Yavru Köpek Kulübenizin İçinde İçin En İyi Köpek Sandık Yatakları, Pedleri ve Paspasları

Yavru Köpek Kulübenizin İçinde İçin En İyi Köpek Sandık Yatakları, Pedleri ve Paspasları

Evden çıktığınızda köpeğiniz gününün çoğunu geçirir sandıklarında . Bu nedenle, dört ayaklı arkadaşınızı mutlu ve sağlıklı tutmak için rahat ve rahat bir sandık yatağına yatırım yapmanız çok önemlidir.

Köpeğinizin sandığı için doğru yatağı bulmak, internete atlayıp bir yatak satın almak kadar kolay değildir. Yavrularınızın sandıklarında zaman geçirirken onu yok etmemesi için eşit parçalarda rahat ve dayanıklı bir şey isteyeceksiniz.Bu makalede, her tür ve büyüklükteki köpekler için en iyi köpek sandık yataklarını inceleyeceğiz - böylece siz yokken tüylü arkadaşınız rahatça dinlenebilir. Sık kullanılanlarımıza bir bakışta ve ardından ayrıntılı bir satın alma rehberine göz atalım.

Bir Bakışta: Favori Sandık Yataklarımız

Not: Yukarıdaki bağlantılara tıkladığınızda, ek ürün bilgileri ve müşteri incelemeleri alabileceğiniz Amazon.com'a yönlendirilirsiniz. Bir satın alım yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Crate Pad Satın Alma Rehberi

En iyi köpek sandık yataklarını satın alırken hangi markaların paranıza değer olduğunu bilmeniz yeterli değildir. Yavru köpeğiniz için en iyi değeri elde etmek istiyorsanız, ürünün köpeğinizin ihtiyaçlarına ve tercihlerine uyması için neye dikkat etmeniz gerektiğini bilmeniz gerekir.

Köpeğinizi her kasaya koyduğunuzda, rahat ve güvenli olduğundan emin olmanız gerekir. İdeal sandık paspasını ararken bunlar iki önceliğiniz olmalıdır. Aksi takdirde köpeğiniz sandıkta olmak istemeyecek ve köpeğinizi taşıma zamanı geldiğinde ciddi baş ağrısına neden olacaktır. Köpeğinizin boyuna, ağırlığına ve cinsine hitap eden bir paspasa yatırım yapmanız bu yüzden çok önemlidir.

Köpeğinizin sandık yastığı hakkında bilinçli bir karar vermenize yardımcı olmak için, bir sandık için alışveriş yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli özelliklerden bazılarının bir listesini hazırladık. Bu şekilde, çamaşır makinenize sığmayacağı için iade için geri göndermeyeceksiniz veya yavrularınız yanlışlıkla zayıf dikişinde bir delik açacaktır.Boyut

Sandık altlığının boyutu, herhangi bir müşteri için önemli bir faktördür. Gerçek şu ki, eğer bir Pomeranian'ınız varsa, muhtemelen bir Labrador için aynı sandık matını düşünmeyeceksiniz. Başka bir değerlendirmeden önce, köpeğinizin büyüklüğünü ve paspasın uzunluğunun ve genişliğinin onlar için uygun olup olmadığını düşünmelisiniz.

Garip bir ürün iadesini önlemek için (bize güvenin, oradaydık), köpeğinizin sandığını her zaman ölçmelisiniz. Bu şekilde, satın almadan önce uygun olup olmadığını bileceksiniz. İdeal olarak, köpeğinize sandığın kenarı ile şilte arasında yaklaşık bir inçlik 'kıpırdatma odası' vereceksiniz.

Kalınlık

Köpek sandığının ne kadar rahat olduğu, büyük ölçüde yatağın ne kadar kalın olduğunun bir sonucudur. Bazı köpekler için, fazladan bir inç dolgulu, kabarık, yoğun bir yatak, yatağı sevip sevmemesi arasında belirleyici faktör olacaktır.Deneyimlerimize göre, çoğu köpek hafızalı köpüğü sever. Hafızalı köpük tabakası içeren bir sandık yatağı bulabilirseniz, köpeğinizin kasasını her açtığınızda sandığına koştuğunu görmekten çok memnun kalacaksınız - işte bu kadar seviyorlar. Ayrıca, ekstra bir yastık tabakası özellikle şunlar arasında takdir edilecektir. kemik veya eklem sorunları olan yaşlı köpekler osteokondrit gibi.

