Küçük Köpekler İçin En İyi Kuşaklar: Derecelendirmeler ve İncelemeler

Küçük Köpekler İçin En İyi Kuşaklar: Derecelendirmeler ve İncelemeler

Son yıllarda, köpeğinizi gezdirmek için geleneksel yaka ve kurşun kombinasyonu yerine bir koşum takımı kullanmak moda oldu. Öyleyse neden bu? Ve özellikle küçük köpekler için size, mal sahibine ne gibi avantajlar sağlıyor?

Bu kapsamlı kılavuzda, tüylü arkadaşınızı yürümek için bir koşum takımı kullanmanın tüm yönlerini tartışıyoruz. Küçük boydaki yavrularınız için bir koşum takımı kullanma hakkında en sık sorulan tüm soruları yanıtlıyoruz ve size bugün satın alabileceğiniz en iyi küçük köpek koşum takımlarının incelemelerini sunuyoruz.Öyleyse, daha fazla uzatmadan, neden bu kadar popüler olduklarını ve özellikle daha minyatür bir yapıya sahip köpekler için olduklarını öğrenelim.

Bir Bakışta: Favori Küçük Köpek Tasmalarımız

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Small Dog Harness Satın Alma Rehberi

Pek çok gelenekçi bir tasma kullanmayı ve tüylü dostlarını gezdirmeyi tercih etse de, ileriyi düşünen köpek sahipleri artık bunun yerine köpek koşum takımı kullanmaya yöneliyor.

Yavru köpekler için sempatik bir eğitim aracı olarak kullanıldıklarında özellikle etkilidirler. Bir yürüyüş çok heyecanlı hale geldiğinde zıplamaya ve çekmeye meyilli olan yavrular üzerinde size iyi bir kontrol sağlarlar!

Köpeğinizi gezdirmek için bir koşum takımı kullanmanın bir başka yararı da, çoğunun sırtında bir sapa sahip olmasıdır. Bu, birlikte dışarıdayken köpeğinizin engelleri aşmasına ve yürüyüşlerin tadını çıkarmasına yardımcı olmanızı sağlar. Bir zamanlar olduğu kadar çevik olmayan yaşlı bir köpeğiniz varsa, arkasındaki sapı olan bir koşum takımı, köpeğinizin arabanıza binmesine yardımcı olmak için yararlı olabilir.Bir tasma ve kurşun üzerindeyken sürekli olarak çeken köpekler, bir tasmanın nefes borusuna yerleştirdiği basınçtan kaynaklanan ciddi boyun yaralanmalarına ve sağlık sorunlarına maruz kalabilir. Köpeğinize bir emniyet kemeri takıldığında, köpeğin boynuna doğrudan bir baskı uygulanmaz, bu da yaralanma riskini ortadan kaldırır.

Irka Göre Favorilerimiz

Özellikle belirli bir küçük cins için harika olan koşum takımları arıyorsanız, aslında bu sitede belirli küçük köpek türleriyle ilgili bazı içeriğe sahibiz. Bir köpeğiniz varsa veya yavru köpeğiniz aşağıdaki dökümde yer almıyorsa, yavru köpeğiniz için en iyi seçimi bulmak için okumaya devam etmekten çekinmeyin!

Köpeğinizin Boynunun Anatomisi

Neden yaka taktığını anlamak için bir köpek için çok tehlikeli olabilir tasmasını çeken, köpeğinizin boynunun anatomisine daha yakından bakmanız çok önemlidir.Köpeğin ses tellerinin altında boğaz iki ayrı bölüme ayrılır:

Trakea: Trakea veya nefes borusu, köpek boynunun ön tarafında bulunur. Trakea, yavru köpeğinizin nefes almasını sağlayarak doğrudan akciğerlerine götürür. Trakea, çok sayıda yumuşak, esnek kıkırdak halkası tarafından desteklenir.

Yemek borusu: Trakeanın hemen arkasında yemek borusu bulunur. Yemek borusu, yiyeceği köpeğin midesine taşır.

Yakayla İlgili Yaralanmalar

Trakea sert kemikle korunmaz. Bu, köpek aniden çekerse veya atlarsa bir tasmanın yemek borusunu kolayca ezebileceği anlamına gelir. Yemek borusuna uygulanan kuvvet yeterince şiddetli ise, trakea çökebilir. Her durumda, basınç, köpek ve sahibi için üzücü olan şiddetli öksürük nöbetlerine neden olacaktır.Küçük köpekler, özellikle vücutlarının küçük olması ve boyun bölgesindeki kas eksikliği nedeniyle yaralanma riski altındadır.

