizdeki sandıkların hiçbirinde dolgu malzemesi bulunmadığından, uygun bir yatak biraz pahalı olabileceğinden, ek maliyeti önceden planlamak isteyeceksiniz.

blue nose pitbull yavruları

Temizlemek

Sandığınız, kolayca dışarı çıkan bir tepsiye sahip olmak için kolay temizlemeye izin veriyor mu? Önerdiğimiz dört kasanın hepsinde çıkarılabilen bir tepsi var ve hepsi kolayca temizlenebilir. Çıkarılabilir tepsisi olmayan bir kasa satın almanızı önermiyoruz. Bunu yapmak, Pitbull'unuz kasasında bir karmaşa yarattığında sizi kesinlikle çıldırtacaktır. Çıkarılabilir bir tepsiniz varsa, tepsiyi dışarı çekip bahçe hortumunuzla hortumla çıkarmak kadar kolaydır.

Fiyat

Her şeyde olduğu gibi, herhangi bir köpek aksesuarı için seçim yaparken fiyat her zaman bir fark yaratacaktır. Ancak Pitbull'unuz için doğru sandığı almak, çok katı bir bütçeyle satın almanızı tavsiye ettiğimiz bir yatırım değildir. Ne kadar pahalıya giderseniz, sandığınızın yüksek kaliteli, dayanıklı olması ve evcil hayvanınızın ömrü boyunca (ve belki de ötesinde) dayanma olasılığı o kadar yüksektir. Ucuz bir sandıkla idare etmek mümkün olsa da, köpeğiniz onu test ederken esneklik sağlama ve potansiyel olarak yavrularınızda zararlı yaralanmalara neden olma olasılığı daha yüksektir.Favori Pitbull Kasalarımız

Sahada Dışarıda Pitbull

Pitbull'ınız için favori köpek sandıklarımızın bir listesini derledik. Bu sandıkların her birinin farklı faydaları vardır, çünkü bazıları daha sağlam çelikten yapılmıştır ve diğerleri daha sıkı bir bütçeye sahip insanlarla daha bağlantılı olacaktır. Her zaman kaliteyi fiyattan çok tavsiye ederiz ve aşağıdaki favorilerimiz bunu yansıtır. Ayrıca her bir sandığı önceden ölçmeli ve köpeğinize yaşayabilecekleri rahat bir yer verirken güvenliğini sağlamak için yerleştirilecek sandık için evinizde uygun bir yer bulmalısınız. Favorilerimize bakalım!


Frisco Çift Kapılı Kasa

Frisco Katlama ve Köpek Taşıma Sandığı
 • Bütçe dostu.
 • En popüler seçim.
 • Çeşitli boyutlarda gelir.
 • Montajı kolaydır.
 • Alet gerekmez.
 • Katlayın ve saklayın veya gidin.
 • Bölücü panel büyümeye izin verir.
Chewy.com'da görüntüle

Frisco çift kapılı köpek sandığı, listemizdeki en bütçe dostu olanıdır. Köpeklerini sandıkla eğitmek isteyen herkes için uygun maliyetli bir alternatiftir. Diğer seçenekler kadar dayanıklı olmasa da, işi daha az aktif Pitbull'lar için halletmek için yeterince iyidir.

Bu sandık altı farklı boyutta gelir ve Pitbull'unuz muhtemelen 36 inç veya 42 inç boyutundaki pencereye düşecektir. 36 inçlik kasa 36 inç uzunluğunda, 23 genişliğinde ve 25 inç yüksekliğindedir. 42, 42 inç uzunluğunda, 28 genişliğinde ve 30 inç yüksekliğinde biraz daha büyüktür. Satın almadan önce doğru bedeni seçtiğinizden emin olmak için yavru köpeğinizin büyüme sürecini kontrol etmek isteyeceksiniz.Severiz Bu seçeneğin son derece uygun maliyetli olduğunu ve ayrıca yavru köpeğiniz büyüdükçe kasayı bölümlere ayırmanıza izin veren bir ayırıcıyla birlikte gelir. Bu sandıkta ayrıca, bir kazadan sonra temizliği son derece kolay hale getiren, çıkarılabilir bir plastik tava vardır.


Frisco Ağır Hizmet Kasası

Frisco Ağır Hizmet Tipi Köpek Sandığı Büyük
 • Pitbull'lar için en güvenli model.
 • Dayanıklı yapısı nedeniyle biraz daha pahalıdır.
 • 22 ayar çelikten yapılmıştır.
 • Sağlam mandallı çift kilitler.
 • Evinizin etrafında hareket etmek kolaydır.
 • Kasa ağırdır ve kilitlendiğinde hareket etmez.
 • Şık çekiç tonlu kaplama.
Chewy.com'da görüntüle

Frisco Heavy Duty Crate, bütçe söz konusu olduğunda Pro Select ile standart bir tel sandık arasında bir yerde bulunan insanlar için harika bir seçenektir. Pro Select kadar pahalı değil, ancak standart tel kasalardan biraz daha pahalıdır. Bu sandık sağlam ve dayanıklıdır ve Pitbull'unuzla çok uzun süre dayanacaktır.

