Chihuahualar için En İyi Köpek Kasaları: Derecelendirmeler, İncelemeler ve Kasa Boyutları

Chihuahualar için En İyi Köpek Kasaları: Derecelendirmeler, İncelemeler ve Kasa Boyutları

aranıyor Chihuahua'nız için en iyi köpek sandığı ? bulmak mükemmel boyutta köpek sandığı bira bardağı büyüklüğündeki yavru için zor olabilir. Aslında birçok köpek sahibi, sevgili arkadaşlarını bir sandığa koyma fikrinden hiç hoşlanmaz. Ama treni sandıklamaya başladığınızda, anlayacaksınız. ne kadar faydalı gerçekten öyleler.

Eğitim için, Fido için iyi bir gece uykusu ve sizin için huzur için, Chihuahua'nızın hayatında bir sandığa ihtiyaç duymasının birçok nedeni var. Ancak bir kasa satın almadan önce bütçenizin ne olduğunu, ne tür bir kasaya ihtiyacınız olduğunu ve yavru almak için hangi boyutta . Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı köpek sandığı üreticisi ve modeli vardır, bu da onu daha da kafa karıştırıcı hale getirir.Alıcı rehberimizde şunları bulacaksınız: tüm önemli faktörler malzeme yapısı, bütçe ve daha fazlasını içeren bir satın alma işlemi yapmadan önce düşünmelisiniz. Ayrıca derinlemesine gittik ve en iyi seçimlerimizi inceledik. Chihuahua'nızı mükemmel köpek sandığı bulmaya devam edelim!

Bir Bakışta: Chihuahualar İçin Favori Köpek Kasalarımız

Frisco Küçük Köpek Pet Sandığı Derecelendirmemiz

En iyi değeri

Frisco Çift Kapılı KasaChewy.com'da görüntüle Küçük Boy Midwest iCrate Derecelendirmemiz

Popüler Seçim

Midwest iCrate Küçük Boy

Chewy.com'da görüntüle Günlük Ev Ahşap Küçük Sandık Derecelendirmemiz

Dekoratif SeçimGünlük Ev Ahşap Sandık

Amazon.com'da görüntüle

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıklamak sizi ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Chewy.com veya Amazon.com'a götürecektir. Bir satın alma yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden bir komisyon kazanırız.

İçindekilerAlıcı Rehberi

Seyahat Sandığında Chihuahua

Bir satın alma yapmadan önce, boyutla birlikte ihtiyacınız olan sandık türünü düşünmek isteyeceksiniz.

Chihuahua'nız için en iyi köpek sandığını nasıl seçeceğinizi tam olarak anlamak çok önemlidir. Küçük bir köpek için en iyi seçim ne olabilir? başka biri için uygun olmayabilir . Atlamadan ve favorilerimizi gözden geçirmeden önce, bira bardağı büyüklüğündeki yavrularınız için en iyi seçeneği nasıl seçeceğinizi bilmeniz için derinlemesine bir satın alma rehberi derledik.

Sandık Amacı

Öncelikle kendinize sorun bu sandık ne için ? Bu sebep, ne tür bir sandık seçeceğinizi belirleyecektir. Uyuyabileceği ve dinlenebileceği bir yer varsa, basit bir kablolu sandık seçebilirsiniz. Ya da sandık işlevi gören, ancak daha çok mobilyaya benzeyen daha şık bir mobilya sandığı tercih edebilirsiniz.