Sıcaklık

Köpeğinizin kasasında asla aşırı ısınmasını istemezsiniz. Bu nedenle, yaşadığınız iklime uygun bir sandık pedi seçmeniz çok önemlidir. Genel olarak, daha pelüş ve yumuşak şilte ısıyı daha fazla yalıtır ve yavrularınızı sıcak ve rahat tutar. Ancak diğer yandan ince bir yatak, sıcak yaz aylarında serin tutabilir.

Gücü

Köpeğinizin sandık yatağının birkaç yıl dayanmasını istiyorsanız, malzemelerin ne kadar dayanıklı olduğunu düşünmeniz gerekir. Köpekler paspaslarıyla biraz sıyrılma eğilimindedir, bu nedenle paspas üzerindeki dikişin güçlendirilmiş olup olmadığına veya kumaşın (genellikle pamuk veya pazen) 'yırtılmaya karşı dayanıklı' olup olmadığına bakmalısınız. Bu özellikle doğrudur. oyuncakların en zoru şu anda senin evinde yaşıyor!

En Çok Seçimlerimiz

Yavru köpeğiniz için doğru sandık yatağını seçmek şaka değil. Köpeğinizin her gün o yatağa vereceği suistimale karşı koyacak bir şeye ihtiyacınız var. Ayrıca, potansiyel olarak yıkıcı bir yavruya dayanabilecek veya en azından çiğnemeyi ve yıkıcı davranışları teşvik etmeyen bir şey olması gerekir.Piyasadaki en sevdiğimiz köpek sandık pedlerinden bazılarına bir göz atalım. Merak etmeyin, burada önyargı yok, çünkü küçük yavrular için St. Bernard’a ve aradaki her şeye uygun sandık pedlerini tartışmak için tüm ürün serisine derinlemesine bir dalış yapacağız.


JoicyCo Köpek Yatağı Sandık Pedi

JoicyCo Büyük Köpek Yatağı Sandık Mat 42 inç ...
 • Premium Kürklü Polar ve Dayanıklı Malzeme: ...
 • Büyük Köpekler için Köpek Yatakları Gümrükleme: Kumaş Polar Paspaslarımız% 100…
 • Kaymaz Köpek Sandığı Altlığı: Kaymaz Alt Tasarım ...
 • 42 inç Köpek Paspası: Büyük Boy, Barınak (Hap) Sınırlamaları, Şık ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

JoicyCo Dog Bed Crate Pad, minimalist bir tasarıma ve kalın, nefes alabilen pamuklu bir yapıya sahiptir. Birlikte, tüylü arkadaşınız için şık ve rahat bir sandık pedi oluşturmak için birleşirler. Ayrıca makinede yıkanabilir olması, bakımını ve bakımını çocuk oyuncağı haline getirir.

Bu sandık pedinin gerçekten aldığını görünce şaşırdık. daha yumuşak yıkandıktan sonra. Üreticinin tescilli teknolojisi sayesinde, JoicyCo sandık pedi bir çamaşır makinesine konulduğunda yumuşar ve dokunulduğunda yumuşar. Bu, üç yaşındaki Beagle'ımız için hoş bir sürpriz oldu.Güvenlik bilincine sahip alışveriş yapanlar, JoicyCo sandık pedinin, çoğu sıradan pedden daha güvenli olmasını sağlayan yerleşik kayma önleyici teknolojiye sahip olduğunu bildiklerinde rahatlayacaklar. Parke zeminlerde, seramik zeminlerde ve beton garaj zeminimizde test ettikten sonra, tüm yüzeylerde iyi çalıştığını (kaymadan veya kaymadan) bulduk.

Genel olarak, bu sandık pedi hakkında genel olarak olumlu bir fikrimiz var ve sahiplerine tavsiye ederiz. Husky gibi orta boy köpekler yatakları ve pedleri çabuk yıpratma eğilimindedir. Elimizde tuttuğumuzda, bunun, değiştirmemiz gerekmeden önce bize birkaç yıl kullanım sağlayacak kaliteli bir ped olduğunu biliyorduk.

Severiz tüm yüzeylerde yavrularınız için güvenli hale getiren kaymaz teknoloji. Çoğu mattan daha kalın olduğundan ekstra büyük köpekler için uygundur. dev kasalarda . Takviyeli pamuğu, kullanıldıkça malzemede yırtılma ve deliklerin oluşmasını da engeller.
Milliard Kapitone Ortopedik Yatak

Milliard Premium Ortopedik Hafızalı Köpük Köpek…
 • KONFOR - Milliard 4 'Köpek Yatağı mükemmel bir kombinasyon sunar ...
 • KALİTE - Dayanıklı malzemelerden ve üstün işçilikten üretilmiştir ...
 • KOLAYLIK - Yıkanabilir kılıf fermuarlar çıkarır ve yıkamaya gider ...
 • TEST EDİLDİ - Kapağın alt tarafındaki lastik kulplar ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Köpeğinizin konforu ile tasarlanan Milliard Kapitone Ortopedik Yatak, köpek yatağı form faktöründe yumuşak, yastık yüzeyli bir yatağı andırır. Çeşitli köpek ırkları için üç boyutta mevcut olan Milliard Quilted, bugün piyasada bulunan birkaç ultra premium sandık yatağından biridir.