Trakeal yaralanmalar köpek için son derece acı vericidir ve genellikle cerrahi düzeltme gerektirir. Bazı köpekler, tasma ile ilgili yaralanmalardan asla tam olarak iyileşmeyebilir.

Karşı Tasmalar

Bir koşum takımı, köpeğin göğsüne, sırtına ve omuzlarına uyacak şekilde tasarlanmıştır. Tüm bu alanlar kaslı ve kemiklidir, yani çeken bir köpek tarafından uygulanan herhangi bir gerginlik emilir ve bu alanlar arasında eşit olarak dağıtılır.

Boyun ve içindeki savunmasız yapılar bu nedenle hasara karşı güvenlidir.Küçük Köpekler İçin En İyi Stiller

Dört farklı köpek koşum stili vardır, hepsi Bu, boynunu yaralanmalardan korurken köpeğinize tam hareket özgürlüğü sağlar.

Giriş: Step-in'ler takılması en kolay olanlardır. Köpeğinizin sadece onlara adım atması gerekir. Bağlandıktan sonra, kayışları köpeğe doğru şekilde uyacak şekilde ayarlarsınız. Uyumu değiştirmeye gerek kalmadan çıkarabileceğiniz için tekrar ayarlamanıza gerek kalmayacaktır.

Baş üstü: Adından da anlaşılacağı gibi, köpeğin başının üzerine bir baş üstü emniyet kemeri yerleştirilir ve sonra onu uyacak şekilde ayarlamanız gerekir. Bunlar genellikle adım adım sürümden daha fazla dolguya sahiptir. Taktıktan sonra tekrar ayarlamanıza gerek kalmayacak.husky karışımı ırkları

Yastıklı Kayış: Kayış kayışlarının yanlarında ve sırtın üst kısmında tokalar bulunur. Bu, onları tamamen ayarlanabilir hale getirir, bu da çok küçük bir yavru köpeğiniz varsa son derece kullanışlı olabilir. Kayışlı bir model için en iyi malzeme, son derece dayanıklı, hafif, temizlemesi kolay ve hava koşullarına dayanıklı olduğu için naylon dokumadır. Deri kayış çeşitleri şık görünseler de güzel renk seçeneklerine sahip olsalar da zamanla şekillerini kaybedebilir ve oturabilirler.

Şal veya Yelekler: Yelek veya şal koşum takımları, küçük köpek sahipleri arasında oldukça popülerdir. Çok çeşitli renk ve tasarımlarda yelekler bulabilir ve minik yavrunuzu kendinize uygun bir gardıropta bile hazırlayabilirsiniz! Ayrıca, şal veya yelek stili, koşum takımına sarılmayı çok rahatlatıcı bulabilen gerçekten küçük, gergin köpekler için mükemmel bir seçimdir.

Bir yelek veya şal, köpeğin giydiği küçük bir yelek gibi tasarlanmıştır. Yeleğin üst arka kısmında, genellikle bir D halkası veya kumaş bağlayıcı olmak üzere bir tasma bağlantı noktası vardır. Naylon kayışlar veya Velcro ile sabitlenirler ve çoğunda hızlı açılan bir güvenlik tokası vardır.

Yeleğin önemli bir artı noktası, çok hızlı ve kolay giyilebilmesidir; bu, eğer yavru köpeğiniz bir serseri ise mükemmeldir! Ayrıca sargılar rahat ve sağlam bir şekilde oturur. Bir emniyet kemeri kullanmanıza gerek yok askı koşum takımı gibi köpeğiniz engelli değilse.Yakalar Nasıl?

Bu nedenle, onu boyun yaralanmalarından korumak için yavrularınızı bir koşum takımı kullanmalısınız. Bununla birlikte, köpeğinizin yine de iletişim bilgilerinizi ve ismini veren kimlik etiketli bir tasma takması gerekecektir.

Ayrıca tasma, çoğu eyalette yasa olan yavru köpeğinizin aşı etiketlerini taşımalıdır. Tabii ki, bir tasma kaybolabilir, bu nedenle köpeğinizin mikroçipini de yaptırmalısınız, böylece kaybolursa ve tasmasını kaybederse hızlı bir şekilde takip edilebilir ve size geri dönebilir.

Köpeğinize ne kadar iyi bakarsanız bakın, yine de kaybolabilir. Amerikan Hayvanlara Zulmü Önleme Derneği'ne göre , tüm köpek sahiplerinin yaklaşık yüzde 15'i bir süre evcil hayvanlarını kaybetti. Ve en endişe verici olanı, başıboş dolaşan yarım milyon köpeğin sadece dörtte biri sahipleriyle yeniden bir araya geldi.