Ya Orta ya da büyük bir sandık düşünmek isteyeceksiniz. Bu sandık aslında XL'ye kadar çıkıyor ve Pitbull'unuzun ünlü Instagram Pitbull 'Hulk' gibi XL boyutlu bir Pittie olup olmadığını düşünmek isteyeceksiniz. Orta 36 inç uzunluğunda, 24 inç genişliğinde ve 29 inç yüksekliğindedir. Büyük 42 inç uzunluğunda, 30 inç genişliğinde ve 34 inç uzunluğundadır.

Severiz Bu kasanın bütçe dostu olduğunu, ancak yine de dayanıklı 20 ayar çelikten yapıldığını. 3/4 inçlik çerçeve, uzun ömürlülüğü ve dayanıklılığı artırmak için 1/2 inç çapında kaynaklı çelik borularla güçlendirilmiştir. Bu sandık, iki kapılı bir tasarıma sahiptir ve konumu ne olursa olsun saklamayı kolaylaştırır. Aynı zamanda hareketli olmasına izin veren ve yine de sıkıca yerine kilitlenebilen döner ve kilitli tekerlekleri vardır. Ayrıca, kolayca çıkarılabilen bir tavaya sahiptir ve bu, bir kaza geçirmesi durumunda yavru köpeğinizden sonra temizlemeyi kolaylaştırır.
Pro Select Empire Köpek Sandığı

Proselect Dog Crate Heavy Duty Sandık
 • Güçlü ve dayanıklı.
 • Tek giriş noktası.
 • Kilitli tekerlekler hareket etmeyi engeller.
 • Kaçış sanatçıları için mükemmel.
 • Şık çekiç tonlu kaplama.
 • 20 ayar çelikten yapılmıştır.
 • Kullanışlı sürgülü tepsi.
Chewy.com'da görüntüle

Pro Select Empire Dog Crate son derece dayanıklı ve sağlamdır. Güçlendirilmiş 20 ayar çelikten yapılmıştır. 5 inç çapında çelik borular. Bu sandık Orta veya Büyük olarak gelir. Pitbull'unuzun boyutuna bağlı olarak, her iki boyut da çalışacaktır. Büyük, 40.75 inç uzunluğunda ve 28.125 inç genişliğindedir. Ayrıca 31,75 inç uzunluğundadır. Orta boy sandık 35,75 inç uzunluğunda ve 23,5 inç genişliğinde ve 24,5 inç yüksekliğindedir.

Çoğu Pitbull 50-60 pound aralığındadır, bu nedenle orta büyüklükteki sandık genellikle onlara tam olarak uyacaktır. Bir erkeğiniz varsa veya dişinin ebeveynleri aşırı büyükse, büyük varyanta bakmak isteyeceksiniz. Büyük, tipik olarak biraz daha pahalıdır ve daha büyük bir kasa olduğu için beklenmelidir.

Severiz bu sandığın yapısı ve dayanıklılığı. Bütçeniz izin verdiği sürece herhangi bir Pitbull için harika bir seçenektir. Köpeğiniz daha önce bir veya daha fazla sandıktan geçmiş bir kaçış sanatçısıysa, bu sandık için fazladan para harcadığınız için pişman olmayacaksınız. Bu kasa, alt kısmında tamamen çıkarılabilen tekerleklere sahip olduğundan hareketlidir. Ayrıca, tepsili bir zemin ızgarasına sahiptir ve yavrularınızda bir karışıklık olursa temizliği kolaylaştırır.


Midwest Homes iCrate

Midwest iCrate Çift Kapılı Kasa
 • Çift kapı erişimi.
 • Popüler marka.
 • Kompozit sürgülü plastik tava.
 • Güvenlik için cıvata mandalları.
 • Bölücü panel büyümeye izin verir.
 • Kurulumu ve bozulması kolaydır.
 • Tasarım katlayın ve taşıyın.
Chewy.com'da görüntüle

Midwest Homes köpek sandığı, her boyuttaki yavrular için en çok satın alınan köpek kasalarından biridir. Bu, 20 dakikadan kısa bir sürede kurulumu ve kırılması nispeten kolay olan standart bir tel model kasadır. Bütçesi kısıtlı insanlar için harika bir seçimdir ve hangi boyutu seçerseniz seçin, sandık odaklı bir bölücü ile birlikte gelirler ve bu sandığı, köpek yavrusundan yetişkinliğe kadar kullanmak için mükemmel kılar.