Seyahat içinse, taşınabilir ve taşıması kolay, yumuşak kenarlı bir sandık seçmek isteyeceksiniz. Bir araba için mükemmel sandık ideal olarak çarpışma testi yapılacaktır . Köpeğinizle sık sık uçuyorsanız, standart bir tel köpek kasasından farklı gereksinimleri olan Havayolu onaylı bir seyahat taşıyıcı veya köpek kulübesi aramanız gerekir.Sandık İnşaatı

Çoğu Chihuahua büyük köpekler değildir. Bu, yavrularınızın muhtemelen bir süper güçlü sandık kıyasladığımızda Alman Çoban Köpeği için alacağınız sandık . Ancak aynı şekilde bu, kötü tasarlanmış ve ucuza inşa edilmiş bir sandıkla yetinebileceğiniz anlamına gelmez. Chihuahua'lar alıngandır ve dışarı çıkabileceğini anlarsa muhtemelen çıkar. Yani ihtiyacın var kaliteli bir sandık bu onu güvende tutacak ve kötü davranışlardan kaçınacaktır.

Metal bir sandık arıyorsanız, arayın sağlam ve sağlam bir sandık Bu, kendisini 'ağır hizmet' olarak tanımlar. Çoğu sandıkta, yerine kayan klipsler bulunur. Metal kasalar genellikle katlanabilirdir, bu da onu taşıyabileceğiniz anlamına gelir. Pek çok kasa ayrıca çıkarılabilir bir tepsi ile gelir, bu da tel ile karşılaştırıldığında daha rahat ve temizlemesi kolay hale getirir.

Ayrıca erişim hakkında da düşünmeniz gerekir. Bazı kasalar tek bir giriş noktasıyla gelir, ancak bazıları çift ​​kapı. Çift kapılar bu kasayı araçlarda kullanacaklar ve ev kullanımı için daha kolay konumlandırma yapacaklar için idealdir. Yumuşak kenarlı bir sandık seçerseniz, ekstra güvenlik için cırt cırt yerine fermuarlı kilitli bir erişim penceresi arayın.

sandık Boyutu

Söylendiği gibi, Chihuahuaların çoğu küçüktür . Aldığınız sandığın boyutu, mutlu bir Chi'nin anahtarıdır. Çok küçükse, rahatsız hissedecek ve içine girmeyecektir. Aynı şekilde, eğer çok büyükse, kendini güvende hissetmeyecek veya onu güvenli alanı olarak görmeyecektir. Bunun yerine, ona yeterince büyük bir alan gibi davranacak. o yaramaz olmak , ve belki de onu kaka alanı olarak kullanıyor.Tipik bir Chihuahua, yalnızca altı kilo ağırlığa sahip olacak ve yalnızca sekiz inç boyunda ölçecek. Ancak, sandığınızı sipariş etmeden önce Chi'nizi ölçtüğünüzden emin olun; her ürünün de kendi boyut özellikleri olacaktır. Köpeğiniz küçük değilse, genellikle küçük boyutlu bir sandık, yavrularınız için doğru boyutta olacaktır. Küçük kasalar koşuyor en az 24 inç uzunluğunda .

Sandık Konforu

Konfor da bir dikkate alınması gereken temel faktör . Aşağıdaki önerilerimizden bazıları, rahat bir köpük, polar astarlı yatak ile birlikte gelir. Ancak bazıları bunu yapmaz ve küstah Chihuahua sert plastik bir taban üzerinde durmak istemeyecektir. Ayrıca bunu yapması da sağlıklı değil. Sandık bir tabanla gelmiyorsa, bir sandık içine kaydırmak için basit yatak .

Chihuahualar İçin Favori Kasalarımız

Sandık İçinde Küçük Chihuahua Köpeği

Aşağıda, her boyuttaki Chihuahuas için favori köpek kasalarımız bulunmaktadır.Umarım, şimdi bir çok daha iyi fikir Chihuahua'nız için nasıl bir sandık seçeceğiniz hakkında. Bu sonraki bölümde, Chihuahua'nın daha küçük gövdesi için ideal olan favori köpek kasalarımızı vurgulayacağız.

pug vs fransız bulldog

Köpeğiniz daha gençse, en iyisi bir sandığa bakmanın en iyisi olduğunu unutmayın. bölücü ile donatılmıştır. Bu, onları gençken ve aynı zamanda olgunlaştıkça kullanmanıza izin verecektir. Her bir köpek sandığına (belirli bir sırayla) ve neden favori listemizi oluşturduklarına daha ayrıntılı bir göz atalım.