Bu sandık yatağını ambalajından ilk çıkardığımızda, üzerine kendimiz koymak istedik. Bu yüzden bu yatak rahat ve yumuşaktır. Hepsinden iyisi, kutuda bu yatağın% 100 Para İade Garantisi ile geldiğini ve değer odaklı alışveriş yapanlar için güvenli bir bahis olduğunu belirten bir uyarı gördük.

Bu sandık şilte ile yanlış gitmek zor. Diğer bazı önde gelen markaların aksine, Milliard, köpeğiniz ne kadar büyük olursa olsun, en üst düzeyde konfor sağlamak için burada fazladan yol kat etti. 47 inç x 29 inç X-Large boyutunu seçerseniz, büyük bir tazı kolayca sığdırabilirsiniz. Bu, onu büyük köpek sahipleri için çekici bir seçenek haline getirmelidir.Köpeğinize biraz lüks çekicilikle en iyi konforu sunmak istiyorsanız, genel olarak bu yatağı düşünmenizi öneririz. Kalınlığı ve yoğunluğu nedeniyle çamaşır makinesinden geçirilmesi daha zor olsa da, konfor ve uyku kalitesi söz konusu olduğunda gerçekten türünün tek örneği bir yataktır.

kabarık Alman kurdu

Severiz Yapısına göre bu pedin inanılmaz derecede kalın ve rahat olması. Kapak kolayca çıkarılır, böylece ped temizlenebilir. Ayrıca büyük ırkları barındıracak kadar büyüktür Sandıklarındaki Golden Retriever'lar gibi ve diğer birçok büyük ırk.


Hero Dog Kaymaz Yatak

Hero Dog Büyük Köpek Yatağı Sandık Pad Mat 42 İnç ...
 • Üstün kaliteli köpek yatağı: Köpek minderi, birinci sınıf yapağıdan yapılmıştır ve ...
 • % 100 Makinede Yıkanabilir köpek sandık pedi: Büyük köpek yatağı tamamen ...
 • Kaymaz köpek sandığı paspası: Bu köpek uyku yatağı bir ...
 • Dış mekan ve iç mekan dostu köpek yatağı: Bu matı kullanabilirsiniz ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Adından da anlaşılacağı gibi, Hero Dog Anti Slip Yatak, bir ana prensip göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır: köpeğinizin yaşamı boyunca maruz kaldığı kayma ve düşme sıklığını azaltmak. İnce profili, rahat ve güvenli bir fikstür için zemini sıkı sıkıya sararak, köpeklerinin güvenliğini sağlamak için fazladan mesafe kat etmek isteyen köpek sahipleri için kolay bir seçimdir.

55 poundun altındaki köpekler için ideal olan Hero Dog Anti Slip Yatak, mobilyalarını örtmek ve çizilmelere veya yırtılmalara karşı korumak için bir ped isteyen köpek sahipleri için hoş bir ek olarak gelmelidir. Bu sandık pedi çok yönlüdür, çünkü sandıkta yere atılabilir veya bir arabanın arka koltuğunda, oturma odası zemininde veya ihtiyaç duyulan her yerde kullanılabilir.

Piyasada Labrador'umuzu tatmin edebilen birkaç ürün var. Bununla birlikte, Kahraman Köpek sandık pedi bunlardan biriydi. Mükemmel tasarımı ile Kahraman Köpek, köpeğimiz için rahatlık ve bize güvenlik sağlayarak her iki dünyanın da en iyisini yaratmayı başardı.

Daha önce sandık pedlerinde daha iyi dokular hissetmiş olsak da, günün sonunda satın alma işlemimizden tamamen memnun kaldık. Köpeğimiz üzerinde yatmaktan mutluysa, biz de mutluyuz! Yavru köpeğiniz için güvenliği ve rahatlığı en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız, bu ince, yerden kavrayan ped sizin için en iyi seçenek olabilir.