Doğru Uyum Sağlama

Bir köpek koşum takımı köpeğiniz için tasmadan çok daha güvenli olsa da, evcil hayvanınız için ancak doğru takılırsa rahat olacaktır. Çok gevşek takılırsa, evcil hayvanınızın cildini ovalayarak enfeksiyona açık olabilecek ağrılı, kel alanlar oluşturabilir.

Ayrıca, koşum takımı köpeğin boynunda gevşekse, siz dışarıda yürürken dikenlerden veya alçak dallardan geçerse yavrularınız boğulma tehlikesiyle karşı karşıya kalabilir. Öte yandan, çok sıkı takarsanız, köpeğinizin hareketi kısıtlanır ve ağrılı bası yaraları geliştirebilir.

Yavru köpeğinizi uydurmak

Peki, bir koşum takımı nasıl takılır? Seçtiğiniz boyut, köpeğinizin cinsine ve boyuna bağlı olacaktır. Yorkshire teriyeri veya Chihuahua gibi çok küçük bir yavru köpeğiniz varsa, onun için çok küçük bir beden almanız gerekecektir. Fransız buldozerleri veya puglar gibi daha büyük küçük ırkların bir sonraki boyuta ihtiyacı olacaktır.

Çevrimiçi satın almaya karar verirseniz, yavrularınızı ölçmek için üreticinin talimatlarını izleyin. Köpeğinizi ölçmek için esnek bir kumaş şerit ölçüye ihtiyacınız olacak.

 1. İlk önce göğsünün çevresini ölçün
 2. Göğüs kafesinin altından başlayın
 3. Mezurayı yukarı ve yavrunuzun sırtının üzerinden geçirin
 4. O zaman başladığın yere geri dön
 5. Sonra, bandı boynun en kalın kısmından geçirerek köpeğin boynunu ölçün
 6. Yavru köpeğinizin boynunun omuzlarıyla birleştiği yeri ölçün

Bazı üreticiler köpeğin ağırlığını onları doğru boyutlandırmak için bir kılavuz olarak kullanır. Küçük bir köpek evdeki banyo tartınıza sığar, böylece onun ağırlığını bu şekilde alabilirsiniz veya onu + kendiniz tartıp gerçek ağırlık rakamını elde etmek için ağırlığınızı çıkarabilirsiniz.

Uygun Eğitim Adımları

Köpeğiniz tasma ve tasma takmaya alışkınsa, bu onun için çok zor olabilir! Aşağıda, onu yürümesi için eğitmeye başlamadan önce köpeğinizi koşum takımına nasıl alıştıracağınıza dair bazı ipuçları verilmiştir:

 1. Köpeğinizin koklamasına izin verin
 2. Üzerine veya yakınına bir ödül koyun
 3. Köpeğinizin tedaviyi almasına ve yemesine izin verin
 4. Koşum takımıyla köpeğinizi okşayın
 5. Ona her dokunduğunda yavrunuzu övün
 6. Bazı emniyet kemerleri, açılıp kapatıldığında tıklama sesi çıkaran bir toka bağlantısına sahiptir.
 7. Bu bazı gergin yavrular için endişe verici olabilir
 8. Koşum takımı her tıklandığında köpeğe bir ödül vererek köpeğinizin endişesinin üstesinden gelin

Çoğu köpek, vücutlarının belirli bölgelerinde hassasiyete sahiptir ve oraya dokunulmasından hoşlanmaz. Yavru köpeğinizi ona dokunacağı yere okşayarak köpeğinizin hassasiyetinin üstesinden gelmesine yardımcı olabilirsiniz. Genellikle, duyarsızlaştırma süreci, köpeğinizin koşum takımı ile rahat hissetmeye başlaması için yalnızca birkaç hafta sürer.

Koşumun Takılması

Köpeğiniz için adım atabilen bir emniyet kemeri seçtiyseniz:

 1. Yere yerleştirin ve bacak delikleri düz ve her iki tarafa bakacak şekilde açın.
 2. Şimdi, köpeğinizi arkasına yerleştirin
 3. Köpeğinizin ön ucunu kaldırın ve evcil hayvanınızı nazikçe indirin, böylece ön pençeleri koşum takımının bacak deliklerine girsin
 4. Kaldırın, böylece köpeğinizin sırtına sabitleyebilirsiniz.
 5. Kayışları köpeğinize doğru şekilde uyacak şekilde ayarlayın

Köpeğiniz için baş üstü emniyet kemeri seçtiyseniz:

 1. Arka tutucuyu açın ve yakayı uygun bir boyuta ayarlayın.
 2. Yavaşça ve yavaşça yakayı köpeğin başının üzerinden geçirin
 3. Baş üstü bir koşum yan tarafa sabitlenir
 4. Köpeğinizin bacağını kaldırın ve sabitleyicinin karşısındaki tarafa koyun.
 5. Kayışları her iki taraftan yukarı doğru çekin ve tokayı köpeğin sırtına kapatın.