köpeğe peynir verilir mi

Frisco Çift Kapılı Tel Kasa

Frisco Küçük Çift Kapılı Köpek Sandığı
 • Bütçe dostu.
 • Bölücü paneller ile birlikte gelir.
 • Ön ve yan çıkışlar.
 • Alet gerektirmeden montajı kolaydır.
 • Dayanıklı ve çıkarılabilir plastik tava.
 • Katlayın ve yapıyı taşıyın.
 • Güvenlik için yuvarlatılmış kenarlar.
Chewy.com'da görüntüle

Bu tel sandık geldikleri kadar basittir, ancak süper sağlam ve sağlamdır. Daha kalın metalden yapılmış, Frisco'nun ağır hizmet seçeneğidir. Bu, onu kendi haline bıraktığınızda kaçışını iyi yapmayı seven süper küstah Chihuahua için idealdir. Tel, siyah bir elektro kaplama ile kaplanmıştır, bu da onu daha dayanıklı ve daha uzun süre dayanacak şekilde yapılmıştır.

İki kapısı vardır, bu nedenle her ikisi de güvenli kilitleme ile evinizdeki hemen hemen her alana sığar. Bu sandık bir ayırıcı panel ile birlikte gelir ve ayrıca kolay temizlik için çıkarılabilir bir plastik tepsiye sahiptir. Montajı kolaydır ve herhangi bir alete ihtiyacınız yoktur. Ve onu daraltabilir, yerine tıklayabilir ve ihtiyacınız olan her yere götürebilirsiniz ve ayrıca bir tutamağı da vardır.Severiz bu sandık, büyüdükçe boyutunu ayarlamanıza izin veren bir ayırıcı panel içerir. Bu onu yavru Chihuahualar için harika bir ilk seçenek yapar.


MidWest iCrate Çift Kapılı Kasa

Midwest iCrate Büyük
 • Çift kapılı erişim.
 • Tasarım katlayın ve taşıyın.
 • Güvenli cıvata mandalları.
 • Kolay temizlenebilir tepsi.
 • ABS plastik seyahat kolları.
 • Güvenlik için yuvarlatılmış köşeler.
 • Kurulum için alet gerekmez.
Chewy.com'da görüntüle

Bu, çift kapılı kurulum da sunan başka bir kablolu sandık. Yani, hangi alana sığdırmak isterseniz isteyin, sorunsuz bir şekilde girip çıkabilecektir. Ama bu sadece bir sandık değil, tüm shebang'ı sunuyor. Bu, yeni Chihuahua köpek yavrusu ile yeni kurulum yapıyorsanız, bu harika ve kullanışlı bir seçenek.

Bu ürün aynı zamanda bir yıllık sınırlı garantiye sahiptir, böylece içerdiği her şeyin kaliteli olduğundan emin olabilirsiniz. Yatak muflon astarlıdır, yani patilerinde ve burnunda sıcak hissettiren süper yumuşak bir rahatlık sunar. Ve sandık kapağı, çoğu köpeğin can attığı ekstra bir güvenlik katmanı sağlar. Her ikisi de kolay temizlik için makinede yıkanabilir.

Severiz bu sandık size tüm seti sunuyor - sandık, sandık örtüsü, iki takılabilir kase ve iç polar yatak.