Severiz Bozulma belirtileri oluşmaya başlamadan önce bu pedin defalarca yıkanabileceği. Ayrıca daha fazla güvenlik ve emniyet için zemini sıkıca kavrıyor. İnce bir kasa yastığı için yumuşak bir tasarıma sahiptir ve tek renkli tasarım çoğu odada iyi uyum sağlar.


AmazonBasics Yastıklı Destek Yatağı

AmazonBasics Faux-Sherpa Yastıklı Hayvan Desteği…
 • Kasalar, taşıyıcılar ve diğer evcil hayvan evleri için tasarlanmış evcil hayvan yatağı
 • Yumuşak polar kılıf ve rahat polyester yastık
 • 36 inç uzunluğa kadar çoğu kasaya uyar. Makinede yıkanabilir
 • Evcil hayvanların başlarını dinlemesi için rahat kenar
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Herkesin lüks bir köpek sandık yatağına ihtiyacı yoktur. Bunu yapmayanlar için AmazonBasics Yastıklı Destek Yatağı aradığınız ürün olabilir. 35 ila 46 inç arasında değişen boyutlarda mevcut olan AmazonBasics sandık yatağı, hem büyük köpekler hem de kucak köpekleri için uygun olan kalın ve pelüş bir yataktır.

Kahverengi bir iç ızgara ve bej bir dış bölüm ile yatak, stil açısından oldukça sadedir. Bununla birlikte, estetik çekiciliğinden yoksun olanı rahatlıkla telafi ediyor. Bu sandık pedi, genellikle çok pelüş, kalın ve sıcak olduğu için, birden fazla dizilişimiz olduğunda köpeklerimizin koştuğu ilk yerdir. Bu nedenle sıcak bir iklimde yaşıyorsanız ideal bir sandık yastığı olmayabilir.

Bu sandık pedinin kalınlığı, muhtemelen bu ürünü aldığınızda aklınızda göze çarpacak ilk şeydir. Bazı makineli yıkayıcılar için biraz fazla ağır olsa da, doğru katlarsanız hemen hemen her makineye sığar. Bununla birlikte, kokuları ve nemi uzaklaştırıyor gibi görünüyor, bu nedenle aylarca yıkanmadan bırakılmadıkça kötü kokmama eğilimindedir.

Bize göre, dört ayaklı arkadaşınız için hiç süslü bir mobilya parçası istemiyorsanız, AmazonBasics Bolster Bed sizin için olabilir. Bu üründe gösteriş yok. Bununla birlikte, konfor ve güvenlik söz konusu olduğunda işi bitiriyor gibi görünüyor ve gerçekten bundan daha önemli bir şey var mı?

avustralya çoban karışımı

Severiz Bu bütçe dostu yastık pedinin her büyüklükteki köpek için uygun olan devasa bir yüzey alanına sahip olduğu. Diğer markalara göre daha ekonomiktir ve ayrıca daha kolay taşıma için inanılmaz derecede hafiftir. Yavru köpeğinizle daha uzun yolculuklar için SUV'nizin arkasına koymak için mükemmel bir yatak.


Mora Pets Ultra Yumuşak Pet Yatak

Mora Pets Ultra Soft Pet (Köpek / Kedi) Yatak Paspası…
 • 【SIKICI RENKLER YOK】 - Sevimli evcil hayvan yatağımız geliyor ...
 • 【GÜZEL UYKU GERÇEKTİR】 - Köpekler için yumuşak ve düz evcil hayvan yatak paspası ...
 • 【SEYAHATİ DAHA KOLAYLAŞTIRIR】 -Bu köpek yatağı veya kedi yatağı…
 • 【MAKİNE YIKANABİLİR VE DAYANIKLI】 - Makinede nazikçe yıkayın ...
2020-09-07 ile ilgili son güncelleme / Amazon Ürün Reklamcılığı API'si aracılığıyla Tüm Görseller ve Bağlantılar

Yukarıdaki bağlantıya tıklarsanız ve bir satın alma işlemi yaparsanız, size hiçbir ek ücret ödemeden komisyon kazanıyoruz.

Mora Pets'teki evcil hayvan uzmanları tarafından üretilen Mora Pets Ultra Yumuşak Evcil Hayvan Yatağı, günümüzde mevcut olan en sevimli ve en peluş köpek yataklarından biridir. Bazı rakip yatakların aksine, sıkıcı, pastel renkler arasında seçim yapmanız gerekmeyecek, çünkü Mora Pets yatak, her biri farklı bir kişilik tipine hitap eden dört canlı tasarıma sahip.

Birinci sınıf bir sandık yatağından beklediğiniz gibi, bu ürün makinede yıkanabilir ve kurutucuya bir tutamla atılabilir (tercihen havayla kurutulsa da). Yatağın üstünde renkli pazen, altta ise gün boyunca uyumak veya tembellik yapmak için yumuşak bir polar yastık bulunur.