Araç Güvenliği İpuçları

Çoğu emniyet kemerinin arkasında, araç içi güvenlik sistemini barındırmak için kullanılabilen özel bir 'D' halkası bulunur.

Köpeğiniz bir sandık içinde seyahat etmeyecekse, araç içi emniyet kemeri sistemleri kullanışlıdır. Araç içi güvenlik sistemleri, kayışa taktığınız bir kayışla birlikte gelir. Araba emniyet kemeri kayıştan geçer. Daha sonra emniyet kemerini normal şekilde bağlarsınız.

Köpeğinizi daima yolcu koltuğunun arkasına arabanın arkasına oturtun. Köpeğinizin arka koltuğun ortasına oturup ön koltukların arasından dışarı bakmasına izin vermeyin. Aniden fren yapmanız gerekirse veya bir çarpışmaya karışırsanız, köpeğin koltuklar arasındaki boşluktan ateş etmesini istemezsiniz.

Araç içi güvenlik sisteminin doğru çalışması için köpeğinizin iyi davranması ve koltukta sessizce oturması gerekir. Yavru köpeğiniz, koşum takımına takılma tehlikesiyle karşı karşıya kalacak şekilde dönmeye veya kıpır kıpır olmaya meyilli ise, köpeğinizi güvenli bir köpek sandığında gezdirmelisiniz.

Favori Küçük Köpek Tasmalarımız

Şimdi favorilerimize geçme zamanı. Aşağıda, 10 favorimize daldık ve hemen hemen her küçük köpek sahibi için onu harika bir seçenek yapan şey için her koşuma kapsamlı bir şekilde bakıyoruz. Yukarıda yaptığımız gibi hızlı bir tavsiyeden hoşlanan biri değilseniz, doğru yerdesiniz!

Aşağıda, en iyi seçimlerimiz ve ardından neden küçük köpekler için en iyi koşum takımı listemizi yaptıklarına dair derinlemesine bir inceleme var.


Rabbitgoo Köpek Koşum Takımı

rabbitgoo Dog Harness, Çekmesiz Hayvan Koşum Takımı…
 • 【BÜYÜK KÖPEK KABLOSU】 - ★ Boyun Çevresi Ölçme: 16.1 '-…
 • 【ÇEKME, BOĞULMA YOK】 - Çekmeyen köpek koşumumuz…
 • 【KULLANIMI KOLAY】 - Bu sorunsuz baş üstü kayışının kullanımı kolaydır ...
 • 【TAMAMEN AYARLANABİLİR】 - Bu ayarlanabilir kayış, 4 kolay ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Rabbitgoo çok satanlardandır ve nedenini anlamak kolaydır. Baş üstü tarzı kayış, siyah, açık yeşil, kırmızı ve turuncu dahil olmak üzere dört şık renkte gelir. Dolgulu tasarım, yürüyüşlerini seven neşeli küçük bir adam olsa bile köpeğinizin çekip boğulmamasını sağlar.

Rabbitgoo, kolay yürüme için iki metal tasma halkasına sahiptir. Ayrıca, köpeğinizin yürüyüşe çıkarken çekmesini önlemek için göğüs klipsi aparatını da kullanabilirsiniz. Bu özellik, köpeğinizi tasmasını çekmeden nazikçe yürümesi için eğitmek için mükemmeldir.

Ekstra kontrol ve rahatlık için, arkada, gerektiğinde yavru köpeğinizi zarardan kaldırmanıza veya minik yavrunuzun arabanıza binmesine yardımcı olmanıza olanak tanıyan bir tutma sapına sahiptir.

'Y' şeklindeki kayış, vücuda uyan kolayca ayarlanabilen dört kayışa, iki boyun kayışına ve iki göğüs kayışına sahiptir. Bu, mükemmel bir uyum için tamamen ayarlanabilir olduğu anlamına gelir ve ayrıca büyümek için bolca yer vardır, bu da yavru köpeğiniz varsa sizin için mükemmel seçimdir.

Rabbitgoo, dayanıklı naylon Oxford kumaştan yapılmıştır ve ayrıca mükemmel rahatlık için yumuşak yastıklama ile doldurulmuştur. Kayış, köpeğinizi sıcak havalarda serin tutan ve köpeğiniz çekerse rahatsızlığı önleyen nefes alabilen bir ağ ile kaplanmıştır.

Süper parlak yansıtıcı şeritler, gündüz ve gece yavrularınızı yürürken güvende ve görünür olmanızı sağlar.