Petmate Yumuşak Taraflı Katlanır Kasa

Petmate Köpek Sandığı Yumuşak Taraflı
 • Bütçe dostu.
 • Yumuşak kenarlı yapı.
 • Kapalı ve açık oyun için idealdir.
 • Seyahat ve uzaktan kurulum için harika.
 • Saniyeler içinde kurulur.
 • Suya dayanıklı kumaş.
 • File havalandırma, yavrularınızı serin tutar.
Chewy.com'da görüntüle

Bu sandık, Chihuahua'nızla seyahat etmek için ideal hale getiren yumuşak bir seçenektir. Kolaylık sağlamak için üstte bir tutamağa sahiptir ve kolay taşıma için bir taşıma çantasına katlanır. Hem içeride hem de dışarıda ağır hizmet tipi malzemeden yapılmıştır, böylece onu taşırken güvende hissedecektir. Malzeme aynı zamanda suya dayanıklıdır, yani yağmur yeni saç modelini aşamaz.

Taban köpükten yapılmıştır ve rahatlığı için polar astarlıdır. Her iki tarafta kapaklı ağlı bir pencere paneli vardır. Chihuahua'nızın çok havasız hissetmesini önlemek için iklim kontrolü için idealdir. Ayrıca, tüm seyahat temelleri için ince saklama ceplerine ve sağlamlık için dört temel kazığa sahiptir. Kapısı da onun güvenliği için fermuarlıdır.

Severiz bu sandık suya dayanıklı malzeme ve dört zemin kazığı ile yapıldı. Chi'lerini kamp veya plaj gibi maceralara götürmeyi sevenler için mükemmel bir seçenek.


Guardian Gear Yumuşak Taraflı Kasa

Guardian Gear
 • Bütçe dostu.
 • Maksimum havalandırma ile tasarlanmıştır.
 • Rahatlık için koyun derisi mat.
 • Depolama için yanlarda cepler.
 • Makinede yıkanabilir.
 • Kapalı ve açık oyun için mükemmel.
 • Suya dayanıklı kabuk.
Chewy.com'da görüntüle

Bu, iki tonlu güzel bir renk şemasıyla gelen başka bir yumuşak kenarlı sandık seçeneğidir. Ancak malzeme sadece güzel değil, aynı zamanda naylondan yapılmış ve tel çerçeveli, bu da onu ağır hizmet tipi bir sandık yapıyor. Malzeme suya dayanıklıdır ve nemli bir bezle temizlenmesi kolaydır. Köpük taban, üstün konfor için suni koyun derisi ile kaplanmıştır ve yatak örtüsü makinede yıkanabilir.

Her iki tarafta da geniş bir ağ penceresi vardır, bu da Chi'nizi rahat tutmak için havalandırmayı kontrol edebileceğiniz anlamına gelir. Giriş penceresi, kontrolünüz için sıkıştırılabilir. Depolama için iki cep ve onu taşımanız için güçlü bir tutamaç vardır. Bu yumuşak kenarlı sandık, sınırlı bir ömür boyu garanti ile gelir. Bu, en iyi malzeme ve işçilikle yapıldığından emin olabileceğiniz anlamına gelir.

Severiz Bu yumuşak kenarlı sandık, moda bilincine sahip Chihuahua için parlak renklerde geliyor.


Günlük Ev Ahşap Köpek Sandığı

Günlük Ev Ahşap Köpek Sandığı
 • Çiğnemeye dayanıklı yapı.
 • Bitiş masası stili.
 • Beş farklı renk kombinasyonu.
 • Birden fazla boyut mevcuttur.
 • Tel kasalardan daha iyi görünüyor.
 • Gerçek, masif ahşaptan yapılmıştır.
 • Kolay montaj.
Amazon.com'da görüntüle

Bu, evlerinde kasa görmekten hoşlanmayan, ancak kasaya ihtiyaçları olduğunu bilen Chihuahua sahipleri için en iyi seçenektir. Bu sandık, stili işlevle birleştirir ve birlikte Chi'nizin başını dinlendirmesi için rahat bir sandık oluşturur. Masif ahşap kaplama ve metal çubuklardan yapılmıştır. Kapı menteşelidir ve tamamen kayar, yani dışarı çıkmaz.