Bu sandık yatağını ambalajından ilk çıkardığımızda, yatağın ne kadar rahat ve yumuşak olduğunu hissettiğimizde şok olduk. Ayrıca, kolayca katlanarak yuvarlanmış bir forma dönüşür, böylece herhangi bir güçlük çekmeden arabaya ve arabadan taşınabilir.

Son olarak, çok fazla tüy döken evcil hayvanlarınız varsa bu sandık yatağına bir şans vermenizi öneririz. Yatağın yapıldığı yün malzeme saça dayanıklıdır, bu nedenle tüyleri yolmak için saatler harcamanıza gerek kalmaz. Bu nedenle dökülme eğilimi olan küçük veya orta boy evcil hayvanlarınız varsa bu yatağı düşünmeniz gerektiğini düşünüyoruz.

Severiz Mora Pets Ultra Soft Bed'in saç tellerine dayanıklı ve temizlemesi kolaydır. Yumuşak çift taraflı malzeme, nasıl yerleştirilirse yerleştirilsin kullanılmasını sağlar. Bir hortumla yıkamak istemiyorsanız, yıkamak da kolaydır.


Sıkça Sorulan Sorular

Bize sordun ve bizde cevaplar var. Aşağıda, müşterilerimizin bize en iyi köpek sandık yataklarını bulma ve ürünlerinden en yüksek değeri nasıl elde edecekleri konusunda sordukları en sık sorulan sorulardan bazılarını listeledik.

S: Köpek Sandık Yatakları Su Geçirmez mi?

C: Çoğu köpek sandık yatağında pamuk figürleri belirgin olduğundan su geçirmez değildirler. Bununla birlikte, piyasada daha yüksek bir fiyat noktasında bazı su geçirmez köpek sandık yatakları mevcuttur. Genellikle sıvılar yatak tarafından emilmez ve bunun yerine sandığın zeminine sızma eğilimindedir (bu da temizliği kolaylaştırır).

S: İnce Pedler Aşırı Isınmayı Önler mi?

A: Evet. Sıcak bir iklimde yaşıyorsanız, hafızalı köpük içermeyen daha ince, daha az peluş bir köpek sandık yatağına bakmanızı öneririz. Bu şekilde, köpeğinizin sıcağa maruz kalma nedeniyle aşırı ısınma veya rahatsızlık riskine girmeden kasasında rahat olduğunu bilerek içiniz rahat olabilir.

S: Köpek Sandık Yatakları Makinede Yıkanabilir mi?

C: Evet, çoğu ticari köpek sandığı pedleri makinede yıkanabilir. Sandık pedinizin çamaşır makinenize sığamayacak kadar büyük olabileceğinden endişeleniyorsanız, paspasın fermuarlı kılıf içerip içermediğini kontrol edin. Çoğu büyük kasa paspası, kolaylıkla çıkarılıp yıkanırken atılabilen bir yatak örtüsüyle birlikte gelir.

S: Ortopedik Sandık Yatakları Ortak Sorunlara Yardımcı Olur mu?

C: Evet, ortopedik ve hafızalı köpük tabanlı sandık yatakları sunuyoruz yaşlı köpekler için ek destek kemik ve eklem problemleri ile. Köpekler yaşlandıkça artrit, kalça ve dirsek displazisi veya osteokondrite daha duyarlı hale gelirler. Bu nedenle, önleyici tedbir olarak ortopedik bir sandık yatağına yatırım yapmak iyi bir fikirdir.

Favori Sandık Altlığımız

Piyasayı her yönden en iyi köpek sandık yatağı için taradıktan sonra, sonunda Hero Dog Crate Pad'e yerleştik. Diğer markaların aksine, bu sandık şilte incedir ve köpeğinizin ortasına batmasına neden olmaz. Sonuç olarak, köpeğiniz içinde aşırı ısınmayacak veya üzerinde yatarken hareket etmekte zorlanmayacaktır.

Hero Dog Crate Pad, her cins ve büyüklükteki köpekler için en iyi köpek sandık yatakları arasındadır. Sandıklarında biraz fazla ısınma eğiliminde olan 55 poundun altında bir köpeğiniz varsa, bu sandık pedine bakmanızı öneririz.

Ayrıca, matın altındaki kaymaz teknoloji, değerli yavrularınızın sandıkındayken kaymamasını sağlar - bunun yerine, Hero Dog yatağında güvende, sağlam ve güvende olur.

Yorumlar