Voyager Step-In Air Dog Koşum Takımı

Voyager Step-in Air Dog Harness - Tüm Hava ...
 • DİKKAT: Boyutlandırma, doğrudan evcil hayvanınızınkiyle aynı DEĞİLDİR…
 • TÜM HAVA DURUMUNDA MESH: Yumuşak, nefes alabilen bir hava ağından yapılmıştır, bu ...
 • REFLEKTİF BANTLAR: Bunun yanlarında iki yansıtıcı bant…
 • ÜÇ GÜVENLİK ÖZELLİĞİ: Kanca ve halka tutturucumuz, toka ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Voyager Air Dog Harness, akıllı siyah ile süslenmiş çok çeşitli parlak renklerde mevcuttur, bu da en sevdiğiniz kıyafetlerle koordinasyonu kolaylaştırır; Moda tutkunu için kasaba hakkında bir zorunluluktur!

Voyager, adım adım bir seçimdir. Çevrimiçi sipariş verirken doğru bedeni aldığınızdan emin olmak için üreticinin beden ölçüsü çizelgesini kullandığınızdan ve köpeğinizi ölçtüğünüzden emin olun.

Rahat, nefes alabilen file kumaştan yapılmıştır ve tüm yıl boyunca kullanım için mükemmeldir. Soluk bir renk seçerseniz ve koşum takımı kirlenirse, rengi tazelemek için çamaşır makinesine koymanız yeterlidir.

Basamaklı tasarım, koşum takımının takılmasını kolay ve hızlı hale getirir; bu, kıvrılan bir yavru köpeğiniz varsa büyük bir avantajdır. Bağlama, güçlü bir Velcro kapatma yoluyla yapılır, böylece köpeğiniz çekse bile, evcil hayvanınızı sürüklenmeyeceğinden emin olarak yürüyebileceğinizden emin olabilirsiniz.

Voyager, uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmıştır ve sizi ve köpeğinizi saatlerce keyifli yürüyüşler boyunca görecek.


PoyPet No Pull Dog Harness

PoyPet Çekmesiz Köpek Koşum Takımı, Şok Önü Yok ...
 • 2018 YENİ SÜRÜM, KULLANIMI SÜPER KOLAY: Bu, çekmeyen köpek koşum takımında ...
 • ÇEKME VE BOĞULMA YAPILMAZ: Öndeki kılavuz köpek koşumumuzda iki sağlam ...
 • RAHAT BİR FIT'İN KEYFİNİ ÇIKARIN: Bu köpek yansıtıcı kayışının çift elastiki vardır ...
 • MAKSİMUM KONFOR, GÜVENLİK VE AYARLANABİLİRLİK İÇİN TASARLANDI: Yastıklı ve ...
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Popüler PoyPet No Pull Dog Harness, kullanımı son derece kolay olacak şekilde yakın zamanda yeniden tasarlandı ve geliştirildi.

PoyPet, takması ve çıkarması kolay, basamaklı tarzda bir koşum takımıdır. Göbek kayışlarında iki kolay takılabilen tokası ve yaka kısmında başka bir kilitlenebilir Hızlı geçmeli tokası vardır. Kayışlar köpeğinize uyacak şekilde ayarlandıktan sonra, onları bir daha değiştirmenize gerek kalmaz.

Güçlendirilmiş dokuma ile iki sağlam metal tasma eki vardır. Ön klips çekmeyi caydırır ve heyecanlı bir köpeği sizinle kibarca yürümesi için eğitmek için mükemmeldir. Yumuşak, nefes alabilen, toksik olmayan örgü kumaştan yapılmıştır ve rahat etmen için yastıklıdır.

Esnek göbek şeritleri, gerginliği emmeye, gerginliği azaltmaya ve köpeğinizin yaralanmasını önlemeye yardımcı olan gerilebilir bir rahatlık sağlar. Büyümeye izin vermek için tamamen ayarlanabilir.

Elinizde iyi hissettiren, ekstra kontrol sağlayan ve aynı zamanda emniyet kemeri köprüsü görevi gören yumuşak dolgulu bir tutamak vardır. Yansıtıcı dikiş, zayıf ışıkta yapılan yürüyüşler sırasında daha fazla görünürlük ve güvenlik sağlar.

Üretici% 100 memnuniyet garantisi verir ve satın alma işleminizden hiç memnun kalmazsanız size geri ödeme yapar.