Şık ve sadedir ve her dekora uyum sağlar ve siyah veya beyaz renkte gelir. Bir sehpa olarak da ikiye katlanır ve ağırlığı 300 pound'a kadar çıkabilir. Masif ahşap ile nemli bir bezle kolayca silinebilir. Chi'nizin yatağını içine kaydırın, geceyi şık ve konforlu bir şekilde uyuyacak. Kurmanız için araçlar dahildir ve oldukça büyük olmasına rağmen, klostrofobik olan Chi'lere esneme alanı verir.

Severiz Bu kasanın ev mobilyası gibi görünmesi onu ev için şık bir seçenek haline getiriyor.


Sıkça Sorulan Sorular

 • Chihuahua'mı sandıkta eğitmek iyi bir fikir mi?

  Evet, sandık eğitimi tüm köpekler ve aileleri için faydalı bir araçtır. Sadece Chihuahua'nıza gidecek kendi alanını vermekle kalmaz, aynı zamanda ayrılık kaygısından muzdarip köpeklerde kaygıyı azalttığı da bilinmektedir. Chihuahua da bu köpeklerden biridir. Ayrıca onu evde yalnız bırakmak zorunda kaldığınız zamanlar için size huzur verir.

 • Bir sandık için Chihuahua'mı nasıl ölçebilirim?

  Boyutlar tipik olarak inç olarak verilir ve uzunluk, genişlik ve yükseklik ile temsil edilir. İdeal uzunluk ölçüsünü elde etmek için, Chihuahua'nızı burnunun ucundan kuyruğunun tabanına (kuyruğunun ucuna değil) kadar ölçün ve iki ila dört inç ekleyin.

  Yüksekliğini ölçmek için, alt kısmı yere gelecek şekilde oturmasını ve patilerinden başının üstüne kadar ölçmesini sağlayın. Yine, iki ila dört inç ekleyin. Pek çok kasanın da bir ağırlık limiti vardır, ama neyse ki endişelenecek sadece birkaç kilonuz var.

 • Bu kasaları uçaklara alabilir miyim?

  Potansiyel olarak. Ancak, her havayolunun kendi sandık kılavuzu olacaktır, bu nedenle Chihuahua'nıza bir koltuk rezervasyonu yaptırmadan önce onlarla görüşmelisiniz. Çok seyahat ediyorsanız ve Chi'niz size katılacaksa, bir sandık satın almadan önce favori havayolunuzun rehberliğini kontrol etmek isteyebilirsiniz. Bir kaç tane var Havayolu Onaylı köpek taşıyıcıları çoğu havayolu güvenlik standardını karşılayacak.

 • Kasaları istifleyebilir misin?

  Hayır. Küçük Chihuahua ile bile kasaları istiflememelisiniz. Kazalar olur ve evde kimse olmadığında meydana gelirse, Chihuahua'nız için ölümcül bir hata olabilir. Bu nedenle, lütfen asla kasaları istiflemeyin.

 • Chihuahua'm bir sandıkta ne kadar kalmalı?

  Chihuahua'nızı asla birkaç saatten fazla bir sandığa koymayın. Aksi takdirde, endişelenecek ve eğitimine harcadığınız tüm zaman ve çabayı mahvedecektir.

Son düşünceler

Umarım, Chihuahua sandık kılavuzumuzu okuduktan sonra, artık doğru sandık nasıl seçilir Chihuahua'nız için. Tel sandıktan yumuşak kenarlı sandığa, bir sandık mobilya parçasına kadar, burada her Chi ve her sahip için bir şeyler var.

Sandık eğitimi tavsiyemize uyduğunuzdan emin olun ve kısa sürede ona aşık olacaktır. Doğru sandık onun günlük hayatını değiştirebilir. Yavrularınıza tadını çıkarabilecekleri kendi alanlarını sağlayacaktır. Doğru sandık da olacak yavrularınızın kaygı potansiyelini azaltın her gün ayrılmanız gerektiğinde.

Yorumlar