Bu sandığın çift kapısı vardır, bu da hem önden hem de yandan girişi kolaylaştırır. Sandık halindeyken yavrularınızı nerede tutacağınızı planlamada esneklik sağlar. Alt tava plastiktir ve kolaylıkla dışarı kayar. Bu, bir kaza durumunda temizliği kolaylaştırır. Bu sandık birden fazla boyutta geldiği için, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda boyut seçeneğiniz olacaktır. Boyutuna bağlı olarak bir pitbull için 36 inçlik 42 inç versiyonuna bakmanızı öneririz. 36, 41 ila 70 pound arası yavruları barındırır, bu nedenle Pitbull'unuz bundan daha büyükse, boyutlandırmak isteyeceksiniz.

Severiz bunun maliyeti ve bu kadar popüler bir seçenek olması, yani zaman içinde test edildiği ve iyileştirildiği anlamına gelir. Ayrıca, hangi boyutu seçerseniz seçin, çoğu sandık yatağını bu sandığın içine sığdırmak da kolaydır. Birçok yatak üreticisi, Pit'inizi barındırmak için özellikle 48 inç'e kadar yataklar yapar.


Sıkça Sorulan Sorular

S: Pitbull'ım için hangi boyutta sandık almalıyım?
C: Pitbull'unuz, köpeğinizin boyutuna bağlı olarak muhtemelen 32 inç, 36 inç veya 42 inçlik bir kasaya sığacaktır. Ebeveynleri büyükse, daha büyük tarafa geçin ve yavru köpek olduklarında bir bölücü kullanın. Ortalama büyüklükteki pitbull, üreticiye bağlı olarak 36 inçlik bir kasaya sığacak.

S: Tüm Pitbull'ların Köpek Kasalarına ihtiyacı var mı?
C: Herhangi bir köpeğin kasaya ihtiyacı var mı? Bu oldukça bireysel bir sorudur. Pek çok insan TÜMÜNDE sandık eğitimini sevmez. Sandık kullanmanın zalimce olduğunu düşünüyorlar. Bununla birlikte, kasaların, köpeğinizi barındırmanın en etkili yollarından biri olduğu kanıtlanmıştır. Bu kişisel bir seçimdir. Evinizde hasar görme olasılığını azaltmak için Pitbulls gibi aktif köpekleri sandıkta eğitmenizi öneririz.

S: Pitbull'ımı gece sandıkla doldurmam gerekiyor mu?
C: Eğer pitbull'unuzu eğitiyorsanız, sandıklarına alışmalarına yardımcı olmanın en etkili yollarından biri, siz evdeyken geceleri onları eğitmeye başlamaktır. Muhtemelen ilk başta sızlayacaklar, ancak yaşlandıkça sandıklarında olmaya daha alışacaklar.

S: Pitbull yavru köpeğimi hangi yaşta eğitmeye başlamalıyım?
A: başlayabilirsiniz hemen yavru köpeğinizi eğiten sandık onları eve getirdikten sonra. Sandıklarında uzun süre gözetimsiz bırakılmasını önermiyoruz. Bir saatten fazla olmamak kaydıyla, daha kısa zaman çizelgeleri ile başlamalısınız.

golden retriever için kasa boyutu

S: Pitbull Puppy sandığın içindeyken ağlarsa ne yapmalıyım?
C: Bu, bir noktada muhtemelen uğraşmanız gereken bir konudur. Yavrular sandık eğitim yolculuklarına ilk başladıklarında, muhtemelen mızmızlanacak ve ağlayacaklardır. En iyi bahis, bu olduğunda onlara dikkat etmemek ve ağlamalarına izin vermektir. Ağlayan büyüler sırasında onlara dikkat etmek, doğru davranışı tekrarladıklarını teyit edecektir.

Son düşünceler

Çok köpeğin bulunduğu bir evseniz ve diğer yavrularınız için farklı boyutlarda kasalara bakmanız gerekiyorsa, kontrol edin Her yönden en iyi kasalar için bu rehber her büyüklükteki köpekler için. Pitbull Pup'ınız evinizdeki tek köpek ise, bahsettiğimiz sandıklardan herhangi biri ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Tüm Pitbull'lar aynı şekilde inşa edilmemiştir. Bu, mükemmel sandığın hem bütçenize hem de Pitbull'unuzun aktivite düzeyine bağlı olacağı anlamına gelir. Bir modeli kaçırdığımızı düşünüyorsanız, lütfen yorumlar bölümüne bize bir satır bıraktığınızdan emin olun!

Yorumlar