Metrik ABD Çekme Yok Küçük Köpek Koşum Yelek

Comfort Fit Metric USA 6,3 x 8,8 İnç Köpek…
 • KÖPEK BOYUNUZLA MÜCADELE Mİ? YUMUŞAK, KONFORLU Bir Kolaylığa sahibiz…
 • BİR KÖPEK KAÇIŞ SANATÇISI VAR MI? Evcil hayvan hamesimizde İki Takviyeli ...
 • KOŞULLAR% 100 MEMNUNİYET GARANTİSİ İLE DESTEKLENİR
 • LÜTFEN BEDENE GÖRE KONFOR FIT DONANIMLARIMIZI SATIN ALMAYINIZ…
2020-09-08 için son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılık API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Metric USA No Pull Small Dog Harness Vest, sekiz canlı renkte gelir. Köpeğinizi daha görünür kılmak ve zayıf ışıkta yürürken her ikinizi de güvende tutmak için yansıtıcı şerit avantajına sahip akıllı siyah bir varyasyon da vardır.

Süper rahat yastıklı, baş üstü modeli küçük bir yavru için mükemmeldir. Hızlı açılan bir klipsle takıp çıkarmak çok kolaydır ve tasarım, en kıpır kıpır köpeğin bile kaçabilmek !

Güçlendirilmiş iki 'D' halkası, koşumu tasmanızın üzerine kilitleyerek köpeğinizin dışarıda yürürken size sıkıca bağlı kalmasını sağlar.

Yüksek kaliteli, yıkanabilir kumaşın bakımı kolaydır ve inanılmaz derecede hafiftir.


Gooby - Comfort X Head-in Harness

Gooby Dog Harness - Pembe, Küçük - Rahat X…
 • KÜÇÜK KÖPEKLER İÇİN KÖPEK DONANIMLARI - Gooby’nin Comfort X Donanımı…
 • PATENTLİ ŞOKSUZ X ÇERÇEVESİ - Comfort X Kablo Demeti, ...
 • HAFİF AĞIRLIK - Polyester file vücut ısısını serin tutar ...
 • NOT: Doğru bedeni seçerken, ölçmenizi öneririz ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Gooby koşum takımı, küçük köpekler için özel olarak tasarlanmıştır. Köpeğinizin bedenini ölçerken ve sipariş vermeden önce üreticinin kurallarına uyun.

Gooby, boyun bölgesinin altına yerleştirilmiş göğüs kayışına sahip, böylece köpeği çekse bile boynundaki stresi azaltan patentli, boğulmayan bir tasarıma sahiptir. 'D' halkaları koşumun arkasına yerleştirilerek çekme yörüngesini düşürür ve koşumun yukarı çekilip köpeği boğma olasılığını azaltır.

Köpeğinizin serin ve rahat kalmasına yardımcı olmak için kullanılan hafif, polyester örgü kumaş. Temiz tutmak için çamaşır makinenizde de yıkayabilirsiniz. Hafif kumaş da çabuk kurur.


Downtown Pet Supply Küçük Köpek Koşum Takımı

Downtown Pet Tedarik Çekme Yok, Adım ...
 • UYGUN OLMASI GARANTİSİ:… üzerindeki destek resminde BEDEN TABLOSUNU inceleyin ...
 • KOLAY ADIMLI TASARIM: Bu koşumu zahmetsizce takıp çıkarın ...
 • TOPLAM RAHATLIK: Yastıklı tasarım, kasanızın çekilmesini ve ...
 • SON İÇİN TASARLANDI: Çift dikişli üçlü güvenlik özellikleri ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Downtown Pet Supply Small Dog Harness, küçük köpeğin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

Üretici, köpeğinize uyacağını garanti eder! Yavru köpeğiniz için doğru olduğundan emin olabilmeniz için bir boyut tablosu verilmiştir. Bununla birlikte, bir hata yaparsanız, üretici bunu ücretsiz olarak değiştireceğini garanti eder.

Akıllıca tasarlanmış Velcro ve tıklama düğmeli tutturma sayesinde, basamaklı stil kayışının takılması ve çıkarılması son derece kolay ve hızlıdır. Köpeğinizin boynunu çekmeyi azaltan ve yürürken onu rahat ve sıkı tutan lüks yastığa sahiptir. File kumaş ayrıca nefes alabilir ve çabuk kurur, bu da koşum takımını her türlü hava koşulunda kullanım için mükemmel kılar.

Kumaş çift dikişlidir, Velcro kapatma çok güçlü ve dayanıklıdır ve ağır hizmet tipi metal 'D' halkalar kombinasyonu, köpeğinizi güvenle gezdirmenizi sağlayan çok güçlü bir koşum takımı sağlar.


Pawtitas Pet Yansıtıcı Step-in Köpek Koşum Takımı

Pawtitas Köpek Koşum Takımında Yansıtıcı Adım veya…
 • HAYATININ HER AŞAMASINA UYGUN: Ekstra küçük köpek ...
 • REFLECTIVE HAREKET ÖZELLİKLERİ: Pawtitas yansıtıcı adım ...
 • ERGONOMİK OLARAK TASARLANDI: Köpek koşum takımında bir adım yarattık ...
 • BÜYÜK RENK SEÇİMİ: Hepimizin benzersiz olduğumuzu anlıyoruz, bizim ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

En az 14 güzel renk arasından seçim yapabileceğiniz Pawtitas Pet Yansıtıcı Step-in Dog Harness ile seçim yapmakta zorlanacaksınız.

Pawtitas, çok fazla dolgu içermez ve basit, kayış tarzı, adım atabilen bir koşum takımıdır. Bununla birlikte, birlikte maceralara çıkarken köpeğiniz için kullanımı kolay, hafif ve rahat olmasının yanı sıra yelek koşumunun işlevselliğini sunmak için ergonomik olarak tasarlanmıştır.

Tamamen ayarlanabilir varyant, yavru köpekler ve tüm küçük ırklar için idealdir. Bunu yapmak için kullanılan malzeme, çok düşük ışık koşullarında ortam ışığını yansıtacak şekilde tasarlanmıştır. Bu, siz ve köpeğiniz sabahın erken saatlerinde veya alacakaranlıkta egzersiz yaparken maksimum görünürlük sağlar.


Didog Yumuşak Pazen Yastıklı Köpek Yelek Demeti

Didog Yumuşak Pazen Yastıklı Köpek Yelek Demeti, ...
 • Dikkat - evcil hayvanlarınızı ölçün ve beden çizelgemize bakın ...
 • Etkili Çekme Yok ve Boğulma Yok - Ön D halkası kaynaklıdır ve ...
 • Hızlı Takma ve Hafiflik - Bu koşum takımını kontrol etmek için yalnızca 1 toka, ...
 • Rahat Giyme ve Güvenli Yürüyüş - Yumuşak polar pedler var ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Didog Yumuşak Pazen Yastıklı Köpek Yelek Demeti, yalnızca güzel gök mavisi renkte gelir. Yavru köpeğinize uymuyorsa veya satın aldığınız üründen memnun kalmazsanız, üretici paranızı kelime öbeği olmadan iade edeceğine söz verir.

Baş üstü kayış, köpeğiniz tasmasını çekse bile boğulmayı ortadan kaldıracak şekilde tasarlanmıştır. Ön 'D' halkası, güvenli ve güvenli yürüme için sağlam bir şekilde kaynaklanmıştır. Bu modelin takılması son derece kolaydır, yalnızca bir tokası vardır ve aynı zamanda çok hafiftir ve diğer birçok popüler koşum takımı markasının sadece yarısı ağırlığındadır.

Yumuşacık pedler, süper rahatlık için kuşamın kayışlarının altına yerleştirilmiştir. Köpek çekse bile, bağların köpeğinizi kesmesi olasılığını ortadan kaldırmak için pedler kayışlardan daha geniş olacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır.

Zayıf ışık koşullarında yürürken ekstra görünürlük sağlamak için her kayış boyunca yansıtıcı dikiş bulunur. Taşıma askısı, yüksek kaliteli malzemelerden çok iyi inşa edilmiştir ve size saatlerce yürümeye dayanacak dayanıklı bir ürün sağlar.


Bolux Köpek Koşum Takımı

Bolux Köpek Koşum Takımı, Çekme Önleyici Yansıtıcı…
 • EKSTRA KÜÇÜK KÖPEK DONANIMI: ★ Yaklaşık Ağırlık: 5-10 lbs. Boyun Çevresi:…
 • SÜPER KONFORLU: Çekme basıncı eşit olarak ...
 • SAĞLAM TUTAMAK: Sağlam naylon sap, ...
 • DIŞ MEKAN GÜVENLİĞİ: Köpeğinizin son derece iyi olmasını sağlamak için yansıtıcı kayışlar ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Product Advertising API üzerinden Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Bolux Dog Harness, süper şık bir görünüm için herhangi bir kıyafetle eşleştirilebilecek güzel bir renk yelpazesine sahiptir!

Yelek tarzı seçim, mükemmel dayanıklılık ve uzun ömür için yüksek kaliteli, su geçirmez Oxford kumaştan yapılmıştır. Paslanmaz çelik 'D' halka bağlantı parçaları ve tasarlanmış plastik toka, köpeğinizi çekse bile yürürken size üstün güvenlik sağlar.

Köpeğinizin çekmesi durumunda ortaya çıkan basıncı eşit olarak dağıtarak boğulma ve nefes borusu yaralanmalarını önleyecek şekilde tasarlanmıştır. Yavru köpeğiniz büyüdükçe şekil değiştirse bile mükemmel uyum için kolayca ayarlayabilirsiniz.

Bu koşum takımı, köpeğiniz üzerinde size daha fazla kontrol sağlayan ve size ihtiyaç duyduğunda yavrularınıza yardım eli vermenize olanak tanıyan sağlam bir tutamağa sahiptir. Köpeğinizi gece gezdirmeniz gerekiyorsa veya görüşün zayıf olduğu zamanlarda, Bolux yansıtıcı kayışlarıyla arkanızda.


Sıkça Sorulan Sorular

Rehberimizin bu bölümünde, köpek koşum takımlarının takılması ve kullanılmasıyla ilgili en sık sorulan sorulardan bazılarını yanıtlıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz bilgileri burada bulamazsanız, bize bir e-posta gönderin, size yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız!

S: Koşum takımını köpeğinize bırakabilir misiniz?

C: Evet, evcil hayvanınız evdeyken köpeğinizin koşum takımını takılı bırakabilirsiniz. Bununla birlikte, uzun süre yalnız kalması muhtemel olan yavru ve köpeklerden çıkarılması tavsiye edilir. Çiğnemek de bir sorun olabilir, bu nedenle, eğer yavrunuz bir çiğnemeyse, en iyisi yavru gözetimsiz kaldığında onu çıkarmaktır.

S: Bir köpek yavrusu giyebilir mi?

A: Evet! Yavru köpekler, pratik olarak ilk günden itibaren onları giymeyi öğrenebilirler. Yavru köpeğinizin yeni evine yerleşmek için bir hafta kadar geçirdikten sonra, ona koşum takımını takmayı öğretmeye başlamalısınız.

S: Ne kadar sıkı olmalı?

Y: Her zaman köpeğinizin kemerini oldukça gevşek bir şekilde bağlayarak başlayın, böylece kayması kolay olsun. Yerine geldiğinde, rahat ve sağlam bir şekilde oturması için kayışları sıkabilirsiniz. Tam oturması, köpeğinizle koşum arasına herhangi bir noktada yalnızca iki parmağınızı sığdırabileceğiniz anlamına gelir.

S: Bir emniyet kemeri çekmeyi teşvik ediyor mu?

C: Sadece arkadan klipsli bir kayış, tasmasını takarken çeken veya çok reaktif olan bir köpek için en iyi stil seçimi değildir. Bunun nedeni, arkadan klipsli kayışların köpeğin muhalefet refleksini tetikleyebilmesidir ve bu, köpeği tasmasını geri çekmeye teşvik eder. Bu nedenle, her zaman çekmesiz bir tasarım varyantı seçmelisiniz.

S: Çekmesiz emniyet kemeri nasıl çalışır?

C: Çekme gerektirmeyen kayış, köpeğinizin siz yürürken tasmasını çekmesini önlemek için özel olarak tasarlanmıştır. Çekmesiz bir kayışta klips, klipsin doğrudan arkaya sabitlendiği geleneksel bir modelden farklı olarak öne yerleştirilmiştir.


Çıkarımlar

 1. Bir emniyet kemeri ve tasma kombinasyonu kullanmak çekme ve olası nefes borusu yaralanmalarını azaltır.
 2. Çekmesiz bir model, en etkili stil tasmasını çeken köpekler için.
 3. Emniyet kemerini her zaman doğru taktığınızdan emin olun. Gevşek kayışlar yaralanmalara neden olur.
 4. Çevrimiçi sipariş verirken, doğru bedeni almak için daima üreticinin boyutlandırma kurallarını kontrol edin.
 5. Köpeğinizi veya yavru köpeğinizi koşum takımıyla yürümesi için eğitirken acele etmeyin.
 6. Köpeğinizin koşum takımına alışması için bolca zaman ayırmaya hazır olun.

Son düşünceler

Küçük cins köpeğiniz için en iyi koşum takımını bulmak şüphesiz zor bir iştir. Bir yıldan daha kısa bir süre içinde yanmaya başlayacağınız ucuz bir şeyi satın almak istemezsiniz ve yavrularınızı rahatsız edecek bir şey satın almak istemezsiniz.

Bununla birlikte, yukarıda tartıştığımız koşum takımlarından herhangi biri, yavrularınızı kontrol altında ve tasmalı tutmak için sağlam bir iş yapmalıdır. Bir koşum takımı üzerinde yürümek için antrenman yaparken, küçük yavrunuzu başarıya hazırlamanın zor olması gerekmez. En iyi arkadaşınızı uygun şekilde yürümesi için eğitmeye devam ederken size en iyisinden başka bir şey dilemiyoruz!

Yorumlar